2016. aasta 5 parimat e-poe ostukorvitarkvara ülevaadet

Nii et teil on silmapaistev toode või teenus ja peate selle müüma. Ja mitte ainult müüa, vaid leida ka kõige tõhusam viis. Kuidas sa seda teed??


Noh, üks edu võtmekomponente on siin õige ostukorvi või e-kaubanduse tarkvaraplatvormi valimine. Muidugi on oluline ka toode ja teie turundusstrateegia. Kuid see kõik on väärtusetu, kui te ei saa oma toodet või teenust kõige paremas valguses esitleda.

Viis parimat ostukorvi

Selles artiklis saate teada kõike, mida peate teadma saadaolevate e-kaubanduse tarkvara tüüpide kohta, saate näpunäiteid, kuidas valida oma vajadustele sobiv ostukorv, samuti leiate parimaid hostitavaid ostukorve ja parimat isemajandatavat. avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvara ja kõige populaarsem WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm.

Selle artikli abil vähendate oma toote müümiseks kõige tõhusama viisi leidmiseks kuluvat aega. Kuidas? Pärast selle postituse lugemist teate täpselt, mida otsida, nii et sukeldugem kohe sellesse.

TÖÖTLEMISE TÖÖTLEMISE LIIGID

Milleks e-kaubanduse tarkvara täpselt võimeline on? See võimaldab teil tooteid hõlpsalt hallata (neid lisada ja eemaldada), makse arvutada ja see on suvalise veebipoe tuum.

e-kaubanduse tarkvara pakub kasutajasõbralikku liidest ja hõlbustab poe täieliku toimimise kontrollimist isegi sügava tehnilise taustata inimeste jaoks.

Siin on neli kõige populaarsemat tüüpi e-kaubanduse tarkvara. Tutvume mõne konkreetse tarkvaratoote üksikasjalikuma üksikasjadega natuke hiljem, nii et lugege edasi.

 • 1. Ise hostitud e-kaubanduse tarkvara. Selle e-kaubanduse tarkvara abil investeerite oma raha toote esmaseks ostmiseks – riistvarasse ja paigaldusteenustesse. See pakub palju suuremat paindlikkust ja võimaldab kogu süsteemi iseseisvalt värskendada ja hallata.
 • 2. Tarkvara kui teenuse (SaaS) e-kaubandus. SaaS-lahendused põhinevad pilvetehnoloogial. Neid tuntakse ka kui hostitud. Seda tüüpi e-kaubanduse tarkvaraga maksate selle teenuse tellimise eest, mida pakkujad teile oma andmekeskusest pakuvad. Ehkki see on taskukohasem, puudub sellel piisavalt vabadust, mida pakub isemajutav e-kaubanduse tarkvara. Pakkujad värskendavad endiselt oma tooteid, toovad uusi funktsioone ja tegelevad tõrkeotsinguga.
 • 3. Avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvara. Avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvormid võimaldavad kasutajatel installida, hallata ja konfigureerida vajalikku tarkvara oma serveritesse. Programmi koodi muutmine on võimalik. Kuid arendustegevuseks on vaja teatavaid tehnilisi teadmisi ja teadmisi. See võimaldab funktsionaalsuse laiendamiseks tohutul hulgal lisandmooduleid ja pistikprogramme ning tarkvara ise on tasuta.
 • 4. Lisandmoodul või pistikprogramm. See tüüp töötab suurepärase alternatiivina neile, kellel juba on ajaveebiplatvorm või WordPressil põhinev veebisait, mis lubab pistikprogramme. Lisandmoodulid ja pistikprogrammid muudavad teie saidi paari hiireklõpsu abil veebipoodiks. Seal on lai valik pistikprogramme, sealhulgas nii pluginaid, mida peate ostma, kui ka täiesti tasuta.

Nõuanded õige ostukorvi valimiseks

Ostukorvi valimine määrab teie müügi kulgemise. Valige üks, mis sobib teile ja teie vajadustele, ja näete varsti, kui kiiresti edu saavutate.

Kui valite siiski ühe, mis ei vasta teie nõuetele, peate hakkama saama raskustega ja vea parandamiseks kulutama rohkem aega.

Allpool kirjeldatud 25 näpunäidet aitab teil vigu vältida ja valida ostukorvi, mis teile kõige paremini sobib.

 • 1

  E-kaubanduse tarkvara tüüp – enne kui alustate e-kaubanduse tarkvara otsimist, otsustage, millist tüüpi soovite. Näiteks kui olete olemasolev WordPressi kasutaja, on suurepärane võimalus kasutada WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammi (nt WooCommerce).

 • 2

  Ühilduvus – kontrollige ühilduvust. Teie ostukorv peab hästi töötama saadaoleva riistvara, teie opsüsteemi ja veebiserveri tarkvaraga.

 • 3

  Andmete importimine – otsige andmete importimise võimalust. See on eriti oluline, kui teil on suur toodete andmebaas. Kui te seda teete, peate kindlasti kõigi nende andmete edastamiseks lihtsat viisi.

