Sodybos apžvalga 2016 m


Sodyba

Apsilankykite svetainėje

8.7


AWA balas

Sodyba

„Sodyba“ yra ekonomiškai efektyvus internetinių svetainių kūrėjas, turintis ilgą istoriją (buvusi „Intuit“). Bendrovė turi reputaciją kaip viena iš pirmųjų kompanijų (nuo 1996 m.), Siūlančių asmeninių ir verslo svetainių kūrimo vedlius šablonų pagrindu. Iki šiol bendrovė turi daugiau nei 12 milijonų vartotojų. Perskaitykite mūsų sodybos apžvalgą žemiau.

Argumentai už

 • Sezoninis statybininkas nuo 1996 m
 • Turinio ir komponentų pridėjimo ir redagavimo paprastumas
 • Vaizdo galerijos įskaičiuotos į kainą
 • Ekonomiškas 5,99 USD pradinis paprastų svetainių paketas
 • Viskas įskaičiuota domeno vardas ir interneto priegloba
 • Puiki klientų aptarnavimo sistema, tinklaraštis ir forumai

Minusai

 • Pasenę šablonai
 • Reikia lengvesnių, į kainą įskaičiuotų judumo galimybių
 • Pradiniame pakete yra tik keli puslapiai ir tik 25 MB svetainių talpyklos
 • Neįmanoma eksportuoti svetainės į kitą teikėją
 • Neįmanoma lengvai sukeisti šablonų pasirinkus vieną

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.homestead.com
 • Buveinė: Burlingtonas, MA
 • Įkūrimo metai: 1996 metai
 • Darbuotojai: 130+
 • Kategorijos: Interneto svetainių kūrimo programinė įranga
 • Nemokamas bandymas: 30 dienų

Su „Homestead“ prenumerata paprastos ne elektroninės prekybos svetainės kaina yra pagrįsta. Įmonės, kurioms reikalinga tvirta elektroninė prekyba, išleis daug daugiau. Remdamasi tvirta reputacija, „Sodyba“ metų metus apgyvendino verslo savininkus. Trūkumai – sodybos šablonai yra šiek tiek pasenę, o besiplečiančio verslo projektavimo išlaidos yra didelės.

Sodyba yra įvairiapusė svetainių kūrėja, turinti daugiau privalumų nei minusų. Sodyba siūlo projektavimo platformą, kurią gali valdyti dauguma kompiuterių išmanančių asmenų, arba jie suprojektuos jus. Bendrovė turi platų klientų, patenkintų savo produktais ir paslaugomis, sąrašą. Sodyboje verta atsižvelgti į jūsų verslo svetainės poreikius.

Kam jis rekomenduojamas?

„Homestead“ internetinis pastatas rekomenduojamas smulkaus verslo savininkams, verslininkams ir kitiems, norintiems susikurti savo internetinę svetainę. Verslo svetainė dažnai naudojama norint parodyti ir parduoti įmonės produktus ir paslaugas internete.

Ar yra dėmesio sritis / specialybės??

„Sodyba“ orientuota į paprastus dizainus, kurie pritraukia auditorijas šiandienos internete. Verslo tinklalapiams kurti įmonė teikia apie 2000 tinkinamų tinklalapių šablonų. Keičiant šablonus ar kuriant savo, yra keletas apribojimų.

„Homestead“ siūlo keletą verslo ženklų pasirinkimo variantų, kad jūsų verslas būtų pastebimas. Galite pridėti keletą socialinės žiniasklaidos parinkčių, tokių kaip „Twitter“, „Facebook“, „Pinterest“ ir dar daugiau.

Šis žiniatinklio kūrėjas pateikia keletą rinkodaros įrankių ir svetainės analizės, kad galėtumėte sekti savo svetainės lankomumą. Mokantys klientai kasdien gauna klientų palaikymą kurdami savo svetainę. Sodybos profesionalai taip pat sukurs svetainę jums.

Kokios yra techninės specifikacijos / apribojimai?

