CS-Cart apžvalga 2016


CS krepšelis

Apsilankykite svetainėje

8.7


AWA balas

CS krepšelis

CS-Cart.com siūlo daugiau nei 500 skirtingų funkcijų, tai reiškia, kad ji gali tenkinti daugelio įvairių tipų įmonių poreikius – visi už prieinamą kainą. Tai leidžia nustatyti ir prižiūrėti internetinę parduotuvę bei suteikia daugybę galimybių; viena geriausių CS-Cart.com savybių yra tai, kad galite nusipirkti atsisiunčiamą programinę įrangą ir neturite jokių papildomų nuolatinių mokesčių. Perskaitykite mūsų CS-Cart apžvalgą žemiau.

Argumentai už

 • Intuityvus administratoriaus skydelis
 • Sąrankai nereikia jokių programavimo žinių
 • Lengvas naujų kalbų pridėjimas
 • Neribotas kategorijos lizdas

Minusai

 • Techninė pagalba yra brangi, kai baigsis kreditai
 • „Smarty“ funkcijos gali sulėtinti serverį

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.cs-cart.com
 • Įkūrimo metai: 2005 metai
 • Kategorijos: Pirkinių krepšelio programinė įranga
 • Nemokamas bandymas: 30 dienų

„CS-Cart“ yra įspūdinga platforma, skirta vartotojams bet kokio lygio el. Prekybos srityje. Su daugybe funkcijų už didelę kainą, „CS-Cart“ yra puikus pirkinių krepšelio sprendimas, kuris greitai leis jūsų internetinei parduotuvei atlikti verslą..

„CS-Cart“ rekomenduojama visoms įmonėms, kurioms reikalingas lengvai nustatomas ir biudžetą tausojantis pirkinių krepšelio sprendimas, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms. Kitaip nei dauguma šio tipo programinės įrangos, „CS-Cart“ leidžia jums sumokėti vieną išankstinį mokestį ir atsisiųsti programinę įrangą, kad galėtumėte judėti pirmyn be mėnesinių mokesčių.

Greitai pastebėsite, kad „CS-Cart“ siūlo daugybę sąrankos parinkčių, įskaitant produktų palyginimo galimybes, atskiras ar kelių pardavėjų parduotuves, ir netgi leidžia sukurti kelis parduotuvių fasadus. Visa tai gali atrodyti šiek tiek sudėtinga, tačiau net ir tokiu atveju administratoriaus skydelis yra labai patogus vartotojui ir nereikalauja programavimo įgūdžių pradiniam nustatymui ar nuolatiniam valdymui. Jei nenorite naudoti HTML ar CSS, tai visiškai nėra būtina su šia programine įranga.

„CS-Cart“ buvo sukurtas specialiai tam, kad būtų lengva naudoti ir intuityvus tiems, kurie neturi tobulėjimo įgūdžių, tačiau jis yra keičiamas ir pasirenkant tinkamą programinės įrangos versiją nuo pat pradžių. Galima rinktis nuo CS-Cart iki Multi-Vendor. Kitas „CS-Cart“ pranašumas yra palaikymas, kurį gausite iš tinklalapio, ir paprastumas rasti programinės įrangos pažįstamus kūrėjus, jei nuspręsite ją pritaikyti toliau.

„CS-Cart“ siūlo visą pinigų grąžinimo garantiją programinės įrangos pirkimui. Tai taip pat suteikia jums 30 dienų bandomąjį laikotarpį „CS-Cart“ ar „Multi-Vendor“. Be to, yra „Facebook“ parduotuvių diegimo pinigų grąžinimo garantijos, „eBay“ sinchronizavimas ir kiti elementai, kaip pažymėta jų grąžinimo ir pinigų grąžinimo garantijų politikose..

„CS-Cart“ turi aukštą reputaciją internetinėje bendruomenėje. Tokios svetainės kaip „RepDigger“ rodo, kad turi gerą 89% gerą reputaciją. „SiteAdvisor“ ir „Google“ patikrino svetainę ir nustatė, kad ji yra saugi, o interneto saugos svetainė WOT įvertina ją 94 iš 100, tikrindama atsiliepimus ir apžvalgas svetainėje bei patį svetainės saugumą..

