1 „ShopsCart“ apžvalga 2016 m


1Prekių krepšelis

Apsilankykite svetainėje

8.7


AWA balas

1Prekių krepšelis

„1ShoppingCart“ buvo sukurtas 1999 m. Nuo to laiko jis padėjo ir mažoms, ir didelėms įmonėms pasiekti sėkmės internete. Jų tikslas yra teikti automatinių paslaugų asortimentą, kuris sumažintų sąnaudas ir padidintų efektyvumą. Šiuo metu visame pasaulyje jų yra daugiau nei 25 000 internetinių parduotuvių. Programa integruoja įvairius rinkodaros sprendimus. Galite mėgautis visiškai veikiančiu el. Prekybos įrankiu vienoje vietoje. Perskaitykite žemiau pateiktą „1ShoppingCart“ apžvalgą.

Argumentai už

 • Naudingi mokymo vaizdo įrašai ir vadovėliai
 • A / B testavimas
 • Pardavimo savybės
 • Nėra pralaidumo apribojimų
 • Automatinio atsakymo el. Laiškai
 • Pasikartojantys mokėjimai

Minusai

 • Sandorių mokesčiai
 • Pasenęs vartotojo sąsajos dizainas
 • Mėnesio įmokos yra didesnės nei daugumos
 • Už klientų aptarnavimo skambučius imamas mokestis
 • Pagalbos forumas ribotas

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.1ShoppingCart.com
 • Buveinė: Baris, Ontarijas
 • Įkūrimo metai: 1999 metai
 • Kategorija: el. prekybos programinė įranga
 • Nemokamas bandymas: 30 dienų

Tiems, kurie žvelgia į rinkodarą, patiks „1ShoppingCart“. Komplekte yra daugybė įrankių, padedančių reklamuoti jūsų verslą. Visos jums reikalingos rinkodaros priemonės jau yra integruotos. Pradedančioms įmonėms gali prireikti ne visų funkcijų, tačiau gera žinia yra ta, kad įrankiai vis tiek išliks. Tai daro „1ShoppingCart“ lanksčią programinę įrangą; Jis bus pasirengęs didelėms rinkodaros pastangoms, kai būsite.

Kam „1ShoppingCart“ tinka?

Galite naudoti ją kaip puikią visapusišką internetinę elektroninės komercijos programinę įrangą. Jis skirtas visiškai automatizuotai programai pateikti vienoje vietoje. Kas išskiria rinkodaros priemones. Jei norite pradėti nuo jau sukurto patikimo rinkodaros paketo, tada geras pasirinkimas yra „1ShoppingCart“. Atsižvelgiant į tai, gali prireikti šiek tiek laiko, kad priprastumėte prie visų įrankių. Būkite pasirengę praleisti šiek tiek laiko mokydamiesi funkcijų, kad galėtumėte išnaudoti visas programos galimybes.

Be to, atminkite, kad „1ShoppingCart“ yra geriausias mažoms ir vidutinėms įmonėms. Didesnėms įmonėms bus taikomi dideli sandorių mokesčiai. Labiau įsitvirtinusios įmonės greičiausiai taip pat nelabai naudos rinkodaros įrankius, todėl kainodara ir dizainas geriausiai tinka mažoms įmonėms.

Koks yra didžiausias „1ShoppingCart“ pranašumas?

Neabejotinai didžiausias „1ShoppingCart“ pasirinkimo pranašumas yra programos rinkodaros komponentai. Jį teikia ypač stipri partnerių programa, be to, galite lengvai tvarkyti narystę ir el. Pašto kampanijas. Tai padės reklamuoti produktus ir užmegzti ryšį su klientais. Jums taip pat patiks gausi stebėjimo ir ataskaitų teikimo informacija. Duomenų rinkimas padės jums geriau išnaudoti galimybes ir geriau suprasti savo rinką.

Koks yra didžiausias „1ShoppingCart“ trūkumas?