Sukūrę sąskaitą ir pasirinkę „Homestead“ dizaino šabloną, tinkinate savo puslapius su logotipu, patraukliomis šriftais, spalvomis, vaizdais ir dar daugiau. Yra šimtai vaizdų, iš kurių galite pasirinkti, arba galite įkelti savo. Tinklalapių redagavimas trunka šiek tiek praktikos, tačiau einant kartu jis tampa lengvesnis.

Jei jūsų įmonė keičiasi iš mažos į didelę, „Homestead“ pradiniame plane yra tam tikrų apribojimų. Naudodamiesi šiuo planu, jūs apsiribojate vienu tinklalapiu ir nuliniu pogrupiu. Gausite tik 25 megabaitus svetainės talpinimo vietos. Jei pasirinksite šabloną ir pridėsite savo duomenis, jis neatitinka, jei pasirinksite kitą šabloną.

Ar yra tinkamas mastelis / kambarys, kuriame augti??

Atsižvelgiant į tris skirtingus „Homestead“ planus, mastelio ir augimo galimybių pakanka. Pradiniame plane interneto svetainių talpinimo vieta yra ribota, tačiau ji yra patobulinta antros ir trečios pakopos planuose. Trečios pakopos planą sudaro neribotas kiekis puslapių, o to reikia labiausiai besiplečiančiam verslui.

Sodyba siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją ir konkurencingą interneto kainos nustatymą. Tikitės daugiau sumokėti už el. Prekybą kartu su interneto priegloba ir domeno paslaugomis. „Homestead“ pradinis planas pasitarnaus mažam verslui, kuriam nereikia jokių pardavimo komponentų. „Homestead“ smulkaus verslo planas padės mažai elektroninės prekybos svetainei, kad galėtumėte parduoti savo prekes ir paslaugas. Jei plečiatės, jums reikės „Homestead“ verslo pliuso plano. Šis planas siūlo papildomą erdvę žiniatinklio prieglobai, neribotą skaičių puslapių, paieškos sistemų optimizavimą ir daugiau parinkčių bei funkcijų. Už verslo plius planą mokėsite daug daugiau.

Sukūrus svetainę ir sukūrus tinklalapius, „Homestead“ apima žiniatinklio prieglobos ir domenų vardų paslaugas, kad jūsų svetainė būtų vieša. Tokiu būdu jums nereikia sudaryti sutarčių su kita įmone dėl šių paslaugų.

Kokia yra „MoneyBack“ garantijų politika?

Trijuose kainų nustatymo planuose įmonėms siūloma tai, ko jie nori, atsižvelgiant į jų vykdomą verslą. Atminkite, kad smulkiu šriftu rašoma, kad kainos, funkcijos ir paslaugos gali bet kada pasikeisti be išankstinio įspėjimo. Nors „Homestead“ pareiškia: „Neprisiimkite jokių įsipareigojimų, bet kada atšaukite“, atrodo, kad nėra užsimenama apie pinigų grąžinimo garantiją..

Kokia jų reputacija?

Kadangi sodyba jau kurį laiką gyvuoja, jie turi puikią reputaciją pramonėje. Jie turi tūkstančius svetainių po savo diržu. Kai vis daugiau konkurentų įsiskverbia į internetinių svetainių kūrėjo erdvę, „Homestead“ pasitiki savo patirtimi ir palaikymo fonu kaip savo stiprybe..

Apdovanojimai & Kokybės sertifikatai

Nors per metus „Homestead“ padėjo suprojektuoti daugybę svetainių, svetainėje nėra jokių akivaizdžių apdovanojimų ar pažymėjimų rodiklių..

Kodėl verta rinktis šią svetainių kūrimo priemonę?

Tiems, kurie nori gerai pagrįstos interneto svetainės su galimybe kurti savo svetainę arba pasikliauti konsultantu, kuris padės sukurti savo svetainę, „Sodyba“ turi tvirtą istoriją. Tai puikus pasirinkimas smulkaus verslo savininkams, norintiems įsitraukti ar pasimokyti iš sodybos konsultanto. Būdama ankstyva paslaugų teikėja, „Homestead“ turi tvirtą sekimą. Jei norite patirties, senų sistemų ir klientų palaikymo, „Homestead“ gali būti tinkamas pasirinkimas jūsų svetainės dizainui ir prieglobai.

