39 Mida tuleks enne e-poe veebipoe alustamist teada saada

Veebipoed on lihtne viis raha teenimiseks. Juhtivad e-poe platvormid aitavad teil mõne tunni jooksul veebipoe üles seada. Sa ei pea olema kodeeriv geenius.


Tehnoloogia muudab mõned osad keeruliseks, kuid see pole ikka veel lihtne. Kui teil pole kindlat plaani, võite läbi kukkuda. Tehke see plaan enne kaugemale minekut. Esitage endale need 39 küsimust e-kaubanduse ettevõtte asutamise kohta.

Contents

1. Kuidas koostada e-kaubanduse äriplaani??

Seal on kuus elementi:

Kommenteeritud kokkuvõte – Kirjutate selle osa viimati. See võtab kokku ülejäänud seitse elementi. Isegi siis kuulub see teie planeerimisprotsessi algusesse.

Ettevõtte kirjeldus – See on teie ettevõtte kõrgetasemeline ülevaade. Milliseid tooteid ja teenuseid te pakute? Kes on teie kliendid? Millised on teie veebipoe konkurentsieelised? Üksikasjade jaoks on vaja vastuseid põhjalikult sukelduda. Seejärel tehke see kokku lõiguks või kaheks. Teil on liftiväljak.

Turuanalüüs – Mida teate oma tööstuse ja sihtturu kohta? Need ei saa olla soolestiku tunded. Internetis olevad tasuta ressursid eemaldavad kõik vabandused, mille tõttu faktide ja arvandmete puudumine peab olema.

Tooted ja teenused –Mida teie veebipood pakub? Lähenege sellele kliendi vaatenurgast. Selleks peate teadma ja selgitama, miks te neid tooteid ja teenuseid pakute.

Turundus ja müük –Milline on teie lähenemisviis klientideni jõudmiseks? See, et ehitate veebipoe, ei tähenda see veel, et neid tuleks. Või isegi asju osta. Uurige oma strateegiatega „miks” aspekti. Määratlege, kuidas jõuate oma sihtturule.

Finantsprognoosid –Veebimüügitulu ei saa loota. Peate selle juhtuma. Kui teil õnnestub, kas näete kasumit? Operatsioonilised faktid ja arvnäitajad on lähtepunktid, mis aitavad teil prognoosida. Kui palju peate müüma, et operatsioone katta? Seadke eesmärgid selle asemel, et lihtsalt näha, mis juhtub.

2. Kuidas valida oma e-poe jaoks nišš?

Vastake sellele küsimusele, esitades endale küsimuse. Mis su kirg on??

Kujukad on lühikese elueaga. Kui loote veebipoe just selleks, et müüa täna kuuma ilma, on teil palju konkurentsi. Liituge nendega ka ebaõnnestumisel, kui see toode pole enam kuum.

Valige toode või teenus, mida müüte kirglikult. Sa armastad toodet, sest tead sellest kõike. Inimesed tahavad asju osta ekspertidelt. Kas nad otsivad seda veebist? Saate teada, uurides märksõnu, kasutades Google’i tasuta märksõna tööriista.

Võite olla millegi suhtes kirglik ja ikkagi selle müümisega raha mitte teenida. Valige turusegment, kus on kasvuruumi. Turg peab olema piisavalt suur, et saaksite konkreetset sektsiooni kasutada ja omada. See on nišši mõte.

Nišitooteid ja -teenuseid on üldiselt raske leida. Nappus loob väärtust. Veelgi parem on see, kui tootel või teenusel on kõrge varu. Võite vähem müüa ja teenida ikkagi kasumit.

3. Kuidas hinnata oma toodete turunõudlust??

Nüüd, kui olete oma niši kindlaks määranud, on aeg põhjalikumalt sukelduda. Peate välja selgitama turu potentsiaali.

Määrake potentsiaal. Kasutage ahelasuhte meetodit. Alustage suurest grupist ja tutvuge tootele sobivate omadustega. Kas see turg kasvab? Kas nad vajavad haridust, et olla teie toote suhtes vastuvõtlikud? Turupotentsiaali ülehindamine on lihtne. Võite otsustada, et miljonid inimesed soovivad teie toodet. Kuid võib-olla konkureerib teiega juba tuhandeid veebiettevõtteid. Arvestage oma konkurentsi potentsiaaliga.

Kes on teie konkurendid ja kus nad asuvad? Kui te ei tea, kes see võistlus on, peate selle välja selgitama. Kuidas nad klientideni jõuavad? Uurige nende sotsiaalmeedia jälgijaid. See annab teile ülevaate võimalustest, kuidas oma toodet konkurentidest eristada.

Kasutage Google’i. Kasutage Google’i Märksõnade plaanija tööriist toote nõudluse kindlaksmääramiseks. Sisestage märksõnad, mis kirjeldavad teie toodet või teenust. Google ütleb teile, mitu inimest otsis neid märksõnu. Tööriist näitab ka selle märksõna konkurentsi. Saate teada, kui paljud teised ettevõtted kasutavad märksõnu klientide meelitamiseks.

Mis saab siis, kui Google ütleb, et keegi ei otsi teie märksõnu? See on tugev märk, et peaksite selle toote või teenuse müümise uuesti läbi mõtlema.

4. Kuidas töötada välja ainulaadne müügipakkumine??

See aitab teil konkurentidest eristuda. See võimaldab teil suunata energia jõupingutustele, mis on mõeldud just teie ideaalsetele klientidele. Peate neile ütlema, et teate, kuidas seda teha. See on teie ainulaadne müügipakkumine.

Pöördumine ideaalse kliendi poole. Kui proovite olla kõigile kõigile kõike valmistav, on oht. Tehke endale kindlaks järgmised küsimused:

 • Mida teie täiuslik klient soovib??
 • Kuidas saab teie toode või teenus nende probleemi lahendada??
 • Millised tegurid motiveerivad nende ostuotsuseid?
 • Miks peaksid nad sind valima kellegi teise asemel?

Kui olete need asjad teada saanud, saate selle ettepaneku luua. See peab selgitama, kuidas te nende probleemi lahendate. Inimesed ostavad oma probleemide lahendamiseks tooteid. Kas teie ainulaadne müügipakkumine annab neile lahenduse??

5. Kuidas hankida tooteid oma e-poele?

Kui te ei loo toodet ise; vajate tarnijaid. Kust sa neid leiad?

Teie tootega seotud teadus- ja kaubandusettevõtted. Nendel organisatsioonidel on missioone, et sobitada ostjaid ja müüjaid. Vaadake järgmistest ressurssidest abi kanalite leidmisel:

6. Kuidas oma sihtturgu tuvastada??

Teie sihtturg on teie ideaalsete klientide kollektsioon. Peate mõistma nende käitumist. Mis põhjustel nad teie toodet või teenust soovivad? Nende küsimuste abil saate teada, miks

Kes minu toodet kasutab?? See on demograafiline teave.

Millal kliendid minu toodet ostavad? Vähesed inimesed tahavad juulis jõulupuud. Kas teie tootel on hooajalisi võimalusi? Isegi toodete puhul, mille ostuperiood pole tipptasemel. Sa pead teadma, millal see on.

Miks kliendid seda vajavad?? Arendage sügavat arusaamist probleemist, mille teie toode või teenus lahendab.

7. Kuidas leida oma veebipoele usaldusväärseid tarnijaid??

Kuidas leida oma veebipoele usaldusväärseid tarnijaid??

See sõltub sellest, mida otsite. Kas vajate olemasolevaid kaubamärke ja tooteid, mille saadate ise? Või otsite väljasaatjat? Nad tarnivad tooteid ja täidavad olemasolevate kaubamärkide ja toodete tellimusi.

