A2 prieglobos apžvalga 2016 m


A2 talpinimas

Apsilankykite svetainėje

9.3


AWA balas

A2 talpinimas

A2 yra amerikiečių žiniatinklio prieglobos įmonė, teikianti prieglobos paslaugas asmenims ir verslui. Jie taip pat dirba su perpardavėjais ir filialais. A2 teikia „WordPress“ ir daugumos turinio valdymo sistemų (CMS) bei pirkinių krepšelių prieglobą. A2 užsiprenumeruoja „CloudFlare“ turinio pristatymo tinklą (CDN) ir suteikia klientams prieigą. Perskaitykite mūsų A2 prieglobos apžvalgą žemiau.

Argumentai už

 • Puslapio įkėlimo greitis yra iki 20 kartų greitesnis nei vidutinis
 • 99,9% Uptime garantija
 • Lengva nustatyti
 • 24/7 tinklo stebėjimas
 • Nemokami SSD diskai

Minusai

 • Ne geriausias pasirinkimas pradedantiesiems
 • Nėra „Windows“ prieglobos
 • Negalima palaikyti „Plexum“, „ColdFusion“, „PDFLib“, „MSSQL“, „HTMLDoc“ ar „mod_perl“

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.a2hosting.com
 • Buveinė: Ann Arbor Mičiganas
 • Įkūrimo metai: 2003 metai
 • Kategorijos: Svetainių talpinimas
 • Paslaugos: Domenai, bendras priegloba, „WordPress“ priegloba, „Cloud Hosting“
 • Pinigų gražinimo garantija: Bet kada

„A2“ teikia valdomas „WordPress“ prieglobos programas, taip pat „Drupal“, „Joomla“ ir kitas CMS prieglobos paslaugas, taip pat virtualias mašinas, kaip tai sudarytų debesų įmonė. Jie netaikomi jokiai konkrečiai rinkai, išskyrus tuos, kurie daugiausia dėmesio skiria „WordPress“..

Dėl daugybės pakuočių jų priegloba tinka mažoms įmonėms ar asmenims, turintiems ribotus interneto administratoriaus įgūdžius, ir didesnėms žiniatinklio ir elektroninės prekybos svetainėms, turinčioms daugiau patirties..

Kalbant apie technologijas, patikrinus vieną jų klientų svetainę paaiškėjo, kad jie naudoja „LiteSpeed“ žiniatinklio serverį priglobtiems domenams, nors jie sako, kad vartotojai taip pat gali pasirinkti „Apache“ arba „Nginx“. „LightSpeed“ yra mokamas žiniatinklio serveris, sukurtas veikimui ir saugumui užtikrinti.

Tai apima padidėjusį sugebėjimą apsisaugoti ar sušvelninti DDOS išpuolius, kurie yra pagrindinė prieglobos įmonių problema. „LiteSpeed“ sako, kad jų žiniatinklio serveris yra 4-asis dažniausiai naudojamas žiniatinklio serveris internete.

Dėl neribotos saugyklos ir pralaidumo yra tinkamas mastelio keitimas ir augimo erdvė. Bendrovė turi gerą reputaciją, kad dauguma klientų teigiamai atsiliepia apie žemiau pateiktą apklausą ir daugiausia teigiamus nepriklausomų recenzentų atsiliepimus apie jų produktą..

Jei neturėtumėte būti patenkinti jų aptarnavimu, „A2“ leidžia klientams susigrąžinti pinigus per pirmąsias 30 dienų. Nėra sutarties ir nėra sunku perkelti domeną į kitą prieglobos įmonę.

Bendrovės teigimu, 92% jų vartotojų rekomenduotų paslaugą draugui. Jie taip pat sako, kad jas rekomenduoja „CubeCart“, „Drupal Association“, „PrestaShop“, „OwnCloud“, „Cloudflare“ ir „Zend Server“. Jie nesako, ką ši rekomendacija reiškia.

Kyla klausimas, kodėl, pavyzdžiui, „CloudFlare“, turinti daugybę žiniatinklio prieglobos klientų, rekomenduotų kam nors įžeisti.A2 sako, kad tarp trečiųjų šalių apžvalgų jie turi 5 žvaigždučių vidurkį.

