6 viisi oma e-kaubanduse vaatajaskonna suurendamiseks ja veebis raha teenimiseks

Kuna veebipoodi asutavate ettevõtete arv kasvab pidevalt, arvab turu-uuringute ettevõtte Forrester hinnangul 2022. aastaks luuakse e-kaubanduse kaudu 17% kogu jaemüügist. Ostjad teevad üha enam veebitehinguid ning sellised teenused nagu Shopify, Wix ja teised võimaldavad poe kiirelt ja hõlpsalt üles seada. Kui te pole oma ettevõtet veel veebis üles leidnud, siis tõenäoliselt mõtlete sellele.


Varude veebisse panemine ei ole siiski piisav, et muuta teie veebiettevõte edukaks. Lisaks oma toodete atraktiivseks muutmisele peab teie veebisait olema ka atraktiivne, turvaline ja hõlpsalt navigeeritav.

Näpunäited e-kaubanduse vaatajaskonna suurendamiseks src=

Kvaliteetse veebisaidi omamine, mis pakub külastajatele meeldivat veebiostu kogemust, on e-kaubanduse kaudu müügi jaoks ülimalt oluline – see sarnaneb telliskivipoe keskkonna loomisega, mis paneb inimesi soovima ostlemist jätkata. Vaadake neid kuut näpunäidet, kuidas muuta külastajad ostjateks ja optimeerida oma e-pood, et saada investeeringult parim tulu.

1.  Veenduge, et teil oleks kindel e-kaubanduse sihtasutus

Veebipoe seadistamise esimene samm on investeerimine e-poe platvormi, mis teeb klientidele teie toodete leidmise ja ostmise lihtsaks. Shopify on tööstuses üks tunnustatumaid nimesid, kuid on ka palju teisi e-kaubanduse platvorme, mis pakuvad võrreldavaid teenuseid. Mõelge järgmistele omadustele, kui uurite, millist tarkvara soovite oma veebiettevõttega usaldada:

 • Usaldusväärne veebimajutus: Sõltuvalt sellest, millise platvormi valite, on e-poe kauplustes täielikult hostitud ja ise hostitavad paketid. Täielikult hostitud tähendab, et ettevõte hoolitseb teie saidi kõigi tehniliste aspektide eest teie eest, kuid on tavaliselt kallim; isemajandatud plaanid annavad teile täieliku kontrolli, kuid nõuavad rohkem kannatlikkust ja valmisolekut õppida hostimiskonto haldamist.
 • Kohandatav disain: Varude veebipoes esitamiseks on rohkem kui üks viis. Võite kujutleda lihtsat ja elegantset kujundust, millel on suured pildid ja minimaalne tekst, või soovite, et see näeks välja pigem trükikataloog. Vaadake platvormi kujundusvõimalusi, sealhulgas tasuta ja tasulisi teemasid, et näha, kas see mahutab teie nägemuse.
 • Turvalisus: Veebikaupmehena on teie kohustus järgida PCI andmeturbe standardid klientide ja tehingute andmete turvaliseks hoidmiseks. Tippturvalisus on kohustuslik. Otsige platvorme, mis pakuvad SSL-sertifikaate – mis võimaldavad brauseril turvaliselt tehinguid töödelda – ning ka täiendavaid turvameetmeid, näiteks serveri jälgimine, pahavara skannimine ja pettusekaitse.
 • Tugi ja dokumentatsioon: Eriti kui olete e-kaubanduse valdkonnas uus inimene, kerkivad paratamatult küsimused selle kohta, kuidas teatud asju platvormil teha. Soovite veenduda, et olemas on selged ja põhjalikud dokumendid ning klienditugi, mis juhendavad teid veebipoodide haldamise keerukamate aspektide osas.
 • Kasvuruum: Veebipood võib olla väike, kuid nagu iga ettevõte, on lootus, et see kasvab aja jooksul. Oluline on valida platvorm, mis annab teile valikuid vastavalt vajadusele suurendamiseks või vähendamiseks ning uute piiranguteta funktsioonide ja sisu lisamiseks.

Ükskõik, kas otsustate alustada nullist veebimajutuse ja veebipõhise e-poe platvormiga või valite täielikult hostitud süsteemi, jäävad paljud edukate kaupluste atribuudid samaks. Tehke kindlasti oma uuringud, et näha, milline tee on teie poe ja eelarve jaoks kõige mõistlikum.

