Yola apskats 2016


Yola

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

Yola

Yola – jūs, iespējams, vēl neesat par viņiem dzirdējis, taču viņi ir vēl viens ērti lietojams vietņu veidotājs, kas koncentrējas uz to, lai padarītu lietas vienkāršas cilvēkiem, kas nav tehnoloģiju speciālisti, lai izveidotu savu vietni. Uzņēmums ir dzimis Keiptaunā, Dienvidāfrikā 2007. gadā, un tagad tajā mitinās aptuveni 10 miljoni lietotāju ar vairāk nekā 50 miljoniem tīmekļa lapu. Zemāk lasiet mūsu Yola pārskatu.

Plusi

 • Vienkārša un intuitīva lietotāja saskarne
 • Spēcīgas e-komercijas iespējas
 • Lielisks stila redaktors
 • Laba logrīku izvēle

Mīnusi

 • Navigācijas un dizaina ierobežojumi
 • Nav emuāru veidošanas platformas
 • Lielākā daļa tēmu ir novecojušas, un tikai 8 ir atsaucīgas
 • Nav atbalsta pa tālruni – tikai e-pasts un tērzēšana

Pārskats

 • Vietne: www.yola.com
 • Galvenā mītne: Keiptauna, Dienvidāfrika
 • Dibināšanas gads: 2007. gads
 • Darbinieki: 75+
 • Aktīvie lietotāji: 10 000 000+
 • Kategorijas: Vietņu veidotāju programmatūra
 • Valoda: Angļu, franču, vācu, itāļu, portugāļu un spāņu valodā
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Yola ir veltīta tam, lai saviem klientiem piedāvātu ērtu, intuitīvu vilkšanas un nomešanas platformu, kas tiem, kuriem nav tehnisko zināšanu, ļauj izveidot vienkāršu vietni un darboties stundu vai divas stundas.

Yola piedāvā dažus iepakojumus, sākot no ierobežotā bezmaksas plāna līdz pat zelta plānam un dažādiem maksas papildinājumiem. Viņu galvenā konkurence ir citi vietņu veidotāji ar vieglu, intuitīvu saskarni, kas ir lieliski piemērota iesācējiem, piemēram, Weebly un Squarespace.

Apskatīsim mazliet vairāk par Yola pamatiem, pirms mēs iedziļināsimies zemāk redzamajā sīkajā informācijā.

Kur slēpjas Yola spēks??

Kā jau minējām, Yola spēks slēpjas absolūtā lietošanas ērtībā. Pat tie, kuriem nav dizaina vai tehniskas pieredzes, kaut ko var izveidot un palaist dažu stundu laikā – mācīšanās līkne ir viena no ātrākajām spēlē. Tas ir viegli izmantot, salīdzinot ar daudziem konkurentiem.

Ja jums vakar vajadzēja kaut ko vienkāršu tīmeklī, Yola ir labs atradums.

Kam ieteicams Yola?

Pati platforma būs piemērota tiem, kas nekad iepriekš nav pieskārušies vietnes veidotājam. Tas ir paredzēts maziem un mikrouzņēmumiem, piemēram, grāmatvežiem, kosmetologiem un kafejnīcām. Vietnes veidotājs labi darbojas arī tiem, kas vēlas izveidot notikumu lapu vai personīgo hobiju vietni.

Yola nebūs laba izvēle ikvienam, kurš vēlas paplašināt uz dizainu orientētu vietni, tiem, kam patīk ķerties pie aizkulisēm, lielākiem uzņēmumiem vai cilvēkiem, kuri vēlas mazliet blogot. Tas nepiedāvā tādas iespējas, kādas ir vajadzīgas šāda veida darbībām

Cik mērogojama ir Yola vietne?

Pēc visizcilākā plāna (Yola Gold), Yola piedāvā neierobežotu lappušu, joslas platumu un krātuvi, 150 MB faila izmērus, kā arī iespēju vienā kontā izveidot līdz 25 vietnēm – tas ir milzīgs.

