48 eksperti jagavad oma parimat näpunäidet parima e-kaubanduse tarkvaraplatvormi valimiseks

Veebipoe omamine võimaldab teil iseseisvalt müüa oma tooteid ööpäevaringselt kogu maailmas. See maksab palju vähem kui tavaline tellise- ja mördikauplus ning võib teile pakkuda kliente kogu maailmast.


Kuna seal on palju võimalusi, on raske otsustada, millist platvormi kasutada. Ja otsus on oluline, kuna teie valitud platvorm võib olla see, mis teil on aastaid, kui mitte aastakümneid hiljem, ja see on teie veebipoe alus.

Veebipoe loomiseks on teil e-kaubanduse tarkvara jaoks mitu võimalust – platvormi, mida saaksite oma saidil kasutada. Otsustasime välja selgitada, milline on kõige populaarsem valik.

Pöördusime 48 e-kaubanduse eksperdi poole ja esitasime neile ühe keskse küsimuse:

Mis on teie lemmik e-poe platvorm ja millised funktsioonid ajendasid teid seda tarkvara valima?

Tulemused on järgmised:

Mõelgem eksperdi vastustele ja uurige välja, millised on iga platvormi plussid ja miinused.

Anthony M. Spallone

Anthony M. Spallone

~ Anthony on praegu InstaViva tehnoloogiajuht & Lootuse varjud. Ta on ka Arctic Gray, Inc administratiivdirektor. Teda palutakse sageli esineda erinevate maailma tehnoloogiaettevõtete üritustel, et arutada disaini suundumusi, kaubamärgi kujundamist, reklaami, SEO-d ja muud..

Minu nimi on Anthony ja olen veebisaite kujundanud rohkem kui kümme aastat. Lemmikpoodiplatvormi valimisel on kaks peamist asja, mida ma vaatan, millest üks on funktsionaalsus ja teine ​​on kasutusmugavus..

Funktsionaalsus. Shopify on seal pakutav parim e-kaubanduse platvorm, mis hõlmab laia valikut pluginaid ja rakendusi saatemoodulitest, täitmislahendustest, üle 70 maksevärava, tootesoovitused ja palju muud.

Shopify võimaldab teil luua tundlikke veebisaite, nii et see sobib ideaalselt kõigi seadmete jaoks ja selle laadimine on väga kiire. See on suurepärane lahendus inimesele, kellel on põhiteadmised kodeerimisest ja veebiarendusest.

Kasutuslihtsus. Wix on parim poodide platvorm, mis on kasutusmugavus koos pukseerimisredaktoriga ja väga intuitiivne peaaegu kõigile. Wixi jaoks on kõige parem see, et te ei pea veebisaidi loomiseks koodi tundma.

Klientidele veebisaite luues kipuvad nad tulema tagasi paljude muudatuste ja värskendustega ning peavad pidevalt arendajale maksma, kuid Wixi abil saame selle saidi välja ehitada ja siis saab klient igapäevase haldamise hõlpsalt üle võtta..

Wix on fikseeritud vaade (ei reageeri), kuid on olemas suurepärane mobiiliredaktor, mis muudab teie veebisaidi ideaalseks mobiilikogemuseks.

Arturs Kruze

Arturs Kruze

~ Arturs on Magenbusele spetsialiseerunud e-kaubanduse agentuuri Magebit tegevjuht. Ta on ka sertifitseeritud Magento arendaja ja lahenduste spetsialist. Arturusel on rohkem kui kuueaastane Magento-kogemus.

Ei ole võimalik öelda, milline e-poe platvorm on parim. See sõltub kliendi vajadustest, millist e-poe platvormi kasutada.

Minu lemmik on Magento, kuid see ei sobi väikeste saitide jaoks, kuna hostimise ja hoolduse kulud on Shopify või mõne muu avatud lähtekoodiga e-poe platvormiga võrreldes üsna suured. Keskmiste ja suurte saitide jaoks soovitan Magento (CE või EE), kuna Magento on väga skaleeritav ja turvaline.

Ligikaudu 90% Magebiti klientidest kasutab Magento tarkvara ning õigete arendajate ja juhistega on see e-poe platvorm edu juurde.

Minu arvates on need peamised põhjused Magento valimiseks:

 • Väga suur laiendusbaas (tasuta ja tasuline)
 • Lihtne kohandada ilma põhifunktsioone puudutamata
 • Turvaline turvaväljaannete regulaarsete versioonidega
 • Kiiresti kasvav kogukond
 • Regulaarsed e-kaubanduse üritused (kohtuge Magentoga)

Kõik platvormid pole ideaalsed ja ka Magento jaoks on miinuseid:

 • Kõrge hostimise hind võrreldes teiste e-poe platvormidega
 • Halbade Magento teadmistega arendajana töötamiseks vajalikud asjatundlikud arendajad saavad kaupluse hõlpsalt lahti kruvida

Olen kasutanud ka Shopify, Woocommerce’i ja teisi, kuid need on minu lemmik-Magento-st kindlasti kaugel, sest kuidas teised e-poe platvormid välja näevad.

Amit Bhaiya

Amit Bhaiya

~ Amit on auhinnatud veebidisaini ja arendusettevõtte DotcomWeavers kaasasutaja ja tegevjuht, kontorid asuvad New Jerseys Paramus; Orlando, Florida; ja Hyderabad, India.

Minu kogemusel on Magento-l mitmeid põhifunktsioone, mis muudavad selle silma paistma ühe tugevama ja skaleeritavama e-poe platvormina.

 • Kataloogihaldus – Kasutajad saavad ühe impordi korral üles laadida tuhandeid üksusi.
 • Mitu hinnavalikut – Saate hõlpsasti erinevaid objekte hinnastada, seadistada kliendigruppide hinnakujunduse ja peita külastajaid hindade eest, et neid sisse logida. See aitab koguda olulist klienditeavet toote eelistuste kohta..
 • Tooteteated – Minu kliendid näevad müügi suurenemist tänu lihtsate teadete kasutamisele, näiteks kui klientidele teatatakse, et nüüd on varasem otsas olev toode saadaval.
 • Mitme pood on lubatud – Magento võimaldab teil luua mitmekeelse veebisaidi, mis laadib automaatselt poodide vaated kindlates keeltes. Samuti on B2B saitidel lihtne hõlpsalt hallata mitut tootekataloogi ühise taustsüsteemi kaudu.
 • Kohandatud kasutajaliides – Platvormil on võimalus kategooriate alusel kujundusi muuta ja teemasid muuta. Ettevõttel võib olla mitu fondihaldurit ühe taustamajanduse haldussüsteemiga. See on võimas tööriist, kuna mida sihipärasem on kasutajakogemus, seda suurem on konversioonide potentsiaal.
 • Tellimuste töötlemise integreerimine – Magento integratsioonipartnerlus on ületamatu, pakkudes hulgaliselt tellimuste täitmise lahendusi. Nende hulka kuuluvad NetSuite, QuickBooks ja ShipStation.

Praveen Dagdi

Praveen Dagdi

~ Praveen on 2013. aastal asutatud ettevõtte Achintya Tech tegevjuht. Nende erialad on mobiiliarendus ja -kujundus ning veebide kujundamine ja arendamine.

Magento on tasuta allalaaditav ja installitav. Saate kohandada lähtekoodi niikuinii, kui soovite, et see sobiks teie loodava veebisaidi tüübiga, ja installida laiendid, mis on hõlpsasti kättesaadavad Magento Connect Marketplace’i kaudu.

Magento Connect, muide, on ka muide maailma suurim e-kaubanduse rakenduste turg

Teiste e-kaubandusplatvormide kasutajate üks peamisi kaebusi on iga väikese saidile lisatava funktsiooniga kaasnevad lisakulud.

Kuna Magento on avatud lähtekoodiga, ei ole see küsimus täielik küsimus. Lisage oma saidile nii palju funktsioone, kui soovite, ilma peenraha kulutamata.

Teine probleem on platvormil üles laaditavate ja kuvatavate toodete, tootesarjade ja SKU-de arvu piirangud. Suurenedes ja veebipoe viljakamaks saades hakkate oma e-poe platvormi pakkujale plahvatuslikult kõrgemaid tasusid maksma.

See on veel üks valdkond, kus te ei kuluta midagi Magentole. Laiendage ja kasvage nii palju kui soovite, ja Magento kasvab koos teiega ilma täiendavate kulutusteta.

47% tänapäeva veebikasutajatest eeldab, et sait laadib alla 2 sekundi. Kui see kestab kauem, siis nad lihtsalt sulgevad vahelehe ja lähevad oma eluga edasi. Iga klient, kes lahkub ostmata, jätab teie üldisesse ümberarvestuskurssi veel ühe mõra.

Sellise jõudlusele avaldatud surve korral tahaksite platvormi, mis laadiks kiiresti, võimaldaks hõlpsalt lehtede vahemällu salvestamist, võimaldades samal ajal e-kaubanduse saidil nii palju kellukesi ja vile kui vaja..

Me kõik teame, kui oluline on muuta meie veebisaidid võimalikult SEO-sõbralikeks. Me teame ka petlikkust, mis on seotud saidi iga lehe iga aspekti optimeerimisega SEO jaoks. See võib olla suurem sadade või tuhandete lehtedega e-kaubanduse saitide jaoks suurem tõmbejõud.

Hassan Bawab

Hassan Bawab

~ Hassan on Texases asuva Dallase agentuuri Magic Logix asutaja ja tegevjuht, kes on spetsialiseerunud kohandatud turunduse automatiseerimise lahendustele kogu maailmas tegutsevatele ettevõtetele.

Minu eelistatud e-poe platvorm on Magento Enterprise.

Mulle meeldib ennekõike selle platvormi jõudlus ja mastaapsus koos karbivälise funktsionaalsuse ja pika nimekirjaga saadaolevatest pistikprogrammidest, mida saab lennult integreerida.

Samuti meeldivad mulle Magentoga kaasnevad kaasahaaravad ostukogemused ja kliendilojaalsuse funktsioonid.

David Holander

David Holander

~ David on Magento platvormi ühe parima ülemaailmse e-kaubanduse lahenduste pakkuja Vaimo tegevjuht ja kaasasutaja..

„Ma peaksin ütlema, et see on Magento. See oli meie valitud platvorm, kui alustasime oma äri 2008. aastal ja Magento on olnud 100% meie fookus.

Meile meeldis see, et see oli avatud lähtekoodiga, täielikult kohandatav ja see on võimaldanud meil ehitada palju mooduleid, juurutustööriistu, hostimisvahendeid, mis on seotud otse Magentoga. ”

Rehan Fernando

Eksperdi nimi

~ Rehan on Silicon Valleys asuva veebidisaini ja arendusettevõtte EIGHT25MEDIA asutaja ja tegevjuht.