 • 4

  Skaleeritavus – kaaluge kasvupotentsiaali. Kui kavatsete oma ettevõtet laiendada, siis veenduge, et valiksite tarkvara, mis aitab teil eesmärke saavutada. Näiteks kas vähemalt ühes hinnakujunduskavas on lubatud piiramatu arv tooteid.

 • 5

  Prioriteetsed omadused – otsustage, millised peamised omadused teie ostukorvil peavad olema. See aitab hõlpsamalt otsingut kitsendada.

 • 6

  Müügimaksu ja saatmiskulude arvutamine – kõigi vajalike arvutuste tegemise võimalus parandab oluliselt kasutajakogemust. Nii et parem on see funktsioon, selle asemel et rahvusvahelistele klientidele e-kirju saata.

 • 7

  Erinevad makseviisid – teie ostukorv peab toetama erinevaid makseviise. Peate andma klientidele valikuvabaduse ja hõlmama võimalikult palju saadaolevaid makseviise.

 • 8

  Rahvusvahelised kliendid – kui soovite müüa klientidele kogu maailmas, otsige tarkvara, mis toetab erinevaid keeli, aktsepteerib mis tahes valuutasid ning pakub rahvusvahelisi saatmis- ja maksuvõimalusi.

 • 9

  Turvalisus – valige turvaline ostukorv, mis vastab PCI DSS-ile (maksekaarditööstuse andmeturbe standardid) ja millel on saadaval SSL (Secure Sockets Layer) sertifikaadid.

 • 10

  Kohandamine – kui teie e-kaubanduse tarkvaral on komplekt eelvalmis malle ja tööriistu nende kohandamiseks, on teil oma poe loomine palju lihtsam..

 • 11

  Hinnamuutused – peate suutma kliente meelitada, pakkudes neile konkreetsete ostude jaoks eripakkumisi ja allahindlusi. Seega on pluss ka võimalus kiiresti toodete hinda muuta.

 • 12

  Tooteteated ja hüljatud ostukorvi taastamine – otsige hoiatuste kasutamise võimalust, näiteks klientide teavitamiseks, kui nüüd on laos toode, või siis, kui nad on ostukorvist loobunud, ja ärgitage neid seda täitma, kuna see võib aidata teie müüki suurendada.

 • 13

  Analüüs ja aruandlus – toimivuse parandamiseks ja müügi maksimeerimiseks on oluline omada juurdepääsu statistilistele andmetele. Veenduge, et teie tarkvara suudaks luua üksikasjalikke aruandeid teie veebipoe klientide tegevuse kohta.

 • 14

  Virtuaalne ostukorv – veel üks asi, mis teie poe kasutajakogemust täiustab, on virtuaalne ostukorv. See annab teie klientidele võimaluse jätkata teie poodides ostlemist ja esitada tellimus kõige lõpuks, kui nad on kõik vajaliku leidnud.

 • 15

  Mobiili optimeerimine – veenduge, et see oleks mobiilisõbralik, et te ei kaotaks mobiilikasutajaid.

 • 16

  Kiire laadimisaeg – kontrollige laadimisaega, et veenduda, et see laadib piisavalt kiiresti. Kissmetrics väitis, et “47% tarbijatest eeldab, et veebileht laaditakse alla 2 sekundi või vähem”, nii et võite liiga aeglase veebisaidi korral kliente kaotada.

 • 17

  Kasutuslihtsus – tarkvara, mida on lihtne kasutada ja millel puudub järsk õppimiskõver, on eriti oluline, kui teil pole kodeerimisega seotud teadmisi.

 • 18

  Tugi tase – saate teada, kui palju tuge tarkvara pakub, kuna peate teadma, et leiate abi, kui seda vajate, eriti kui te pole tuttav e-kaubanduse tarkvaraga.

 • 19

  Ressursid – otsige tarkvara, mis pakub laias valikus kasulikke ressursse, mida saate kasutada probleemide iseseisvaks lahendamiseks.

 • 20

  Tööriistad – otsige oma ettevõtte laiendamiseks sisseehitatud tööriistu (nt analüüsi-, SEO-tööriistad, turundusriistad jne).

 • 21

  Seadistamine – otsustage, kui palju aega olete nõus seadistamiseks kulutama. Kui soovite kiiret, lihtsat ja stressivaba seadistamist, vältige keerukate ja aeganõudvate seadistustega tarkvara.

 • 22

  Mobiilirakendus – kui soovite, et saaksite oma veebipoodi igal ajal hõlpsalt hallata, otsige tarkvara, mis sisaldab mobiilirakendust, et saaksite seda ka liikvel olles hallata.

 • 23

  Eelarve – enne kui hakkate otsima e-kaubanduse tarkvara, otsustage kindlasti, kui palju raha olete nõus iga kuu kulutama. Näiteks kui teil on väikeettevõte, ei pruugi ettevõtte e-kaubanduse tarkvara teile kõige parem olla.