Pärast tarnija tüübi otsustamist peate otsustama nende asukoha. Ülemere tarnijad pakuvad tavaliselt madalamat hinda. Kulud ei tohiks olla teie ainus otsustav tegur. Mõelge ka neile:

Allhange välismaalt

Eelised

 • Madalad tootmiskulud
 • Suur valik

Puudused

 • Klientide poolt halvemini tajutav kvaliteet
 • Keele- ja suhtlemistõkete potentsiaal
 • Pikem tarneaeg
 • Vähem maksete turvalisus ja regressiõigus

Kodused allhanked

Eelised

 • Kõrgemad tootmise kvaliteedistandardid
 • Lihtsam suhtlemine ilma keeletõketeta
 • Töökindlust on lihtsam kontrollida
 • Kiirem kohaletoimetamise aeg
 • Suurem makse turvalisus ja regressiõigus

Puudused

 • Suuremad tootmiskulud
 • Vähem valikut

Paljud veebipoodide omanikud otsivad soovitusi oma võrgu poole. Ärge alahinnake sõprade ja perekonna jõudu. Nad võivad juba teada usaldusväärset allikat.

8. Kuidas uurida oma võistlust??

Kui soovite teada, millega teie konkurents tegeleb, minge nende veebipoodidesse ja uurige välja. Mida te ei saa ise teha, saate teada, kus nad klientidele turundavad. Tehnoloogia pakub selle leidmiseks võimsaid tööriistu. Siin on mõned kõige populaarsemad:

AdGooroo

AdGooroo

Saate jälgida kuni 10 konkurendi reklaame. Vaadake, kuhu nende reklaamid paigutatakse. See tasuline teenus pakub sügavat konkurentsiteavet. See võib isegi hinnata konkurentsi turunduseelarveid.

Vallikraav

Vallikraav

Nende teenuste esimene tase on tasuta. Konkurentide hiljutiste reklaamide kuvamiseks võite kasutada reklaamiotsingu tööriista. Näete reklaami suurust ja kohti, mida hiljuti nähti.

MärksõnaCompetitor

võti

Kontrollige konkurentide orgaanilisi ja tasulisi märksõnu, sihtlehti ja reklaame. Näete märksõna positsiooni paremusjärjestust tuhande konkreetse märksõna jaoks. See teenus on esimese 30 päeva jooksul tasuta.

See pole nii kõrgtehnoloogiline kui need kolm soovitust, kuid kaaluge sõprade ja pereliikmete palumist, et nad aitaksid teid konkureerivatel teadusuuringutel. Paluge neil edastatud turundusmeilisõnumid edastada. Nad saavad sellest palju!

9. Kuidas luua e-kaubanduse veebisaiti??

Olete tulnud välja oma tootesarja ja määranud sihtturu. Teate, kes on teie konkurendid ja kust nad kliente otsivad. Nüüd on aeg luua oma veebipood.

Kui te pole kindel, kust või kuidas alustada, olete hea e-kaubanduse platvormi kandidaat. Saate selle abil veebipoe üles ehitada, isegi kui teil pole üldse tehnilisi oskusi.

Aga kumba? Kõige rohkem kiidelda selle üle, kui lihtne on nende tarkvaraga veebipoodi üles seada. E-kaubanduse veebisaidi loomiseks on kaks peamist viisi.

 • Hostitud e-kaubanduse tarkvara (kasutajasõbralikum)
 • Ise hostitud avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvara (keerukam)

Kui soovite keskenduda oma toote müümisele, kaaluge hostitud e-kaubanduse lahendust. See eemaldab e-poe loomise ja haldamise tehnilised aspektid. Need on võtmed kätte lahendused, mis on kasutamiseks valmis. Integreeritud tootehaldus- ja makseprotsessorid on osa paketist. Saate oma veebipoe üles ehitada lihtsa lohistamise tehnoloogia abil. Kodeerimisoskus pole vajalik. Eeliseid on palju, kuid võite paindlikkusele vastu astuda.

Ise hostitud avatud lähtekoodiga tarkvara on mõttekas, kui olete osav veebiarendaja. Seadistamiskulud on märkimisväärsed. Teil on ka pidev arenduse hooldus.

10. Kuidas valida õige e-poe platvorm?

Teie valik nõuab hoolikat kaalumist. Ärge tehke valikut enne, kui olete kindel, et jääte selle lahenduse juurde. Meele muutmine on kallis ja võtab aega.

Tehniline võimekus on selle valiku peamine tegur. Kui kahtlete oma oskustes, valige platvorm, mis pakub teile edu saavutamiseks vajalikke tööriistu ja tuge. See on teie klientide jaoks sama oluline kui teie jaoks. Nad ootavad optimaalset kogemust.

11. Kuidas valida maksevärav??

Maksevärav on teie veebipõhine kassaaparaat. Teie veebipood ei saa sularaha vastu võtta. Peate aktsepteerima krediitkaarti või muud tüüpi veebipõhiseid finantstehinguid. Siin on mõned kaalutlused:

Maksumus. Maksate maksevärava eest. Kaupmehekonto seadistamise katteks tuleb maksta esialgselt. Teie veebisaidi lüüsi seadistamine on samuti tasuline. Muud kulud jätkuvad. Maksete lüüsi müüja võib teilt nõuda ühe tehingu eest või kindla kuutasuna. Raha teenimine maksab teile palju.

Ühilduvus sellega, kuidas teie kliendid soovivad teile maksta. Kõik inimesed ei kasuta krediitkaarte. Paljud inimesed kasutavad deebetkaarte või isegi PayPali. Neid tehinguid käsitletakse erinevalt krediitkaartidest. Veenduge, et teie maksevärav töötaks klientide jaoks sama palju kui teie jaoks.

Turvalisus. Veebimaksete teabe vargus on tõusuteel. Turvalisus on üks valdkond, kus on võimatu olla liiga ettevaatlik. Paluge müüjatel selgitada, kuidas nende maksete lüüsilahendus läheneb turvalisusele ja andmete krüptimisele.

Klienditugi. Sel juhul olete klient. Kui teil on makseväravaga probleeme, ei saa te midagi müüa. Ööpäevaringse tugiteenuse nõue ei tähenda, et keegi helistaks, kui telefon vastab. See võib tähendada midagi muud kui vastus e-postiga. Te peaksite seda enne tähtaega teadma.

12. Kuidas valida kasumlikku domeeninime??

Mõelge kõige populaarsematele kaubamärkidele maailmas. Need on lühikesed, müüdava toote jaoks asjakohased, neid on lihtne meelde jätta ja neid on lihtne öelda. Järgige seda domeeninime brändingu kasutamist.

Domeeninimi dos

Kasutage oma ettevõtte või toote nime. See pole alati võimalik. Kontrollige, kas saate registreerida domeeninime, mis vastab teie veebipoe nimele. Tehke seda enne, kui olete jõudnud mõne kaubamärgiharjutamise juurde liiga kaugele.

Ehitage märksõnadest domeeninimi, kui teie prioriteet on otsing. paintbrushes.com pole teie pintselipoes saadaval. Enamik üldisi domeeninimesid on kadunud. Täna kasutavad kliendid otsingus täpsemaid termineid. Mõelge oma nišile ja sihtturule. Võib-olla oleks mõistlikum, kui teie veebipoe domeen oleks vasakpoolsedpaintbrushes.com. Valige domeeninimi, mis täpsustab, mida müüte.

Hoidke end tipptasemel domeeniga. Kui saate .comi, siis tehke seda. Inimesed mäletavad seda. Kui nad teavad teie ettevõtte nime, kuid mitte URL-i, proovivad nad kõigepealt .com.

Domeeninimi ei ole

Ebatavaline kirjaviis. Soovite domeeninime, mida oleks lihtne meelde jätta ja edasi anda. Kui valesti kirjutatud kirja on lihtne, saavad inimesed sellest valesti aru. Te kaotate müügi. Või võivad nad sattuda teie konkurendi saidile.

Pikad nimed. Kas seda on raske meeles pidada ja kas on lihtne valesti kirjutada? See võib olla lõbus nimi, kuid see ei tõmba teid, kliendid. Domeeni maksimaalne pikkus on 63 tähemärki. Proovige hoida seda alla 25.

