SvetainėsBuilder.com apžvalga 2016 m


SvetainėBuilder.com

Apsilankykite svetainėje

8.9


AWA balas

SvetainėBuilder.com

„WebsiteBuilder.com“ siūlo daugybę svetainių kūrimo įrankių, taip pat rinkodaros pagalbos ir el. Prekybos. Daug šablonų, iš kurių galite pasirinkti tinkindami savo svetainę. Viskas yra lengvai nustatoma ir nuleidžiama, kad visiems būtų labai lengva sukurti gražiai atrodančią svetainę. Perskaitykite mūsų svetainėsBuilder.com apžvalgą žemiau.

Apžvalga

Naudodami svetainę „WebsiteBuilder.com“ galite suprojektuoti ir sukurti svetainę vakare, negaudami pinigų ir nereikia kreditinės kortelės, jei naudojate padomenį. Pradėti pradedantiesiems lengva, pasirenkant šabloną ir pasinaudojant patogia nuvilkti funkcija, kad pridėtumėte turinį ir jis atrodytų taip, kaip norite..

Kam skirta svetainėBuilder.com?

Ši platforma ir jos lengvi naršymo bei projektavimo įrankiai puikiai tinka žmonėms, kurie niekada anksčiau nesukūrė svetainės. Tai yra gana idiotų apsaugota ir ilgai neužtruks, kol su ja susidursi.

Dėmesio sritys / specialybės?

SvetainėBuilder.com siūlo ypač patogų matavimo priemonių rinkinį, kuris padės jums sukurti savo svetainę. Nors jie nėra unikalūs šioje platformoje, jie yra išsamesni nei kiti, kuriuos mes matėme. Tinklalapio redaktoriaus viršuje yra stulpeliai, liniuotės ir pritvirtinimas prie tinklelio, kuris leidžia daug lengviau suderinti elementus ir padaryti jūsų svetainę vizualiai patrauklią. Šios priemonės yra pakankamai paprastos naudoti ir leidžia sukurti svetainę, kuri yra tiksli ir graži.

Techninės specifikacijos / apribojimai

Be jau minėtos ir visiškai patogios naudoti „drag and drop“ funkcijos, svetainėje „WebBuilder.com“ yra 21 skirtingų kategorijų šablonai, iš kurių galite pasirinkti, ir daugybė iš anksto įkeltų ir aukštos kokybės nuotraukų jūsų naudojimui. Elementus, tokius kaip mygtukai ir piktogramas, galite mesti visur, kur norite, ir spustelėję bet kurį objektą galite pakeisti jo išvaizdą keliais skirtingais būdais..

Vienas reikšmingas apribojimas, kurį nustatėme, yra nesugebėjimas įkelti daug nuotraukų vienu metu; rankiniu būdu spustelėti įkėlimą ir juos atlikti vienu metu yra varginantis ir reikalaujantis daug laiko. Jei tai būtų elektroninės prekybos parduotuvė ar nekilnojamojo turto agentas, turintis daugybę namų nuotraukų, tai galėtų būti tikras skausmas. Tikimės, kad greitai atnaujinsite šią svetainės vietą. Kitas nepageidaujamas keiksmas yra automatinio išsaugojimo funkcijos nebuvimas, todėl nepamirškite kiekvieno redagavimo metu spustelėti išsaugojimo mygtuką!

Mastelio keitimas

Mastelis yra svarbus dalykas, kurį reikia žinoti dirbant su svetainės kūrėju. Nors penki puslapiai gali būti daug jūsų dabartinio verslo, galite pastebėti, kad jis išauga arba auga skirtingomis kryptimis, jei reikės sukurti papildomų puslapių. „WebsiteBuilder.com“ riboja puslapių, kuriuos galite turėti nemokamoje versijoje, skaičių, tačiau „premium“ versijos yra be galo keičiamos, kad stebėtumėte ateityje.!

Pinigų gražinimo garantija

Jei esate panašus į mane, jums patinka pamatyti, kaip viskas veikia, prieš įsipareigodami jais naudotis. Nors vertinu šios svetainės kūrėjo nemokamą platformą, taip pat norėčiau patikrinti ir mokamą versiją prieš nusprendžiant, kad tai yra tinkamas įrankis mano tikslams. Taigi buvau maloniai nustebintas sužinojęs, kad svetainė siūlo 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją savo priemokos planams ir kitiems produktams ar paslaugoms, išskyrus šias išimtis: domeno registraciją, prioritetinį palaikymą, domeno privatumą, el. Prekybą, el. Pašto adresus ar SEO el. Knyga.

Kokia jų reputacija?

