Žiniatinklio svetainė 2016 apžvalga


Web.com

Apsilankykite svetainėje

8.9


AWA balas

Web.com

Viena iš ankstyviausių svetainių kūrimo kompanijų, prisijungusių prie šios srities, „Web.com“ pradėjo veikti kaip „Pros“ svetainė. Pagrindinė būstinė yra Floridoje, „Web.com“ turi įvairią infrastruktūrą, 2007 m. Įsigijusi keletą su tinklu susijusių bendrovių, įskaitant „Web.com“. Nuo tada , įmonė išaugo ir tapo viena didžiausių tiek visapusiškų svetainių kūrimo paslaugų, tiek „pasidaryk pats“ internetinių svetainių kūrėjų, prieglobos, interneto rinkodaros ir elektroninės komercijos tiekėjų. Perskaitykite mūsų tinklalapio apžvalgą žemiau.

Argumentai už

 • Viena didžiausių ir įsitvirtinusių įmonių
 • Originalus e-komercijos sprendimas
 • Tūkstančiai šablonų
 • Integruota su „Google Analytics“
 • Tiesioginis palaikymas per 800 numerį
 • Aukščiausias saugumas

Minusai

 • Tradiciniai šablonai, skirti funkcijai palyginti su estetika
 • Kainų ir funkcijų lentelė nėra tiesiogiai nurodyta
 • Platus rezultatų sąrašas, bet ne įmonėms, kurios turi biudžetą
 • Sudėtinga sąsaja naujiems vartotojams

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.web.com
 • Buveinė: Džeksonvilis, FL
 • Įkūrimo metai: 1997 metai
 • Darbuotojai: 2200+
 • Pastatytos svetainės: 55 000 000+
 • Kategorijos: Svetainių kūrimo programinė įranga
 • Paslaugos: Svetainių talpinimas, svetainių dizainas, interneto rinkodara, elektroninė prekyba
 • Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

„Web.com“ turi savo klasę, turinčią daugiau nei 3,3 mln. Abonentų, 2200 darbuotojų ir daugiau nei 20 fizinių vietų. Web.com dalijasi palaikančia įmonės kultūra, vertybėmis ir komandiniu darbu bei atskleidžia šią informaciją svetainėje. Tokioje ilgą ir didelę veiklą turinčioje įmonėje yra privalumų ir trūkumų.

Web.com siūlo vieną didžiausių, universaliausių bet kurio internetinio puslapio kūrėjo produktų ir paslaugų portfelį. Nors šablonai yra tradiciniai ir skirti funkcijai, Web.com yra daugiau nei „pasidaryk pats“ parduotuvė. „Web.com“ taip pat teikia visas paslaugas teikiančias svetaines. Bet kuris iš šių variantų gali duoti teigiamų rezultatų asmenims ar verslo savininkams, kuriems reikia sukurti ir prižiūrėti svetainę. Tikėkitės, kad sumokėsite šiek tiek didesnius tarifus už plačias „Web.com“ funkcijas ir paslaugas.

Kas yra Web.com rekomenduojama?

„Web.com“ svetainių kūrimo priemonė rekomenduojama įmonių savininkams, parduotuvių savininkams, tinklaraštininkams ir kitiems, kuriems reikalinga veikianti, aktyvi svetainė. Tai tinka tiems, kurie nori statyti pagrindinę svetainę, arba tiems, kuriems reikia kažko, kad jiems sukurtų sudėtingesnę svetainę.

Žiniatinklio.com pagrindinė sritis / specialybės

Žiniatinklis.com yra orientuotas į funkcines, nepriekaištingas svetaines, kurios patenkina individualius ar verslo poreikius. Turėdamas padidintą šablonų rinkinį, internetinis puslapis siūlo daugiau nei 2500 šablonų, kuriuos pridėjus turinį galima lengvai pakeisti. Šablonai atrodo šiek tiek pasenę, tačiau savininkai gali įsigyti tinkintą svetainę, tenkinančią jų konkrečius dizaino poreikius. Galimi „Unix“, „Linux“ ir „Windows“ prieglobos paketai. Web.com gerai atlieka elektroninę prekybą su puikiomis priedų ir papildinių galimybėmis.

Web.com techninės specifikacijos / apribojimai

Web.com siūlo sėkmingos svetainės standartines „pasidaryk pats“ svetainių kūrimo priemones kartu su galimybe leisti kam nors atlikti darbą už jus. Tai yra funkcionali, gerai suprojektuota e-komercijos platforma su įmontuotais sprendimais ir interaktyviomis prietaisų skydelio galimybėmis.

