Weebly e-komercijas pārskats 2016


Weebly e-komercija

Apmeklējiet vietni

9.1


AWA rādītājs

Weebly e-komercija

Weebly dibinātāji Deivids Rusenko, Kriss Fanini un Dans Veltri sāka darbu vietnē, kamēr viņi vēl bija studenti Penn State. 2007. gadā rediģēšanas saskarne kļuva publiska, un līdz 2008. gadam Weebly bija vairāk nekā viens miljons lietotāju. Uzņēmuma straujā izaugsme vēl nav zaudējusi tvaiku. Kopš 2016. gada Weebly atbalsta vairāk nekā 30 miljonus vietņu. Tālāk lasiet mūsu Weebly e-komercijas pārskatu.

Plusi

 • Spēcīgs e-komercijas vietņu veidotājs
 • Bezmaksas e-komercijas mitināšana
 • Elastīgas piegādes iespējas
 • Maksa par darījumiem bez nulles

Mīnusi

 • Nav biļetenu pakalpojumu integrācijas
 • Nav tiešu piegādes izmaksu aprēķinu

Pārskats

 • Vietne: www.weebly.com
 • Galvenā mītne: Sanfrancisko, Kalifornija
 • Dibināšanas gads: 2006. gads
 • Darbinieki: 120+
 • Mitinātās vietnes: 33 000 000+
 • Kategorijas: Vietņu veidotājs, tiešsaistes veikala programmatūra
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Jau vairāk nekā astoņus gadus Weebly strādā, lai pilnveidotu e-komercijas un iepirkumu grozu platformu, kuru ir viegli lietot. Tas ir izveidots, lai ikviens varētu atvērt kontu un sākt darbu bez jebkādas iepriekšējas pieredzes. Aplūkojot tikai lietotāju skaitu, var droši pieņemt, ka Weebly ir sasniedzis daudzus savus mērķus. Ātra ekskursija pa programmu apstiprina, ka platforma ir lielisks rīks iesācējiem.

Lai gan dažas platformas piedāvā īpašu uzmanību vai piesaista noteikta veida uzņēmumiem, Weebly ir vispārīgāka auditorija. Uzņēmēji un mazo uzņēmumu īpašnieki var ātri atvērt veikalu un sākt veidot tiešsaistes klātbūtni.

Šeit ir dažas standarta funkcijas, kuras jums patiks:

 • Tīmekļa programma
 • Velciet un nometiet redaktoru
 • Atsaucīgas tēmas
 • Lietotņu centrs trešo personu integrācijai
 • Reāllaika informācijas panelī tiek parādīta vietņu statistika
 • Piekļuve HTML un CSS

Ierobežojumi

Apmaksātajos Weebly plānos pārsteidzoši nav tehnisku ierobežojumu. Pat sākuma plānā ir neierobežota krātuve. Kamēr nav e-pasta funkcijas, jūs varat ātri saistīt savu vietni ar personīgajiem Gmail kontiem. Liela atšķirība starp cenu paketēm ir to produktu skaits, kurus jums atļauts pievienot. Pretējā gadījumā Weebly pieļauj iespaidīgu brīvības daudzumu.

Mērogojamība

Weebly ir paredzēts jauniem uzņēmumiem, taču tas piedāvā daudz izaugsmes iespēju. Lai gan uzņēmums vēlas izveidot pārus ar uzņēmējiem, jūs varat izveidot lielu tiešsaistes veikalu ar Weebly. Uzņēmējdarbības pakete ļauj izmantot neierobežotu daudzumu produktu. Tas arī palīdz, ka Weebly ir pieejams 15 dažādās valodās un gatavs starptautiskai tirdzniecībai. Jūs varat pieņemt maksājumus no visas pasaules un nosūtīt jebkur.

Jūsu politikas atcelšana

Varat izmēģināt Weebly, izmantojot viņu bezmaksas plānu. Viss, kas jums nepieciešams, ir e-pasta adrese, lai sāktu. Bezmaksas versijā ietilpst vilkšanas un nomešanas redaktors, mitināšana un neierobežotas lapas. Tam vajadzētu dot labu priekšstatu par to, ko sagaidīt no jauninātiem plāniem.

Ja jūs nolemjat atcelt apmaksātu abonementu, varat viegli veikt šīs izmaiņas savā kontā. Tiklīdz atcelsit, jūsu vietne vairs nedarbosies, taču jūsu plāns būs aktīvs līdz abonementa termiņa beigām. Weebly nepiedāvā atmaksu par jūsu kontā neizmantoto laiku.

