11 tasuta WordPressi pistikprogrammi e-poe poe seadistamiseks ja veebimüügi alustamiseks

Veebikaubanduse kasvuga eelistavad tänapäeval rohkem inimesi asju ostma e-poe poodidest. See ei tule tõelise üllatusena, kuna veebis ostmine on mugav ja taskukohane.


Mõelge sellele: ei riietumist, autosse sisenemist, kaubanduskeskusesse sõitmist ega pikkade järjekordade / ridade ootamist!

Ehkki WordPressi platvorm muudab e-kaubanduse saidi seadistamise lihtsaks kas teie füüsilise ettevõtte täiendamiseks või peamise ettevõttena, on saadaval tohutu pluginate kogu, mis on spetsiaalselt loodud teie digitaalse poe protsesside lihtsustamiseks ja automatiseerimiseks..

Ettevõtte vajadustele vastava WordPress-pistikprogrammi valimine võib aga segadust tekitada. Lõppude lõpuks on valida nii palju pistikprogramme, et on raske teistest parimat eristada.

Ärge siiski muretsege; oleme uurinud ja loetlenud 11 parimat (ja tasuta) WordPressi pistikprogrammi. Kõik need pistikprogrammid võivad parandada teie klientide üldist veebiostude kogemust. Niisiis, kas olete valmis? Alustagem!

1. MarketPress

MarketPress on funktsioonirikas, läbimõeldud ja hõlpsasti kohandatav pistikprogramm, mille on kirjutanud professionaalsed arendajad aadressil WPMU DEV. Arendajad kavandasid selle vapustava pistikprogrammi, et aidata ettevõtetel pakkuda kasutajatele nauditavat, lihtsat ja kaunist ostukorvikogemust ilma laiendusi ja lisandmooduleid kasutamata.

Pistikprogramm ühendab arukalt erinevate jõuliste pistikprogrammide võimalused üheks, eraldiseisvaks, iseseisvaks e-kaubanduse lahenduseks. Sellega on kaasas palju ahvatlevaid ja pilkupüüdvaid teemasid, mida saate kohandada ilma kodeerimiseta.

MarketPress ühildub ka Multisite ja BuddyPressiga. See tähendab, et saate kiiresti luua oma digitaalsete kaupluste võrgu (näiteks Amazon ja eBay) ja võtta teatud protsendi igast müügist.

MarketPressi esmaklassiline versioon pakub aga mitmeid täiustatud funktsioone, näiteks arvutatud saatmismooduleid, toote isikupärastamist, e-kaubanduse jälgimist ja täielikku komplekti makseviise.

2. Cart66 Lite

Varem tuntud kui PHPurchase, Käru66 on väga tõhus, turvaline ja kerge e-kaubanduse lahendus, mis võimaldab teil luua mis tahes PCI-ühilduva saidi. Reality66 ekspertide kirjutatud plugin töötleb krediitkaarditeavet turvaliselt teie lemmikmaksete lüüsis Mijireh Checkoutiga.

Veelgi huvitavam on see, et Cart66 Lite saab ka suurepäraselt integreerida Amazon S3-ga, võimaldades teil oma digitaalseid tooteid ilma probleemideta müüa.

Tegelikult on see, erinevalt enamikust keerulistest e-kaubanduse pistikprogrammidest, millega veebis kokku puutute, võimas, kuid uskumatult lihtne kasutada. Cart 66 Lite pakub mitut valuuta- ja saatmisvõimalust, mis annab teie ettevõttele ülemaailmse tuntuse ja haare.

See sisaldab ka mitmeid võimsaid funktsioone, nagu sidusplatvormide integreerimine, kohandatavad e-posti kviitungid, toodete kohandatud väljad ja palju muud. Selles on peaaegu kõik, mida vajate oma digipoe seadistamiseks ja mõne minuti pärast üles töötamiseks!

3. Jigoshop

Jigoshop on robustne, usaldusväärne ja ülimalt turvaline WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm, mille on välja töötanud Ühendkuningriigis asuv veebidisaini agentuur Jigowatt. Pistikprogramm sobib kõige paremini VKEdele (väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele) ja sellel on intuitiivne armatuurlaud, mis võimaldab teil e-poe poodi mõne minutiga üles seada ja hallata.!

Teil on valida üle 30 väga kohandatava ja täieõigusliku teema vahel, mis sobivad peaaegu igasuguse digitaalse poe üles seadmiseks.

Samuti saate sadade võimsate laiendustega oma veebipoe järgmisele tasemele viia. Jigoshopil on ka hulk aruandlusfunktsioone, mis pakuvad teile reaalajas ülevaate teie e-poe poe toimivusest. Kuid see pole veel kõik! Selle kasutajasõbraliku ja arusaadava laosüsteemiga saate Jigoshopiga hõlpsalt laoseisu hallata.

Mitte paljud ei tea, et Jigoshop oli algselt tänapäeval veebis kõige populaarsema e-kaubanduse platvormi WooCommerce kahvel. Kuid pistikprogramm muutub iseseisvalt populaarsemaks iga päevaga.

