MP kūrėjų apžvalga 2016 m


MP kūrėjas

Apsilankykite svetainėje

8.8


AWA balas

MP kūrėjas

„IM Creator“ yra svetainių kūrėjas tiems, kurie nori sukurti savo verslo, renginio ar savo interneto svetainę, tačiau dar neturi HTML programavimo įgūdžių. Produktas leidžia lengvai pereiti nuo svetainės kūrimo iki domeno pirkimo. Jie taip pat bendradarbiauja su el. Prekybos įmone, kad savo svetainėje be jokių pastangų leistų parduoti įmonės produktus. Perskaitykite mūsų MP kūrėjų apžvalgą žemiau.

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.imcreator.com
 • Buveinė: Niujorkas
 • Įkūrimo metai: 2011 metai
 • Kategorijos: Svetainių kūrimo priemonė
 • Paslaugos: „Web Design Cloud“ programinė įranga, interneto priegloba
 • Nemokamas bandymas: 14 dienų

Tai, ką daro „IM Creator“, leidžia jums sukurti svetainę, be to, jie suteikia platformą jos prieglobai. Jis skirtas žmonėms, neturintiems programavimo įgūdžių. Jų tikslinė rinka yra bendras vartotojas. Jie nekreipia dėmesio į kokią nors konkrečią rinką, tokius fotografus. Čia yra šablonai, skirti bendrajam verslui, restoranams ir net vestuvėms.

Yra keletas techninių apribojimų, tačiau jų nėra daug. Pvz., Nėra numatyta „JavaScript“ ar stiliaus lentelių. Jie turi tik pagrindinį HTML redaktorių, kurio kodas yra taikomas tik vienai puslapio sekcijai, tai reiškia, kad negalėjote pakeisti tam tikro puslapio skyriaus, pavyzdžiui, antraštės. Taip pat negalite padaryti nieko sudėtingo, pavyzdžiui, naudoti Jquery norėdami pakeisti DOM. Bet jei vartotojas žinojo, kaip tai padaryti, vis tiek nesinaudos „IM Creator“, tai paprastam vartotojui nesvarbu.

Nereikia jaudintis dėl mastelio ar augimo, nes vartotojas gali pridėti tiek puslapių, kiek nori, siūlo neribotą saugyklą, o savo sistemą valdo patikimoje „Amazon AWS“ virtualios mašinos platformoje..

Daugybė jų vartotojų (jie teigia, kad turi 8 milijonus.) Kalba apie jų reputaciją, tačiau jie negali pasigirti jokiais dizaino apdovanojimais ar sertifikatais. Savo tinklalapyje jie mini CNN, „The NY Times“ ir „The Next Web“, tarsi apie juos būtų parašyta, bet nepateikia nuorodų į jokius straipsnius, verčia stebėtis tuo..

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas pralaidumas ir talpinimas
 • Reaguoja
 • SEO draugiškas
 • Mastelis
 • Elektroninės prekybos integracija
 • Programa mobiliesiems
 • Visiška parašų ir įklotų kontrolė
 • Prijunkite savo domeną
 • Skelbimas nemokamas
 • Nemokamos piktogramos
 • Socialinių ir verslo programų integracija
 • „Google Analytics“ integracija

