Didelio kartelio apžvalga 2016 m


Didelis kartelis

Apsilankykite svetainėje

8.9


AWA balas

Didelis kartelis

„Big Cartel“ 2005 m. Įkūrė Mattas Wighamas, kuris ieškojo paprasto sprendimo, kuris padėtų jam reklamuoti savo grupę ir parduoti jų prekes. Nuo pat veiklos pradžios daugiau nei 250 000 menininkų yra užsiregistravę ir dabar naudojasi platforma, norėdami parduoti įvairius gaminius. Perskaitykite mūsų „Big Cartel“ apžvalgą žemiau.

Argumentai už

 • Lengvas ir greitas sąranka
 • Besiūlė kasa
 • Kodavimo nereikia
 • Neužteršta sąsaja

Minusai

 • Nėra trečiųjų šalių gabenimo integracijos
 • Nepalaiko kelių kalbų
 • Nėra palaikomų produktų palaikymo
 • Nėra telefono ir pokalbių palaikymo

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.bigcartel.com
 • Buveinė: Solt Leik Sitis, UT
 • Įkūrimo metai: 2005 metai
 • Kategorijos: el. prekybos programinė įranga

„Big Cartel“ patenkina labai specifinę bendruomenę. Ji yra specialiai sukurta menininkams ir muzikantams, kurie nori parduoti savo kūrybinius produktus savarankiškai. Internetinėje platformoje yra visi įrankiai, kurių jums prireiks norint įkurti nedidelę internetinę parduotuvę ir pasiekti savo gerbėjus bei klientus. Menininkai, neturintys jokios interneto dizaino ar kodavimo patirties, gali lengvai atidaryti svetainę ir jiems nereikia jaudintis dėl serverių tvarkymo ar techninių problemų šalinimo.

Mastelio keitimas

Didysis kartelis siekia pradėti mažą ir likti mažą. Tai yra menininkų, kurie nori sumažinti išlaidas ir sukurti paprastą, tačiau profesionalią svetainę, kurioje gali bendrauti su klientais, dalis. Skirtingi kainodaros planai leidžia pridėti daugiau produktų, tačiau „Big Cartel“ svetainė paprasčiausiai nėra skirta didelėms atsargoms.

Reputacija

Didžiojo kartelio kūrėjai žinojo, kad bendraus su menininkais, kuriems norint sukurti internetinę parduotuvę reikia greito, lengvo ir prieinamo įrankio. Atsižvelgdami į tai, jie nusprendė sukurti vartotojo sąsają, kuria buvo labai lengva naudotis ir kuriai nereikėjo išankstinių žinių ar mokymų. Apskritai jų pastangos buvo sėkmingos.

Kodėl verta rinktis didįjį kartelę??

Jei esate nepriklausomas menininkas, rašytojas, muzikantas ar amatininkas, siekiantis išvengti mokesčių ir vargo, susijusių su didesnėmis platformomis, „Big Cartel“ yra puikus pasirinkimas. Nors neturėsite galimybės naudotis kai kuriais sudėtingesniais įrankiais ir kitų el. Prekybos platformų funkcijomis, turėsite viską, ko jums reikia. Dauguma žmonių, pasirinkusių „Big Cartel“, siekia paprasto ir supaprastinto svetainės kūrimo būdo.

Pagrindiniai bruožai

 • Nuolaidų redaktorius
 • „iPhone“ programa
 • Inventoriaus stebėjimas
 • Viename gaminyje galite rodyti iki 5 vaizdų
 • Parduokite skaitmeninius gaminius
 • Parduokite „Facebook“
 • Realaus laiko informacijos suvestinė
 • Individualūs domenai
 • Optimizuota paieškos sistema
 • Koderis draugiškas
 • SSL šifravimas
 • „Google Analytics“ integracija

Pramonės ekspertų verdiktas dėl didžiojo kartelio

„eCommerce PlateformExperts“ sutinka, kad „Big Cartel“ yra tikrai teisingas pasirinkimas menininkams, muzikantams ir amatininkams. Tiems, kurie turi biudžetą, nėra priimtinesnės kainos. Vartotojai gali nemokamai parduoti iki 5 produktų. Pridėjus daugiau atsargų kainuoja tik šiek tiek papildomų lėšų, tačiau tai vis dar yra neįtikėtinai prieinama kaina. Menininkai gali sukurti profesionalią svetainę, nesijaudindami apie didelius pinigus įdarbindami profesionalų kūrėją arba sumokėdami brangų mėnesinį mokestį..