Vienu žodžiu: kaina. „1ShoppingCart“ per mėnesį kainuoja dvigubai daugiau nei jo konkurentai. Taip pat imami operacijų mokesčiai, kurie svyruoja nuo 0,75–1,25% už kiekvieną operaciją. Laikui bėgant tai gali prilygti pelnui ir pradėti taupyti. Yra daugybė kitų variantų, už kuriuos nereikia mokėti jokio mokesčio. Jei tikitės atlikti didelę operacijų apimtį, bus prasminga eiti su kita pirkinių krepšelio programa.

Apdovanojimai ir kokybės sertifikatai

PCI sertifikuota

Nėra jokių gerai paskelbtų apdovanojimų, apie kuriuos būtų galima kalbėti. Nors didieji prekės ženklai naudojasi pirkinių krepšeliu, jie nepadarė žaibiško dizaino, programavimo ar klientų aptarnavimo pasaulių.

Pagrindiniai bruožai

 • Pasikartojantis atsiskaitymas
 • Nemokami šablonai
 • El. Pašto rinkodaros įrankiai
 • 500 – neribotas kiekis produktų
 • Skaitmeniniai atsisiuntimai
 • Kontaktų valdymas
 • Pasirinktinis SSL sertifikatas
 • Parduotuvių svetainių kūrimo priemonė
 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Bounced Email Manager
 • Šlamšto balas
 • Skelbimų stebėjimas

Pramonės ekspertų sprendimas dėl „1ShoppingCart“

eCommerce Plateform Iš esmės „1ShoppingCart“ išliko gyvas, siūlant keletą specifinių funkcijų, kurias sunku rasti kitose programose. Priešingu atveju, visa programinė įranga palieka daug norų ir tampa vis mažiau konkurencinga su tokiais rinkos milžinais kaip „Shopify“. Ekspertai prognozuoja, kad kai tik kitos platformos pridės geresnius automatizuotus el. Pašto atsakiklius ir filialų įrankius, „1ShoppingCart“ taps praeities reliktu..

Kritikai taip pat teigia, kad „1ShoppingCart“ yra tikrai naudingas tik labai siauroms klientų dalims. Programinė įranga nėra tinkama pradedantiesiems, kuriems reikės daug pagalbos pradedant veiklą. Be to, programa nėra pakankamai mastelio pritaikyta, kad tilptų iš tikrųjų dideli mažmenininkai.

Daugelis ekspertų atsiliepimų yra labai atsiprašę vertindami „1ShoppingCart“. Nors daugelis apibūdina tai kaip „tvirtą“ variantą, jie rekomenduotų kitas programas kaip tinkamesnes alternatyvas.1 „ShoppingCart“ jokiu būdu nėra baisi programa, ji tiesiog nesugebėjo neatsilikti nuo laiko ir vis labiau konkurencingos rinkos. Net įmonės socialinės žiniasklaidos puslapiai jau seniai pasenę. Atrodo, kad jie tiesiog nyksta, o tai yra dar viena priežastis eiti į progresyvesnę platformą, kuri veiks dar daugelį metų į priekį.Kritikai taip pat tvirtina, kad „1ShoppingCart“ yra tikrai tik naudinga labai siaurai klientų daliai. Programinė įranga nėra tinkama pradedantiesiems, kuriems reikės daug pagalbos pradedant veiklą. Be to, programa nėra pakankamai mastelio pritaikyta, kad tilptų tikrai dideli mažmenininkai.

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai

Tie, kuriems patinka „1ShoppingCart“, būtinai mini automatinio atsakiklio funkcijas ir filialų programą. Programa palengvina el. Pašto adresų sąrašų sudarymą ir automatiškai siunčiamus informacinius biuletenius bei reklaminę medžiagą. Tai gali būti didelis pliusas įmonėms, kurių žinioje nėra visas rinkodaros skyrius.