Pramonės ekspertų verdiktas dėl IM kūrėjo

„Website Builder“ Greitas ekspertų atsiliepimų žvilgsnis rodo vidutinį 2–3 iš 5 žvaigždučių įvertinimą. Nors tai neatrodo kaip akivaizdus pritarimas, tikroji „IM Creator“ kritika skamba daug pozityviau, nei spėjama žvaigždute. Daugelis kritikų nesiryžo suteikti aukštesnių įvertinimų, nes „IM Creator“ yra ideali konkrečiai auditorijai. Smulkaus verslo savininkai, kurie tikisi likti maži, ir tie, kurie nori susikurti asmeninę svetainę, sužinos, kad „IM Creator“ yra puiki priemonė. Jis turi daugybę funkcijų, neįtraukdamas tiek daug, kad jos tampa nepaprastos pradedantiesiems. Ekspertai taip pat dosniai giria vartotojo sąsają ir redagavimo įrankius. Pagrindinis trūkumas ir pagrindinė priežastis, dėl kurios „IM Creator“ negauna geresnių balų, yra ta, kad programa paprasčiausiai nėra geriausias pasirinkimas didesnėms įmonėms ar tiems, kurie nori aktyviai reklamuoti savo svetainę naudodamiesi SEO.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • https://www.itpages.com/im-creator-review/
 • https://www.comparakeet.com/best-website-builders/im-creator-review/
 • 2016 m. Balandžio 20 d

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai apie „IM Creator“

„IM Creator“ turi tam tikrų pagrindinių privalumų. Šablonai yra ir modernūs, ir gražūs, o svetainės kūrimo sąsaja yra labai paprasta naudoti ir intuityvi. Kiekvienas gali greitai sukurti svetainę be jokios kodavimo patirties. Vartotojams ypač patinka „drag-and-drop“ redaktoriaus paprastumas.

Klientai taip pat liko patenkinti kainų paketais ir pranešė apie puikų klientų aptarnavimą. Pradedantieji gali žiūrėti mokymo programas, naudotis prieiga prie plačios žinių bazės ir prireikus tiesiogiai susisiekti su klientų palaikymo tarnyba. Dėl šių pranašumų „IM Creator“ yra puikus pasirinkimas tinklaraštininkams ir mažoms įmonėms.

Tarp vartotojų, kurie gerai žinojo bet kokias mastelio keitimo problemas, susijusias su „IM Creator“, apžvalgos buvo nepaprastai teigiamos. Kai reikia pateikti vartotojui patogų svetainių kūrėją, „IM Creator“ išpildo lūkesčius.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai dėl IM kūrėjo

„IM Creator“ nėra jūsų pasirinktų funkcijų parinktis, kurią teikia kiekvienas turimas skambutis ir švilpukas. Kai kuriems vartotojams tai buvo didžiulis trūkumas. Jis nėra skirtas didelėms įmonėms, siekiančioms pagerinti paieškos sistemų reitingą. SEO nustatymai yra labai riboti, todėl beveik neįmanoma užtikrinti, kad jūsų svetainė bus tinkamai indeksuota paieškos sistemų.

Kitas didelis programos trūkumas yra tas, kad joje nėra mobiliųjų svetainių redaktoriaus. Lankytojai galės peržiūrėti jūsų svetainę bet kuriame įrenginyje, tačiau bus sunku patobulinti svetainės išvaizdą.

„IM Creator“ gali palengvinti interneto svetainės kūrimą, tačiau rinkodaros ir didėjančio srauto trūksta.

 • http://www.cmscritic.com/im-creator-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Dizainas & Pritaikymas

Pirmiausia apžvelgiame kai kuriuos dizaino variantus.

