Wix apskats 2016


Wix

Apmeklējiet vietni

9.6


AWA rādītājs

Wix

Kopš 2006. gada Wix ir bijusi spēcīga vietņu veidotāju klātbūtne. Vadošā platforma piedāvā vienu no vienkāršākajām izmantojamām saskarnēm konkurentu vidū. Wix var būt lieliska izvēle iesācējiem, ārštata darbiniekiem un maziem uzņēmumiem. Tas ir lieliski piemērots ikvienam, kurš meklē vienkāršu veidu, kā izveidot profesionāla izskata tīmekļa lapu. Izlasiet mūsu Wix pārskatu zemāk.

Plusi

 • Ērta, intuitīva saskarne
 • Nav nepieciešamas tehniskās vai dizaina zināšanas
 • Liels skaits profesionāli izstrādātu veidņu, no kurām izvēlēties
 • Atsevišķs skats mobilajām ierīcēm
 • Plašs lietotņu tirgus pievienotajai funkcionalitātei

Mīnusi

 • Nevar pārslēgties no izvēlētās veidnes
 • Nav piekļuves avota kodam
 • Ierobežotas emuāru veidošanas platformas iespējas
 • Slikta e-komercijas funkcionalitāte

Pārskats

 • Vietne: www.wix.com
 • Galvenā mītne: Telavivā, Izraēlā
 • Dibināšanas gads: 2006. gads
 • Darbinieki: 50-100
 • Lietotāji: 77 000 000+
 • Kategorijas: Vietņu veidotājs
 • Pakalpojumi: Web dizaina mākoņa programmatūra, tīmekļa mitināšana
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Wix lietotājiem piedāvā pilna servisa vietņu veidošanas platformu, kuras mērķis ir vienkāršība. Tas ir izstrādāts, lai ikvienam būtu ērti izveidot profesionāla izskata vietni – nemaz nav laika.

Redaktors ir ļoti intuitīvs, un tam ir daudz dažādu mūsdienu veidņu, no kurām izvēlēties. Apvienojumā ar Wix App veikala papildinājumiem lietotāji var izveidot tīru, modernu tīmekļa lapu – un tādu, kas nav tikai statiski attēli un teksts.

Kas ir labākais, izmantojot Wix?

Izmantojot Wix, vislabākā platformas īpašība ir tā, ka tā ir tik vienkārša! Lai to lietotu, jums vispār nav jābūt zināšanām. Wix ir pamatota izvēle lietotājiem, kuriem ir maz tehniskas vai dizaina pieredzes vai to vispār nav. Jūs varat ātri izveidot kaut ko tādu, kas izskatās, ka tā izgatavošana izmaksās tūkstošiem dolāru, un tas viss, netērējot nedēļas tam!

Kam domāts Wix?

Mēs iesakām Wix maziem uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešams tiešsaistes veikals, vai hobijiem, kas vēlas nokļūt tiešsaistē. Tas ir ļoti noderīgi arī dizaineriem, fotogrāfiem, mūziķiem un citiem, kas vēlas parādīt savu portfeli tīmeklī.

Kas tad nav Wix? Ja jūs meklējat pilnīgāku savas vietnes kontroli, Wix, iespējams, nav jums labākā platforma. Tehnoloģiju lietotājiem nav tādu funkciju kā koda rediģēšana un vietnes eksportēšana.

Cik mērogojama ir Wix vietne?

Wix vietnēs var būt līdz 20 GB datu. Tas ir pieejams visintensīvākajam Premium plānam. Ja vien jūs mitināt daudz lielu multivides failu vai lielu lapu lapu, tas ir vairāk nekā pietiekami. Sāciet ar 500 MB un redziet, kā jums iet!

Kāda veida reputācija ir Wix?

Lielākā daļa cilvēku jau zina Wix vai vismaz ir apmeklējuši Wix vietni. Wix ir ļoti populārs ar vairāk nekā 73 miljoniem lietotāju un 45 000 jaunu lietotāju katru dienu. Pārskatītāji novērtē platformas izmantojamību.