Sidekriipsud. Soovitud domeeninime saate hankida, kui lisate sidekriipsu. Andke edasi. Need muudavad märksõnad eristuvaks, kuid neid on lihtne unustada. Kas soovite, et teie ja klientide vahel oleks sidekriips??

Saate oma domeeninime valikuid teha tuttavate poolt. Vaadake, mida nad arvavad. Ütle neile, mis see on. Vaadake, kas nad oskavad seda kirja panna. See annab teile teada, kui olete õigel teel.

13. Kuidas valida hostingu pakkujat??

Vale e-poe hostimise pakkuja võib teie poe uppuda. Siin on mõned funktsioonid, mida oma hindamisprotsessis kasutada.

Ärge peatuge infrastruktuuril. Parimad e-poe hostimise pakkujad pakuvad ka tööriistu ja kohandatud tuge. Kas nad on keskendunud oma kasvule või on teie oma? Otsige ettevõtet, kes oleks valmis partneriks olema, mitte ainult pakkujat.

Hallatavad teenused. Turundus ja tootearendus kasvavad veebimüügis. Kas teie e-kaubanduse hostingu pakkuja saab teid selles aidata??

Toetus. Siia hüppamine on ohtlik. Investeerige sellesse, et oleksite tagatud abi kohe, kui probleem ilmneb.

14. Kuidas hallata saidi hooldust ja värskendusi??

Parim viis nende haldamiseks on mitte teha seda ise. Selle eest hoolitseb hostitud e-poe platvorm. Hooldus ja värskendused toimuvad taustal. Need on teile ja teie klientidele nähtamatud. Teie toodete ja teenuste müümisel ei takista midagi. Hostitud platvormid pakuvad ka:

 • Saidi automatiseeritud igapäevased varukoopiad
 • Asukohad või arenduspiirkonnad testimiseks
 • Toetus
 • sFTP-juurdepääs

Mõni asi, mida võite ikkagi ise otsustada, on. Kui te ei saa endale lubada andmete kaotamist, ei saa te endale lubada, et panete kõik munad ühte korvi. Mõelge teisesele varukoopiale. Mis see haiget teeb? Lõppude lõpuks on see teie asi.

15. Kuidas seadistada oma e-pood krediitkaardimaksetega nõustumiseks??

Teie veebipood vajab kaupmehekontot või maksevärava kontot. Interneti-kaupmehe konto võimaldab teil krediitkaarte töödelda. Pangad väljastavad neid kontosid. Nad näevad teie kaupmehekontot teile antud krediidilimiidina. Te taotlete ühte nagu laenutaotlust.

Kaupmehekontot otsides alustage oma pangast. See on suur pluss, kui teil on oma pangaga pikaajalisi suhteid. Kui nad panevad teid eemale, proovige teisi kohalikke panku. Paku kõigi oma kontode sinna kolimist. See on sageli tee kaupmehe konto varjamisele.

See on esimene samm. Teil on vaja ka maksete lüüsi kontot. Lüüs on käitleja, mis ühendab ostjate krediitkaardid teie kaupmehekontoga. See hoolitseb kontrollimise ja ülekandmistaotluste eest.

Väikekaupmehena peaksite kaaluma nende kahe nõude ühendamist. Müüjad saavad teie jaoks luua kaupmehekonto ja pakkuda maksete lüüsi paketi kujul.

16. Kuidas kaitsta kliendi teavet?

Parim viis häkkerite eemaldamiseks klientide andmetest on see, et teil pole andmeid, mida varastada. Krediitkaarditeabe töötlemine kolmanda osapoole pakkujatel. Neil on turvalisuse ja tehnika lihased, et kliendi andmeid ohutult käsitseda.

Kasutage klientidega seotud lehtedel SSL-krüptimist. See hõlmab registreerumislehti, kassaid ja klientide sisselogimislehti. SSL-krüptimine takistab häkkeritel teie veebisaidi salvestatud andmeid varastamast. Täiendav turvakiht suurendab teie ostjate usaldust. Nad on õppinud seostama https-i kõrge turvalisusega.

Valvestage oma saiti täiendava kaitsega. Veebirakenduse tulemüür ja muud nõudmisel pakutavad turvalisuse lahendused pakuvad kindlustunnet. Sisu edastamise võrk aitab ohte blokeerida. See kiirendab teie veebisaidi laadimisaega ostjate jaoks.

Krüptimine. Krüpteerige alati klientide paroolid ja muu tundlik teave. Pidage tundlikku kogu teavet, mida teie kliendid teiega jagavad.

Harige oma kliente. Aidake neil aktiivselt osaleda isikliku teabe ohutuses hoidmises. Andke neile teada, millist teavet ja kuidas kogute. Paluge neil teatada kahtlasest käitumisest teie saidil.

17. Kuidas käibemaksu koguda??

Olulisem on kindlaks teha, millal ja miks kõigepealt. Kuidas te seda teete, on sageli teie kasutatava e-poe platvormi funktsioon.

Määrake, kus teil on seos. Peaaegu kõik riigid volitavad veebikaupmehi ostjatelt müügimaksu koguma. Nendes osariikides peate käibemaksu koguma ainult siis, kui teil on nn müügimaksu seos. Selles riigis peab teil olema oluline äri. See hõlmab järgmisi asju:

 • Kontori omamine
 • Töötaja omamine
 • Omades ladu
 • Sidusettevõtte omamine
 • Varude hoidmine
 • Ostupakkumine kolmanda osapoole pakkujalt

Selle interaktiivse juhendi abil saate kindlaks teha, kus teil on müügimaksu seos. Teie veebipood kogub selle teabe alusel käibemaksu. Peate registreeruma riikides, millelt te maksu kogute.

Teie e-kaubanduse platvormi müüja on teie partner selle kohustuse täitmisel. Kasutage nende ressursse, et koolitada ennast müügimaksu põhialuste kohta. Küsige nende tuge, et kinnitada, et teil on algusest peale olemas nõuetekohane ja nõuetele vastav maksude kogumise kord.

18. Kuidas seadistada e-kaubanduse tellimuste täitmist??

Kui klient ostab teie e-poest midagi, peate selle neile kätte saama. Võimalik, et toodete ladustamiseks pole teil ladu vaja, kuid täitmist tuleks suhtuda nii, nagu vajate. See paneb sind paika selleks ajaks, kui sul seda vaja võib minna. Või näiteks siis, kui peate tegema koostööd täitmisettevõttega.

Tehke neid asju nüüd, nii et saate hiljem skaleerida:

Korraldage tooteid. Märgistage kõik oma tooted SKU, vöötkoodi või UPC-ga. Veelgi parem, kui nad saabuvad teie tootja käest nii.

Hoidke toote tuvastamine lihtsaks. Muutke SKU teave lühikeseks ja ainulaadseks. See võib teile täna mõistlik olla, aga kuidas oleks lood juba paari aasta pärast? Mis siis, kui liigutate oma varud tohutu lattu? Kas teie praegune SKU on tulevastele töötajatele mõistlik??

Hallake toote kogust. Kui palju toodet laos hoida? Keskenduge sellele, mida nimetatakse lahjaks inventariks. Kuid ole ettevaatlik, et te ei heiduta kliente, kes ei soovi teie tooteid liiga kaua oodata. See on tasakaalustav tegevus.

Hoidke tootevalikul silma peal. Kui alustate väikesega, ei pruugi see teie jaoks probleem olla. Kasvades tahate pakkuda klientidele rohkem valikuid. Võimalik, et teil on piiratud salvestusruum. On mõistlik pakkuda suuremat valikut ainult hästi müüvate toodete jaoks.

