Svetainių kūrėjų apžvalgos


Perskaitykite svetainių kūrėjų apžvalgas

Suprantame, kaip sunku išlaikyti jaudulį kuriant savo svetainę, kai esi susivėlęs, kai supranti, koks tinkamas svetainių kūrėjas yra naudojamas. Galbūt jūs nežinote, ko ieškoti, o gal net neįsivaizduojate, kokių funkcijų jums reikia, ar net to, kas ten yra. Štai kodėl mes atlikome tyrimus už jus. Perskaitykite mūsų žiniatinklio valdytojų apžvalgas, kad sužinotumėte, ką gali pasiūlyti kiekvienas svetainių kūrėjas ir ką kiekvienas daro geriausiai.

  PASKUTINIS ATNAUJINTA: 2017 m. Kovo 10 d

AAWebmasters.com yra nepriklausoma žiniatinklio valdytojų asociacija, o šioje svetainėje išreikštos nuomonės, apžvalgos ir reitingai priklauso AWA. Svetainė gauna kompensaciją už peržiūrėtus produktus ir paslaugas. AAWebmasters.com kruopščiai išbando kiekvieną produktą ar paslaugą ir geriausius įvertina aukštai. AAWebmasters.com neskelbia informacijos apie visas galimas el. Prekybos platformas, svetainių kūrėjus ar žiniatinklio prieglobas. Norėdami pamatyti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

Reklamuotojo atskleidimas

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Kvadratas

Ar stulbinantis atrodo svarbus? Lauke esančią erdvę tikrai verta apžiūrėti, jei jūsų svetainė yra įvaizdis, galbūt fotografams, menininkams, restoranams ir vestuvių planuotojams. Gražias, profesionaliai atrodančias svetaines lengva kurti be jokios kodavimo patirties, o internetinių dienoraščių platforma taip pat uždirba daugybę atsiliepimų.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Wix

Nėra techninių įgūdžių? „Wix“ leidžia pasirinkti iš daugiau nei 500 profesionaliai sukurtų nemokamų šablonų, kad galėtumėte greitai ir lengvai susikurti savo dėmesį patraukiančią svetainę, nereikia jokių techninių ar dizaino žinių. „Wix“ labai intuityviai naudojama naudojant labai trumpą mokymosi kreivę.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Weebly

Turi mažą verslą? „Weebly“ yra rimtų internetinių tinklaraščių kūrėjų, verslininkų ir mažų įmonių pasirinkimas. Eismo informacijos suvestinėje rodoma visų rūšių apsilankymų jūsų svetainėje statistika. Jei norite techniškai pakreipti, turite prieigą prie HTML / CSS kodavimo, kad galėtumėte atlikti išsamesnį tinkinimą.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Yola

Ar esate svetainės naujokas? „Yola“ skirta mažų ir labai mažų įmonių savininkams, norintiems sutaupyti pinigų kuriant savo interneto svetaines. Tai tikrai lengva naudoti tempiant ir nuleidžiant elementus, o jūsų svetainė gali būti sukurta ir paleista per kelias valandas.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Jimdo

Reikia svetainės su el. Prekyba? „Jimdo“ siūlo e. Prekybos sprendimą ir interneto kūrimą. „Jimdo“ yra daugiau apie funkcionalumą nei apie paprastą žiniatinklio kūrėją, tačiau jis yra visiškai pritaikomas, jei šiek tiek žinote apie kodavimą. Čia yra pagalba per aktyvų bendruomenės forumą.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Tinklalapiai

Reikia narystės svetainės? Nors kiekvienas gali sukurti internetinę svetainę naudodamas „Webs“, jos teikiamos funkcijos geriausiai tinka mažoms įmonėms ir verslininkams. Viena iš šių funkcijų yra galimybė lengvai nustatyti narystės svetainę, nenaudojant išorinės programos.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Mėnulio vaisius

Meilė senojo stiliaus svetainėms? „Moonfruit“ yra senesnis svetainių kūrėjas, kuriame nėra visų šiuolaikiškesnių konkurentų varpų ir švilpukų. „Moonfruit“ yra geriausia žmonėms, kurie turi laiko ir kantrybės kurti savo svetaines, o dar nėra baigę pradedančiųjų ar technofobų.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

SvetainėBuilder.com

Nori susimokėti už pasirinkimą? „WebsiteBuilder.com“ gali pasigirti daugiau nei 10 000 šablonų, nuotraukų fotografijų, kelių svetainių ir pilnų funkcijų rinkinio, tačiau jų nėra su nemokama programinės įrangos versija. Svetainės kūrimo sąsaja yra švari ir lengvai naudojama, nors dažnai parduodami skelbimai.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„Themify Builder“

Norite „WordPress“ temos? „Themify“ svetainės kūrėjas palaiko daugiau nei 40 „WordPress“ temų ir teikia papildinį trečiųjų šalių temoms. Skirtingai nei kiti svetainių kūrėjų teikėjai, „Themify“ neteikia domeno vardo ar svetainės prieglobos – jūs patys galite juos įsigyti.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonė

Nežinote, ko jums reikia? „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonė yra bendra
skirta visiems, norintiems susikurti savo svetainę. Šablonuose yra el. Prekybos parduotuvė verslo savininkams. „GoDaddy“ klientų palaikymo sistema yra labai stipri ir apima tiesioginius pokalbius.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Interneto srautas

Tinklalapių kūrimas kitiems? „WebFlow“ yra rimta galimybė patyrusiems dizaineriams ir kūrėjams, norintiems modernesnės, be kodų sukurtos interneto kūrimo platformos. „WebFlow“ leidžia kurti tikrai tinkintas svetaines, prireikus turint prieigą prie kodo.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Webydo

