Ryškiai peržiūra 2016 m


Stulbinančiai

Apsilankykite svetainėje

9,0


AWA balas

Stulbinančiai

Palyginti nauja platforma Ryškiai yra internetinių svetainių kūrimo programa ir svetainių kūrėjas, leidžianti sukurti mobiliesiems pritaikytą svetainę su vienu naršymo puslapiu prieinamą tiems, kurie neturi jokios plėtros patirties ar žinių. Perskaitykite mūsų įspūdingą apžvalgą žemiau.

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.strikingly.com
 • Buveinė: Sunnyvale, Kalifornija
 • Įkūrimo metai: 2012 metai
 • Kategorijos: Svetainių kūrimo priemonė
 • Paslaugos: „Web Design Cloud“ programinė įranga, interneto priegloba
 • Nemokamas bandymas: 14 dienų

Įspūdingai atrodo šviežiai atrodantis ir modernus svetainių kūrėjas, leidžiantis pradedantiesiems technikos žmonėms susikurti aptakias interneto svetaines, nors ir vieno puslapio formatu. Įspūdingai siūlo vartotojams patogias mobiliesiems skirtas svetaines, kurias greitai sukuria ir greitai paskelbia naudodamiesi paprasta vartotojo sąsaja ir šablonų projektais.

Kam tai ypač rekomenduojama?

Ryškiai rekomenduojama tiems, kurie ieško lengvo būdo sukurti aptakų vieno puslapio tinklalapį be jokių programavimo ar žiniatinklio kūrimo įgūdžių ar žinių. Turėdami daugybę galimų šablonų, galite lengvai susikurti verslo ar asmeninę svetainę. Tiems, kurie kuria savo pirmąją svetainę, „Stulbinantis“ yra labai paprastas ir neleis jums niekuo dėtis.

Ar įspūdingai siūlo bet kokią dėmesio sritį ar specialybes?

Nepaprastai stipri yra tai, kad svetainėje viskas yra paprasta ir vartotojai gali lengvai suprasti nuorodas ir nustatyti savo svetainę. Norint sukurti žaibišką svetainę, kurioje būtų vaizduojamas mažas verslas ar asmuo, nereikia jokių kodavimo ar programavimo patirties, pateikiant aštrius vaizdus ir vektorines piktogramas bei profesionalius šriftus. Sujunkite visa tai su iš anksto įkeltais įvairių stilių šablonais, kad per kelias minutes sukurtumėte svetainę. Koncepcija paprasta, o realybė tobulai atitinka.

Kitas pliusas yra tas, kad visos „Ryškiai“ temos yra pritaikytos mobiliesiems ir puikiai atrodys bet kuriame jūsų įrenginyje.

Kokios yra stulbinančios techninės specifikacijos ar apribojimai?

Nepaprastai svarbu, kad kai kurie dalykai būtų geidžiami. Pavyzdžiui, nėra jokių vilkimo funkcijų, kurias siūlo panašūs svetainių kūrėjai, ir yra ribotas pritaikymas. Šablonai yra daugiau nei paprastos „Strikingly“ gairės, ir jų neįmanoma nepaisyti, norint pakeisti vaizdų dydį ar pakeisti teksto vietą. Panašiai yra iššūkis pakeisti vieną temą į kitą; verčiau turite pradėti iš naujo.

Kitas labai ryškus apribojimas yra nesugebėjimas bet kokiu mastu valdyti el. Prekybos. Yra „paprastos parduotuvės“ funkcija ir galimybė įterpti „PayPal“ mygtuką, tačiau apie tai viskas.

Ar įspūdingai siūlo tinkamą mastelį ir augimo erdvę?

„Stebina“ turi nemokamą planą, tinkantį mažoms svetainėms, kurioms nereikia daug pralaidumo ar pritaikymo, tačiau ji taip pat siūlo didesnių svetainių atnaujinimus. „Pro“ planą sudaro neribotas pralaidumas, trys profesionalios svetainės ir neribotos nemokamos svetainės kartu su tinkintais URL ir įterptais HTML bei pritaikyto kodo galimybėmis.

Kokia pinigų grąžinimo garantija??