Magento

 • See on avatud lähtekoodiga.
 • See on e-kaubanduse platvorm nr 1.
 • See on laiendatav.
 • See on tohutul hulgal laiendusi.

Amin Ghale

Amin Ghale

~ Amin on entusiastlik e-kaubanduse arendaja, kes töötab Nirmal Web Design Sydney konsultandina. Samuti armastab ta jagada oma kogemusi kogukonnaga blogimise kaudu. Ta on töötanud valdkonnas juba üle 4 aasta ja tunneb end PHP e-kaubanduse platvormide alal.

Olen töötanud mitmetel e-kaubanduse platvormidel, näiteks WooCommerce, Open Cart ja Magento. Leidsin, et Magento on kõige tõhusam, funktsioonirikkam ja võimsam e-poe veebiportaalide platvorm.
See pakub Interneti-äri jaoks täielikku paketti ja sisaldab enamikku e-kaubanduse saidi jaoks vajalikest piirangutest.

Mulle meeldib Magento juures kõige rohkem:

1) Mitme kaupluse müük – mitme kaupluse juhtimine on arendajatele viimastel aastatel nii valus olnud, kuid Magento tegi selle lihtsate tagantjärele näpunäidete abil mulle lihtsaks..

2) Reklaamid ja sündmuste haldamine – Magento pakub võimalusi sündmuste mitmeks paigutussätteks ja pakkumisteks, näiteks pidulikul hooajal saame seada müügipakkumiste ja muude reklaamide paigutused.

3) SEO haldamine – Magento pakub erinevaid tööriistu ja pakette SEO URL-i ümberkirjutamiseks, päiste meta-tüüpi säteteks, saidiplaaniks ja SEO-sõbralikeks mallideks, millega on lihtne töötada.

4) Moodulkujundus ja templite loomine plokkide ja paigutustega – konfiguratsioonipõhine MVC-kujundusmuster ja selle modulaarsus annavad arendajale Magentoga töötamise standardi ja koodi järjepidevuse, taaskasutatavus on Php-i arendajatele kõige suurem, eriti e-kaubanduse põhistel saitidel, mida pole võimalik teostada. kirjutage kliendi pakutavatele mõistetele nullist kood ja Magento on selle eest hoolitsenud.

5) Lai pakettkättesaadavus – Magento kogukond pakub palju pakette konkreetsete kliendinõuete jaoks, nagu sotsiaalmeedia jagamine, SEO ja maksesüsteemid, mis on arendajatele kasulik ja võimaldavad nende abil palju aega kokku hoida..

6) Mitme maksete lüüsi tugi – tänu sellele on meil võimalik integreerida mitmesuguseid maksevärav Magento Connect

7) Mobiilsideplatvormi tugi – Magento Connectist võib leida mitmesuguseid mobiilisõbralikke malle ja Magento M-Commerce’iga on tõesti lihtsam töötada, kus saame eelvaate saidi erinevate komponentide mobiiliversioonidele..

8) Paindlik klienditeenindus ja tugi – Magento pakub klientidele kasutamiseks valmis funktsioone, näiteks toodete kohaletoimetamine, saatmine, sooviloendikorvi haldamine karbist välja ja mis mulle kõige rohkem meeldib, on prinditud arved ja arved, mida saab Magento abil hõlpsalt hallata..

9) Mitme keele tugi – see pakub lokaliseerimisfunktsioone küpsistega ja ka mitme valuuta maksuvõimalusi.

10) Veebiteenused – Magento pakub sisseehitatud funktsioone selliste veebiteenuste jaoks nagu SOAP, REST, XMLRPC, mis on ühendatud turvaliste autentimistehnikatega nagu OAuth toodete, kategooriate ja muude andmetega, mis karbist välja tulevad.

Joe Balestrino

Joe Balestrino

~ Joe on 4PointDigitali asutaja ja tegevjuht on otsinguruumi veteran ja Mr-SEO endine omanik. Joe on aastate jooksul aidanud sadu kliente ja on jätkuvalt SEO strateegiate esirinnas.

Parima sobivusega e-poe platvormi valik sõltub ainult teie nõudmistest, näiteks vajalikest või mitte vajalikest hostimisteenustest, eeltöödeldud või kohandatud kaupluste kujundusest, üksikute äri- ja turundustegevuste integreerimisest, sealhulgas raamatupidamine, laohaldus, klienditeenindus ja e-posti turundus jne..

Seega peate uurima konkreetse e-kaubanduse CMS-i pakutavaid võimalusi ja integratsiooniteenuseid.

Minu isiklik valik on WordPress koos WooCommerce’i pistikprogrammiga väikeste poodide jaoks, mis müüvad ainult mõnda toodet, kuid Magento CMS suurte e-kaubanduse ettevõtete jaoks.

Magento on osutunud tõhusaimaks veebiplatvormiks e-kaubanduse funktsioonide jaoks nii klientidele kui ka veebimeistritele. Tema turuosa on ka korralike võrreldes pioneerkonkurentidega nagu Prestashop, Shopify või BigCommerce.

Selle kaalumise põhjused on:

 • Tasuv avatud lähtekoodiga lahendus
 • SEO sõbralikkus – dünaamilise XML-saidikaardi URL-i ümberkirjutamine, pealkirja või kirjelduse metaväärtuste seadistamine on kõik hõlpsasti teostatav.
 • Reklaamtegevused – hõlpsasti kasutatav, visuaalse lehe redigeerija abil saate pakkumisi ehitada ja kohandada lennult. Paindlikud kupongid ja hinnareeglid muudavad töö stressivabaks.
 • Kõik hästi mobiilsetele ostjatele – tundlikud poed annavad mobiilikasutajatele parema ülevaate tahvelarvutites, nutitelefonides ja muudes seadmetes olevatest ostukorvidest ja toodetest.
 • Maht – võimsus majutada kuni 5,00 000 toodet ja käsitleda 80 000 tellimust (tunnis) muudab selle omanike jaoks ilmseks valikuks.
 • Kohaletoimetamise valikud, lokaliseerimine ja maksevärava tugi – mitmekeelne tugi lokaliseerimisel mitmes riigis, Magento Connecti makselaiendid ja erinevad saatmisvõimalused muudavad kõigi nende asjade seadistamise lihtsaks. Pole üldse üllatav, kui sellised kaubamärgid nagu Samsung, Lenovo, Ford ja Nike kasutavad Magento-d oma e-kaubandustegevuseks. See on piisavalt väärt!

Eric Brantner

Eric Brantner

~ Eric haldab mitmeid edukaid tiheda liiklusega ajaveebisid erinevates nišides. Nüüd jagab ta oma kogemusi ja pakub näpunäiteid soovijatele blogijatele Scribblrs.com

Isiklikult olen Magento alati olnud suurepärane e-poe platvorm.

Ma suhtun asjadesse alati SEO vaatepunktist ja üks neist asjadest, mida Magento juures armastan, on see, et nende abil on hõlbus tagada kõigi teie tootelehtede optimeerimine.

See säästab palju aega optimeeritud URL-ide, metasiltide ja nii edasi loomiseks. See annab teie tootelehtedele parema võimaluse kuvada otsingutulemustes asjakohaseid päringuid, mis võivad suunata kvaliteetset liiklust.

Blair Urquhart

Blair Urquhart

~ Blair on blogija, kellel on juhtimis- ja raamatupidamisoskused. Tal on kogemus SEO alal töötamise ja programmeerimise alal.

Minu lemmik poodimisplatvorm on Magento.

Magento-l pole mingeid piiranguid selle üle, kui loominguline sa sellega olla saad. Selle eesmärk on muuta see täielikult toimivaks selliste tehingute puhul nagu mitmesuguste maksete tegemine, näiteks PayPal, krediit- või deebetkaardid või Skrill..

Edastamine on e-kaubanduse saidi oluline aspekt. Saate hõlpsalt tarnekulusid täielikult kohandada iga kord, kui teie kliendid elavad Ühendkuningriigis, USA-s või mõnes muus riigis. Saate ise kohaletoimetamiskulud ette seada või kaasata teie valitud juhtivaid transpordiettevõtteid.

UPS võimaldab tarnefirmadel iga teie tarneprotsessiga liituda, nii et kõik hinnamuudatused tehakse teie jaoks automaatselt. See aitab arukate otsuste tegemisel. Sellel on ka lihtsad maksude lisamised ja see aitab luua kogukulusid.

See on väga kiire ja seda kasutavad sellised suured ettevõtted nagu Amazon ja eBay. Magento on mõeldud kellelegi, kes müüb oma tooteid või teenuseid.

Magento pole nii levinud kui WordPress või Joomla, kuid võib anda teile konkurentidega võrreldes loomingulise eelise pluss raskem häkkida kui WordPress.

Teemad on tavaliselt tavaliselt suurepäraselt kujundatud ja te ei pea toetuma pistikprogrammidele nagu WordPressis. Magentos on koodile ja metaalale hõlpsasti juurde pääseda, et saaksite kujundust kiiresti muuta.

Magento töötamine on mul tõeliselt põnev, kuna see on palju keerulisem kui WordPress. Magento kodeerimine vastab tavaliselt kõrgele standardile ja lisaks on nendel saitidel müümine nii sirgjooneline ja nutikas. Iga kord näitab sisseehitatud süsteem teile iga kuu müüki ja seda, kuidas inimesed teie saidile jõudsid, ning saidi külastajate arvu.

Teil on see oma saidil ja saate kiiresti aru, kui teie laoseis otsa saab, ei kuvata seda teie saidil enne, kui varud on tagasi nutika funktsioonina.

Magento saitide eest saate inimestelt küsida kõrgeid hindu.

Deepak SharmaParimad ekspertarvamused

Deepak Sharma

~ Deepak on digitaalse agentuuri Taurus Knight juhataja, kes on spetsialiseerunud e-kaubanduse lahendustele, sealhulgas e-kaubanduse SEO, e-posti turundus ja sotsiaalmeedia turundus.

Kuigi igal kliendil on ainulaadne nõue ja me arvestame seda ainulaadset tingimust, kui soovitame oma klientidele e-kaubanduse platvormi, on see, mida me kõige rohkem soovitame, Magento.

Magento on väga vastupidav platvorm, mille tõttu saate selle kiiresti kujundada ja muuta see sait mitte ainult suurepäraseks kasutamiseks operatiivsel otstarbel, näiteks turustamiseks ja navigeerimiseks, vaid ka ilusa ja atraktiivse välimusega.

Mõned meie kliendid, näiteks Wai Ski Hire, valisid platvormi, kuna sellel on rahvusvahelised maksed ning sisseehitatud maksu- ja kuluedastussüsteemid, mis aitavad igapäevases tegevuses.

Magento-l on lai valik teemasid ja teemasid on lihtne muuta ning sellel on ka varude haldamise võimalused, mis aitab tarneahela juhtimisel, mis on e-kaubanduse saidi jaoks hädavajalik.