4. WooCommerce

WooCommerce on võimas e-poe pistikprogramm, mille on loonud WooThemes’i kogenud inimesed. See on pakitud mitmesugustesse tipptasemel funktsioonidesse, mis võimaldavad ettevõtetel muuta oma tavaline WordPressi sait raha teenivaks e-poe kaupluseks.

Üks selle pistikprogrammi parimaid asju on tasuliste ja tasuta laienduste ja teemade kollektsioon, mida saate kohandada oma veebipoe ainulaadsete vajaduste rahuldamiseks. Nagu varem mainitud, on WooCommerce üks populaarsemaid tänapäeval saadaval olevaid WordPressi tasuta e-kaubanduse pistikprogramme.

Seda kasutavad mõned maailma mainekaimad kaubamärgid, näiteks Harley-Davidson ja Entrepreneur. Pistikprogramm kasutab praegu enam kui 30 protsenti kõigist veebipoodidest! Sa pead tunnistama; need on üsna muljetavaldavad arvud, võrreldes teiste seal asuvate pistikprogrammidega.

WooCommerce’i pistikprogramm pakub mitmeid kasulikke funktsioone. Nende hulka kuulub paindlik kupongisüsteem, PayPali standardi integreerimine, lihtne varude haldamine, müügi- ja ülevaatusaruanded ning mitmed saatmisvõimalused.

Kui otsite väga kohandatavat, vastupidavat ja intuitiivset e-poe pistikprogrammi, on WooCommerce väärt pilti. Paljud digitaalsed kauplused kasutavad seda ja siiani on see osutunud igaühe jaoks väärtuslikuks tööriistaks!

5. Lihtne digitaalne allalaadimine

Lihtne, kerge ja funktsioonirikas e-kaubanduse lahendus Easy Digital Downloads võimaldab teil tasuta digitaalseid allalaadimisi WordPressi kaudu müüa. Erinevalt teistest pluginatest, mis pakuvad mõned kasutud funktsioonid, pakub Easy Digital Downloads ainult kõige kasulikumaid funktsioone, mis muudavad teie digitaalkaupade müümise lihtsamaks.

Selle üks põhifunktsioone on tugev aruandlussüsteem, mis võimaldab hõlpsasti analüüsitavate andmetabelite ja interaktiivse graafika abil näha kogu ettevõtte müüki ja tulusid..

Kuna pistikprogramm peab WordPressi kodeerimisstandardeid meeles, on see võib-olla kõige arendajasõbralikum e-kaubanduse lahendus, mille leiate! See tähendab, et arendajatel on uskumatult lihtne teha muudatusi lihtsa digitaalse allalaadimise koodide aluses.

Valida saab enam kui 200 laienduse ja teema vahel. Saate EDD-d kohandada vastavalt oma poe vajadustele. Kui müüte vaid digitaalseid tooteid, on EDD kahtlemata teie jaoks parim võimalik valik.

6. Ecwid

Ecwid on mõeldud peamiselt ettevõtetele, kes ei soovi uhiuue saidi avamisel vaeva näha. Selle pistikprogrammi põhijooneks on see, et saate võtta oma olemasoleva saidi ja mõne minutiga selle kiiresti Ecwidi süsteemi integreerida..

Kui plaanite oma tooteid mujal veebis müüa, kajastub süsteem ka mitmel teisel saidil. See võimaldab teil kõiki oma saite ühest kohast hallata, mitte mitme juhtpaneeli vahel vahetada. Veel üks mainimist väärt funktsioon on võimalus lisada veebipood Tumblris, Facebookis või mõnel muul sotsiaalmeedia platvormil.

Ecwidi e-kaubanduse pistikprogramm on kõige populaarsem e-kaubanduse rakendus Facebookis; see annab tööd enam kui 40 000 kauplusele! Ecwid pakub neli tasuta kavaga kava. Ehkki sellel on piiratud funktsioonid, on see enam kui piisav, et saaksite oma tooteid veebis hõlpsalt ja probleemideta müüa.

Parim asi selle pistikprogrammi juures on see, kui teised pakuvad teile tasuta prooviversiooni (mis tähendab, et peate lõpuks maksma). See pakub täiesti tasuta paketi.

7. WP e-kaubandus

WP e-kaubandus on võimas WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm, mille on välja töötanud Gary Cao, Justin Sainton ja Dan Milward. Juba mitu aastat on see pluginate hulgas, mida on äärmiselt lihtne kasutada. Pistikprogramm võimaldab teil CSS-i ja HTML-i kohandada, nii et saate täielikult kontrollida, kuidas teie e-poe pood ilmub.

Pole tähtis, kas teie ettevõte müüb tellimusi, füüsilist laoseisu, liikmelisust või digitaalseid tooteid. WP e-kaubanduses on kõik vajalik, et müümine oleks lihtne!

