Prekių krepšelio „Elite“ apžvalga 2016 m


Prekių krepšelis Elite

Apsilankykite svetainėje

8.8


AWA balas

Prekių krepšelis Elite

„Shopping Cart Elite“ yra sudėtingas elektroninės komercijos / prekių krepšelio sistemos tiekėjas, automatizuojantis didžiąją dalį jūsų verslo; rinkodaros ir operacijų procesai yra sklandžiai integruoti. Nuo grafinio dizaino iki prieglobos platforma siūlo išsamų sprendimą mažmeninės prekybos įmonėms sklandžiai veikti internete. Vienuolika metų trukusių tyrimų ir plėtros metu buvo sukurta programinė įranga, kuri yra intuityvi, patogi vartotojui ir parengta visiems kanalams, su galinga CRM sistema ir hipersonic CDN technologija, užtikrinančia optimalias pajamas. Perskaitykite mūsų „Elite“ apžvalgą žemiau.

Argumentai už

 • Pateikia tinklaraščių informaciją trečiosioms šalims
 • Papildomos naudingos savybės
 • Galingas užpakalis
 • 14 dienų nemokamas bandymas

Minusai

 • Ribotos šablonai
 • Nėra programos mobiliesiems

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.ShoppingCartElite.com
 • Įkūrimo metai: 2009 metai
 • Kategorijos: Pirkinių krepšelio programinė įranga
 • Nemokamas bandymas: 14 dienų

„Shopping Cart Elite“ siūlo visą paslaugų komplektą, pradedant automatizuotu inventorizavimu ir automatizuotu stebėjimu, baigiant lengvu duomenų įvedimu ir automatiniais būsenos atnaujinimais. Tai apima paprastus duomenų tiekimus, „Quickbooks“ integraciją ir net automatinius šnipinėjimo / perkainojimo įrankius, kad užtikrintumėte konkurencingumą..

„Shopping Cart Elite“ yra įmonės išteklių planavimo (ERP) programinė įranga, taip pat ryšių su klientais valdymo programinė įranga (CRM), darbuotojų stebėjimas, sandėlių automatizavimas ir grėsmių bei įtraukimo analizė, siekiant sumažinti žemos kokybės ir apgaulingą srautą..

Rekomenduojamas: Pagal SCE platforma buvo sukurta įmonėms, kuriose dirba 3–25 darbuotojai; ypač mažmeninės ir didmeninės prekybos internetu veikla, nepatenkinta jų pagrindinio krepšelio apribojimais.

Dėmesio sritis / specialybės: SCE siekia būti visa apimančia sistema, pradedant automatizavimu ir baigiant optimizavimu bei grafika, už daug mažesnę kainą nei daugelyje pilnaverčių platformų.

Techninės specifikacijos / apribojimai? Standartinės (nemokamos) projektavimo galimybės šioje įmonėje yra šiek tiek ribotos. Kai pradedate nustatyti savo parduotuvę SCE, nemokamai galite įsigyti tik vieną pagrindinį šabloną. Yra daug funkcijų, kurias galite pritaikyti internetinėje parduotuvėje, tačiau paprastai už jas reikia mokėti.

Be to, SCE 1 lygio planas yra santykinai nebrangus – tik 19,99 USD per mėnesį, taigi nuo pat pradžių jis atrodo geras planas mažoms įmonėms. Tačiau tai apsiriboja 1 000 gaminių; tai privers jus užsisakyti vieną iš brangiausių planų augdami.

Mastelis / kambarys, kuriame augti: Jie gali tvarkyti minimalias sąskaitas iki „Enterprise“ 1MM produktų paketo, todėl yra daug galimybių.

Pinigų gražinimo garantija? Svetainėje siūloma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taip pat yra nemokamas 14 dienų bandomasis laikotarpis, norint patikrinti platformą prieš suteikiant jiems savo kredito kortelės informaciją. Ši svetainė taip pat pažymi 100% pinigų grąžinimo garantiją „Enterprise“ vartotojams, išsamiau nenurodydama, kaip ši garantija veikia.