Kalbant apie apribojimus, vartotojo sąsaja nėra tokia patogi vartotojui, kaip kai kuriems naujiems „Web.com“ konkurentams, ir neatrodo, kad „Web.com“ siūlo nemokamą bandomąją versiją. Mėnesinės kainų parinktys yra šiek tiek didesnės šiam patyrusiam, labai išsivysčiusiai platformai.

Ar yra tinkamas mastelis / kambarys, kuriame augti??

Nors kainodaros planai nėra aiškiai išdėstyti iš anksto žiniatinklio svetainėje Web, atrodo, kad yra tinkamas išsamių mėnesinių mokėjimo planų rinkinys, skirtas visam prieglobos sprendimui, ir sėkminga rinkodara, reikalinga verslui skatinti. Tai nebus pigu, tačiau internetinis puslapis siūlo realią rinkodarą, reikalingą sėkmei internete.

Kokia yra „MoneyBack“ garantijų politika?

Žiniatinklis.com siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tačiau svetainėje šios informacijos nerasite lengvai. Naudotojai skundžiasi dėl sunkumų atšaukiant, kai tik jūs užsiregistruosite.

Kas yra Web.com reputacija?

Po ilgos interneto svetainės istorijos atrodo, kad Web.com užėmė vietą su naujais „pasidaryk pats“ klientais. Atrodžius galingiausiems ir sėkmingiausiems svetainių kūrimo sprendimams, atrodo, kad Web.com tam tikrais būdais nesugebėjo suspėti.

Nors kompanija turi didžiulę sekančią ir vieną iš plačiausių paslaugų spektrą, ji patyrė daugybę pertvarkų ir, siekdama efektyviai kurti svetainę, turi kovoti su naujaisiais. Tiems, kurie vis dar nori turėti žiniatinklio dizainerį, kuris atliktų darbą už juos, „Web.com“ gerai mugės pramonėje. Naujausi atsiliepimai rodo, kad žiniatinklis.com turi gerą reputaciją tarp visų paslaugų dizainerių ir sąžiningą reputaciją daro tik pasidaryk pats. `

Kodėl verta rinktis Web.com?

„Web.com“ svetainių kūrėjas turi šiuos, didžiulius funkcijų rinkinius, daugybę variantų, kaip kurti ir plėtoti svetaines, ir jis yra vertas palaikymo didelėms įmonėms ir pažangiai el. Prekybai. Ši įmonė daro viską.

Kyla klausimas, ar jie tai daro gerai? Jei norite patyrusių, turtingų kompanijų, turinčių istoriją ir galinčių teikti plačias svetainių kūrimo paslaugas, išleisti pinigus ir investuoti į svetainę Web.com. Jei esate mažas verslas, kuriam reikalinga pagrindinė „pasidaryk pats“ svetainė, yra dešimtys ekonomiškai efektyvių svetainių kūrėjų alternatyvų, tokių kaip „Squarespace“ ir „Weebly“, kad atitiktų jūsų poreikius.

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domeno vardas
 • Neribota interneto saugykla
 • Virš 2500 šablonų 30 kategorijų
 • Informacijos suvestinės stiliaus redaktorius
 • Puslapio stiliaus pritaikymas
 • „Google Analytics“ integracija
 • Mobiliųjų svetainių kūrimas
 • Individualizuoto dizaino paslauga
 • Socialinės medijos integracija
 • „WordPress“ integracija
 • HTML redaktorius
 • Mokėjimo šliuzo integracija

Pramonės ekspertų verdiktas svetainėje Web.com

„Web Builder“ galų gale ekspertai jaučia panašų požiūrį į „Web.com“, tačiau jie yra šiek tiek diplomatiškesni ir nori suteikti tinklalapio kūrėjui bent 2–2,5 žvaigždutes iš penkių. Kritikai liko patenkinti klientų aptarnavimu ir neatrodė, kad juos trikdo mažiau skaidrūs kainų nustatymo metodai.