FunkcijaApžvalga
Svetainių šablonaiJie turi savo pačių sukurtus šablonus, bet ne trečiųjų šalių pavyzdžius, tokius, kokius turėtų atvirojo kodo produktai, kurie žymiai padidintų jų skaičių. Tačiau šablonų yra daugybė, ir jie yra elegantiškai išdėstyti. Tai apima madą, laisvai samdomą darbuotoją, restoraną, vestuves, talentą, architektūrą, konsultantą ir kitus, įskaitant mobiliuosius šablonus.
LaisvasJie turi nemokamą parinktį, tačiau tai turi būti priglobta jų domene, o ne jūsų.
Premija„Premium“ apibrėžimas reiškia, kad jie pašalina iš jūsų svetainės XPRS etiketes, kurios ten įstrigo, net jei naudojate savo domeną. Kitaip tariant, jūsų svetainė tampa tikrai firmine. (Čia yra dar vienas XPRS ir „ImCreator“ painiavos atvejis. Jie turi būti pereinami prie viso to, kas jie yra, nes, jų teigimu, XPRS yra „naujas“.)
Svetainių kūrėjo sąsajaUI yra esminis jų sistemos bruožas. Kaip mes sakėme, jie turi du, o tai sukelia painiavą.
Puslapio stiliaus pritaikymasJų vadove paaiškinta, kaip tinkinti puslapio šabloną.
Svetainės naršymasDar viena painiava – jie pakeitė temas, kai naršėme jų svetainėje. Taigi mes atsidūrėme dirbdami visiškai kitokioje meniu struktūroje.
Turinio vadybaNėra įrankių, leidžiančių komandai dirbti kartu toje pačioje svetainėje. Pvz., Nėra versijos.
Nuotraukos ir galerijosNuotraukas galite apkarpyti, bet jų neredaguoti. Pridėti nuotrauką nesunku. Norėdami įkelti nuotraukas, tiesiog spustelėkite galerijos valdiklį.
Mobiliųjų svetainių kūrimasJie pateikia numatytąjį mobiliojo telefono šabloną, tada leidžia jums jį modifikuoti.
Socialinė dalijimosi integracijaTai yra lengvai prieinama.
Projektavimo paslaugosNe. Jie neteikia paslaugų jums kurdami savo svetainę.

funkcijos & Įrankiai

Čia yra sąrašas funkcijų, kurių reikėtų daugumai žmonių. Mes sakome, ar „ImCreator“ tokių turi.