Kiekvienas gali lengvai nustatyti parduotuvę vos per penkias minutes, neįvesdamas kreditinės kortelės. Pradėję parduotuvę ir turėdami prieigą prie pagrindinės programos, lengvai rasite savo kelią. Kritikai mėgaujasi švariu prietaisų skydelio dizainu, kuris leidžia išvengti per daug žmonių ar būti perkrautas.

Didžiausias „Big Cartel“ trūkumas, kurį pastebėjo kritikai, buvo savybių trūkumas. Naudotojai turės prieigą prie visko, ko jiems reikia, tačiau nesitikėkite, kad per daug varpų ir švilpukų, atsižvelgiant į kainų etiketę. Didelis kartelis yra didžiulė vertė, tačiau jei ieškote to, kas praturtina daugiau funkcijų, galbūt norėsite įkąsti kulką ir investuoti į tvirtesnę platformą..

Atsižvelgdami į visus šiuos veiksnius, ekspertai skiria „Big Cartel“ nuo 9 iki 10 žvaigždžių.

 • https://www.bigcartel.com/community/
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/big-cartel-review/
 • 2016 m. Balandžio 20 d

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai

Skundai, iškelti dėl didžiojo kartelio, paprastai skirstomi į dvi glaudžiai susijusias kategorijas.

 • SEO įrankiai. Neigiamos apžvalgos konkrečiai susijusios su tuo, kad pakeisdami produkto pavadinimą negalėsite pakeisti URL. Dėl to paieškos varikliams gali būti sunku efektyviai tikrinti jūsų svetainę ir patekti į reitingus. Internetinėms įmonėms, kurios rinkodara remiasi SEO priemonėmis, tai gali sukelti didelę problemą.
 • Ribotas inventorius. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad „Big Cartel“ leidžia siųsti tik iki 300 vienetų. Ši riba atrodo pagrįsta, nes „Big Cartel“ yra skirta menininkams, linkusiems turėti mažesnį produktų skaičių.

Nors vartotojų skundai dėl „Big Cartel“ tikrai yra pagrįsti, jie taip pat yra tiesioginis rezultatas dėl to, kad programa yra skirta konkrečiai auditorijai.

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai

Vartotojai, kurie norėjo pereiti nuo „Etsy“ tipo prekybos platformos prie kažkokios lankstesnės, buvo labai patenkinti, kai persikėlė į „Big Cartel“. Programa yra puikiai pritaikyta menininkams ir padeda jiems pasiekti platesnę auditoriją bei įtraukti daugiau mokėjimo šliuzų. Pasitraukimas iš „Etsy“ taip pat padėjo pagerinti srautą ir konversijas, nes vartotojai nebebuvo išvardyti šalia tiesioginių konkurentų.

„Big Cartel“ yra puikus sprendimas tiems, kurie nori išplėsti esamos svetainės funkcionalumą. Pirkinių krepšelis gali būti pritaikytas taip, kad atspindėtų likusią svetainės dalį ir pateiktų kasą, išryškinančią prekės ženklą.

Vartotojai taip pat liko patenkinti tuo, kad jiems pavyko sukurti sudėtingesnį pirkinių krepšelį, nepraleidžiant valandų besimokant dizaino priemonių. Pradedantieji gali lengvai pradėti dirbti be jokios kodavimo patirties.

 • https://www.bigcartel.com/community/

Dizainas & Pritaikymas

Svetainių šablonai

Naudodami „Big Cartel“ galite apsiriboti šešiais nemokamais šablonais. Geros žinios yra tai, kad jie visi yra visiškai pritaikomi. Redaktorius leidžia lengvai pridėti logotipą ir pakeisti spalvas bei šriftus. Net pradedantysis gali sukurti unikalią svetainę, atspindinčią jų prekės ženklą.