Pagrindiniai bruožai

 • Neribota RAID-10 saugykla
 • Clef dviejų veiksnių autentifikavimas
 • A2 optimizuotas „cPanel“ papildinys iš anksto sukonfigūruotam talpyklos kaupimui
 • Apsaugos nuo nulaužimo skaitytuvas
 • 24/7/365 saugos stebėjimas
 • Nemokamas „Cloudflare“ CDN ir „cPanel“
 • „Softaculous“ automatinis montuotojas
 • Spustelėkite „Diegimai“, kad atliktumėte populiarias TVS ir el. Prekybos programas
 • SSL sertifikatai ir „PayPal“ prekybininkų sąskaitos
 • 50 USD kainuojantis nemokamas „Bing“ skelbimo kreditas
 • Nemokami perkėlimai į svetainę
 • Daugiakalbis palaikymas

Greitos nuorodos

Pramonės ekspertų sprendimas dėl A2 prieglobos

Žiniatinklio priegloba Ekspertai taip pat labai vertina A2 prieglobą, kai reikia jūsų svetainės prieglobos poreikių.
Štai ką jie turėjo pasakyti apie „A2“ prieglobą:

 • Labai geras našumas naudojant A2 SSD prieglobą
 • Techninė pagalba visada yra labai naudinga
 • Gerai, kad jie naudoja standartinį „cPanel“
 • Turbo serverio parinktis turi puikų našumą
 • Pateiktas saugumas yra geriausias, palyginti su kai kuriomis kitomis paslaugomis
 • Jie pateikia labai naudingų atnaujinimų (pvz., Saugos, našumo)

Tiesą sakant, ekspertai neturi nieko blogo pasakyti apie A2 prieglobą! Nors ten gali būti ir kitų prieglobos galimybių, kurios gali suteikti geresnį pasiūlymą, ekspertai rekomenduoja, kad jei jums netrukdoma medžioti iki pat N laipsnio, A2 yra pranašesnis pasirinkimas, palyginti su daugeliu kitų prieglobos kompanijų..

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai apie „A2“ prieglobą

A2 klientai praneša, kad yra labai patenkinti įmonės siūlomomis paslaugomis. Aišku, visada bus pašalinių dalykų, tačiau dažniausiai klientai žino A2 pranašumus.

 • Puikus techninis palaikymas – jei jums to prireiks
  Čia yra labai naudinga žinių bazė, tiesioginiai pokalbiai, taip pat skirta telefono linija su naudingais
  žmonių, einančių į eilutės pabaigą, jūsų palaikymas visada bus padengtas visą parą.
 • „Beefy“ aparatūros infrastruktūra, skirta palaikyti jų klientus
  Pasirinkite iš įvairių serverio vietų ir SSD (įskaitant valdomą VSP) serverius.
 • Greitas krovimo greitis klientų svetainėse
  Su puikia infrastruktūra ateina didžiulė galia … arba greičiau! Matyt A2 įkelia svetaines greičiau nei kitos prieglobos galimybės.
 • Daugelis klientų ilgą laiką įstrigo su jais ar džiaugiasi, kad persikėlė į A2
  Kalbant apie klientų lojalumą, atrodo, kad A2 siūlomose paslaugose smogė nagams į galvą.

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai dėl A2 prieglobos

Daugeliu atvejų A2 klientai yra gana patenkinti. Taigi, kas yra dalykai, kurie iš šio žvilgsnio gali suklysti su šiuo teikėju?

 • Tam tikra DDOS atakų patirtis
  Kaip ir bet kuri kita prieglobos paslauga, „A2“, kaip ir bet kuri kita, gali paveikti DDOS išpuoliai – jei jūsų svetainė neveikia.
 • Kainų nustatymas nėra toks pigus kaip kitų paslaugų teikėjų
  Nors klientai paprastai sako, kad kainos yra sąžiningos, jūs greičiausiai nesusitariate su A2, jei štai ką jūs darote.
 • El. Pašto bilietų atsakymai kartais vyksta lėtai
  Jei vienoje iš jų būdų klientų aptarnavimas vyksta lėtai, gali būti geriau išbandyti kitą, pvz. Jei pažymėjimas lėtas, paskambinkite jų aptarnavimo linijai

Patikimumas & Uptime

Dėl darbo laiko & Patikimumas, bendrovė sako, kad jie turi „keturių dalių perteklių“, kad ir ką tai reikštų. Tai nėra pirmoji vieta, kur jie perdėtai siūlo savo pasiūlymą, tačiau dauguma bendrovių tai daro, tačiau kai kurios per daug daro žalą jų patikimumui..