Un cik droši ir jūsu dati? Jūsu vietnes dati ir droši, jo jūsu vietne tiek pilnībā saglabāta Wix drošajos serveros. Wix drošības prakse ir TRUSTe sertificēta atbilstoši TRUSTe sertifikācijas programmai. Wix arī ievēro ES un ASV un Šveices drošās zonas sistēmu.

Tiek piemēroti parastie interneta drošības noteikumi. Vienmēr izmantojiet vīrusu aizsardzības programmatūru. Neklikšķiniet uz neuzticamām saitēm. Ievērojiet paroles drošības noteikumus. Esiet modrs un esiet piesardzīgs!

Vai Wix ir naudas atdošanas garantija?

Jūs derējat, ka viņi to dara. Visiem premium plāniem ir standarta 14 dienu naudas atdošanas garantija, kas ļauj jums prātā, ja uzzinājāt, ka tas nevar darīt to, ko vēlaties.

Galvenās iezīmes

 • Intuitīvs vilkšanas un nomešanas redaktors
 • Mobilais draudzīgs
 • Bezmaksas hostings
 • Pielāgots domēns
 • Vairāk nekā 500 dizaineru veidņu
 • Vairāk nekā 40 unikālas galerijas
 • Parallax 3D efekti
 • Neierobežots Web lapu skaits
 • HTML iegulšanas kods
 • Facebook lietotnes
 • Personalizēta Google pastkastīte
 • Privātas un aizsargātas tīmekļa lapas

Nozares ekspertu spriedums par Wix

e-komercijas platformaEksperti absolūti mīl Wix. Tā ir ļoti ieteicama, un, iespējams, tā ir visvērtētākā programma tirgū. Pirmkārt, kritiķi nevar pateikt pietiekami daudz labu lietu par vilkšanas un nomešanas redaktoru. Šis intuitīvais rīks palīdz salikt

Wix savā līgā, kad runa ir par lietošanas ērtumu. Ikviens var izmantot Wix, lai izveidotu pievilcīgu vietni, un praktiski nav nekādu ierobežojumu tam, ko jūs varat darīt, pat ja nezināt kodu. Wix ir tik draudzīgs lietotājam, ka kritiķi to raksturo kā jautru lietojumu. Tas nav kaut kas tāds, ko bieži dzirdat, runājot par programmatūru. Šeit ir dažas no unikālajām īpašībām, kuras kritiķi īpaši izbauda:

 • Ar peles labo taustiņu noklikšķiniet konteksta izvēlnēs. Šis rīks ļauj sākt rediģēšanu, vienkārši ar peles labo pogu noklikšķinot uz attēla vai teksta daļas.
 • Ērta rīku josla attēlu mainīšanai un rediģēšanai.
 • Attēlu glabāšana. Attēlus var izmantot atkārtoti, katru reizi tos augšupielādējot.
 • Vietnes mobilajām ierīcēm.
 • Plašas iespējas trešo personu integrācijai.

Šķiet, ka, lai gan eksperti ir kritizējuši jauno redaktoru, kurš aizkavējas pie galīgā sprieduma pieņemšanas, jo viņi uzticas Wix risināt problēmas.

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par Wix

Pirms atjaunināšanas lietotāji gandrīz vienprātīgi izteica atzinību par Wix. To bieži raksturoja kā labāko tirgū pieejamo vilkšanas un nomešanas redaktoru. Kopš darbības uzsākšanas 2006. gadā Wix ir vienkārši turpinājis pilnveidoties, pievienot klientus un nopelnīt atzinības rakstus. Papildus lietotājam draudzīgam redaktoram lietotājiem ir arī:

 • Maksājumu apstrādes funkcijas. Lai nodrošinātu drošu pakalpojumu, varat sadarboties ar dažiem no lielākajiem nosaukumiem.
 • Klientu apkalpošana un tehniskais atbalsts. Lai gan var būt grūti sazināties ar kādu tieši, ir pieejams daudz resursu, lai palīdzētu novērst visas problēmas.
 • Projektēšanas iespējas. Wix padara to ļoti viegli izveidot profesionāla izskata vietni, kuru var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Gandrīz katrs pozitīvs patērētāju pārskats Wix piešķir 5 zvaigžņu novērtējumu. Vēl pirms dažiem mēnešiem bija grūti atrast pārskatus, kas programmai nedeva nevainojamu rezultātu.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par Wix

Gadu gaitā Wix ir ievērojams e-komercijas vadītājs. Vēl nesen vienīgās sūdzības pret Wix likās gan retas, gan izlases veida. Vienkārši nebija tādu atkārtotu problēmu, kas pat veidotu tendenci. Diemžēl viss, kas, šķiet, ir mainījies ar neseno atjauninājumu.