Apskritai, atsiliepimai, kuriuos turėjome, parodė, kad žmonės yra labai patenkinti pasirinkę CS-Cart savo pirkinių krepšelio sprendimams. Jie nurodo, kaip tai patogu naudoti, kaip greitai jie gali pradėti veikti ir veikti, ir kaip laikui bėgant platėja jų verslas. Jei jums reikia lengvai naudojamo sprendimo, kad galėtumėte nustatyti parduotuvę ir generuoti grynųjų pinigų srautus, „CS-Cart“ yra puikus pasirinkimas.

Pagrindiniai bruožai

 • Žiniatinklio diegimo vedlys
 • 100% atvirojo kodo
 • Importuoti / eksportuoti CSV
 • Paruoštas naudoti internetinės parduotuvės paketas
 • Konfigūruojami valiutos simboliai
 • Search Engine Friendly URL
 • Pritaikomas dizainas ir išdėstymas
 • Vaizdinių kalbos kintamųjų redaktorius
 • Integruotas šablonų rengyklė
 • Skaitmeninė pristatymo sistema
 • Produktų filtrai
 • Vieno puslapio kasa

Pramonės ekspertų sprendimas dėl „CS-Cart“

„eCommerce PlateformExpert“ apžvalgos tiksliai atitinka tai, ką turi pasakyti vartotojai. Nors apžvalgos nėra tiksliai žvalios, kritikai taip pat nesiryžta visiškai atmesti programos. Jei kas, jie nurodo, kad tiksliai paaiškins, kas iš CS-Cart bus naudingiausias. Ko gero, didžiausia krepšelio yda yra pati rinkodara, kaip puikus universalus pasirinkimas, kai ji iš tikrųjų geriausiai tinka mažam verslo segmentui..

Vidutinėms ir didelėms įmonėms, turinčioms galimybę patekti į patyrusį kūrėją, kritikai teigia, kad „CS-Cart“ gali būti puikus pasirinkimas. Pagrindinė problema yra ta, kad jums reikės kažkieno, turinčio pakankamai techninių žinių, kad būtų galima pašalinti klaidas ir išnaudoti visas turimas funkcijas.

Mažoms įmonėms ir pradedantiesiems nepavyks rasti „CS-Cart“ laiko, kuriam verta laiko ir problemų, o ekspertai yra daug geriau rekomenduoti vieną iš atpažįstamiausių vardų elektroninėje parduotuvėje. Ten yra daugybė potencialo, tačiau „CS-Cart“ tiesiog netapo pakankamai stabilia platforma, kad pranoktų patikimesnius konkurentus..

Geros žinios yra tai, kad yra visas potencialas. Kritikai sutinka, kad jei kūrėjai daugiau dėmesio skirs kokybei nei kiekybei, CS-Cart galėtų būti pagrindinis varžovas.

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai

Apskritai, „CS-Cart“ sulaukia šiek tiek daugiau nei vidutinis atsiliepimų. Vartotojai tai vertina maždaug nuo 3,5 iki keturių žvaigždučių iš penkių. Tai neturi nepaprastai įspūdingos reputacijos, tačiau yra tvirtas pasirinkimas.Čia yra keletas funkcijų, kurios patenkintiems klientams atrodo ypač patrauklios:

 • Daugiau nei 500 funkcijų ir auganti. Žinoma, ne visos funkcijos yra sklandžiai integruotos, tačiau tai yra gana didelis pasiūlymas. Yra kažkas kiekvienam, todėl programinė įranga yra geras pasirinkimas įvairiausiems verslams.
 • Pirkėjų galimybė palyginti produktus. Tai yra puiki savybė, galinti padėti parduoti produktus.
 • Keli parduotuvių fasadai. „CS-Cart“ ne tik siūlo paprastą ir lengvai naršomą administratoriaus sąsają, bet ir leidžia valdyti kelias parduotuves iš vieno administratoriaus pulto..

Kai kuriems vartotojams šie pranašumai gerokai nusveria bet kokias „CS-Cart“ problemas ir todėl verta investuoti į programinę įrangą.