Tom Shivers

Tom Shivers

~ Tom on Capture Commerce’i asutaja. Ta on e-kaubandusele spetsialiseerunud SEO ekspert.

SEO-konsultandina, kes on spetsialiseerunud e-kaubandusele, vastan sellele küsimusele palju ja soovin, et rohkem minu kliente küsiks seda enne sisseelamist.

Mõnikord valivad ettevõtted e-poe platvormi, kuna see vastab nende raamatupidamistarkvarale, turustussüsteemile või kui sõber rääkis neile, kui tore neil on.

Need on ok põhjused, kuid mitte suurepärased põhjused e-poe platvormi valimiseks, näiteks turvalisus, sisseehitatud turundus, hõlpsasti kasutatav, hõlpsalt migreeritav teistele platvormidele ja teistele platvormidele, tehniline tugi, mis lahendab probleeme ja säilitab platvormi konkurentsieelise.

Valik langeb avatud lähtekoodiga tarkvara platvormidele (nt WordPress) või hostitavatele platvormidele, näiteks BigCommerce. Enamikul juhtudel soovitan ülaltoodud põhjuste tõttu avatud lähtekoodiga hostitud platvormi.

Kas soovite võtta endale kõik hostimiskohustused, nagu turvalisus ja asjade parandamine, kui need purunevad? Ja mis juhtub, kui platvormi pakkujad lõpetavad selle toetamise või võtavad selle eest palju rohkem tasu? Hostitud platvormid käsitlevad selliseid küsimusi ja hinnad on väga mõistlikud.

Soovitan hostitud platvorme, kuna need sisaldavad rohkesti SEO funktsioone, integreerimist otsingumootorite tööriistadega, analüüsi tööriistu, tootevooge / ostumootoreid, tooteülevaate platvorme, rist- / müümisvõimalusi, integreerimist paremate teenustega, näiteks saidiotsingu pakkujad, ostukorvist loobumise teated, automatiseeritud sõnumid, laos olevad teated, Amazoni integreerimine, vestlusteenuse pakkujad, juurdepääs uusimatele turundusvõimalustele ja palju muud.

Põhimõtteliselt saate raha teenida palju kiiremini ilma igasuguste hostimismuredeta. Mitte kõik hostitud e-kaubanduse platvormid pole suurepärased, seetõttu soovitan Shopify, 3dCart ja BigCommerce. Kuid e-kaubanduse platvormide kuldstandard on Magento Enterprise.

Justin Metros

Justin Metros

~ Justin on Radiaatori asutaja ja juhtiv disainer / arendaja.

Tulles ettevõtte taustal, kellel on kogemusi enamiku suuremate platvormide osas, tõmbas mind Radiatori asutamisel varakult tööle Shopify.

Disainerina on Shopify unistus töötada. Nende vedel ahvatlev keel on intuitiivne ja suhteliselt hõlpsasti õpitav. Võite võtta peaaegu mis tahes kujunduse ja funktsioonide komplekti ning rakendada seda väga selgelt viisil, mis on väga loetav ja aja jooksul hooldatav. Võrreldes teiste platvormidega on Shopify disainerite jaoks siin võitja.

Noh, arendajana on Shopify kokku pannud ilusa ökosüsteemi. Ja kuna Shopify on Saas, ei pea te kunagi muretsema serverite hooldamise, liikluse teravuse, turvaaukude või värskenduste / plaastrite rakendamise pärast.

Kõige olulisem on nende API. Kujunduslikult hoiavad nad administraatori põhifunktsioonid puhtad ja juurdepääsetavad, võimaldades samal ajal arendajatel seda laiendada mõnel ebaharilikul ja loomingulisel viisil.

Selle tõestuseks on nende rakenduste pood, mis võimaldab rakenduste arendajatel laiendada Shopify funktsionaalsust rakendustega;

Saate ise kirjutada või valida sadade ühe klõpsuga installimiste hulgast nende rakenduste poest. Selle edu tõestuseks on arv ettevõtteid, mis on investeerinud Shopify integratsioonidesse.

Igapäevasteks toiminguteks – kõiki töötajaid ei pea koolitama. Kui tegemist on tellimuste töötlemise, toodete lisamise, saidi värskendamisega … hästi ehitatud ja konfigureeritud Shopify pood saab kõige sellega hakkama.

Ja mis puutub taustaprogrammidesse – see on üks ilusamaid ja funktsionaalsemaid, mida ma kunagi näinud olen.

Ja parim osa on see, et see muutub iga päevaga paremaks. Shopify tooteid saate müüa oma WordPressi saidil. Müüa ühe klõpsuga otse Facebookis, Pinterestis ja Twitteris.

Integreerige iga suurema makseväravaga. Apple Pay käivitab selle sügise ühe nupuvajutusega tellimuste jaoks. Pidevalt lisandub uusi funktsioone. Panime kõik oma munad Shopify korvi ja me ei saanud olla õnnelikumad.

Paddy Rohr

Paddy Rohr

~ Paddy on Spring Web Solutions’i tehniline direktor.

Shopify on kaugelt meie eelistatuim e-poe platvorm.

Peamised põhjused:

 • Väga lihtne CMS (meie kliendid armastavad tellimuste ja toodete haldamiseks administraatori liidest)
 • Väga lihtne kohandada (arendajate vaatevinklist)
 • Palju ägedaid rakendusi / mooduleid, mille hulgast lihtsalt pistikprogrammi valida
 • Alustamiseks on väga kiire – saate sõna otseses mõttes väravaga üles tõusta ja joosta ning hakata paari tunni jooksul kauplema.

Benjamin Crudo

>Benjamin Crudo “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Benjamin-Crudo-150×150.jpg “kõrgus =” 150 “laius =” 150 “/></p><p>~ Ben on Diff’i tegevjuht ja asutaja. Ta juhib 25 tarkvaraarendajast ja insenerist koosnevat meeskonda, mis on keskendunud Shopify klientidele kohandatud lahenduste pakkumisele alates 2010. aastast.</p><p>Shopify on meie eelistatud e-poe platvorm mõnedel põhjustel.</p><p>Alustuseks on selle teemamootor kõige elegantsem, millega oleme töötanud kõigil SAAS-platvormidel.</p><p>Nad on oma API-ga ka suurepärase töö ära teinud, võimaldades meil täiendada funktsioone, mis on saadaval nii rakenduse esi- kui ka tagaosas.</p><p>Mis kõige tähtsam – meie kliendid armastavad seda!</p><h3><span id=Kyle Duck

>Kyle Duck “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Kyle-Duck-150×150.jpg “kõrgus =” 150 “laius =” 150 “/></p><p>~ Kyle on ettevõtja ja arendaja. Ta on kümnete e-poe poodide looja. Tema ettevõte Trend Tape pakub kauplejatele börsianalüüse.</p><p><strong>Shopify.</strong></p><p>Tahad teada, mis on edukatel programmeerijatel ja ettevõtjatel ühist?</p><p>On olemas üks põhiprintsiip, mis ühendab mõlemaid. See on kolmes kirjas:</p><p><strong>KUIV. Ärge korrake ennast. Kui olete probleemi juba kord lahendanud, kasutage seda lahendust igavesti.</strong></p><p>Enne Shopify-d pidi iga kord, kui soovisite e-kaubanduse saiti üles ehitada, platvormi kokku seadma. Seal oli nii palju väikeseid TODO-sid, mille eest hoolitseda. Väikesed üksikasjad, mis ei olnud seotud teie ettevõtte põhikontseptsiooniga.</p><p>Sellised asjad nagu hostimine, saidi kujundus, kiiruskatsed, raamistiku installimine ja lõputud kohandamised, et see korralikult tööle hakkaks. Lahendusi oli ka muid, kuid arendajate jaoks oli rakendamine kulukas ja keeruline.</p><p>Õnneks on Shopifyl suurepärane API, mis võimaldab arendajatel kogu poe loomise protsessi virtuaalselt automatiseerida.</p><p>Nüüd on teie populaarsuse tõttu kindel ka programmeerijate kogukonna pikaajaline tugi. Te ei pea muretsema, et kalliskivid ja pakendid vananevad.</p><p>See, mida Shopify on e-kaubanduse platvormide jaoks teinud, on see, mida Google tegi otsinguks. Nad on loonud tohutult hea toote ja võtnud üle kogu turu. Olete kindel turvalisuses ja mastaapsuses.</p><p>Veelgi enam, kui teil on toote idee, saate käivitada skripti, et helistada Shopify API-le. Voila! Teil on toimiv kauplus, mis skaleerib Kuule ja tagasi.</p><p>Nii saate panna kõik oma jõupingutused turunduse ja müügi poole ning teenida raha.</p><p>Shopify paneb arendajad ärisse.</p><h3><span id=Russell Lobo

Russell Lobo

~ Russell on seeriaviisiline veebiettevõtja, kellel on 6-aastane kogemus finantsblogimise alal. Samuti ajaveeb ta oma isiklikul saidil Russ Lobo, kus ta jagab oma niššide juhtumianalüüse.

Minu kogemuste põhjal on algajatele parim platvorm Shopify. Shopify annab teile kuutasu mudeli eest ja see on väga skaleeritav. Sellel on väga hea teemade hoidla, mis aitab tootele keskenduda, mitte aga disainile aega raisata.

Lisaks lihtsatele teemadele ja mallidele on Shopify platvormil ka palju arendajaid, kes saavad teemat vastavalt teie nõudele muuta.

Platvormina on see väga skaleeritav ja mahutab suure hulga tooteid. Minu üks edulugusid Shopify lehel on http://www.petitevigogne.com/.

Minu puuduseks on see, et kuna tooted asuvad Shopify serveris, kipub saidi kiirus mõnikord olema aeglane, eriti suurte saitide puhul. See põhjustab halba kasutajakogemust ja mõjutab ka SEO-d.

Kuid üldiselt on Shopify üks lihtsamaid platvorme teie e-poe saidi loomiseks, pidades silmas seadistamise aega, kasutusmugavust, SEO optimeerimist ja mastaapsust..

Justin Morgan

Justin Morgan

Justin Morgan on tegevjuht ja asutaja sellele, mida enamik meist hellitavalt nimega “DMG” nimetab. Kõigist hambaravitööstuse ringkondadest, kes käsitlevad hambaturundust kui teemat, on Justin Morgan hambaarstide turunduse kutt, kellest kõik räägivad.

E-poe platvormi valimisel tuleks lähtuda sellest, millised on teie eesmärgid ja milline kaupmees te olete. Olen teinud koostööd väikeste emmede jaemüüjatega (alla 2 miljoni dollari aastas), kellel on jaemüügikauplusi.