Jei turite patirties su kodu, galite užprogramuoti savo dizainą ir sukurti svetainę nuo nulio. Tiesiog atminkite, kad nemokamas planas leidžia tik koreguoti CSS. Jei norite pasiekti HTML, turėsite užsiregistruoti už mokamą paketą.

Priešingu atveju geriausia klijuoti su šablonu ir žaisti pritaikant detales. Visada yra galimybė pasamdyti laisvai samdomą dizainerį, tačiau dauguma žmonių į „Big Cartel“ ateina norėdami sutaupyti pinigų. Patyrusio dizainerio samdymas yra pagrindinės išlaidos, kurių nori išvengti dauguma įmonių.

Apskritai, „Big Cartel“ dizaino aspektai yra be kaulų. Šablonai atrodo gerai, tačiau jie nėra labai supainioti. Pridėkite turinį ir tvarkykite nuotraukas lengvai ir nesudėtingai. Be to, visos svetainės yra lengvai reaguojančios ir patogios mobiliesiems

Taip pat socialinis pasidalinimas ir „Facebook“ bei visiškai integruoti į jūsų parduotuvę. Tai didelis pliusas menininkams, kurie jau labai pasitiki socialine žiniasklaida, norėdami bendrauti su gerbėjais.

funkcijos & Įrankiai

Visos didžiojo kartelio funkcijos yra gana paprastos. Nei viena sritis nėra tvirtesnė už kitą. Gaunate visus įrankius, reikalingus jūsų verslui valdyti, nereikia spręsti rūšiavimo galimybių. Tiems, kurie vertina paprastumą, tai yra tikra premija.