Lietotāji ir ļoti izteikti izteikti par viņu neapmierinātību ar jauno redaktoru. Tas ir aprakstīts kā lēns, neveikls un tieši sāpīgs lietošanā. Jaunajam redaktoram ir izdevies radīt uzņēmumam daudz problēmu. Viņu apkalpošanas biļetēs tagad ir daudz sūdzību un problēmu, kas, šķiet, ir satriecošas klientu apkalpošanas nodaļas.

Tie, kuriem ir problēmas ar redaktoru, ziņo arī par problēmām, sazinoties ar palīdzības dienestu. Dažos gadījumos ir jāgaida divas nedēļas tikai tāpēc, lai sarunātos ar cilvēku. Izklausās, ka Viks mēģināja labot kaut ko, kas nebija salauzts, un spēja radīt lielas galvassāpes.

Dizains & Pielāgošana

Kopš brīža, kad reģistrējaties kontam Wix, visas dizaina iespējas ir skaidras un saprotamas. Sākumā jūs izvēlaties izkārtojumu no vairāk nekā 510 profesionāli izstrādātām bezmaksas vietņu veidnēm. Šīs veidnes, šķiet, ir sakārtotas kategorijās un apakškategorijās, lai palīdzētu jums atrast kaut ko piemērotu. Ņem, piemēram, kategoriju Uzņēmējdarbība. Pēc tam augsta līmeņa kategorijā ietilpst konsultācijas & Koučings un pakalpojumi & Uzturēšanas apakškategorijas.

Varat arī izvēlēties tukšas veidnes Wix. Kāpēc gan jūs būtu ar tik lielu gludu, gatavu veidņu izvēli?! Katra gatava veidne ir pilnībā pielāgojama – neviena no tām nav nofiksēta vietā.

Kad esat izvēlējies veidni, tiek atvērts Wix redaktors. Visi dizaina elementi atrodas tīrā vilkšanas un nomešanas formātā. Noklikšķinot uz elementa, var mainīt tā lielumu vai vilkt to jaunā vietā. Jums jāveic dubultklikšķis, lai to rediģētu un formatētu. Ar labo peles taustiņu tiek parādīta cita izvēlne ar tādām iespējām kā kopēšana un ielīmēšana, atsaukšana un sakārtošana.

Šīs trīs navigācijas joslas sniedz visu nepieciešamo, lai modificētu esošo veidni. Atšķirībā no dažiem citiem, kas slēpj lapu, izvēlnes nav kaitinošas. Viņi arī jūtas pazīstami, piemēram, kaut kas, ko jūs jau esat izmantojis iepriekš.

Jūs varat ātri pievienot multividi no sava datora vai Facebook, Instagram, Google Drive, Flickr un Picasa. Media Manager visus jūsu augšupielādes saglabā tiešsaistes krātuvē, padarot vienumus viegli pieejamus atkārtotai izmantošanai. Ir arī iespēja rediģēt fotoattēlus, izmantojot Wix, jo tam ir jaudīgs iebūvēts attēlu redaktors. Wix ierobežo attēlu augšupielādi 250 MB vienā attēlā un videoklipus – 1 GB vienā videoklipā. Platforma automātiski optimizē attēlus ātrai parādīšanai, kad jūsu vietne tiek aktivizēta.

Jaunajā Wix redaktora versijā var izmantot arī moderno sloksņu funkciju. Sloksnes ir horizontāls izkārtojums, ar kuru jūs, iespējams, jau esat iepazinies. Ir iespējams izvēlēties parallaksa ritināšanas efektu, kas jūsu vietnei piešķir 3D aktīvās izjūtas.

Diemžēl platformai trūkst iespēju rediģēt vietnes HTML vai CSS kodu. Tomēr jūs varat izveidot un pievienot mazus pielāgotos HTML elementus, izmantojot instalējamo HTML lietotni.

