Maža oranžinė apžvalga 2016 m


Mažas apelsinas

Apsilankykite svetainėje

8.9


AWA balas

Mažas apelsinas

Įkurta Atlantoje daugiau nei prieš dešimtmetį, „Small Orange“ (ASO) siūlo įvairias interneto prieglobos paslaugas individualiems vartotojams ir mažoms įmonėms. Šiuo metu įmonės būstinė yra Ostine, Teksaso valstijoje, joje dirba energinga 80 žmonių darbo jėga. Perskaitykite mūsų apžvalgą „Mažas oranžinis“.

Argumentai už

 • 90 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • „Node.js“ ir „Ghost Blogging Platform“ palaikymas
 • Platus hostingo planų asortimentas
 • Jokių paslėptų mokesčių

Minusai

 • Reikia patobulinti palaikymą telefonu

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.asmallorange.com
 • Buveinė: Atlanta, GA
 • Įkūrimo metai: 2003 metai
 • Kategorijos: Svetainių talpinimas
 • Paslaugos: Bendri, VPS, „WordPress“ valdomas priegloba, „Cloud Hosting“
 • Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Įkurta Atlantoje daugiau nei prieš dešimtmetį, „Small Orange“ (ASO) siūlo įvairias interneto prieglobos paslaugas individualiems vartotojams ir mažoms įmonėms. Šiuo metu įmonės būstinė yra Ostine, Teksaso valstijoje, joje dirba energinga 80 žmonių darbo jėga.

Mažas oranžinis siūlo keletą prieinamų dedikuotų serverių, virtualų privatų serverį (VPS) ir bendrus serverio planus, kurie patiks ir individualiems vartotojams, ir mažoms įmonėms. Nepaisant to, įmonei trūksta kelių funkcijų ir specifikacijų, rastų „InMotion Hosting“, AWA populiariausių žiniatinklio prieglobos paslaugų.

Teigiamai pažymėtina, kad įmonė turi greičiausius serverius tarp bendro paslėpto prieglobos paslaugų teikėjų, taigi, kai klientai lankosi jūsų svetainėje, ji veikia optimaliai. Kad mažiausia verslo svetainė būtų pritaikyta sparčiausiai augančiam verslui, ASO teikia planus įvairiomis piniginėms palankiomis kainomis.

Sąžiningas interneto kompiuteris

„Mažasis apelsinas“ yra vienas geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, nes visada parduoda tai, ką pirmiausia gali suteikti. Kitaip tariant, jūsų svetainė visada veiks optimaliai, kaip buvo žadėta, kitaip nei kitos nesąžiningos įmonės žiniatinklio prieglobos paslaugos.

Ši žiniatinklio prieglobos įmonė nedaro prielaidų, kai kalbama apie jų klientų serverius ir jų išteklius, kaip daro kai kurios kitos prieglobos įmonės. Vietoj to, jie įsitikina, kad kiekvienam klientui buvo prieinami pakankami ištekliai, net kai visi jais naudojosi maksimaliai.

Bendrovė, skirta „eiti į ekologiją“

Mažasis oranžinis yra skirtas ekologiškumui didinti, suderindamas 150% suvartojamos energijos su atsinaujinančios energijos sertifikatais. Firma taip pat skatina savo darbuotojus dirbti iš namų, kad būtų sumažinta energija. Nors visos šios pastangos nesusijusios su jų interneto prieglobos planais, sukuria gerą jausmą žinant, kad dirbate su įmone, kuri siekia sumažinti energijos vartojimą ir skatinti ekologiškesnę aplinką..

Apatinė eilutė

Paprastas naudoti ir prieinamas „Mažasis oranžinis“ yra patikima prieglobos įmonė tiems, kuriems nereikia labai apkrauto serverio. Vis dėlto žiniatinklio prieglobai trūksta kai kurių konkurentų funkcijų.