Üks peamisi probleeme, mis mul e-kaubanduse platvormidega seoses on, on see, kuidas platvorm integreerub minu kliendi jaemüügipunktide süsteemiga. ShopKeep näib olevat üks kõige lihtsamaid ja hõlpsamini seadistatavaid POS-süsteeme.

Sel ühel põhjusel on BigCommerce ahvatlev, kuna see integreerub kenasti ShopKeepiga. On kriitiline, et hõivatud jaekaupluste omanikud leiavad abi klienditeenindusest ja ma leidsin, et ShopKeep hoolitseb oma jaeklientide eest hästi.

Lindsay Kavanagh

Lindsay Kavanagh

~ Lindsay astus turundusmaailma veebidisainerina ja arendajana. Nüüd töötab ta SEO-spetsialistina ja e-kaubanduse spetsialistina seoplus + -s Kanadas Ottawas.

Shopify on kindlalt e-kaubanduse tarkvara liider. See on ettevõtte omanike jaoks veebipoe seadistamiseks piisavalt lihtne, kuid piisavalt keerukas, et arendajad ja turunduseksperdid saaksid neid kohandada. Lugematute API-de ja rakenduste integreerimisega – Shopify on saanud minu soovituslikuks e-poe platvormiks.

Shopify-l on kõik vajalik veebiettevõtete alustamiseks ja kasvamiseks. SEO põhitõdedest retargeerimise keerukusteni – Shopify omab vajalikke võimeid veebiliikluse suurendamiseks ja konversioonide jaoks optimeerimiseks.

Ettevõtte liikvel hoidmiseks ja laienemiseks on meil kombineeritud rakendusi (nt vastuvõetav, ostuvoog, apelsinirakendus ja reklaamikohtade abistaja). Need rakendused võimaldavad ettevõtetel hoida ühendust korduvate klientidega, laieneda teistele veebiturgudele nagu Amazon ja Ebay, viia läbi kasutaja täielik testimine, jälgides samal ajal ka laoseisu, et tagada müügi täielik täitmine.

Kõige kasutajasõbralikuma kasutajaliidese ja enneolematu toe abil võimaldab Shopify turundajatel ja arendajatel oma ettevõtet kasvatada, hoides samal ajal ettevõtete omanikke hõlpsasti loetavate mõõdikute ja tellimuste täitmisega silmuses..

Shopify peamist armatuurlauda ja tagaosa on lihtne jälgida ja see sisaldab kõiki mõõdikuid, mida ettevõtete omanikud soovivad oma e-poodi sisse logides näha (liiklus, müük, suunajad jne).

See on tohutu tegur, kui soovitate Shopify-d potentsiaalsetele klientidele soovitada, kuna nad kõik tahavad olla kursis ärimõõdikutega ja näha, millal edu juhtub ja kust see tuleb.

Teistel platvormidel, nagu Squarespace, WooCommerce ja Magento, on kõik piirangud. Olgu tegemist jälgimise, hinnasüsteemi, ettevõtte omanike jaoks funktsioonide keerukuse või üldise kasutajaliidesega – olen kõigi kolme veebipõhise disaini / arenduse, SEO ja e-poe kasvu platvormidega kokku puutunud..

Just selle kuu alguses kinnitas Shopify, et nüüd on selle platvormi kasutanud üle 300 000 kaupmehe. See kasv kinnitab, et laienemine ja kasv on võtmetähtsusega.

Turustajana võin eeldada, et Shopify on varsti sama jõuline kui Magento, kuid säilitab lihtsa funktsionaalsuse, mis tal praegu on. Selle pidevalt kasvava platvormi jaoks on valikuid ja võimalusi lõputult – see teeb selle, mida soovitan kõigile klientidele.

Brock Ingham

Brock Ingham

~ Brock on kogenud e-kaubandust kontseptsioonist turuletoomiseni. Ta on hallanud veebipoodide fassaate ja operatsioone, otsides pidevalt uusi võimalusi digitaalses turundusruumis.

Alustades kõigi platvormide kõrgusest ja otsustades, et lihtsalt ei tee seda meie heaks, on mul hea meel selle eest, mida Magento teha saab. Minu kõigi aegade lemmikplatvorm e-kaubanduses peaks olema Shopify.

Shopify toetamiseks on tugev ja pidevalt kasvav kogukond, mis on mitmel teisel platvormil tühine. See sobib hästi nii rakenduste poodiga kui ka õppeasutustega, mis on seotud arenduse seisukohalt. Shopify sisse on ehitatud palju suurepäraseid funktsioone, järgmised takistavad mul soovitada mõnda teist.

Plug and play teemad:

Shopify on arendaja poolel hõlpsalt navigeeritav, mis sobib ilusti WordPressi liidesega. Teemasid saab muuta ühe peenikese pilguga ja paljusid aspekte saab muuta nende WYSIWYG-i redigeerijate kaudu. Pidage meeles, ehkki staatiliste teemaseadete kohandamiseks võib kirjutada HTML-i ja CSS-i, vajate tõenäoliselt arendaja abi, kui teie oskuste komplekt on algaja.

Tonni toetavaid rakendusi:

Avatud lähtekoodiga loob eraviisiliselt leitavaid rakendusi. Ostukorv ostukorvi, mis kandis üle ühe minu 5000 SKU saidist, kus töötasin väga väheste vigadega (hoolimata halbadest arvustustest). Teised populaarsed rakendused, nagu Sumome ja recomatic, plug and play, nagu WordPressi sait teeksid.

Ehkki Shopify enda rakendus “osta nupule” on alles lapsekingades, on sellel tohutu potentsiaal. Dünaamiliste automaatse gen-skriptide kaudu muudab see rakendus suvalise väliste saitide uueks külgkaupluseks, mille väliskärud sobivad (Java-teadmised vajalikud).

Pettusekaitse:

Shopify maksete lüüsi pakkudes saavad kaupluste omanikud võimaluse hõlpsalt pettuste üle järelevalvet teostada. See sobib suurepäraselt kõigile, kes tegelevad suuremahuliste tellimustega, mis võivad olla petlike külaliste sihtmärgiks. Kollased lipud aadresside lahknevuste ja mitmekordsete katsete jaoks, punased lipud VPN-ide jaoks ja varjuline ostuajalugu. Kokkuvõttes suurepärane vahend oma lõpptulemuse salvestamiseks.

Kollased lipud aadresside lahknevuste ja mitmekordsete katsete jaoks, punased lipud VPN-ide jaoks ja varjuline ostuajalugu. Kokkuvõttes suurepärane vahend oma lõpptulemuse salvestamiseks.

Ja last but not least, see on Kanada ettevõte! Uhke Kanada inimesena armastan toetada platvormi, kus olen sündinud ja üles kasvanud.

Swadhin Agrawal

Swadhin Agrawal

~ Swadhin on professionaalne vabakutseline kirjanik ja blogija. Ta kirjutab oma ajaveebis väikeettevõtete otsingu- ja sotsiaalmeedia nähtavuse kohta DigitalGYD.com.

Minu jaoks on minu lemmik e-poe platvorm Shopify. Mul on WordPressis ajaveebid ja veebisaidid, mis on suurepärased, kuid minu e-poe poodide jaoks; Shopify on see, mille ma valisin.

Miks ma valisin Shopify?

Shopify on täiuslik hübriid WordPressi (e-poe platvormi seadistamiseks on vaja palju kodeerimist) ja selliste lihtsate veebipoodide vahel nagu Wix.com (kus te ei saa oma väikest e-kaubanduse ettevõtet suuremaks ettevõtmiseks liigitada).

Mul on tegelikult a giid Wixiga lihtsa veebipoe loomiseks, mis sobib suurepäraselt algajatele. Kuid kui soovite täieõiguslikku e-kaubanduse platvormi, läheksin ma midagi sellist nagu Shopify.

Shopify on seevastu lihtne, ei vaja vähe kodeerimisoskust ja seda saab paremini mõõta kui Wixi-sugust platvormi.

Kaks muud põhjust, miks valisin Shopify, oleks:

1. Taustprogrammi juhtpaneel: Sellel on kõik alates laoseisust kuni tellimuste haldamiseni ühes süsteemis. See teeb linnulennult vaeva nägemise lihtsaks ja vaeva säästmiseks.

2. Rakenduste kättesaadavus: Kui olete kodeerija, saate Shopifyga integreerida peaaegu kõike, kuid kui te pole kodeerija (nagu mina), on need rakendused aja ja raha kokkuhoid..

Mohammad Umer

Mohammad Umer

~ Umerit peetakse Pakistani populaarseimate blogijate seas kümne parima hulka. Ta on ehitanud klientidele palju e-kaubanduse saite.

Mul on kogemusi mõne oma veebitoote müügiga tegeleva kliendi osas, kuna nad soovivad oma ettevõttele mingit automaatset süsteemi. Pakun neile veebisaidil suurepäraseid funktsioone ja neist saavad õnnelikud kliendid.

Internetis on saadaval tuhandeid e-poe platvorme, teemasid ja skripte ning paljud neist on suurepäraste funktsioonidega vabalt kasutatavad. Raske on öelda, et Shopify on kuningas.

Jah! Aga ma pean siin ütlema. Kuna see tarkvara või võite öelda, et platvormid, annab mulle lihtsuse asju õigesti teha. Ja uskuge mind, nad on kuningas 100 000 kauplust võimsust.

Ma armastan Shopify omadusi:

1. Saame hõlpsasti sotsiaalmeedia poe Facebookis üles seada
2. Prooviversioon, nii et igaüks võiks proovida selle funktsioone, et veenduda selle sobivuses
3. Teie poe pistikprogrammid (tasuta ja tasuline)
4. Me ei pea tehingute eest maksma ja saate üles laadida piiramatult
esemed müügiks
5. Lihtne seadistada väikeettevõtete omanikele ja algajatele

Shopify funktsioone on veel palju.

Lõpuks tahaksin öelda, et Shopify on kõik-ühes e-poe platvorm.

Mitchell Callahan

Mitchell Callahan

~ Mitchell, WooCommerce’i arendamisele spetsialiseerunud Interneti-ettevõtte Saucal kaasasutaja ja tegevjuht. Ta alustas põhikoolis veebisaitide loomist ja tutvustas oma tööd esmakordselt 14-aastaselt Kanada telesaate otseülekande ajal.

WooCommerce

 • Avatud lähtekoodiga
 • Loodud WordPressi jaoks

Saucalis on kõik meie e-kaubanduse veebisaidid loodud WooCommerce’i abil. Miks? Esiteks usume avatud lähtekoodiga tehnoloogiasse. Veelgi olulisem on see, et me usume oma koodi muutmise ja omamise võimalusesse.

Seetõttu hoiame eemale suletud lahendustest, mis võivad meid piirata põhifunktsioonide ja konfiguratsioonidega või ilma meie nõusolekuta välja lülitada. Avatud lähtekoodiga ftw.