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai

Geros naujienos apie „CS-Cart“ yra tai, kad jie visada stengiasi įdiegti naujas funkcijas. Neigiama šio greito paaiškėjimo priežastis yra ta, kad buvo žinoma, kad priedai sukelia daug klaidų. Tai gali sukurti šiek tiek nepatikimą programą, kupiną problemų. Verslo savininkams prastovos yra prasčiausias scenarijus, todėl „CS-Cart“ dar neišsprendė šių akivaizdžių problemų

Bendruomenės forumo vartotojai praleidžia daugiau laiko pranešdami ir stebėdami klaidas, nei faktiškai valdo savo svetainę. Tai taip pat problematiška, nes vartotojai už programinę įrangą moka iš anksto. Daugelis atsisakiusių per daug problemų jau praėjo 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos terminą ir turėjo pasirinkti – prarasti kelis šimtus dolerių ar laikytis varginančios programos.

Galiausiai atminkite, kad bendruomenės forumo pagrindiniame pranešime yra įgaliotų perpardavinėtojų žinutės ir jis turėtų būti geriamas su druska.

 • http://forum.cs-cart.com/forum/19-why-cs-cart/
 • https://reviews.financesonline.com/p/cs-cart/
 • https://www.facebook.com/cscart.official

Dizainas & Pritaikymas

Suprojektuoti ir pritaikyti savo „CS-Cart“ sprendimą nesunku; jūs tiesiog pasirenkate norimas temas ir spalvas ir pritaikykite jas toliau, jei manote, kad to reikia. Galite pakeisti parduotuvės vitrinos išvaizdą pasirinkdami kitą temą savo administratoriaus skydelyje. Sąsaja yra panaši į populiarias CMS platformas (pagalvokite „WordPress“), todėl lengvai matote atliktus pakeitimus atlikdami juos.

Naudodamiesi WYSIWYG (ką matote, ką gaunate) redagavimo galimybėmis lengva pritaikyti temas ir realiu laiku modifikuoti fonus, šriftus, spalvas ir adresus. Taip pat galite išsaugoti visus savo temų pakeitimus kaip iš anksto nustatytus, kad galėtumėte juos pakartotinai naudoti ir kitoms temoms. Numatytosios „CS-Cart“ temos siūlo tris išankstinių nustatymų rinkinius, kuriuos galite pasirinkti ir modifikuoti, kaip jums atrodo tinkama.

„CS-Cart“ yra su vienu pritaikomu šablonu ir šimtais temų. Keisti temas ir šablonus yra paprasta. Kadangi „CS-Cart“ yra gerai žinomas ir mėgstamas, daug jų galite atsisiųsti arba įsigyti internete, be to, yra daugybė vadovėlių, kurie palengvins jų įdiegimą. Be to, „CS-Cart“ išdėstymą galima išdėstyti blokuojant, naudojant nuvilkimo funkciją.

Puslapio stiliaus pritaikymas Kaip minėta anksčiau, šablonų ir temų keitimas yra gana paprastas procesas. Atskirų puslapių išdėstymą galima lengvai pakeisti naudojant vilkimo ir kritimo bloko stilių, naudojant paprastą tinklelio sistemą, tada galima pridėti tekstą ir vaizdus. „CS-Cart“ suteikia daug kūrybiškumo, turint daugiau nei 200 parduotuvių temų, daugybė puikių SEO įrankių, paprastas vaizdinis redaktorius, valdiklio režimas, išdėstymo tvarkyklė ir įmontuotas turinio valdymas. Jūs netgi galite redaguoti HTML ir CSS naršyklėje, jei esate techniškai nuovokūs ar pažįstate ką nors.

Turinio vadyba su CS-Cart bus pažįstami visiems, kurie naudojosi svetaine ar tinklaraščiu. Tai apima visą CMS (turinio valdymo sistemą), tai reiškia, kad galite kurti SEO tinkamus puslapius ir valdyti naršymą ir puslapių išdėstymą. Nuotraukos ir galerijos pridedami prie „CS-Cart“ naudojant trečiųjų šalių programas.

Mobiliosios parduotuvės svetainės statyba tai padaroma pridedant „Twigmo“, kad jūsų „CS-cart“ parduotuvė būtų patogi mobiliesiems.

Socialinė dalijimosi integracija lengva ir nemokama naudojant trečiųjų šalių programas, pvz., „Pridėti tai“. Be to, socialinis prisijungimas galimas pridedant „JanRain“ modulį „CS-Cart“ svetainėje.