Tāpat kā visi tiešsaistes vietņu veidotāji, noteikti saglabājiet savu darbu bieži! Tas nodrošina, ka nezaudējat nekādas izmaiņas pārtrauktu interneta savienojumu dēļ.

Iespējas & Rīki

Kuras funkcijas padara Wix izceļas no pūļa? Mēs esam noapaļojuši dažas noderīgās un dažas ne tik noderīgās Wix Visuma daļas.

IezīmePārskats
LietotnesMums visiem ir nepieciešams vairāk lietotņu! Wix App tirgū ir vairāk nekā 260 lietotņu, ko ievietot savā vietnē. Šīs lietotnes ir gan maksas, gan bezmaksas, un tajās ietilpst YouTube, Live Chat un Tint patīk sociālajām plūsmām. Šīs lietotnes padara Wix pielāgošanu tik personisku.
Tīmekļa mitināšanaWix savos serveros mitina tikai visu vietnes saturu. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par vietnes ārēja mitināšanas pakalpojuma izmantošanu. Tas faktiski nozīmē arī to, ka jūs nevarat optimizēt savu vietni mitināšanas pusē – dažiem tas ir noņēmējs.
Mobilais dizainsWix automātiski neoptimizē jūsu darbvirsmas vietni mobilā izkārtojuma vietai. Tomēr ir viegli pārslēgties uz darbvirsmas un mobilo izkārtojumu, lai pats to labotu. Mobilās vietnes apakšdaļā varat pievienot darbību joslu mobilajām ierīcēm. Šī mobilā josla lietotājiem ļauj ātri piekļūt e-pastam vai piezvanīt uz jūsu uzņēmumu, vai arī atrast to kartē. Ņemiet vērā, ka mobilajās ierīcēs ir pieejama tikai vietnes mobilā versija. Darbvirsmas versijai nav piekļuves.
Aizsardzība ar paroliWix piedāvā iespēju ar paroli aizsargāt katru jūsu vietnes lapu atsevišķi. Tīri!
Sarakstu veidotājsWix’s List Builder ir vienkārša datu bāzes struktūra, kuru varat izmantot datu glabāšanai. Izmantojiet to, lai saglabātu atkārtotu saturu, piemēram, pasākumus vai receptes..
SEOSEO optimizāciju var izmantot saturam, piemēram, lapu nosaukumiem un meta aprakstiem. Tomēr Wix emuāros SEO optimizācija ir ierobežota.
e-komercijas risinājumsWix e-komercijas komplekts nav lielisks. Patiesībā, ja plānojat pārdot tiešsaistē, mēs iesakām izmantot citu vietņu veidotāju. Jūsu tiešsaistes veikala veidošanai daudz labākas ir tādas iespējas kā Shopify vai Bigcommerce.
Galvenā sūdzība par Wix tiešsaistes veikaliem ir tā, ka pastāv tikai viena vienota piegādes maksa. Tikai vienu! Tas nozīmē, vai jūs piegādājat dīvānu vai koka bļodu, jūsu nosūtīšanas izmaksām jābūt vienādām! Ja vēlaties veikt e-komerciju, izmantojot Wix, izmēģiniet papildprogrammu, piemēram, Ecwid, lai palielinātu funkcionalitāti.
Vietņu drošībaVietnes, kas tiek glabātas Wix drošajos serveros. Droša pieteikšanās un paroles informācijas pārsūtīšana. TRUSTe sertificēts.
EmuārsTikai vienkārša emuāru veidošanas platforma, kas nav draudzīga SEO.
Vārtejas integrācijaPayPal, WebMoney, Skrill, Authorize.Net, PayU Latam (tikai Latīņamerikā) vai opcija Bezsaistes maksājums..
Mobilo ierīču optimizācijaSpecializēta mobilās rediģēšanas lapa.
Pielāgots domēna vārdsPieejams tikai ar Premium plāniem.
Wisitor statistikaGoogle Analytics ir pieejams apmaksātos plānos vai ar bezmaksas plāna lietotni Web-Stats.
Sociālo mediju integrācijaSociālais bārs un dažādas lietotnes.
Vairākas valodasRedaktors ir pieejams 15 valodās. Vietnes tekstu var ievadīt visās UTF8 saderīgās valodās.