Elliot Taylor

Elliot Taylor

~ Elliot on Ühendkuningriigis asuv e-kaubanduse ja WordPressi ekspert. Ta on ka YoGrow mis pakub lihtsat e-kaubanduse analüüsi kauplustele, kes soovivad kasvada.

Kursuste hobused! Milline e-poe platvorm teile sobib, sõltub teie nõudmistest. Sellegipoolest on meie kõige sagedamini soovitatav platvorm WooCommerce, kuna see on kõige paindlikum.

WooCommerce’i installimiseks on kohandatud teemade ja funktsionaalsuse arendamine märkimisväärselt lihtsam. Kui soovite vaid varba otsimist e-kaubanduse maailmas, võiksite eelistada hostitud lahendust, kus kõik töötab väljastpoolt.

Kui olete oma ettevõtte jaoks kindlamad ja kindlad nõuded kindlaks määranud, vajate paremini kohandatavat lahendust.

WooCommerce on ideaalne võimalus ja kuna see on ehitatud otse WordPressi, on WordPressi integreerimiseks palju neid, mida saate ka ära kasutada.

WooCommerce ja WordPress on mõlemad avatud lähtekoodiga ja sellel on ka eeliseid. See on eksitav, kui võrdsustada see tasuta. Tegelikult on selle tarkvara eeliste saamiseks kallim palgata disainereid, arendajaid, konsultante jms.

Peamine eelis on kooslus, mis on arenenud koos WooCommerce’iga. Leidub elavat pistikprogrammide ja teemade turgu, mida saate kasutada. Arendajad saavad üha rohkem tuttavaks Woo sisse- ja väljaminekutega.

Läbipaistvus tagab turvalisuse piiratuse ja parimate tavade jõustamise. WooCommerce, WordPress ja seotud pistikprogrammid on pidevas arengus. Värskendused on regulaarsed.

See tähendab, et peate värskenduste haldamiseks ressursi kõrvale jätma, kuid see tähendab ka kindlamat poodi, kus saate oma veebiettevõtteid juhtida alates.

Kui liigutate olemasoleva hostitud süsteemi piire või leiad võib-olla mõne suurema ettevõtte platvormi teie vajadustele liiga ülespuhutud, siis soovitame vaadata WooCommerce’i. See pole kõige odavam ega lihtsam, kuid on turvaline ja turvaline platvorm, mille abil oma äri rajada.

Magnus Högfeldt

Magnus Högfeldt

~ Magnus on Rootsis elav Taani turundusspetsialist. Lisaks veebiarendusele ja veebiturundusele toodab Magnus video- ja helisisu ning aitab oma kliendil oma teadmisi veebis müüa.

Mul on küll lemmikpood, kuid see ei sobi kõigile. See puudutab kõiki vajadusi ja kompromissivalmidust. Mõne poe jaoks on käivitusvalmis veebipoodide lahendus nagu Tictail.com või Shopify on absoluutselt parim valik – teiste jaoks on vaja keerulist, kohandatud seadistust koos mitme lao laohaldusega jne.

Olen leidnud, et WordPressi tugevuse ja WooCommerce’i paindlikkuse kombinatsioon sobib sageli minu klientide vajadustega. Ma harva teen suuri seadistusi, kus tuleb iga päev käsitleda tuhandeid tooteid ja tellimusi, kuid rohkem sisu juhitakse saitidele, kus asuvad ostuvõimalused. Näib, et WooCommerce hoiab neid projekte kinni – ja kui mu klient küsib konkreetseid funktsioone, võin kuulutada, et kindlasti on selleks olemas pistikprogramm..

WordPress + Woocommerce on CMS, mille peal on kauplus, samas kui Magento, PrestaShop jne on kauplused, mille peal on CMS. Kui teil on palju sisu ja piiratud koguses toodetega veebipood, on W + W kombinatsioon ideaalne.

WooCommerce lubab mul luua poode, mis müüvad füüsiliste toodete kombinatsiooni, digitaalseid allalaadimisi, liikmeks astumist saidi suletud alal ja juurdepääsu kursustele, kõik koos vähese kohandatud koodiga või ilma selleta.

See muudab lahenduse kliendi jaoks odavaks ja saame keskenduda sisu loomisele, selle asemel, et mõelda, kuidas ühendada erinevaid platvorme ilma, et ostukogemus kannataks..

Saan teha sidusettevõtteid blogijatega siinsamas, WordPressi liidese sees ja müügi jälgimine Analyticsi või sarnaste süsteemidega on imelihtne. Oh, ja SEO-võimalused pole teistest süsteemidest, mida ma olen näinud, järel, kui te selle raamatu järele seadistaksite.

WordPressi ja Woocommerce’i tugevuseks on ka nende nõrkus: häkkerid saavad avatud lähtekoodi vabalt analüüsida ning hävitada on palju WordPressi saite, kuhu häkitakse ja pahavara ning rämpsposti süstitakse..

Peate tõepoolest hoidma oma WordPressi saiti kogu aeg turvalisena ja ajakohasena!

Steve Gerencser

Steve Gerencser

~ Steve on edukaid veebisaite loonud ja turustanud alates 1997. aastast. Tal on sügav reaalajas kogemus, juhtides metsikult erinevaid ettevõtteid, mis annavad talle avara ettekujutuse sellest, mida ettevõte vajab veebis edukaks saamiseks.

Mis puutub e-kaubanduse lahendustesse, siis olen suur fänn selle kohta, mis sõltub.

Aastate jooksul oleme ehitanud kõike alates üksikute toodete saitidest, kasutades nuppu PayPal Osta kohe, kuni täiesti kohandatud valtsitud ostulahenduseni kliendi jaoks, kelle rahvusvahelised kliendid müüvad nii plastikust vilet kuni täismahuti tooteid, mida kaubaveod välismaale veavad..

Seal on palju elujõulisi lahendusi ja igal neist on oma plussid ja miinused. Kuid mul on mõned lahendused, mis sobivad enamiku vajadustega.

WooCommerce on muutunud suurepäraseks lahenduseks väiksematele poodidele ja saitidele, mida klient ei pruugi eriti sageli värskendada.

See sulandub WordPressiga sujuvalt, seega ei esita see neile uut õppimiskõverat ja sellel on kõik olulised omadused, mida mulle meeldib lihtsas kaupluses näha. See seadistatakse kiiresti ja vajaduse korral saame poe lahti mõne tunniga.

Suuremate poodide ja minu testimiskohtade puhul kipun tavaliselt OpenCartile lootma. Jällegi on see väga lihtne install ja saame saidi raamistiku paari tunniga paika ja lähiajal vähem kui nädala jooksul kasutusele võtta, sõltuvalt müüdavast tootest.

OpenCartil on tohutu tugiringkond, millel on peaaegu sama palju lisandmooduleid kui WordPressil, nii et seda saab hõlpsasti kohandada peaaegu kõigi vajaduste jaoks. Lisaks, kui meil puudub mõni funktsioon, mida vajame, on hulgaliselt arendajaid, kes on valmis selle funktsiooni vaid mõne dollari eest üles ehitama.

Suur asi on see, et see töötab pärast paari administraatori seadet otse karbist välja. Kui saate vaikimisi kujundusele kaasa elada, saate vähem kui päeva jooksul omada toimivat poeletti, mille töötlemine PayPal võimaldab, kuid võite ka selle suuna pöörata täisfunktsionaalsele ostukogemusele.

Zac Johnson

Zac Johnson

~ Zac on ettevõtja ja supersidusettevõte, kellel on ligi 20-aastane kogemus veebiturunduse alal.

Aastate jooksul on mul olnud võimalus töötada mitmete e-poe platvormidega. Yahoo ostukorvist esimestest päevadest kuni veebiturustajatele mõeldud lihtsate üheleheliste tellimislahendusteni.

Minu isiklikust eelistusest lähtudes sooviksin, et minu seadistamine oleks võimalikult lihtne, pakkudes samal ajal ka võimalust jälgida oma saidi liikluse, tellimuste ja konversioonide kõiki nurki.

Selleks, et see aset leiaks, on minu valik tõenäoliselt minna kallist kõik-ühes lahendusega või kasutada WordPressi juhitavat lahendust, näiteks WooCommerce.

Kuna ma olen WordPressi tohutu fänn ja mulle meeldivad kohandamisvalikud, aga mul on ka võimalus luua ühendust makseprotsessoritega nagu Amazon, Stripe ja Paypal – tahaksin jääda WooCommerce’i kui oma valitud e-poe platvormi.

Neil Sheth

Neil Sheth

~ Neil on veebisaite loonud ja turustanud alates 2009. aastast. Ta on digitaalse turunduse agentuuri Only Way Online asutaja. Spetsialiseerub veebisaidi liikluse ja veebimüügi suurendamisele. Neil pakub ka SEO juhendamist väiksematele ettevõtetele teenuse „Teie kaubamärk leitud“ kaudu..

Woocommerce käed rüpes!

Umbes neli aastat tagasi tahtsime koos abikaasaga avada veebis luksuslike kingituste pood ja teostasime vähemalt kuu aega uuringuid. Otsustasime Woocommerce’i valida järgmistel põhjustel:

 • WordPress on suurepärane – see on lihtne, sisutihe, saate luua kauneid saite ning sisuhaldussüsteem sobib suurepäraselt SEO ja sisuturunduse jaoks. Olen aastaid kasutanud WordPressi, nii et kui sain teada, et saan sellega e-kaubanduse saidi luua, oli see peaaegu mõttetu.
 • Odav – pole vaja osta tüsedat kallist tarkvara, selle asemel tuleb valida teema, installida WordPress ja Woocommerce, siduda see oma makseväravaga ja teil on hea minna. Ok, ilmselt mitte nii lihtne, aga sisuga saate aru, eks. Kuna see on ise majutatud, ei ole pidevaid kuutasusid, makske üks kord ja unustage.
 • Juurdepääs arendajatele – Te ei näe kunagi vaeva WordPressi arendaja leidmisega, mis aitab ka Woocommerce’i saidi sisenemishinda teiste platvormidega võrreldes mõistlikuks hoida. Töötan praegu ühe kliendiga, kes kulutas tuhandeid kroone uuel saidil, mis on välja töötatud nende turundusagentuuri loodud platvormil. See tähendab, et iga muudatus, mida nad saidil teha tahavad, on märkimisväärsed kulud ja välja tõmmatud protsess. Klient on end tundnud piiratuna ja see on üks suur põhjus valida selline platvorm nagu WordPress, millele on kõigil juurdepääs.

Rohin Dua

Rohin Dua

~ Rohin armastab süveneda sidusettevõtte turundusse, uurida, kuidas on võimalik veebis passiivset sissetulekut luua ja oma teadmisi mõttekaaslastega jagada. Ta juhib ka SEO allhankeettevõtet ja osutab teenuseid paljudele SEO agentuuridele kogu maailmas

Vastus õige e-poe platvormi valimiseks sõltub tõesti teie eesmärgist ja huvist. Minu kõigi aegade lemmikpood on kahtlemata WordPress.

