WooCommerce pārskats 2016


WooCommerce

Apmeklējiet vietni

9.0


AWA rādītājs

WooCommerce

WooCommerce tika uzsākta 2011. gadā ar nolūku nodrošināt iepirkumu groza rīku WordPress lietotājiem. Tā kā dažas no daudzām vietnēm jau darbojas ar WordPress, bija jēga nodrošināt esošo vietņu paplašinājumu. Mūsdienās WooCommerce ir līdz šim vispopulārākais WordPress e-komercijas risinājums ar vairāk nekā 10,2 miljoniem lejupielāžu visā pasaulē. Zemāk lasiet mūsu WooCommerce reivew.

Plusi

 • Bezmaksas 15 dienu izmēģinājums
 • Elastīgas piegādes iestatīšana
 • Ikdienas dublējumi
 • Neierobežots administratoru skaits

Mīnusi

 • Ierobežota uzglabāšanas telpa
 • Ierobežots inventārs

Pārskats

 • Vietne: www.woothemes.com/woocommerce/
 • Galvenā mītne: Keiptauna, Dienvidāfrika
 • Dibināšanas gads: 2008. gads
 • Kategorija: e-komercijas rīkkopa WordPress
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 15 dienas

WooCommerce ir WooThemes spraudņu produkts. Tas ir atvērtā koda programmatūras risinājums, kuru var lejupielādēt bez maksas. Paturiet prātā, ka jūsu vajadzībām būs nepieciešami papildu papildinājumi. Arī WooCommerce vislabāk darbojas ar WooThemes veidni. Lai pilnībā izmantotu programmatūru, jums būs jāiegulda WooThemes un vairākos papildinājumos.

Kas ir WooCommerce, kas izveidots?

WooCommerce ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vietņu izveidošanai izmanto WordPress. Ja jūs jau esat iepazinušies ar šo platformu, varat viegli pievienot e-komercijas funkciju esošai vietnei vai ātri izveidot jaunu vietni produktu pārdošanai..

Tas ir arī lielisks variants iesācējiem. WordPress ir mežonīgi populārs, jo to ir viegli iemācīties. Ja jūs tikko sākat darbu, labākais veids, kā uzzināt, kā uzzināt vairāk par informācijas paneli, ir WordPress. Tas nosaka standartu citām dizaina paneļiem. Gandrīz jebkura cita programma vai platforma mēģina līdzināties un uzlabot to, ko WordPress jau ir paveicis. Kad esat iemācījies WordPress, varat samazināt mācīšanās līkni, kad runa ir par citām programmām.

WooCommerce ierobežojumi

Tā kā jums ir darīšana ar atvērtā pirmkoda produktu, jums nav jāuztraucas par ierobežojumiem. Tas ir paredzēts pievienot pēc vajadzības. Ja kādreiz esat saskāries ar ierobežojumiem, varat vienkārši meklēt pieejamos papildinājumus un integrēt nepieciešamo programmatūru. Otra labā ziņa ir tā, ka WooCommerce tiek pastāvīgi atjaunināta. Izstrādātāji no visas pasaules pievieno funkcijas, veic uzlabojumus un rada risinājumus jaunām problēmām.

Reputācija

Dažreiz visa atvērtā koda produktu un bezmaksas lejupielāžu ideja var šķist maldinoša. Protams, jūs to varat lejupielādēt bez maksas, taču vai tas pat darbosies, netērējot ķekars naudas papildinājumiem? Izmantojot WooCommerce, jūs varat sagaidīt pietiekami daudz rīku, lai sāktu darbu pirmajā dienā. Jūs vēlēsities integrēt papildinājumus, kad vien jums būs, taču vietņu palaišanai ir daudz. Šajā gadījumā jūs nejutīsit slēptās darbības izmaksas, pirms varēsit pat pārdot savu pirmo produktu.

Tā ir arī laba zīme, ka WooCommerce pārvalda vairāk nekā 30% WordPress vietņu. Ar tik daudziem lietotājiem programmatūra nevar būt tik slikta.

Kāpēc izvēlēties WooCommerce?