Partnerių programa taip pat suteikia dar vieną būdą reklamuoti savo svetainę ir produktus. Jei pasirūpinsite visomis šiomis detalėmis, tai gali būti didžiulė pagalba mažoms ir vidutinėms įmonėms. Išskyrus šias dvi savybes, klientai neturi daug nepaprastai teigiamų dalykų, ką pasakyti apie „1ShoppingCart“, be atsiliepimų, kurie skelbiami bendrovės tinklalapyje..

Nors programoje yra visa apimanti programinė įranga, rinkoje yra geriau peržiūrėtų variantų. Išskyrus keletą žėrinčių atsiliepimų, jums bus sunku surasti 1 „ShoppingCart“ įvertinimą aukščiau 3 iš 5 žvaigždučių..

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai

Panašu, kad didžiausi skundai dėl „1ShoppingCart“ yra klientų aptarnavimas. Tai nepadeda ir tai, kad klientų aptarnavimas galimas tik už papildomą mokestį. Galite įsivaizduoti, kaip nelinksma būtų mokėti papildomai už paprastai standartinę paslaugą, tada sužinokite, kad iš tikrųjų negalite susisiekti su niekuo.

Taip pat paaiškėja, kad „1ShoppingCart“ turėjo tam tikrų problemų dėl netikėtų prastovų ir prastovų. Vis dėlto dauguma nuorodų į šio tipo klausimus buvo datuotos. Tikimės, kad tai reiškia, kad jie yra praeitis, ir „1ShoppingCart“ ėmėsi priemonių šioms problemoms ištaisyti.

Kiti įprasti skundai dėl „1ShoppingCart“ yra šie:

 • Nepakanka didelių vardų mokėjimo šliuzų
 • Trūksta automatizuotų funkcijų
 • Ribotas šablonų skaičius
 • Prastos kokybės šablonai
 • Aukštos kainos ir mokesčiai

Dizainas & Pritaikymas

Naudodami „1ShoppingCart“ galimi šablonai yra nesudėtingi. Čia nėra daug keblumų. Jie siūlo paprastą ir modernų dizainą, kuris padės jums bet kokį produktą ar paslaugą atrodyti puikiai. Jei ieškote gražaus dizaino, kuris sukuria įspūdį, kitos programos siūlo daugiau įspūdžių. 1ShoppingCart daugiau dėmesio skiriama rinkodarai ir funkcijoms. Nors galimi šablonai atrodo gerai, jie neturi didelio „wow“ faktoriaus.

Šablonai

Laisvas
Standartiniame plane yra apie 50 nemokamų šablonų. Galite tinkinti beveik bet kurias funkcijas ir dizaino detales. Apskritai klientams atrodo, kad temos yra modernios ir profesionalios.

Premija
Už šiek tiek daugiau pinigų per mėnesį galite turėti prieigą prie „premium“ temų. Tarp šių ir nemokamų temų nėra labai daug skirtumų. Jums tereikia mėgautis daugiau galimybių.

Projektavimo paslaugos
Sutaupykite laiko ir visą projektavimo procesą perduokite „1ShoppingCart“. Jų pasirinktinio dizaino paslaugos svyruoja nuo 999 USD iki 3 799 USD. Brangesnė pakuotė leidžia atlikti daugiau pakeitimų, kai rengiate galutinį dizainą.

Dizaino pritaikymas

Jūsų tinkinimo parinktys skiriasi atsižvelgiant į įsigytą planą. Atnaujintuose planuose yra daugiau aukščiausios kokybės šablonų. Kiekvienas planas leidžia redaguoti bet kurį šabloną naudojant WYSIWYG redaktorių arba kodą. „1ShoppingCart“ redaktorius palaiko HTML, CSS ir „Javascript“.

