e-komercijos krepšelių programinės įrangos apžvalgos


E-komercijos krepšelio programinės įrangos tiekėjų apžvalgos

El. Prekybos platformos pasirinkimas reiškia ne tik patrauklią parduotuvę, nors tai taip pat labai svarbu. Turite klientams suteikti patrauklių įspūdžių, išsiųsti laiku, tvarkyti atsargas ir nuolat atnaujinti parduotuvę. Visa tai gali priblokšti, todėl mes ištyrėme jums svarbiausias el. Prekybos platformas. Perskaitykite mūsų apžvalgas, kad sužinotumėte, kuri platforma labiausiai atitinka jūsų e. Prekybos poreikius (dabartinius ir būsimus).

  PASKUTINIS ATNAUJINTA: 2016 m. Birželio 11 d

AAWebmasters.com yra nepriklausoma žiniatinklio valdytojų asociacija, o šioje svetainėje išreikštos nuomonės, apžvalgos ir reitingai priklauso AWA. Svetainė gauna kompensaciją už peržiūrėtus produktus ir paslaugas. AAWebmasters.com kruopščiai išbando kiekvieną produktą ar paslaugą ir geriausius įvertina aukštai. AAWebmasters.com neskelbia informacijos apie visas galimas el. Prekybos platformas, svetainių kūrėjus ar žiniatinklio prieglobas. Norėdami pamatyti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

Reklamuotojo atskleidimas

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Shopify

Reikia aukštos klasės parduotuvės? „Shopify“ siūlo vieną iš plačiausių el. Prekybos funkcijų sąrašų kartu su plačiu programų pasirinkimu, kuriomis galima išplėsti šią funkciją. „Shopify“ yra labai paprasta naudoti ir kiekvienoje parduotuvėje yra tinklaraščio skyrius, skirtas susisiekti su klientais.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„BigCommerce“

Norisi visko? „Bigcommerce“ teikia pilną funkcijų paketą kiekvienam jūsų el. Prekybos poreikiui. Tačiau pradedantiesiems svetainių kūrėjams to nereikėtų bijoti, nes „Bigcommerce“ yra gerai žinoma, kaip lengva ja naudotis. Pasirinkite šabloną, kuris jūsų parduotuvę paverčia mobilia.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Voliuzija

Tik keli produktai? „Volusion“ yra tvirta elektroninės komercijos platforma, siūlanti daug to, ką daro konkurentai. Tačiau tai nėra lengviausia naudoti programinė įranga, o šablonai atrodo šiek tiek pasenę. Visi planai turi apribojimus, o per didelius mokesčius galima greitai sudėti.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

E-komercija aikštėje

Turi gražių vaizdų? „Squarespace“ elektroninės komercijos pasiūlymas visiškai palaiko svetainių kūrėjų dėmesį į vešlius įvaizdžio turinčius puslapius. Turėdami 45 labai vizualius savo internetinės parduotuvės šablonus ir visiškai pakrautą el. Prekybos funkcijų rinkinį, jūsų „Squarespace“ parduotuvė tikrai pritrauks dėmesį.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

3dCart

Tiesiog startas? Naudodamas intuityvią sąsają ir puikų klientų aptarnavimą, „3dcart“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dar nesinaudoja elektronine prekyba. Yra vedlys, kuris žingsnis po žingsnio supažindina jus su sąrankos procesu, kartu su vaizdo įrašų instrukcijomis.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„Weebly“ elektroninė prekyba

Turi kelis produkto variantus? „Weebly“ elektroninės komercijos platforma, skirta savo svetainių kūrėjui, yra tokia pati, kaip ir bet kuri atskira el. Prekybos programinė įranga. Be to, tai leidžia kurti tam skirtus produktų puslapius, kategorijų puslapius ir kelių gaminių variantų ekranus. Pirkėjai gali lengvai paskelbti jūsų produktų puslapius socialinėje žiniasklaidoje.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„LemonStand“

Sparčiai augantis verslas? „LemonStand“ yra skirta verslo savininkams, kurie orientuojasi į savo verslo augimą ir yra pasirengę pasamdyti IT specialistą, kad sukurtų savo e-komercijos svetainę. „LemonStand“ parduotuvė greitai prisitaiko prie greitai augančio verslo, nors tai padaryti turite turėti kūrėją.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„CoreCommerce“

Ieškai puikios paramos? „CoreCommerce“ turi puikų klientų aptarnavimą per įprastą palaikymą telefonu ir el. Paštu, tačiau jie taip pat siūlo tiesioginius pokalbius, kurie yra gana reti. „CoreCommerce“ yra geriausia mažoms ir vidutinėms įmonėms, nes jos ima mokesčius už mėnesio saugyklos ir pralaidumo ribų viršijimą.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„Wix“ elektroninė prekyba

Daugiau nei parduotuvė? Jei jūsų el. Prekybos verslui reikia daugiau nei parduotuvėje, tada apsvarstykite galimybę naudoti „Wix“ el. Prekybos platformą, palaikomą didžiuliame verslo programų pasirinkime „Wix“ programų rinkoje. Tai prideda tokias verslo funkcijas kaip el. Paštas, rinkodaros įrankiai ir kontaktinės su klientais programos.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Magento

Ar esate išmintingas?? „Magento“, kaip atvirojo kodo elektroninės komercijos platforma, turi platų el. Prekybos funkcijų rinkinį ir daugiau nei 7000 „Magento“ programų rinkoje. Norėdami visiškai naudotis „Magento“, turite mokėti koduoti arba pasamdyti ką nors tai padaryti už jus.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„Pinnacle“ krepšelis