2.  Valige tugev veebi, mis rõhutab kiirust ja usaldusväärsust

Valitud veebimajutaja saab teie veebisaidi kohta määrata palju asju, mis mõjutavad teie kliendi kogemust, alates teie lehtede laadimisajast kuni tehingute turvalisuseni. Kõik veebimajutusplaanid ei ole loodud väikeettevõtete või e-kaubanduse toetamiseks, seetõttu pidage hostist sisseoste tehes neid omadusi otsima:

 • Kiirus: Kiiremad veebisaidid võidavad ja hoiavad rohkem kliente – see on sama lihtne. Ühtlaselt kiire veebimajutaja sobib kõige paremini ettevõtetele ja otsingumootorite tulemuste paigutamisele. Uurige plaane, mis on kaasas tahkiskettadega, mis kiirusega kuni 20 korda kiiremini kui traditsioonilised kõvakettadraivid.
 • Töökindlus: E-kaubanduse saitide puhul on seda parem, mida aeg on serveri vigade tõttu maas. Leidke veebimajutaja, mis võib garanteerida 99,9% -lise või suurema tööaja, tagamaks, et kliendid saavad teie veebisaidile alati juurde pääseda ja sisseoste teha.
 • Toetus: Ideaalis pakub väikeettevõtte veebimajutaja ööpäevaringset tuge mitme kanali kaudu, et aidata teil läbi mitmesuguste väljakutsete. Kui on mõni probleem, veenduge, et saate oma telefonikõnele, vestlusele või e-kirjale viivitamatult vastata oma hostis – sõltumata kellaajast.
 • Ladustamine: Isegi väikese või keskmise suurusega ettevõtte jaoks võib salvestusruumi piiramine (kõik teie saidil olevad asjad, alates tekstifailidest kuni videoteni) hoida teie ettevõtet tagasi. Olulised ja kiired salvestusseadmed võimaldavad teil oma ettevõtet välja arendada ilma, et peaksite toimimispiirangute vastu võitlema.
 • Taskukohasus: Uhiuue ettevõtte alustamisel on sissetuleku ja usaldusväärse tulu loomiseks kriitilise tähtsusega kulude minimeerimine. Ettevõtjad peaksid siiski olema ettevaatlikud, et jätta vahele sooduspakkumisi pakkuvad hostimispaketid, mis pakuvad nende eest rohkem pauku – ärge ohverdage funktsioone, jõudlust ega turvalisust, kui soovite säästa paar dollarit kuus.

Parim e-kaubanduse veebimajutus ja saidi koostajad ühendage mõlema maailma parimad võimalused, pakkudes kasutajatele suure jõudlusega majutust kasutajasõbralike mallide ja lohistatavate liidestega, mis muudavad veebisaidi loomise valutuks.

3.  Leidke kasutajasõbralik kujundus, mis maksimeerib teisendusi

Veebiettevõtte külastajad ootavad, et kõik oleks selge ja arusaadav, alates toodete leidmisest kuni poe poole pöördumiseni. Selgelt tähistatud nupud, silma paistvad pealkirjad ja intuitiivne navigeerimine aitavad kõik sujuvalt sisseoste teha. Paljudel e-kaubanduse saitidel jääb see märk endiselt puudu, kuid teie oma ei pea olema üks neist.

Veebipoode on palju, palju ja võite eeldada, et teie saiti külastavad inimesed on juba külastanud mitmeid teisi. See tähendab, et neil on juba ettekujutus, milline on hea veebiostu kogemus. Kasutajakogemuse kujundamise eksperdid on tuvastanud need omadused kasutajate jaoks kõige olulisematena:

 • Tegevusele kutsumise nupud: Ükskõik, kas soovite, et klient ostaks toote või registreeruks teie uudiskirja saamiseks, peaks link või nupp olema selgelt nähtav, tavaliselt lehe ülaosas. Nende tähelepanu juhtimiseks kasutage värvi, mis paistab silma. Pärast klõpsamist ei tohiks sellest tulenev väljamineku protsess ega registreerimisvorm kasutajale liiga teha; selle asemel lihtsalt andke või küsige põhiteavet.
 • Otsinguriba: Kasutajad ei peaks otsima otsinguriba. Kriitiliselt oluline funktsionaalsus peaks olema hästi nähtav ja suutma suunata ostjad kiiresti täpselt soovitud toote või lehe juurde. Ideaalis leidke lahendus, mis täidab kasutaja päringud automaatselt, et nende kogemusi veelgi sujuvamaks muuta.
 • Menüü ja navigeerimine: Muutke navigeerimine selgete pealkirjade abil hõlpsasti mõistetavaks. Soovite tasakaalustada lihtsust ja tõhusust, nii et te ei koormaks kliente ega jätaks neid kadunuks. Looge kategooriaid ja alamkategooriaid, mis on klientidele mõistlikud, isegi kui see erineb sellest, kuidas oma tooteid sisemiselt korraldate. Kaasake riivsai, et kasutajad saaksid meeles pidada rada, mida nad jälgisid.

Keskenduge kasutaja veebikogemustele ja funktsionaalsusele, selle asemel, et erinevate veebipoodide mallide kaudu pöialt tõmmata. Muidugi, peate arvestama värviskeemidega kuna need on seotud teie kaubamärgi ja reaktsiooniga, tekitavad mitmesugused toonid alateadlikult lõpuks, kuid soovitame kõigepealt hoolitseda mutrite ja poltide eest.