funkcijos & Įrankiai

FunkcijaApžvalga
SąrankaNustatyti savo svetainę gali būti sunku. Programa gali būti sudėtinga. Yra labai daug standartinių funkcijų. Svarbiausia yra pabandyti išlikti susikoncentravusiam į tai, ko reikia norint pradėti, nes jums nebereikės daugelio priemonių tolimesniame kelyje.
Vartų integracija:Mėgaukitės apie 50 skirtingų mokėjimo šliuzų. Integruojant tam tikrus šliuzus, mokestis kainuoja 49,99 USD.
Klientų apdovanojimai ir pageidavimų sąrašaiTurėsite integruoti klientų norų sąrašą ir atlygio programas. „1ShoppingCart“ šių funkcijų nesiūlo.
Užsakymų valdymas„1ShoppingCart“ pateikiama su išsamia ataskaita. Galite lengvai sekti užsakymus ir paketus.
Tarptautinis pardavimų optimizavimas„1ShoppingCart“ nėra optimizuotas tarptautiniams pardavimams. Jie tarnauja JAV, Kanadoje, Australijoje ir kai kuriose Europos šalyse. Tačiau jie nesiūlo vertimo paslaugų. Taip pat turėsite sukurti tarptautinę prekybininko sąskaitą, kuri leis apdoroti mokėjimus iš viso pasaulio. Šios sąskaitos sukūrimas gali kainuoti iki 199 USD, į ją įeina operacijų ir metiniai mokesčiai.
CDN technologijaŠi technologija nėra standartinė. Galbūt galėsite pridėti programų, kad būtų galima geriau įkelti laiką.
Įskiepiai ir priedaiSunku pasakyti, kiek papildinių ir priedų yra. Programoje daugiau dėmesio skiriama tai, kas ateina su programa nuo pirmosios dienos. Jų tikslas yra pasiūlyti visą programą, kuriai nereikia priedų, todėl papildiniai nėra didelė jų modelio dalis.
Atsargų valdymasPridėkite naujų produktų yra lengva. Inventorizacijos įrankis leidžia jums pridėti produktų urmu ir greitai įkelti atsargas bei pradėti pardavinėti. Atkreipkite dėmesį: standartinis planas leidžia naudoti tik 500 gaminių.
Siuntos sekimasSiuntimas realiu laiku su pirmaujančiomis šalies įmonėmis. Klientai gali stebėti savo paketus naudodamiesi „FedEx“, UPS ir kitų vežėjų stebėjimo numeriais.
CRM savybės1 Šioje srityje trūksta „ShoppingCart“. Galite suplanuoti el. Laiškus, tačiau jie skirti rinkodarai. Taip pat lengva sudaryti el. Pašto adresų sąrašus, bet vėlgi, tai daugiausia padeda reklamuoti produktus. Nėra jokių veiksmingų ryšių su klientais ypatybių, apie kurias būtų galima kalbėti.
Šablonai ir temosApie temas nėra per daug ką pasakyti. Jie tarnauja pagal paskirtį ir padės suprojektuoti savo parduotuvę. Norėdami sukurti unikalų dizainą, investuokite į jų užsakytas paslaugas. Priešingu atveju galbūt norėsite panagrinėti kitas galimybes, labiau orientuotas į dizainą.
Integracijos ir priedaiTikimės, kad jums nereikės integruoti jokių priedų, nes programoje yra daugybė funkcijų. Tai leidžia jį naudoti nuo pirmosios dienos. Jei jums reikia pridėti funkcijų, integracija gali būti sudėtinga. Dėl pagalbos gali tekti pasitarti su papildinių kūrėju. Be to, „1ShoppingCart“ reikalauja, kad jų programinė įranga būtų papildyta tam tikromis funkcijomis. Pavyzdžiui, tam tikrų mokėjimo šliuzų integravimas gali kainuoti 49,99 USD.
Mobiliųjų įrenginių optimizavimasVisi galimi paketai pateikiami su mobiliesiems pritaikytais šablonais. Jūsų parduotuvė nuo pirmo dienos bus visiškai atsakinga.
Svetainių talpinimasSukurkite naują parduotuvę arba perkelkite esamą internetinę parduotuvę. Jūsų svetainė gali būti visiškai priglobta per „1ShoppingCart“.
SEO ir rinkodaraČia šviečia programa. „1ShoppingCart“ yra su visomis funkcijomis, kurių galite tikėtis iš pirkinių krepšelio ir dar daugiau. Programinė įranga taip pat pateikiama kartu su tvirta partnerių programa. Galite greitai pradėti reklamuoti savo produktus kitose svetainėse ir sudaryti klientų el. Pašto adresų sąrašus. Jei jums reikia pagalbos reklamuojant savo verslą, šis pirkinių krepšelis gali padėti.
Informaciniai biuleteniaiNors jie gali siūlyti informacinius biuletenius, ši funkcija nėra aiškiai reklamuojama.
Svetainių saugaJie suteikia visišką saugumą. Jūsų svetainė bus stebima, o visi klientų mokėjimai yra saugūs. Jie teigia, kad yra moderniausi serveriai, tačiau pateikia tik keletą detalių. Jie nebūtų tokie dideli vardai, jei nesiūlytų patikimos svetainės saugumo. Vis dėlto būtų puiku, jei jie būtų skaidresni apie tai, ką jie daro, kad apsaugotų jūsų svetainę ir jūsų klientus.
PCI sertifikavimas„1ShoppingCart“ yra sertifikuota PCI.
Turinio kūrimasPridėkite produktų puslapius ir lengvai sukurkite savo svetainę. WYSIWYG redaktorius leidžia pradedantiesiems įterpti tekstą ir tinkinti dizainus.
Dovanų kuponaiGalite siūlyti nuolaidas, o klientai gali įsigyti dovanų čekių
Mokėjimo būdaiPasirinkite iš 50 skirtingų mokėjimo būdų. Šis skaičius pateikia „1ShoppingCart“ tiesiai į pakuotės vidurį. Debeto kortelės, kreditinės kortelės ir „PayPal“ yra visos priimtinos, tačiau naudoti sudėtines valiutas gali būti sudėtinga.
Mokesčių ir gabenimo skaičiuotuvaiNesijaudinkite dėl mokesčių ir pristatymo išlaidų apskaičiavimo. Programa automatiškai sugeneruoja šią informaciją.
Ataskaitos„ShopsCart“ nebūtų tokia rinkodaros užgaida be patikimų ataskaitų teikimo įrankių. Galite lengvai sekti klientų elgesį ir netgi teikia produktų pasiūlymus, remiantis jų apsipirkimo istorija. Peržiūrėkite duomenis apie:
 • Geriausios dienos
 • Kokiu dienos metu klientai mėgsta apsipirkti
 • Kurie produktai yra našiausi
 • Kur yra jūsų klientai
 • Kaip jie naršo į jūsų svetainę