Spektra pretējā galā jums ir Yola Free plāns. Bezmaksas plānā ietilpst 1 GB joslas platums, 1 GB krātuve, 5 MB faila lieluma ierobežojumi, divas vietnes un trīs vietnes katrā vietnē.

Tomēr, ja plānojat sākt izmantot bezmaksas plānu un pāriet uz citu apmaksātu plānu, mēs iesakām to neņemt vērā. Pārejot uz jūsu vietni, samazināsies SEO – sāciet ar apmaksātu plānu, lai sāktu, vai arī atsākiet savu vietni, pārejot uz apmaksātu plānu..

Kāda reputācija ir Yola??

Yola nav īpaši plaši pazīstama platforma, kaut arī tai ir daudz lietotāju kontu. Arī platforma gadu gaitā ir attīstījusies – Yola nav tāda pati kā tā bija tikai pirms diviem gadiem.

Paziņojumi par platformu ir dažādi. Lai gan daži lietotāji ziņo par vienkāršas vietnes izveidi tikai par nevainojamu pieredzi, tomēr vairāk lietotāju ziņo par nelietderīgu klientu apkalpošanu un sliktu norēķinu atbalstu.

Vai Yolai ir naudas atdošanas garantija?

Visi Yola apmaksātie plāni tiek nodrošināti ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc, ja jūsu vietne nedarbojas, varat vienkārši atgūt naudu. Diemžēl nav datu eksporta funkcijas, lai to pārceltu uz jaunu platformu, ja nolemjat to darīt – jums būs jāsāk no jauna.

Galvenās iezīmes

 • E-pasta, tālruņa un tērzēšanas atbalsts
 • Elastīgi logrīki
 • Plašs profesionāli izstrādātu tēmu klāsts
 • Vietnes stila pielāgošana
 • Biznesa lietotņu integrācija
 • Rediģējiet attēlu tiešsaistē, kā arī pievienojiet HTML, JS, vietnes mēroga CSS
 • Iebūvēta atsaucīga funkcija
 • Vietnes īpaša mobilā versija
 • SEO skenēšana
 • Iepirkšanās ratiņi
 • Dažādas norēķinu vārtejas alternatīvas
 • Izdevniecība Facebook

Nozares ekspertu spriedums par Yola Silver

Vietnes BuilderFor ekspertiem problēma nav tā, ka Yola Silver nebūtu stabila programma. Vienkārša patiesība ir tāda, ka labākai vērtībai ir pieejamas visaptverošākas iespējas. Yola Silver trūkumi nav tik uzkrītoši, ka kritiķi nevēlas dot programmai vidēju vērtējumu, bet kāpēc gan samierināties ar vidējo, ja ir pieejamas izcilas iespējas par mazāku naudu?

Galu galā Yola Silver patiešām attaisno mūsdienu tīmekļa vietņu veidotāja cerības, piedāvājot lietotājam draudzīgu saskarni un intuitīvus rediģēšanas rīkus. Tam ir arī spēcīgas sociālās iezīmes, kas ir mūsdienu mārketinga tehnikas atslēga. Tomēr Yola Silver nepietiek, ja runājam par emuāru veidošanas rīkiem un mobilo vietņu iespējām. Lielākajai daļai uzņēmumu neatkarīgi no tā, cik mazs tas ir, tie ir svarīgi rīki. Vietnes izveidošana bez tām var likt jums aiz sākuma līnijas. Noslēgumā eksperti iesaka citas iespējas, salīdzinot ar Yola Silver.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2468424,00.asp
 • vietne-būvētājs-atskats.toptenreviews.com/yola-silver-review.html

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par Yola Silver

Ārpus norēķinu jautājumiem daudzām sūdzībām pret Yola Silver bija jābūt saistītām ar ierobežojumiem. Tomēr, lai viegli izveidotu gludu un pievilcīgu vietņu programmu, tā ir īpaši paredzēta mikrouzņēmumiem un maziem uzņēmumiem, kuriem nav vajadzīgs vai vēlaties daudz funkciju un atmiņas vietas. Klients, kurš ietilpst šajā kategorijā, bija daudz apmierinātāks ar programmu. Tie, kuriem ir maz dizaina, ātri izveido gludu un pievilcīgu vietni. Pieredzējušāki dizaineri var baudīt piekļuvi gan CSS, gan HTML visam citam pielāgošanas līmenim. Yola piedāvā arī plašu logrīku izvēli, kurus var pievienot jūsu vietnei, lai palielinātu funkcionalitāti. Kopumā lietotāji bija apmierināti ar lietošanas ērtumu, pat ja Yola Silver sākotnēji trūka noteiktu funkciju.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par Yola Silver

