Zen Cart apskats 2016


Zen Cart

Apmeklējiet vietni

9.1


AWA rādītājs

Zen Cart

Zen Cart izveidojās 2003. gadā kā osCommerce atvase. Ieviešot kodu, kas piedāvāja jaunu arhitektūras struktūru, Zen Cart paņēma un kļuva par iepirkumu grozu gigantu. Mūsdienās izstrādātāji no visas pasaules sniedz ieguldījumu atvērtā koda iepirkumu groza platformā, un tā lepojas ar vairāk nekā 100 000 lietotājiem. Zemāk lasiet mūsu Zen Cart pārskatu.

Plusi

 • Droša programmatūra
 • Mērogojama platforma
 • Viegli atjaunināms
 • Tiek atbalstīts HTML stila e-pasts

Mīnusi

 • Vidējās veidnes
 • Mazāk papildu moduļu
 • Sarežģīta modernizācija
 • Nav oficiāla atbalsta

Pārskats

Kā atvērtā koda platformu Zen Cart ir pilnīgi brīvi lietojams. Parasti tas nozīmē, ka attiecībā uz pakalpojumiem ir noteikti ierobežojumi. Tomēr tas nav gadījumā ar Zen Cart. Platformas fani apgalvo, ka tā ir pietiekami stabila, lai konkurētu ar komerciālām platformām.

Otra unikāla Zen Cart priekšrocība ir tā, ka tās dibinātāji to ieraudzīja kā pieejamu platformu. Viņi negribēja platformu, kuru varētu izmantot tikai tie, kuriem ir IT grāds. Lai gan jums būs jāzina PHP un ir iesaistīta noteikta mācīšanās līkne, Zen Cart tomēr izdodas būt lietotājam draudzīgāks nekā citas atvērtā koda iespējas.

Zen Cart ir vislabāk piemērots vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kuriem ir piekļuve tīmekļa attīstības resursiem. Veidnes ir pilnībā pielāgojamas, taču jums būs nepieciešams kāds, kam ir PHP programmēšanas pieredze. Jūs nevarat vienkārši lejupielādēt programmatūru un atvērt veikalu, vispirms neievadot laiku kodēšanā. Ja esat pazīstams ar PHP, varat izveidot lielisku vietni bez maksas. Tas novērš ievērojamas izmaksas uzņēmumiem.

Galvenais atvērtā koda platformas ieguvums ir tas, ka jūs varat pilnībā pielāgot savu tiešsaistes veikala vietni. Turklāt, tā kā Zen Cart ir bijis kopš 2003. gada, ir pieejams daudz bezmaksas spraudņu. Lejupielādējot programmatūru, jūs uzreiz pievienojaties lielai lietotāju kopai.

Mērogojamība

Kamēr jūs zināt PHP, nav nekādu ierobežojumu, cik liels var būt jūsu veikals. Uzņēmumi var pievienot tik daudz produktu, cik viņiem patīk. Tomēr ir ziņojumi, ka ātruma ielādes laiki sāk samazināties pēc 1000 produktiem.

Balvas un kvalitātes sertifikāti

Labāka biznesa birojs ir akreditējis Zen Cart.

Kāpēc izvēlēties Zen Cart??

Ja jūs pārzināt PHP un meklējat labāko atvērtā pirmkoda iespēju tiešsaistes biznesa veidošanai, tad Zen Cart vajadzētu būt saraksta augšgalā. Tas piedāvā daudz lielisko iespēju, kas nāk ar maksas pakalpojumiem. Tā kā tas ir pastāvējis tik ilgi un ir tik populāra izvēle, ir pieejams daudz atbalsta resursu.

Galvenās iezīmes

 • Uzlabotā veidņu sistēma
 • Vienkārša klientu pārvaldība
 • Pievienojiet neierobežotas kategorijas
 • Daudzuma atlaides
 • Lietotājam draudzīgs administrācijas rīks
 • Trešās puses moduļi
 • Maksājumu vārtejas integrācija
 • Ļauj iepirkties 24/7/365
 • Piegādes atbalsts
 • Biļetenu vadība
 • Reklāmkarogu pārvaldība
 • Produktu pārskati

Nozares ekspertu spriedums par Zen-Cart

e-komercijas platformaKad runa ir par Zen Cart, eksperti un lietotāji vienojas par dažādiem programmas izmantošanas plusiem un mīnusiem. Eksperti arī piešķīra Zen Cart vidēji 3 no 5 zvaigznēm un ātri norādīja, ka programma vienkārši nav paredzēta visiem.