Reputācija

Weebly ir viens no atpazīstamākajiem nosaukumiem e-komercijā. Un laba iemesla dēļ. Viņi bija vieni no pirmajiem, kas izveidoja vietņu veidotāju, kuru var izmantot ikviens. Ir viegli aizmirst, ka tikai pirms desmit gadiem ārpus kodēšanas praktiski nebija neviena dizaina rīka. Kopš viņu pirmsākumiem Weebly ir paplašinājies, lai sniegtu pilna servisa celtnieku. Tagad uzņēmums tiek uzskatīts par pionieri, kuram arī ir izdevies palikt aktuālam. Viņi turpina augt iespaidīgā tempā.

Balvas

 • 2014. gada redaktora izvēles balva no plkst PC Magazine
 • Iekļauta kā viena no 50 labākajām vietnēm Žurnāls Laiks

Kāpēc izvēlēties Weebly e-komercijas biznesa vietņu veidotāju?

Ja vēlaties izveidot profesionālu e-komercijas vietni, nemācoties kodu vai algot dizaineru, Weebly ir lieliska iespēja. Redaktoru ir pārsteidzoši viegli izmantot, taču joprojām var izveidot sarežģītas un pievilcīgas vietnes. Programmai nav acīmredzamu trūkumu, un tā joprojām ir nozares līdere.

Galvenās iezīmes

 • Īpašas produktu lapas
 • Vairāku produktu varianti
 • Sociālā koplietošana
 • Kuponu veidotājs
 • Velciet un nometiet zonas
 • Veikala lapa
 • Gatavs mobilajām ierīcēm
 • Filtrēta produkta meklēšana
 • Krājumu uzskaite un vadība
 • Detalizēta nodokļu kontrole
 • Ātrās grāmatas un CSV eksportēšana
 • Meklētājprogrammu optimizēti veikali

Dizains & Pielāgošana

Weebly veidnes sadaļa palīdz jums sašaurināt izvēli. Ir trīs galvenās kategorijas: vietne, emuārs vai veikals. Kad esat izvēlējies vietnes veidu, kuru vēlaties izveidot, Jūs varat izvēlēties no 24 dažādām bezmaksas veidnēm. Motīvus varat priekšskatīt jebkurā laikā, pārlūkojot un mainot motīvus.

Agrāk klienti nebija pārsteigti par pieejamajām tēmām. Viņiem ne vienmēr bija slikti. Viņiem vienkārši trūka noteikta “wow” faktora. Par laimi, šī ir joma, kurā Veeblijs acīmredzami ir paveicis kādu darbu. Pašreizējais tēmu klāsts ir ievērojami uzlabots, un tas palīdz likt pamatus lieliskai vietnei.

Kopumā veidnes ir modernas un profesionālas. Un neaizmirstiet, ka jūs varat pielāgot pēc vēlēšanās. Visu, kas jums nepatīk par veidni, var viegli mainīt, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru vai HTML un CSS.

Mobilais draudzīgs

Visas tēmas ir draudzīgas mobilajām ierīcēm. Tomēr atsaucīgas ir tikai jaunākās tēmas. Ja vien jūs patiešām neesat iemīlējis kādu noteiktu tēmu, ieteicams izvēlēties atsaucīgu variantu. Tādējādi jums nav jāizskata atsevišķa mobilā tēma.

Lietotāja interfeiss

Dizaina informācijas panelis ir gluds un nepiesārņots. Iekāpšanas funkcijas sniedz tieši tik daudz norāžu, lai palīdzētu jums norādīt pareizajā virzienā, nekļūstot uzmanības novēršanai. Jums vienmēr ir pieeja palīdzībai, taču iespējams, ka jums nevajadzēs daudz, lai sāktu.

Fotoattēli un galerijas

Viens dizaina trūkums ir tas, ka Weebly nepiedāvā tiešsaistes attēlu glabāšanu jūsu attēliem. Ja vēlaties attēlu atkārtoti izmantot, tas būs jāielādē katru reizi. Attēlu rediģēšanai Weebly arī ir ierobežotas iespējas. Jūs varat veikt tādas pamatfunkcijas kā apgriešana un pagriešana. Ir pat daži specefektu rediģēšanas rīki, taču nekas pārāk iespaidīgs. Ja vēlaties spēlēt ar attēlu, ieteicams to rediģēt, pirms augšupielādējat to Weebly.