Pagrindiniai bruožai

 • Tinkinti šablonai 100 verslo kategorijų
 • Nemokama biblioteka, kurioje yra daugiau nei 1,1 milijono nuotraukų
 • Firminis el. Paštas
 • Domeno perkėlimas
 • Žiniatinklio ekspertai siūlo unikalius domenų pavadinimus
 • Suasmenintas domenas
 • Visas rinkodaros komplektas
 • Svetainės bendruomenė
 • Vaizdo įrašų bendrinimas
 • Pasirinktiniai meniu elementai
 • Svečių knygos
 • Spalvų perjungimas šablonuose

Pramonės ekspertų verdiktas sodyboje

Ekspertai ir vartotojai yra tame pačiame puslapyje, kai yra jų nuomonė apie sodybą. „Sodyba“ ne tik per brangi atsižvelgiant į siūlomą kiekį ar savybes ir, palyginti su konkurentų kainų taškais, bet ir reikalauja kapitalinio remonto. Nors sąsaja galėjo parodyti kelią pirmosiomis interneto dienomis, ji aiškiai turėjo problemų neatsilikdama nuo augimo ir technologijų tempo. Jei sodyba neprisitaikys ir greitai, ji taps visiškai nereikšminga ir ja pasinaudos tik patys ištikimiausi ir nostalgiškiausi klientai.

Tai ypač pasakytina apie mobilųjį reagavimą. Sodyboje trūksta mobiliųjų svetainių kūrimo įrankių, net naujos svetainės neatsako. Derinkite tai su nedidelėmis atminties ir pralaidumo galimybėmis, o rinkoje yra tiesiog geresnių pasirinkimų. Kritikams „Homestead“ buvo puikus įrankis tam tikru metu ir tam tikroje vietoje, tačiau nebepakito.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2393746,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/homestead-website-builder-review/
 • 2016 m. Balandžio 24 d

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai sodyboje

Teigiami atsiliepimai yra taisyklės išimtis, kai kalbama apie sodybą. Programinė įranga „teisingai“ įvertina ne daugiau kaip 2 iš 5 žvaigždučių. Labiausiai teigiami klientų atsiliepimai dažniausiai būna iš vartotojų, kurie įmonėje dirba daugiau nei 15 metų. Jie teigia, kad programinę įrangą lengva naudoti ir kad tai yra patikimas pasirinkimas mažoms įmonėms. Tie, kurie turi palyginti mažai projektavimo patirties, gali greitai sukurti paprastą svetainę.

Be to, patenkinti klientai teigiamai vertina klientų aptarnavimo patirtį. Norėdami rasti atsakymus, vartotojai gali susisiekti su palaikymo telefonu, el. Paštu, tiesioginiais pokalbiais arba apsilankyti bendruomenės forume. Daugelis vartotojų naudojo programinę įrangą, kad išplėstų savo svetainę į e-komercijos platformą, ir liko patenkinti.

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai sodyboje

Žiniatinklyje yra daug vartotojų atsiliepimų apie „Homestead“ paslaugas, ir dauguma jų nėra visi glostantys. Panašu, kad vartotojai, kurie atėjo į žaidimą anksti, iš pradžių buvo labai patenkinti programa, tačiau „Homestead“ nesugebėjo išlaikyti laiko ir toliau siūlo tą patį našumo lygį. Tai veda prie tam tikro taško, kai vartotojai mano, kad ribotos funkcijos yra tiesiog nebevertos išlaidų ir visai programai trūksta vertės. Dažniausiai dabartiniai vartotojai praneša, kad „Homestead“ imasi aukščiausios kainos už pasenusią programinę įrangą.