Fakts, ka programmatūra ir bezmaksas, ir būtiska priekšrocība, taču programmatūras raksturs nozīmē, ka jums būs jābūt pieredzējušam izstrādātājam vai arī jums jābūt piekļuvei tam. Pilna laika izstrādātāja algošanas izmaksas vienkārši pārsniedz lielāko daļu jaunuzņēmumu budžeta. Tomēr, ja jums ir resursi vai zināšanas, lai izklaidētu Zen Cart, tas var būt spēcīgs rīks.

Galu galā eksperti secina, ka lielākajai daļai uzņēmumu būs labāk izvēlēties gatavu risinājumu. Šīs programmas ietvers daudz mazāk mācību līknes un ļaus uzņēmumiem daudz ātrāk uzcelties un darboties.

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka Zen Cart saņem diezgan drausmīgas atzīmes, kad runa ir par SEO iespējām, mobilo ierīču integrāciju un novecojušām kodēšanas metodēm. Jebkuram izstrādātājam būs jāstrādā, lai novērstu šos nozīmīgos trūkumus, tāpēc Zen Cart saņem tikai remdenus ieteikumus.

 • http://www.cpcstrategy.com/blog/2013/08/zen-cart-review/
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/zen-cart-review/
 • 2016. gada 21. aprīlis

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par Zen Cart

Atsauksmes par Zen grozu mēdz būt divās galējībās. Vai nu patērētājs to mīl, vai ienīst. Galu galā 5 un 1 zvaigžņu pārskatu kombinācija galu galā ir vidēji 3 no piecām zvaigznēm. Tie, kuriem patīk programmatūra, norāda uz plašo funkciju sarakstu. Zen Cart nodrošina pietiekami daudz iespēju, lai būtu konkurētspējīgs ar citiem maksas pakalpojumiem.

Zen Cart ir arī lielisks risinājums ikvienam, kurš vēlas veikt uzņēmējdarbību starptautiskā līmenī. Programma lepojas ar lielu ieguldītāju kopienu no visas pasaules. Rezultātā ir daudz rīku, kas var palīdzēt jūsu veikalam sasniegt klientus ārpus ASV.

Varbūt vairāk nekā jebkas cits, apmierinātiem lietotājiem patīk, ka viņi var baudīt bezmaksas programmatūras versiju, kas ir pilnībā pielāgojama. Ar kodēšanas prasmēm nav nekādu ierobežojumu tam, ko jūs varat darīt ar Zen Cart.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par Zen Cart

Tam nevajadzētu sagādāt tik lielu pārsteigumu, ka lielākajai daļai lietotāju sūdzību pret Zen Cart ir jābūt saistītai ar lietošanas ērtumu. Daudzi patērētāji neapzinās, cik daudz zināšanu un pieredzes ir nepieciešams, lai faktiski izmantotu Zen Cart. Pat ja izstrādātāji apraksta programmu kā sarežģītu un novecojušu.

Balstoties uz lietotāju atsauksmēm, šķiet, ka atjauninājumi rada arī milzīgas galvassāpes. Lai gan ir lieliski, ka izstrādātāji vienmēr strādā pie jaunu programmas funkciju un versiju izlaišanas, atjauninājumiem ir tendence izdzēst visus pabeigtos pielāgotos darbus. Jūs varat iedomāties, cik nomākta tas var kļūt.

Bija arī diezgan daudz sūdzību par izstrādātājiem. Liekas, ka tie, kas ir strādājuši pie programmas, nav īpaši uzņēmīgi pret kritiku. Atbildes uz ieteikumiem ir bijušas ne tik draudzīgas un nozīmīgas, lai tās atsauktos lietotājiem.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/zen-cart-review/
 • http://www.ecommercespot.com/carts/Zen-Cart.aspx
 • http://www.bbb.org/oregon/business-reviews/internet-selling-services/zen-ventures-llc-in-klamath-falls-or-22550135
 • http://www.ecommercespot.com/carts/Zen-Cart.aspx

Dizains & Pielāgošana

Atverot Zen Cart, jūs pamanīsit noklusējuma veidni. Praktiski neviens nevēlēsies to izmantot, lai sāktu. Tā vietā varat sākt meklēt bezmaksas veidnes. Vietnē Zen Cart ir 200 bezmaksas iespējas, un jūs varat atrast daudz vairāk, izmantojot vienkāršu Google meklēšanu. Tā kā šīs veidnes ir izstrādājuši izstrādātāji no visas pasaules, kvalitāte būs atšķirīga. Var paiet zināms laiks, lai kārtotu visas pieejamās iespējas un atrastu jums piemērotāko.