Reputacija: Atrodo, kad „Elite“ krepšelis kenčia nuo didėjančių skausmų. WOT praneša, kad svetainė tik 42% patikima ir 39% saugi vaikams. Internete rastos apžvalgos yra įvairios, tačiau jos nukreiptos į silpnąsias puses. Panašu, kad jų klientų aptarnavimas nėra lygus, palyginti su kitomis įmonėmis e. Prekybos platformų pramonėje..

Kai kuriose vartotojų apžvalgose kalbama apie prastą aptarnavimą ir nusivylimą, kai svetainė sukuriama ir pagreitinama. Įmonės savininkams būtų gerai atkreipti dėmesį į savo vartotojus ir geriau spręsti klientų aptarnavimo problemas, kad išliktų didelis srautas ir sumažėtų baudų dažnis..

Apdovanojimai & Kokybės sertifikatai: Mūsų paieška parodė kelis mokėjimo platformų, tokių kaip „Payleap“ ir „PSIGate“, sertifikatus.

Kodėl verta rinktis „Shopping Cart Elite“? SCE suteikia galimybę tinkinti kiekvieną jūsų el. Prekybos svetainės dalį. Jūs taip pat galite mokėti SCE, kad sukurtumėte automatizuotą svetainę jums. Platforma taip pat siūlo puikią „back office“ programą.

Pagrindiniai bruožai

 • „Point-of-sale“ sistema
 • Atitinka PCI
 • „Google Analytics“ integracija
 • „Quickbooks“ integracija
 • Kainų palyginimo įrankis
 • Palaiko kelias valiutas
 • Daugiau nei 60 mokėjimo šliuzų
 • Vidaus kredito kortelių apdorojimas
 • Vaizdo dydžio keitimo įrankis
 • „Facebook“ integracija
 • Palaiko „eBay“ ir „Amazon“
 • Paruošta SEO

Pramonės ekspertų verdiktas dėl prekybos krepšelio elito

El. prekybos platformaDėl tam tikrų priežasčių tarp vartotojų ir ekspertų apžvalgų yra didelių skirtumų, nors tai gera žinia „Shopping Cart Elite“. Nors ekspertai, vertindami programą, nebuvo vieningi, jie skyrė jos balus nuo šešių iki aštuonių iš dešimties. Tai gana didelis šuolis nuo vartotojo vidurkio, kuris svyruoja aplink vieną.

Tarp ekspertų SEO funkcijos taip pat išsiskiria kaip pagrindinis „Shopping Cart Elite“ pliusas. Kaip bebūtų keista, apžvalgos taip pat suteikia puikų pagalbos ir palaikymo funkcijų įvertinimą, nors atrodo, kad tai daugiau nurodo turimus išteklius, o ne galimybę iš tikrųjų kalbėtis su žmogumi.

Šis didžiausias skundas dėl „Shopping Cart Elite“ buvo susijęs su jų šablonais. Programa nėra gerai klasifikuojama dėl patogumo, todėl gali būti sunku pritaikyti temas, kurios nuo pat pradžių nėra tokios įspūdingos. Daugybė klientų, norėdami maksimaliai išnaudoti savo svetainę, pasirenka mokėti už pasirinktinio dizaino paslaugas.

Apskritai, ekspertai sutinka, kad „Shopping Cart Elite“ tikrai verta patikrinti, ypač jei jūs ieškote labai keičiamo dydžio programos, aprūpintos galingais inventoriaus ir rinkodaros įrankiais..