Hoidke pakendikulud madalal. Apple on meile õpetanud, et pakend on osa kaubamärgist. Kõrged toodete hinnad suurendavad ootust kvaliteetse esitluse järele. Enamik inimesi, kes ostavad veebipoest tooteid, hoolivad pigem parima hinna saamisest. Pakendeid saate hoida madalamal, minimeerides kastide ja pakkematerjalide mitmekesisust. Kui kasutate kaubamärgiga kaste, mõistke kaasnevaid kulusid selle pakutavast väärtusest.

19. Kuidas saan kindlaks määrata saatmiskulud??

Teie saatmisstrateegia peaks võimalikult vähenema teie marginaalidesse. See peab klientidele endiselt atraktiivseks jääma. Uuringud näitavad, et saatmis- ja käitlemistasud põhjustavad ostukorvist loobumise. Kaaluge järgmisi võimalusi:

Tasuta saatmine. See saab kliendi tähelepanu. See võib teie kasumit siiski kärpida. Tasuta saatmine on oluline eelis konkurentide ees, kes seda ei paku. Tehke kindlaks, kas suurenenud müügimaht katab saavutatud kasumi.

Paku tasuta saatmist minimaalse tellimusega. See suurendab teie tellimuse keskmist väärtust. Selle saate rakendada saatekulude alusel. Kallimad kaubad vajavad täiendavat käsitlemist. Kliendid eeldavad seda. Konkurentsivõimeliste madala hinnaga kaupadega on teine ​​lugu.

Laadige see, mida teilt küsitakse. Teie kliendid maksavad enam-vähem seda, mida maksaksite oma toodete saatmise eest. Sellel pole sama mõju kui tasuta saatmisel. See takistab teil oma kasumisse söömast. Nutikad kliendid mõistavad, et saavad parima pakkumise.

Kindlasummalised hinnad. See valik nõuab ettevalmistamist. Paki saatmise keskmised kulud peate enne tähtaega välja selgitama. Oluline on teada, nii et te ei maksa oma klientidele liiga palju ega üle. Relvastades mitmesuguseid kulusid, saate seada mitmetasandilisi ja atraktiivseid võimalusi. Tarneaeg dikteerib hinna.

20. Kuidas ma laoseisu haldan??

Kui palju teil vaja on? Varud on vara, kuid see seob raha kuni selle müümiseni. Teie e-poe pood peab varusid optimeerima, hoides seda saledaks. Ta peab seda tegema, riskimata klientide pettumusega.

Selle žongleerimistoimingu viisid on järgmised:

Hoia korras. Ah? Kas see pole nii ilmne? See ei pruugi olla. Veenduge, et teie varud on ilmsed. Kas see on korraldatud, nii et on lihtne teada, kuhu on paigutatud?

Valige kohandatud süsteem. Otsige ostukorvi lahendust, mis integreerib varude haldamise raamatupidamisteenustega. Kas see võib lahutada müüdud esemeid iga kord, kui toimub müük? Kas see võib e-kirju välja lükata, kui laoseisu on vähe?

Ole valvas. Võib-olla olete nüüd väike, kuid kas teie eesmärk pole skaleerimine? Kohtle täna justkui tulevikku. Hoidke kogu aeg täpset arvestust ja jälgige laoseisu. Investeerige varude haldamise tarkvara, mis aitab teid praegu ja siis, kui olete sama suur kui Amazon.

21. Kuidas luua usaldust oma e-poe vastu??

Andmepüügipettused, pahavara ja halb klienditeenindus muudavad veebipoes ostjad ettevaatlikuks. Teie veebisaidi usaldusnäitajad on üliolulised. Siin on viis asja, mida saate usalduse ja enesekindluse suurendamiseks teha:

Muutke see isiklikuks. Inimesed ei usalda lehti ega veebisaite. Nad usaldavad inimesi. Kas teie veebisaidil on inimtegur? Nad tahavad näha nägusid ja nimesid. Kasutage oma meeskonna kuvamiseks lehte Meist. Loetlege nimed ja andke kontaktteave.

Vaata professionaalne. See on kõik teie esitluses. Sa pole virtuaalne. Sa oled tõeline. Tõesta seda. Muutke klienditeenindus oma veebisaidi kindlaks alaks. Selgitage lihtsas inglise keeles oma tagasisaatmisreegleid ja muud tuge.

Jagage seda, et teised teid usaldavad. Funktsiooni klientide iseloomustused. Tekstipõhine on okei. Video on veelgi parem. Kiidelda ajakirjanduse kajastusega. Kuvage teie kajastatava meedialogo logod.

Tõestage, et teie veebisait on turvaline. See tabaluku sümbol on väärtuslik. Kas teie e-kaubanduse lahendus kuvab teate, et kliendid kasutavad turvalist serverit? Isegi kui see juhtub, astuge samm edasi ja tuletage neile meelde.

Maandage riske. Mis on teie klientide jaoks kaalul? Nad on mures, et nad jäävad teie toote külge, kui see talle ei meeldi. Suurendage oma usaldusväärsust. Pöörake nende mure kohe ette. Täpsustage saatmis- ja tagastamisreeglid. See puudutab ootuste haldamist.

Teie kliendid hindavad teid kohe, kui nad teie registrilehele jõuavad. Nad otsustavad, kas usaldavad teid mõne sekundi jooksul. Teie vastutus on nende usalduse saavutamine.

22. Kuidas meelitada ostjaid oma e-poodi??

Veebipõhised nõuanded SEO kohta ja selle kohta, kuidas teie veebipoodi otsingutes näidata, pole lõppenud. Kuid robotid ei külasta teie saidil. Inimesed on.

Veebipoodides ununeb kõige enam see, et me kõik tahame inimlikku ühendust. See võib kõlada nagu grammatikatund, kuid algab asesõnade õige kasutamisega. Keskenduge kliendile. See tähendab asesõna “sina” kasutamist. Vältige keskendumist endale. Kasutage asesõna “me” vähe.

Lisage oma veebisaidile ajaveeb. Pidage meeles, et kliendid pöörduvad teie poole probleemile lahenduse leidmiseks. Need tooted ja teenused, mida müüte, on need lahendused. Räägi neist asjadest. Hind ja toode pole ainsad asjad, mida müüakse.

23. Kuidas meelitada ostjaid oma e-poodi?

Siin on mõned kainestav statistika.

 • 78% tarbijatest tühistab tehingu halva klienditeeninduse tõttu.
 • Ameeriklased räägivad headest kogemustest keskmiselt üheksale inimesele. Nad räägivad vaestest 16 inimest.
 • Ühe lahendamata negatiivse arvustuse korvamiseks kulub 12 positiivset arvustust.
 • 59% USA ostlejatest prooviks parema teenindamise kogemuse saamiseks uut brändi.

Sotsiaalmeedia võimendab seda. See on ka teie parim tööriist. See muudab klienditeeninduse koostöö heaks. Sotsiaalmeedia pakub veebipõhiseid kogukonna tööriistu, mis võimaldavad klientidel vastuseid leida ja teisi aidata. Kasutage oma veebisaidil eneseabi ja kogukonna foorumeid. Ärge unustage, et klienditeenindusega seotud probleemide lahendamisel on otsene kaasatus.

Teie e-pood saab rahulolu taseme tõstmiseks kasutada järgmisi viise:

Ole abivalmis. See pole nii ilmne, kui kõlab. Kättesaadavus pole sama, mis abiks olla. See ei piirdu ühegi inimesega, kellega saab vestelda või helistada. Teie eesmärk on abi kvaliteet. Kas annate oma klienditoele korrapäraselt volitusi probleemide lahendamiseks?

Ole aus. Kliendid ei eelda, et olete täiuslik, kuid nad arvavad, et võtate endale vea. Teie klienditugi peaks seda tehes end mugavalt tundma. Keegi ei eelda, et teate kõiki vastuseid. Veebipoed, kes vajavad klienditeenindust, loodavad kuulda, et saate nende jaoks vastuse. Ja „ei” on sobiv vastus, kui see tähendab, et lubate liiga palju ja valmistate neile pettumust.