Pagrindiniai bruožai

 • 99,9% Uptime garantija
 • Kietojo kūno diskų serveriai
 • Neriboti domenai
 • 24/7/365 klientų aptarnavimas
 • Neribotos el. Pašto paskyros
 • Įmonių klasės serverio aparatinė įranga
 • Šlamšto ir virusų filtravimas
 • Autoatsakikliai
 • „WordPress“ optimizuoti serveriai
 • Dienos atsarginės kopijos
 • „Weebly“ svetainių kūrimo priemonė
 • Slaptažodžiu apsaugoti katalogai

Greitos nuorodos

Pramonės ekspertų verdiktas dėl mažo apelsino

Žiniatinklio prieglobaEkspertų apžvalgos neturi tokio šaukimo: „Mano svetainė neveikia!“, Aromatas jiems galbūt todėl, kad jie paprasčiausiai išbandė paslaugą neilgai, o ne per ilgesnį laiką, kaip „Mažas“ „Orange“ klientai turi.

Taigi, kas ekspertams patinka apie „Mažą apelsiną“?

 • Pigūs planai pradėti jus
 • Paprastas naudoti valdymo pultas
 • Siūlo gerą atšaukimo grąžinimo politiką
 • Jokių paslėptų mokesčių, skirtingai nei daugelyje kitų hostingo kompanijų
 • Greiti SSD serveriai

Ir jų negatyvai?

 • Jų 2015 m. Gruodžio mėn. Įvykis (su dideliais prastovomis visame pasaulyje) buvo nepateisinamas
 • Nėra palaikymo telefonu klientams
 • Gyvi pokalbiai gali būti ribojami

Nors ekspertai mažiau rėkia apie mažą apelsiną, jų negatyvai sutampa su tuo, ką sako prieglobos paslaugos klientai. Ir jei negalite greitai susisiekti su klientų aptarnavimo linija, kai jūsų svetainė išnyksta, jūs taip pat susierzinsite..

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai apie mažą apelsiną

Tiesą sakant, turėdami daug laiko savo svetainėse, klientai greičiausiai nesinaudoja tikromis „Mažojo apelsino“ pranašumais. Svarbiausia svetainės dalis yra ta, kad ją galima rasti! Tačiau mes išnagrinėjome keletą dalykų, kurie klientams, atrodo, patiko.

 • Greitas priegloba
  Nors yra prastovų, kai „A Small Orange“ veikia, ji veikia gerai ir greitai.
 • Paprastas naudoti „cPanel“
  Prieglobos sąsają lengva ir švaru naudoti.

Nors kai kurie klientai neturėjo problemų su platforma, dauguma kreipiasi į internetą, kad dėl jų skųstųsi.

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai dėl mažo apelsino

Mažas apelsinas pastaruoju metu nukentėjo nuo labai gražių klientų atsiliepimų – dažniausiai apie darbo ir palaikymo sritis.

 • Stenkitės suteikti klientams reikalingą veikimo laiką
  Deja, klientai (visi kartu) skundėsi dėl nepriimtino prastovų skaičiaus ir tuo pratęsė. Panašu, kad jie ištrynė visus skundus iš savo „Facebook“ puslapio – prastas klientų aptarnavimas ir informacija?
 • Telefoninis palaikymas negalimas
  Nors jie turi tiesioginio pokalbio funkciją, jei norite ką nors paskambinti telefonu, tai nebegalima
 • Palaikymas nėra techniškai kompetentingas greitai išspręsti problemas
  Nors palaikymas gali padėti lengvai išspręsti mažas problemas, iškilus daugiau techninių klausimų, galite laukti ilgai, kol jie bandys rasti sprendimą jums…
 • EIG grupės dalis
  Jie kartu su „Arvixe“, „HostGator“ ir „BlueHost“ iš esmės yra ta pati įmonė, o visos paslaugos atmestos.

Patikimumas & Uptime

„Mažasis oranžinis“ yra vienas iš geriausių visų mūsų tirtų žiniatinklio prieglobos veiksnumo ir greičiausio reagavimo į serverius laikų. Laikas, per kurį bendro naudojimo serveris (ir jūsų tinklaraštis) veikia ir veikia, yra vadinamas veikimo laiku, o reagavimo laikas yra tas, kiek greitai serveris įkelia turinį, kai lankosi jūsų tinklaraštyje..