Funkcija
Apžvalga
Tinkintas domeno vardasKai prisiregistruojate naudotis nemokamu planu, jums tereikia pateikti el. Pašto adresą, slaptažodį ir parduotuvės pavadinimą. Tai leidžia pastatyti nedidelę, tačiau funkcionalią parduotuvę. Atminkite, kad jūsų domeno vardas baigsis .bigcartel. Jei norėtumėte tinkinto domeno, turėsite atnaujinti mokamą planą.
Mobilioji / reaktyvioji parduotuvėNors „Big Cartel“ nesiūlo daugybės temų, visos jos yra puikiai reaguojančios ir patogios mobiliesiems. Pirkėjai gali ne tik apsipirkti iš bet kurio įrenginio, bet ir tvarkyti parduotuvę naudodami bet kurį mobilųjį įrenginį.
Produktų pridėjimasTiesiog spustelėkite produkto skirtuką ir įveskite visą norimą informaciją. Iš vieno ekrano galite parašyti aprašą, nustatyti siuntimą ir kainą bei pridėti vaizdų. Viskas, ko jums reikia, yra viename paprastame puslapyje. Čia taip pat galite valdyti bet kokias gaminio rodymo parinktis. Išvardinkite elementus kaip „Netrukus“ arba reklamuokite spalvų ir dydžių parinktis. Yra tik tiek produktų rodymo parinkčių, kurie padės jums parduoti netapant per dideliu.
Programų integracija„Big Cartel“ siūlo įspūdingą programų parduotuvę, leidžiančią lengvai integruoti trečiųjų šalių programas. Jūs ieškote pagal raktinį žodį, kad rastumėte tinkamus įrankius. Integruoti bet kurią naują programą užtenka vos kelių paspaudimų.
Integracija su „eBay“ ir „Amazon“Nors „Big Cartel“ yra elektroninės komercijos platforma, dėl savo apimties ir dėmesio jis dažnai lyginamas su „Etsy“. Tai daro jį labiau konkuruojančiu su kitomis populiariomis pardavimo platformomis. Dėl šios priežasties nėra jokio lengvo ar akivaizdaus būdo integruoti kitas pardavimo programas.
Turinio vadybaPridėti ir tvarkyti puslapius ir produktus negali būti lengviau. Nors kai kurie gali pastebėti „Big Cartel“ esminių funkcijų rinkinį kaip trūkumą, jie galų gale skirti paprastiems dalykams. Nebevarginsite galimybių. Kai tik atidarysite prietaisų skydelį, jūs tiksliai žinosite, kur eiti, norint atlikti tam tikras užduotis.
Hostingas ir saugumas„Big Cartel“ siūlo prieglobos paslaugas, kurios užsitarnavo gerą reputaciją dėl greito krovimo laiko ir patikimo veikimo. Jūsų sąskaitoje taip pat bus SSL šifravimas ir visos privilegijos, susijusios su jūsų pasirinktu mokėjimo teikėju. Nors didelis kartelis nekeliamas aukščiau ir anapus, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, yra daugybė apsaugos priemonių.
Pralaidumas ir saugojimasDaugelis pirkinių krepšelio programų reklamuoja pralaidumą ir saugojimo galimybes. Didžiųjų kartelių kainų paketai yra atskirti pagal tai, kiek produktų ir vaizdų galite pridėti. Geros žinios yra tai, kad jums nereikės jaudintis dėl per didelių mokesčių ar kokių nors paslėptų mokesčių, susijusių su naudojimu.
Atsarginės kopijos ir svetainių eksportasYra keletas eksporto galimybių, susijusių su dideliu karteliu, nors galbūt ne tiek daug, kiek jums gali patikti. Jei nuspręsite pereiti prie kitos apsipirkimo platformos, galėsite eksportuoti užsakymo informaciją.
Mokėjimo apdorojimasTurite dvi galimybes: „PayPal“ ir „Stripe“. Kai kurios platformos siūlo šimtus variantų, tačiau didžiųjų kartelių verslui nereikia visų šių parinkčių. Klientai gali saugiai atsiskaityti naudodamiesi kredito ir debeto kortelėmis arba per savo „PayPal“ sąskaitą, pateikdami ieškinį „PayPal“ ir „Stripe“. Abu procesoriai taip pat turi stiprią reputaciją dėl saugumo. Visi jūsų pagrindai bus padengti tarp šių dviejų teikėjų.
Prekių krepšelio papildiniai ir priedaiProgramų parduotuvėje yra daugybė galimybių išplėsti savo pirkinių krepšelio funkcijas. Galite bendradarbiauti su kai kuriais pagrindiniais vardais ir klientams pasiūlyti patogų apsipirkimo įspūdį.
Užsakymų valdymasVėlgi, „Big Cartel“ pateikia visus reikalingus įrankius. Galite sekti užsakymus ir spausdinti etiketes. Taip pat lengva nustatyti kiekvieno užsakymo el. Pašto pranešimus. Tai leidžia jums susisiekti su klientais ir gauti užsakymų atnaujinimus.
Atsargų valdymasSupaprastinta informacijos suvestinė aiškiai rodė atsargų informaciją. Taip pat galite pakoreguoti gaminio ekranus, kad būtų rodomos etiketės „Coming Soon“ arba „Out of stock“. El. Pašto pranešimai jus įspės, kai žemas lygis, kad parduotuvė būtų geriau valdoma.
Apleisti vežimėliaiViena naudinga savybė, kurios pastebimai trūksta „Big Cartel“, yra apleistas krepšelio atkūrimas. Daugeliui verslininkų tai yra gyvybiškai svarbi priemonė. Vis dėlto „Big Cartel“ galėjo to nedaryti, nes jis paprasčiausiai netaikomas jų priimamų parduotuvių tipui.
PCI sertifikuotaNors „Big Cartel“ nesiūlo plataus mokėjimo šliuzų sąrašo, „PayPal“ ir „Stripe“ yra PCI sertifikuoti. Jūsų klientai gali jaustis tikri, kad bet kokia asmeninė ir finansinė informacija yra saugoma. Tai taip pat padės jūsų parduotuvei atrodyti profesionaliau.
Mokesčiai ir gabenimasKai pridedate produktą, galite nustatyti mokesčių ir gabenimo parinktis. Ši informacija bus automatiškai apskaičiuojama per kasą. Automatizuojant šį procesą užtikrinamas tikslumas ir atleidžiama nuo laiko kuriant produktus.
Siuntos sekimasNorėdami stebėti siuntas, viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į nustatymą ir pasirinkti pristatymo būsenos parinktį. Tai leis jums pamatyti, ar produktai buvo išsiųsti, ir peržiūrėti stebėjimo informaciją. Naudodami mobiliesiems parengtą svetainę, galite net patikrinti siuntas iš savo telefono.
Rinkodaros ir prognozavimo ypatybėsJei norite įdėti daug pastangų savo svetainės rinkodarai, turėsite apsilankyti programų parduotuvėje. Iš čia galėsite pridėti tinklaraščio ir naujienlaiškių galimybes. Didelis kartelis yra paruoštas „Facebook“, tačiau galbūt norėsite pridėti ir kitų socialinės žiniasklaidos platformų, kad galėtumėte išsamiau informuoti klientus. Viena iš platformų SEO įrankių problemų yra ta, kad gali būti sunku pakeisti URL. Kiekvieną kartą pridedant produktą, bus sukurtas tinkintas URL. Tačiau jei pakeisite produkto pavadinimą, nėra taip paprasta pakeisti ir URL. Tai gali turėti didelę įtaką paieškos sistemų reitingavimui.
Dovanų kuponai, pasiūlymai ar kuponaiMokamos „Big Cartel“ versijos leidžia siūlyti pasiūlymus ir nuolaidas. Yra visas skirtukas, skirtas reklamoms kurti. Tai yra puikus būdas reklamuoti savo produktus ir užsidirbti daugiau atostogų bei kitų ypatingų progų.
Integruotos akcijos„Administratoriaus“ informacijos suvestinės meniu juostoje esantis nuolaidos mygtukas leidžia jums naudotis reklamos įrankiais. Galite pasiūlyti nuolaidą naujiems gaminiams, sukurti išpardavimus švenčių ir kitų renginių metu ir dar daugiau. Didelis kartelis leidžia greitai ir lengvai parduoti savo produktus.
Svetainių statistikaKai reikia pranešti apie svetaines, galite peržiūrėti įvairią informacinę statistiką. Informacijos suvestinėje bus rodoma:
 • Labiausiai žiūrimi produktai
 • Svetainės, nukreipiančios į jūsų parduotuvę
 • Paieškos terminai, kurie atvedė į jūsų parduotuvę
 • Apsilankymų skaičius