Protams, ir arī daudz citu dizaina izvēli. Varat izsijāt apmaksātu veidņu opcijas, iegādāties plašu veidņu izmaiņu sarakstu, kas ļaus ātri pielāgot specifiskas funkcijas vai izveidot vietni no jauna. Iegādājoties veidnes, uzmanieties no tām, kuras draudzīgi atjaunina.

Lielākais izaicinājums vietnes izveidei būs pierašana pie pārblīvētās fona. Tas nav intuitīvs, un ir ļoti daudz iespēju. Jo vairāk PHP zināšanu jums būs, jo vieglāk jums būs iemācīties orientēties vietnē un pārvaldīt saturu. Lielākajai daļai lietotāju nebūs jāraizējas par daudzām pieejamajām funkcijām, taču dažreiz tas jums būs jāatrod.

Jūs to varat uzskatīt par kompromisu, lai varētu izveidot pilnībā pielāgotu vietni. Bezmaksas spraudņi ļaus jums pievienot visas koplietošanas lietotnes, kuras jūs varētu vēlēties izmantot. Varbūt lielākais trūkums ir tas, ka mobilas vietnes izveidošana var būt sarežģīta. Šī nav standarta opcija, un pieejamie spraudņi vienkārši nav līdzvērtīgi.

Iespējas & Rīki

Runājot par šīm galvenajām iepirkumu groza funkcijām, Zen Cart ir visspēcīgākais, kad runa ir par piegādes instrumentiem. Visas nepieciešamās opcijas ir pieejamas uzreiz. Norēķinu zonai un maksājumu vārtejām var būt nepieciešami daži papildu spraudņi, lai nodrošinātu visas vēlamās funkcijas. Par laimi ir daudz iespēju, kuras var viegli integrēt.