FunkcijaApžvalga
Sąranka„ImCreator“ padės jums sukurti pirmąjį puslapį, kaip jį paskelbti jūsų domene.
Interneto svetainės dizainasGalite pasirinkti puslapio išdėstymą, temas, pritaikyti spalvas ir dar daugiau.
Tinkintas domeno vardasTaip.
Naršymo gylisGalite pridėti puslapių be apribojimų.
Valdikliai ir programosYra daugybė valdiklių ir programų, įskaitant „Twitter“ sklaidos kanalą, „Vimeo“, „Google Maps“, „SoundCloud“, „JotForm“ kontaktų formą, įprastą kontaktų formą ir mygtuką „Facebook“, kaip „Patinka“..
Pinigų gavimas(Žr. Toliau pateiktus komentarus apie el. Prekybą. Be to, nėra „Google Ads“ valdiklio ar galimybės naudoti kitus reklamuotojus.)
Lankytojų statistikaApsilankymo puslapio ataskaitų nėra, tačiau galite pridėti analizės kodą ir tam naudoti „Analytics“. Žinoma, pradedančiajam prireiks žmogaus, turinčio keletą pagrindinių HTML žinių, kad tai padėtų.
Nuotrauka, vaizdo įrašas ir garso įrašasGalite pridėti „Vimeo“ ar „YouTube“ vaizdo įrašus, bet ne „Daily Motion“ ar „BrightCove“. Tačiau pirmųjų dviejų užtenka daugumai žmonių. Nėra funkcijos pridėti garso, kaip MP4 failuose, tačiau galite pridėti „SoundCloud“, kad tai veiktų daugumai žmonių, nes tai leidžia atkurti.
DienoraščiaiTaip, galite pridėti tinklaraščių juostą. Juostelės yra tai, ką jie vadina kiekviename savo puslapio skyriuje.
Google žemėlapiaiGalite įterpti „Google maps“ ir suteikti jai adresą kaip pradžios tašką. Nėra jokio būdo dinamiškai perduoti adresą.
HTML redaktoriusNėra kodo pagalbos tipo redaktoriaus, tačiau HTML kodą galite įvesti tiesiogiai. Taigi HTML rašantis asmuo gali padaryti klaidą ir tam skirti laiko išsiaiškinti, kodėl jų puslapis neveikia.
Socialinės medijos integracijaTaip.Socialinės laikmenos piktogramos yra gerai matomos kiekviename puslapyje.
Formos ir apklausosYra kontaktinė forma, tačiau nėra galimybės sukurti pasirinktinių laukų ar sukurti formą, kad į juos įvestumėte. Taip pat nėra apklausos funkcijos.
Saugojimo vietosNeribota.
Informacinio biuletenio įrankisNeįmanoma sukurti informacinio biuletenio ir nusiųsti to el. Paštu. Vartotojas turėtų atsisiųsti kontaktus ir nusiųsti tuos el. Laiškus į kitą tam skirtą paslaugą..
ForumasNe.
El. Komercija / internetinė parduotuvė„IM Creator“ palengvina šį sudėtingą procesą. Tiesiog spustelėkite parinktį ir pridėkite galimybę parduoti viską, kas rodoma ekrane. Sistema prijungta prie „Sprocket“ e-komercijos platformos. Jie ima 2% komisinį mokestį ir naudojasi juostele kaip mokėjimo šliuzą. Tada jie siunčia svetainės savininkui mokėjimą per „Paypal“.
Vartų integracijaVartotojai, kurie naudojasi elektroninės komercijos funkcija, automatiškai gauna prekybininko sąskaitą „Stripe“. Tai reiškia, kad nereikia nustatyti mokėjimo šliuzo rankiniu būdu. Žinoma, „Sprocket“, „Stripe“ ir „PayPal“ naudojimas yra neigiamas dalykas, nes jie visi imasi staigaus komisinio mokesčio. Kažkas, norintis parduoti didesnį kiekį, turėtų susirasti pardavėjus, su kuriais galėtų derėtis arba kurie imtų mažiau mokesčių.
SEO draugiškas„IM Creator“ suteikia jums galimybę įvesti pavadinimą, raktinius žodžius ir aprašą bei socialinio vaizdo peržiūrą. Be to, galite pridėti savo „Google Analytics“ ID. Visa tai sukurs metažymes, kad svetainė galėtų valdyti „Google“ rodomą santrauką ir palengvintų SEO. Tačiau nėra galimybės priskirti paveikslėliams pavadinimus, kad būtų galima pasinaudoti tokio tipo SEO atradimais. Taip pat galite pridėti nuorodas į paslėptus puslapius.
Ribota prieiga prie svetainės (slaptažodžio apsauga)Nėra. Kaip komentarų formos, „Tripadvisor“, „Yelp“ ir kitos parinktys, jie tiesiog pateikia nuorodas į instrukcijas į tas kitas svetaines, kuriose galite rankiniu būdu pridėti HTML, kad tai padarytumėte. Taigi, jūs turite užprogramuoti savo slaptažodžio apsaugą, tokią kaip jūs kurį galite naudoti kurdami savo svetainę, kad pašalintumėte žmones.
„Google® Analytics“Taip, galite įterpti analizės kodą.
Svetainių saugaJūsų svetainė yra apsaugota „Amazon AWS“ saugos įrankiais. Kadangi jūs neturite prieigos prie komandų apvalkalo, pvz., „Ssh“, nėra tikimybės, kad kažkas tokiu būdu nulauž jūsų svetainę. Kalbant apie SQL įterpimą ar kitokį įsilaužimą, bet kuriai svetainei tai būtų taikoma, jei bet kuriame iš valdiklių būtų trūkumų, kurie, kaip rodo patirtis, jų būtų, tačiau kad jie būtų pašalinti tais atvejais, kai tik jie juos randa. Ir tada niekas negali apsisaugoti nuo paslaugų neigimo (DOS) atakos.
Kelios kalbosNe. Bet jie pateikia kai kurias sprendimo būdus, naudodami paslėptas nuorodas. Kai mes prisijungėme prie svetainės iš ispaniškai kalbančios šalies, kurios kompiuterio kalba buvo nustatyta ispanų kalba, ji atsirado anglų kalba, todėl projektavimo sąsajai nepalaikoma ir užsienio kalba. Manoma, kad jie, kaip domenų registratoriai, negalėtų registruoti domenų šalies domenuose, tokiuose kaip svetainė.com.uk, parodydami, kad jie yra skirti tik JAV angliškai kalbančiai rinkai..
Mobiliųjų įrenginių optimizavimasPuiki savybė yra tai, kad jis siūlo mobilųjį šabloną, pagrįstą jūsų pasirinktu darbalaukio šablonu.
CDN technologijaNe.