Norite dizainerio svetainės? „Webydo“ sukūrė internetiniai dizaineriai, skirti profesionaliems interneto dizaineriams, kurie nori kurti išskirtines svetaines, bet nenori išmokti koduoti. Be įprastų dizaino elementų, yra ir nuostabūs animacijos efektai bei dėmesys reaguojančiam dizainui.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Stulbinančiai

Reikia tik vieno puslapio? Patikrinkite stulbinančiai, jei jums reikalinga aptaki, vieno puslapio, patogi mobiliesiems svetainė. Naudodamiesi nemokamais mobiliesiems pritaikytais šablonais, per trumpą laiką galite lengvai susikurti svetainę. Ilgas jūsų svetainės vieno puslapio formatas gali šiek tiek priprasti.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„Webnode“

Ar svarbios kelios kalbos?? Verslo savininkai, kurie užsiima verslu visame pasaulyje, gali pasiekti klientus 20 kalbų naudodami „WebNode“. Visi šablonai yra visiškai funkcionalūs, tačiau juos gali reikėti šiek tiek pakeisti, kad jie atitiktų dabartinius aukštos kokybės, blizgaus dizaino lūkesčius.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„WebStarts“

Nori tuščios drobės? Išlaisvinkite savo vidinį dizainerį naudodami „WebStarts“, vilkdami bet kurį dizaino elementą bet kurioje savo tinklalapio vietoje – jis visiškai nestruktūrizuotas. Temos toliau pritaikomos ir automatiškai konvertuojamos į mobiliesiems pritaikytas svetaines.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Web.com

Nori, kad kas nors tai pastatytų? „Webs.com“ teikia „pasidaryk pats“ žiniatinklio kūrimo programinę įrangą, leidžiančią jums sukurti pagrindinę, nesudėtingą, funkcionalią svetainę. Tačiau jie taip pat siūlo visiškai pritaikytą interneto dizaino paslaugą, kurioje aprašote savo svajonių svetainę ir jie ją kuria jums.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„SiteBuilder.com“

Išrankūs apie jūsų dizainą? Turėdami daugiau nei 10 000 verslo šablonų, smulkaus verslo savininkai privalo rasti tą, kuris jiems patinka su „SiteBuilder“. Pradedantiesiems svetainių kūrėjai gali lengvai sukurti gana profesionaliai atrodančias svetaines naudodami „drag and drop“ redaktorių.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Sodyba

Tiesiog pradedu verslą? Sodyba skirta mažoms įmonėms, kurioms reikia gana paprastų svetainių. Jau senokai ir jo šablonai nėra tokie modernūs kaip kitų svetainių kūrėjų. Galite išbandyti ilgą 30 dienų nemokamą bandomąją sodybą.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Virbas

Savo portfelio kūrimas? „Virb“ tinka tiems, kurie sukuria įvairaus įvaizdžio aplanką. Nustatyti savo svetainę ir eksperimentuoti su įvairiomis temomis yra paprasta. Yra daugybė iš jų, kurias galite pasirinkti galerijoms ir nuotraukų puslapiams. Pridėti nuotraukas tiesiai iš „Flickr“ ir „Vimeo“ yra paprasta.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

MP kūrėjas

Norite lieknos svetainės? „IM Creator“ leidžia greitai sukurti lanksčią ir profesionaliai atrodančią svetainę. Šiuo atveju „liesas“ reiškia slidų ir sunkų vaizdą, pagrįstą vienu iš daugiau nei 70 gerai suprojektuotų šablonų, kurie visi yra užpildyti mėginio turiniu. „Greitas“ yra dėl puikios „drag and drop“ rengyklės.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„SimpleSite“

Ieškai paprasto ir greito? „SimpleSite“ puikiai tinka tiems, kurie nori tiesiog greitai sukurti svetainę ir per mažai rūpinasi, kaip ji atrodo. Svetainės, sukurtos naudojantis „SimpleSite“, neatrodo labai profesionaliai, o jų pritaikymo galimybės yra ribotos.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„uCoz“

Nesate tikri dėl pritaikymo? „uCoz“ leidžia jums gaminti visas galimybes turinčias svetaines su visomis pritaikymo galimybėmis. Pradėkite nuo nieko, naudodamiesi 250 galimų šablonų, pakeiskite puslapio stilių ir pridėkite papildinius arba įsitraukite į HTML / CSS kodą, kad galėtumėte visiškai pritaikyti..

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„MotoCMS“

Reikia paprasto ir gražaus dizaino? „MotoCMS“ yra lengvai naudojamas svetainių kūrėjas, leidžiantis kurti profesionalias svetaines WYSIWYG („Ką matai, ką gauni“) režimu. Nuo pirmojo pasirodymo 2008 m. Jis sulaukė daug gerbėjų ir rėmėjų, ypač pradedančiųjų.

Naujausi straipsniai

Peržiūrėti visas naujienas

nėra paveiksliuko

Palyginkite „InMotion Hosting“ ir „FatCow“: kas yra geriausia …

ATNAUJINTA 2017 m. Sausio 6 d

nėra paveiksliuko

Palyginkite „InMotion Hosting“ ir „Arvixe“: kuris yra geriausias …

ATNAUJINTA 2017 m. Sausio 5 d

nėra paveiksliuko

Palyginkite „InMotion“ ir „A2“ prieglobą: kuri yra „B“…

ATNAUJINTA 2017 m. Sausio 4 d
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map