 • http://ecommerce-software-review.toptenreviews.com/shopping-cart-elite-review.html

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai apie prekių krepšelio elitą

Vienintelė teigiama apžvalga, kurią mums pavyko rasti, yra visiškai priešinga neigiamiems atsiliepimams. Atrodo, kad šis patenkintas klientas yra išimtis, kai kalbama apie trečiųjų šalių peržiūros svetaines. Atsižvelgiant į tai, „Shopping Cart Elite“ svetainėje yra gausus sąrašas teigiamų klientų atsiliepimų. Apklausa apie liudijimus atskleidžia keletą bendrų gijų:

  • Stiprūs SEO ir ataskaitų teikimo įrankiai. Naudotojai praneša, kad perėjimas prie „Shopping Cart Elite“ padėjo pagerinti paieškos sistemų reitingą ir efektyviau nukreipti raktinius žodžius.
  • Galimybė patekti į talentingą dizaino komandą. Nors atrodo, kad trūksta klientų aptarnavimo, matyt, projektavimo komanda yra patyrusi, paslaugi ir lengvai susisiekianti.
  • Suasmenintas dėmesys. Tiek vartotojų apžvalgose, tiek atsiliepimuose dažnai minimas generalinis direktorius Igoris pagal vardą. Akivaizdu, kad jis labai praktiškai naudojasi klientais, o tai gali padėti bet kokiam verslui jaustis svarbiu ir vertinamu.

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai dėl prekių krepšelio elito

Perskaityti „Shopping Cart Elite“ vartotojų atsiliepimus yra beveik skausminga. Žodžiai „baisus“, „atplėšimas“ ir „saugokitės“ yra ne kartą pasitaikę. Iš tikrųjų didžioji dauguma vartotojų įmonei suteikė nulį. Jie net negavo kredito už bandymą.

Remiantis apžvalgomis, atrodo, kad klientams buvo pažadėta daug daugiau nei gauta. Nors bendrovė siūlo tiesioginį demonstracinį demonstraciją ir 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, matyt, to nepakako norint gauti tikslią programinės įrangos vaizdą. Prekių krepšelis „Elite“ išrašo už produktą, kuriame gausu funkcijų, tačiau klientai praneša, kad daugelis reklamuojamų funkcijų paprasčiausiai neveikė ar net neegzistavo.

Vartotojai taip pat aiškiai suprato, kad iš esmės neįmanoma sulaikyti klientų aptarnavimo atstovo. Daugybė skambučių, el. Laiškų ir „Skype“ užklausų nepateikė naudingų atsakymų.

 • https://bestcompany.com/ecommerce/company/shopping-cart-elite/
 • https://www.shoppingcartelite.com/articles/shopping-cart-elite-reviews-from-best-company

Dizainas & Pritaikymas

Svetainių šablonai

„Shopping Cart Elite“ suteikia tik vieną dizaino šabloną, kurį iš pradžių galėsite naudoti laisvajame plane, tačiau svetainėje taip pat yra temų parduotuvė, kurioje galite pasirinkti konkretesnę temą, kuri labiau tinka jūsų verslui, o tinklalapyje rodomos temos atrodo gana fantastinis. Taip pat galite kurti savo svetainę nuo nulio, nors tai taikoma tik tiems, kurie turi didelę projektavimo patirtį, ir to reikalauja vartotojas.

Svetainių kūrėjo sąsaja

SCE rekomenduoja jiems tvarkyti grafinį dizainą arba bent jau CSS dalį. Tie, kurie turi didelę projektavimo patirtį, gali patys išspręsti projektą, tačiau tai svarbu perskaitykite šią dalį svetainės DUK pirmiausia. Tai apibūdina SCE veikimo būdą, naudodamasi savo blokų sistema, leidžiančia jiems atlikti nuolatinį atnaujinimą nepažeidžiant klientų svetainių.

Puslapio stiliaus pritaikymas

Svetainėje yra trys dizaino paketai, kuriuos galima pridėti, kad jūsų svetainė būtų labiau pritaikyta pagal jūsų skonį. Kodavimo patirtį turintys klientai gali sukurti saugyklos dalis, pvz., Antraštes ir poraštes, naudodami standartines redagavimo ir dizaino parinktis, HTML arba CSS.