Hoidke see sirgjooneline ja lihtne. Klienditugi pole ettevõtlusega seotud kulu. See on investeering. See tugevdab teie suhteid ostjatega ja julgustab korduvat müüki. Rahulolevad kliendid jagavad oma avastusi. See on teie klienditeeninduse eesmärk. Muutke kriitilise teabe leidmine lihtsaks. Pange hinna-, saatmis- ja tagasisaatmispoliitika sinna, kust nad seda leiavad.

24. Kuidas luua toote pilte ja kirjeldusi??

Teie veebipood on visuaalne meedium, mida täiendavad sõnad. Kasutage mõlemat oma eeliseks.

Suuremad pildid suurendavad müüki. Tehke need suure eraldusvõimega ja hõlmake mitmesuguseid nurki. Laske klientidel üksikasju suurendada.

Ärge nüpeldage tootekirjeldusi. Kirjeldage toote eeliseid, kasutades selle omadusi. Leidke küsimus miks.

Ole helde detailide suhtes. Tehke need kättesaadavaks. Kui teie tootel on 37 looduslikku koostisosa, lisage link nende piltide juurde. Kliendid hindavad seda. Nad saavad oma ostuotsustega rahul olla.

25. Kuidas ma saan vahetuse ja tagastamisega hakkama saada??

Kõigepealt julgustage neid. See näitab ostjaid, kes olete pühendunud klienditeenindusele. Kui nad pole rahul, võtke see tagasi. Arutelu lõpp. See tähendab, et saate tootlust vähendada tervikliku poliitika abil, mida jagate klientidega. Hallake nende ootusi.

Ükski müük pole lõplik. Seisa oma toote taga. Ärge tehke neile asjade tagastamist keeruliseks. Kui te seda teete, ei näe te neid enam kunagi.

Vähendage pettumust.Täpsed tootekirjeldused ja head tootefotod vähendavad tootlust.

Kasutage lihtsaid ingliskeelseid akronüüme ja žargoon valitsevad meie maailma. Hoidke neid dialoogist eemal. Tehke vahetuste ja tagastamise kohta teabe leidmine lihtsaks. Kui seda pole lihtne leida, arvavad teie kliendid, et teil on midagi varjata.

Ärge lisage varjatud kulusid ega peida ajalisi piiranguid. Andke klientidele teada, kas nad peavad tagasisaatmise eest maksma. Tehke selgeks, kas ostjatel on teatud aeg ostetud toodete tagastamiseks või vahetamiseks. Miski pole hullem kui varjatud kulude sattumine. Ära varja midagi. Peate leidma uusi kliente.

26. Kuidas jälgida oma poe toimivust??

Tulemuslikkuse põhinäitajad (KPI) näitavad, kuidas teil läheb. Jälgige neid andmepunkte ja teate:

Saidi liiklus – See ütleb teile, kui palju inimesi külastab. Kas mõni päev on teistest populaarsem? Võib-olla on just need päevad, kui teil on spetsiaalsed ostusoodustused.

Keskmine aeg saidil – See mõõdab kaasatust. Madalad ajad tähendavad, et kliendid ei leia seda, mida nad tahavad. Või pole teil seda, mida nad tahavad. Mõlemad on teile halvad uudised.

Lehtedest väljumine –See näitab teile, kus olete kaotanud huvi. Kasutage neid andmeid oma saidi täpsustamiseks ja klientide tähelepanu hoidmiseks.

Viited –Kuidas uued kliendid teie veebipoe leidsid? See aitab teil oma turundusstrateegiaid kinnitada.

Konversioonid – Veebipoes käimine on tore. Midagi osta on parem. See ümberarvestuskurss aitab teil otsustada, kas peate suurendama müügisurvet.

Tagastamise määr – Tagasisõidukülastajad on toredad. Tagastada ostjad on fantastiline. Uurige oma tootlust, et näha, kuidas teil läheb korduva ettevõtte hankimisega.

Keskmine tellimuse väärtus – See aitab teil aru saada kulutamisharjumustest. Teie saidi suured kulutajad väärivad erilist tähelepanu.

27. Kuidas ehitada oma e-poe kaubamärki??

Igal kaubamärgil on põhielemendid. Ka teie veebipood teeb seda.

 • Logo
 • Värvid
 • Tüpograafia
 • Ikoonid

Pange kõik need elemendid koos töötama. Enne alustamist tundke neid kõiki. Nad on teineteisest sõltuvad. Elementide loomiseks peate tegema järgmist.

Otsustage, milline te olete. Brändistrateegia sisaldab teie väärtusi, teie visiooni. See väljendab seda, mida soovite oma klientidele ja mida soovite, et inimesed sinust mõtleksid. Teisendage see märksõnadeks.

Kujundus eesmärgi poole. Piirake oma värvipaletti ja fonte. Valige pealkirjade ja ühe kehakoopia jaoks font. Ärge unustage oma mobiiltelefoni ostjaid. Kas fondid on väikestes suurustes loetavad??

Saate aru, mida teie bränd suhtleb. Kas teie poe kõik osad kajastavad sama teemat? Teie bränd on rahulikkus. Teie äritavad on pigem maadlusmatš. See saadab klientidele segaseid sõnumeid. Kõik peaks tugevdama seda, mille kasuks otsustate.

28. Kuidas luua lojaalsusprogrammi??

Mida tasub komplikatsioonide eest? See lükkab eesmärgi. Eemaldage keerukus. Vähendage seda ja muutke see nauditavaks elamuseks, mis see peaks ostjale olema. Lõppude lõpuks on see tasu. Selle väljamõtlemine ei tohiks võtta kaua aega. Liitumiseks peaks kuluma vähem aega.

Kui liitumisel on takistusi, pole see püsikliendiprogramm. Kas saate muuta selle sama lihtsaks kui e-posti teel sisestamine? Kas nad saavad oma sotsiaalmeedia mandaatidega teie saidiga liituda või sisse logida?

Edukad lojaalsusprogrammid võimaldavad klientidel teenida preemiaid ilma vaevata. Kas ei peaks teilt midagi ostma, piisab? Kui teie lojaalsusprogramm nõuab palju enamat kui sisselogimist, on see liiga keeruline. Kas teie preemiad on nii helded, et loodate, et kliendid ei võta sellest osa? Lõpetage nii helde olemine.

Kas teie preemia lojaalsusprogrammi eest on pealiskaudne? Kui kliendid väärtust ei näe, siis programm ebaõnnestub.

Kõige edukamad lojaalsusprogrammid tõstavad tegevuse jätkamise eest preemiapanuseid. See motiveerib ja genereerib korduvaid oste. Teie kõige lojaalsemad kliendid on teie jaoks võimsad turundusagendid. Andke neile võimalusi oma kogemuste jagamiseks ja julgustage ka teisi liituma. Suhtlusikoonid peaksid olema igal pool teie lojaalsusprogrammi lehtedel.

29. Kuidas saada kliente arvustusi kirjutama?

Küsi neilt. Kõik mõistavad heade arvustuste olulisust. Neid positiivseid sõnu on kõige parem taotleda kohe.

Tehke oma klientidele teie saidile arvustuste jätmine lihtsaks. Kui see pole ilmne, ei otsi nad seda. Lisage linke profiilide ülevaatamiseks rohkem kui ühes kohas. Lisage need oma infolehtedesse ja e-kirjadesse.

Andke klientidele põhjust üle vaadata. Näidake neile stiimuli abil oma tunnustust. Kuid olge kindel, et see on aus ülevaade.

30. Kuidas oma veebipoodi reklaamida??

Teie parim reklaamitööriist on e-post. Saatke sõnum oma andmebaasi. Veenduge, et meili jagamiseks oleks olemas üleskutse tegevusele.

Teie e-posti andmebaas kasvab pärast käivitamist. Kasutage seda teie toodete esiletõstmiseks iganädalaste sõnumite saatmiseks. Lisage pilte ja otselinke ostmiseks. Kulutage lisa aega sõnumi vormindamiseks, nii et see näeks mobiilseadmetes hea välja. E-post loob liikluse tavalise tõusulaine.