Individualizuotos dizaino paslaugos galima įsigyti iš daugelio kūrėjų „CS-Cart Marketplace“ ir daugelyje kitų vietų. Platforma yra nepaprastai populiari, ir daugelis kūrėjų puikiai supranta, kaip ji veikia.

funkcijos & Įrankiai

„CS-Cart“ licencijose pateikiamos jos programinės įrangos ir jos priedų, kuriuos galima naudoti su ja, diegimo paslaugos ir techninis palaikymas. Nors jau minėjome skirtingus turimus programinės įrangos lygius, taip pat turėtume paminėti, kad taip pat galima nustatyti „Facebook“ parduotuvę arba sinchronizuoti „eBay“ su programine įranga, kad galėtumėte papildyti savo parduotuvę, kad gautumėte papildomų pajamų.

„CS-Cart“ leidžia pridėti trečiųjų šalių el. Prekybos papildinius; CS-Cart Marketplace galite rasti daugybę papildinių, siūlančių patobulintas funkcijas ir funkcijas.

Pasirinktiniai domenai yra suderinami su CS-Cart, nustatant slapyvardžių domenus. „CS-Cart“ lengvai integruojamas į kitas svetaines, mokėjimo paslaugas ir pristatymo būdus. Iš tikrųjų yra daugiau nei 80 mokėjimo ir gabenimo paslaugų, kurias „CS-Cart“ lengvai ir greitai integruoja.

