Žiniatinklio prieglobos apžvalgos


Didžiausias jūsų iššūkis nėra interneto prieglobos paslaugų paieška. Svarbu nuspręsti, kuris iš jų patenkins jūsų poreikius. Bet ko reikėtų ieškoti? Turėsite tam tikras specializuotas sąlygas. Tačiau svarbūs bendri bruožai turėtų būti šio sprendimo priėmimo proceso dalis.

Ieškokite saugyklos ir pralaidumo apribojimų. Žinokite apie kelių domenų apribojimus. Techninė pagalba taip pat yra svarbi. Atminkite tai, kai tyrinėjate žemiau pateiktas žiniatinklio prieglobos apžvalgas.

PASKUTINIS ATNAUJINTA: 2016 m. Vasario 28 d

AAWebmasters.com yra nepriklausoma žiniatinklio valdytojų asociacija, o šioje svetainėje išreikštos nuomonės, apžvalgos ir reitingai priklauso AWA. Svetainė gauna kompensaciją už peržiūrėtus produktus ir paslaugas. AAWebmasters.com kruopščiai išbando kiekvieną produktą ar paslaugą ir geriausius įvertina aukštai. AAWebmasters.com neskelbia informacijos apie visas galimas el. Prekybos platformas, svetainių kūrėjus ar žiniatinklio prieglobas. Norėdami pamatyti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

Reklamuotojo atskleidimas

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„InMotion“ talpinimas

Verslo svetainės planavimas? Šis šeimininkas ten ir toliau koncentruojasi. Jie ima už paramą. Kompromisas yra puikus patarimas, padedantis didinti pajamas. Yra 3 prieglobos planai, iš kurių 2 paruošti el. Prekybai. Tai reiškia, kad jie turi SSL sertifikatą ir daugeliu atvejų tam skirtą IP.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„SiteGround“

Ar techninė parama yra jūsų didžiausias rūpestis? Šis šeimininkas turi tokią reputaciją. „Siteground“ siūlo 3 bendrus žiniatinklio prieglobos planus, pritaikytus jūsų svetainės dydžiui. Eikite su pagrindinio prieglobos pradžios planu. GROWBIG ir GOGEEK planai siūlo papildomą talpyklos palaikymą, o kainodara tai atspindi.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„iPage“

Pirmą kartą svetainės savininkas? „iPage“ yra jūsų vieno langelio sprendimas. Galite nustatyti prieglobą per maždaug 6 minutes, o kaip svetainių kūrėją galite naudoti „goMobi“, svetainės kūrėją ar „Weebly“. Prieglobos paketai taip pat suteikia jums 300 USD rinkodaros kreditų už reklamą „Google“, „Yahoo“, „Bing“ ir „Facebook“.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„Bluehost“

Ar turite „WordPress“ svetainę? „WordPress“ patvirtina šią interneto prieglobos paslaugą. Geriausia kaina reikalauja 3 metų įsipareigojimo. Bet jei apsigalvosite, jie grąžins likusius mokesčius. Jie laimėjo apdovanojimus už klientų aptarnavimą, todėl prireikus galite tikėtis ekspertų pagalbos.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Arvixe

Ar domenų numeriai lems jūsų pasirinkimą?? Planą pasirinksite pagal tai, kiek domenų reikia priglobti. Pigiausias paketas suteikia jums iki 6. „Arvixe“ darbuotojai dirba nuotoliniu būdu. Dėl sutaupytų veiklos sąnaudų „Arvixe“ gali pasiūlyti prieinamą prieglobą. Tai nepakenkia našumui.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Žiniatinklio prieglobos centras

Planu likti mažas? Šis kompiuteris siūlo nebrangius paketus mažesnėms svetainėms, kurios nesitiki daug lankytojų. Nemokamas domeno vardas ir neribota erdvė reiškia, kad jūs nenukentėsite dėl kainos. Su šiuo kompiuteriu netgi galite paleisti el. Prekybos svetainę.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„GreenGeeks“

Nori išlikti atsakingas už aplinką? Šis šeimininkas yra apie žaliųjų judėjimą. Atsinaujinanti energija maitina jų serverius. Konkurencingos kainos ir šimtai funkcijų palengvina šį prieglobą aplinkoje. Bet jums nereikia paaukoti nieko, ko jums reikia norint paleisti svetainę.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„HostGator“

Ar lankstumas yra svarbesnis už palaikymą? Šis kompiuteris nėra skirtas pradedantiesiems. Iš didžiulio funkcijų sąrašo pasirenkate tai, ko jums reikia. Tai leidžia tinkinti prieglobą, o jūs mokate tik už tai, ko jums reikia. „HostGater“ taip pat siūlo kreditus reklamuotis „Google“, „Yahoo“ ir „Bing“.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

1and1

Ar turite globalių planų?? Šis Vokietijoje įsikūręs kompiuteris turi 13 duomenų centrų visame pasaulyje, talpinantis 11 milijonų klientų. Planai su CDN parinktimi leidžia jums pristatyti vietinį turinį talpykloje 62 pasaulio centruose. Pridėkite papildomų funkcijų naudodami išsamų saugos paketą ir el. Prekybos svetainių kūrėją.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