Plāni & Cenu noteikšana

Wix bezmaksas plāns ir piemērota vieta, kur sākt, neatkarīgi no jūsu pašreizējās vietnes situācijas vai biznesa motivācijas. Pirms izlemjat iegādāties Premium plānu, vispirms izveidojiet savu vietni, izmantojot bezmaksas plānu. Parakstīšanās uz paketi un pēc tam platformas realizēšana neatbilst jūsu mērķiem ir iesācēja kļūda!

Bezmaksas plāns

Wix bezmaksas plāns piedāvā pilnu Wix pielāgojamo veidņu klāstu un pilnu Wix redaktoru. Tās abas tiek nodrošinātas pilnīgi bez maksas mūžīgi!

Lai izmantotu šo privilēģiju, Wix ievieto reklāmas jūsu lapā. Jūsu vietnes adrese ir arī ar Wix zīmolu, piemēram, http://lietotājvārds.wix.com/sitename. Bezmaksas plāns nodrošina jums 500 MB krātuves un 500 MB joslas platumu, lai lietotāji varētu piekļūt jūsu multividei.

Profesionālai vietnei nevajadzētu izmantot opciju Bezmaksas plāns – Wix reklāmas pazeminās jūsu vietnes izskatu. Bezmaksas plānam vajadzētu būt tikai personīgiem projektiem vai redzēšanai, vai Wix ir jums piemērota platforma.

Premium plāni

Wix Premium plāni piedāvā konkurētspējīgas cenas līdzīgām platformām, piemēram, Weebly un Squarespace.

Visi Wix Premium plāni ir nodrošināti ar 14 dienu naudas atgriešanas garantiju, un maksājuma iespējas ir, izmantojot Visa, MasterCard, American Express vai Discover kartes..

Savienot domēna plānu

USD 4 mēnesī (mēnesis uz mēnesi)

Wix Premium plānu visvienkāršākā opcija, Connect Domain plāns, ir ļoti ierobežota vērtība. Šajā plānā ir lielāks joslas platums (1 GB), Google Analytics un premium atbalsts. Tas arī dod jums iespēju pārsūtīt savu pašreizējo domēnu uz Wix. Plānā Savienot domēnu joprojām tiks rādīti Wix sludinājumi.

Combo plāns

8,25 USD / mēnesī (gadā) 12,42 USD / mēnesī (no mēneša uz mēnesi)

Wix iesaka Combo plānu cilvēkiem, kuri izmanto savu Wix kontu personīgai lietošanai – iespējams, hobija projekts vai ģimenes īsu paziņojumu albums? Izmantojot Combo plānu, jūs automātiski iegūstat visu plānu, kas saistīts ar Connect Domain. Jūs arī saņemat savu domēna vārdu, līdz 75 USD no Google AdWords kredītiem un pielāgotu favonu. Pats labākais, ka visi Wix no vietnes noņem visus sludinājumus. Combo plānā ir 3 GB atmiņas vietas un 2 MB joslas platuma savienojums.

Neierobežots plāns

12,42 USD / mēnesī (gadā) 22,90 USD / mēnesī (no mēneša uz mēnesi)

Wix’s Unlimited plāns ir lieliski piemērots ārštata darbiniekiem vai uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešama e-komercija. Plānā ir viss Combo plānā, kā arī divas gudras biznesa lietotnes. Šīs lietotnes ir lietotne Form Builder un vietne Booster. Tam ir liela ietilpība 10 GB un neierobežots joslas platums, tātad arī nosaukums.

e-komercijas plāns

16,17 USD / mēnesī (gadā) 24,90 USD / mēnesī (no mēneša uz mēnesi)

E-komercijas plāns ir vienīgā izvēle cilvēkiem, kuri vēlas izmantot Wix sava e-komercijas vietnes mitināšanai. Plānā ir visas plāna Neierobežotās iespējas un pievienots tiešsaistes veikals. Wix vāciņi e-komercijas plāna krātuvei ir 20 GB un joslas platumam – 10 GB.

Piezīme: bezmaksas un maksas lietotnes varat pievienot jebkurā plānā.