Štai keletas išsamesnių kritikų, kuriuos ekspertai turėjo pasiūlyti:

 • Paini sąsaja. Sunku naršyti ir atrodo, kad teksto įvedimo įrankiai neveikia.
 • Kūrėjas neturi internetinio dienoraščio, todėl sunku importuoti „WordPress“ tinklaraštį.
 • Nors Web.com siūlo patikimą klientų aptarnavimą, jame nėra tiesioginio pokalbio funkcijos. Norėdami gauti greitą pagalbą, klientai turės paskambinti.
 • „Pasidaryk pats“ versija turi griežtus apribojimus ir pritvirtintas stygas.

Kadangi rinkoje yra tiek daug puikių internetinių svetainių kūrėjų, ekspertai sutinka, kad nėra jokios priežasties švaistyti savo laiką ar pinigus svetainėje Web.com.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/web-com
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426338,00.asp

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai internete

Iš daugybės vartotojų atsiliepimų radau tik keletą teigiamų atsiliepimų. Atminkite, kad dauguma interneto svetainių kūrėjų iš tikrųjų neįtraukė nieko konkretaus. Vienas klientas liko patenkintas naudojimosi patogumu, kai kreipėsi į „Web.com“ svetainių kūrėją. Jie buvo visiškai nauji svetainių kūrimo būdai ir įvertino statytojo paprastumą bei jo savybes. Kiti apibūdino tuos pačius elementus kaip per daug paprastus ir ribotus, kad sukurtų profesionaliai atrodančią svetainę. Tai gali būti perspektyva, tačiau didžioji dauguma vartotojų patyrė nuostolių, norėdami pasakyti ką nors teigiamo.

Jei lūkesčiai yra maži ir žinote apie apgaulingą įmonės atsiskaitymo praktiką, galite nelikti nusivylę.

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai interneto svetainėje

Nuo ko pradėti? Švelniai tariant, žiniatinklio svetainė nėra gerai peržiūrima vartotojų. Jei skaitytumėte tik vartotojų apžvalgas, būtų beveik neįmanoma net jausti paslaugos ir jos siūlomos paslaugos, nes tiek daug skundų yra susiję su atsiskaitymo problemomis. Daug žmonių jautė klaidinimą dėl interneto svetainių kainų nustatymo praktikos sužinoję, kad jie sumoka tik už bandomąjį laikotarpį. Klientai taip pat skundėsi daugybe kitų paslaptingų mokesčių.

Be abejotinos atsiskaitymo praktikos, tikrasis „Web.com“ svetainės kūrimas paprastai apibūdinamas kaip „baisus“. Tai ne tik sunku naudoti, bet ir veikia tik nedidelę laiko dalį. Apskritai, programa skamba kaip sukčiai.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.web.com

Dizainas & Pritaikymas

Nesvarbu, ar jums reikia projektavimo ir pritaikymo parinkčių, kurias galite valdyti savarankiškai, ar norite investuoti į įmonę, kuri gali tai padaryti už jus, „Web.com“ turi galimybių, tačiau tikisi sumokėti. Žemiau pateikiama išsami informacija apie tai, ko tikėtis iš žiniatinklio svetainių kūrimo ir tinkinimo parinkčių.