 • 24

  Tasuta prooviversioon – kui on olemas tasuta prooviversioon, tasuta versioon või demo, proovige seda enne oma otsuse tegemist. See võib anda teile parema ülevaate, kas tarkvara sobib teile või mitte.

 • 25

  Kasutajate ja ekspertide tagasiside – enne otsuse tegemist lugege tarkvaraülevaateid. Siit saate teada, mida kasutajad ja eksperdid räägivad, eriti nende probleemide kohta, millega nad on kokku puutunud, kuna teil võivad tekkida samad probleemid.

Populaarsemad hostitud ostukorvid

Shopify

2004. aastal asutatud Shopify omab nüüd üle 300 000 veebipoe. Kasutajad on järjekindlalt hinnanud Shopify ühe populaarseima võõrustatava ostukorvina.

Shopify veebisait

Põhijooned.

 • Sisaldab e-kaubanduse funktsioonide komplekti, mis aitab luua professionaalset poodi.
 • Hõlmab kaupmehe tööriistu, aruandeid ja analüüsivahendeid.
 • Integreerub Google Analyticsiga ja pakub tootearuandeid.
 • Integreeritav enam kui 70 makseväravaga – saate vastu võtta krediitkaarte, PayPali makseid ja müügi automatiseerimist.
 • Võimaldab teil luua kuponge, sooduskoode ja kohandatud kinkekaarte.
 • Võimaldab teil saata meilisõnumeid, et inimestele meelde tuletada, kui nad on ostukorvist loobunud.
 • Integreerub sotsiaalsete võrgustikega.
 • Sisaldab sisseehitatud mobiilse kaubanduse ostukorvi.
 • Sisaldab ulatuslikku rakenduste turgu.
 • Kas PCI DSS vastab ja tal on saadaval SSL-sertifikaat.

Kujundus.

Shopify pakub märkimisväärset hulka üle 1000 puhta ja funktsionaalse teema, mis on mobiilisõbralikud ja kohandatavad, sealhulgas teemad, mille on loonud sellised maailmakuulsad disainerid nagu Happy Cog, Pixel Union ja Clearleft. See võimaldab teil valida tasuta ja tasuliste teemade vahel, mis vastavad enamikule kasutajate nõudmistest.

Kui leiate teema, mis teile meeldib, kuid mis pole täpselt see, mida soovite, võite palgata Shopify disaini eksperdi, et see teie jaoks näpuga kohandada või isegi luua täiesti uue kohandatud kujunduse just teile.

Hinnakujundus.

Proovige kõigepealt Shopify 14-päevast tasuta prooviversiooni, et saada parem ülevaade sellest, kas see sobib teile.

Shopify hinnakujundusplaanid ulatuvad põhiplaani puhul 29 dollarist kuus ja Premium-plaani korral kuni 299 dollarini kuus. Tavaplaan maksab 79 dollarit kuus. 1-aastased ja 2-aastased tellimused säästavad vastavalt 10% ja 20%.

Põhiplaan sobib kõige paremini uutele ettevõtetele, mis alles alustavad, kuid standardplaan või lisatasu plaan võib olla parem valik, kui kavatsete oma ettevõtet veelgi laiendada.

Samuti on olemas kava Shopify Lite, mis võimaldab teil oma tooteid Facebookis müüa ainult 9 dollari eest kuus. Ja seal on Shopify Plus, mis on SaaS-i e-poe platvorm suuremahuliste kaupmeeste jaoks. See on suurepärane võimalus suurtele ettevõtetele, kes otsivad ettevõttesõbralikke lahendusi.

Saate osta ka lisafunktsioone, näiteks jaemüügipaketi, mille abil saate uuendada oma Shopify müügipunkti ($ 40 kuus).

Plussid & Miinused.

Plussid:

 • Lihtne kasutada, sõbralik liides.
 • Piiramatu ribalaius, failide salvestamine ja tooted.
 • Lai valik tasuta malle.
 • Sisseehitatud turundusriistad.
 • PayPali lihtne integreerimine.
 • Toetab funktsioonide laiendamiseks kolmandate osapoolte rakendusi.
 • Integreerub WordPressi, Wixi ja Ruuturuumiga.
 • Suurepärane ööpäevaringne klienditugi.
 • Kõik plaanid sisaldavad tasuta SSL-sertifikaati.

Miinused:

 • Puudub kohandamisvabadus.
 • Ei toeta mitut keelt.
 • Natiivne maksesüsteem on piiratud tööks ainult teatud riikidega.
 • Kolmandate osapoolte makseväravate tehingutasud.
 • Piltide õige kuvamisega võib olla probleeme. Mõnikord on selle vältimiseks parem neid eelnevalt kärpida.

Kasutajatugi.