A2, kaip ir daugumoje kitų teikėjų, turi nereikalingus duomenų centrus. Jei tai nereikalingas tinklas, tai turi reikšti, kad jie pateikia kelis kelius į internetą tuo atveju, jei iškilo problemų dėl savo IPT ir kelių serverių tinklo kortelių su įvairiais maršrutais, kad jie dirbtų plataus tinklo nutraukimo atveju..

Jie greitai pasirūpino mūsų naująja sąskaita. Po to, kai mes paprašėme to gauti, prireikė tik kelių minučių.

funkcijos & Įrankiai

Čia yra sąrašas funkcijų, parodančių, ko gali prireikti interneto prieglobos klientams ir ar A2 jas teikia, ar ne.

Funkcija
Apžvalga
Kontrolės skydelisJie naudoja „cPanel“.
Disko talpaNeribota saugykla, išskyrus klientus, gali mokėti už skirtus serverius; tokiu atveju saugykla yra 250 GB.
PralaidumasNeribotas, išskyrus valdomą VPS, perpardavinėtojo ir dedikuoto serverio planus, pralaidumo ribos
Duomenų bazių palaikymas„MySQL 5.5“. Jei norėtumėte kitos duomenų bazės, turėtumėte patys įdiegti, ką galite padaryti, nes turite prieigą prie komandinės eilutės. Jei tai padarėte, tai reiškia, kad turėsite programuoti ir savo eksportą (atsargines kopijas).
Nemokamas domenasTik jų domene, kaip (padomenis) .a2hosted.com
„WordPress“ prieglobos paketaiTaip. Jie parduoda tai kaip „WordPress A2 Optimized“, kuris yra įskiepių rinkinys, skirtas pateikti stabilų ir greitą serverį.
Duomenų atsarginės kopijosTaip. Kaip ir kiti pardavėjai, kurie naudojasi „cPanel“. Galite atsisiųsti visą namų katalogą, tik el. Pašto filtrus, arba duomenų bazę tik iš „cPanel“. Taip pat galite susigrąžinti pinigus iš tam tikro laiko. (Žr. Svetainės atsarginę kopiją žemiau.)
SSD (kietojo kūno diskai)Ši dalis yra įdomi. Tai įmanoma dėl mažėjančių kietojo kūno laikymo išlaidų. Visas jų saugojimas yra SSD, išskyrus kai kuriuos magnetinius diskus, naudojamus tam skirtuose serverių paketuose. SSD neturi judančio disko valdiklio, todėl jis turi mažiausią įmanomą paieškos laiką ir turėtų pateikti kuo greitesnį serverio atsaką. Tačiau tai ne visada yra panacėja, nes galutinio vartotojo patirtis, kaip ir bet kurios prieglobos įmonės ar programos, skiriasi priklausomai nuo elementų, kurių dažniausiai pardavėjas negali valdyti, pvz., Vartotojo kompiuterio ar mobiliojo prietaiso spartos, interneto delsos ir grūsties. , blogas programavimas ir kt.
SSD (kietojo kūno diskai)Jie įdiegia ir sukonfigūruoja juos visus vienu spustelėjimu: „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“, „CubeCart“, „CMS Made Simple“, „Elgg“ ir „B2evolution“. Taip pat yra automatinis šių populiarių platformų diegimas, kai vartotojui vėliau teks atlikti rankinę konfigūraciją:
El. Pašto paskyros25 įtrauktos į „Lite“ planą. Neribotas su kitais.
Apsaugos priemonėsClef dviejų veiksnių autentifikavimas yra pagrindinis dalykas. Yra daugybė didelių hostingo kompanijų, pavyzdžiui, pavyzdžiui, „BlueHost“, kurios neturi šios svarbios saugos funkcijos. Kiekvienas, nenaudojantis 2FA, rizikuoja įsilaužti į savo svetainę.
Svetainių kūrimo priemonėNe.
e-komercijos sprendimasTaip. Žr. Pirkinių krepšelius žemiau.
Kenkėjiška programa & Apsauga nuo šlamšto„Apache SpamAssassin“ ir „Barracuda“ šlamšto užkarda.
Programavimo kalbų palaikymasPHP, PHPng, IonCube, Perl, Python, Ruby, Node.js
Svetainių statistikaPrieiga prie neapdorotų žurnalų failų, „Webalizer“ lankytojų statistikos, svetainės statistikos, analoginės lankytojų statistikos ir „AWStats“
Svetainių atsarginės kopijosNe su „Lite“ planu, kuris verčia susimąstyti, kodėl didžiausią poveikį patirs mažiausiai įgūdžių turintys vartotojai.
CDN paslaugos„CloudFlare“. 3 USD per mėnesį.
Papildomos funkcijos & įrankiai
 • Svetainių perkėlimo paslaugos
 • Railgun (tinklo optimizavimo priemonė per glaudinimą)
 • „Apache 2.2“, „Nginx“ ar „Tomcat“ (kodėl aš neminiu „LightSpeed“ savo sąraše, nesu tikras, nes jie taip pat naudojasi.)
 • Lempos rietuvė, t. Y. („Linux“, „Apache“, „MySQL“, PHP)
 • Versijos valdymas (Git ir CVS) ir kūrėjo įrankiai (ssh, cron, „ownCloud“)