FunkcijaApžvalga
Web.com šablonaiŽiniatinklyje Web.com vartotojai ir dizaineriai rinksis iš daugiau nei 2500 šablonų 30 kategorijų. Šablonai yra gana tradiciniai ir atkreipia dėmesį į funkcionalumą, o ne į modernumą. Šablonuose yra paieškos parinktis pagal raktinį žodį ar spalvą. Perjungti šablonus įmanoma net įvedus svetainės informaciją ir komponentus. Web.com tvarko mobilųjį ekraną pakaitiniame rodinyje. Arba Web.com gali sukurti jūsų svetainę jums, naudodamas norimas pritaikymo ir mobilumo parinktis.
 • Šablonų įvairovė ir kokybė bei spalvų paletė. Pasirinkus pasidaryk pats, kiekvienam stiliui ir spalvai yra šablonai, tenkinantys asmeninius ar verslo poreikius. Spalvų schemos papildo viena kitą, o maketai – intuityvūs.
 • Iš anksto pasirinkti šablonai ir interneto svetainė iš „Scratc“h. Web.com siūlo tiek. „Pasidaryk pats“ rinkitės iš šablonų, arba „Web.com“ dizaineriai gali sukurti jūsų svetainę nuo nulio (naudodami jums patinkančią temą). Šie specialistai turi HTML / CSS kodo patirties, kad galėtų dar labiau pritaikyti jūsų svetainę.
Web.com sąsajaWeb.com yra universalus tuo, kad vartotojai turi galimybę patys susikurti svetainę arba leisti įmonei suprojektuoti ir sukurti svetainę sudėtingesniems verslo poreikiams. Sąsaja yra gana lengva pradėti naudotis ir siūlo profesionalų prietaisų skydelio stiliaus redaktorių. Nors jūs galite padaryti viską, apie ką galvojate ir dar daugiau, neatrodo, kad tai bus taip paprasta.
Puslapio stiliaus pritaikymas “Naudodamiesi „Web.com“ puslapio stiliaus pritaikymo parinktimis, jūs turite galimybę suasmeninti svetainės svetainę ir modifikuoti turinį bei komponentus, kad atitiktų jūsų internetinius poreikius. Web.com turi šias galimybes, tačiau galbūt norėsite palikti jų kūrėjams tai padaryti jums.
 • Projektavimo pasirinkimai individualizavimui. Web.com turi personalizavimo įrankius, tačiau pradedantiesiems vartotojams bus sudaryta mokymosi kreivė.
 • Laisvė perkelti, keisti dydį ir redaguoti turinį. Paprastas redagavimas nėra per daug sudėtingas, kai tai padarysite atlikę sąranką.
 • Ar yra prieiga prie HTML / CSS kodo?? Atrodo, kad galimas tam tikras HTML kodas, tačiau tai yra dar vienas komponentas, kurį geriau gali valdyti Web.com kūrėjai.
 • Vaizdo redagavimo vartotojo sąsaja. Vaizdinis redagavimas pasirodo gerai, tačiau iš tikrųjų daugelis „pasidaryk pats“ vartotojų skundžiasi dėl sąsajos ir funkcijų naudojimo.

Atrodo, kad tai, kad „Web.com“ suprojektavo savo svetainę už geriausią kainą, yra būdas tinkinti rezultatus. Tie, kurie pasirašo patys, tai atrodo nemaloni ir nusivylę, remiantis jų vartotojų apžvalgomis.

Svetainės naršymasSvetainės „Web.com“ naršymas yra pagrįstas šablonais, tačiau teikiant visas paslaugas, naršymas leis jums patenkinti jūsų verslo poreikius. Norint parodyti svetainę mobiliajame įrenginyje, reikia šiek tiek papildomo darbo
Nuotraukos ir galerijosSvetainės „Web.com“ naršymas yra pagrįstas šablonais, tačiau teikiant visas paslaugas, naršymas leis jums patenkinti jūsų verslo poreikius. Norint parodyti svetainę mobiliajame įrenginyje, reikia šiek tiek papildomo darbo.
Turinio vadybaTinklo Web turinys yra valdomas ne tiems, kurie neturi patirties. Pradedantys „pasidaryk pats“ vartotojai nusivylę, todėl šiai auditorijai rekomenduojama naudoti visas svetaines „Web.com“. Pradedantiesiems gali būti geresnių variantų kitiems tinklalapių kūrėjams. Patyręs vartotojas gali būti patenkintas „Web.com“ platformos sudėtingumu.
Nuotraukos ir galerijosWeb.com turi parinkčių integruoti bet kokią vaizdų formą. Surasti galeriją, kurią reikia iš anksto apžiūrėti, nebuvo išeitis.
Mobiliųjų svetainių kūrimasWeb.com siūlo mobiliųjų svetainių kūrimo parinktis, tačiau jos nėra integruotos į šablonus, kaip rasite pas modernesnius svetainių kūrėjus. Neatliekant per daug darbo, gali būti įtrauktas atskiras vaizdas mobiliesiems. Mobiliųjų svetainių kūrimas gali būti lengvai įgyvendinamas naudojant visas „Web.com“ projektavimo paslaugas.
Socialinės medijos integracijaKai kurias socialinės žiniasklaidos galimybes ir socialinės žiniasklaidos integraciją galite rasti tinklalapyje Web.com. Ši svarbi savybė yra viena iš daugelio siūlomų verslui ir parduotuvių savininkams pasiekti klientus.
Individualizuotos dizaino paslaugosPagrindinė „Web.com“ paslauga – skirtingai nei dauguma internetinių dizainų, kuriuos sukuriate patys, – yra pagrindinė svetainių kūrimo ir kūrimo paslauga. Web.com tai daro geriau. Bandydami tilpti į „pasidaryk pats“ erdvę, vartotojai nusivilia šios senos programos sudėtingumu. Norėdami rasti supaprastintą „pasidaryk pats“ platformą pagrindinėms svetainėms, norėsite ištirti kitus svetainių kūrėjus. „Web.com“ yra skirtas pažengusioms, funkcinėms svetainėms ir geriausiai suprojektuoja jums svetainę.