Shopifil on tugimeeskond, mis on saadaval ööpäevaringselt. Võite neile helistada, e-kirja kirjutada või nendega vestluses vestelda. Kui vajate abi konkreetse valdkonna osas, on teil juurdepääs paljudele Shopify ekspertidele, sealhulgas seadistamise ekspertidele, disainiekspertidele, veebiarendajate ekspertidele, turundusekspertidele ja fotograafiaspetsialistidele.

Shopify pakub ressursside raamatukogu neile, kes soovivad probleeme iseseisvalt lahendada. See sisaldab kasutusjuhendite ja juhendite, taskuhäälingusaadete, ettevõtluse entsüklopeedia, KKK-de ja arutelufoorumi kogumit, aga ka valikut videoid, juhtumianalüüse, e-raamatuid ja veebiseminarid nende e-kaubanduse ülikoolis.

Samuti võite leida Shopify kohtumisi ja üritusi, kus osaleda nende “poodülikooli” kaudu.

BigCommerce

2009. aastal asutatud BigCommerce tegutseb nüüd umbes 100 000 veebipoes ja selle keskmine tööaeg on 99,99%. Selle kaupmehed kasvavad 28% aastas, mis on peaaegu kaks korda suurem kui tööstuse keskmine, ja BigCommerce Enterprise’i käive üle miljoni dollari aastas..

BigCommendi veebisait

Kasutajad on järjekindlalt hinnanud BigCommerce’i üheks populaarsemaks hostitud ostukorviks. Teiste auhindade hulgas võitis see 2014. aasta aasta ettevõtte kuldse Stevie auhinna.

Põhijooned.

 • Võimaldab teil müüa digitaalseid ja füüsilisi kaupu, jagada need kategooriatesse ja kasutada oma saatmishindu.
 • Integreerub PayPali ja paljude makseväravatega.
 • Pakub otsimootori optimeerimise võimalusi ja täielikke sisuhaldusfunktsioone.
 • Saab automaatselt e-kirju saata, et inimestele meelde tuletada, kui nad on ostukorvist loobunud.
 • Võimaldab teil luua kontosid, mis annavad teie töötajatele loa konkreetsete ülesannete täitmiseks (nt ainult teie müügimeeskond saab tootehindu muuta jne).
 • Võimaldab kasutajatel kohandada CSS-i ja HTML-i.
 • Sisaldab ulatuslikku rakenduste turgu.
 • Võimaldab vaikimisi kinkekaarte ja kuponge luua.
 • Kas PCI DSS vastab ja sellel on saadaval spetsiaalne SSL.

Kujundus.

BigCommerce pakub valikut 7 tasuta ja peaaegu 80 tasulisest teema mallist. Tasuliste mallide hinnad jäävad vahemikku 145–235 dollarit. Enamik neist on aga hinnaga 170–195 dollarit.

Võite valida paljude erinevate tööstusharude jaoks mõeldud teemade hulgast, kategooriad aitavad teil parimat leida. Ja nagu varem mainitud, võimaldab BigCommerce teil muuta HTML- ja CSS-koode, et muuta teie pood ainulaadseks.

BigCommerce on ka mobiilisõbralik, kuna see sisaldab nii sisseehitatud mobiilipoodi kui ka reageerivaid teemasid, mida saab automaatselt kohandada vastavalt mis tahes ekraanisuurusele – lauaarvutid, sülearvutid, tahvelarvutid ja mobiilid.

Hinnakujundus.

BigCommerce pakub nelja hinnakujunduskava, millel on erinevad funktsioonid. Igal hinnakujundusplaanil on ka aastane müügilimiit. Kui ületate selle limiidi, nõuab BigCommerce teil üleminekut teisele hinnakujundusplaanile. 1-aastased tellimused säästavad teile 10%.

 • BigCommerce’i standard. 29,95 dollarit kuus koos 50 000 dollarise aastase müügilimiidiga.
 • BigCommerce Plus. 79,95 dollarit kuus koos 125 000 dollarise aastase müügilimiidiga. See plaan ja standardplaan on mõeldud nii uutele kui ka kiiresti arenevatele ettevõtetele.
 • BigCommerce Pro. 199,95 dollarit kuus koos 1 000 000 dollari aastase müügilimiidiga. See plaan on mõeldud suuremahulistele ettevõtetele.
 • BigCommerce Enterprise. See plaan on kohandatud teie ettevõttele. Selle hind varieerub ja sõltub teie ettevõtte nõudmistest. See on mõeldud väljakujunenud veebipoodidele, millel on suur müük ja edasijõudnud vajadused.

Kui te pole kindel, millist plaani valida, proovige kõigepealt nende 15-päevast tasuta prooviversiooni, et seda proovida ja teada saada, kas sellel on kõik, mida vajate.

Plussid & Miinused.

Plussid:

 • Üks hõlpsamini kasutatav kaupluseehitajatega, kellega keegi ilma veebi arendamise oskusteta hakkama saab.
 • Kõik plaanid sisaldavad piiramatuid tooteid, failide salvestusruumi, ribalaiust ja personali kontosid.
 • Automatiseeritud e-kirjad ja turundusfunktsioonid.
 • Spetsiaalselt e-kaubanduse jaoks loodud analüüs ja aruandlus.
 • Sisseehitatud ajaveeb.
 • Tehingutasud puuduvad.
 • Madalamad PayPali tehingutasud.
 • Suurepärane ööpäevaringne klienditugi.