Domenas veikia nuo 1996 m., Nors atrodo, kad per tuos metus jis kartais pasikeitė. Jo „Alexa“ reitingas nesiekia 40 000, „SEO Moz“ domeno autoritetų reitingas yra 42, o „Google Pagerank“ – 2. Aš internete ieškojau apžvalgų ir sugalvojau šiek tiek mišrų krepšį, kurio dauguma apžvalgų buvo visiškai priešinguose spektro galuose. ir labai nedaug drungnų.

Apdovanojimai

Mes radome „WebsiteBuilder.com“ kelis kartus išvardytus „SiteBuilderAwards.com“ straipsniuose: geriausi elektroninės prekybos tinklalapių kūrėjai, paprasčiausi internetinių svetainių kūrėjai, geriausi mobiliųjų svetainių kūrėjai, geriausi tinklaraščių kūrėjai, pigiausi svetainių kūrėjai ir geriausi SEO svetainių kūrėjai..

Kodėl verta rinktis svetainių kūrėją?

Paprastas naudojimas, nesibaigiantis pritaikymas, ryškus išvaizda ir švieži šablonai.

Pagrindiniai bruožai

 • Tūkstančiai šablonų
 • Individualūs domenai
 • Optimizuotas mobiliesiems
 • Paieškos sistema draugiška
 • Nemokama vaizdų biblioteka
 • Socialinė integracija
 • Nuvilkite redaktorius
 • Nemokamas domeno vardas
 • Elektroninės prekybos integracija
 • Nemokami SEO įrankiai
 • Nemokamas verslo el. Paštas
 • Tinklaraščio svetainės nustatymas

Pramonės ekspertų verdiktas svetainėje „bubuder.com “

„Web Builder“ ekspertai turėjo panašių dalykų apie „Web Builder“. Nors tikroji projektavimo sąsaja yra gana patogi vartotojui, įmonės pardavimo ir kainų nustatymo praktika yra abejotina. Iš tikrųjų ta pati įmonė parduoda tą patį produktą (skirtingomis kainomis) keliais skirtingais domenų vardais. Tačiau sunku trankyti įrankius, kuriuos siūlo svetainė, įskaitant:

 • Nemokamas ir lengvas sąranka
 • Patogus naudoti prietaisų skydelis, kurį lengva ir lengva išmokti
 • Platus aukštos kokybės šablonų pasirinkimas
 • Tinklelio projektavimo įrankiai, kurie padeda dydį atvaizdams ir pritvirtina skirtingus elementus į vietą

Galų gale ekspertų vertinimai labai skiriasi, atsižvelgiant į tai, kiek kritikai atsižvelgė į skundus dėl sąskaitų išrašymo ir klientų aptarnavimo. Tie, kurie daugiau dėmesio skyrė realiam programos pasirodymui, buvo labiau linkę apdovanoti „Web Builder“ 3,5–4 žvaigždutėmis iš penkių.

 • www.cmscritic.com/websitebuilder.com-review/
 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2497782,00.asp

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai svetainėjebuilder.com

Neįtikėtina verslo praktika, svetainių kūrėjas siūlo įrankius, kurių jums prireiks norint sukurti gerai atrodančią svetainę. Tiesą sakant, klientai naudojasi vartotojo sąsaja ir netgi apibūdina ją kaip „smagią“ žaidimo aplinką. Įrankiai, tokie kaip „Pagrindiniai puslapio elementai“ ir „Dizaino skydas“, leidžia lengvai atkartoti puslapių dizainus visoje svetainėje ir prireikus tinkinti informaciją, pavyzdžiui, šriftų stilius..

Vartotojai, kurie ieškojo sudėtingesnių įrankių, neapsiribodami vien tik vieno amžiaus svetaine, taip pat džiaugėsi tinklaraščių rašymo galimybėmis ir el. Prekybos galimybėmis. Tarp patrauklių šablonų ir patogaus vartotojui kūrėjo yra keletas įdomių pardavimo taškų, kai reikia naudoti „Web Builder“. Tiesiog įsitikinkite, kad žinote, kas bus apmokestinta.

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai tinklalapyjebuilder.com

Atrodo, kad svetainių kūrimo priemonė yra dar viena padori programa, kuriai gali būti ne pati geriausia kainų nustatymo ir pardavimo praktika. Yra keletas kompanijų, kurios pritraukia klientus, nes turi puikų produktą. Jiems gali tekti šiek tiek padirbėti, kad jie išgarsintų savo vardą, tačiau atšaukimų procentas yra žemas, o augimas geras.