Ši politika leidžia 14 dienų išbandyti vieną iš „premium“ planų. Be to, nemokamą planą galite naudoti tol, kol norite susipažinti su platforma. Kai sudarote mokamą planą, esate įsipareigoję tik jūsų pasirinktam tarnybos laikotarpiui; kitą mėnesį – pagal mėnesio susitarimą arba kitais metais pagal metinę sutartį.

Kokia jų reputacija?

Greitas žiniatinklio reputacijos tikrinimo paslaugų patikrinimas rodo, kad „Stulbinančiai“ turi gerą reputaciją tiek vartotojų, tiek visos visuomenės atžvilgiu. „MyWot“ sako, kad tai saugu vaikams ir yra patikima, ir „VirusTotal“, ir „Google“ saugaus naršymo analizė teigia, kad svetainėje nėra virusų.

Kodėl verta rinktis Ryškiai svetainių kūrėją?

Nors stulbinamai ribotos pritaikymo galimybės, ypač nemokamo plano, jis siūlo puikią vertę mažų įmonių savininkams ir asmenims, kuriems reikia internetinės buveinės kūrimo. Stebina tai, kad į savo svetainę nuolat pridedame papildomų šablonų ir funkcionalumo, kurie dar lengviau sukuria svetainę, kuri augs kartu su jumis ar jūsų verslu..

Pagrindiniai bruožai

Pramonės ekspertų verdiktas stulbinantis

Tinklalapių kūrėjas Atrodo, kad ekspertai stulbinamai deda tiesiai į tinklalapio kūrėjo paketo vidurį. Jis tikrai turi ką pasiūlyti reikiamai auditorijai, tačiau jame nėra plataus asortimento patikimų įrankių ir funkcijų, kaip ir daugelyje kitų variantų rinkoje. Galbūt svarbiausia, kad įspūdingiausia kaina yra aukščiausia, kai kalbama apie vartotojo patirtį. Tie, kurie ieško paprastos ir lengvos programos, greitai pateks į „Ryškiai“. Tačiau tie, kurie turi daugiau projektavimo patirties ir turi didelių lūkesčių, gali nusivilti statytojo apribojimais.

Kai kuriems tai gali būti trūkumas faktas, kad ji sukuria tik vieno puslapio svetaines, tačiau tai paaiškina programos paprastumą. Iš esmės „Strikingly“ negavo aukštesnio įvertinimo iš ekspertų, nes yra ir kitų variantų, kurie taip pat siūlo tokią pat patogią sąsają ir apima daugiau funkcijų. Nepaprastai geriausias pasirinkimas, tačiau nebūtinai geriausias.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/strikingly
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2496919,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/strikingly-review/
 • 2016 m. Balandžio 20 d

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai

Geros žinios yra tai, kad „Strikingly“ siūlo ypač paprastą ir lengvai naudojamą svetainių kūrėją. Galite peržiūrėti visas svetaines, sukurtas naudojant jų šablonus, ir iš tikrųjų pajusti savo svetainės potencialą. Naudodamiesi „Ryškiai“, svetainę galite sukurti per mažiau nei valandą. Tai lengva naudoti. Be to, labiau patyrę programuotojai galės naudotis HTML ir CSS redaktoriais.

Klientai taip pat džiaugiasi programos lankstumu. Galite lengvai pridėti tinklaraštį ir (arba) paversti savo svetainę el. Prekybos parduotuve. Nors „Strikingly“ nėra skirtas palaikyti didelėms įmonėms, jis leis išplėsti savo svetainę ir patraukti platesnę auditoriją. Programa daugiau nei viskas apibūdinama kaip paprasta, o tai puikiai tinka pradedantiesiems.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai dėl stulbinamų

Dauguma neigiamų skundų, susijusių su Stulbinančia, yra susiję su klientų aptarnavimo kokybe ir prieinamumu. Įprasta ir galbūt net pagrįsta, kad svetainių kūrėjas turės keletą neigiamų atsiliepimų apie klientų aptarnavimą. Tačiau nustebau pamatęs, kiek ribotų klientų yra, kai reikia kreiptis į palaikymo tarnybą. Iš esmės galite siųsti tik el. Laišką ir tikėtis greito atsakymo. Stebėtina, kad net nėra telefono numerio, kuriuo būtų galima paskambinti, jau nekalbant apie tiesioginio pokalbio funkciją. Nors yra žinių bazė, trikčių šalinimas dažniausiai yra jūsų pačių.