Miinused:

 • Aastane müügipiirang koos vajaliku täiendusega kallima hinnakujunduskava juurde.
 • Puuduvad mobiilirakendused, mis võimaldavad teil oma kauplust liikvel olles hallata.
 • Konkurentidega võrreldes vähem tasuta malle ja pisut kõrgemad hinnad.
 • Üsna keeruline kohandamine. Isegi kui saate selle koode kohendada, peab teil olema teatud tase. Ja seal pole nii palju lisandmooduleid, mille vahel valida.

Kasutajatugi.

BigCommerceil oli küll paar klienditeenindusega seotud probleemi, kuid tundub, et need on nüüd kõik kadunud. See pakub ööpäevaringset tuge telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu.

Peale selle on tal tugiportaal, mis sisaldab juhiseid ja tõrkeotsingu artikleid, juhendeid, videoid nende „BigCommerce Universityst“, kogukonna foorumist ja Partneriturult, kust leiate vajaduse korral ekspertide abi (nt disainerid) , veebiarendajad, e-kaubanduse konsultandid, turundusteenuste agentuurid jne).

Volusus

Volusion asutati 1999. aastal ja nüüd on selle kaupmeeste müük üle 21 miljardi dollari ning tarkvara Volusion kasutab üle 40 000 veebipoe. Kasutajad on järjekindlalt hinnanud Volutionit üheks populaarseimaks võõrustatavaks ostukorviks ja see võitis Stevie auhinna, mis on mõeldud aasta eesliinil asuva klienditeeninduse meeskonnale 2011. aastal.

Veebisait Volusion

Põhijooned.

 • Võimaldab teil loetleda piiramatu hulga tooteid koos Premium-paketiga.
 • Ettevõtte e-posti aadresse saate luua oma domeeninimega.
 • Töötab mitme valuutaga ja sellel on sisseehitatud maksu arvutamise funktsioon.
 • Toetab teie poe haldamiseks mõeldud mobiilseadmete komplekti, sealhulgas nutitelefonide tahvelarvuteid ja nutikellasid.
 • Pakub SEO, turunduse ja RMA (tagastatud kauba autoriseerimise) tööriistade komplekti.
 • Võimaldab teil saata meilisõnumeid, et inimestele meelde tuletada, kui nad on ostukorvist loobunud.
 • Võimaldab teil luua kupongikoode ja kinkekaarte.
 • Integreerub eBay, Amazoni ja Facebookiga.
 • Hõlmab ulatuslikku rakenduste turgu Merchant Marketplace.
 • Kas PCI DSS vastab ja on saadaval SSL-sertifikaadid.

Kujundus.

Volutionil on lai valik disainimalle, mis jagunevad järgmistesse kategooriatesse: kodu ja aed, sport ja vaba aeg, rõivad ja aksessuaarid, toit, hobid, tervis ja ilu, auto- ja tööstusseadmed ning elektroonika.

See pakub enam kui 80 tasuta malli, millest üle 20 reageerib mobiilile. Tasulisi malle on umbes 277, hinnad ulatuvad 50 dollarist kuni peaaegu 900 dollarini. Samuti on sisseehitatud malliredaktor, kus saate kohandada CSS-i ja HTML-i. Kuigi sellel on ka graafiline redaktor, puudub sellel funktsionaalsus.

Kui soovite kohandatud kujundust, saate osta ühe kohandatud veebidisaini pakettidest. Stardipakett maksab 4000 dollarit; kasvupakett maksab 5300 dollarit ja täiustatud pakett 6500 dollarit. Need kõik hõlmavad tundlikku kodulehe kujundust, tundlikku malli kujundust, kasutajaliidese kujundust, tundlikku kategooria paigutust ja tehnilist SEO-d.

Hinnakujundus.

Volusionil on tasuta 14-päevane prooviversioon, et anda oma klientidele võimalus platvormi testida. Saadaval on ka e-kaubanduse nõustajad, kellega rääkida, et otsustada, milline plaan on teile kõige parem.

See pakub nelja hinnakujunduskava koos kuumaksetega ja pakub 10% allahindlust, kui otsustate osta üheaastase tellimuse. Kui ostate Volusioniga mitu poodi, siis saate ka iga järgmise poe eest 10% allahindlust.

 • Miniplaan maksab 15 dollarit kuus. See plaan sisaldab 100 toodet, 1 GB ribalaiust ja võrgutugi.
 • Plusspakett maksab 35 dollarit kuus. See plaan sisaldab 1000 toodet, 3 GB ribalaiust ning võrgu- ja telefonitugi.
 • Pro-kava maksab 75 dollarit kuus. See plaan sisaldab 10 000 toodet, 10 GB ribalaiust ja prioriteetset tuge.
 • Lisatasu plaan maksab 135 dollarit kuus. See plaan sisaldab piiramatuid tooteid, 35 GB ribalaiust, prioriteetset tuge ja spetsiaalset kontohaldurit.