Iezīme
Pārskats
Mobilais / atsaucīgais veikalsŠī ir viena no jomām, kur Zen Cart ir jāpanāk laiks. Varat iegādāties spraudni, lai jūsu vietne būtu draudzīga mobilajām ierīcēm, taču bezmaksas, atvērtā koda mobilie risinājumi neliecina. Daļa no problēmas ir saistīta ar kodēšanas darbu, lai vietne būtu mobila. Tas noteikti ir kaut kas, ko jūs pats varētu darīt, taču tas būtu laikietilpīgs process. Tā kā vairums klientu iepērkas no mobilajām ierīcēm, būtu ideāli, ja Zen Cart strādātu, lai padarītu to par standarta funkciju.
Produktu pievienošanaProduktu noklusējuma funkcijas ir vairāk nekā pietiekamas, lai palīdzētu ātri pievienot produktus. Šī lietotāja saskarnes daļa ir samērā vienkārša, un jums nav jāuztraucas par spraudņu nepieciešamību
Produktu parādīšanas opcijasAtkal iespējas ārpus kastītes ļauj veikt vienkāršas izmaiņas produktu parādīšanas režīmā. Tomēr pārpildīts interfeiss var radīt dažas problēmas. Kamēr iespējas ir, jums, iespējams, būs jāveic daži meklējumi, lai atrastu īsto vietu, kur veikt izmaiņas
Groza funkcionalitāteŠī ir vēl viena Zen Cart joma, kas var šķist nedaudz datēta bez papildu spraudņiem. Izrakstīšanās procesu varētu pilnveidot, lai klienti zinātu, kas notiek, pārejot pa pirkuma veikšanas darbībām. Jebkura neskaidrība var novest pie pamestiem ratiņiem
Lietotņu integrācijaLai gan Zen Cart piedāvā tūkstošiem bezmaksas un apmaksātu spraudņu, visi tie nav draudzīgi integrācijai. Lielākās problēmas rodas, kad Zen Cart izlaiž atjauninājumus. Lietotāji atklāj, ka daudzās lietotnēs sāk parādīties kļūmes. Tas nozīmē, ka, iespējams, būs jāveic dažas problēmu novēršana saistībā ar lietotnēm, jo ​​atjauninājumi parādīsies
Integrācija ar eBay un AmazonVienīgais veids, kā viegli integrēt Zen Cart ar eBay un Amazon, ir spraudņa iegāde. Šie risinājumi mēdz būt diezgan dārgi un neuzkrītoši. Izstrādātāji joprojām strādā pie skripta rakstīšanas, kas atvieglo šo procesu
Satura pārvaldībaKamēr jūsu rīcībā būs PHP eksperts, satura pārvaldība būs ātra, vienkārša un vienkārša
Valodas pārvaldībaJa vēlaties, lai jūsu vietne atbalstītu citas valodas, izņemot angļu valodu, ir lejupielādējama valodu pakete. Galvenais trūkums ir tas, ka brīvprātīgie veica visus tulkojumus. Nekādā veidā nevar nodrošināt jebkura satura precizitāti. Jūs izmantojat savas iespējas un cerat uz labāko
Hostings un drošībaIzmantojot Zen Cart, jūs būsiet atbildīgs par mitināšanu un drošību. Par laimi, jebkuram mitināšanas uzņēmumam vajadzētu nodrošināt drošus serverus un SSL sertifikātu un ar PCI saderīgu maksājumu vārteju. Ja veltījāt laiku sava hostinga pakalpojumu sniedzēja izpētei, varat iegūt visas šīs funkcijas vienuviet un izvairīties no spraudņu iegādes
Joslas platums un krātuveIerobežojumi ir atkarīgi arī no jūsu hostinga pakalpojuma. Pārliecinieties, ka veicat pētījumu un dodieties uz pakalpojumu, kas var augt kopā ar jūsu biznesu. Jūs pilnībā kontrolējat savas vietnes iespējas, kas ir viena no galvenajām atvērtā pirmkoda platformas priekšrocībām
Dublējumi un vietņu eksportēšanaZen Cart ļauj jums dublēt visu vietni. Vajadzības gadījumā visu var saglabāt, uzglabāt un eksportēt. Tiem, kas vēlas pilnībā kontrolēt savu vietni, šī ir īpaši pievilcīga funkcija
Maksājumu apstrādeZen Cart ir gatavs pieņemt PayPal, FirstData un Authorize.net. Jūs varat izvēlēties, kuras kredītkartes vēlaties ņemt, un iestatīt starptautisko norēķinu iespējas. Ja vēlaties instalēt noteiktu maksājumu vārteju, jums būs jāinstalē pareizais spraudnis. Iespējas ir neierobežotas