Be to, klientai nusivylė turimų funkcijų kiekiu ir pigesniais planais. Tik „premium“ planai siūlo patikimą funkcijų rinkinį.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Dizainas & Pritaikymas

Tinklalapio dizaino ypatybėse yra tinkinami šablonai, socialinės žiniasklaidos reklamos mygtukai, ypač greitas nuotraukų įkėlėjas, skaidrių demonstravimo funkcijos – visa tai automatiškai pritaikyta mobiliesiems. Norėdami publikuoti, gausite nemokamą domeno vardą (http://yoursitename.strikingly.com), unikalų vieno puslapio stilių ir SEO galimybes.

FunkcijaApžvalga
Svetainių šablonaiŠabloną pasirinkti taip paprasta, kaip paspaudus mygtuką su šios svetainės kūrėju.

Nemokama: „Stulbinančiai“ svetainėje pateikiami vienuolika skirtingų trijų šablonų svetainių šablonai, ir kiekvienas iš jų yra gana ryškus ir gerai suprojektuotas, kad beveik akimirką paskelbtų svetainę..

„Premium“: Dar geriau, kad „Stulbinančiai aukščiausios klasės“ planuose siūlomi šimtai svetainių šablonų dizainų, iš kurių galima rinktis, kai esate labiau susipažinę su platforma ir esate pasirengę atnaujinti arba jei norite sukurti unikalią svetainę nuo pat pradžių..

Visi šablonai yra pritaikyti mobiliesiems telefonams ir apima tokias funkcijas kaip „Spustelėkite, jei norite skambinti“, kad svetainė būtų labai draugiška jos auditorijai. Svetainės yra optimizuotos SEO, leidžiančios lengvai pridėti Meta žymas ir raktinius žodžius.

Svetainių kūrėjo sąsajaUI yra tai, kur stulbinamai šviečia! Vartotojo sąsaja yra tokia paprasta ir intuityvi, kad kiekvienas, išmokęs skaityti, gali susikurti naujai atrodančią svetainę, tiesiog pasirinkdamas ir spustelėdamas pasirinkimus, tada pridėdamas savo suasmenintą turinį..

Sąsaja net leidžia keliais greitais paspaudimais tiksliai pamatyti, kaip jūsų svetainė atrodys kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Jei kada nors praleidote laiką kurdami svetainę kitu būdu, įskaitant kitas palyginti patogiąsias platformas, tokias kaip „Google Blogger“, įvertinsite „Stulbinamai“ ir jos paprastą vartotojo sąsają.

Puslapio stiliaus tinkinimo parinktysKalbant apie puslapių stilius, stebėtinai svetainių kūrėjas yra šiek tiek ribotas. Vieninteliai realūs pokyčiai yra tarp šviesių, tamsių ar skirtingų spalvų. Yra daugybė draugiškų ir profesionalių šriftų, leidžiančių pakeisti jūsų puslapių išvaizdą. Funkcijų skyriaus variantai leis jums redaguoti tekstą, bet ne jo perkelti ar pakeisti spalvą; pakeisti paveikslėlius taip pat paprasta, tačiau negalite pakeisti jų dydžio ar perkelti į kitą sritį. Tiek tekstas, tiek vaizdai yra nustatyti šablone, ir jų negalima perkelti, priešingai nei daugelis kitų platformų, siūlančių geresnį pritaikymą.
Svetainės naršymasAkivaizdu, kad tai yra daug kitokio tipo svetainė nei daugelis iš mūsų esame įpratę. Formatas yra ilgos formos, vienas slenkantis puslapis. Norėdami rasti tai, ko jums reikia, tiesiog slinkite žemyn, kol rasite skyriuje, kur jis yra. Kairėje yra taškai, ant kurių galite užveskite pelės žymeklį ir spustelėti, kad patektumėte į kiekvieną kompiuterio ar planšetinio kompiuterio skyrių; išmaniajame telefone yra meniu skyrius kairėje, kurį galite naudoti kaip alternatyvą slinkimui iki galo. Nors tai veiks gana gerai kai kurioms mažesnėms įmonėms ir daugeliui asmenų, tai apsiriboja didesnėmis įmonėmis. Nebūtų smagu ieškoti informacijos iš pažiūros be galo slinkančiuose puslapiuose.
Turinio vadybaPakeisti ar pridėti turinį svetainėje „Ryškiai“ yra gana paprasta. Galite lengvai pakeisti bet kurio skyriaus skiltį tekstu ar vaizdais taip greitai, kaip pasirinkote pradinį turinį. Taip pat greitai galite pridėti tinklaraščio įrašų ir kito turinio.
Nuotraukos ir galerijosPridėti paveikslėlius ir galerijas yra paprasta, o svetainėje netgi lengva skaidrių demonstraciją nustatyti ir įgyvendinti, nors jos yra tik vieno formato. Dar daugiau: įtraukti vaizdo įrašus į svetainę yra taip paprasta, kaip įkelti juos į svetainę ir spustelėti, kad pridėtumėte juos prie skilties.
Mobiliųjų svetainių kūrimasČia yra dar viena sritis, kurioje stulbinamai šviečia! Daugeliui svetainių platformų ir svetainių kūrėjų reikalingas kompiuteris, kurį reikia nustatyti ir paskelbti.