Pro ja Premium kavad sisaldavad funktsioone “Kliendilojaalsuskava” ja “Päeva pakkumine”, mis võimaldavad teil pakkuda oma klientidele allahindlusi ja edendada kaubamärgi lojaalsust.

Plussid & Miinused.

Plussid:

 • Kõik hinnakujunduskavad sisaldavad piiramatut salvestusruumi, aga ka reageerivaid malle, mobiilset kaubandust, Facebooki poodi, automaatseid maksumäärasid.
 • Tasuta mobiilirakendus Volusion, mis võimaldab teil oma poodi hõlpsalt hallata.
 • Kiire ja lihtne seadistamine.
 • 99,99% tööaja garantii.
 • Tehingutasusid pole, sõltumata hinnakujundusplaanist.
 • Automaatne igapäevane varundamine ja automaatne platvormi värskendus.
 • Pakub komplekti poodifunktsioone, turunduse ja SEO tööriistu.
 • Tal on reageeriv tehniline tugi.
 • Integreerub kolmandate osapoolte veoteenuse pakkujatega.

Miinused:

 • Kõigi hinnakujunduskavade ribalaius on piiratud ja keskmised tasud on 7 dollarit GB kohta.
 • Puudub sisseehitatud ajaveebiplatvorm.
 • Ei toeta mitut keelt ja soovitab tõlkida lehti käsitsi.
 • Ei toeta e-posti kohandamist. See on tehniliselt võimalik, kuid ainult koodi kohandamise kaudu.

Kasutajatugi.

Kõik Plussi plaanist lähtuvad hinnakujundusplaanid pakuvad ööpäevaringset isiklikku tuge. Sellele pääsete juurde telefoni, reaalajas vestluse või e-posti teel ning Volutioniga saate ühendust võtta ka Twitteris ja Facebookis. Pro ja Premium plaanidel on ka prioriteetsem tugi kiirema reageerimisajaga.

Teil on juurdepääs arvukatele ressurssidele, sealhulgas teadmistebaas, Volutionsi e-kaubanduse statistika blogi, klientide iseloomustused, videoõpetused, KKK, juhendid, veebiseminarid ja dev wiki.

Samuti leiate abi sertifitseeritud Volution ekspertidelt erinevates valdkondades, näiteks graafiline disain, veebidisain, turundusteenused, poe seadistamine ja haldamine, toodete üleslaadimine ja poodide migratsioon.

Parim ise hostitud avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvara

Magento

2007. aastal käivitatud Magento on parim avatud lähtekoodiga e-poe platvorm, mille platvormil kaubeldakse igal aastal rohkem kui 50 miljardi dollari väärtuses brutokaupade mahuga. See haldab üle 250 000 veebipoe. Kasutajad on järjekindlalt hinnanud Magento parimaks ise hostitavaks avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvaraks.

Magento veebisait

Põhijooned.

 • Teie poe kohandamiseks pakub Magento ja kolmandate osapoolte pakkujad laia valikut teemasid.
 • Sellel on virtuaalse ostukorvi funktsioon koos kassasse tasumise ja saatmisega.
 • See töötab koos PayPali, Simple Pay, Amazon Paymentsi, Google Checkouti ja muude makseväravatega.
 • See jälgib teavet praeguste tellimuste kohta ja pakub ostude ajalugu, võimaldades klientidel tooteid sooviloendisse salvestada.
 • Sellel on brauseri tuvastamine ja see kohandab lehe kindla seadme jaoks automaatselt.
 • Sellel on tootehaldus-, turundus- ja SEO-tööriistade komplekt. See võib teile pakkuda ka analüütikat ja aruandeid.

Kujundus.

Seal on palju kohti, kust leiate Magento e-poe eelvalmis disainimalle. Need on kolmandate osapoolte pakkujate poed.

Valida on palju, sealhulgas tohutult palju erinevaid tasuta malle. Tasuliste mallide hinnad erinevad kauplustes. Muidugi saate ka nullist oma kujunduse luua.

Hinnakujundus.

Magento tarkvara kogukonna väljaanne on saadaval tasuta.

Siiski on olemas ka tarkvara Enterprise Edition. See sisaldab avatud arhitektuuri, täielikku kohandamist, serveri juurutamist ja juurdepääsu sertifitseeritud arendajatele ja partneritele, kes saavad aidata poe seadistamisel. Seda kõike saate põhikomplektiga aastas 17 900 dollarit.

Seal on ka Enterprise Cloud Edition, mis on platvormina teenus, ning ka Commerce Order Management Suite, mis võimaldab teil hallata oma kõigi kanalite toiminguid.

Plussid & Miinused.