Rohkem kui 70 000 kliendi ja 3 miljoni allalaadimisega WP e-kaubandus on teine ​​populaarseim pistikprogramm Internetis. Huvitavam selle pistikprogrammi juures on selle sujuv väljamakseprotsess, mis suurendab märkimisväärselt teie veebipoe konversioonimäära.

Lisaks saab WP e-kaubandus integreerida paljude saatjate ja maksete töötlejatega. Kui otsite lisafunktsioone, saate neid palju saada, kui ostate saadaval olevad lisatasu lisandid ja versiooniuuendused.

8. iThemes Exchange

iThemes Exchange on intuitiivne, laiendatav ja lihtne WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm, mille on välja töötanud iThemes eksperdid. Kasutajasõbraliku liidese abil muudab pistikprogramm toodete loomise suhteliselt lihtsaks. Ja selle asemel, et luua kogu klientidele andmebaas, nagu enamikul teistel pistikprogrammidel, lisab see oma lehele klienditeabe, kasutades WordPressi sisseehitatud kasutajasüsteemi.

See funktsioon võimaldab teil kõiki oma kliente tõhusamalt hallata, kuna saate toiminguid redigeerida, klienditeabele märkmeid lisada ning ostetud tooteid ja saadaolevaid allalaadimisi absoluutselt hõlpsalt vaadata.

Selle pistikprogrammiga alustamine on lihtne ja võtab vaid paar minutit. Teil on vaja vaid installida pistikprogramm, aktiveerida see, valida enda valitud makseprotsessor, lisada oma tooted ja hakata müüma! Exchange kasutab Stripe’i sisseehitatud makseväravana, et muuta ostmise kogemus teie klientide jaoks lihtsamaks kui kunagi varem.

Pistikprogrammiga on kaasas ka PayPal Standardi kui peamise lisandmooduli tugi. Samuti on teie erivajaduste rahuldamiseks valida mitu teemat!

Muud veebipoe loomiseks mõeldud tasuta e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammid:

9. e-pood

Kergesti juurdepääsetav WordPressi pistikprogramm eShop pakub teie toodete loetlemiseks palju meetodeid. Selle pistikprogrammi abil on sätete kohandamine ja toodete lisamine äärmiselt lihtne. Rääkimata lihtsast liidesest ja kiirest sirvimisest on klientidel lihtsam oma e-poe poodides sisseoste teha. See pakub mitmeid saatmisvõimalusi ja kaupmeeste makseväravaid. Samuti on kasulik ostude statistika!

10. Kiire pood

Lihtne poe pistikprogramm Quick Shop on sisseehitatud tugi nii e-posti kui ka PayPali funktsioonide jaoks. See lisab lehele külgriba, kus kuvatakse külastaja ostukorv. Nii on ostjatel hõlpsam teada saada, mis neil ostukorvis on, kui nad sirvivad muid ostetavaid esemeid. Pistikprogramm võimaldab teil oma TinyMCE nupuga tooteid peaaegu kohe lisada. Samuti saate luua tootevalikuid, ripploendeid ja palju muud.

11. ArtPal

Nagu nimest järeldada võib, on ArtPal e-kaubanduse pistikprogramm, mis on mõeldud kunstnikele, et nad saaksid oma meistriteoseid veebis müüa. Pistikprogramm pakub mõnda peamist funktsiooni, nagu näiteks professionaalne tugi B2B müügi jaoks, lihtne PayPali integreerimine ja reaalajas müügivärskendused. Müügiteenuse dubleerimise vältimiseks keelab see toote kohe, kui see on müüdud. Tegelikult pole vahet, kas müüte kõva toodet või oma kunstiteost, teile meeldib ArtPali kasutamine!

Sinu kord

Ja sellega jõuab kõik meie e-kaubanduse tasuta WordPressi pistikprogrammide loend lõpuni. Nagu näete, on saadaval palju tasuta WordPressi pistikprogramme, mida saate kasutada tavalise saidi muutmiseks täieõiguslikuks e-poe poodiks ja ka ilma palju raha kulutama..

Kui soovite, et teie ettevõte hakkaks müüma digitaalsel andmekandjal, soovitame tungivalt võtta arvesse ülalnimetatud pistikprogramme. Need pistikprogrammid pole mitte ainult tasuta, vaid ka pakitud vajalike funktsioonide hulka, mis on vajalikud veebipoe tohutu edu saavutamiseks.

Kui teie veebisaidile on installitud õiged pistikprogrammid, saate oma veebipoe järgmisele tasemele viia, sujuvamaks ja automatiseerides paljusid selle kasumlikkust määravaid võtmeprotsesse. Kuid nagu alati, sõltub see teie kasutatava pistikprogrammi kvaliteedist.

Niisiis, kas on veel muid tasuta kasutatavaid WordPressi pistikprogramme, mida kasutate? Mida arvate nendest pluginatest, mida me eespool kirjeldasime? Kas on midagi, mida soovite lisada? Palun andke teada allpool olevas kommentaaride jaotises. Meile meeldiks teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map