Iepirkumu groza spraudņiLiela daļa no darba pie atvērtā koda platformas ir tā, ka izstrādātāji gadiem ilgi strādā, lai radītu risinājumus. Izmantojot Zen Cart, cilvēki no visas pasaules ir devuši savu ieguldījumu programmatūras izstrādē vairāk nekā desmit gadus. Tas nozīmē, ka jums ir diezgan labas iespējas atrast bezmaksas spraudni, lai palīdzētu ar jebkuru funkcionalitāti, kuru jūs varētu vēlēties pievienot. Nebūsiet vīlies par pieejamo spraudņu skaitu un kvalitāti
Pasūtījumu vadībaZen Cart standartā ir iekļauti spēcīgi pasūtījumu pārvaldības rīki. Jums ir daudz, lai palīdzētu jums sākt
Krājumu vadībaTas pats attiecas uz krājumu pārvaldības rīkiem. Jūs varat apskatīt krājumu līmeni, mainīt produktu attēlojumus un pārvaldīt savu veikalu bez papildu spraudņiem
Pamests grozsModuļa lejupielāde ļaus klientiem nosūtīt pamestu e-pasta atgādinājumus. Tas ir lielisks rīks reklāmguvumu līmeņa paaugstināšanai, un tā instalēšana prasa tikai dažus klikšķus
Maksājumu karšu nozares PCI sertifikācijaTrīs maksājumu vārti, kas ietilpst standarta Zen Cart komplektācijā, atbilst nozares augstākajiem drošības standartiem. Arī praktiski jebkurai jūsu pievienotajai vārtejai būs PCI sertifikāts. Jūsu klienti var droši izmantot savas kredītkartes savā vietnē, neuztraucoties par krāpšanu
Dāvanu sertifikāti, piedāvājumi vai kuponiZen Cart ļauj ērti un ērti pārdot sertifikātus un izveidot īpašas akcijas. Visu var izdarīt tieši no administratora zonas, neuztraucoties par spraudņu pievienošanu vai nesajaukšanos ar kodu
Nodokļu un piegādes kalkulatoriVisas nodokļu un piegādes iespējas ir ērti atrodamas jūsu informācijas paneļa administratora sadaļā. Iestatījumus var pielāgot atkarībā no atrašanās vietas un citiem mainīgajiem. Šī automatizētā, tomēr pielāgojamā funkcija palīdzēs jūsu uzņēmumam darboties nevainojami
Sūtījumu izsekošanaKlienti var izsekot saviem iesaiņojumiem, izmantojot mobilo sakaru operatora vietni, vai arī varat instalēt vienkāršu spraudni, kas viņiem ļaus skatīt izsekošanas informāciju jūsu vietnē. Izvēle ir tava! Jūs varat piedāvāt iespējas, kas vislabāk atbilst jūsu klientu vajadzībām
CRM funkcijas un pārskatiVisa nepieciešamā informācija, kuru jūs vēlaties zināt, ir pieejama tieši ārpus lodziņa. Jūs varat nosūtīt klientu atsauksmes, veikt pieprasījumus un apskatīt produktu veiktspēju. Pārskati nav precīzi padziļināti, taču tie ir labs sākums klientu pārvaldīšanai
SEOZen Cart ir dažas uzlabošanas iespējas, runājot par SEO rīkiem. Ir pieejami SEO spraudņi, taču tie nav visi tik noderīgi. Tā kā SEO ir tik svarīgs jebkura tiešsaistes biznesa aspekts, efektīviem SEO rīkiem vajadzētu būt standartiem
Sociālās koplietošanas integrācijaSociālo mediju kontu integrēšana ir īslaicīga. Tas jo īpaši attiecas uz PHP ekspertiem, kuri varēs pielāgot katru detaļu līdz pat vietnes “Patīk” pogām.
EmuāriUzņēmuma Emuāra palaišana un uzturēšana ir vienkārša un vienkārša, izmantojot Zen Cart. Tikai ar dažiem klikšķiem jūs varat izveidot emuāra lapu un sākt pievienot saturu
BiļeteniSadarbojieties ar jebkuru lielisku biļetenu un e-pasta kampaņu sniedzēju. Lielākajai daļai pakalpojumu ir bezmaksas noteiktam skaitam vai cilvēkiem jūsu adresātu sarakstā. Tas nodrošina pieejamu un efektīvu mārketinga rīku, kas palīdzēs sasniegt esošos un potenciālos klientus
Iebūvētās reklāmas iespējasNo sadaļas admin varat izveidot un uzsākt pielāgošanas paaugstināšanu. Piedāvājiet īpašas atlaides jauniem produktiem vai reklamējiet sezonas izpārdošanas. Visas iespējas ir iebūvētas tieši Zen Cart
Vietņu statistika un analīzeZen Cart standarta rīki ļauj jums apskatīt vislabākās veiktspējas produktus, klientu demogrāfiskos datus un vietnes kopējo veiktspēju. Ja vēlaties iedziļināties atslēgvārdu informācijā un detalizētākā analīzē, jums būs jāintegrē tāda programma kā Google Analytics. Par laimi, papildu ziņošanas programmu pievienošana ir ātra un ērta