Plussid:

 • Üks kõige ilmsemaid eeliseid on tarkvara ühenduse väljaande tasuta kättesaadavus koos kõigi funktsioonide ja funktsioonidega.
 • See on täielikult skaleeritav ja võib rahuldada kõiki, alates keskmise suurusega ettevõtete omanikest kuni suurte müüjateni.
 • See on paindlik ja võimaldab teil luua täiesti ainulaadsete kujunduste ja funktsioonidega kauplusi.
 • See võib teie poe mobiiliversiooni automaatselt integreerida.
 • See pakub SEO tööriistade komplekti.

Miinused:

 • Ehkki tarkvara ise on tasuta, leidub endiselt tasulisi disainimalle, lisandmooduleid jne. Tõrkeotsinguga tegelemiseks peate maksma ekspertidele ka nende abi eest.
 • Mõnikord kannatab Magento põhiste kaupluste laadimisaeg aeglaselt.
 • Selle tarkvara maksimaalseks kasutamiseks on eelistatav kodeerimise kogemus.
 • Korralikuks tööks nõuab Magento põhine pood spetsiaalset serverit, mis tähendab lisakulutusi.
 • Sellel on aeg reageerimisele aeglane.

Kasutajatugi.

Need, kes kasutavad tarkvara ühenduse väljaannet, ei saa sama tuge, mis ettevõtte väljaande omanikel, näiteks ööpäevaringne tugi, juurdepääs kontohaldurite ja konsultantide meeskonnale ning täiendavad turvatoe funktsioonid.

Teisisõnu, olete omaette ja peate võtma ühendust kogenud arendajatega, juhuks kui peate oma poe probleeme lahendama.

Kuid foorum on endiselt saadaval ja seal saate oma probleemidele arutada ja lahendusi leida.

Veebis on saadaval ka dokumente ja üldteavet, mis aitavad teil raskustega toime tulla.

Juurdepääs on ka Magento ressursside raamatukogule, mis sisaldab kasulikke videoid, veebiseminare ja nende valdkondade väljaandeid: tellimuste haldamine, turundus ja kaubad, rahvusvaheline laienemine, kliendikogemus, jõudlus ja mastaapsus, jaemüügiinnovatsioon, ettevõtte paindlikkus, mobiilne arhitektuur ja tehnoloogia , aga ka turvalisus, maksed ja pettused.

Kõige populaarsem WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm

WooCommerce

WooCommerce loodi 2011. aastal ja on nüüd populaarseim WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm, mille allalaadimisi on kogu maailmas 17 098 047. Kasutajad on järjekindlalt hinnanud WooCommerce’i kõige populaarsemaks WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammiks ning praegu annab see üle 37% kõigist veebipoodidest.

WooCommerce'i veebisait

Põhijooned.

 • See on täiesti mobiilisõbralik nii kaupmeestele kui ka ostjatele.
 • See võimaldab teil müüa füüsilisi tooteid koos digitaalsete toodetega.
 • Sellel on geograafiline asukoht, et hõlbustada saatmis- ja maksude arvutamist.
 • Sellel on laohaldus, mis aitab teil jälgida laoseisu ja hallata tellimusi.
 • See annab võimaluse lubada klientide arvustusi.
 • See pakub analüütilisi funktsioone, aga ka SEO tööriistu.
 • Sellel on üle 300 tasuta ja tasulise laienduse.
 • See võimaldab teil oma olemasolevad andmed teiselt e-poe platvormilt WooCommerce’i teisaldada.

Kujundus.

Üldiselt pole WooCommerceil vaikekujundusi.

Kuid see töötab suurepäraselt kõigi saadaolevate WordPressi teemadega. Samuti on spetsiaalselt pistikprogrammi jaoks välja töötatud kohandatud teemad. Mõned neist on tasuta ja teiste hinnad ulatuvad 39–139 dollarini. Neil on täielik kohandamine ja nad toetavad kõiki pistikprogrammi funktsioone.

Näiteks saate tasuta alla laadida Storefront’i platvormi, mis annab teile juurdepääsu WordPressi teemadele, mis pakuvad sujuvat integreerimist WooCommerce’iga..

Samuti on olemas visuaalsed toimetajad ja võimalus CSS-i ja HTML-i näpistada, kui soovite disaini kohandada.

Hinnakujundus.

WooCommerce’i pistikprogramm on tasuta allalaaditav. Sellel pole tehingutasusid ning salvestusruum ja ribalaius sõltuvad teie saidi hostimisest.

Kulud võivad hõlmata WordPressi saidi ülalpidamist, kohandatud teemasid, saidi funktsionaalsuse laiendamiseks mõeldud lisandmooduleid, täiendavaid makseväravaid jne. Pidage ainult meeles, et kuigi WooCommerce on tasuta allalaaditav, peate tõenäoliselt kulutama lisaks on teil kõik soovitud funktsioonid, et saaksite oma veebipoodi üles ehitada ja kasvatada.

Plussid & Miinused.