Planai & Kainodara

Didžiausias skundas dėl „1ShoppingCart“ susijęs su jų kainų planais. Dauguma konkurentų kainuoja apie 20 USD arba 30 USD per mėnesį. Standartinis šios programos planas prasideda nuo 59,99 USD. Jie dažnai vykdo specialius pasiūlymus už 34 USD, tačiau į tai vis tiek neįskaičiuojami operacijų mokesčiai. Čia yra paketų suskirstymas:

Standartinis – 59 USD / mėn

 • 500 produktų limitas
 • 1,25% sandorio mokestis
 • Prieiga prie 50 nemokamų šablonų
 • Vieno vartotojo licencija
 • 1 GB atminties
 • Ribota el. Pašto rinkodara

Plius – 119 USD / mėn

 • Neribotas produktų kiekis
 • 1% operacijos mokestis
 • Virš 50 šablonų
 • Penkios vartotojo licencijos
 • 3 GB atminties

„Premium“ – 249 USD / mėn

 • Neribotas produktų kiekis
 • 0,75% sandorio mokestis
 • Virš 50 šablonų
 • Penkios vartotojo licencijos
 • 5 GB atminties

Tiesa ta, kad rinkoje yra daug prieinamesnių variantų. Tiesiog nėra pakankamai skirtingų savybių, kad pateisintų kainą. Daugeliui įmonių standartinis planas nebus labai naudingas. Tai reiškia, kad mokėsite 119 USD per mėnesį, pridėdami operacijų mokesčius.