Ja esat pieredzējis WordPress lietotājs, tad WooCommerce ir lielisks risinājums produktu pārdošanai. Jūs varat viegli paplašināt esošās vietnes funkcionalitāti. Nav nepieciešams pārslēgties uz jaunu platformu un iemācīties ceļu uz jauna dizaina informācijas paneli. Tiem, kam patīk WordPress, patiks arī WooCommerce.

Galvenās iezīmes

 • Automātiskā atjaunināšana
 • Izmantojiet savu domēna vārdu
 • Bezmaksas 256 bitu šifrēšanas SSL
 • 99,9% Uptime
 • Piekļuve MX Records
 • Bloķēt IP
 • reCaptcha attēla pārbaude
 • Sociālā integrācija
 • Gatavs mobilajām ierīcēm
 • SEO draudzīgi URL
 • Iebūvētas produktu padeves
 • Atbalsta vairāk nekā 50 norēķinu vārtejas

Nozares ekspertu spriedums par WooCommerce

E-komercijas platformas eksperti, WooCommerce, izvēloties e-komercijas spraudni WordPress, nepārprotami izvēlas savu izvēli. Kaut arī tirgū ir arī citas iespējas, WooCommerce ir visvieglāk ieviest un darbināt. Ikviens, kuram ir izdevies izveidot WordPress vietni, bez problēmām var viegli sākt izmantot WooCommerce.

WooCommerce ir unikāls arī tāpēc, ka tas ir pilnībā pielāgojams un elastīgs. Tas ir pieejams komplektācijā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, tāpēc mazajiem uzņēmumiem nav jāuztraucas par daudz naudas ieguldīšanu, lai savam tīmekļvietnei pievienotu veikalu. Programma ir arī pietiekami jaudīga, lai izveidotu sarežģītas tīmekļa vietnes lielākajiem mazumtirgotājiem. WooCommerce var pielāgoties jūsu vajadzībām.

Runājot par WooCommerce kritiku, eksperti vienkārši ātri brīdina, ka WooCommerce ir paredzēta ļoti specifiskai auditorijai. Programma ir vislabāk piemērota tiem, kuriem jau ir WordPress vietne. Uzņēmumiem, kuri pilnīgi sāk darbu no nulles, var būt labāk veicies ar citu pakalpojumu.

Turklāt ir svarīgi paturēt prātā, ka pastāv izmaksas, kuras var papildināt. Kamēr jūs ieiet atvērtām acīm, jūs būsit apmierināts ar WooCommerce.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://www.cmscritic.com/top-10-open-source-ecommerce-platforms/
 • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par WooCommerce

Patērētāji mīl WooCommerce. Lietotāju pārskati konsekventi piešķir WooCommerce nevainojamu 10. Ikvienam, kurš mīl WordPress un pārzina aizmugures versiju, neizbēgami patiks arī WooCommerce. Apmierināti klienti ziņo, ka spraudni var nemanāmi integrēt, lai tūlītēju esošo vietni pārvērstu pilnībā funkcionējošā tiešsaistes veikalā.

Šeit ir sniegta vēl kāda specifika par to, kas patērētājiem patīk par WooCommerce:

 • Viegli uzstādīt un darbināt ar jebkuru WordPress motīvu.
 • Piekļuve dažādiem paplašinājumiem, kas var palīdzēt pielāgot funkcionalitāti konkrētām vajadzībām.
 • Atjauninājumi ir vienmērīgi integrēti. Lai gan var rasties dažas kļūdas, WooCommerce spēja veiksmīgi ieviest atjauninājumus, neradot pārāk daudz problēmu.
 • Labi organizēts. Vienkārši sakot: WooCommerce ir izveidojis neticami lietotājam draudzīgu produktu.

Nevar bieži saskarties ar produktu, kas saņem nevainojamus vērtējumus, it īpaši no patērētājiem.WooCommerce ir izņēmums. Tas nodrošina neticami noderīgu rīku WordPress vietnēm.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par WooCommerce

Bezmaksas, atvērtā koda iespējas var būt ideāls risinājums dažiem uzņēmumiem, taču ir daži trūkumi. Pirmkārt un galvenokārt, bezmaksas nenozīmē, ka ar to nebūs saistītas noteiktas izmaksas. Lai gan WooCommerce nāk ar visu, jums ir jāuzsāk, ka vairums lietotāju vēlēsies ieguldīt papildinājumos. Šie paplašinājumi var būt dārgi un pārsniedz dažu mazu uzņēmumu budžetu.