Jei norite dar daugiau informacijos, galite lengvai integruoti „Google Analytics“.

Planai & Kainodara

Tik prasminga, kad tokia atvira programa būtų su prieinama kaina. Vartotojai gali pasirinkti iš kelių kainų paketų, turinčių skirtingas funkcijas.

Auksas – nemokamas

Viskas, ko jums reikia prisiregistruoti ir įkurti svetainę, yra el. Pašto adresas. Nemokama versija turi tam tikrų apribojimų. Jums neteks „.bigcartel“ URL ir galėsite pridėti tik penkis produktus su vienu atvaizdu. Be to, nors jūs galite atlikti pasirinktinius redagavimus naudodami CSS, tačiau neturėsite prieigos prie HTML.

Platina – 9,99 USD / mėn

 • 25 produktai
 • Penki vaizdai / produktas
 • Svetainių statistika
 • CSS ir HTML prieiga
 • Inventoriaus sekimas
 • Tinkintas URL
 • Nuolaidų kodai

Deimantas – 19,99 USD / mėn

 • Visos „Platinum“ plano savybės
 • 100 produktų
 • Penki vaizdai / produktas

Titanas – 29,99 USD / mėn

 • Visos „Platinum“ ir „Diamond“ planų ypatybės
 • 300 produktų
 • Penki vaizdai / produktas

Kaip matote, didžiausias kainų nustatymo planų skirtumas yra produktų, kuriuos galite pridėti, skaičius. Jei tik pradedate veiklą, visada galite atnaujinti planus, kai pridedate produktus. Tačiau jūs galite pranokti „Big Cartel“. Jei pasieksite tašką, kuriame turėsite pridėti daugiau nei 300 produktų, turėsite rasti naują platformą.