Pange endale ajaveebi abil oma valdkonna juht. See on võimas, kuid kaudne viis oma veebipoe reklaamimiseks. Teie blogipostitused peaksid olema kasulikud ja informatiivsed. Kirjutage neutraalsest vaatenurgast. Viidake nii kaaslastele kui ka konkurentidele. Hoidke oma poe blogi lingid minimaalsed ja asjakohased.

Võtke oma veebipoe ja toodete kohta ühendust teiste blogijatega. See nõuab natuke uurimist. Ühenduse loomiseks peate lugema nende postitusi. Seejärel pöörduge nende poole. Selgitage, miks teie toode sobib hästi nende ajaveebi ülevaatamiseks. Olge propageeriv ja pakkuge prooviks kingitusi.

Teise nimekirja koostamiseks kasutage seda ajaveebide uurimist. Võtke nendega ühendust ja pakkuge külaliste ajaveebile. See ei hakka olema enesereklaam. Need blogijad ootavad läbimõeldud kommentaari, mis pakub lahendusi, mida nende lugejad saavad kasutada. Teie preemia on link teie poodi biograafias.

Video köidab vaatajaid. Need on jagatavad ja lisavad teie veebipoele sügavust. Näidake oma tooteid tegevuses. Inimesed armastavad ka kulisside taga olevat sisu. Lõbutsege ja jagage mõnda blooperit! Looge oma e-poe jaoks YouTube’i konto ja postitage oma videod sinna. Reklaamige neid kahte saiti risti.

Sotsiaalmeedia on hädavajalik. Sotsiaalmeedia tõhus kasutamine veebipoe reklaamimiseks võtab aega ja vaeva. Teil on vaja regulaarsete postituste ajakava. See tähendab iga päev või isegi rohkem, sõltuvalt teie jälgijate arvust. Pildid haaravad tähelepanu ja saavad neid jagatud. Lisage otselink selle ostmiseks oma e-poest.

Paljud sotsiaalmeedia saidid pakuvad oma publikule tasulist sihitud reklaami. Facebook ja Twitter on võimsate liidestega, mis võimaldavad teil olla konkreetsed. Täpsustage kindlasti sihtkoht on teie veebipood ja mitte ettevõtte sait nende saitidel.

Optimeerige oma e-poe tootenimed ja kirjeldused. Põhjalikud kirjeldused annavad SEO-le rohkem võimalusi. Tehke sama oma fotodega. Andke neile kirjeldavad nimed. Lisage oma tootevoog teenusesse Google Shopping. Need kolm SEO jõupingutust aitavad uusi kliente teid leida.

31. Kuidas koostada tõhus turundusplaan??

Teie plaan algab teadmisega, kellele soovite müüa ja kuidas nad soovivad osta. Tehke kindlaks, kes on teie kliendid ja nende ostukäitumine. See teave valmistab teid ette järgmiseks sammuks.

Muutke oma veebipood nähtavaks seal, kus need kliendid otsivad. Otsingumootorid, sotsiaalmeedia ja ajaveebid saavad neid teile otselingi kaudu saata. Enne nende saabumist veenduge, et olete nende jaoks valmis. Veebipoe leidmiseks kasutage otsingumootoreid. Need otsingumootori lingid jätavad teie klientidele esmamulje. Kas see on see, mida soovite??

Edukas turundus on tõhus suhtlus. Kontrollige oma veebisaiti. Kas igal lehel on selge eesmärk? Leidke vähemalt 10 inimest, kes vastavad teie demograafilistele eesmärkidele. Paluge neil oma veebipoes sisseoste teha. Vaadake, kuidas nad protsessi läbi saavad. Küsige nende tagasisidet ja tegutsege oma veebipoes ostlemiskogemuse paremaks muutmiseks.

Väärtus on see, mida turunduskommunikatsioon peaks pakkuma. Interneti-ostjate jaoks tähendab see, et näidatakse neile, et nad leiavad, mida nad soovivad osta. Suurendage oma toote müüki hõlpsalt tarbitava teabega.

Tõhus suhtlus on interaktiivne. Keskenduge oma võimalusele suhelda klientidega võrgus kahesuunaliselt. Turunduse eesmärk on ka ootuste haldamine. Ärge eeldage, et kliendid teavad, mida teha või mida oodata, kui nad teiega poes käivad. Aidake neid viipetega. Need võivad olla müügitehingut kutsuvad tegevused.

32. Kuidas jaotada e-kaubanduse turunduseelarvet??

Kasutage kliendi omandamiseks oma jaotust. Kuigi teil on bränd, teenivad tulu teie individuaalsed tooted või teenused. Just seda tahate inimeste ette jõuda.

Näib loogiline investeerida kogu oma eelarve kõige odavamasse kanalisse. Võite küll näha esialgset vastust, kuid see ei suuda seda säilitada. Veebikäitumine ja eelistused on varjatud. Seal, kus inimesed täna asuvad, pole kuskil, kus nad homme asuvad. Kanali tariifid võivad suureneda ja muutuda teile taskukohaseks. Parem strateegia on jagada oma eelarve paljude kanalite vahel. Siin on üldine jaotus selle kohta, kuidas teised e-kaubanduse saidid lähenevad jaotamisele:

Investeerige SEO kanalitesse 10–30%. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kavandage püsiv kasutamine. SEO loob ühtlast liiklust. Negatiivne külg on see, et see ei taga kiiret investeeringutasuvust (ROI), nagu teised kanalid võivad. See on pikem tsükkel.

Investeerige 10–20% sotsiaalmeedia kanalitesse. Kolm sotsiaalvõrgustiku hiiglast (Facebook, Twitter ja LinkedIn) on ilmsed valikud. Neil on tohutu publik. Sihtimine on lihtne. Ärge välistage muid sotsiaalseid võrgustikke. Teie tooted või teenused võivad sobida hästi väiksemate ja spetsialiseeritumate sotsiaalsete võrgustike jaoks. Veebipood on visuaalne kogemus. Pinterest ja Instagram on visuaalsed sotsiaalsed võrgustikud.

Investeerige SEM-i 20–40%. Kui teie veebipood on uus, võib see olla ainus viis otsingute nähtavuse saavutamiseks. Suurem kulutamine pole alati parem. Tulemused saadakse veendudes, et teie reklaam on asjakohane selle vaatajaskonna jaoks, kellele olete Google’i palunud sihtida. Kui te tulemusi ei näe, ei aita rohkem raha. Muutke oma reklaamikoopiat sageli, et teha kindlaks, mis vastab otsingutele. Teie märksõnad võivad olla õiged, kuid teie koopia ei teisendu klõpsuks.

Investeerige uuesti sihtimisse 10–20%.Kui alles alustate e-kaubanduse saiti; teil võib olla väike kliendibaas. Nende ümbermärgistamine on piiratud võimalus. Need kliendid on teie veebipoes käinud. Neid uuesti turundusega puudutades on viis kutsuda neid tagasi pöörduma ja ostma. Oodake ümberpaigutamist, kuni teie igakuine külastajate arv õigustab investeeringut.

Investeerige 5–25% displeireklaamide otsingusse. Need suurendavad bränditeadlikkust sihitud veebisaitidel.

Investeerige 5–10% meiliturundusse. See on olnud pikka aega, sest see töötab. Infolehtede kampaaniad on saidiliikluse ja konversioonide tõhusad tõukejõud. Ostukorvist loobumise e-kirjad võivad kaotatud müügi taaselustada. E-kirjade ristmüük võib suurendada olemasolevate klientide kulutusi.

Hoidke eraldised muutumatuna. Kui teie veebipood küpseb ja vaatajaskond kasvab, muutuvad teie eesmärgid. Brändiehituskanalid muutuvad olulisemaks. Kui kanal ei anna tulemusi, ärge jätke seda hüljatud. Esiteks testige selle jaoks erinevaid loovusi.