Visizplatītākā sūdzība pret Yola Silver ir saistīta ar norēķinu problēmām. Šķiet, ka ievērojamam klientu skaitam bija grūtības atcelt abonementu vai viņi saņēma neparedzētas maksas. Turklāt tiem, kuriem bija problēmas ar atcelšanu, bija arī problēmas sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu, lai problēmu atrisinātu. Patērētāji pat devās tik tālu, lai apsūdzētu uzņēmumu maldinošā rēķinu praksē. Šajā ziņā bija pietiekami daudz sūdzību, lai uzskatītu to par reālu problēmu.

Papildus norēķinu problēmām lietotāji norāda arī uz funkciju trūkumu, kas ir būtisks programmas trūkums. Navigācijas rīki ir ierobežoti, un, integrējot trešās puses, ir jāpievieno citas standarta funkcijas, piemēram, emuārs un biļetens. Galu galā neapmierinātie patērētāji Yola Silver piešķīra tikai 2,5 no 5 zvaigznēm.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.yola.com
 • http://fitsmallbusiness.com/yola-reviews/

Dizains & Pielāgošana

Kas attiecas uz vietņu redaktoriem, Yola ir gluds, ērti lietojams, viegli orientējams un ievieš vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni. Vienīgais kairinājums, kad sākat darbu, ir tas, ka aiz algas sienas atradīsies daudz interesantu iespēju.

Iepazīstieties ar mūsu Yola dizaina iezīmēm, kas aprakstītas zemāk.

IezīmePārskats
Vietnes veidnesYola piedāvā vietņu veidnes Responsive, Premium un Free. Mūsuprāt, vienīgie, kas izskatās profesionāli un moderni, ir 9 Responsive veidnes, kas ir vienīgā iespēja, kas jums tiek dota sākumā.

Bezmaksas
Yola bezmaksas plānā varat izvēlēties no aptuveni 150 bezmaksas veidnēm

Piemaksa
Ir aptuveni 70 papildu premium veidnes, no kurām izvēlēties, kad iegādājaties prēmiju plānu kopā ar Yola.

Vietņu veidotāja saskarneRedaktors ir viens no tīrākajiem, ar ko esam saskārušies daudziem vietņu veidotājiem. Augšpusē jums ir galvenā navigācijas josla, kas sastāv no logrīkiem, stila, lapas, iestatījumiem, SEO, navigācijas, failiem, mobilās ierīces un vietnes.

Noklikšķinot uz dažām no šīm opcijām, zem galvenās joslas tiek parādīta mazāka vai divas joslas, sniedzot citas saistītās iespējas. Citiem tas sniedz pārklājumu ar attiecīgo informāciju. Dažiem apgabaliem nav pieejama pieeja visos plānos, un tie ir jājaunina. Jūsu vietne ir parādīta zemāk ar vilkšanas un nomešanas saskarni.

Lapas stila pielāgošanas opcijasAtverot opciju Stils no redaktora augšējās navigācijas joslas, parādīsies visas jūsu stila izvēles iespējas. Tas ietver krāsas, fontus, virsrakstus, fonu, reklāmkarogus un CSS opcijas. Ir arī opcija Dizainers, kas atvērs stila noformējuma izvēlni, kas parādīsies lapas kreisajā pusē
Vietnes navigācijaLapas navigācijai var piekļūt, izmantojot navigācijas opciju joslā lapas augšpusē. Šeit ir viegli pievienot un rediģēt lapas.
Satura pārvaldībaIr iekļauts failu pārvaldnieks (navigācijas joslas opcijā Faili), kas galu galā meklē jūsu izveidotās vietnes augšupielādes. Katrā vietnē būs atšķirīgs failu pārvaldnieks.
Fotoattēli un galerijasGan fotoattēlus, gan galerijas var pievienot attiecīgajiem logrīkiem un failu pārvaldnieka pārvaldītajam saturam.
Mobilo vietņu veidošanaVietnes pārvietošana mobilajām ierīcēm ir pieejama tikai augstas prēmijas plānos. Vietnes mobilajām ierīcēm veidotājs ir nodalīts no darbvirsmas vietnes veidotāja, tāpēc jums tas būs jākonfigurē pats.
Sociālās koplietošanas integrācijaPoga “Kopīgot šo” ir pieejama logrīka formā.
Projektēšanas pakalpojumiNav pieejams.