Stulbinančiai svetainės yra tokios lengvos ir intuityvios; galite pasirinkti ir pasirinkti savo stilius ir šablonus, įkelti keletą vaizdų ir pridėti šiek tiek teksto prieš paspausdami publikuoti ir galėdami pasidalyti savo šviežia ir šaunia svetaine, kurią sukūrėte patys.

Socialinė dalijimosi integracijaSocialinių tinklų mygtukai pridedami prie „Ryškiai“ esančių svetainių programų parduotuvėje, o tai leidžia savo svetainėje turėti „Social Feed“. Pridėkite savo socialinės žiniasklaidos abonementus, taip pat galite parašyti pageidaujamus tviterius, kad žmonės galėtų pasidalyti apie jūsų tinklaraščio įrašus ir turinį.
Projektavimo paslaugosKadangi tinklalapyje neminimos projektavimo paslaugos, netikiu, kad jos yra siūlomos, nors tai tikrai yra dalykas, dėl kurio vartotojai turėtų kreiptis į „Stulbinančiai“ komandą dėl patarimų ir galimos pagalbos.

Kai kuriuos elementus, kuriuos galite pridėti prie savo svetainės, sudaro žemėlapiai, vaizdo įrašai, kontaktų formos ir „PayPal“ mygtukai. Tai gali išspręsti kai kuriuos ar visus jūsų projektavimo poreikius.