„UpTime“ ir reagavimo laiko statistiką paprastai stebi „Cloud Spectator“ ir ji plojo ASO dėl savo serverių greičio ir stabilumo. ASO yra labai vertinamas, nes negarantuoja neriboto saugojimo ir pralaidumo. Tačiau tai leidžia pasirinkti žiniatinklio prieglobos paketą atsižvelgiant į tai, ką jūsų svetainė iš tikrųjų suvartoja.

Kaip ir „Arvixe“ bei „GoDaddy“, ASO suteikia 99,9% neveiklumo garantiją, tai reiškia, kad jie sumokės jums už bet kokias papildomas prastovas.

Uptime / Response Times: 99,9% veikimo laikas ir 549 ms reakcijos laikas. Tai yra kartu su žinomais interneto prieglobos paslaugų teikėjais.

Siekdama suteikti aukštos kokybės paslaugas, ši patikima interneto prieglobos įmonė palaiko du skirtingus JAV serverius Mičigane, Dearborne, Teksase ir Dalase. Abu duomenų centrai gali pasigirti našiais, nešiklio neutraliais tinklais.

Duomenų centrus sudaro daugybė apsauginių funkcijų, įskaitant prieigą prie biometrinių duomenų ir prieigą prie kortelių, fizinių asmens tapatybės patikrinimų; visiškas vaizdo stebėjimas, paremtas skaitmeniniu įrašymu į bylą; ir visą parą veikiantys palaikymo technikai.

Abu duomenų centrai naudoja „Arbor Networks Peak Flow DDoS“ aptikimą ir turi daugialypius, nešiklio atžvilgiu neutralius, aukštos kokybės IP valdomus kokybės tinklus..

funkcijos & Įrankiai

ASO siūlo keletą puikių savybių, o prieglobos paketuose yra automatinis scenarijų diegimas, SSD pagrįsta prieglobos aplinka ir kasdieninės atsarginės kopijos, neribotas POP3, MySQL, padomenių, el. Pašto persiuntėjų, adresų sąrašų ir FTP paskyrų, o tai yra pasiūlymas, kuris nėra daugelis prieglobos svetainių.

FunkcijaApžvalga
Pralaidumas ir vieta diskeMažas oranžinis siūlo ribotą pralaidumą ir vietos diske ir gali skirtis atsižvelgiant į įvairius prieglobos planus. Tačiau tai daugelį nustebina, nes įvairios prieglobos svetainės siūlo neribotą pralaidumą ir laisvą vietą diske su visais jų prieglobos paketais.

Nors galite pasirinkti iš daugybės galimų prieglobos paketų, turite viršyti VPS arba tam skirtą prieglobos planą, jei viršijate diske esančią ribą, kuri gali kelti daug nusivylimo keliems žmonėms..