Didžioji dalis „Big Cartel“ kainodaros paketų atitinka jų konkurentus. Didelis skirtumas yra tas, kad „Big Cartel“ nėra daug varpų ir švilpukų.Jei pasirinksite „Titanium“ paketą, mokėsite maždaug tiek, kiek dirbtumėte su didesniu paslaugų teikėju, kuriame yra daugiau įrankių ir galimybių augti.Tačiau jei esate menininkas, galite jaustis geriau dirbdami su specialiai jums sukurta platforma.

Pagalba klientams

„Big Cartel“ siūlo gana ribotą klientų aptarnavimą. Nors juos galite pasiekti el. Paštu nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 iki 18 val. EST, jie nesiūlo palaikymo telefonu ar tiesioginių pokalbių. Negalėsite pasikliauti palaikymu visą parą ir visą parą, o geriausia galimybė savaitgaliais susisiekti su kuo nors per jo „Twitter“ paskyrą. Tai reiškia, kad neturėtumėte tikėtis greito atsakymo ir neatidėliotinos pagalbos iškilus problemoms.

Didžiąją laiko dalį geriausia yra apsilankyti jų pagalbos puslapyje. Deja, net ši sritis yra trumpa. Įveskite keletą paieškos terminų ir greitai pamatysite, kad straipsniai nėra visiškai išsamūs. Jums gali pasisekti rasti vaizdo įrašą, kuriame pateikiamas jūsų klausimas, tačiau ne visada taip yra.

Didelio kartelio svetainėje yra bendruomenės skyrius, tačiau tai nėra įprastas jūsų vartotojų forumas. Vietoje to, joje yra vartotojų parduotuvės ir išryškinami menininkai. Jei „Big Cartel“ siūlys ribotą klientų aptarnavimą, tik prasminga, kad jie skatintų bendruomenės forumus, kur vartotojai galėtų padėti kitam. Kol kas tai nebuvo padaryta.

Jei siųsite el. Laišką palaikymo tarnybai, tikėkitės atsakymo palaukti apie 24 valandas. Tai gali jaustis kaip amžinybė, ypač jei jūsų parduotuvė nedirba ir prarandate pardavimus. Akivaizdu, kad klientų aptarnavimas yra tas, kuriame galima dar daug ką patobulinti.

Lengvas naudojimas

Didelis kartelis leido labai lengvai pradėti. Registracija trunka vos kelias minutes, o tada galite pereiti prie prietaisų skydelio ir pasirinkti temą. Iš ten šoninės juostos meniu padės jums pridėti produktus, turinį ir vaizdus. Redaktorius nėra vilkimas, bet vis tiek patogus naudoti. Galite pridėti puslapius, praktiškai bet kurį savo svetainės aspektą, ir tvarkyti užsakymus iš vieno lengvai naršomo prietaisų skydelio.

Į nemokamą planą įtraukta prieiga prie CSS, tačiau norėdami redaguoti HTML, turėsite prisiregistruoti dėl mokamo plano. Jei žinote kodą, jūsų svetainei nėra jokių apribojimų.

Išvada

Ar „Big Cartel“ yra tinkamas jūsų internetinės parduotuvės pasirinkimas?

Jei esate menininkas, muzikantas ar amatininkas, tada jums buvo sukurtas didelis kartelis. Tai leidžia greitai ir lengvai sukurti parduotuvę ir pradėti pardavinėti. Nereikia jaudintis dėl papildomų išlaidų, paslėptų mokesčių ar specialistų samdymo vien tam, kad sukurtumėte paprastą svetainę. Pradedantieji, neturintys jokios projektavimo patirties, gali tinkinti svetainę ir reklamuoti savo produktus.

Priežastys pasirinkti didesnį kartelę nei kiti vaikinai

„Big Cartel“ yra tinkamas pasirinkimas, jei vertinate patogumą naudoti ir paprastumą. Visa programa yra supaprastinta, tačiau joje yra pakankamai funkcijų, kad būtų lengviau valdyti profesionalų parduotuvę. Susikoncentruokite tik į jums reikalingus dalykus ir mėgaukitės vartotojo sąsaja, kurią lengva naršyti ir valdyti.

Palyginkite

Didelis kartelis

89

Shopify

96

„BigCommerce“

95

Voliuzija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map