Seda on selles valdkonnas praegu standardiks peetud ja kui seda kasutatakse koos Woocommerce’i tasuliste pistikprogrammidega, saate kõik edasijõudnud funktsioonid, mida soovite oma Ecomi veebisaidil kunagi näha..

Parim osa WordPressi kohta on selle avatud lähtekoodiga tasuta versioon, selle CMS-i on ülilihtne kasutada, asjade haldamiseks on vaja SEO-sõbralikku ja mitte palju tehnilisi oskusi. Kui integreerite Woocommerce mõne tasulise teemaga, näiteks Divi-ga, võite paari tunni jooksul saada vapustava välimusega poe.

On palju suuri poode, kus me WordPressi endiselt kasutame ja nende valiku ainus põhjus on platvormi lihtsus müügikanalite lisamiseks ja integreerimine populaarsete turundusplatvormidega.

Näpunäide: paljudel tasulistel WordPressi teemadel on tänapäeval kaasas 1 klõps Demo impordi funktsioonidega, mis aitab teil luua e-poe poe, kus on võimalus kohandada üksikasju, et need vastaksid teie tootevalikule kõige lihtsamal viisil..

Victoria Pavlova

Victoria Pavlova

~ Victoria on seeriaettevõtja ja Starligh MG asutaja, Poola digitaalsete brändide ettevõte, mis omab ja haldab rahvusvaheliselt veebiplatvorme konkureerivatel vertikaalidel.

Olen suur WooCommerce’i fänn. Esiteks: WooCommerce on tasuta avatud lähtekoodiga plugin, mille kood on kõigile vabalt kättesaadav. See tähendab, et saate seda soovitud viisil kohandada või isegi oma laienduse luua.

Woocommerce on väga paindlik ja hõlpsasti kasutatav. Isegi mittetehnoloogilised kasutajad saavad selle omandada umbes nädala jooksul. Selle põhjuseks on asjaolu, et Woocommerce on osa WordPressist. Varasemad kasutajad saavad nautida kasutajasõbralikku WordPressi liidest ja loogikat.

Lisaks tähendab see, et saate kasutada kõiki tasuta ja tasulisi pluginaid ja teemasid, mis on WordPressi kasutajatele saadaval. Rääkides tasulistest Woocommercei laienditest, on need taskukohased ja ühilduvad peaaegu kõigi WordPressi e-kaubanduse teemadega.

Kuigi WooCommerce on tasuta, ei tähenda see, et see pole professionaalne. WooCommerce’i abil saate luua kauneid poode, mille funktsioonid on näiteks kupongikoodid, üksikasjalik tellimuste jälgimine, tarneolek, laoseisu jälgimine, maksude määramine, klientide kaasamise tööriistad ja palju muud.

Suur kogukond on veel üks eelis. Võite alati saada tasuta tuge, kui seda vajate.

Farhan Syed

Farhan Syed

~ Farhan on SEO-le spetsialiseerunud veebiarendaja ja blogija. Ta aitab sotsiaalmeediaturunduse ja otsimootori optimeerimise abil inimestel oma veebipõhist kohalolekut hallata.

Mulle meeldib, et minu e-kaubanduse ettevõtte saitide jaoks on ettevõte WooCommerce. See annab mulle tohutu eelise paindlikkuse ja lisandmoodulite osas, võrreldes teiste ökomarkvara pakkujatega nagu Magento või Shopify.

Midagi, mis mulle WooCommercei juures meeldib, on see, et võin ikkagi ajaveebida samal saidil nagu pood. Saan toodetest rääkida ja võin nende eest kohapeal isiklikult hääletada. Samuti saan valida mis tahes teema, mis mulle meeldib ja mis töötab WC-ga kaupluse tegemiseks.

Parim osa WC-st on see, et see integreerub otse juba ehitatud saidile ja töötab väga hästi paljude pistikprogrammidega, mida soovin saidile lisada.

Heena Shah

Heena Shah

~ Heena armastab kirjutada ja lugeda veebiturunduse trendimeetodeid. Tema teadmised on loova veebisaidi ja Facebooki turunduse kujundamine.

Tavaliselt otsustatakse parima e-kaubanduse platvormi järgi mitu parameetrit, näiteks kliendi vajadus, eelarve, toimingute lihtsus jne. Ja Woocommerce sobib arvega suurepäraselt.

Meie veebidisaini ettevõte on välja töötanud paar e-kaubanduse veebisaiti populaarsetel platvormidel nagu Magento, OpenCart, Drupal ja Woocommerce.

Kuid me eelistame Woocommerce’i klientidele, kes vallutavad enamasti meisterdamise lahendused, funktsioonide hõlpsasti käsitsetavad ja taskukohased. Woocommerce’i abil saavad kliendid hõlpsalt hallata sisseoste, e-kirju, tootekatalooge, aktsiaid jms.

Magento ja muud avatud lähtekoodiga platvormid pakuvad peaaegu sama tüüpi funktsioone kui Woocommerce. Kuid mõne funktsiooni täitmiseks on vaja ekspertabi. Ja Magento platvormi haldamiseks pole kvalifitseeritud arendajat lihtne saada. Lisaks on need kallimad kui Woocommerce.

Phil Clerkin

~ Phil on Cre8ive Online’i veebidisainer.

Minu lemmik e-poe platvorm on WooCommerce. Proovisin aastate jooksul mõnda erinevat, kuid leidsin, et WooCommerce’i kasutavate inimeste arv tähendab, et abi võib alati leida.

Kui sattusin konkreetse kohandamise taotlusele, olen alati suutnud leida pistikprogrammi, mis aitaks täita kasutaja eesmärke. Seal on palju arendajaid, kes teevad WooCommerce’i jaoks hämmastavaid lisandmooduleid.

Olen ka leidnud, et WooCommerce töötab hästi paljude teemadega, mis tähendab, et suurepärase väljanägemisega saidid asuvad vaid mõne hiireklõpsu kaugusel. Arendaja wootemes pakuvad lõputuid lisandmoodulid ja kuigi need on kallid, töötavad nad veatult.

Mihhail Khorev

Mihhail Khorev

~ Mihhail on SEO ekspert. Tal on üle 8-aastane kogemus väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete veebidisaini ja digitaalse turunduse alal.

Turul on nii palju e-kaubanduse lahendusi, kuid viimase paari aasta jooksul olen eelistanud kõigi oma klientide ja projektide jaoks kasutada WooCommerce’i.

Enamik väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid vajab odavat, lihtsat ja kohandatavat platvormi, mis aitaks neil müüa 10–1000 toodet, ning WooCommerce on selleks parim valik.

Arendaja seisukohast on see avatud lähtekoodiga pistikprogramm, mis tähendab, et teil on täielik juurdepääs lähtekoodile ja saate seda kohandada nii, nagu soovite teie või teie klient. Suurim saadaolevate lisandmoodulite ja laiendite teek aitab mõne minutiga konfigureerida mis tahes maksete lüüsi ja saatmisteenuse pakkuja.

Kogu seadistamine võib päevade asemel võtta paar tundi – see on kriitiline, kui kliendil on kohtumiseks piiratud tähtajad. Rääkimata ThemeForesti hämmastavatest ja professionaalsetest mallidest, mis muudavad veebipoe kõigil seadmetel uimastatavaks, parandavad konversioonimäära ja loovad positiivse kaubamärgi imago.

Teised platvormid lihtsalt ei paku sellist kohandamise ja kasutatavuse taset ning varem pidin ma kulutama tunde teistele e-poe platvormidele (PrestaShop ja OpenCart) koodi kinnitamiseks ja värskendamiseks, kuna mõned pistikud ja laiendused olid vananenud või ei kasutanud neid olemas olema.

Kokkuvõtteks soovitan alati WooCommerce’i kasutada, kuna:

 • Ideaalne väikeste / keskmiste veebipoodide jaoks
 • Kõige odavam käivituskulu
 • Kiire seadistamise aeg
 • Täielik juurdepääs koodile ja andmebaasile
 • Suurim lisandmoodulite kogu
 • Mobiil ja SEO on valmis
 • Mõõdukad hostimisnõuded (jagatud hostimine)
 • Madalad ülalpidamiskulud
 • Suurim kasutajate ja arendajate kogukond (vastuste otsimiseks ja probleemide lahendamiseks)
 • WordPress / WooCommerce arendaja leidmine on ka palju taskukohasem ja lihtsam, kui klient otsustab palgata sisemise arendaja.

Shaikh Aezaz

Shaikh Aezaz

~ Shaikhil on umbes 6-aastane veebisaitide arendamise kogemus. Ta arendab WordPressiga veebisaite enam kui 4 aastat.

Minu lemmiktarkvara on WooCommerce, kuna saame oma veebisaidi saadaolevate lisandmoodulite ja laiendustega kiiresti luua.

Kõige tähtsam on see, et see on tasuta.

Ühel minu loodud kohandatud rubriigimärgi müümiseks loodud veebikaubanduse veebisaidil kulus ainult 3 päeva.

Ban Markus

Ban Markus

Minu lemmik e-poe platvorm on WooCommerce. Armastan WooComerce’i kasutada mitte ainult uustulnukasõbralikkuse pärast, vaid ka seetõttu, et seda on lihtne üles seada ja tasuta kasutada.

See tundub hirmutav, kui mõistsite, mitu pistikprogrammi peate korralikult ostma / hankima, et see korralikult töötaks, kuid ROI on palju parem kui teised platvormid, mis pakuvad teile kõiki komisjoni seadeid ja funktsioone.

See tundub hirmutav, kui mõistsite, mitu pistikprogrammi peate korralikult ostma / hankima, et see korralikult töötaks, kuid ROI on palju parem kui teised platvormid, mis pakuvad teile kõiki komisjoni seadeid ja funktsioone.

Need platvormid mitte ainult ei lõika tükki teie kasumist välja, vaid panevad teid elama nende reeglite järgi. Jah, on tõsi, et need muudavad selle väljanägemise lihtsaks ja odavaks, kuid pikas perspektiivis on ise WooCommerce’i abil ise hakkama saamine rahuldavam.

Venchito Tampon

Venchito Tampon

~ Venchito on Manilas asuv lingiehituse strateeg ja Aasias asuvat lingiehitusettevõtet SharpRocket tegevjuht ja kaasasutaja, kes pakub valge mütsiga lingi ehitusteenuseid SEO agentuuridele, e-kaubanduse ettevõtete omanikele ja ingliskeelsetes riikides asuvatele suurkorporatsioonidele..