funkcijos & Įrankiai

FunkcijaApžvalga
SąrankaLengviau nei bet kuri jūsų sukurta svetainė (ar bandėte sukurti).
Interneto svetainės dizainasDizainas apsiriboja siūlomais šablonais ir patarimais, kuriuos galite jiems pateikti. Pavyzdžiui, galite pasirinkti šabloną ir pakeisti jo „stilių“, tačiau dažniausiai šie pakeitimai yra susiję tik su spalvų ir šriftų pakeitimais. Elementai yra užfiksuoti vietoje puslapio išdėstymo, kad tai neįmanoma.
Tinkintas domeno vardasTinkinti domenai yra prieinami ir įtraukiami į priemokų planus. Jei jau turite domeną, kurį jau turite, galite jį perkelti arba įsigyti iš svetainės informacijos suvestinės.
Naršymo gylisIš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti esanti problema. Vis dėlto galima sukurti kelių puslapių svetaines, susiejant „Ryškiai“ svetaines viena su kita. e
Valdikliai ir programosProgramos ir valdikliai yra gana riboti. Nerasite šimtų papildinių stiliaus programų, tokių kaip jūs su „WordPress“.
Pinigų gavimasŠiuo metu „Stebinančiai“ svetainės vartotojams prieinamos vienintelės galimybės gauti pajamų yra susieti su dukterinėmis įmonėmis jūsų tinklaraščio turinyje.
Lankytojų statistikaPanašu, kad nėra jokios vidinės programos, skirtos lankytojams sekti pasitelkiant trečiųjų šalių programas.
Nuotrauka, vaizdo įrašas ir garso įrašasĮspūdingai svetainių kūrėjas leidžia lengvai įkelti ir pridėti nuotraukų ir vaizdo įrašų į svetaines. Kaip ir dauguma platformos dalykų, paprastas ar du spragtelėjimai bus sutvarkyti.
DienoraštisTinklaraščių programą galima įtraukti į bet kurią įspūdingos svetainės skiltį. Pridėjus tinklaraščio programą, nepaprastai lengva pridėti turinį į tinklaraštį.
Google žemėlapiaiPaprastas kelių mygtukų paspaudimas ir „Voila“! „Google Maps“ yra įdėta į svetainę „Ryškiai“.
HTML redaktoriusNaudodamiesi šia programa, nukopijavę ir įklijavę HTML kodą galite pridėti unikalių elementų įspūdingoje svetainėje.
Socialinės medijos integracija„Facebook“, „Twitter“ ir „Pinterest“ integravimas yra vieno paspaudimo procesas ir leidžia paprasčiau dalytis socialiniais tinklais.
Formos ir apklausosGalimos integravimo formos ir apklausos, nors šių formų pritaikymas yra ribotas.
Saugojimo vietosSandėliavimo vieta priklauso nuo pasirinktos pakuotės; nemokamame plane yra 5 GB, ribotame – 50 GB, o „Pro“ plane yra neribotas pralaidumas.
Informacinio biuletenio įrankisIntegruokite „MailChimp“ paskyrą ir siųskite naujienlaiškius visiems savo klientams ir potencialiems klientams.
ForumasIškirpkite ir įklijuokite forumo kodą, kad sukurtumėte bendruomenės jausmą savo įspūdingoje svetainėje.
El. Komercija / internetinė parduotuvėRyškiai leidžia integruoti paprastąją parduotuvę, kad svetainių savininkai galėtų įsitraukti į elektroninę prekybą savo svetainėse.
Vartų integracija„Typeform“ yra ryškus pasirinkimas padėti integruoti šliuzus, naudojant vilkimo sąsają ir intuityviai natūralų kūrinį.
SEO draugiškasPridėjus raktinius žodžius ir metažymas į nuostabią svetainę, jos natūralus SEO padidėja, todėl ji greitai padidėja SERP.
Ribota prieiga prie svetainės (slaptažodžio apsauga)Su „Pro“ paskyra galima sukurti slaptažodžiu apsaugotą svetainę privačioms grupėms ar narystės svetainėms.
„Google® Analytics“Pridėjus „Google® Analytics“ galima peržiūrėti lankytojus ir jų statistiką. Iš kur atvyksta lankytojai ir kiek laiko jie lankosi? GA galima rasti „Limited“ ir „Pro“ planų tinklaraščių žinutėse
Svetainių saugaSaugus lizdas (SSL) yra standartinė interneto saugumo technologija, sukurianti užšifruotus ryšius tarp serverių ir naršyklės.<
Kelių kalbų mobiliųjų telefonų optimizavimo CDN technologija:„Google Translate“ valdys kelias kalbas; taip pat galite naudoti kelis puslapius arba tiesiog įvesti abi kalbas į savo teksto laukus.

Planai & Kainodara

Stulbinančiai siūlo tris skirtingus kainų paketus; Nemokamas, su 5 GB pralaidumo riba ir stulbinančiai subdomenas, apribotas 50 GB ir „Pro“ su neribotu pralaidumu.

Laisvas Stulbinantys planai negauna tinkintų svetainių URL; jie pateikiami su stebėtinai.com padomeniu. Prisijunkite prie nemokamo plano keliais paspaudimais ir el. Paštu, kad galėtumėte prisiregistruoti.

Ribotas planai dažnai yra pakankami mažoms įmonėms. Šis planas kainuoja 8 USD per mėnesį ir yra išrašomas kasmet, taigi išankstinė kaina yra 96 ​​USD. Už 96 USD plano savininkas gaus 50 GB mėnesio pralaidumą ir nemokamą URL domeno vardą. Ir atitikimo el. Laiškus, taip pat visišką visų „Strikingly“ svetainės kūrėjo įrankių naudojimą.

Pro paketo kaina yra 16 USD per mėnesį, taip pat mokama kasmet, išankstinė 192 USD kaina. Naudojant neribotą pralaidumą, nemokamą pasirinktinį el. Pašto adresą ir domeną, veiksmų mygtukus mobiliesiems (spustelėkite, kad skambintumėte!), HTML, CSS ir „Javascript“, nėra skelbimų ir galimybių patobulinti vaizdų redagavimą ir svetainės slaptažodžių apsaugą.