4.  Kirjutage selge ja kaasahaarav sisu

E-poe pood peaks olema midagi enamat kui lihtsalt ruumi teie toodete kiusamiseks: see on veebiruum, kus saate oma kaubamärgi üle pidevalt kliendibaasiga vestelda. Teie saidi sisu – kas ajaveeb, tootekirjeldused või klientide arvustused – mängib suurt rolli selles, mida ostjad teie ettevõttest arvavad. Tehke kooskõlastatud jõupingutusi, et mõista, kes on teie kliendid ja mis motiveerib neid ostma, et saaksite oma sisu kohandada vastavalt nende huvidele.

Sisuturundus on üks tõhusamaid viise klientide kaasamiseks ja meelitage neid oma ettevõttesse. Ehkki on oluline oma ajaveebi ja sotsiaalmeediat pidevalt värskendada, kehtib siin ka kvantiteedi kvaliteedireegel. Ärge postitage ruumi täitmiseks lihtsalt sadu sõnu – veenduge, et teie nõuanded, uudised või meelelahutus on klientidele väärtuslikud ning toetavad nii nende eesmärke kui ka lõpptulemust. Blogi on suurepärane viis oma ettevõtte reklaamimiseks ja klientide tagasiside saamiseks (lisaks on see abiks otsingumootorite paremusjärjestuses – pikemalt sellest hiljem).

E-kaubanduse platvormi valimisel kontrollige, kas sellel on usaldusväärne sisuhaldussüsteem, mis võimaldab teil sisu hõlpsalt värskendada ja lisada. Teksti, piltide ja isegi videote ülespanemiseks vajalike tööriistade abil saate hoida inimesi huvitatud teie pakutavast.

5.  Meelitage rohkem ostjaid tugeva märksõnauuringute abil

Teie veebipoe võimalus veebis avastada sõltub suuresti sellest, kui nähtav see otsingutulemustes on. Ligi 40% e-kaubanduse liiklusest pärineb otsingumootoritest, Google’i, Bingi, Yahoo ja muude sarnaste muutmine teie äriedu jaoks kriitilise tähtsusega.

Otsimootorite optimeerimise kunst ehk SEO ühendab taktikat sellise sisu loomiseks, mis näeb ette, kuidas inimesed otsiksid teie tooteid, teenuseid ja äri veebist. An SEO oluline komponent on märksõna uurimine, mis hõlmab parimate sõnade ja fraaside leidmist oma toodete ja ettevõtte kirjeldamiseks. Juhuslikult vastavad need märksõnad sellele, mida inimesed teie leidmiseks kõige tõenäolisemalt kasutavad Google’i otsingut. Neid sõnu ja fraase saab kasutada mis tahes teie veebisaidi sisus, alates teie toodete kirjeldustest kuni ajaveebi postitusteni.

Hea SEO märksõna kasutamine hõlmab sõnade ja fraaside esialgse loetelu koostamist, et teie jõupingutusi suunata. Tasuta veebitööriistad, näiteks Google Analytics ja MozBar, võib aidata teie edusamme jälgida. Ärge kartke olla oma uurimistöös konkreetne – vähemalt kolmest sõnast koosnevad pika sabaga märksõnad moodustavad suurema osa otsingutest ja on tõenäolisemad konversioonide.

6.  Avastage täiendavaid tulude vooge

Ehkki peamine raha teenimise viis on loodetavasti toodete müümine, ärge jätke allahindlust muudele veebisaidil raha teenimise viisidele. Võimalik on saada muid sissetulekuid, et anda oma veebiettevõttele algusest peale algus ja kui saate selle kohe aluse, saate oma sissetulekuid täiendada..

Järgmisena, e-kaubanduse jaoks, on reklaam üks levinumaid viise raha teenimiseks. Seotud toodete reklaamide paigutamine oma veebisaidile toob sisse lisaraha ja võib aidata teie klientidel leida tooteid, mis neile meeldivad. Sarnaselt võiksite sponsoreeritud külaliste postituste vastuvõtmiseks kasutada oma ajaveebi ja sisuturunduse võimekust – või laiendada oma võrku, lisades artikleid teistesse poodidesse.

Lisaks otseturustamisele on teie poe tulude suurendamiseks kaks parimat strateegiat lisandväärtusega sisu või tellimisteenuste paigutamine oma saidile, mis annavad klientidele teie tooteid ümbritseva elustiili või kultuuriga seotud lisateavet.

Kaaluge lisaks oma ajaveebi tasuta sisule mõistliku hinnaga kvaliteetse sisu pakkumist, kas digitaalse allalaadimise või registreerimise kaudu. Veel üks uurimist väärt mudel on pakkuda tellimusteenust, mis pakub teie tooteid klientidele regulaarselt – kas konkreetseid esemeid, mille nad valivad, või valikut üksusi, mis on nende jaoks kureeritud.

Kõigi täna saadaolevate tööriistade abil pole Internetis raha teenimine kunagi lihtsam olnud. See nõuab pühendumist ja püsivust ning pidevat tööd saidile liikluse suurendamiseks ja jälgijate saamiseks. Ülaltoodud kuue strateegia rakendamisel saate end siiski edu saavutamiseks seada.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map