Galiausiai, yra nemažai skundų dėl klientų aptarnavimo ir svetainių, netikėtai pašalinamų. Tai atrodo gana keista, ką tikrai reikia žinoti.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.homestead.com

Dizainas & Pritaikymas

Kalbant apie „Homestead“ projektavimo ir pritaikymo galimybes, įmonė pakankamai ilgai aptarnavo klientus, kad galėtų išplėsti savo pasiūlą ir surinkti gerų atsiliepimų. Žemiau yra keletas punktų apie „Homestead“ dizaino ir pritaikymo ypatybes.

FunkcijaApžvalga
Svetainių šablonaiSodyba siūlo šimtus tradicinių šablonų pagrindiniams verslo poreikiams tenkinti. Šie šablonai yra įskaičiuoti į 5,99 USD per mėnesį mokestį, jei jums reikia tik vieno puslapio, jums nereikia antrinių puslapių ir nereikia pirkinių krepšelio. Jei parduodate prekes ir paslaugas ir jums reikia el. Prekybos funkcijų, tikėkitės, kad už nedidelę svetainę mokėsite 21 USD per mėnesį. Tikitės sumokėti 61 USD per mėnesį už pakankamai prieglobos vietos ir svetainių puslapių palaikymą vidutinio dydžio verslui.
 • Šablonų įvairovė ir kokybė bei spalvų paletė. Šablonų paletės yra orientuotos į verslą, pasirinkdamos įvairius stilius, maketus, spalvas ir grafiką. Šiandien nerandate ilgai slenkančių puslapių stilių, tačiau juos galima įterpti rankiniu būdu. Pakeitus šablonus, gali būti, kad duomenys pasikeis arba išnyks. Šis veiksmas nerekomenduojamas.
 • Iš anksto pasirinkti šablonai, palyginti su jūsų svetainės kūrimu iš nulio. Jei norite, kad svetainė būtų sukurta nuo nulio, galite atsisiųsti programinę įrangą ir dirbti su „Homestead“ konsultantu, kad gautumėte būtent tai, ko jums reikia. Galutiniams vartotojams, dirbantiems internetu, gali būti taikomi tik internetiniai šablonai.
Svetainių kūrėjo sąsaja„Homestead“ tinklalapio kūrėjo sąsaja yra viena iš stipriosios „Homestead“ pusių. Vidutiniams kompiuterių vartotojams gana lengva dirbti su turiniu, vaizdais ir spalvomis. Vartotojo abonementas ir prisijungimas suteikia prieigą prie vartotojo šablonų, kad būtų galima greitai pakeisti ir nedelsiant atnaujinti svetainę.
Puslapio stiliaus pritaikymasPuslapio stiliaus pritaikymas apima galimybę suasmeninti svetainę, modifikuoti turinį ir elementus, pasiekti HTML / CSS kodą ir greitai pamatyti bei redaguoti komponentus.
 • Projektavimo pasirinkimai individualizavimui. Sodyba gali būti individualizuota tam tikru laipsniu. Į svetainę galima įkelti logotipus, vaizdus ir kitą su verslu susijusį turinį, yra daugybė socialinės medijos elementų.
 • Judėjimo laisvė, dydžio keitimas ir redagavimas. Redagavimo elementai yra šiek tiek intuityvūs. Vartotojai gali lengvai perkelti, keisti dydį ir redaguoti turinį. Šablono spalvas galima modifikuoti atsižvelgiant į asmeninius poreikius.
 • Ar yra prieiga prie HTML / CSS kodo?? Vartotojų prieiga ribota, tačiau padedant „Homestead“ pagalbos specialistams, šis procesas įmanomas.
 • Vaizdo redagavimo vartotojo sąsaja. Vaizdo redagavimas ir interaktyvios funkcijos yra įtrauktos į tiesioginį potyrį. Norėdami sudominti lankytojus, vartotojai gali pridėti žemėlapius, tinklaraščius ir kitus elementus.
Svetainės naršymasNaršymas svetainėje yra standartinis, išskyrus „Homestead“ pradedančiųjų paketą, kuriame pateikiami tik vienas puslapis ir nulis antrinio puslapio parinkčių. Dėl brangesnio verslo paketo atsiras dar keli svetainės puslapiai. Verslo plius paketas siūlo neribotą skaičių puslapių.
Turinio vadybaTurinį lengva pakeisti, stilių ir judėti. Norėdami prisijungti prie savo svetainės ir valdyti jos turinį, klientai prisijungia prie savo paskyros iš „Homestead“ svetainės.
Nuotraukos ir galerijos„Homestead“ vaizdų galerijos yra pačios geriausios dėl tinklalapių kūrėjų. Galerijos yra plačios, o įterpti ir manipuliuoti nuotraukomis yra keblu.
Mobiliųjų svetainių kūrimasSukurti draugišką svetainę mobiliesiems naudojant „Homestead“ nėra intuityvu ar savaime suprantama. Norint, kad jūsų svetainė būtų rodoma mobiliajame įrenginyje, reikia papildomų funkcijų ir išlaidų.
Socialinė dalijimosi integracijaSocialinių tinklų elementus galima lengvai įterpti ir susieti su atitinkama platforma.
Projektavimo paslaugosSodyba siūlo sukurti jums tinklapį. Kai kurias jų pavyzdines svetaines galima peržiūrėti svetainėje. Dizaineriai siūlo nemokamą konsultaciją ir visų paslaugų paketą už 149,99 USD / mėn. Jūs gaunate penkių puslapių svetainę, raktinių žodžių optimizavimą, nuorodų kūrimą, ataskaitų teikimą ir mokymus.