funkcijos & Įrankiai

Kaip viena iš originalių svetainių kūrimo bendrovių, funkcijų rinkinys yra didžiulis. Tinka didesnėms sudėtingesnėms svetainėms, kurioms reikia ypatingo dėmesio, arba labiau pažengusiems programuotojams, dirbantiems su svetainių dizainu, „Web.com“ tikrai patenkins el. Prekybos ir verslo funkcijų reikalavimus:

FunkcijaApžvalga
Web.com sąrankaŽiniatinklis.com rodo kai kurias svetainių pavyzdžius ir momentinį vaizdą su šablonais prieš spustelėdami mygtuką Pradėti. Turėsite įvesti domeno vardą, susikurti abonementą ir pasirinkti šabloną, kad galėtumėte tinkinti ir skelbti. Pirmas mėnuo yra nebrangus, tačiau po to kyla trys planai.
Interneto svetainės dizainasPasirinkę Web.com šabloną, jūs tikrai pradėsite žiniatinklio kūrimo procesą. Web.com siūlo keturias dizaino parinktis: „pasidaryk man“ web dizainas, individualus dizainas, „pasidaryk pats“ interneto dizainas ir svetainė mobiliesiems
Naršymo gylisAtrodo, kad žiniatinklis.com pateikia standartinį naršymo gylį bet kuriame iš anksto sukurtame šablone, arba viskas yra įmanoma, jei juos sukursite savo svetainę jums.
Valdikliai ir programosWeb.com yra suderinamas su dešimčia programų, valdiklių ir papildinių, skirtų patobulintai el. Prekybai, aplankams ir kitoms sudėtingoms svetainėms pritaikyti..
Pinigų gavimasKaip galinga elektroninės komercijos platforma, per daugelį metų įsigijusi keletą prekės ženklų, internetinis puslapis siūlo įrankius, reikalingus parduotuvių savininkams. „Web.com“ prekės ženklai yra „Register.com“, „Network Solutions“, „1ShoppingCart.com“ ir dar daugiau.
Lankytojų statistikaWeb.com neturės problemų dėl lankytojų statistikos, stebėjimui ir ataskaitų teikimui naudoti „Google Analytics“.
Nuotraukos, vaizdo įrašai ir garso įrašaiWeb.com integruojamas su vaizdinėmis ir medijos priemonėmis, kurių jums reikia norint parduoti savo prekės ženklą. Lengvai keiskite vaizdus ar medijos mygtukus.
Nuotraukos ir galerijosWeb.com turi parinkčių integruoti bet kokią vaizdų formą. Surasti galeriją, kurią reikia iš anksto apžiūrėti, nebuvo išeitis.
Mobiliųjų svetainių kūrimasWeb.com siūlo mobiliųjų svetainių kūrimo parinktis, tačiau jos nėra integruotos į šablonus, kaip rasite pas modernesnius svetainių kūrėjus. Neatliekant per daug darbo, gali būti įtrauktas atskiras vaizdas mobiliesiems. Mobiliųjų svetainių kūrimas gali būti lengvai įgyvendinamas naudojant visas „Web.com“ projektavimo paslaugas.
DienoraščiaiInternetinių tinklaraščių integracija su „WordPress“ yra gana paprasta. Procesas pareikalaus tam tikrų tyrimų
Google žemėlapiaiWeb.com leidžia greitai įkelti „Google Maps“, kitus žemėlapius ir keletą populiarių valdiklių.