Funkcija
Apžvalga
Mobilioji komercijaMobilioji komercija gali būti įtraukta į jūsų „CS-Cart“ parduotuvę integruojant „Twigmo“, kuri jūsų internetinę parduotuvę paverčia mobilia „iOS“, „Windows 8“ ir „Android“ įrenginiams. Programinė įranga nustato, kada lankytojas naudojasi mobiliuoju prietaisu, ir aptarnauja juos mobiliojoje parduotuvėje vietoje įprastos. Tai leidžia mobiliųjų įrenginių vartotojams naršyti jūsų parduotuvėje, ieškoti produktų ir pirkti.
Produktų pridėjimasPanašu, kad naudojant CS-Cart, produktus pridėti yra paprasta; Administratorių grupės organizacija yra puiki, ir ji bus labai gerai žinoma tiems, kurie turi atsargų valdymo žinių. Produktus galite pridėti po vieną arba masiškai juos pridėti, taip pat klonuoti produktą.
Produkto rodymasProduktų rodymo parinktys naudojant „CS-Cart“: Kiekvienas jūsų katalogo produkto įrašas turi šiuos atributus ir jūs pasirenkate, kurį ar visus norite naudoti. Paveikslėlis, pavadinimas, kaina, sąrašo kaina iš gamintojo, kiekis sandėlyje, aktyvi arba paslėpta būsena (atsižvelgiant į prieinamumą.) Visas šias gaminio parinktis galima lengvai pakeisti, jei reikia.
Krepšelio funkcionalumasPrekių krepšelio funkcionalumas yra vienas didžiausių teigiamų CS-Cart atributų. Funkcija yra labai paprasta naudoti, joje yra daugybė filtrų, kurie padeda klientams ieškoti produktų ir greitai rasti tai, ko jie ieško. Susiaurinę pasirinkimą, jie gali peržiūrėti daug informacijos apie kiekvieną gaminį, įskaitant vaizdus, ​​apžvalgas, parinktis ir visus jūsų pridėtus iššokančius langus. Viskas vyksta sklandžiai, o reakcijos laikas yra greitas.
Programų integracijaProgramų integracija galima su daugeliu trečiųjų šalių programų, pradedant programų siuntimu ir baigiant pašto programomis. Čia pateiktas tik keletas programų, kurias galima integruoti, sąrašas: „PayPal“, „MailChimp“, „API2Cart“, produktų lipdukai, „AfterShip“, „Live Search“, „Facebook“, „Stripe CartSpan“, „Shipway“, „Sendy“, „Ship Rush“, „Magic 360“ ir „Live2Support“..
Integracija su eBay & „Amazon“Galite greitai naudoti nuorodą „Export to eBay“ naudodami CS-Cart; „eBay“ sinchronizacija turi būti nustatyta taip. Šiuo metu „CS-Cart“ veikia su „Amazon“ kasa, tačiau norint sinchronizuoti jūsų produktus, reikalinga trečiosios šalies programa. („Koongo“ yra viena iš tų programų, palaikančių API, reikalingos, kad ši integracija veiktų.
Turinio vadybaTurinio valdymą naudojant „CS-Cart“ yra labai lengva. Nesunku įkelti failus ar asmeninius vaizdus, ​​tekstus ir produktus. „CS-Cart“ apima visą CMS (turinio valdymo sistemą, tai reiškia, kad galite kurti SEO tinkamus puslapius ir valdyti naršymą ir puslapių išdėstymą.
Kalbos palaikymasKalbos palaikymas įgalinamas einant į translate.cs-cart.com, spustelėjus norimą kalbą ir ją atsisiuntus. Išsaugokite failą ir pridėkite jį spustelėdami mygtuką Valdyti kalbas, esančius administratoriaus skydelyje. Ta kalba dabar prieinama jūsų klientams.
Hostingas & SaugumasCS-Cart galima nustatyti atskirai kaip pirkinių krepšelį ir katalogą; taip pat galite pridėti CS-Cart valdiklį savo svetainėje ar svetainėse, skirtose keliems pardavimo kanalams. Saugumas priklauso nuo jūsų pasirinkto serverio, o „CS-Cart“ perspėja įsitikinti, kad serveris atitinka tam tikrus reikalavimus. Be to, jis taip pat rekomenduoja „Unix“ pagrįstą sistemą dėl padidintų saugumo galimybių, geresnio mastelio ir didesnio našumo.
Atsarginės kopijos ir svetainių eksportasGalite sukurti atsarginę CS-Cart svetainės kopiją apsilankę administratoriaus skydelyje ir duomenų bazėje. Sukurkite atsarginės kopijos failo pavadinimą ir spustelėkite mygtuką Atsarginė kopija. Turėdami šį atsarginį failą, galite nukopijuoti jį į savo kompiuterį ir atkurti naujame serveryje.
Mokėjimo apdorojimasTurėdami daugybę mokėjimo metodų variantų, jūsų klientai gali lengvai išsiregistruoti parduotuvėje. Nesvarbu, ar jie nori naudoti autorize.net, „Google Checkout“ ar „PayPal“, savo kreditinę kortelę ar kelis metodus, galite nustatyti savo svetainę, kad ji tvarkytųsi.
Prekių krepšelio papildiniai ir papildiniaiGalima padaryti daugybę papildinių ir priedų, kad jūsų kliento apsipirkimo patirtis būtų sklandi ir efektyvi, taip pat būtų galima sukaupti didžiausią jūsų parduotuvės pardavimų kiekį..
Užsakymų valdymasgali būti padaryta tam tikrais būdais. Mažesniems parduotuvių tinklalapiams svetainės administratoriui gali būti išsiųstas el. Laiškas apie kiekvieną naują užsakymą. Kai išaugsite savo verslą iki tokio dydžio, kur tai nėra praktiška, vykdomosios užsakymų ataskaitos, skirtos įvykdyti, ilgainiui bus geresnės.
Atsargų valdymasgali būti tvarkomi palyginti automatiškai, nustatant būsenos tvarkos pakeitimus, kad, pirkdami produktą, atsargos sumažėtų.
Apleisti vežimėliaiGalite nustatyti naujienlaiškius, kad išeitų klientams, turintiems atsisakytų vežimėlių, naudodami vietoje esančią naujienlaiškių funkciją, esančią skirtuke Rinkodara.
Mobilioji elektroninė prekybatai atliekama integruojant „Twigmo“ ir jūsų klientams atrodo nepriekaištinga.
Mokėjimo kortelių pramonės (PCI) sertifikavimas„CS-Cart“ atitinka PCI atitikties standartus ir rekomenduoja, kad visos internetinės parduotuvės atitiktų ir tą atitikties lygį.
Mokesčiai & Pristatymo skaičiuotuvai„CS-Cart“ suteikia galimybę nustatyti realiausių laiko gabenimo skaičiuotuvus visiems didžiausiems gabenimo vežėjams – UPS, „FedEx“, USPS, „Canada Post“ ir kt., Kad bet kokie pakeitimai būtų nedelsiant atspindėti. Mokesčių skaičiuotuvai nustatomi administravimo skydelyje. Eikite į Pristatymas & Srityse „Mokesčiai“ ir nustatykite mokesčius, kurie turi būti mokami už jūsų produktus, pasirinkdami lauką „Priklauso nuo kainos“ ir pridėkite pristatymo arba atsiskaitymo adresą.
Siuntos sekimasįjungiama, kai iš pradžių nustatote naują siuntėją „CS-Cart“ administravimo skydelyje.
POS galimybėsNeradome jokių paminėjimų apie konkrečias POS galimybes, nors tikrai galime pamatyti, kaip šiuo atžvilgiu platforma galėtų būti naudojama mobiliajame įrenginyje..
CRM savybės & AtaskaitosPlatforma įgalina pardavimo ataskaitas ir užsakymus, kad galėtumėte iš pirmo žvilgsnio pamatyti, ką pardavėte, kas yra gabenama kada ir kas liko inventoriuje.
SEOSEO priedas gali palengvinti svetainę paieškos sistemoms rasti ir suskirstyti į kategorijas. Šį priedą lengva įgalinti administratoriaus skydelyje, tiesiog pakeitus jo būseną į aktyvią, o atsidariusiame lange nurodydami norimus parametrus.
Socialinė dalijimosi integracijatai atliekama naudojant trečiųjų šalių programas, pvz., „AddThis“, kurios gali pasidalyti socialiniu tinklapiu jūsų svetainėje ar bet kuriame iš jūsų produktų taip pat lengvai, kaip paspaudus mygtuką.
DienoraščiaiYra tinklaraščio sąranka, kuria naudotis paprasta ir labai panašu į įprastą „WordPress“ tinklaraštį.
Informaciniai biuleteniailengvai stebėdami ir naudodami lengvai integruokite į „MailChimp“ ir kitas el. pašto rinkodaros platformas.
Integruotos reklamos parinktysyra prieinami visiems, išskyrus nemokamą planą. Mokamos programos įgalina akcijas ir pardavimus.
Dovanų kuponai, pasiūlymai ar kuponaiAdministratoriaus skydelis leis jums pridėti bloką bet kurioje norimoje vietoje pagrindiniame puslapyje, kad gautumėte specialių pasiūlymų, taip pat galėsite pasirinkti norimus pridėti produktus, taip pat savo specialiųjų pasiūlymų pavadinimą. Norėdami įgalinti dovanų čekių pardavimą, tiesiog įsitikinkite, kad dovanų čekių priedas administratoriaus skydelyje turi aktyvią būseną.
Svetainių statistika & „Analytics“yra įgalinami nustatant „Google Analytics“. „Google Analytics“ priedas yra sukurtas tam, kad administratorius galėtų matyti „CS-Cart“ statistiką savo „Google“ paskyroje. Šis priedas pagrįstas „Universal Analytics“. Norėtumėte sekti jūsų „CS-Cart“ užsakymus, įgalinti parinktį „Stebėti el. Prekybos operacijas“. Tada „Universal Analytics“ paskyros svetainės profilio puslapio parinktyje El. Prekybos svetainė turėtumėte pasirinkti Taip. Ataskaitas galėsite peržiūrėti „Universal Analytics“ paskyros el. Prekybos skiltyje.