Kontrolės skydelisASO visiems savo klientams teikia „cPanel“ (ir WHM, jei taikoma), skirtą „Linux“ – populiariausiai naudojamai valdymo pultai. Tačiau prieš pasirašydami turite dar kartą patikrinti licencijos kainą, nes tai nebūtinai apima tvirtesnius planus. ASO nepalaiko „Windows“. Valdymo skydelis leidžia valdyti įvairius aspektus, susijusius su jūsų svetaine iš vienos vietos. Pavyzdžiui, galite įdiegti tokias programas kaip „WordPress“ ar „Joomla“, stebėti, kiek pralaidumo ir saugyklos vietos naudojate, ir į savo svetainę įkelti naujus failus. ASO turi keletą tvarkingų papildomų funkcijų, skirtų „cPanel“ „likeR1Soft“ atsarginių kopijų prieigai, „SiteLock“ saugai, „Cloudflare“ įdiegimui vienu paspaudimu, „Page Speed ​​Optimizer“, PHP parinkikliui, taip pat jų „Ghost Installer“ (per „Softaculous“). Turėdama gana aktyvią klientų apskaitos ir palaikymo sritį, ASO siūlo jums prieigą prie plačios jų žinių bazės ir vaizdo įrašų vadovėlių.
Svetainių kūrimo priemonėSmulkaus verslo savininkams suteikiama galimybė sklandžiai pereiti nuo svetainių kūrimo prie svetainių talpinimo, pasitelkiant ASO įmontuotą smulkaus verslo svetainių kūrėją, pavadintą Weebly. Naudodamiesi integruotu įrankiu, galite nemokamai sukurti vieną svetainę ir sukurti tiek interneto puslapių, kiek norite. „Weebly“ turi daugybę šablonų ir nuvilkimo įrankį, kuris leidžia greitai sukurti profesionaliai atrodantį tinklalapį. Galite sutaupyti pinigų naudodamiesi įmontuotu ASO įrankiu, nes jei naudojote „Weebly“ atskirai, jie už savo paslaugas imasi mokesčių, jei turite savo domeną. ASO teikia projektavimo paslaugas, kurių vienkartinės išlaidos yra 800 USD arba 1100 USD, atsižvelgiant į jūsų svetainės sudėtingumą tiems, kurie nori, kad profesionalas suprojektuotų savo svetainę. Norėdami sukurti svetainę, jie naudos „WordPress“ ar kitą turinio valdymo sistemą.
„WordPress“ svetainėsLogiškai mąstant, taip pat palaikoma „WordPress“. „Sofanicious“ programos skiltyje iš „CPanel“ galite įdiegti turinio valdymo sistemą (CMS). Įdiegę galite naudoti „WordPress“ skaidrių demonstravimui, puslapiams, įrašams ir kitam turiniui kurti. „WordPress“ valdoma daugiau nei 24% viso žiniatinklio, todėl nenuostabu, kad daugelis prieglobos svetainių teikia optimizuotus valdomus „WordPress“ prieglobos planus. Deja, „Small Orange“ nesiūlo valdomo WP prieglobos. Jei jūsų mažame versle yra „WordPress“ svetainė, į kurią patenka didelis srautas ir kuri yra pagrindinė verslo dalis, tuomet labai rekomenduojame naudoti valdomą WP prieglobą. Valdomi WP prieglobos įrankiai rūpinasi jums skirtomis „WordPress“ techninėmis programomis. Pavyzdžiui, pagrindinis kompiuteris atnaujina už jus WP programinę įrangą, paleidžia savo svetainę WP optimizuotuose serveriuose, suteikia platformą išbandyti jūsų WP svetainės pakeitimus ir kasdien daro atsargines kopijas. Mūsų populiariausias WP hostingo pasirinkimas yra „WP Engine“.