Pagalba klientams

Klientų palaikymas yra dar viena sritis, kurioje „1ShoppingCart“ nesukūrė geriausios reputacijos. Tiesą sakant, jums gali tekti sumokėti papildomus mokesčius, kad gautumėte klientų palaikymą, praktiškai negirdėtą pirkinių krepšelio rinkoje. Prieš skambindami, galite išbandyti internetinius forumus ir žiūrėti vaizdo įrašų mokymo programas. Tačiau šie maršrutai dažniausiai būna aklavietė. Panašu, kad visa sistema yra sukurta tam, kad priverstų jus paskambinti ir sumokėti daugiau pinigų

Pagalba klientams skiriasi priklausomai nuo jūsų įsigyto paketo.

 • Naudodami standartinį paketą galite paskambinti 800 telefono numeriu arba susisiekti el. Paštu ir tikėtis atsakymo per dvi dienas.
 • „Plus“ palaikymo planas kainuoja 10 USD per mėnesį ir leidžia naudoti tiesioginius pokalbius. Taip pat galite siųsti el. Laišką ir gauti atsakymą per 24 valandas.
 • Už 34 USD / mėn. Galite įsigyti „Ultimate Support“ planą. Tai apima prioritetinę telefono paslaugą. Pagalba per tiesioginius pokalbius ir pagalba nustatant svetainę. Taip pat septynias dienas per savaitę galite siųsti el. Laišką klientų palaikymo tarnybai ir gauti atsakymą per 24 valandas. Pagaliau jūs gaunate 30 minučių per mėnesį praktinių paslaugų.

Jūs turite mokėti, kad gautumėte bet kokią pagalbą dėl jų programų – tai labai neigiama „1ShoppingCart“.

Lengvas naudojimas

„1ShoppingCart“ turi tiek daug funkcijų, kad naudoti programą gali būti sudėtinga. Yra daugybė įrankių, kuriuos reikia rūšiuoti. Daugumos jų jums net nereikės, kol jūsų verslas nebus labiau įsitvirtinęs. Tačiau jie gali lengvai susidoroti su jūsų parduotuvės nustatymu. Nepadeda ir tai, kad klientų aptarnavimas yra ribotas. Jums gali tekti sumokėti mokestį už pagalbą patekus į bėdą.

Vartotojo sąsaja / Administratorių skydelis

Vartotojo sąsaja atrodo šiek tiek pasenusi. Panašu, kad dizaineriai daugiau dėmesio skyrė funkcijų papildymui. Jiems pavyko sukurti gerai suapvalintą programą, tačiau jei ieškote aptakios sąsajos, yra geresnių variantų. Jei sąžininga, sąsaja vis dar yra visiškai funkcionali ir joje lengva naršyti. Tai gali neatrodyti gražu, bet darbas gaunamas.

Viena didelė pardavimo ypatybė yra ta, kad galite integruoti „WordPress“. Daugeliui tai yra įžanginė interneto svetainių kūrimo programa. Jei jums jau patinka naudotis „WordPress“, galite ir toliau ja naudotis, norėdami redaguoti ir kurti savo svetainę.

Išvada

„1ShoppingCart“ leidžia lengvai tinkinti gaminio puslapius. Galite pasiūlyti klientams daug konkrečių variantų, o programa parduos ir parduos produktus. Remiantis klientų apžvalgomis, tai padėjo kai kurioms įmonėms padidinti savo pajamas naudojantis rinkodaros priemonėmis. Nors yra keletas teigiamų dalykų, programa palieka daug norimų rezultatų. Tai be reikalo brangu. Yra daugybė ekonomiškesnių pirkinių krepšelių, už kuriuos nereikia mokėti daug papildomų mokesčių. Keletas „1ShoppingCart“ pranašumų nenusveria ilgo trūkumų sąrašo.

Apatinė eilutė: Rinkoje yra DAUG geresnių pirkinių krepšelio variantų.

Palyginkite

1Prekių krepšelis

87

Shopify

96

„BigCommerce“

95

Voliuzija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map