Iespējas & Rīki

Yola piedāvā lielāko daļu citu vietņu veidotāju galveno funkciju un dažas, kas raksturīgas tikai platformai. Apskatiet galvenās iespējas zemāk.

IezīmePārskats
UzstādītViegli izvēlēties no veidnēm, ieskaitot priekšskatījuma iespēju pirms izvēles pabeigšanas. Nākamajā ekrānā tiek prasīta jūsu kontaktinformācija, kas it kā tiktu parādīta jūsu vietnē, lai gan mēs neredzējām, ka tā notiek.
Web dizainsMazliet pielāgojams – izvēlieties krāsas, elementus, izkārtojumus utt.
Pielāgots domēna nosaukumsPieejams tikai ar apmaksātiem plāniem.
Navigācijas dziļumsLīdz 2 navigācijas līmeņiem ar augstāk apmaksātiem plāniem.
Logrīki un lietotnesIr pieejama samērā laba logrīku izvēle, ko vilkt un nomest savā lapā. Papildu pievienojumprogrammām ir HTML koda logrīks.
MonetizācijaIespēja pievienot Google AdSense, reklāmkarogus, e-komerciju utt.
Apmeklētāju statistikaPieejams Google Analytics.
Fotoattēli, video un audioPieejams plašs multivides logrīku klāsts, ieskaitot attēlus, galeriju, YouTube, mp3, Flash un Flickr.
EmuāriNav iekļauta integrēta emuāru veidošanas platforma. Jūs varat izmantot logrīku Tumblr vai izveidot saites uz Blogger vai WordPress vietnēm.
Google kartesPieejams Google Maps logrīks.
HTML redaktorsPieejams tikai HTML logrīks.
Sociālo mediju integrācijaFacebook patīk, Facebook komentāri, Google +, Share Me un Tweet pieejams šis logrīks.
Veidlapas un aptaujasVeidlapas ir pieejamas kā standarta logrīku vienums. Wufoo trešās puses veidlapas logrīks ir pieejams, lai savai vietnei pievienotu aptauju.
Glabāšanas telpaSvārstās no 1 GB līdz pat neierobežotai atmiņas vietai, atkarībā no plāna.
Biļetenu rīksPieejams tikai ar trešās puses apmaksātu papildinājumu “Constant Contact”.
ForumsPieejams tikai HTML logrīka koda pievienošanai.
E-komercija / tiešsaistes veikalsPievienojiet savai vietnei bezmaksas PayPal preces un katalogus ar tiem saistītajiem logrīkiem. Pareiza e-komercijas tiešsaistes veikala opcija (Ecwid spraudnis), ko var iegādāties par USD 10 mēnesī. Lietotājiem pieejams plašs iespēju klāsts ar līdz pat 1000 vienībām jūsu veikalā.
Vārtejas integrācijaTiešsaistes veikala papildinājumam ir pieejams milzīgs skaits maksājumu vārteju – tajā ietilpst American Express, Bitpay, eWAY, iDEAL, PayPal, Stripe un daudzi citi..
SEO draudzīgiMeta aprakstus var rediģēt visos plānos. Vienīgais reālais plāns, kas optimizēts SEO vajadzībām, ir Yola Gold plāns. Zelta plānā ir iekļauti daži lieliski SEO uzraudzības un palīgu rīki.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Aizsardzība ar paroli ir pieejama vienai vai vairākām lapām ar visiem plāniem.
Google® AnalyticsPieejams izvēlnē Iestatījumi.
Vietņu drošībaVisas vietnes tiek mitinātas Yola drošos serveros.
Vairākas valodasVietņu veidotājs ir pieejams angļu, itāļu, franču, vācu, spāņu un portugāļu valodā.
Mobilo ierīču optimizācijaIerobežots un pieejams tikai ar apmaksātiem plāniem.
CDN tehnoloģijaNav paredzēts.