HTML / CSS kodas pasiekiamas per platformos „Master Design“ debesies šablonus, suteikiant žinių vartotojams daugiau tinkinimo parinkčių. SCE šablonuose jau yra visi reikalingi sąsajos parametrai, įskaitant vaizdą, papildinius ir reklaminę informaciją.

Naudojant blokų sistemas, vaizdinis redagavimas yra paprastas; galite pridėti, klonuoti ar perkelti komponentus, pvz., antraštes, maketus, pastraipas ir vaizdus. Taip pat galite pakartotinai naudoti savo blokų šablonus, kad pakeistumėte įvairius sezonus ar išpardavimus.

Svetainės naršymas: SCE naudoja tai, ką jie vadina „Mega Meniu“, kad galėtų tinkinti svetainės naršymą. Galite pridėti kelias kategorijas ir pasirodyti, kad jos būtų rodomos atskiruose puslapiuose, ir susieti jas su pagrindinio puslapio išskleidžiamaisiais meniu, kad būtų patogiau klientui..

Turinio vadyba: Tam tikru būdu turinį galima pridėti prie jūsų svetainės. Galite masiškai įkelti produktus arba įvesti juos rankiniu būdu. Internetiniai dienoraščiai ir straipsniai daromi naudojant paprastą WYSIWYG redaktorių.

Nuotraukos ir galerijos: Galite greitai pridėti nuotraukų ir galerijų į savo svetainę, o interaktyvias karuseles su vaizdais, pasirinktiniu tekstu ir įterptaisiais vaizdo įrašais galite įdėti į bet kurią savo svetainės vietą.

Mobiliosios parduotuvės svetainės kūrimas: SCE svetainės yra pritaikomos jūsų planšetiniam kompiuteriui ir kitiems išmaniesiems įrenginiams. Jei norite patobulinti savo mobiliosios svetainės išvaizdą ir veikimą, SCE gali sukurti pritaikytą temą jūsų mobiliesiems šablonams.

Socialinių tinklų integracija: SCE socialinės programos pasitelkia socialinę mediją, kad padėtų padidinti pardavimus. Jie siūlo dalijimosi mygtukus, pirkimo dalijimosi programas ir socialinius apdovanojimus, kad paskatintų pirkėjus pirkti. Taip pat yra socialinės analizės ir IG stebėjimo, kad galėtumėte taikyti pagal savo geriausias socialines platformas.

Individualizuotos dizaino paslaugos: „Shopping Cart Elite“ gali vykdyti visą jūsų svetainės perkėlimą ir visiškai pritaikyti bei sukurti jums. Dizaino įkainiai svyruoja nuo 25 USD iki 75 USD per valandą, o pilniausia migracija trunka apie 300 darbo valandų. Individualizuoto dizaino citatas galite gauti iš bendrovės.

funkcijos & Įrankiai

Kaip ir visos svetainės, sąranka turės didelės įtakos jūsų el. Prekybos verslo funkcionalumui. SCE siekia suteikti jums visus įrankius, kad sukurtumėte gražią svetainę, kuri tinkamai veiktų ir dažniausiai automatiškai.

SCE siūlo visą elektroninės komercijos sprendimų asortimentą, pradedant nuo paprastų papildinių, pradedant nuo visų tuščių svetainių kūrimo ištisoms svetainėms. Galite nuspręsti, kiek ar kiek mažai jūsų svetainės paslaugų norite.

Be to, tinkintą domeno vardą galite atnešti į savo „Shopping Cart Elite“ svetainę. Jie pateikia išsamias instrukcijas, kaip jį nustatyti, tačiau jei nenorėtumėte to padaryti patys, SCE komanda už tai imsis papildomo mokesčio.