Tada yra kitos rūšies įmonė. Jie pasiūlys funkcionalų produktą ir ras visokių būdų, kaip jus įskaudinti ir uždaryti į sutartis. Remiantis vartotojų apžvalgomis, atrodo, kad „Website Builder“ yra antros rūšies įmonė. Užuot siekę, kad kokybė ir klientų aptarnavimas būtų pagrindiniai tikslai, jie stengiasi išlaikyti klientus naudodamiesi kita praktika, kuri gali atrodyti per daug agresyvi ir nebūtinai skaidri.

 • www.merchantmaverick.com/reviews/websitebuilder-review/
 • www.sitejabber.com/reviews/www.websitebuilder.com

Dizainas & Pritaikymas

Tai sritis, kurioje iš tikrųjų šviečia svetainėBuilder.com. Dizainas yra paprastas ir, atrodo, begalinis, su visais jūsų turimais šablonais ir stiliaus parinktimis.

FunkcijaApžvalga
ŠablonaiKaip minėta anksčiau, „WebsiteBuilder.com“ ateina su tūkstančiais svetainių šablonų 21 skirtingoje kategorijoje. Rasti tai, kas yra lengva ir sudėtinga; iš tiek daug galima pasirinkti, gali būti sunku susiaurinti ir pasirinkti tik vieną. Be to, išbandydami reikalus galite pasirinkti iš visų šių šablonų net ir nemokamame plane.

Kategorija sutvarko šablonus ir jūs taip pat galite jų ieškoti. Be to, užveskite pelės žymeklį virš kiekvieno, kad gautumėte visą apžvalgą, kaip jie atrodo, prieš nuspręsdami, kurį naudoti.

SąsajaKitas „WebsiteBuilder.com“ pliusas – vartotojo sąsaja yra tokia pati lengva, kaip ir bet kuriuos mūsų matomus svetainių kūrėjus, ir daug lengviau nei daugelis. Viskas išdėstyta lengvai ir net ir mažiausias pažįstamas žmogus, kurį pažįstate, gali sukurti svetainę.
Puslapio stiliaus pritaikymas “Sparčiai reikia tinkinti tinklalapio „WebsiteBuilder.com“ puslapius. Svetainės redaktoriuje yra dvi įrankių juostos, viena viršuje, kita kairėje. Kairėje spustelėkite teptuko piktogramą, pažymėtą „Dizainas“, ir atsidarys spalvų, šriftų, teksto stilių ir fono meniu. Dabar jūs turite dar daugiau galimybių padaryti jį išskirtiniu, įkeldami fono paveikslėlius, pakeisdami neskaidrumą ar perdengdami elementus.
Svetainės naršymasTai labai intuityvu, o naršymas yra greitas ir lengvas. Tiesiog spustelėkite tai, ką turite padaryti arba rasti, ir akimirksniu informacija yra po ranka.
Turinio vadybaTurinio pridėjimas ir keitimas taip pat yra nesudėtinga užduotis svetainėje „WebsiteBuilder.com“. Norite pridėti naują puslapį? Tiesiog spustelėkite viršuje esantį didelį pliuso ženklą, tada – Puslapiai, ir svetainė netgi turi iš anksto paruoštus šablonus daugumai įprastų puslapių, kad nereikėtų pradėti nuo nulio. Taip pat lengva pridėti skyrių į kiekvieną puslapį.
Nuotraukos ir galerijosKaip ir pagrindinį turinį, galeriją galima pridėti spustelėjus „Plus“ ženklą viršutiniame kairiajame stulpelyje, pasirinkus Galerijos ir pasirinkus keletą variantų, kaip norite, kad jūsų galerija atrodytų. Taip pat būsite paraginti įvesti „alt-tags“, kad tinkamai atliktumėte SEO.
Mobiliųjų svetainių kūrimasVisos „WebsiteBuilder.com“ svetainės yra visiškai reaguojančios į mobiliuosius įrenginius, tai reiškia, kad jos automatiškai atrodys puikiai bet kuriame įrenginyje. Dar geriau, turėdami planus, galite spustelėti mobiliojo telefono piktogramą, esančią svetainės redaktoriaus viršuje, kairėje, ir tiksliai pamatyti, kaip jūsų svetainė atrodys asmeniniuose įrenginiuose.
Socialinė dalijimosi integracijaSvetainė siūlo puikią socialinių tinklų integraciją per paprastą valdiklį, kurį galite įleisti tiesiai į savo svetainę, kur tik norite. Šiame valdiklyje yra „Facebook“, „Twitter“, „Linkedin“ ir „Google+“ nuorodos. Nematėme būdo, kaip pridėti papildomų socialinės žiniasklaidos svetainių prie nemokamo plano, nors tai gali būti prieinamas priemokų planas.
Projektavimo paslaugosJei nemanote, kad galite sudėti svetainę kartu su WebsiteBuilder.com, jie taip pat siūlo išsamią projektavimo pagalbą. Trijų puslapių asmeninė svetainė gali būti sukurta jums už 359 USD kainą, penkių puslapių profesionali svetainė grąžins jums 499 USD, o plačiausias siūlomas yra smulkaus verslo paketas, kuriame integruota e-komercija..

funkcijos & Įrankiai

SvetainėjeBuilder.com yra daug funkcijų, kurios padės greitai prisijungti. Pažvelkime trumpai į kiekvieną.