Otrs galvenais trūkums darbā ar atvērtā pirmkoda produktu ir tas, ka klientu apkalpošana ir ierobežota. Jūs varēsit apmeklēt kopienas forumus, taču tas negarantē, ka saņemsit atbildi uz savu jautājumu. Lietotājiem ir arī iespēja iesniegt biļeti, taču atkal negaidiet tūlītēju atbildi.

Tomēr šīs sūdzības par WooCommerce nav unikālas viņu produktam. Tie ir vienkārši daļa no tā, ko lietotāji var sagaidīt, strādājot ar atvērtā koda produktu.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/woocommerce/
 • https://www.trustradius.com/products/woocommerce/reviews

Dizains & Pielāgošana

WooCommerce mērķis ir strādāt ar jebkuru WordPress motīvu. Varat pievienot programmatūru esošai vietnei, nepērkot jaunu motīvu vai veikt kapitālo remontu. Tomēr WooCommerce vislabāk darbojas kopā ar WooThemes. Ja vēlaties izvairīties no iespējamiem trūkumiem, iespējams, vislabāk ir ieguldīt saderīgā tēmā. Varat sākt ar bezmaksas Storefront tēmu. Šī opcija ir paredzēta darbam, kad tiek izlaisti atjauninājumi. Šīs tēmas izvēle ir vienkāršākais veids, kā novērst jebkādas dizaina galvassāpes.

Varat arī izvēlēties no dažādiem citiem WooThemes, sākot no bezmaksas līdz pāris simtiem dolāru. Paturiet prātā, ka šī ir vienreizēja maksa. Ja nevēlaties tērēt naudu kādai tēmai, varat izvēlēties izdevīgāku iespēju un veltīt laiku detaļu pielāgošanai. Izmantojot WordPress, jums ir pieeja un redaktors, CSS un HTML. Ja zināt, kā kodēt, varat veikt visas nepieciešamās izmaiņas.

Plusi un mīnusi dizaina saskarnē

WordPress dizaina saskarne nav precīzi vilkta un nometta. Tomēr ir viegli orientēties un loģiski sakārtots. Rīkjoslas un izvēlnes ļauj ērti atrast ceļu un atrast instrumentus. Vietnes satura un sociālo mediju kontu pārvaldīšana ir arī ļoti vienkārša. Teksta pievienošana lapām un emuāru ierakstu publicēšana ir tāpat kā jebkura tekstapstrādes programma. Viss, kas jums jādara, – ierakstiet, formatējiet un publicējiet. Logrīki ļauj savienot sociālā multivides kontus un mijiedarboties ar sekotājiem. Viss informācijas panelis ir diezgan vienkāršs.

Tiem, kas iepriekš nav izmantojuši WordPress, būs nepieciešams zināms laiks, lai pierastu pie visa. Jaunākā tendence e-komercijas platformās ir vilkšanas un nomešanas redaktors. Kā minēts iepriekš, WordPress nav gluži kvalificējams kā vilkšana un nomešana. Lai pievienotu saturu, ir jāveic vēl nedaudz noklikšķināšanas un navigācijas. Tie, kuriem nav nekādas tehniskas tīmekļa pieredzes, to var uzskatīt par trūkumu. Tomēr, iespējams, ir vērts ieguldīt laiku WordPress apgūšanā, lai baudītu neierobežotu dizaina brīvību.

Fotogalerijas

Izmantojot WordPress, varat izveidot fotoattēlu bibliotēku un ērti izmantot attēlus atkārtoti. Vienkārši velciet attēlu no datora uz bibliotēku un augšupielādējiet to savā vietnē, kad esat gatavs. Varat arī viegli mainīt fotoattēlu izmērus un pievienot svarīgus SEO tagus, lai palielinātu katra attēla ietekmi.

Mobilās un atsaucīgās motīvi

Ja izvēlaties strādāt ar WooTheme, varat izbaudīt vietni, kas ir mobilajām ierīcēm draudzīga gan pircējiem, gan administratora lietotājiem. Tas ļauj jums pārvaldīt savu veikalu, atrodoties ceļā. Tas arī nozīmē, ka klienti var apskatīt jūsu vietni jebkurā ierīcē, kas ir būtisks e-komercijas rīks.