„Shopping Cart Elite“ svetainės bus patogiai integruotos į beveik viską, ką galite įsivaizduoti. Nuo „Amazon“ ir „Ebay push“ funkcijų iki „Google“ ir „Bing“ paprasta integruotis į kitas svetaines, kad būtų galima optimizuoti pardavimus. SCE suteikia jums ne tik pirkinių krepšį, bet ir pilną skaitmeninę elektroninę prekybą. Push technologija leidžia padidinti pardavimus tiesiog automatizuojant.

SCE siūlo 100% mobiliesiems pritaikytą „Google“ balų nustatymą svetainėje, kurią palaiko platforma. SCE svetainėse mobiliesiems tinklalapiams naudojamas adaptyvusis dizainas; tai yra tas pats dizainas, naudojamas didelėms mažmeninės prekybos svetainėms, tokioms kaip „Amazon“ ir „Target“.

Adaptyvusis dizainas įkeliamas greičiau ir tiksliau bet kokio dydžio mobiliuosiuose ekranuose ir bet kuriame rinkoje esančiame įrenginyje. Kadangi per pastaruosius keletą metų mobiliųjų telefonų skaičius nepaprastai išaugo ir nebuvo jokių sulėtėjimo požymių, SCE užtikrino, kad visos jos elektroninės prekybos įmonės yra visiškai optimizuotos žiūrėti mobiliuosius įrenginius.

Pridėti produktų į SCE svetainę yra gana paprasta, tačiau SCE padeda su kiekvienu darbo su produktais aspektu susijusiuose vadovėliuose, kad padėtų jums susipažinti su platforma ir suprasti geriausius darbų atlikimo būdus. Produktų rodymo parinktys yra įvairios, o vadovėliai taip pat gali padėti išsirinkti tinkamiausią jūsų gaminiams.

„Shopping Cart Elite“ yra daugiau nei tik pirkinių krepšelis ir siūlo daug daugiau nei tradicinė internetinė parduotuvė; prekybininkų įrankiai, svetainių kūrėjas ir patobulintos pagrindinės programos galimybės daro jūsų pirkinių krepšelio ir svetainės funkcionalumą vientisesnį ir automatiškesnį.

Pralaidumas ir saugojimas yra pagrįsti vartotojo pasirinktu planu ir priklauso nuo produktų, kuriuos norite įtraukti į savo svetainę, skaičiaus. Tai keičiama, augant jūsų verslui. Bet kuriuo metu galite eksportuoti katalogą ar bet kurią jo dalį naudodamiesi SCE svetainės funkcijomis. Šioje srityje taip pat yra vadovėlių, kurie padės jums.

Palaikymą teikia el. Paštu, telefonu, tiesioginių pokalbių palaikymas, vadovėliai ir mokomieji vaizdo įrašai, didelis DUK skyrius / žinių bazė, kur galite ieškoti problemų, taip pat palaikymo bilietai..

Kalba palaikoma per „Bing“ vertėją. Prenumeruojate vertėją naudodamiesi „Microsoft“, ir jis sugeneruoja kodą, kurį galite įklijuoti į savo papildinius ir svetainės nustatymus. Tada klientai gali pasirinkti norimą kalbą.

Visose ataskaitose puikios talpyklos ir saugumas naudojant „Shopping Cart Elite“. SCE yra sertifikuota atitikti PCI ir tvarko operacijas naudodama daugiau nei 100 apsaugotų šliuzų. Bendrovė taip pat teikia nemokamą labai saugų SSL sertifikatą, kad apsaugotų kliento informaciją.

Užkulisiuose SCE dirba su „CloudFlare CDN“, kad užblokuotų bet kokias atakas ir pašalintų išpuolių srautą iš klientų svetainių. „CloudFlare CDN“ talpyklos kaupia ir aptarnauja vaizdus, ​​todėl svetainės tampa greitesnės ir saugesnės bei leidžia SSL sertifikatus DNS lygiu. Be to, SCE nepertraukiamai kuria atsargines kopijas savo klientams, o el. Laiškai archyvuojami vienerius metus.