33. Kuidas arendada veebipoe jaoks SEO strateegiat??

Edukad SEO strateegiad põhinevad kuuel elemendil.

Märksõnad – Tehke uurimistööd. Saate aru, mida inimesed otsivad. SEO on nende märksõnadega seostamine. Google AdWordsi märksõna tööriista abil saate vaadata, kuidas võistlus välja näeb. Mõned märksõnad muutuvad teie nišis liiga konkurentsivõimeliseks. Valige selle asemel pika sabaga märksõnad (kahe kuni viie sõna vahel). Vähem ettevõtteid konkureerib nende pikemate märksõnade pärast. Nad annavad teile kõrgema asetuse.

Metasildid –Nad on ülitähtsad. Teie kõige olulisemad märksõnad kuuluvad teie lehe pealkirjadesse. Metasildid on see, mida Google otsib ja järjestab. Sama kehtib ka lehe kirjelduse pealkirjade kohta.

Sisu – Kvaliteetne sisu loob positiivse kasutajakogemuse. Sisu on teie märksõnade jaoks parim koht elamiseks. Pange oma sisu särama ja kasutage seda oma ostjate koolitamiseks.

Lingid –Need on peaaegu sama olulised kui sisu. Kvaliteet edestab siiski kvantiteeti. Mõelge läbi oma sisustrateegia. Struktureerige see oma veebisaidile sobivate linkide jaoks. Kultiveerige samadel põhjustel ka ajaveebide ajaveebid. Müüge asju, mida inimesed armastavad. Nad aitavad teid ka selles.

Sotsiaalmeedia –Sellest ei saa mööda. Peate looma tugeva sotsiaalmeedias kohalolu, vastasel juhul ei õnnestu teil see. Sellistel saitidel nagu Facebook on nii suur vaatajaskond, et liikmed kasutavad seda sarnaselt otsingumootoriga.

Tootepildid –Piltidel on SEO-s ülioluline roll. Otsingutulemid tagastavad pilte ja veebisaite. Müüte oma saidil tooteid. Nende toodete pildid peavad olema nii head kui saate neid teha. Siiski on midagi sama olulist. Piltide failinimed peavad sisaldama asjakohaseid märksõnu. Näete nende otsimootorites kõrgemat asetust.

Ükski SEO strateegia poleks täielik ilma konkurentsianalüüsita. Millised on muud teie e-poe saidid??

34. Kuidas kasutada oma e-poe turustamiseks sotsiaalmeediat?

Sotsiaalmeedia turundus toob ostjad teie veebipoodi. Kas vajate selle tõestamiseks numbreid? E-poe Shopify vaatas üle 37 miljoni sotsiaalmeedia külastuse andmed. Külastuste tulemusel saadi 529 000 tellimust. Siin on, mida peate alustamiseks tegema.

Looge oma e-poe jaoks Facebooki leht. Ärge kasutage sel eesmärgil oma isiklikku Facebooki lehte. Kutsuge oma Facebooki sõpru teie lehte jagama ja teile meeldima. Teil on rohkem kui lihtsalt oma uhiuue ettevõtte Facebooki leht, mis neid saabudes ootab. Veenduge, et neil oleks sisu tarbimiseks ja jagamiseks. Hoidke pidevalt uut sisu. See peaks olema asjakohane ja piisavalt huvitav, et seda jagada. Tegevusele kutsumine on teie veebipoe külastus.

Tweet oma veebipoest. Esitage oma jälgijatele eksklusiivseid allahindlusi. Andke neile stiimulid oma järgijateni jõudmiseks. Ärge unustage lisada seda pakkumist oma Facebooki võrku. Jälgige oma kliente. Jälgige oma müüjaid. Kasutage Twitterit, et jõuda mõjukate blogijate, ajakirjanike ja tööstuse analüütikute poole. Neil on suured jälgimised. Tahad seda tähelepanu. Kaasake neid piltide ja videotega.

Seadistage Google+ ettevõtte leht. Google’i tooted töötavad hästi koos. Teie ettevõtte profiil teenuses Google+ aitab tal Google’i otsingutes paremini toimida. Siin saate huvitavalt suhelda. Looge Google+ Hangout ja võtke reaalajas ühendust oma klientide ja potentsiaalsete klientidega. Leidke vastavad Google+ kogukonnad ja hakake kaastööd tegema.

Looge YouTube’i kanal. See on koht, kus enamikul ettevõtetel on lõbus. See on teie enda valik. Võimalik, et soovite oma toodete või teenuste kasutamise kohta esitada lihtsalt videoid. Või segage see mõne puhta meelelahutusega. Oluline on see, et hoiate videosisu alles.

Looge Linkedini profiil. LinkedIn on koht, kus saate kasvada ja säilitada professionaalset võrgustikku. Lisage oma veebipoe linke. Kasutage värskendusfunktsiooni, et teavitada inimesi oma e-poe poe äriaspektidest. Otsige oma müüjaid ja järgige neid. Liituge nende rühmadega ja võtke osa aruteludest. Paluge oma võrgul oma profiilile soovitusi lisada.

Seadistage Pinteresti profiil. Pinterest on seotud piltidega, nii et kasutage siin oma tootefotograafiat. Koostage teemakohased tahvlid oma toodete ja / või teenuste tutvustamiseks. Teie veebipoes peaks iga toote kõrval olema nupp Pinterest Pin It, et külastajad saaksid seda jagada. Need videod, mille olete YouTube’i jaoks loonud, saavad ka siin topeltkohustusi täita.

35. Kuidas koostada e-kaubanduse meililoendit??

E-posti aadressid on lisaks rahale ka kõige väärtuslikumad asjad, mida kliendid teile saavad anda. Tehke selle teabe teiega jagamise lihtsaks. Seejärel kasutage seda dialoogi loomiseks.

E-posti aadressid on nii väärtuslikud, kuna need näitavad, et keegi tahab kuulda, mida teie ütlete. Nad on andnud teile loa neid turustada. Neid e-posti aadresse saate hankida järgmiselt.

Kasutage reklaami, et juhtida inimesi sihtlehele. Teie maandumisleht peab e-posti aadressi eest pakkuma selget eelist. See võib olla spetsiaalne allahindlus või tasuta allalaadimine. Isegi kui külastaja ei osta midagi, teenite siiski teise e-posti aadressi saamisest kasu.

Korraldage võistlusi ja kingitusi sotsiaalmeedias. Andke sisenevatele inimestele teada, et nad saavad oma võiduvõimalusi suurendada. Nad peavad vaid jagama võistlust oma Facebooki sõprade võrguga. Pildid saavad tähelepanu. Kui auhinnaks on teie veebipoe kinkekaart, looge kollaaž kõige populaarsematest toodetest, mille jaoks nad seda saavad kasutada.

Pange e-posti aadressile registreerimiskastid kõikjale. Iga koht, kuhu selle oma e-poes paned, on e-posti aadressi kogumise võimalus. Ärge unustage oma ajaveebi. Kvaliteetne ajaveebi sisu on e-posti aadresside loomulik magnet. Inimesed tellivad, et teaksid, millal peate midagi uut postitama.

36. Kuidas seadistada e-kaubanduse infolehte??

Infolehed on väärtuslik teisendusallikas. Liituvad inimesed on teatanud, et nad on huvitatud teie ettevõtte kohta rohkem teada saama. Nüüd saate neile sagedusega ligi jõuda ja anda neile ostmiseks rohkem põhjuseid. Teie infolehe sisu peab olema asjakohane ja pakkuma väärtust.

Olete veebipood. Pildid suurendavad teie müüki. Oma infolehe sisu kavandamisel pidage seda meeles. See on uudis, mitte reklaam. Teie sisu peaks kajastama veebipoes toimuvat. See on võimalus keskenduda oma inimestele. See on teie ettevõtte jaoks raske müük koos teie toodete pehme müügiga. Ka teie kliendid tahavad sinust teada saada.