Žiniatinklio programos„Mažas oranžinis“ siūlo neprilygstamą interneto programų, kurios pritaikys jūsų svetainę, pasirinkimą. Jei norite sukurti tinklaraštį, pasirinkite „WordPress“ arba vieną iš kitų galimų tinklaraščio programų ir įdiekite jį vienu mygtuko paspaudimu. Jei jus domina CMS programinės įrangos įsigijimas, norite kalendorių ar forumą savo svetainėje ar galvojate apie internetinių žaidimų prieglobą, ASO jus aprėpia. Taip pat yra įvairių įrankių, skirtų būtent elektroninės prekybos tinklalapiams, ir kitų, skirtų švietimo svetainėms. Galite sukurti wiki ir apklausos įrankius – parinkčių yra begalė. Nepriklausomai nuo to, kokio tipo svetainę ketinate pradėti, yra visiškai akivaizdu, kad ASO teikia daugiau nei keletą programų, kurios galėtų ją žymiai padidinti.
El. Prekybos sprendimasJei planuojate siūlyti produktus ar paslaugas, „Mažasis oranžinis“ jus įtraukė. Ši prieglobos įmonė teikia „Linux“ pagrindu sukurtus verslo prieglobos planus („Startup“, „Small Business“ ir „Enterprise“), kuriuose yra nemokamas saugaus lizdo sluoksnis (SSL sertifikatas), mokėjimo kortelių pramonė (PCI) ir specialus IP adreso laikymasis, siekiant apsaugoti operacijas..
Apsaugos priemonėsPrieglobos planuose yra keletas apsaugos funkcijų. Net ir turėdami paprasčiausią planą, esate tikri, kad rasite su slaptažodžiu apsaugotus katalogus, apsaugą nuo karštųjų nuorodų / lecho ir IP blokavimą. Norėdami užtikrinti dar didesnį saugumą, turėtumėte pasirinkti „SiteLock“ (kainuoja 20 USD per metus). „SiteLock“ paprastai kasdien tikrina kenkėjiškas programas, automatiškai pašalina kenkėjiškas programas, stebi failų pakeitimus ir dar daugiau, atsižvelgiant į pasirinktą prieglobos paketą..
Neribotas el. Pašto adresų skaičiusMažas oranžinis leidžia svetainių savininkams sukurti neribotą skaičių el. Pašto adresų, susietų su kiekvienu jų priglobtu domenu. Tai yra vertinga savybė, ypač verslui, nes kiekvienam darbuotojui gali būti paskirtas asmeninis el. Paštas. Ši prieglobos įmonė taip pat leidžia jums turėti įprastą el. Paštą, kuris yra vertingas, jei kam nors atsitinka el. Pašto adresas jūsų domene, kurio nėra. Tai padeda įsitikinti, kad gausite visas žinutes, kurios siunčiamos į jūsų svetainę.
90 dienų pinigų grąžinimo garantijaTai yra vienas ilgiausių pramonėje, suteikiant pakankamai laiko patikrinti paslaugą. Atminkite, kad domenai neįtraukiami į šį pasiūlymą, todėl standartinės domeno išlaidos bus išskaičiuotos, jei grąžinsite pinigus pasinaudoję nemokamo domeno pranašumais. Daugelis pramonės atstovų tai daro.
Visiškai keičiamaTiesiog atnaujinkite ir pakeiskite ankstesnę versiją, kaip norite.
Du mėnesiai nemokamiGaunate nemokamą domeną ir dviejų mėnesių nemokamą prieglobą, jei mokate už metus iš anksto
Neribota visa kitaNeribotos FTP sąskaitos, padomeniai, adresų sąrašai, el. Pašto adresai, el. Pašto persiuntėjai ir duomenų bazės yra standartiniai
Dienos atsarginės kopijosLabai rekomenduojama pasidaryti atsargines atsarginių kopijų kopijas nepriklausomai nuo svetainės, net jei kasdien automatiškai kuriamos atsarginės kopijos
Rubinas ant bėgiųSkirtingai nuo daugelio prieglobos svetainių, kurios naudoja „cPanel“ papildinį „Ruby“, jos naudoja „Passenger“ savo „Ruby“, todėl visada yra naujausia įdiegta naujausia „Gem“ versija.
Vaiduoklių tinklaraščių prieglobaJie yra vieni iš nedaugelio bendrojo prieglobos paslaugų teikėjų, kuriuose įdiegta „Node.js“. Taigi galima įdiegti naują „Ghost Blogging“ platformą..