Projektēšanas pakalpojumi

Kā atvērtā koda produkts, WooCommerce nepiedāvā dizaina pakalpojumus. Tomēr jūs vienmēr varat nolīgt WordPress ārštata dizaineru, lai pielāgotu savu vietni. Tā kā WordPress ir tik populārs, tīmekļa izstrādātājiem būs ļoti daudz iespēju. Noteikti veiciet pētījumu, lūdziet ieteikumus un rūpīgi izpētiet portfeļus.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
Tiešsaistes veikala iestatīšanaViss, kas jums jādara, ir lejupielādēt bezmaksas programmatūru. WooCommerce nodrošina jums pietiekami daudz rīku, lai sāktu. Ja vēlaties pielāgot noteiktas funkcijas, jums būs jāatrod pareizie papildinājumi. Pamata iestatīšana tomēr nevarētu būt vienkāršāka. Tikai daži klikšķi, un jūsu WordPress vietne būs gatava e-komercijai.
Joslas platums un krātuveTas būs atkarīgs no jūsu hostinga pakalpojuma. Ja jūs sākat no nulles, reģistrēšanās hostinga pakalpojumā būs vēl viens apsvērums. Pārliecinieties, ka sadarbojieties ar savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai atrastu pareizo plānu, kas atbilst jūsu joslas platumam un uzglabāšanas vajadzībām.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiIespējas ir neierobežotas. Ir daudz bezmaksas spraudņu, un jūs varat iepirkties paplašinājumu tirgū. Lai atrastu perfektu rīku, meklējiet pēc atslēgvārda vai pārlūkojiet kategorijas.
Pasūtījumu vadībaStandarta pasūtījumu pārvaldības rīkos ir viegli orientēties, un tie nodrošina daudz organizatorisko rīku jūsu uzņēmuma vadīšanai.
Krājumu vadībaWooCommerce ietilpst standarta aprīkojuma pārvaldības rīkos. Varat apskatīt krājumu līmeni, saņemt krājumu brīdinājumus un daudz ko citu, neintegrējot nekādus papildinājumus. Kad esat gatavs sarežģītākiem rīkiem, varat pievienot paplašinājumus, taču jums nevajadzēs tērēt nevienu santīmu, lai izbaudītu piekļuvi krājumu pārvaldības funkcijām..
Sūtījumu izsekošanaWooCommerce ietilpst standarta aprīkojuma pārvaldības rīkos. Varat apskatīt krājumu līmeni, saņemt krājumu brīdinājumus un daudz ko citu, neintegrējot nekādus papildinājumus. Kad esat gatavs sarežģītākiem rīkiem, varat pievienot paplašinājumus, taču jums nevajadzēs tērēt nevienu santīmu, lai izbaudītu piekļuvi krājumu pārvaldības funkcijām..
CRM funkcijasKlienti var atstāt atsauksmes par produktiem, un jūs varat viegli atbildēt uz komentāriem un pieprasījumiem. Tiklīdz jūsu bizness aug un tiek apstrādāts liels pasūtījumu skaits, iespējams, vēlēsities integrēt biļešu sistēmu problēmu risināšanai. Pretējā gadījumā mazajiem uzņēmumiem pietiks ar standarta CRM rīkiem.
Veidnes un motīviWooCommerce var instalēt un izmantot ar absolūti jebkuru motīvu. Tomēr jūsu labākais solis ir doties kopā ar WooTheme. Kā atvērtā pirmkoda produkts tiek nepārtraukti pievienotas jaunas tēmas. Šķiet, ka izvēles iespējas ir neierobežotas. Jūsu izvēle var būt atkarīga no izmaksām. Sarežģītākām tēmām būs augstāka cenu zīme. Vienkāršas tēmas būs lētākas, taču jūs vienmēr varat gatavoties eglei ar pielāgotām dizaina detaļām.