Funkcija
Apžvalga
Kasos, mokėjimo ir pristatymo funkcijos„Shopping Cart Elite“ siūlo labai išsamų e-komercijos sprendimą, įskaitant funkcijas, kurios kiekvieną šio tipo verslo dalį daro paprastesnę, kai įmanoma, naudojant automatiką. Mokėjimą galima apdoroti pasirinktu jūsų mokėjimo šliuzu, nors įmonė labai rekomenduoja „USAePay“, „Authorize.net“, „PayPal Pro“ ir „Chase Payment Tech“..
Pirkinių krepšelio papildiniai ir priedaiyra prieinami pirkimui, automatizavimui ir gabenimo stebėjimui ir dar daugiau su „Shopping Cart Elite“. Svetainėje reikalaujama kiek įmanoma vengti trečiųjų šalių valdiklių, pažymint, kad jie gali sumažinti jūsų svetainės našumą. Šiandien daugelis papildinių nėra suderinami su SSL, ir tai gali sukelti rimtų problemų dėl jūsų svetainės pateikimo, o tai gali sutrikdyti pardavimą. „Elite“ aukštesnės klasės palaikymo planai gali įvertinti papildinių našumą ir pašalinti tuos, kurie sukelia problemų.
Užsakymų valdymassu SCE yra automatizuotas procesas, kuris yra supaprastintas ir efektyvus. Jei vienas iš užsakymų turi trūkumų, gausite el. Laišką, kad galėtumėte jį ištaisyti. Dažnai trūksta paprastos informacijos arba ji neteisinga, ir ją galima greitai išspręsti.
Atsargų valdymassu SCE platforma lengva. Galite įkelti savo parduotuvių produktus naudodami CSV failą arba rankiniu būdu ir sukonfigūruokite nustatymus taip, kaip norite, atsižvelgiant į jūsų verslo modelį. Pvz., Jei kas nors bando nusipirkti šešis mėlynus valdiklius, bet jūs turite tik keturis atsargas, sistema žinos, kaip tai padaryti, remiantis jūsų nustatytais parametrais. Tai gali parodyti, kad du iš jų yra užsakyti vėlesniam pristatymui, arba pasakyti klientui, kad prekės yra ribotos.
Apleisti vežimėliaiyra pinigai, likę ant stalo, todėl norėsite išsiųsti el. laišką tiems klientams ir pabandyti padidinti savo pardavimus. Savo biure nustatykite pranešimus, kad praneštumėte, kai atsisakėte vežimėlių.
Mobilioji elektroninė prekybayra sklandus ir sklandus, su adaptyvia reakcija, integruota į visas „SCE“ maitinamas svetaines. Jūsų svetainės mobilioji versija yra gerai pateikiama visų tipų mobiliuosiuose įrenginiuose, kuriuos klientai gali naudoti pirkdami.
Mokėjimo kortelių pramonės (PCI) sertifikavimas.„Shopping Cart Elite“ atitinka PCI ir turi sertifikatą, kurį gali naudoti svetainės. SCE rekomenduoja naudoti BCSW, nes jiems nereikia nuskaityti jūsų sertifikato.
Pristatymo prognozėkurį nustatėte savo svetainės nustatymuose ir paprasta atlikti. Tiesiog vykdykite šią nurodymą: Nustatymai> svetainės nustatymai > svetainės nustatymai> Pirkinių krepšelis > Prekių sąrašas > Leisti apskaičiuoti gabenimo mokestį & Pristatymo skaičiuoklė. Čia galite pridėti kelis siuntėjus ir netgi fiksuoto tarifo siuntimą.
Siuntos sekimasSiuntas galite nustatyti taip, kad jose būtų sekimo numeriai: Užsakymai > Užsakymai išsiunčiami > Pasirinkite užsakymo numerį > Sukurkite stebėjimo numerį paspausdami Generuoti. Žinoma, nustatymuose jau turėsite UPS, USPS ar „FedEX“ kredencialus. Kitas stebėjimo būdas yra tame išvežimo ekrane; galite pasirinkti užsakymą ir spustelėti rankinį stebėjimą; kitą dieną įklijuokite stebėjimo numerį ir nusiųskite klientui. Tai žymi užsakymą kaip išsiųstą.
POS galimybėsMūsų informacijos apie svetainės POS galimybes paieška nieko nepadarė. Tiesą sakant, klausimai apie POS neatsakomi į SCE svetainę, todėl galime manyti, kad SCE neturi tokios galimybės.
CRM savybės & AtaskaitosSCE siūlo pilną ataskaitų rinkinį, kuris padės nustatyti idealias perspektyvas ir pamatyti, kur jūsų pastangos atsiperka.
SEOyra lengva su SCE; ji yra intuityvi ir turi įmontuotą SEO programinę įrangą, užtikrinančią aukštos kokybės natūralų srautą. Sistema pabrėžia raktinius žodžius ir siūlo pakeitimus SEO tobulinimui. Jis siūlo daugybę SEO įrankių, algoritmų ir net konkurencijos šnipą, jei norite, kad galėtumėte sekti ir pakoreguoti savo kainą. Integruoti raktinių žodžių rangų monitoriai, lankytojų sugeneruotas SEO ir kitos rinkodaros priemonės.
Socialinė dalijimosi integracijateikiama. Socialinės žiniasklaidos priemonės tampa gyvybiškai svarbia gyvenimo internete dalimi, nes daugėja socialinių svetainių ir programų. Verslui socialinė žiniasklaida naudojama produktų rinkodarai, prekės ženklų reklamai ir bendravimui su dabartiniais klientais bei perspektyvomis. Socialinės medijos rinkodara naudoja socialinį tinklą, kad padidintų prekės ženklo parodymą ir pasiektų klientus, kad būtų galima parduoti daugiau.