Sociālā koplietošana

Sociālie mediji ir būtiska jebkura tiešsaistes biznesa sastāvdaļa. Weebly padara ārkārtīgi vienkāršu kontu saistīšanu. Jūs varat izveidot RSS plūsmas un ievietot pogas “patīk” un “koplietot” uz katras lapas. Komentārus ir arī ērti apskatīt un pārvaldīt, lai jūs varētu mijiedarboties ar klientiem.

Projektēšanas pakalpojumi

Pašlaik Weebly nepiedāvā dizaina pakalpojumus. Tomēr izskatās, ka viņi testē portālu, kurā var sazināties ar ārštata dizaineriem. Varat reģistrēties beta testēšanai vai nomedīt pašnodarbināto.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
Tiešsaistes veikala iestatīšanaĪsti dizaina iesācēji var izmantot vietnes plānotāju, lai sāktu. Šī funkcija praktiski turēs jūsu roku visā iestatīšanas procesā. Viss, kas jums jādara, ir sekot līdzi. Tas nekļūst daudz vienkāršāk, un jūs daudz iemācīsities.
Joslas platums un krātuveTikai bezmaksas plāns nodrošina 500 MB krātuves ierobežojumu. Pretējā gadījumā maksājošie klienti var baudīt neierobežotu krātuvi un joslas platumu. Par lieko daudzumu nav jāuztraucas. Tas var būt liels pluss jebkuram biznesam ar budžetu.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiLietotņu veikals piedāvā daudz papildinājumu, lai paplašinātu jūsu vietni. Tomēr lielākajai daļai lietotāju atradīsies, ka iepirkumu groza funkcija ir iekļauta visu nepieciešamo rīku komplektācijā.
Pasūtījumu vadībaWeebly pasūtījumu vadības sistēma to visu izdara. Jebkurā laikā, kad tiek veikts pasūtījums, jūs varat piedāvāt personalizētas atbildes, sūtīt paziņojumus par sūtījumu un skatīt pārskatus. Visi dati, kurus jūs varētu vēlēties, ir tieši pa rokai.
Krājumu vadībaProduktu pievienošana nevarētu būt vienkāršāka. Varat pievienot tik daudz opciju, cik vēlaties. Saskarne padara krājumu pārvaldīšanu vienkāršu un saprotamu. Varat arī izsekot un parādīt krājumu numurus klientiem un zināt, kad preces atrodas ārpus nūjas.
Sūtījumu izsekošanaJūs varat izvēlēties jebkuru vēlamo piegādes veidu kombināciju. Nav nekādu ierobežojumu. Piedāvājiet bezmaksas piegādi, pieņemiet konkrētu pasta pārvadātāju un piedāvājiet atšķirīgu nosūtīšanas ātrumu. Jūs varat ģenerēt izsekošanas numurus un nodrošināt tūlītēju piegādi. Weebly patiesi piedāvā vienu no visspēcīgākajiem pārvadājumu pārvaldības rīkiem.
CRM funkcijasPielāgojiet e-pasta kvītis, atceliet pasūtījumus un ērti pārvaldiet mijiedarbību ar klientiem. Administratora informācijas panelis ir intuitīvs un ērti pārvietojams. Jums nebūs grūti atrast ceļu un pabeigt uzdevumus.
Veidnes un motīviLai gan daži vietņu veidotāji piedāvā simtiem tēmu, tas ne vienmēr ir laba lieta. Ir kaut kas sakāms par kvalitāti, nevis kvantitāti. Weebly piedāvā apmēram 75 dažādas tēmas, kas ir modernas un pilnībā pielāgojamas. Viņi, iespējams, nemulsinās jūs, bet viņi veiks darbu, un jūs vienmēr varat veikt uzlabojumus pats.
Integrācijas un papildinājumiTikai piedāvātās standarta integrācijas ir Google Maps un YouTube. Tomēr Weebly lietotņu veikals ļauj jūsu vietnei pievienot gandrīz jebkuru programmu.
Mobilā e-komercijaJūs varat ne tikai izvēlēties no atsaucīgām tēmām; varat arī izmantot lietotni, lai palaistu savu vietni no lauka. Pat lietotnei ir vilkšanas un nomešanas redaktors. Pārvaldiet savu veikalu un rediģējiet vietni no jebkuras vietas. Jums nevajadzēs uztraukties par piesiešanu pie sava galda.
Tīmekļa mitināšanaIzmantojot Weebly, varat baudīt ātru un uzticamu mitināšanu. Ielādes laiki ir lieliski, un viņi parūpēsies par visiem vietnes mitināšanas tehniskajiem aspektiem. Biznesa plāna dalībniekiem patiks arī SSL.