Üks minu lemmikpoodidest, eriti WordPressi saitide jaoks, on WooCommerce. Mõned funktsioonid, mis tänapäeval startup-omanikele kasulikud võivad olla:

 • Tooteid saab hõlpsasti kategoriseerida, võttes arvesse müügihindu ja muid sõltumatuid atribuute. Sellel on tohutu paindlikkus füüsilise või isegi virtuaalse allalaaditava toote müümisel.
 • Kasutajasõbralik WordPressi liides. See aitab teil veebipoe üles ehitada ilma segadust tekitamata, nii et saate suurema osa oma ajast keskenduda suurepäraste sihtlehtede loomisele.
 • Sisseehitatud analüütikasüsteem, mis hoiab teie statistika kristallselgena.

Yuvraj Wadhwani

Yuvraj Wadhwani

~ Yuvraj on e-kaubanduse entusiast, kes juhib oma e-äri äri.

Minu lemmik e-poe platvorm on WooCommerce. WooCommerce’i valimise põhjuseks on asjaolu, et muude platvormidega, mida ma pidasin, on äärmiselt lihtne ja kasutajasõbralik seadistada.

See on ka väga paindlik ja kohandatud lahendusi saate luua väga lihtsalt. Veel üks WooCommerce’i eelis on saadavalolevate äärmiselt tasuta ja lisatasu pluginate arv.

Enamikku poe loomiseks vajalikest kohandamistest saavad teha pistikprogrammid, mis aitavad teil kiiremini käivituda ja keskenduda rohkem müügi teenimisele, selle asemel, et tehnoloogia pärast muretseda.

Al-Amin Kabir

Al-Amin Kabir

~ Al-Amin on mitme auhinnaga ettevõte, blogija, sidusettevõtte turundaja ja esineja, kes õpetab kasumlike nišisaidide loomist.

Soovitan WooCommerce.

See on väga paindlik Saate funktsioonide, kohandamise ja muude asjade tehnilise poole osas palju paindlikkust. WooCommerce’i platvormi abil saate müüa füüsilisi, allalaaditavaid liikmelisuse tooteid või isegi sidusettevõtteid / kolmanda osapoole kaupmehepõhiseid tooteid.

Lihtne integratsioon olemasoleva veebisaidi, ajaveebidega WordPress annab praegu üle 25,4% kõikidest veebisaitidest ja vastutab üle 76,5 miljoni ajaveebi!

Asi, mis mulle WooCommerceis meeldib, põhineb WordPressil ja saate hõlpsalt oma olemasolevale saidile integreerida e-kaubanduse platvormi / digitaalse müügi platvormi. Blogijad saavad e-poe poe oma blogisse hõlpsalt integreerida ja hakata veebimüüki pidama.

Sajad pikendused

Nõue kõigile on peaaegu ainulaadne ja oma täitmiseks vajate laiendusi. Mis mulle WooCommerceis meeldib, on see, et sellel on sadu laiendusi. Enamik neist on tasuta.

WooCommerce’i muud omadused, mis panid mind selle valima

• Lai valik tasuta ja premium-malle
• Olemasolev WordPressi liides
• Tasuta, ühekordne / kuutasu

Ashley Faulkes

Ashley Faulkes

~ Ashley on ettevõtte Mad Lemmings asutaja, mis aitab ettevõtjatel ja väikeettevõtetel oma veebisaidi kaudu rohkem kliente saada

Minu klientide e-kaubanduse platvorm on Woocommerce. Miks? Kuna see on väga lihtne kasutatav raamistik ja põhineb WordPressil, mis annab teile nii palju paindlikkust ja kontrolli.

Woocommerce sisaldab kõiki põhitõdesid, mida peate veebipoe alustamiseks tootelehtedelt (mitmesuguste paigutustega WordPressi teemade kaudu), saatmisest, maksudest, hinnakujundusest, makseväravatest, laoseisust ja lokaliseerimisest.

Mitte ainult seda, vaid saate kõigi WordPressi funktsioonide, nagu näiteks lehed, postitused ja kindla SEO sisu, pistikprogrammide (nt Yoast või Kõik ühes SEO) kaudu. See on peaaegu liiga lihtne!

Muidugi, kui teil on tohutu ja keeruline e-kaubanduse sait, siis Woocommerce & WordPress ei pruugi (lõpuks) kõiki teie vajadusi rahuldada, kuid enamiku veebipoodide jaoks on see üks lihtsamaid ja paremaid võimalusi.

Aaron Jones

Aaron Jones

~ Aaron on sidusettevõtte turunduse ekspert. Ta õpetab oma lugejatele nišši leidmist, saidi loomist ja liikluse suurendamist.

Olen alati kasutanud WooCommerce platvormi selle kasutusmugavuse ja platvormi seadistamise viisi tõttu. Woo Commerce töötab enamiku teemadega ja juurutab hästi.

Kui olete algaja ja pole huvitatud koodi kirjutamisest, siis on tee e-pood. Ma tean, et on ka teisi, kuid kasutusmugavus ja integreerimine on minu äri võtmetegurid.

Teie ettevõte peab olema tugev ja peate õppima oma vaatajaskonda. Sellesse pistikprogrammi kaasatud analüütika või see, kas see on teie teemasse sisse ehitatud, võib konserveerimise ja teie ettevõtte jaoks maailmas midagi muuta.

Louie Luc

Louie Luc

~ Louie on täiskohaga Interneti-turundaja, kes töötab kodust juba mõned aastad. Ta haldab mitmeid niššide / asutuste veebisaite ja vähe e-kaubanduse ettevõtteid.

Minu lemmik e-poe platvorm on WooCommerce. See on kõige populaarsem e-kaubanduse lahendus, mida kasutab 39% veebipoodidega saitidest.

See on tasuta pistikprogramm, mille saate installida oma WordPressi, st see haldab teie enda serverit. Kui vajate lisafunktsioone, saate neid vajadusel lisada. Need pikendused on tasulised, kuid need on seda väärt.

Kuna teie e-poe jaoks õige e-poe platvormi valimine on ülioluline samm, peate valima parima: minge koos WooCommerceiga.

Ryan BeMiller

~ Ryan haldab veebisaidit Shopping Signals, mille eesmärk on aidata veebimüüjatel veebisaitide kaudu oma saite reklaamida ja rohkem ettevõtteid meelitada..

Tahaksin seda kõigepealt hoomata oma veendumusega, et e-kaubanduse platvormi valimine on uue väikese e-kaubanduse veebisaidi jaoks kõige vähem oluline.

Ma saan aru, et paljud ei nõustu selle väitega, kuid ma arvan, et see on justkui number viis tähtsuse järjekorras, kui rääkida asjadest, millele peaksite keskenduma.

Veenduge, et kõigepealt oleks valitud kõik tooted, vaatajaskond, sõnumside ja pakkumised, seejärel valige e-poe platvorm, mis teile sobib..

Seda öeldes kaldun ma WooCommerce poole. Olles turundaja ja arendaja südames, armastan ma paindlikkust, kui suutsin asju päriselt kohandada ja kapoti alla saada. WooCommerce võimaldab seda paindlikkust.

Hindan ka seda, et see, mida saate WooCommerceiga tasuta, on täielikult võimeline ja rikkalik. Saate korraldada korralikku e-poe saiti lihtsalt tasuta ja karbivälise platvormiga.

Lisaks, kui soovite asju ümber tõsta ja kohandada, on terve arendajate kogukond, kes pakuvad tasuta ja tasulisi lisandmooduleid.

WooCommerce’i on ka väga lihtne ja arusaadav rakendada ja hallata. Minu arvates on kasutajaliides sõbralik ja iseenesest mõistetav, isegi mittetehniliste inimeste jaoks. Mitmel inimesel, kelle jaoks ma selle olen rakendanud, on väga vähe tehnilisi võimeid, kuid nad on täiesti võimelised poodi iseseisvalt haldama.

Seal võib olla veelgi lihtsam variant, näiteks näiteks Shopify. Kuid need ei pruugi olla nii taskukohased ja tavaliselt on neid palju vähem kohandatav.

Nii et minu jaoks teeb WooCommerce tõeliselt tugeva valiku väärtuseks selle, mida saate tasuta, pluss kasutusmugavus koos kohandamisvõimalusega.

Hernan Vazquez

Hernan Vazquez

~ Hernan on ettevõtja ja digitaalne turundaja, kes aitab ettevõtete omanikel, professionaalidel, vabakutselistel ja ettevõtjatel saada rohkem müügivihjeid ja müüa Interneti kaudu rohkem asju..

Mulle meeldib Woocommerce, kuna see integreerub WordPressiga, muutes ajaveebi pidamise palju lihtsamaks, optimeerimaks seda SEO jaoks ja järjestades selle Google’is. Võite aktsepteerida kõiki peamisi makseviise, nagu PayPal ja Stripe, otse oma lehelt või isegi kolmanda osapoole teenuselt, näiteks Samcart.

Lisaks ei pea te oma toodete veebis müümise alustamiseks õppima täiesti uut platvormi, mis on tohutu aja kokkuhoid. Olen proovinud koos teiste jõulisemate platvormidega, nagu Magento ja Zencart, kuid jätkan UX-i tõttu Woocommerce’i tagasilükkamist.

Lisaks, kui teil pole midagi puudu, võite alati osta pistikprogrammi või hankida midagi spetsiaalselt selle funktsiooni jaoks kodeeritud. Nii et kui olete WordPressi fänn nagu mina, minge koos Woocommerce’iga.

Andy Crestodina

Andy Crestodina

~ Andy on veebistrateeg ja Orbit Media kaasasutaja. Ta on olnud veebidisaini ja interaktiivse turundusruumi alal alates 2000. aasta jaanuarist. Ta on ka esineja, sisuturundaja, keskkonnakaitsja ja autor.

Orbiti juures on mis tahes platvormi peamine omadus lihtne e-kaubanduse integreerimine. See võimaldab meil valida ideaalse tööriista eraldi töödeks.

Näiteks kui klient soovib paljudes funktsioonides avatud lähtekoodiga CMS-i, võime valida Drupali. Kuid e-kaubanduse taustaprogrammi jaoks, mis on ühendatud kõigi nende muude tootjate süsteemidega, võime kasutada sellist süsteemi nagu Shopatron.

Gold Eagle’i veebisait on näide täielikult integreeritud hübriidsüsteemist. Drupali kataloog koos Shopatron Carti ja Checkoutiga.

Lihtne integreerimine on ülim e-kaubanduse funktsioon!

Arjun Sarin

Arjun Sarin

~ Arjun on tootehalduse spetsialist, kes on keskendunud P-le&L ja on hästi osav töötama ristfunktsionaalsete meeskondadega. Talle meeldib töötada projektides „Vraki parandamine“, talle meeldib õppida uusi asju, lahendada probleeme ja töötada välja uusi ideid. Ta on MBA ja arvutiinsener, oma lühikese 5,5-aastase karjääri jooksul on tal võimalus töötada ülemaailmsete projektide kallal.