FunkcijaApžvalga
SąrankaNegali būti lengviau. Eikite į svetainę, viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Sukurti naują svetainę.
Interneto svetainės dizainasPasirinkite šabloną iš daugiau nei 10 000 arba visiškai pradėkite skambutį. (Bet jūs norėsite naudoti vieną iš jų šablonų, patikėkite manimi, jie yra puikūs!) Iš ten patikslinkite savo spalvas, šriftus, foną ir pan..
Tinkintas domeno vardas„Easy-peasy“, ir jūs galite pasirinkti vieną teisingą tinklalapyje. Jei tokį jau turite, svetainėje nurodoma, kaip greitai jį perkelti.
Naršymo gylis:Nematėme būdo, kaip pridėti pomeniu ar pogrupius svetainėse, sukurtose svetainėje WebsiteBuilder.com. Tai gali būti apribojimas didelėms svetainėms, norinčioms sugrupuoti puslapius, kad būtų geriau tvarkomos.
Valdikliai ir programosYra daugybė valdiklių, kuriuos galite pridėti „Google Maps“ prie savo puslapių, „SoundCloud Player“, socialinės žiniasklaidos sekimo ir bendrinimo mygtukus, įterpti valdiklius.
Pinigų gavimasEl. komercija pasiekiama mokamose svetainėse, kad galėtumėte greitai parduoti savo produktus ir paslaugas. Taip pat galite reikalauti nemokamų skelbimų kreditų „Google“, „Bing“, „Facebook“ ir „Amazon“, taip pat „Google Adsense“.
Lankytojų statistika„Google Analytics“ greitai pridedama stebėti statistiką.
Nuotrauka, vaizdo įrašas ir garso įrašasĮ svetainę galima pridėti nuotraukų ir galerijų, čia galima rasti didelę vaizdų biblioteką. Taip pat galite pridėti vaizdo įrašų ir vaizdo įrašų galerijų. Garsas įgyvendinamas per „SoundCloud Player“.
DienoraščiaiVienu mygtuko paspaudimu galite pridėti savo tinklaraštį
Google žemėlapiaiYra valdiklis, kurį galite greitai pridėti „Google Maps“.
HTML redaktorius„Premium“ planuose galite pridėti HTML valdiklius prie puslapio arba viso HTML puslapio.
Socialinės medijos integracijaSpartų socialinio valdiklio pridėjimą prie savo svetainės paprasta pridėti bendrinimo ir sekimo mygtukus.
Formos ir apklausosGalite lengvai pridėti kontaktinę formą prie skyrių; yra daugybė gražiai padarytų kontaktinių formų.
Saugojimo vietosSaugojimo vieta svyruoja nuo 50 MB nemokamų planų, iki 5 GB asmeniniame plane ir 10 GB profesinio ir smulkaus verslo planuose..
Informacinio biuletenio įrankisAtrodo, kad svetainėBuilder.com yra apleista sritis. Nepavyko rasti integracijos įrankio.
Forumo palaikymas
El. Komercija / internetinė parduotuvėLengva nustatyti ir valdyti, tačiau norėdami įtraukti jį į savo svetainę, turite pasirinkti mokamą planą.
Vartų integracijaNemokamoje versijoje mokėjimų integracija nebuvo akivaizdi, o žinių bazės paieška buvo tuščia.
SEO draugiškasSvetainėje siūlomi nemokami ir lengvai naudojami įrankiai, skirti pagerinti SEO.
Ribota prieiga prie svetainės (slaptažodžio apsauga)Slaptažodžiu apsaugotos ar mokamos svetainės, atrodo, dar nėra „WebsiteBuilder.com“ pasiūlymų dalis.
Svetainių saugaSvetainė yra apsaugota per https, taip pat svetainėje yra „Norton Secured“ ženklelis. Be to, mokėjimai į svetainę gali būti atlikti per „PayPal“ už papildomą apsaugos lygį.