HTML redaktoriusAtrodo, HTML fragmentai ir kai kurie kodai galimi svetainėje Web.com. Tai būtų Web.com išsamios projektavimo paslaugos ypatybė.
Formos ir apklausosFormų ir apklausų elementus galima integruoti arba kreiptis į Web.com programuotojus dėl šios paslaugos.
Saugojimo vietosRemdamiesi jūsų prenumeruojamu planu, jūs gausite 300 GB, 500 GB arba neribotą atminties vietą savo svetainei palaikyti. Kai kurie „Linux“, „Unix“ ir „Windows“ prieglobos planai siūlo neribotą saugyklą ir pralaidumą.
Informacinio biuletenio įrankisWeb.com siūlo tvirtą rinkodaros paketą, kuriame jie tvarko klientų informacinius biuletenius, straipsnius, tinklaraščius, laiškus ir dar daugiau.
Forumo palaikymasŽiniatinklis.com teikia vartotojų forumus kaip savo palaikymo plano dalį. Gali būti kuriami klientų svetainių forumai.
El. Komercija / internetinė parduotuvėOriginalus elektroninės komercijos svetainės „Web.com“ vadas geriausiai suprojektuoja elektroninės prekybos svetaines verslo savininkams ir parduotuvių savininkams. Ne tik tai, kad jie turi keletą naujų šios platformos įrankių rinkinių. Tai dar vienas „Web.com“ dizaino paslaugų pranašumas.
Vartų integracijaMokėjimo šliuzo paslaugos yra paprastos žiniatinklyje.com – jų svarbiausio portfelio dalis.
SEO ir internetinė rinkodaraWeb.com paieškos sistemų optimizavimo ir rinkodaros galimybės yra plačios, jų SEO pakete siūlomi vaizdo įrašai, straipsniai ir pranešimai spaudai. Visapusiškų paslaugų parinktis yra tvirta ir padeda parduotuvių savininkams pasiekti klientus ir surinkti reitingus pagal „Google“, „Yahoo“ ir „Bing“ paieškas. Web.com siūlo mokamą reklamą už paspaudimą, tinklaraščių tvarkymą, socialinę mediją ir daug daugiau. Tikėtis sumokėti.
Ribota prieiga prie svetainės (slaptažodžio apsauga)Web.com teikia prisijungimo duomenis prie paskyros, kai jūs prisiregistruojate, o klientai prieina prie slaptažodžio apsaugotos aplinkos, kad bet kada galėtų redaguoti ir tinkinti.
„Google® Analytics“Žiniatinklis.com integruojamas su „Google Analytics“ be žinomų problemų.
Svetainių kūrėjų saugumasWeb.com į saugumą žiūri rimtai: apsaugą nuo šlamšto per „CatchGuard“, apsaugą el. Paštu nuo virusų ir papildomą SSL sertifikatą, kainuojantį maždaug 5 USD per mėnesį..
Kelios kalbosNors nebuvo akivaizdu, ar „Web.com“ palaiko kitas kalbas, atrodo, kad tai yra gana lengva kodavimo problema. Reikia daugiau tyrimų, arba tegul Web.com tai daro už jus.
Mobiliųjų įrenginių optimizavimasNors Web.com šablonai nėra draugiški mobiliesiems, yra mobiliųjų įrenginių redagavimo funkcija, užtikrinanti sėkmingą rodymą mobiliuosiuose įrenginiuose.
CDN technologijaVietoj CDN technologijos Web.com bendradarbiauja su „Network Solutions“ ir siūlo panašias patobulintas DNS paslaugas.