Planai & Kainodara

Vienas geriausių šios platformos dalykų yra kaina, bent jau iš pradžių. „CS-Cart“ siūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį, taip pat nemokamus internetinius savo produkto demonstracinius variantus ir net pasibaigus šiam. Didesniems parduotuvių fasadams arba pridedant programas ir priedus bus taikomi papildomi mokesčiai. Be to, yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

CS krepšelis veikimo laikas – už 385 USD šis sprendimas prideda daug funkcijų, pavyzdžiui, lojalumo programas, grąžinimo tvarką, kelias kalbas ir valiutas, prekės ženklą ir daugiau techninės pagalbos. Taip pat galite įsigyti vienerių metų licenciją už 195 USD per metus.

Keli pardavėjai – Šis planas yra 1450 USD visam gyvenimui arba 590 USD per metus. Tai leidžia kiekvienam pardavėjui turėti atskiras administratoriaus skydelius, konkretaus pardavėjo siuntimą ir daug daugiau techninės pagalbos kreditų..
Pridėjus papildomų parduotuvių, priklausomai nuo plano, yra 245 USD arba 125 USD.

Atminkite, kad „eBay“ sinchronizavimas, mobilioji komercija, „Facebook“ parduotuvės ir „Cloud“ paieška yra pasirenkami priedai, galimi už papildomą mokestį už kiekvieną prenumeratos lygį.