funkcijos & Įrankiai

Sodyba turtinga savybėmis ir puikiai atsistoja šalia konkurentų. Vartotojai bus patenkinti bendru procesu ir nuolatiniu svetainės šablono palaikymu ir palaikymu.

FunkcijaApžvalga
Svetainės sąrankaPradėti naudotis svetaine naudojant „Homestead“ yra gana paprasta. Sodyba siūlo vedlį, kuriame galite pasirinkti dizainą, pritaikyti jį ir paskelbti. Natūralu, kad visa tai paruošiama daugiau nei 15 minučių.
Interneto svetainės dizainasPirmasis žingsnis yra slinkite per tūkstančius šablonų, kad pasirinktumėte puslapio išdėstymą, stilių ir spalvas, atitinkančias jūsų verslo prekės ženklą. Sodyboje yra daugybė pasirinkimo variantų, jei jums nereikia nieko pernelyg modernaus.
Naršymo gylisTurėsite nuspręsti dėl naršymo pavadinimų ir puslapių, skirtų jūsų svetainei ir meniu parinktims, tokioms kaip „About“, „Services“, „Blog“ ir „Contact“. Pagrindinis „Homestead“ planas gali būti ribojamas vieno puslapio, tačiau tai gali būti priimtina mažam ir pastoviam verslui. Taip pat nėra antrinio puslapio parinkčių.
Valdikliai ir programosŠiandien valdikliai ir programos yra labai svarbūs smulkaus verslo savininkams. Nors „Homestead“ valdikliai ir programos yra šiek tiek riboti, joje yra elektroninės komercijos ir rinkodaros galimybių atsiskaityti, optimizuoti paieškos variklius, prekės ženklą ir reklamos įrankius, kurie yra gana sėkmingi. Tikėkitės, kad sumokėsite už didesnę kainą, jei norite gauti šias funkcijas.
Pinigų gavimas„Homestead“ elektroninės komercijos sprendimai yra tinkami, ir jie metų metus tarnavo tūkstančiams kompanijų internete. Klientai gali greitai sumokėti už naujausias ir paprasčiausias mokėjimo formas, įskaitant „PayPal“, kreditines korteles ir kt. Naudokite „Google AdSense“ arba reklamjuostės skelbimus naudodami HTML valdiklį..
Lankytojų statistikaLankytojų statistika užima aukštą vietą mažų įmonių klientų poreikių sąraše, o „Homestead“ analizė yra tinkama. „Homestead“ naudoja „RealTracker“ arba galite pridėti „Google Analytics“. Naudotojams tereikia atsižvelgti į šiuos reikalavimus nustatant naršymą, svetainių schemas ir svetainės turinį.
Nuotraukos, vaizdo įrašai ir garso įrašaiNuotraukos, vaizdo įrašai ir garso įrašas taip pat yra raktas į sėkmingus šių dienų tinklalapius. „Homestead“ gerai atlieka savo darbą ir siūlo lengvą sąsają šių komponentų įdėjimui ir valdymui..
DienoraščiaiTinklaraščių svetainę galima įtraukti per unikalų tinklaraščių tvarkyklės modulį, tačiau pradedantiesiems vartotojams tai nėra paprasta.
Google žemėlapiaiSodyboje galite lengvai įterpti „Google maps“.
HTML redaktoriusYra šiek tiek prieigos prie HTML kodo pridėjimo, tačiau tam gali prireikti palaikymo iš „Homestead“.