Planai & Kainodara

Yra nemokamas planas; šis planas pateikiamas su firminiu domenu, kurio formatas yra http://yourwebsitename.my-free.website. Tai yra mažiau nei idealu verslo svetainei, nes ji atrodo labai neprofesionaliai. Mes rekomenduotume vietoj to pasirinkti „premium“ planą ir gauti puikų domeno vardą (interneto adresą).

Svetainėje yra keletas patobulintų planų:

Asmeninis. Šis planas yra 7,99 USD per mėnesį ir siūlo nemokamą domeno vardą ir el. Paštą, jokių skelbimų ir svetainę mobiliesiems.

Premija. Šis planas kainuos 9,22 USD per mėnesį, į jį įeina reklamos kreditai ir SEO įrankiai.

Verslas. Šis planas siekia 10,75 USD ir prideda prioritetinę paramą.

e-komercija. Šis planas grąžins jums 18,45 USD ir apima jūsų internetinę parduotuvę.

Kiekvieno plano įkainis yra pagrįstas mokėjimu už dvejus metus iš anksto; tai įmanoma padaryti trumpesnį laiką, tačiau tai kainuoja šiek tiek daugiau. Dabar, kai mes rašome tai, jie siūlo 50% nuo savo mokamų planų (išskyrus asmeninius). Su tokiomis nuolaidomis svetainėBuilder.com tampa labai patrauklia galimybe..

Nemokamas planas leidžia sukurti dvi svetaines; abu žiniatinklio adresuose turės aukščiau minėtą žymą „Aš nemokamai“. Jei tai nesvarbu jūsų tikslams, galite techniškai sukurti šaunią nemokamą svetainę.

Pagalba klientams

Kadangi svetainių kūrėjai buvo sukurti tam, kad patys padarytumėte svetainių kūrėjus, klientų palaikymas yra nepaprastai svarbus sėkmei. Blogiausia, kas gali nutikti, yra tai, kad dirbdami savo svetainėje galite užstrigti ir negalėti jos paskelbti. Laimei, svetainėBuilder.com siūlo pakankamą palaikymą: išsamų DUK puslapį, ieškomą žinių bazę, tiesioginius pokalbius ir „Susisiekite su mumis“ formą, kad paprašytų pagalbos..

Yra atskiras techninis palaikymas ir atsiskaitymo palaikymas. Pagalba telefonu teikiama ir atsiskaitant. Kol kas svetainėje nėra jokių vaizdo įrašų vadovėlių, tačiau manome, kad jie netrukus pasirodys. Palaikymas neatrodo visą parą, todėl kartais tai gali sukelti problemų. Tačiau mes manome, kad žinių bazė yra gana išsami ir gali atsakyti į daugumą klausimų.

Lengvas naudojimas

Tai turbūt viena lengviausiai naudojamų platformų, kurias matėme kurdami jūsų svetainę. Jis siūlo daugybę funkcijų, kad jūsų svetainė galėtų veikti profesionaliai, ir daugybę puikių šablonų, kad ji atrodytų gerai. Net visas naujokas galėtų vakare su šia priemone sukurti gražią svetainę.

Išvada

Mums patinka „WebsiteBuilder.com“ ir mes (bus) tai naudosime kurdami sau svetainę. Atminkite, kad „WordPress“ mes žinome labai gerai ir su ja galime sukurti gana nuostabią svetainę. Tačiau svetainėBuilder.com platforma galėtų būti naudojama norint greitai ir be vargo sukurti svetainę.

Jei kada nors stengėtės suprojektuoti pasirinktinę antraštę, kad ji atitiktų „WordPress“ šabloną, jūs taip įvertinsite tai, kaip lengvai galite baigti profesionalių svetainių kūrimą svetainėje „WebsiteBuilder.com“. Tiek daug darbo jau padaryta jums, pradedant šablonais ir baigiant paruoštais puslapiais, formomis ir kitais elementais, kad užtenka greitai susikurti puikią svetainę, kuri reprezentuoja jus gerai, neatsižvelgiant į išvaizdą ir jausmą. nori.

Mes labai rekomenduojame išbandyti svetainęBuilder.com, nes manome, kad ji puikiai atitiks daugumą poreikių. Nors mes suprantame, kad kai kurie mūsų pastebimi apribojimai, pvz., Nepakankamas el. Pašto integravimas ir masinis vaizdų įkėlimas, kai kuriems žmonėms kelia perversmą, svetainė yra tik keleri metai. Tikimės, kad komanda ir toliau tobulins pasiūlymus ir dar geriau tobulins pačioje naujoje ateityje. Bet tai, kas čia jau, yra gana beprotiškai nuostabu!

Palyginkite

SvetainėBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadratas

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map