„SCE“ turi integruotas bendrinimo mygtukus, socialinius apdovanojimus ir pirkimo dalijimosi programas. Taip pat yra analizės, parodančios, kurie kanalai geriausiai konvertuojami į pardavimus, taigi jūs žinote, kur nukreipti dėmesį. Be to, yra prieinamas socialinis prisijungimas ir įrodyta, kad jis padeda atsisakyti prekių krepšelio, nes palengvina registraciją savo svetainėje.

Dienoraščiaisąranka ir procesas yra paprastas, turint WYSIWYG redaktorių. Galite kurti straipsnius, kad suskirstytumėte į produktą arba kaip tinklaraštį. Be to, šablonai gali būti naudojami straipsnių serijoje, kad jie atrodytų profesionalūs ir pritaikyti.
Informacinis biuletenisgalima prisiregistruoti, o „Shopping Cart Elite“ rekomenduoja susisiekti su „MailChimp“, kad gautų naujienlaiškius.
Integruotos reklamos parinktysyra sritis, kurioje šviečia SCE; svetainė siūlo išsamias rinkodaros ir reklamos galimybes bet kokio dydžio įmonėms. Jame yra CRM citatos, automatiniai atsakymai į apleistus pirkinių krepšelius, puikios įsitraukimo galimybės ir išlaikymo galimybės, taip pat ERP ir automatizavimas.
Dovanų kuponai, pasiūlymai ar kuponaiSvetainėje galima sukurti kuponus, kurie bus sukurti jūsų gaminiams.
Svetainių statistika ir „Analytics“:„Shopping Cart Elite“ programos yra sukurtos norint lengvai suprantamu formatu pateikti reikalingą analizę. Informacijos suvestinę galite tinkinti taip, kad joje būtų rodomos mėgstamos socialinės ataskaitos, taip pat el. Paštu siųstų jums svarbią statistiką ir patarimus.