Nemokamas planas siūlo 5 GB vietos, o „PRO“ planas suteikia neribotą pralaidumą kartu su el. Paštu ir nemokama domeno vardo registracija. Stulbinančiai platforma leidžia svetainei augti ir išplėsti poreikį kur kas didesnei ir dinamiškesnei svetainei tinkinant HTML, „Javascript“ ir CSS..

Abi mokamos versijos pateikiamos per 14 dienų bandomąją versiją; tai yra, jūs mokate ir tada turite 14 dienų, kad patikrintumėte sumokėtus paketus, neišleisdami pinigų, jei nuspręsite, kad to nekenčiate.

Palyginimui, panašios svetainės siūlo priemokų planus šiek tiek daugiau ir šiek tiek mažiau. „Wix“ siūlo savo priemokų planą, pradedant nuo 4,45 USD, o „Weebly“ svetainės – 3,29 USD per mėnesį dvejų metų sutarčiai. „Squarespace“ siūlo papildomus planus už 8 USD, o „LightCMS“ prasideda nuo 19 USD.

Įspūdingai siūlo nemokamų svetainių pavidalą, kad galėtų įsitraukti į socialinę žiniasklaidą ir ją stebėti, arba padeda pridėti gerbėjų ir stebėtojų..

Pagalba klientams

Svetainėje yra platus pagalbos skyrius ir DUK; Taip pat yra žinių bazės sritis, kurioje vis dar yra pagalba tam tikroms sritims, kurių vartotojai gali ieškoti pagal savo konkrečius poreikius. Atsakymus į daugumą klausimų galite rasti tinklalapyje „Ryškiai“ – nuo interneto kūrimo, projektavimo ir formavimo bei techninių klausimų.

Taip pat yra internetinis dienoraštis, kuriame nagrinėjamos daugelis naujausių funkcijų ir padeda kilus klausimams ar problemoms.

Taip pat galite siųsti el. Laišką Ryškiai palaikančiai komandai per jų svetainės pranešimų lauką; jis žada atsakymą į jūsų el. laišką per 24 valandas ir leidžia ekrano kopiją, kas vyksta, kad jie geriau suprastų, kaip padėti. Niekur svetainėje nėra aiškios pokalbių galimybės ar telefono numeris.

Lengvas naudojimas

Kaip minėta anksčiau, naudojant „Ryškiai“ yra lengviausias būdas sukurti ten esančią svetainę. Tiesūs ir greiti paspaudimai, pridedant keletą nuotraukų ir šiek tiek teksto, ir naujoji svetainė yra padaryta.

Tai puiki platforma pradedantiesiems, kurie galės lengvai naudotis interneto svetainių kūrėju, norėdami sukurti ką nors stulbinančio be programavimo ir kodavimo žinių. Pažengę vartotojai gali rasti svetainę šiek tiek supaprastintą ir jai trūksta tinkinimo ir valdymo galimybių.

Stebina vieno mygtuko paspaudimo funkcija, leidžianti pasiekti „Linkedin“ ar „Facebook“ puslapius ir surinkti duomenis tinklalapyje, kurį galite ribotai pertvarkyti. Nuotraukų galerijų ir darbo portfelių pridėjimas yra paprastas ir greitas, greitas, greitas!

Išvada

Apskritai, mums patinka „Strikingly“ platforma. Tai yra aptakus svetainių kūrėjas, kurį intuityviai ir greitai galima naudoti kuriant paprastas svetaines. Pradedantiesiems daromas visas procesas, nes dėl struktūrizuotų šablonų labai mažai vietos klaidoms. Įspūdingai tinka pradedantiesiems kurti gražias svetaines, ir tai tikrai yra apsaugota nuo idiotų.

Kita vertus, apmaudu, kad platformoje nėra vilkimo ir nuleidimo funkcijos, o vienintelis galimas pritaikymas yra tas, kurį leidžia šablono sąranka. Yra nedaug šablonų ir el. Prekybos parinkčių, kurios gali nuvilti patyrusius vartotojus.

Palyginkite

Stulbinančiai

90

Wix

96

Weebly

95

Kvadratas

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map