Plāni & Cenu noteikšana

Lielākās bažas, runājot par atvērtā koda platformām, ir pastāvīgās izmaksas. Dažos gadījumos “bezmaksas” platforma var kļūt diezgan dārga, tiklīdz esat iegādājies tēmas, mitināšanas pakalpojumus un spraudņus. Izmantojot Zen Cart, ir pieejams daudz bezmaksas rīku, kas palīdzēs samazināt izmaksas.

Lai gan jūs noteikti varat izvēlēties maksāt par veidni vai īpašiem papildinājumiem, tā ir gatava lietošanai. Ir tikai divas ievērojamas izmaksas, kas jāņem vērā:

 • Hostinga pakalpojums. Parasti jūs varat reģistrēt domēnu un reģistrēties mitināšanas pakalpojumā apmēram USD 10 mēnesī. Lielāki uzņēmumi var arī rīkoties ar mitināšanu savos serveros, ja viņiem ir šāda iespēja.
 • PHP izstrādātājs. Zen Cart ir diezgan bezjēdzīgs bez PHP eksperta. Lai pielāgotu vietni un efektīvi vadītu savu biznesu, jums būs jābūt gatavai piekļuvei izstrādātājam.

Klientu atbalsts

Ir svarīgi atcerēties, ka Zen Cart kā atvērtā koda produkts nav pieejams ar tehniskā atbalsta personālu, kas atrodas jūsu rokās. Jāsaka, ka Zen Cart tiešām ir iespaidīgs noderīgu resursu saraksts.

 • Kopienas forums – Daļēji tāpēc, ka Zen Cart ir tik populārs un darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, tas nāk ar aktīvu lietotāju kopienu. Forumi mudina lietotājus palīdzēt viens otram un sniedz atsvaidzinoši noderīgas un informatīvas atbildes uz konkrētiem jautājumiem.
 • Wiki lapa – Ja meklētājā ierakstīsit palīdzības jautājumu, rezultātu augšdaļā varat atrast Zen Cart Wiki lapu. Šeit jūs varat atrast detalizētas rokasgrāmatas, lai pabeigtu vissvarīgākos uzdevumus, kas saistīti ar vietnes darbību.
 • YouTube – Vizuālajiem izglītojamajiem jūs ar prieku atradīsit daudz labu veidotu un noderīgu videoklipu, kas ievietoti vietnē YouTube.
 • Apmaksāts atbalsts Ja viss pārējais neizdodas, jūs varat kādam samaksāt par palīdzību jūsu tehnisko grūtību gadījumā.

Salīdzinājumā ar citām atvērtā koda platformām, Zen Cart ir viena no aktīvākajām un izpalīdzīgākajām izstrādātāju un atbalsta kopienām apkārt. Risinot problēmu novēršanas problēmas, jūs pats viens nebūsit.

Lietošanas ērtums

Programmatūras lejupielāde un sākšana ir ļoti vienkārša un prasa tikai pāris minūtes. Pielāgotu domēnu var izveidot, sadarbojoties ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Kad esat lejupielādējis Zen Cart, jūsu pirmais skats var justies milzīgs. No pirmā acu uzmetiena notiek daudz, un ir grūti precīzi zināt, ko jūs skatāties un kur sākt. Aizmirstiet par WYSIWYG redaktoriem un velciet un nometiet rīkus. Šī nav šāda veida programma.

Esiet gatavi kādu laiku pavadīt, lai apgūtu lietotāja saskarni un iepazītos ar vietnes navigāciju un to, kuras vietas jums bieži vajadzēs apmeklēt.

Ja vēlaties integrēt Zen Cart savā esošajā vietnē, to nav viegli izdarīt. Zen Cart ir paredzēts, lai izveidotu vietni ar iepirkumu groza iespējām. Tiem, kas vēlas paplašināties vietnē, jāmeklē cita e-komercijas platforma.

Secinājums

Vai Zen Cart ir pareizā izvēle jūsu tiešsaistes veikalam??

Zen Cart ir daži noteikti ierobežojumi. Lai gan tas nāk ar plašu lielisku standarta funkciju sarakstu tieši ārpus komplekta, tas nav paredzēts iesācējiem. Ar PHP palīdzību jūs neko neiegūsit ar šo programmu. Tas nozīmē, ka tas lielākoties ir orientēts uz izveidotiem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kuriem ir IT nodaļa vai vismaz viens personāla attīstītājs.

Ja jums ir visi resursi, kas nepieciešami, lai apstrādātu PHP, tad Zen Cart ir lieliska izvēle. Tas ir ne tikai pilnīgi bez maksas, bet arī jums būs pieejama aktīva atbalsta kopiena. Tā kā atvērtā koda programma, tā tiek nepārtraukti atjaunināta un pilnveidota. Zen Cart turpinās augt un attīstīties, mainoties tirgiem un attīstoties tehnoloģijām.

Kāpēc man vajadzētu izvēlēties Zen Cart salīdzinājumā ar citām atvērtā pirmkoda platformām?

Galvenokārt tāpēc, ka tai ir lieliska reputācija un sasniegumi. Tā kā Zen Cart darbojas jau vairāk nekā desmit gadus, ir plaša atbalsta dokumentu un spraudņu kolekcija. Ja jums ir vairāk nekā 100 000 lietotāju, jums patiks arī ieguldījums vai talantīgi izstrādātāji no visas pasaules.

Visbeidzot, Zen Cart ir gatavs ar vairāk standarta funkcijām nekā jebkura cita atvērtā koda platforma. Protams, ir vēl kādi uzlabojumi, taču Zen Cart nodrošina stabilu pamatu, kuru varat pilnībā pielāgot.

Salīdzināt

Zen Cart

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map