Plāni & Cenu noteikšana

Lai gan jūs, iespējams, vēlēsities sākt ar Yola’s Free plānu, lai vispirms pārbaudītu redaktoru un vietņu veidotāja funkcijas, ar bezmaksas versiju mājās nav daudz ko rakstīt. Lai izveidotu jebkuru funkcionālu vietni, jums būs jāpiesakās vienā no viņu apmaksātajiem plāniem.

Izmantojiet bezmaksas plānu, lai spēlētu, pirms izlemjat izveidot vietni, taču mēs iesakām tur nepievienot vēlamo saturu. Pārvietojot savu saturu no apmaksāta plāna, mazināsies iespējamā SEO efektivitāte.

Bezmaksas plāns

Yola bezmaksas plāns piedāvā ierobežotu veidņu un Yola redaktora izvēli. Jūs varat izveidot līdz 2 vietnēm, kopā katrā var būt ne vairāk kā 3 lapas. Ar to nepietiks nekam, bet ar visvienkāršākajām vietnēm.

Bezmaksas plāns piedāvā aizsardzību ar paroli katrā lapā, un jums tiks norādīta vietnes adrese http://www.yoursitename.yolasite.com. Jums ir atvēlēta 1 GB krātuve un 1 GB joslas platums ar failu lielumu līdz 5 MB. Katras jūsu lapas apakšā būs Yola reklāma.

Premium plāni

Yola premium plāni no pirmā acu uzmetiena izskatās līdzīgi viņu konkurentiem. Viņiem ir aptuveni tāda pati cena un tie piedāvā līdzīgus papildinājumus, un visiem tiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tomēr pamanīsit, ka pat ar premium plāniem ir arī citas iespējas, kuras jums, iespējams, vajadzēs iegādāties.

Interneta veikala opcija maksā papildus USD 10 mēnesī / mēnesī papildus jebkuram prēmiju plānam, un Yola Mail var pievienot prēmiju plāniem par USD 9,96 gadā. Jūsu domēna vārda privāta lietošana maksās papildus USD 9,95 gadā.

Yola bronza
USD 4,17 mēnesī mēnesī, USD 5,95 mēnesī no mēneša

Bronza ir viszemākais iespējamais plāns, kuru varat uzlabot ar Yola. Jūs ar to tiksit galā ar visiem bezmaksas plāna ieslēgumiem, bet ar neierobežotām lapām un joslas platumu, jauninājumu uz 2 GB krātuvi, pielāgotu domēnu ar bezmaksas privātu reģistrāciju un premium atbalsta pakalpojumus..

Jums joprojām Yola reklamēsies jūsu lapā, un jums nebūs pieejama navigācija vai mobilajām ierīcēm draudzīga vietne.

Yola Sudraba
USD 8,33 mēnesī mēnesī, USD 12,95 mēnesī no mēneša

Yola Silver sniedz jums visas priekšrocības, ko sniedz bronzas plāns, bet tagad ar 5 GB lielu krātuvi un noņemto reklāmu. Tagad jums ir pieejama arī mobilajām ierīcēm optimizēta vietnes dizains, uzlabota rediģēšana, navigācijas apakšizvēlnes un iespēja publicēt vietnē Facebook.

Yola Gold
USD 16,66 mēnesī mēnesī, USD 24,95 mēnesī no mēneša

Yola Gold, bez šaubām, ir visnoderīgākais no visiem Yola pakotnēm – un jūs to vēlēsities izmantot, ja jums būs jākoncentrējas uz savu SEO. Komplektā ir viss Sudraba paketē iekļautais, kā arī neierobežota krātuve, SEO skenēšana, atslēgvārdu lietojums, trafika pārskati, SEO uzraudzība un Yola biznesa direktoriju saraksts.