Klientu atbalsts

Wix ir daudz pielāgotu iebūvētu atbalstu. Cilvēki, kuri iegādājušies Premium plānus, saņem papildu mīlestību arī no Wix komandas.

Mēs domājam, ka labākais par Wix palīdzību ir jautājuma zīmes ikona, kas parādās lielākajā daļā redaktora vienumu. No šejienes jūs varat piekļūt funkciju palīdzības lapai, kā arī pilnīgai video apmācībai. Un tas viss, neatstājot redaktoru.

Bezmaksas plāna klientiem, tāpat kā visam palīdzības centrā, ir piekļuve tam. Palīdzības centrā ir aprakstītas apskates, video pamācības un raksti par dažādām tēmām. Ir arī parocīgs forums Wix problēmu risināšanai. Tiešsaistes atbalsts Wix platformai ir plašs.

Arī Wix ir ērta tālruņa atbalsta līnija. Wix tālruņa atbalsta līnija ir pieejama no pulksten 6 līdz 17 pēc Klusā okeāna standarta laika. Jums ir arī iespēja plānot zvanu vai ņemt biļeti. Wix tālruņu darbiniekiem ir 95% klientu apmierinātības reitings, un vidējais gaidīšanas laiks ir tikai 3 minūtes. Premium dalībniekiem ir izveidota VIP komanda, kas veic jūsu zvanus.

Lietošanas ērtums

Wix redaktors ir viens no vienkāršākajiem vietņu veidotājiem. Tas lietotājiem ļauj izveidot profesionāla izskata vietni ar nulles tehnisko pieredzi.

Lietotāja saskarne ir intuitīva un ārkārtīgi viegli lietojama. Parastam lietotājam pamata iegūšana prasa tikai apmēram 20–30 minūtes – mācīšanās līkne ir ļoti ātra. Tas nozīmē, ka ikviens var izveidot pamata vietni dažu īsu stundu laikā. Kā jau minēts iepriekš, jautājuma zīmes ikona, kas parādīta visās Wix redaktora funkcijās, ir lielisks palīgs.

Vienkāršā vilkšanas un nomešanas saskarne padara lietas vienkāršas. Tas rada milzīgas atšķirības cilvēkiem, kuri iepriekš nav izmēģinājuši vietņu veidošanu. Spēja sakārtot elementus visur, kur vēlaties, padara lietas iesācējiem ļoti vienkāršas.

Tomēr platformas pilnīga pielāgošana ir ierobežota. Pieredzējušiem lietotājiem, visticamāk, platformas iestatīšana būs ierobežojoša. Wix ir izstrādāts tā, lai būtu vienkāršs, nevis ļoti paplašināms.

Kas attiecas uz vietņu pārvaldības lietām? Vietnes veiktspējas izsekošanai Wix nodrošina papildinājumus, piemēram, Google Analytics.

Un kā Wix veic SEO optimizāciju? Vidējā, labākajā gadījumā. Platforma nav pietiekami stabila tiem, kas vēlas piesaistīt lielu trafiku savai vietnei.

Secinājums

Wix ir tik vienkārši lietojams; tava vecmāmiņa varētu to pakārt. Tas piedāvā milzīgu ātru un profesionālu veidņu klāstu, kuras ir pilnībā pielāgojamas. Pēc tam lietotņu veikals paplašina jūsu vietnes lietojamību.

Šīs ērtības ir izspiedušas tehniskās pielāgošanas iespēju. Wix lietotāji diemžēl nespēj mainīt nevienu no vietņu aizmugures elementiem. Šī iemesla dēļ iesakām pieredzējušiem lietotājiem apsvērt citu vietņu veidotāju.

Mēs iesakām Wix pirmreizējām vietnēm, tiem, kas veido pamata tiešsaistes portfeļus, un cilvēkiem, kuri vēlas izveidot savu vietni bez tehniskām vai dizaina zināšanām. Ikvienam citam, iespējams, vēlētos apskatīt dažas citas iespējas, pirms izlemjat, kuru vietnes veidotāju izvēlēties.

Wix: Tas ir gluds, tas ir vienkārši un tas ir paredzēts paredzētajiem darbiem iesācējiem.

Salīdzināt

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Džimdo

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me