Formos ir apklausos„Homestead“ formos ir apklausos apima šiek tiek daugiau darbo, tačiau palaikymo kanalas yra naudingas šaltinis.
Saugojimo vietosVartotojai mano, kad 25 MB prieglobos saugykla yra šiek tiek ribota. Antros pakopos paketas sudarys 5 GB, o trečios pakopos – 10 GB.
Informacinio biuletenio įrankisEl. Pašto funkcija leidžia siųsti el. Laiškus el. Paštu.
ForumasAbonentams prieinamas „Homestead“ klientų forumas.
El. Komercija / internetinė parduotuvėTrečios pakopos „Homestead“ paketas turi geras elektroninės komercijos ir internetinių parduotuvių galimybes, tačiau „Homestead“ klientai mokės didelę priemoką.
Vartų integracija„Sodyba“ siūlo tradicinę „e-commerce“ mokėjimo galimybių integraciją.
SEO draugiškasYra puikių variantų, kaip redaguoti metažymas ir aprašymus bei puslapių pavadinimus, ir ši funkcija apima labai konkretų klaidų tikrintuvą.
Ribota prieiga prie svetainės (slaptažodžio apsauga)Norėdami redaguoti savo svetainę, vartotojai turi slaptažodžiu apsaugotą paskyros prisijungimą.
„Google® Analytics“Vartotojai gali pridėti „Google Analytics“ prie savo aplinkos.
Svetainių saugaSodyboje saugumas laikomas svarbiu prioritetu, o svetainėse naudojama klientų slaptažodžių apsauga ir puikus svetainės saugumas. Ši įmonė pakankamai ilgai vykdo savo verslą, kad pasiūlytų geriausias e-komercijos saugumo galimybes rinkoje – „Homestead plus“.
Kelios kalbos„Homestead“ platformoje galima naudotis tik anglų kalba.
Mobiliųjų įrenginių optimizavimasSodyba nesiūlo automatizuotų mobiliųjų įrenginių formatavimų. Tai galima pasiekti, bet ne lengvai.
CDN technologijaTurinio pateikimo tinklas (CDN), skirtas aukštam prieinamumui ir našumui, nebuvo išbandytas.

Planai & Kainodara

„Sodyba“ klientams siūlo nemokamą 30 dienų bandomąją versiją, kaip tai daro dauguma interneto kūrėjų. Bendrovė yra pasirengusi jų kainų nustatymo galimybėms svetainėje. Klientai pasirenka iš trijų praktinių mėnesinių kainų planų, atsižvelgiant į verslo būklę.

Siūlomi kainų planai

 • Starteris. Vidutinėms įmonėms, reikalaujančioms išsamesnių e-komercijos galimybių, 20,99 USD per mėnesį verslo plane taip pat bus nurodytas domeno vardas, 5 GB talpyklos talpyklos, el. Pašto sąskaita ir trys svetainės puslapiai..
 • Verslas. 7 USD per mėnesį. 300 temų. 10 GB. Mobilioji svetainė. „Office 365“ el. Paštas vieneriems metams.
 • Verslo pliusas. Daugeliui vidutinio ar stambaus verslo savininkų privaloma įsigyti 60,99 USD per mėnesį numatytą „Business Plus“ planą, siūlantį papildomą 5 GB talpos svetainių talpinimo saugyklą ir neribotą interneto puslapių skaičių..