Planai & Kainodara

Pirminiuose svetainės puslapiuose nebuvo informacijos apie kainodarą ar planą, tačiau „Web.com“ siūlo keturis įvairius kainodaros planus.

Siūlomi kainų planai

 • Svetainių kūrimo priemonė. 1Šv Mėnuo 1,95 USD, mėnuo 22,95 USD / mėn
 • Interneto svetainė + rinkodara. 1 mėnuo 2,95 USD, mėnuo 32,95 USD / mėn
 • Svetainė + Rinkodara + elektroninė prekyba. 1 mėnuo 3,95 USD, mėnuo 42,95 USD / mėn
 • Sukurk tai man. Iš pradžių nemokamai. 114,95 USD ir daugiau

Žiniatinklis.com siūlo gana konkurencingą gaunamų funkcijų ir paslaugų kainų nustatymą, tačiau doleriai gali prilygti, kai įtraukiate prieglobą, priedus ir papildinius. Tai gali būti svetainių kūrimo įmonė didesnėms įmonėms, kurioms reikia praktinių paslaugų.

Apsvarstykite šiuos kainų nustatymo veiksnius:

 • Ar jis siūlo nemokamą planą?? Ne visai. „Build-It-For-Me“ planas prasideda nemokamai.
 • Ar yra koks nors bandomasis laikotarpis, ar norint prisijungti, reikia kreditinių kortelių?? Panašu, kad turite sumokėti nedidelį mokestį už pirmą mėnesį, kurį laiką galite atšaukti, įdėję šiek tiek papildomų pastangų.
 • Kiek kainuoja „premium“ paketai, palyginti su konkurentais? Web.com yra konkurencingas pagal trumpą svetainių dizainerių, siūlančių tokio masto paslaugas, sąrašą. Jis nekonkuruos su mažesniais, pasidaryk pats “svetainių kūrėjais, skirtomis paprastoms ar vidutinio sunkumo svetainėms.
 • Ar galite kurti profesionalius tinklalapius naudodami tik nemokamą versiją? Ne visai.
 • Ar mokėjimas įvykdytas kas mėnesį / metus?? Siūlomas mėnesio įmokų planas.

Pagalba klientams

Web.com klientų aptarnavimo tarnybų reputacija yra geresnė nei vidutinė. Svetainėje yra įvairių palaikymo variantų, įskaitant 1-800 numerį – negirdėtą svetainės kūrėjo vietoje.

Taip pat klientai gali spustelėti norėdami išsiųsti el. Laišką, apsilankyti forumo tinklaraštyje, rasti naudingų straipsnių ir įsitraukti į smulkaus verslo viršūnių susitikimus. Atrodo, kad reakcijos laikas yra geras, o tolesnių priemonių reikia daugumai poreikių.

Lengvas naudojimas

Kaip išsami žiniatinklio kūrimo platforma, patogumas naudotis yra kvalifikuotų Web.com dizainerių rankose. Tiems, kurie nusprendžia kurti savo svetainę, internetinių svetainių kūrėjų veiklos sąlygos šiandien yra tokios didžiulės ir supaprastintos, kad Web.com nebegali gerai konkuruoti šioje rinkoje.

Pažangesniems dizaineriams, turintiems patirties, tai yra vertingesnė priemonė, skirta palaikyti aukščiausios klasės elektroninę prekybą ir didesnio masto įmones. Pradedantiesiems nebus lengva. Žemiau pateikiami keli dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai tyrinėjate įvairias internetinių svetainių kūrėjų parinktis:

Sąsajos paprastumas. Web.com sąsaja nėra skirta būti paprasta, išskyrus tuos, kurie turi patirties interneto svetainių kūrimo srityje.

Tinka pradedantiesiems / patyrusiems vartotojams. Yra ir kitų statybininkų, skirtų pradedantiesiems. Web.com, nors ir siūlo puikius šablonais pagrįstus sprendimus, yra geriausias klientams skirtas visas projektavimo ir kūrimo sprendimas. Pažengusiems vartotojams bus lengviau ir universaliau tenkinti verslo poreikius.

Visada išlaikykite svetainės kontrolę. Remdamiesi pasirinkta prenumerata, vartotojai gauna absoliučią autonomijos norą.

Pateikiama redaktoriaus pagalba. Kai kurie i„n-editor“ pagalba galima kartu su „Web Coach“ (dėstytojais) ir keliomis pagalbos parinktimis svetainėje.

Web.com nėra tiksliai skirtas paprastam. Dauguma vartotojų gali pasiekti, tačiau patyrę vartotojai bus daug labiau patenkinti žiniatinklio.com tinkamumu.

Išvada

„Web.com“ yra savo klasės svetainių kūrėjas, todėl sunku palyginti su kitais rinkoje esančiais svetainių kūrėjais. Geriausiai tinka tiems, kurie nori, kad įmonė jiems sukurtų interneto svetaines, tinkamas yra Web.com. Vartotojo apžvalgos rodo, kad naujiems dizaineriams, kurie bando sukurti savo svetainę, galbūt tai nėra geriausia, nebent jie turi patirties.

Žiniatinklis.com veikia jau seniai, turi didžiulį sekimą ir plačias galimybes. Šiandienos svetainių aplinkoje žiniatinklio dizaineriai turi daugybę variantų, susijusių su svetainių kūrėjais. Web.com išskirtinumas yra tas, kad jie siūlo abiejų tipų projektavimo paslaugas („pasidaryk pats“ ir „BIFM“). Atrodo, kad aukštesnės klasės paslaugų komplektas geriau tinka svetainėms, tinkančioms įmonėms, kurioms reikia sunkių darbų.

Pasinaudokite nemokama internetinės svetainės „build-it“ paslauga arba pigiu pirmuoju mėnesiu, kad nuspręstumėte, ar tai yra teisingas pasirinkimas jūsų verslui.

Palyginkite

Web.com

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadratas

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map