Pagalba klientams

„CS-Cart“ palaikymas apima plačią dokumentacijos sritį, su nuorodų vadovu, ilga ir ieškoma žinių baze ir net kūrėjo dokumentacija, kurią galite rasti po ranka. Be to, teikiama klientų palaikymo tarnyba telefonu ir el. Paštu, taip pat mokymai ir vadovėliai. Atrodo, kad „CS-Cart“ informaciją gana lengva rasti tiek tinklalapyje, tiek ir kitame interneto tinkle, be to, yra daugybė forumų, kuriuose prireikus galima užduoti papildomų klausimų. Atrodo, kad „CS-Cart“ klientų aptarnavimo agentai taip pat turi puikias produkto žinias ir puikius įgūdžius. Iš tiesų, išskirtinis klientų aptarnavimas buvo paminėtas daugelyje atsiliepimų, kuriuos peržiūrėjome internete.

„CS-Cart“ profesionalai padeda vartotojams nustatyti savo svetainės konfigūraciją, pašalinti triktis ir padėti suprasti funkcijas bei funkcijas, kurios yra diegimo paslaugos dalis. Kiekvienoje programinės įrangos licencijoje yra nemokami palaikymo kreditai, kurie bus naudojami pagal poreikį, ir jie nesibaigia; taip pat galite įsigyti papildomų kreditų platesniam naudojimui arba padėti kuriant ir pritaikant.

Techninė pagalba visą parą teikiama per svetainės „Help Desk“ sistemą, taigi, jei kyla problemų bet kuriuo metu, galite paprašyti pagalbos. Šiuo metu pagalbos tarnyboje dirba dienos metu „GMT + 4“, tačiau jie laiku sureaguos, jei pateiksite užklausą po kelių valandų. Greitesnių atsakymų kartais galima rasti bendruomenės forumuose, kur daugybė patyrusių vartotojų padeda vieni kitiems bet kokiais trūkumais ar pakeitimais.

Lengvas naudojimas

Parduotuvės sąranka yra greitas ir lengvas naudojant paprastą vartotojo sąsają ir turimą „drag and drop“ funkciją. Galite pasirinkti tik pagal temas, šablonus ir maketus ir galite pamatyti, kaip viskas atrodys prieš pradedant veikti. Naršymas svetainėje yra paprastas, o bet kurio elemento pakeitimus lengva padaryti vos keliais paprastais paspaudimais. Norėdami atlikti išsamesnius pakeitimus, galite naudotis HTML ir CSS kodais, taip pat išsamia kūrėjo dokumentacija. Surasti ką nors gerai išmanančio „CS-Cart“ taip pat gana lengva; svetainėje pateikiamas patyrusių kūrėjų katalogas, kuriame galite gauti pagalbos.

Išvada

Apskritai, „CS-Cart“ yra labai galinga elektroninės komercijos platforma. Net perpildytoje ir augančioje internetinių pirkinių krepšelių rinkoje „CS-Cart“ išsiskiria viena geriausių su puikiu patogumo vartotojui, prieinamų kainų, mastelio ir plataus funkcionalumo deriniu. Nedaugelis pirkinių krepšelių siūlo visa tai, ką daro „CS-Cart“, ir atrodo, kad jų sąraše raida yra aukšta, kad platforma išliktų ateityje..

Kalbant apie įprastą pusę, „CS-Cart“ kartais lėtai tvarko naujas klaidas, tai reiškia, kad gali tekti skirti šiek tiek laiko (ar pinigų, jei samdote pagalbą), kad sutvarkytumėte savo reikalus. Atrodo, kad jie yra užsiėmę, kad tobulintų kitų sąskaita, naujus ateities sandorius. Tai žinoti greičiausiai yra geros patirties su platforma pagrindas. Tai daro viską, ko tikriausiai galite norėti pirkinių krepšelio sprendime, nors kartais tai gali būti šiek tiek niūrus.

Jei jums gerai sekasi su keliomis klaidomis čia ir ten, tai yra platforma, siūlanti visišką pritaikymo valdymą, redagavimą realiuoju laiku, patogią sąsają, daugybę parduotuvių, daugybę mokėjimo ir pristatymo galimybių, SEO ir stebėjimo galimybes bei puikią kainą. punkto, tada tai jums tinkamas pirkinių krepšelis.

Palyginkite

CS krepšelis

87

Shopify

96

„BigCommerce“

95

Voliuzija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map