Apsvarstykite šiuos kainų nustatymo veiksnius:

 • Ar jis siūlo nemokamą planą?? Nemokamo plano nėra, tačiau yra 30 dienų nemokamas bandomasis pasiūlymas.
 • Ar yra koks nors bandomasis laikotarpis, ar norint prisijungti, reikia kreditinių kortelių?? Klientų bus paprašyta nurodyti kreditinės kortelės numerį, kad galėtumėte prisijungti, tačiau šablonai gali būti naudojami nemokamai.
 • Kiek kainuoja „premium“ paketai, palyginti su konkurentais? Pradinio lygio svetainėms, kur nereikia elektroninės komercijos, „Homestead“ yra labai prieinamos. El. Komercijai su neribotais puslapiais „Homestead“ yra brangiausia rinkoje.
 • Ar galite kurti profesionalius tinklalapius naudodami tik nemokamą versiją? Per 30 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį galite sukurti svetainę su profesionaliais puslapiais.
 • Ar mokėjimas vykdomas kas mėnesį / metus?? Kas mėnesį.

Pagalba klientams

Verslo srityje dirbdamas beveik 20 metų, „Homestead“ klientų aptarnavimas yra viena iš geriausių naudos, kurios gali tikėtis klientai. Yra keletas variantų, kaip klientai gali gauti palaikymą arba gauti pagalbą kuriant savo interneto puslapius:

 • Telefonas. Sodyba daugeliui JAV miestų siūlo nemokamą telefono numerį gyvai palaikyti penkias dienas per savaitę dienos metu.
 • Internetinis paštas. Susisiekite su sodyba el. Paštu ir gaukite 24 valandų atsakymo laiką.
 • Pokalbis. Nuo pirmadienio iki penktadienio dienos pokalbių linija „Homestead“ budi prie jūsų problemų sprendimo.
 • Klientų bazė. Jūsų sodyba siejasi su tūkstančiais klientų iš visos tautos jūsų apžvalgai.
 • Smulkaus verslo dienoraštis. „Homestead“ smulkaus verslo tinklaraštyje yra įdomių straipsnių apie svetainių kūrimą, jame yra tinklaraščiai pagal kategorijas ir ankstesnių mėnesių archyvai.
 • Socialinė žiniasklaida. Yra keletas socialinės žiniasklaidos platformų, kuriose galima sekti „Homestead“, įskaitant „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „YouTube“ ir „Pinterest“, o vartotojai gali prisijungti prie RSS teikimo.
 • Bendruomenės forumas. Internetinis bendruomenės forumas yra gerai sukurtas mokytis iš kitų sodybos klientų ir užmegzti ryšius su jais. Jis turi didelę seką.
 • Prisijungimas prie sąskaitos. Klientams patinka prisijungti prie sąskaitos tiesiai iš „Homestead“ svetainės.

Apskritai, „Homestead“ teikia profesionalias klientų paslaugas šalies viduje darbo dienomis, o skambinantieji gali tikėtis draugiškų paslaugų ir greito apsisukimo laiko. Palaikymo analitikai didžiąja dalimi yra kompetentingi ir siūlo gerus patarimus tiems, kurie kuria savo svetainę su „Homestead“.

Lengvas naudojimas

Kadangi internetinių internetinių kūrėjų pranašumas yra patogios svetainės kūrimo galimybės, Homestead patenkina šį poreikį. Svarbu pasinaudoti nemokamais svetainių kūrėjų bandymais, kad suprastumėte, koks lengvas ar sunkus bus procesas. Kiekvieno žmogaus įgūdžiai ir verslo poreikiai yra skirtingi, todėl pasirinkti tinkamą įmonę galiausiai yra asmeninis pasirinkimas.