Planai & Kainodara

LiteSakoma, kad 4 USD per mėnesį, bet kai mes užsiregistravome, jie iš mūsų sumokėjo 4,71 USD. Tai yra centai už dolerį, tačiau jie turėtų mus apmokestinti tuo, ką sako svetainė. Funkcijų sąrašas pagal paketus labai skiriasi. Apibendrindami galime pasakyti, kad „Lite“ siūlo 1 × 21 GHz procesorių, 5 GB atminties ir pagrindinį „CloudFlare“ kompaktinį diską..
Greitas4,90 USD. Kadangi mes pasirašėme ne iš JAV, visos kainos buvo nurodytos eurais. Taigi mes juos konvertavome į dolerius. 2 × 2,1 GHz procesorius.
Turbo9,32 USD. 2 × 2,1 GHz procesorius ir papildomi elementai, tokie kaip „WebSocket“ tarpinis serveris, kad padidintų žaidimų greitį.

Priedų kainos

Railgun (tinklo suspaudimas)Railgun (tinklo suspaudimas)
Prioritetinė parama20 USD.
debesų židinys CDN3 USD, išskyrus pagrindinius CDN, už visus paketus nemokama.
įvairių dydžių serveriai
  1. šerdys, 16 GB atminties, 20 TB duomenų perdavimas per mėnesį, 2 IP adresai, 2 x 250 GB diskai: 350 USD
  2. 2 šerdys, 8 GB RAM, 2 x 250 GB SSD diskai 10TB duomenų perdavimas 150 USD

`

Nėra nustatymo mokesčio. Jų išlaidos už domeno užsakymą yra 15 USD, tai yra beveik tiek pat, kiek naudojant tokį domenų registratorių kaip „GoDaddy“. Jei jums nepatinka paslauga, kuri kelia abejonių, jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Vėliau galėsite pridėti naujų parinkčių. Norėdami perkelti savo domeną į kitą paslaugą, turite perkelti domeno registraciją į savo naują teikėją, todėl tam geriausia naudoti trečiosios šalies registratorių įmonę.