Plussid:

 • Pistikprogramm ise on tasuta.
 • Täielik mastaapsus.
 • Mobiilisõbralik.
 • Lehekontroll ja võimalus luua vaikefunktsioonidena kupongikoode.
 • Lai valik laiendusi ja lisandmooduleid.
 • Erinevad teemad nii saidi kui ka pistikprogrammi jaoks.
 • Tasuta WooCommerce iOS-i rakendus, mis võimaldab teil hõlpsalt oma iPhone’i poodidega kursis olla.
 • Sujuv integreerimine WordPressiga, mis teeb sellest suurepärase võimaluse olemasolevatele WordPressi kasutajatele.

Miinused:

 • Puudub mõni oluline funktsioon. Laiendid on saadaval, kuid peate nende eest maksma, mis tähendab lisakulutusi.
 • Töötab ainult WordPressiga.
 • Mõne kohandatud teema või isegi WordPressi vaiketeemadega ei toimi see nii hästi.
 • Raske värskendada, kui kasutate mitte-Woo-teemat.
 • Piiratud klienditugi.

Kasutajatugi.

Isiklik tugi on üsna piiratud. Võite siiski abipileti esitada ja oodata, kuni WooCommerce’i esindaja teiega ühendust võtab.

Seal on KKK jaotis, teadmistebaas, WordPressi ja WooCommercei kogukonnad, õpetused, kuidas seda teha, muud dokumendid ja palju videoid. Kõik need alternatiivid aitavad teil probleeme iseseisvalt lahendada.

Kui otsite asjatundlikku abi, võite leida kinnitatud WooExperti, kes on spetsialiseerunud konkreetsele valdkonnale, mille jaoks vajate abi.

Järeldus: milline käru on teie jaoks parem?

Nii et teil see on.

Teile sobivaima ostukorvi valimiseks peate teadma täpselt, mida soovite konkreetse tarkvara abil saavutada. Ja kas see vastab teie ootustele või mitte.

Võrrelge saadaolevaid valikuid, kontrollige kõigi lahenduste plusse ja miinuseid ning langetage otsus kogutud teabe põhjal. Seda tüüpi teadlikud otsused kipuvad olema need, mis viivad teid edu saavutamiseni ja seatud eesmärkide saavutamiseni.

Siin on mõned peamised küsimused, mida peaksite endalt küsima, et saada õige tarkvara otsimise lihtsustamiseks mõned näpunäited:

 • Kui suur on teie eelarve?
 • Mis on teie ärieesmärgid ja millised on e-kaubanduse tarkvara funktsioonid, mida peate nende eesmärkide saavutamiseks aitama? Teisisõnu – millised omadused on teistest tähtsamad?
 • Millist e-kaubanduse tarkvara soovite? Ise hostitud, SaaS või avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvara? Või sobiks teile paremini mõni lisandmoodul või pistikprogramm?
 • Kui skaleeritav on tarkvara? Kui teil on väikeettevõte, kas see aitab teil oma ettevõtet laiendada? Kui teil on suur läbimüügiga ettevõte, kas tarkvara pakub edasijõudnutele funktsioonidele mõeldud ettevõttesiseseid lahendusi?
 • Kui palju aega olete nõus kulutama tarkvara kasutamise õppimiseks, veebipoe seadistamiseks ja haldamiseks? Ja kui palju aega ja raha olete nõus oma meeskonna koolitamiseks kulutama, kui neid on vaja koolitada?
 • Kui palju teil ja teie töötajatel on kodeerimise teadmisi? Kas peate otsima hõlpsasti kasutatavat tarkvara, mis ei vaja mingeid kodeerimise teadmisi?
 • Kas olete teadlik plussidest ja miinustest?
 • Mida ütlevad kasutajad ja eksperdid tarkvara kohta? Millised on peamised probleemid, millega nad on kokku puutunud, ja kas need segavad teie ettevõtte kasvu??
 • Kui palju tuge vajate? Näiteks kas saadaval on ööpäevaringne tugi? Kas on olemas reaalajas vestlus, e-post ja telefonitugi? Ja kas on ressursse, mida saate kasutada probleemide lahendamiseks ise??
 • Kas olete proovinud tasuta prooviversiooni, tasuta versiooni või demo? Teisisõnu, kas olete kõik oma uurimistööd teinud ja kõigepealt läbi katsetanud? Parem on nüüd õige otsuse tegemiseks aega võtta, selle asemel et kiirustada sellega alles siis, et hiljem teada saada, et see ei vasta kõikidele teie nõudmistele ja et te peate teise aja peale vahetamiseks rohkem aega raiskama.
 • Kas olete proovinud rohkem kui ühte tasuta prooviversiooni? Oluline on kaaluda kõiki oma võimalusi, nii et proovige mõnda oma peamist valikut, et teada saada, milline neist sobib teie jaoks paremini.

Jagage oma mõtteid selle artikli kohta. Milline ostukorv oli teie arvates kõige kasulikum ja teie vajadustele vastav? Miks? Julgelt jätke oma kommentaarid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map