A2 talpinimas

Ar jūsų dėmesys yra greitis ir našumas?? A2 priegloba daro juos svarbiausiu prioritetu. Jų optimizuota technologija puslapius įkelia net 20 kartų greičiau nei kiti pagrindiniai kompiuteriai. Kainos nėra mažiausios, kokias galite rasti, tačiau klientai žino, kad gauna tai, už ką moka.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Mažas apelsinas

Ar jums reikia pagalbos kuriant prekės ženklą ir tapatybę? Ši prieglobos paslauga nedaug naudoja žodį „neribotas“. Nematysite paslėptų mokesčių. Sumokėkite, kaip jums patinka už pakuotes. Jų programinė įranga ir vartotojo sąsaja yra orientuota į klientą. Tai taip pat padeda sutelkti dėmesį į savo klientus.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„HostMonster“

Ar jums rūpi augimas ir pleiskanojimas? Ši „BlueHost“ dukterinė įmonė turi pradedančiųjų planus, siūlančius prieinamus atnaujinimo kelius. Pradėkite nuo bendro sprendimo ir įsitikinkite, kad galite lengvai pereiti prie naujovinimo. Nėra mėnesinio mokėjimo parinkties.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„eHost“

Ar jums reikia pagalbos kuriant savo svetainę? „eHost“ yra geras pasirinkimas. Juose yra svetainių kūrėjas, kuris naudoja daugiau nei 1000 šablonų. Trumpai galite sukurti kokybišką svetainę. Šios svetainės yra optimizuotos mobiliesiems įrenginiams. Galite naudoti programas, norėdami integruoti socialinės medijos pasirinkimus.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Žiniasklaidos šventykla

Ar jus neramina eismo srautai? Šis debesis pagrįstas kompiuteris yra žinomas dėl automatinio mastelio. Palyginti su kitais, prieglobos kaina gali atrodyti staigi, tačiau ji pagrįsta tinkleliu. Jūs gaunate geresnį našumą ir patikimumą. Populiariausias paketas leidžia talpinti iki 10 svetainių.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

WP variklis

Ar esate „viskas, kas„ WordPress ““? „WordPress“ valdo šią prieglobos paslaugą ir ji skirta tik „WordPress“ svetainėms. Pigiausias planas yra 29 USD per mėnesį. Kitų paketų kainos nurodytos atsižvelgiant į mėnesio lankytojus. Kainos taip pat pagrįstos „WordPress“ įdiegimų, kurias turėsite valdyti savo svetainėmis, skaičiumi.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Pagely

Ar esate „Amazon“ gerbėjas? Šis šeimininkas yra įdomus hibridas. Tai palaiko tik tas svetaines, kurios naudoja „WordPress“ platformą. Tačiau šioms svetainėms priglobti naudoja „Amazon Web Services“. Jūsų duomenys yra geriausiuose turimuose serveriuose. Gaunamos automatinės „Amazon S3“ saugojimo paslaugos atsarginės kopijos.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„JustHost“

Ar tau viskas gerai su 3 metų įsipareigojimu? Apsvarstykite šią seserinę įmonę „BlueHost“ ir „HostMonster“. Jūs gausite nebrangų, bet patikimą prieglobą ir aukštos kokybės klientų aptarnavimą. Daugiau nei 100 atvirojo kodo programų, papildinių ir temų padidina vertę. Taupymas prasideda nuo įsipareigojimo vieneriems metams, o po 3 metų – žymiai geriau.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Varyk Tėti

Ar svarbu eiti su žinomu vardu? „GoDaddy“ yra domenų registratorių karalius. Jei pradedate čia, galbūt norėsite, kad ir „GoDaddy“ būtų jūsų svetainės priegloba. Jei tai padarysite, domeno registracija nemokama. Pradinis paketas yra viena iš žemiausių kainų, kurią bet kur rasite.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„DreamHost“

Ar esate ne pelno siekianti organizacija? Ši paslauga siūlo nemokamą prieglobą jums. Pateikite „DreamHost“ IRS išleistą 501 (c) (3) nustatymo laišką. Jie tai patvirtins ir tada kartu su jumis nustatys prieglobą. Nedaug kitų interneto prieglobos įmonių tai siūlo.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Stora karvė

Ar el. Paštas jums svarbus? Praeikite iš visų karvių anekdotų svetainėje. Pamatysite, jie siūlo nebrangių paketų, kuriuose yra neribotas el. Pašto adresų kiekis. Jie taip pat siūlo svetainių kūrėjams su e-komercija ir nemokamu domenu. Galite pradėti greitai.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„LiquidWeb“

Ar norite laisvų rankų talpinimo?? „LiquidWeb“ specializuojasi valdomoje priegloboje. Jie perima jūsų infrastruktūros valdymą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į turinį. Jie pagrįsti debesimis, todėl galite pakeisti mastelį, kai būsite pasiruošę. Jų palaikymas yra toks geras, kad jie suteikia 59 sekundžių telefono skambučio garantiją.

Naujausi straipsniai

Peržiūrėti visas naujienas

nėra paveiksliuko

Palyginkite „InMotion Hosting“ ir „FatCow“: kas yra geriausia …

ATNAUJINTA 2017 m. Sausio 6 d

nėra paveiksliuko

Palyginkite „InMotion Hosting“ ir „Arvixe“: kuris yra geriausias …

ATNAUJINTA 2017 m. Sausio 5 d

nėra paveiksliuko

Palyginkite „InMotion“ ir „A2“ prieglobą: kuri yra „B“…

ATNAUJINTA 2017 m. Sausio 4 d
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me