Planai & Kainodara

„Mažojo oranžinio“ bendro naudojimo prieglobos planai leidžia lengvai rasti variantą, kuris atitiktų jūsų biudžetą ir poreikius. Be to, tai yra patikima prieglobos įmonė, kuri nieko neperparduoda, o teikia realų neribotą prieglobą.

Mažasis oranžinis padalija savo prieglobą į penkių rūšių planus: hibridinius / skirtus, debesies VPS, verslą, perpardavinėtojus ir bendrai naudojamus planus. Ši firma siūlo tik „Linux“ pagrįstą prieglobą.

Mažas apelsinas supranta, ko nori klientai. Jie atvirai kalba apie mėnesio paketų kainodarą, o ne savo pagrindiniame puslapyje rodo mažesnes metines plano kainas. Kai jie jums praneša apie mėnesio išlaidas, jie siūlo dviejų mėnesių nemokamą domeną ir nemokamą domeną, jei prenumeruojate visus metus.

Nors idėja yra ta pati (pasirašykite sutartį, kad sumokėtumėte mažiau), šeimininkui tai atrodo mažiau kaip užginčijimas, kai šeimininkas iš anksto planuoja pradėti savo kainodarą..

Pagalba klientams

Klientų palaikymas yra viena sritis, leidžianti atsikratyti „Mažojo apelsino“. Panašu, kad jie didžiąją laiko dalį praleidžia dirbdami su visais kitais verslo aspektais, kurių neturėjo galimybės įtraukti nuolatinį klientų palaikymą..

Neaišku dėl „Mažojo apelsino“ techninės pagalbos komandos dydžio, nes beveik visas jos personalas dirba iš namų. Šioje prieglobos įmonėje nėra vidinio personalo, dirbančio arti savo serverių, kaip ir kitose prieglobos įmonėse.

Pora klientų atėjo ir tvirtina, kad negavo pakankamai patarimų ar atsakymų į kai kuriuos labiausiai techninius klausimus.

Parama teikiama per bilietą ir elektroniniu paštu ištisus metus. Nors ir nėra palaikymo telefonu, palaikymas tiesioginiuose pokalbiuose teikiamas tik darbo dienomis. Vėlgi, tai įmanoma, nes jie neturi vidinio personalo, kaip kiti teikėjai.

Nors yra klientų aptarnavimo tarnyba, ASO atgraso žmones naudoti šį palaikymo įrankį norint gauti techninę pagalbą.

Lengvas naudojimas

Nors svetainė yra nuostabiai suprojektuota, ja naudotis paprasta, nes galite lengvai pasiekti viską iš pagrindinio puslapio. Galite pasirinkti paketus arba „susirasti geriausią planą“, kuriame pateikiami visi siūlomi paketai. Tinklalapis yra paprastas ir neįtikėtinas, todėl nėra netvarkos ir nereikalingo turinio bei vaizdų.

Jei judate iš kitos žiniatinklio prieglobos, „Mažasis oranžinis“ galbūt pateikia pažįstamą sąsają. Kaip ir daugelis prieglobos įmonių, jos naudojasi „cPanel“, grafine sąsaja, kuri palengvina prieglobos procesą. Jie taip pat turi išsamesnius ir gerai parašytus žodynus ir vadovėlius, kuriuos mes kada nors matėme iš žiniatinklio prieglobos.

Nors dauguma planų yra „CPanel“, visada prieš pirkdami turėtumėte tai dar kartą patikrinti, nes atrodo, kad kai kuriuose planuose nėra „cPanel“. „CPanel“ yra puikus valdymo skydelio įrankis pradedantiesiems ir patyrusiems vartotojams. Jis tiesiog padeda valdyti svetainę ir talpinti be streso.

Išvada

Jums patiks mažas oranžinis, jei jūsų svetainės greitis yra pagrindinis rūpestis. Greičiausias veikimo laikas ir serverio atsakymo laikas. ASO negarantuoja neribotų išteklių, taigi, norint išvengti perkrovos, jūsų svetainės pralaidumas ir vieta diske yra riboti. Štai kodėl jos tinklalapius galima greitai pasiekti. ASO siūlo daugybę hostingo planų, kurių kainos yra įvairios, kad atitiktų jūsų norus ir finansinį planą.

Vienintelis jo gedimas yra tas, kad jame nėra tokio lygio saugumo funkcijų, kokias teikia kiti pagrindiniai kompiuteriai, ir nesiūlo palaikymo 24/4/365. Jums geriau seksis su tokiu kompiuteriu, kaip „Arvixe“ ar „GoDaddy“, jei norėtumėte nuolat naudotis telefono palaikymu ar valdyti el. Prekybos verslą.

Mažas apelsinas leidžia lengvai sukurti svetainę, tinkančią asmeniniam ar smulkiajam verslui, be to, ji yra pagrįsta. Beje, žiniatinklio prieglobai trūksta funkcijų (pvz., Valdomų „WordPress“, „Windows“ pagrįstų serverių), kurias teikia „Dreamhost“, „Arvixe“ ir „Liquid Web“ (Redaktoriaus pasirinkimas įmonės lygio prieglobai)..

Jei turite realių aukštos klasės internetinių užmojų, tai yra paslaugos, kurias reikia naudoti kaip pagrindą. Mažas apelsinas skirtas kuklesniems poreikiams.

Palyginkite

Mažas apelsinas

89

„InMotion“ talpinimas

96

„SiteGround“

95

„iPage“

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map