Planai & Kainodara

Su SCE nėra jokio nemokamo plano, tačiau yra 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis. Kainos „Shopping Cart Elite“ prasideda nuo bazinio lygio – 19,99 USD per mėnesį. Tai apima neribotą pralaidumą ir neribotą saugyklą ir leidžia naudoti 1000 produktų ir du darbuotojų slaptažodžius. Visuose lygiuose turės dirbti „Shopping Cart Elite“ paskyros valdytojas.

Kai gausite daugiau nei 1 000 produktų, būsite perkeltas į 2 lygį, už 35,99 USD, kur galėsite talpinti 10 000 produktų ir svetainėje bus penki darbuotojai. 3 lygis prasideda nuo 10 000 ir pereina prie 50 000 produktų, dešimt darbuotojų leidžia už 65,99 USD per mėnesį. 4 lygio planas yra įmonės planas, leidžiantis priglobti 25 darbuotojus ir iki 2 000 000 produktų; jis kainuoja 99,99 USD per mėnesį, pridedamas su individualizuotu dizainu ir „White Glove“ svetainės sąranka. Turėsite paskirtą rinkodaros vadovą, kuris jums padės.

Papildomos sąrankos išlaidos gali būti patirtos priklausomai nuo to, kiek pagalbos ir tinkinimo norite savo svetainei.

Pagalba klientams

Pagalba klientams teikiama tiesioginiuose pokalbiuose iš bet kurios svetainės vietos. Tiesą sakant, kiekviename puslapyje yra du pokalbio mygtukai, kuriuos galite lengvai pasiekti visą parą. Taip pat yra nemokamas telefono numeris. Jei jūsų klausimas nėra skubus, galimas el. Pašto adresas.

„Shopping Cart Elite“ svetainėje siūlo daugybę vadovėlių, taip pat internetinius seminarus, kad galėtumėte užduoti klausimus ir gauti pagalbą realiuoju laiku. Platus DUK skyrius gali atsakyti į daugelį klausimų, kurie taip pat gali kilti.

Lengvas naudojimas

Parduotuvės sąranka yra gana lengva naudojant vilkimo įrankius, kuriuos SCE vadina „blokais“. Blokų redaktorius leidžia redaguoti turinį darbalaukio ir mobiliesiems skirtose svetainėse. Galite optimizuoti visų įrenginių turinį vilkdami blokus ten, kur norite..

Jūs netgi galite tiksliai pamatyti, kaip jis atrodys redaguodamas bloką, neturėdamas ir nekoduojantis žinių. Kadangi tai yra visiškai kitoks būdas daryti reikalus, tai gali būti griežtesnė mokymosi kreivė naudoti SCE nei kai kurios kitos platformos.

Tiems, kurie turi programavimo įgūdžių, svetainėje yra prieiga prie HTML ir CSS kodų. Virš arba po siūlomų produktų sritimi galite įvesti pasirinktinį turinį, taip pat tinkintus papildinius. SCE įspėja, kad turėtumėte pridėti tik savo HTML, o ne modifikuoti esamą kodą.

Išvada

Prekių krepšelio „Elite“ siūlo daugiau varpų ir švilpukų nei dauguma panašių šiandien prieinamų platformų. Tai gali būti daugiau nei tai, ko reikia jūsų mažam verslui; vis dėlto to neperkopsi. Bendrovė gali tvarkyti bet kokį verslą, pradedant smulkiu verslu ir baigiant stambia įmone.

Pridedami įrankiai padės padidinti pardavimus ir sumažinti atmetimo procentus, taip pat sumažinti apleistus pirkinių krepšelius. „Shopping Cart Elite“ yra daugiau įrankių, nei jūs greičiausiai kada nors naudosite, tačiau gali būti, kad jis jums bus visiškai tinkamas, jei esate konkurencinėje rinkoje ir norite visų pranašumų..

Palyginkite

Prekių krepšelis Elite

88

Shopify

96

„BigCommerce“

95

Voliuzija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map