Integrācijas un papildinājumiIzmantojot WooCommerce, jūs varat sadarboties ar dažiem no lielākajiem nosaukumiem kuģniecības, mārketinga un maksājumu jomā. Jums patiks arī atklāt mazākus izstrādātājus, kuri vienmēr strādā, lai radītu jaunus risinājumus. Paplašinājumu tirgus ļauj integrēt praktiski jebkuru papildinājumu.
Mobilā e-komercijaWooCommerce un WooThemes ir izstrādāti, lai būtu draudzīgi mobilajām ierīcēm. Jums nav jāuztraucas par atsevišķas vietnes izveidi mobilajām ierīcēm.
Tīmekļa mitināšanaJa jūs sākat no nulles, jums būs jāizvēlas savs tīmekļa mitināšanas pakalpojums. Parasti jūs varat reģistrēties apmēram 10 USD mēnesī. Jums nevajadzēs uztraukties par serveru uzturēšanu vai tehnisko problēmu novēršanu.
Aplikāciju veikalsLietotņu veikalā vai paplašinājumu tirgū ir viegli orientēties. Meklējiet pēc kategorijas vai atslēgvārda, lai atrastu savai vietnei pareizos rīkus.
EmuāriRunājot par emuāru veidošanu, WordPress ir karalis. Ziņu publicēšana nevarētu būt vienkāršāka.
SEO un mārketingsWordPress un WooCommerce piedāvā daudz mārketinga rīku tieši ārpus komplekta. Pirms satura publicēšanas jums tiks piedāvāts pievienot tagus un meta aprakstus. Izstrādātāji ir padarījuši visu procesu par pierādījumu. Ir arī daudz bezmaksas spraudņu, kurus varat lejupielādēt, lai palīdzētu SEO centienos.
BiļeteniIzmantojot savu izvēli, varat izveidot e-pasta sarakstus un sūtīt biļetenus. Šī ir funkcija, kas jums būs jāpievieno, taču tas prasa tikai dažas minūtes, un jūs varat sākt darbu bez maksas.
Drošības līdzekļiDrošības funkcijas atkal būs atkarīgas no tā, kuru hostinga pakalpojumu izvēlēsities. Apmeklējot vietni WooCommerce, jūs varat salīdzināt dažādus pakalpojumus. Vietnes un vietne BlueHost piedāvāja SSL sertifikātu un īpašu IP adresi.
PCI sertifikācijaJebkurš norēķinu vārteja, ko pievienojat savai e-komercijas vietnei, būs PCI sertificēts un saderīgs.
Satura veidošanaŠajā vietā WooCommerce un WordPress spīd un izceļas pāri pārējiem. WordPress ir izveidojis impēriju, padarot satura izveidi pēc iespējas vienkāršāku. WooCommerce ir izveidojis uz šī pamata, ļaujot vienlīdz viegli pievienot produktus un iepirkumu grozus.
Dāvanu sertifikātiKuponu, atlaižu kodu izveidošana un dāvanu sertifikātu pārdošana prasa tikai dažus klikšķus.
Maksājuma iespējasWooCommerce nāk ar piecām pieejamām maksājumu vārtejām. Ja vēlaties pievienot noteiktu pakalpojumu, jums būs jāiegulda papildinājumā. Citas platformas piedāvā simtiem vārteju, taču jums jāmaksā ikmēneša maksa. Piekļuve piecām populārām iespējām ir diezgan iespaidīga, ņemot vērā, ka tās visas ir bezmaksas.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriŠīs maksas var automātiski aprēķināt, neintegrējot papildinājumu.
ZiņojumiPamata krājumu un pasūtījumu pārvaldības rīki ļauj pārraudzīt savu veikalu un iegūt pārskatu par veiktspēju. Ja vēlaties patiesi detalizētus un izsmeļošus pārskatus, ieteicams iegādāties papildinājumus.
Vietņu statistikaJa neesat apmierināts ar vietņu statistiku, ko nodrošina WooCommerce, varat viegli integrēt Google Analytics. Viss, kas jums jādara, nokopējiet un ielīmējiet koda fragmentu.