Planai & Kainodara

 • Nemokamas, jei priglobtas jų domene.
 • 250 USD per metus su jūsų domenu ir pašalintais XPRS logotipais.
 • 6 USD, 7 USD, 8 USD ar 10 USD per mėnesį ekvivalentas, atsižvelgiant į tai, ar norite mokėti kas mėnesį, du kartus per metus ar už 1, 2 ar 3 metus ir pažymėti jų XPRS logotipu.

Taigi jų kainodara taip pat paini.

Jų apmokamuose planuose siūloma neribota saugykla ir dešimt el. Pašto adresų.

Yra nemokama parinktis, jei norite priglobti savo svetainę jų domene, o ne savo. Tai ribojama iki 50 MB saugyklos vietos. Tai galite naudoti dirbdami baigti savo svetainę ar ją vertindami. Jie paprašys jūsų kredito kortelės informacijos, kai jūs pereisite į savo domeną.

Funkcijoms nėra jokių apribojimų, kai dirbate su nemokama versija, išskyrus, žinoma, negalėjote prie to pridėti el. Prekybos.

Pagalba klientams

Čia yra jų palaikymo parinktys:

FunkcijaApžvalga
TelefonasNe
Palaikymo el. PaštasTaip, su vidutine 12 valandų reakcijos trukme. Mes tai išbandėme ir per tą laiką jie grįžo į mus.
PokalbisNe
Žinių bazėTaip, ieškoma.
Vaizdo pamokosTaip. Jie yra „YouTube“ kanale.
Paramos forumasTaip
Papildomos parinktysJie apima jų vadovą PDF formatu, kurį galite atspausdinti. Tai gana senamadiška, tačiau tai lengvas būdas ieškoti instrukcijų. Be to, įdomu, kaip jie gali atnaujinti savo vadovą, nes prideda naujų funkcijų, nes tokios ilgos knygos redagavimas užtrunka. Bet tai gali būti blogas ženklas, reiškiantis, kad jie dažnai neprideda naujų funkcijų.
DUK.Jame yra skyriai apie elektroninę prekybą, sąskaitų išrašymą, išplėstinį redagavimą, sąskaitų išrašymą, darbo pradžią ir kaip pakeisti šablonus.

Bendrovė nesakytų, ar jie dirba pagalbiniame skyriuje 24 × 7. Tačiau jie sakė: „Mes stengiamės laiku atsakyti į kiekvieną el. Laišką, paprastai per 12 valandų arba per 24 valandas savaitgaliais“. Tai reiškia „savaitgalį“, kaip parašyta jų svetainėje.

Pirmą kartą atidarę palaikymo bilietą, norėdami patikrinti jų reakciją, atstovas, su kuriuo susisiekėme, parašė profesionalų atsakymą, neduodamas mums konservų. Be to, jie stebėjo klientų pasitenkinimo apklausą. Tai yra gerai. O jų dienoraščius rašo tas pats asmuo, kuris turėtų būti ekspertas, nes jis parašė ir visus tuos. Taigi tai taip pat gerai. O kadangi jų platformoje naudojama „Amazon“, ji turėtų teikti patikimą paslaugą.