Looge need suhted, kaasates muud teavet, mida teie kliendid väärtuslikuks peavad. Kas külastasite müüjat, kes elab põnevas kohas? Kirjutage sellest lühike tükk ja lisage linke piirkonna vaatamisväärsustele. Soovitage teisi ettevõtteid, kes täiendavad teie tooteid või teenuseid. Andke neile ettevõtetele teada. Nad võivad teene tagasi saada. See lisab teie ühenduste võrku.

Looge uudiskirja tellijatele eripakkumisi või allahindlusi. Inimestele meeldib tunda end eksklusiivsena. Andke neile tulevastest müügisündmustest teada enne, kui neist mujal teada antakse.

Teie uudiskirja sotsiaalsed lingid aitavad tellijatel seda teistega jagada. See on viis tellimuste loendi koostamiseks. Infolehe uue numbri välja andmisel laske kindlasti oma sotsiaalvõrgustikel uus välja.

Teie e-kaubanduse infoleht ei ole ajaveeb. Nad saavad siiski üksteisele viidata. Kasutage mõlemat ristreklaamimiseks.

37. Kuidas kaitsta oma e-kaubanduse saiti häkkimise eest?

Turvalisus on algusest peale peamine mure. Tehke see e-kaubanduse platvormi valimisel suureks osaks teie kaalutlustest. Pöörake tähelepanelikult PCI vastavust ja SSL-sertifikaate. Küsige rämpsposti kaitse kohta, kui kavatsete kasutada nende e-posti süsteemi.

Teie e-kaubanduse platvorm pakub kaitset häkkimise eest, kuid see pole ainus müüja vastutus. Teie kaks olete partnerid. Küsige, kuidas saate aidata neil oma veebipoes kahtlast tegevust jälgida. Tea, milliseid märke otsida. Installige viiruste ja pahavara kaitse kõigisse arvutitesse, mis on teie müüjaga ühenduses.

Teie veebipoe kliendid ei pruugi kunagi teada saada, et teil on olemas e-poe platvorm. Neil on teiega suhe. Olete see, keda nad usaldavad, mitte teie platvormi müüja. Turvalisuse rikkumise korral süüdistavad nad ainult teid. Veenduge, et usaldate, et müüja aitab teil seda usaldust säilitada.

38. Kuidas optimeerida oma e-poodi konversioonimäärade suurendamiseks??

Ümberarvestuskursid on kõrge müügimahu alus. Vaatame matemaatikat. Kuidas soovite seda teha, kui soovite oma käivet 50% suurendada? Teie reklaamieelarve suureneb 50%?

See on kallis investeering.

Lihtsam on seada eesmärk suurendada oma konversioonimäära ühe protsendimäära võrra. See 1% võrdub 50% -lise müügi kasvuga. Kuidas sa seda teed??

Mõnikord võib vaid väike näpistamine põhjustada ümberarvestuskursside olulist paranemist. Paljud väikesed näpunäited kokku võivad teie tulemusi dramaatiliselt suurendada.

Tehke A / B testimine. Looge oma tootelehtedelt kaks alternatiivset versiooni. Igal neist on erinev tootekirjeldus või pilt. A / B testimistarkvara suunab igale lehele poole sissetulevast liiklusest. Ühel lehel kuvatakse rohkem konversioone. See on see, mida te kasutate. Kõrgemad konversioonimäärad tulenevad pidevast A / B testimisest. Google pakub oma Google Analyticsi paketi osana tasuta A / B testimist.

Tehke selge ja kaalukas väärtuspakkumine. Kas oskate öelda oma väärtuspakkumise 10 sõnaga või vähem? Kui te ei saa, jõuage selleni. Miks peaksid kliendid sinult ostma? Selle selgeks tegemisel ja suhtlemisel suurendate konversioonimäärasid. Ka teie väärtuse pakkumist ei tohiks vabastada natuke A / B testimisest.

Looge lehter. Kas soovite müüki liiga kiiresti? See võib mõjutada teie konversioonimäära. Inimesed ei osta, kui nad pole veel valmis. See aeg pikeneb, kuna tooted muutuvad kallimaks või keerukamaks. Müügikanal arendab usaldust. Müügitempo suurendamiseks aeglustage asju. Suurendage teadlikkust kõigepealt väärtusega. Aidake klientidel mõista saadud tulemusi. Seejärel küsige müüki. Kui esmaklassilise külastaja käest saate ainult e-posti aadressi, on ta teie müügiosakonnas. Olete võitnud privileegi nendega rääkida.

Vabanege kõnepruugist. Kasutage vestluskeelt kõikjal veebipoes. Lisage kokkuvõte, kui peate kuvama nõutavaid juriidilisi kohustustest loobumist.

Suurendage ostjate usaldust. Miks kliendid teie veebipoodi usaldavad? Tutvustage neid oma veebisaidi taga olevatele usaldusväärsetele inimestele koos töötajate fotode ja biosaadetega. Teil on selged ja lihtsad kontaktmeetodid. Mitte ainult e-posti aadress. Lisage telefoninumber ja füüsiline asukoha aadress. Tõestage, et olete oma saidi kujunduse ja paigutusega professionaalid. Üksik kirjaviga on kõik, mis müügi tapmiseks kulub.

Tehke teilt ostmise lihtsaks. See võib võtta paar külastust, kuid inimesed soovivad osta mõne minuti jooksul, kui nad on valmis. Vabanege ebavajalikest väljadest. Lisage registreerumisi sotsiaalse võrgustiku mandaatide abil. Lisage filtrid, et eemaldada liigsed valikud, et nad saaksid leida soovitud teabe. Ärge arvake, et ostjad teavad, mida teha. Ütle neile järgmine samm.

Eemaldage tähelepanu hajutamine. Tahad, et kliendid ostaksid asju. Kuidas saate aidata neil sellele keskenduda? Eemaldage kõik, mis selle toiminguga seotud pole. Jah, nad soovivad juurdepääsu põhjalikule teabele selle kohta, mida nad ostavad. Andke juurdepääs, kuid ärge kuvage seda kõike korraga. See loob valiku ülekoormamise. See vähendab ümberarvestuskursse.

Võrrelge toodet või teenust konkurentsiga. See kõlab vastupidiselt. Miks rääkida isegi võistlusest? Teie kliendid teevad enne ostmist uuringu. Miks anda neile võimalus lahkuda ja seda teha? Kui võrdlete neid, siis hoiate käes. Kas teie hind on kõrgem? Selgita miks. Seadke võrdlused tabelitesse, et kliendid näeksid kõike korraga.

Lisage stiimul kohe ostmiseks. Olete seda tööd näinud, kui olete käinud lennufirmade veebisaitidel. Nad jälgivad istmeid. Näete, et mõni lend on jäänud. Teate, et peate ostma või kaotama otsuse. Loo nappus. Piirake kogust või määrake hind piiratud ajaks.

39. Kas olete valmis pikaajalise projekti kallal töötama??

Kui soovite veebipoe loomist tänapäeval teha. Kas see on midagi, mida näete end aastaid hiljem tegevat? Te ei saanud füüsilist kauplust avada ja seda kuu või nädala kaupa korraga käivitada. Ka teie e-poe pood ei tööta nii.

E-poe loomiseks võib kuluda vaid väike rahakulu. Stardipäev on alles algus. Edu eeldab kasvu. See tuleb aja jooksul.

Nüüd olete valmis alustama! Koostage kontroll-leht ja leidke vastused kõigile küsimustele. Lõplikke vastuseid pole. Enamikul neist ainetest on siiski parimad tavad. Veetke aega veebis ostlemisel oma lemmikpoodides.

Mis sulle nende juures meeldib? Mis teid pahandab? Esitage paremaid lahendusi ja pange need oma veebipoe heaks tööle.

Hoolitse jagada, millisele küsimusele oli kõige raskem vastata ja miks?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map