Plāni & Cenu noteikšana

Bezmaksas . . Veida. Ikviens var lejupielādēt WooCommerce bez maksas. Tomēr tā var būt saistīta ar papildu maksām. Ja jums jau ir izveidota un darbojas WordPress vietne, jums nevajadzēs uztraukties par domēna un mitināšanas plāna iegādi. Šiem jau vajadzētu būt savā vietā.

Ar WooCommerce saistītās izmaksas rodas no tēmas un papildinājumu pirkšanas. Kamēr programmatūra ir gatava lietošanai, iespējams, jūs vēlēsities savai vietnei pievienot funkcionalitāti, pieaugot. Šīs izmaksas var saskaitīt.

Jūs, iespējams, vēlēsities iegādāties WooTheme. Pieejamākās tēmas top par cenu 139 USD. Šīs ir vēl vienas iespējamās izmaksas, kas jāņem vērā.

Lai arī bezmaksas, iespējams, nav visprecīzākais veids, kā aprakstīt WooCommerce, tajā nav tik daudz slēptu izmaksu kā citās atvērtā pirmkoda opcijās. Diezgan viegli varat novērtēt, cik maksās vietnes izveidošana un darbība.

Kopumā WooCommerce ir vislabākā pieejamā vērtība. Varat izveidot pilnībā pielāgotu un funkcionālu vietni ar nelielām papildu izmaksām.

Klientu atbalsts

Tā kā WooCommerce ir atvērtā koda platforma, tā nepiedāvā jūsu parasto klientu atbalsta sistēmu. Tā vietā, lai sazinātos ar uzņēmumu, jūs tieši vērsīsities pie atbalsta forumiem un zināšanu bāzēm. Būtībā jums būs jāveido tīkls ar lietotāju kopienu, lai atrisinātu problēmas. Lai gan tas var likties biedējoši, ir daudz uzticamu resursu, tostarp:

 • WooCommerce FAQ lapa
 • Dokumentācijas lapas
 • Plaša zināšanu bāze
 • Video pamācības
 • Kopienas forums

Jums, iespējams, nevarēs piezvanīt vai tērzēt ar pārstāvi; jums būs pieeja aktīvai lietotāju kopienai, kas var palīdzēt. Arī uz lielāko daļu jūsu jautājumu un problēmu var atbildēt, izmantojot FAQ un citas dokumentācijas lapas.

Lietošanas ērtums

Ja jums ir bijusi WordPress vietne, tad pāreja uz WooCommerce notiks vienmērīgi. No otras puses, tie, kuriem nav WordPress pieredzes, mazliet cietīs no mācīšanās līknes.

Runājot par pielāgojamu web dizainu, kas nav ierobežots, WordPress ir samazinājums virs pārējiem. Tas, iespējams, nav tik draudzīgs lietotājam kā daži no konkurentiem, kas velk un nomet, bet programmatūras apgūšana ir pūļu vērts.

WooCommerce noteikti ir pieejams iesācējiem, taču vislabāk piemērots tiem, kam ir kāda WordPress pieredze. Lai izveidotu profesionālu vietni, kas piesaistīs klientus, jums nav jāpārvalda kodēšana vai dizaina eksperts.

Logrīki, spraudņi un paplašinājumi ļaus jums pielāgot vietni gandrīz visos veidos. Reālistiski WordPress apgūšana un WooCommerce apgūšana neaizņems daudz ilgāku laiku, nekā tas būtu iespējams, izmantojot jebkuru citu platformu. Kad esat to pakārts, izbaudīsiet nepārspējamu dizaina brīvību.

Secinājums

Ja izvēlaties WordPress spraudni WooCommerce, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu?

Atvērtā koda opcija, protams, nav visiem. Varbūt lielākais trūkums ir ierobežots klientu atbalsts.

Ja esat iesācējs tīmekļa dizainā un vēlaties piekļūt ekspertiem, kuri var jums soli pa solim palīdzēt, tad izvēlieties platformu ar abonēšanas plānu, un speciāla atbalsta nodaļa ir jums vislabākā izvēle. Tiem, kas jūtas ērti problēmu risināšanā un problēmu novēršanā, ierobežots klientu atbalsts nebūs problēma.

WooCommerce ir lieliska izvēle ikvienam, kurš darbojas WordPress vietnē. Programmatūra ir vienkāršākais un rentablākais veids, kā pārvērst savu vietni veikalā. Būtībā viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt spraudni un jūs varat sākt pārdot produktus un nopelnīt naudu.

Jums nevajadzēs uztraukties, sākot ar jaunu platformu un migrējot savu vietni. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu, ir pieejams bezmaksas versijā, un, paplašinoties un nepieciešamajām izmaiņām, varat integrēt papildinājumus.

Salīdzināt

WooCommerce

90

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map