Reikia rinkodaros pagalbos? „PinnacleCart“ siūlo nemokamą interneto prieglobą kartu su gana standartiniu el. Prekybos funkcijų rinkiniu. Bendrovė garsėja kaip orientuota į rinkodarą ir teikia įvairias rinkodaros priemones. Taip pat teikiamos pasirinktinės rinkodaros paslaugos už tam tikrą mokestį.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

1Prekių krepšelis

Pradedama maža ir auga? „1ShoppingCart“ yra pilna elektroninės komercijos funkcijų, kuriomis gali tapti naujosios įmonės, sąrašą, nors iš pradžių jos gali atrodyti didelei. Yra naudinga partnerių programa, kaip stipraus rinkodaros paketo dalis, padedanti reklamuoti jūsų verslą.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„PrestaShop“

Nori susimokėti už šablonus? „PrestaShop“, savarankiškai naudojamoje platformoje, turi pilną integruotą funkcijų rinkinį, kad ir kokias funkcijas galėtų atlikti jūsų el. Prekybos parduotuvė, tačiau tik su vienu nemokamu dizaino šablonu. Tačiau daugiau nei 2000 profesionaliai sukurtų šablonų yra prieinami už tam tikrą mokestį, ir dauguma jų yra mobiliesiems pritaikyti.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

CS krepšelis

Kaip daugybė pasirinkimų? „CS-Cart“ komplekte yra 242 temos, skirtos jūsų parduotuvės šablonui. Taigi yra tikimybė, kad rasite temą, kuriai nereikia daug pritaikymų, jei tokių bus. Tinkinimas yra lengvai atliekamas, ir jūs galite skirtingai pažvelgti į kiekvieną iš daugelio parduotuvių fasadų.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„WooCommerce“

Įrašymas į „WordPress“? „WooCommerce“ yra populiariausia el. Prekybos platforma internete, kuri yra gera žinia „WordPress“ savininkams, kurie gali ją prijungti prie savo WP svetainės. Pati „WooCommerce“ yra nemokama, nors kartais turite mokėti už programas, kurios praplečia jos funkcionalumą.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„Zen Cart“

Ieškoma savarankiškos platformos? „Zen Cart“ yra viena iš senesnių savarankiškai prižiūrimų el. Prekybos platformų. Norint pritaikyti pagrindinį numatytąjį šabloną, reikia kodavimo įgūdžių, tačiau tada galite pasirinkti iš daugiau nei 2 000 papildinių, kad išplėstumėte savo parduotuvės funkcionalumą..

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„Spark Pay“

Turi daugiau nei vieną parduotuvę? „Spark Pay“ turi gerų naujienų el. Prekybos baronams – per vieną administratoriaus sąskaitą galite valdyti kelis parduotuvių rinkinius. Tai naudinga, jei taikote pagal skirtingus demografinius rodiklius arba jei norite parduoti skirtingas prekes.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Didelis kartelis

Parduodu meną ar muziką? Menininkai, neturintys jokių kodavimo žinių ar žiniatinklio kūrimo įgūdžių, gali naudoti „BigCartel“ norėdami sukurti profesionalią svetainę, kad pasiektų savo gerbėjus ir parduotų savo kūrybinius produktus. „BigCartel“ labiausiai tinka nepriklausomiems menininkams, norintiems išlaikyti savo pardavimų kontrolę.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„HighWire“

Dėl griežto biudžeto? „Highwire“ turi tik du planus, tačiau abu yra ekonomiški. Vis dėlto „Highwire“ vis tiek teikia visas funkcijas, reikalingas paleisti visą elektroninės prekybos parduotuvę, tačiau nebūtinai kartu su visais savo konkurentų garsiais varpais ir švilpuku..

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

X krepšelis

Nesate tikri dėl prieglobos? Jei esate neapsisprendęs pasirinkti savarankiško prieglobos kelią, „X-Cart“ savo el. Prekybos platformoje siūlo ir saugyklą, ir debesį. Abiem versijoms reikia tam tikrų techninių žinių ir kantrybės, kad būtų galima visapusiškai išnaudoti visas turimas galimybes.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Ecwid

Nori parduoti iš bet kur? „Ecwid“ yra papildinys, leidžiantis pridėti el. Prekybos parduotuvę į savo svetainę. Galite parduoti iš savo „WordPress“ tinklaraščio, „Facebook“, „Google“ svetainės ir bet kur kitur. Paprastai tai nustatyti paprasta.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

„UltraCart“

Norite mygtuko „Pirkti“? Galbūt kaip elektroninės komercijos mažmenininkas nenorite kurti parduotuvės, ir būtent čia „UltraCart“ pasirodys. Prie esamos svetainės pridedate mygtuką „Pirkti“ arba „Pridėti į krepšelį“, o jūsų krepšelis talpinamas „UltraCart“ debesyje.

SKAITYKITE APŽVALGĄ
Išbandykite dabar

Prekių krepšelis Elite

Reikia palaikymo biure? El. komercija yra daug daugiau nei tik produktų pardavimas, o „Shopping Cart Elite“ turi tą paslėptąją verslo pusę. Užsakymų valdymas, pristatymas ir atsargų sudarymas, greitas duomenų įvedimas ir dalijimasis produktais palengvina darbą biure.

Naujausi straipsniai

Peržiūrėti visas naujienas

nėra paveiksliuko

Palyginkite „InMotion Hosting“ ir „FatCow“: kas yra geriausia …

ATNAUJINTA 2017 m. Sausio 6 d

nėra paveiksliuko

Palyginkite „InMotion Hosting“ ir „Arvixe“: kuris yra geriausias …

ATNAUJINTA 2017 m. Sausio 5 d

nėra paveiksliuko

Palyginkite „InMotion“ ir „A2“ prieglobą: kuri yra „B“…

ATNAUJINTA 2017 m. Sausio 4 d
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map