Lengvas naudojimas

„ImCreator“ yra ypač paprastas būdas sukurti svetainę. Jis yra skirtas pradedančiajam, o ne patyrusiam vartotojui. Nėra internetinio pagalbos konteksto, tačiau jo nereikia, kad elementai, kuriuos reikia užpildyti ekrane, yra pakankamai paprasti, be to, yra ir kitų savitarnos pagalbos įrankių..

Vienas dalykas, kuris mums patinka su „IM Creator“, yra tas, kad jūs pradedate kurti svetainę tiesiai jų svetainėje net nereikia registruotis. Taigi, jūs galite tai įvertinti nepatekdami į kai kuriuos erzinančius adresų sąrašus. Jūs pasirenkate šabloną, tada pridedate socialinės medijos piktogramas, grafiką, „YouTube“ vaizdo įrašus ar net paprastą HTML ir tada mokate tik tada, kai norite paskelbti svetainę.

Tačiau jų svetainė sukuria painiavą, nes atrodo, kad jie naudoja du skirtingus įrankius su trimis skirtingais pavadinimais: „ImCreator“, XPRS ir „polydom“, kaip mes sakėme. „Polydom“ yra dar vienas XPRS vardas, nors parašytas iki šiol, tai yra kažkas daugiau nei tik redaktorius.

Yra šie keturi pagrindiniai žingsniai, pradedant nuo pirmojo puslapio.

 1. Jūs pasirenkate šabloną, tada spustelėkite paveikslėlio piktogramą, kad pakeistumėte savo, ir spustelėkite pavadinimo tekstą, kad tai pakeistumėte.
 2. Tada pridėsite juosteles, būtent tai yra jų skambučių puslapio skiltys. Pagal numatytuosius nustatymus yra socialinės žiniasklaidos piktogramos, taigi, norėdami susieti savo paskyras, spustelėkite jas.
 3. Po to galite pasirinkti dirbti su mobiliąja tema arba tiesiog naudoti numatytąją, susietą su darbalaukio puslapiu.
 4. Galų gale jūs pasirenkate įsigyti domeną arba naudoti esamą. Matyt, norint naudoti esamą, pradedančiajam reikės šiek tiek padėti surasti ką nors, kas pakeistų jų DNS įrašus su registratoriumi.

Išvada

Atsižvelgiant į didelį vartotojų skaičių ir tai, kad jie naudoja „Amazon“ kaip prieglobos platformą, nėra daug šansų, kad pasirinkdami šį produktą suklystumėte. Jie turi pateikti paaiškinimus tarp ImCreator.com ir XPRS pavadinimų, kuriuos jie tikriausiai žino, nes jie pažymi XPRS kaip „naujus“. Ir jie turi aiškiai pasakyti, kuo poliomatija skiriasi nuo XPRS, jei ji apskritai yra. Kaip pateikiama, „polydom“ atrodo kaip tam tikra programavimo sistema kuriant internetines svetaines, o taip tikrai nėra.

„IM Creator“ svetainių kūrėjas nėra „Joomla“ ar „WordPress“ atvirojo kodo įrankiai, todėl nėra stiprios trečiųjų šalių valdiklių kūrėjų bendruomenės. Tai reiškia, kad jūs galite apsiriboti tik jų įrankių rinkiniu ir rašyti savo HTML kodo fragmentus. Bet turbūt ieškote išbaigtos CMS (turinio valdymo sistemos), jei nežiūrite į santykinius „Joomla“ ar „WordPress“ sunkumus..

Dėl jų akivaizdaus CDN tinklo trūkumo gali kilti problemų visuotiniam verslui, nes vartotojai visame pasaulyje pastebės tam tikrą vėlavimą neturėdami talpyklos turinio šalia jų. Bet vis dėlto „theireCommerce“ svetainė niekuomet neveikia užsienio šalyse (t. Y. Kita valiuta), todėl tai tikrai yra produktas, skirtas Amerikos rinkai

Palyginkite

MP kūrėjas

88

Wix

96

Weebly

95

Kvadratas

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map