Pagalba klientams

 • Telefonas—taip, visiems planams.
 • Palaikymo el. Paštas –kai rašome apžvalgą, pirmiausia mes atidarome palaikymo bilietą, kad pamatytume, kaip greitai įmonė reaguoja. Per 2 valandas gavome žmonių atsakymą, kuris galėjo būti greitesnis, nes jų sistemos būsena pasakė, kad jų sistema el. Pašto bilieto būsenai neveikia.
 • Pokalbis—taip. Kažkas prisijungė prie interneto gana greitai, abu du kartus su jais susisiekėme. Pirmą kartą tai buvo mažiau nei 1 minutė. Antrą kartą tai buvo apie 4 minutes. Viena erzinanti savybė yra tai, kad jūs paprašote įvesti savo klausimą iš anksto, bet tada atrodo, kad jūs paprašysite atidaryti jį dar kartą, kai kas nors prisijungs.
 • Žinių bazėtaip.
 • Video pamokos –Taip, „MySQL“, pakeisdamas „cPanel“ stilių, sukurdamas padomenius, pastatytus domenus, pakeis slaptažodį, įvairią programinę įrangą, pvz., El. Prekybą, „ssh“ prieigą, atsargines kopijas, prekės ženklų kūrimą ir dar daugiau.
 • Palaikymo forumas –ne.
 • Papildomos parinktys – prioritetinis palaikymas iškelia jūsų palaikymo bilietą prieš visus kitus klientus, nors jie taip nesakytų, jei neturite prioritetinės paramos.
 • Ar ji teikiama visą parą??—Jie mums pasakė: „taip, mes siūlome palaikymą telefonu visą parą, visą parą.“ Taigi, jei jie visą naktį atsakys į telefoną, tada jie atsakys ir į pokalbius bei el. Paštą.
 • Profesionalus klientų aptarnavimo agentų požiūris—Visiškai mandagus ir informuotas apie jų bendravimą su mumis.
 • Greitis ir tikslumas– palaikymo bilietų greitis buvo geras. Kalbant tiksliai, mes neklausėme nieko sudėtingo, tačiau manome, kad tai, ką jie mums pasakė apie savo tarnybą, buvo teisinga.
 • Kompetencija ir ekspertų patarimai—Galime pagrįsti savo patirtį remdamiesi savo tinklaraščio tikslumu. Pavyzdžiui, jų tinklaraštis apie „JavaScript“ naudojimą „WordPress“ buvo parašytas absoliučiam pradedančiajam, tačiau buvo tikslus.

Lengvas naudojimas

Kaip lengva juo naudotis? Pažvelkime į tai, ką padarėme kurdami paskyrą.

 1. Sukūrę sąskaitą ir įvedę savo kreditinės kortelės informaciją, ji nuvežė mus į „cpanel“, kur ji pasiūlė mums vedlį. Tai nėra absoliutus pradedantysis svetainių kūrėjas. Reikia tam tikro lygio žinių.
 2. Tada ji paprašė mūsų nustatyti žiniatinklio diską („cPanel“ parinktis) .
 3. Tada mes sukūrėme el. Pašto paskyrą.
 4. Tada paklausė, kokio stiliaus norime „cPanel“.
 5. Tada prireikė prisijungimo prie žiniatinklio pašto.
 6. Galiausiai tai suteikė mums galimybę sugeneruoti „ssh“ privatų ir viešą „ssh“ raktus.

Išvada

Remdamiesi savo patirtimi ir kitų apžvalgininkų sutarimu, kad jų paslauga yra tvirta, galime rekomenduoti jų paslaugą. Bet netikėkite viskuo, ką perskaitėte. Pavyzdžiui, jie sako, kad jų „Turbo“ serveriai įkeliami „iki 20 kartų greičiau nei alternatyvus priegloba“, o tai tiesiog kvaila.

Galbūt norėsite tvarkyti savo domeno registraciją kitur, nes tai visada rekomenduojama, kad galėtumėte pakeisti žiniatinklio prieglobos įmones ir el. Pašto paslaugų teikėjus, kai norite

Daugelis žmonių nenorėtų savo el. Pašto ir žiniatinklio prieglobos kartu, nes daugelis norėtų, kad el. Laiškams naudotume „Zoho“, „Google“ ar „Microsoft“, nes jie turi daugiau funkcijų, pavyzdžiui, „Office“, ir daug geresnius šlamšto variklius..

Palyginkite

A2 talpinimas

93

„InMotion“ talpinimas

96

„SiteGround“

95

„iPage“

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map