Funkcijas, kuriomis klientai naudojasi naudodamiesi „Homestead“ internetiniu kūrėju, sudaro bendrieji šablonai, dizainai, atitinkantys jūsų verslą, intuityvi sąsaja, paprastas prisijungimas ir redagavimas, „drag and drop“ technologija, valdymas ir manipuliavimas, kaina ir vertė. Taip pat klientai randa greitą ir efektyvią įmonės palaikymo sistemą, o internetinė pagalbos platforma nėra bloga.

Sąsajos paprastumas. Sąsaja paprasta pradedantiesiems vartotojams; bet kuriam pradedančiajam prireiks laiko, kad aklimatiguotųsi su bet kokiu internetinių internetinių svetainių kūrėju.

Tinka pradedantiesiems / patyrusiems vartotojams. „Homestead“ siūlomas svetainių kūrėjas yra pakankamai natūralus būdas pradedantiesiems pažengusiems kompiuterių vartotojams kurti svetainę. Pradedančiajam, turinčiam pradedančią verslą, yra geras pasirinkimas. Pažangesnis vartotojas gali norėti internetinio kūrėjo, siūlančio papildomą prieigą prie kodo asmeniniam pritaikymui.

Visada išlaikykite svetainės kontrolę. Nauji Homestead statistiniai duomenys yra geri, kai atsižvelgiama į laiką ir didelį šios įmonės klientų skaičių. Klientams reikalingą kontrolę jie gauna iš savo sodybos sąskaitų.

Pateikiama redaktoriaus pagalba. „Sodyba“ siūlo įvairias pagalbos parinktis, įskaitant pagalbą redaktoriuje, forumus, tinklaraščius ir klientų telefonų bei pokalbių palaikymą.

Verslas keičiasi, įmonės auga ir traukiasi, o interneto poreikiai keičiasi atsižvelgiant į interneto aplinką. Sodyba yra priimtina siūlanti keičiamąjį sprendimą, lengvai pritaikomą prie aplinkinių pokyčių. Pradėję darbą, būtinai atsižvelkite į savo verslo būklę ir nustatykite augimo galimybes bei mastelį, nes tai sutampa su „Homestead“ pasiūlymais. Užduokite klausimų, kad sužinotumėte daugiau apie šį sugebėjimą, susisiekę su pardavėjo konsultantu.

Išvada

„Homestead“ yra internetinių svetainių kūrėjas, turintis tvirtą pagrindą ir viską apimantį paketą, kuriame yra natūrali vartotojo sąsaja, domenų vardai ir interneto priegloba. Funkcijų sąrašas yra patikimas ir kelia tik keletą problemų, daugiausia susijusių su moderniais šablonais, mobilumu ir perkeliamumu. Pažvelkite į bendruosius privalumus ir trūkumus, pasirenkant sodybą kuriant savo verslo svetainę.

Pastaruoju metu klientai yra šiek tiek nusivylę, tačiau taip yra todėl, kad „Homestead“ šablonai yra pasenę, palyginti su naujų konkurentų, atėjusių į rinką. Naudotojai buvo patenkinti daugelį metų, tačiau dėl konkurencijos „Homestead“ turi patobulinti savo šablonus, kainų modelius ir mobilumo ypatybes, kad išliktų viršuje.

Sodyba gali būti tinkama nedideliam, tvarkomam verslui, kuriame verslo savininkui reikia tik paprasto dizaino, kad būtų rodomos paslaugos. Tai gali būti tinkama ir vidutinio dydžio elektroninės komercijos įmonei, kuri greičiausiai nesibaigia sniego gniūžtėmis. Sodyba suteikia galimybę efektyviai valdyti turinį ir komponentus už pagrįstai konkurencingą kainą.

Plėtojant verslą, kuriam reikia modernaus šablonų dizaino, mobilumo galimybių ir mastelio, rinkoje yra ir kitų svetainių kūrėjų, kuriuos verta išbandyti. Nemokamas „Homestead“ 30 dienų bandomasis laikotarpis yra geriausia vieta sužinoti.

Palyginkite

Sodyba

87

Wix

96

Weebly

95

Kvadratas

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map