Kuna e-kaubanduse turg kasvab kiiresti, näeme palju uusi suundumusi. Uue e-kaubanduse ettevõtmise alustamisel on palju elemente, mis tuleb välja mõelda, ja seal on terve hulk spetsialiste, kes saavad teid aidata kõigi nende elementide osas.

Sellise stsenaariumi korral võib veebipoe loomiseks kasutatava platvormi välja selgitamine olla üsna segane ülesanne – eriti kui te pole tehnilise / e-kaubanduse taustal.

Mulle isiklikult meeldib GetMeAShop, mis sai alguse tagasihoidlikust eesmärgist aidata väikestel jaekaubandusettevõtetel oma veebipõhine olemasolu.

See on keskendunud neile ettevõtetele selge ja kasutajasõbraliku tehnoloogia pakkumisele koos paljude platvormidel – müügikohas, veebiportaalis, e-poe pood, CRM, analüütika, turukorraldus, sotsiaalmeedia integreerimine – pakutavate arvukate teenustega..

See on terviklahendus väikeettevõtetele veebis konkureerimiseks ja kasvamiseks, pakkudes ettevõtetele võimalust kasvada ja õitseda platvormiga, et luua oma veebipõhine kohalolek ja oma ettevõtte turunduse elemendid.

Kuna traditsioonilised jaemüüjad kahandavad oma füüsilisi jalajälgi ja tasakaalustavad oma investeeringuid digitaalseks, loob see platvorm pidevalt uusi ärimudeleid ja kohandab vanu tehnoloogiaga, et kohaneda oluliste tehnoloogiliste muutustega, aidates võrguühenduseta müüjatel luua mobiilipõhine omnikanaliga jaemüügilahendus..

Mobiilirakenduse abil saavad nad mitte ainult oma veebipoe üles seada, vaid ka müüa mitmel turuplatsil (hallata samal ajal ühest armatuurlaualt), hõivata kliendiandmeid, hoida kogu oma inventari kanalite vahel sünkroonis (isegi POS-i kaudu offline) ja neil on põhjalik analüüs nende varude, müügi ja klientide sissevoolu kohta.

Parim asi, mis mulle GetMeAShopi juures meeldis, on tähemeeskond, kes on platvormi nullist välja arendanud. Arvan, et see eristab neid platvormi töökindluse ja teenuse kvaliteedi osas.

Praegu on GetMeAShopil palju kliente Indiast, kuid aeglaselt liiguvad nad rahvusvaheliselt, tutvustades selliseid funktsioone nagu mitme valuuta tugi, rahvusvahelised maksed jne. Mõned GetMeAShopi kasutavad kliendid on Lucknowi Andaaz, Rangeelo Rajasthan ja Kiligco..

Naveen Kumar

Naveen Kumar

~ Naveen on hobi korras blogija ja ameti järgi digitaalne turundaja. Ta teeb koostööd veebiarendusettevõttega ja tegeleb peamiselt e-kaubanduse veebisaitidega ning tema firma töötab välja ka Joomla malle e-kaubanduse veebisaidile.

Mulle meeldib Joomla CMS-i kasutada e-kaubanduse veebisaitide loomiseks. On mitmeid põhjuseid, miks ma viitan Joomlale muule e-kaubanduse tarkvarale nagu WordPress või Magento.

Olen Joomla arengus. Nii et ma tunnen seda teistest paremini.

Joomlas on e-kaubanduse veebisaidi loomiseks nii palju tarkvara nagu Virtuemart, Hikashop jne. Nii et teil pole piiratud ainult ühe kasutamisega. Saate kasutada vastavalt oma lihtsusele.

Joomla kogukond on vinge. Kõik armastavad üksteist oma küsimuste lahendamisel aidata.

Joomla laienduskataloogis on saadaval umbes 8000 laiendit ja Joomla tuumikmeeskond kontrollib neid kõiki. Nii et saate neid laiendusi ilma probleemideta kasutada.

See on täielikult SEO-ga ühilduv ja Joomla armastuse suurim põhjus on selle turvalisus. Leidsin, et Joomla on WordPressist turvalisem.

Pärast Joomlat soovitaksin hea meelega e-kaubanduse veebisaidile WordPressi (WooCommerce), kuna seda on lihtne kasutada ja hallata. Kui keegi soovib Joomlat kasutada, on hämmastavaid tasuta mitmeotstarbelisi Joomla malle. Ja võite neid krediiti andmata kasutada nii ärilisel kui ka mitteärilisel eesmärgil.

Drazen Prastalo

Drazen Prastalo

~ Drazen on veebiettevõtja, elukutseline blogija ja sidusasjatundja. Lisaks oma põhiblogi Income Mesh kirjutamisele omab ta ka maandumislehe mallide turuplatsi nimega “The Landing Factory”.

Minu lemmik e-kaubanduse platvorm on lihtne digitaalne allalaadimine, kuna see on loodud spetsiaalselt digitaaltoodete müümiseks – just seda ma teen.

See sobib ideaalselt minu ettevõtte vajadustega, kuna sellel on saadaval mitmesuguseid lisandmooduleid, mis võimaldavad mul oma veebipoe funktsioone laiendada ilma panka purustamata. Ükskõik, mida vajate – alates makseväravatest kuni e-posti turundamiseni – neil on see kõik olemas.

Üks olulisemaid asju on muidugi ka tugi, mis on tore, EDD poisid on kiired, asjatundlikud ja asjatundlikud. Lisaks avaldavad nad regulaarselt ka uusi värskendusi ja lisavad uusi põnevaid funktsioone.

Kõik taandub sellele, mis sobib teie olukorraga kõige paremini.

Kui suur on teie eelarve?

Mida sa müüd?

Millist saatmist vajate?

Millist funktsionaalsust vajate?

Mis valuutadega kauplete??

Mis on teie lüüsi maksesüsteem??

Kui olete nendele küsimustele vastused teada saanud, saate kitsendada, milline platvorm teile sobib. Igal platvormil on oma plussid ja miinused.

Näiteks:

WooCommerce – see on tasuta, funktsioonide loomiseks ja PayPali integreerimiseks on palju tasuta pistikprogramme ning olete oma teel valmis veebis müüma.

Puuduseks – Woo-kaubandus võib olla lollakas, integratsioonidel puudub tugi ja mitu korda ei mängi lüüsisüsteemid kenasti koos.

Shopify – suurepärane platvorm, millel on suur tugi – siiski piirdute sellega, mis on raamistiku piires võimalik – ja parem olla valmis maksma kuutasu iga kord, kui otsite funktsiooni väljaspool tavapärast raamistikku.

Magento – annab kõige paindlikuma ja tehniliselt valmis e-poe lahenduse.

Negatiivne külg – parem on olla või palgata suurepärane arendaja, et see raamistik teie jaoks töötaks.

Nagu näete, taandub kõik teie olemasolevatele ressurssidele, teadmistele või eelarvele, mis annab vastuse, milline platvorm teile kõige paremini sobib.

David Krauter

David Krauter

~ David oli esimene turundaja ja “nutikas SEO-geek” teine ​​… ta on veebisaite, mis müüvad veebisaiti, asutaja. & SEO teenused, mis keskenduvad suuremale liiklusele, müügivihjetele, telefonikõnedele & müük – mitte ainult pingeread …

Kõik taandub sellele, mis sobib teie olukorraga kõige paremini.

Kui suur on teie eelarve?

Mida sa müüd?

Millist saatmist vajate?

Millist funktsionaalsust vajate?

Mis valuutadega kauplete??

Mis on teie lüüsi maksesüsteem??

Kui olete nendele küsimustele vastused teada saanud, saate kitsendada, milline platvorm teile sobib. Igal platvormil on oma plussid ja miinused.

Näiteks:

WooCommerce – see on tasuta, funktsioonide loomiseks ja PayPali integreerimiseks on palju tasuta pistikprogramme ning olete oma teel valmis veebis müüma.

Puuduseks – Woo-kaubandus võib olla lollakas, integratsioonidel puudub tugi ja mitu korda ei mängi lüüsisüsteemid kenasti koos.

Shopify – suurepärane platvorm, millel on suur tugi – siiski piirdute sellega, mis on raamistiku piires võimalik – ja parem olla valmis maksma kuutasu iga kord, kui otsite funktsiooni väljaspool tavapärast raamistikku.

Magento – annab kõige paindlikuma ja tehniliselt valmis e-poe lahenduse.

Negatiivne külg – parem on olla või palgata suurepärane arendaja, et see raamistik teie jaoks töötaks.

Nagu näete, taandub kõik teie olemasolevatele ressurssidele, teadmistele või eelarvele, mis annab vastuse, milline platvorm teile kõige paremini sobib.

John Lawson

John Lawson

~ John on ColderICE Media tegevjuht, Amazon # 1 enimmüüdud autor, IBM Futurist ja Ebay Influencer. John on veebipõhise jaemüügi teerajaja ning rahvusvahelise müüjate ja turundajate kogukonna The E-commerce Group asutaja.

Minu lemmik e-poe poe platvorm on Miva. Need tüübid on mängus olnud alates 2000. aastate algusest ja sellepärast valin nad. Minu jaoks on üks olulisemaid asju, et valida platvorm, mis saaks vastavalt teie mõõtmetele laieneda.

Miva kauplused olid lihtsalt minu “geekfaktori” jaoks kohandatud. Selle platvorm on piisavalt paindlik, et kõike, mida ma täna teha tahtsin, saaks rakendada.

Kuid ka laiendatav, nii et ka tulevikus torust alla jäävad asjad saab integreerida. Neil on suurepärane tugimeeskond ja väga elujõuline arengukogukond.

Integreerimisvõimalused ja lisandmoodulid on lõputud ning pidevalt muutuva e-kaubanduse maailmas on see minu vajaduste jaoks tohutu pluss. Siin on minu eripära, mis pani mind sisse hüppama ja sellele platvormile liikuma:

 • Lihtne alustada ja kiiresti tööle panna
 • Võimalus integreeruda minu taustatöötlussüsteemidega
 • Vastuvõtlik klienditugi
 • Laiendatav ja vastupidav platvorm, mis minu kasvades ka kasvaks
 • Seadmeteülene tugi, minu sait näeb hea välja ja töötab laitmatult kõigis seadmetes ja brauserites.
 • Konkurentsivõimeline hind SMB ettevõtte omanikule

Suur tänu kõigile e-kaubanduse veebidisaineritele, veebiarendajatele, veebiturundajatele ja ajaveebi ajakirjanikele, kes aitasid selle asjatundja töös kaasa! Eriline tänu Russell Lobole ja Gabriella Sanninole, kes tutvustasid mind mitmetele osalejatele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map