Klientu atbalsts

Ziņojumi par Yola tehnisko palīdzību no lietotājiem ir raibi. Platforma sola maksimālu 24 stundu apgriešanos ar visiem jautājumiem.

 • Tālr. Nav atbalsta pa tālruni.
 • Atbalsta e-pasts. E-pasta atbalsts tiek nodrošināts, izmantojot Yola saziņas veidlapu.
 • Čats. Tiešraides tērzēšana ir pieejama visu diennakti, lai gan dažreiz būs garas rindas.
 • Zināšanu pamats. Cieta zināšanu bāze ar labu meklēšanas funkcionalitāti.
 • Video konsultācijas. Pieejamas video konsultācijas.
 • Atbalsta forums.& Yola ir kopienas atbalsta forums, piepildīts ar Q&Tāpat kā no klientiem un Yola techs.
 • Papildu iespējas. Vienu reizi nedēļā ar komandu Ņujorkā pieejamais seminārs kvadrātā viens pret vienu – ātri iegūstiet vietu!

Lietošanas ērtums

Yola ir skaista, labi izkārtota vietnes redaktore. Tas padara mājas lapas veidošanas procesu praktisku pastaigu parkā ikvienam, kurš to vēlas izmantot. Iesācējiem tas patiks, un dizaina eksperti novērtēs, cik labi pārdomāti ir visi izkārtojumi.
Ikviens var izveidot un darboties ar jaunu vietni mazāk nekā pāris stundu laikā. Redaktoram ir vilkšanas un nomešanas saskarne, un visas izvēlnes jūtas nevainojami, tāpat kā tās atrodas tieši pareizajā vietā. Kodētājiem ir iespēja rediģēt CSS kodu vai rakstīt pielāgotus HTML logrīkus, ja viņi to vēlas.

Veidnes noteikti nav tik interesantas vai daudzveidīgas, taču atsaucīgās vismaz izskatās profesionāli – kaut arī to ir tikai 10! Katra pielāgošana ir vienkārša, un logrīku pievienošana ir arī vienkārša.

Tiem, kas meklē e-komercijas iespēju, Ecwid bāzes veikalā tiek izmantots cita veida redaktors, taču ir viegli arī pazaudēt.

Ja meklējat labu veidu, kā papildināt SEO, jums būs jāpiesakās uz zelta plānu – pārējo plānu ļoti trūkst. Žēl, ka šī SEO opcija nav papildu papildinājums, piemēram, tiešsaistes veikals.

Secinājums

Yola ir ļoti patīk – krāšņs redaktors, ērta lapu izveidošana un e-komercijas veikala vienkārša iestatīšana. Kaut arī Yola ir vairāk nekā atbilstoša palīdzības sadaļa, ja vien jūs kaut ko nedarīsit mazliet grūts, iespējams, jums tas nebūs vajadzīgs.

Ja jums vienkārši nepieciešama pamata vietne mazam biznesam vai personīgam projektam, un jūs vēlaties to pats izveidot, izmantojot minimālu stresa un laika daudzumu, Yola, iespējams, būs labs vietnes redaktors, kuru izvēlēties. E-komercijas papildinājums ir diezgan paplašināms interneta veikalam ar līdz 1000 vienībām, un tas piedāvā milzīgu daudzumu maksājumu vārteju, no kurām izvēlēties.

Problēma, kuru mēs atrodam ar Yola, ir tā, ka jums ir jāmaksā diezgan daudz, lai no platformas iegūtu labu daudzumu modernas vietnes funkcionalitātes. Veidnes ir ierobežotas, un visur, kur jūs skatāties, vietne pieprasa jums par kaut ko samaksāt maksu. Tas ir noteikts izslēgšana.

Ja skatāties uz Yola, ir arī citi vietņu veidotāji, kurus vajadzētu arī pārbaudīt. Tādām platformām kā Squarespace un Weebly ir līdzīga iestatīšana, taču tās var būt precīzākas atbilstoši jūsu vajadzībām.

Salīdzināt

Yola

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map