Aplikāciju veikalsLietotņu veikals piedāvā simtiem lietotņu, kas sakārtotas pa kategorijām. Ir arī patīkami, ka cenas ir skaidri norādītas. Izvēlieties no daudzām bezmaksas un saprātīgām cenām. Vietnei varat pievienot jebkuru funkcionalitāti.
EmuāriEmuāra funkcija ir tikpat viegli lietojama kā pārējā vietne. Vienkārši velciet un nometiet elementus un saturu. Turklāt visas sociālās koplietošanas pogas un rīki ir iebūvēti tieši iekšā. Izveidojiet RSS plūsmas, ievietojiet funkciju un viegli pārvaldiet komentārus.
SEO un mārketingsIzbaudiet visas SEO un mārketinga funkcijas, kas jums būs nepieciešamas, lai izveidotu savu biznesu. Jūs varat ievietot meta tagus un aprakstus un optimizēt atslēgvārdus. Pārskata rīki arī ļauj izsekot veiktspējai un izstrādāt mārketinga stratēģijas. Visi rīki ir tur; jums ir jāizmanto tās un jāuzlabo meklētājprogrammu klasifikācija.
BiļeteniIespēja nosūtīt biļetenus nav standarta iespēja. Lai gan jūs varat apmeklēt lietotņu centru un izvēlēties integrējamo programmu, jums, iespējams, būs jāmaksā abonēšanas maksa. Meklējiet iespējas, par kurām nav jāmaksā, kamēr jūsu adresātu saraksts nepārsniedz noteiktu kontaktu skaitu. Pretējā gadījumā nosūtiet biļetenu saviem ikmēneša izdevumiem.
Drošības līdzekļiWeebly nāk ar visaptverošu drošības plānu. Jūs būsit aizsargāts pret hakeriem un izbaudīsit SSL sertifikātu. Klienti var pārlūkot jūsu vietni, izmantojot 128 bitu šifrētu savienojumu.
PCI sertifikācijaWeebly ir saderīgs ar PCI. Jūsu klienta kredītkartes informācija tiks droši aizsargāta.
Satura veidošanaTas nekļūst labāks par satura pārvaldīšanas vilkšanu. Dizaina informācijas panelis ļauj pievienot elementus jebkurai lapai un ātri mainīt bloku izmērus. Lapu, produktu un cita jauna satura pievienošana prasa tikai dažas minūtes.
Dāvanu sertifikātiDāvanu sertifikātu pārdošana, piedāvātās atlaides un kuponu kodi ir ļoti vienkārši. Pārvaldības informācijas panelis ļauj tos padarīt pieejamus tikai ar dažiem klikšķiem.
Maksājuma iespējasLai gan Weebly nesadarbojas ar desmitiem maksājumu vārteju, lielie ir nodrošināti. Izvēlieties no PayPay, Stripe, Authorize.net un citām. Jums būs visi nepieciešamie rīki, lai apstrādātu vietējos un starptautiskos maksājumus.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriWeebly piedāvā vairāk pārvadāšanas iespēju nekā vairums. Automātiski aprēķiniet nodokli atbilstoši atrašanās vietai un iestatiet nosūtīšanas likmes, kā vēlaties. Jums ir daudz brīvības, ja pats neveicat matemātiku.
ZiņojumiPārskati reāllaikā ļauj izsekot gandrīz jebko. Skatiet produktu veiktspēju, pārbaudiet krājumus un sekojiet līdzi savam biznesam.
Vietņu statistikaPat lietotāji ar bezmaksas plānu var redzēt noteiktas vietnes statistiku. Izsekojiet lapu skatījumus, unikālos apmeklētājus, lapas ar vislabāko veiktspēju un daudz ko citu. Ja vēlaties pievienot Google Analytics, jums pašam būs jāiestrādā kods. Šis ir samērā viegls process, taču Weebly nepiedāvā integrācijas iestatīšanu, lai palīdzētu.

Plāni & Cenu noteikšana

Teikt, ka Weebly e-komercijas vietņu veidotājam ir konkurētspējīga cena, ir nepietiekami. Viņu plāni ne tikai nepārsniedz vidējo nozares līmeni, bet arī ietver plašu funkciju klāstu, kurus ir grūti atrast vienuviet. Tās ir arī vienīgās platformas, kas piedāvā pilnīgi bezmaksas versiju. Viss, kas jums nepieciešams, ir e-pasta adrese, lai izveidotu pilnīgu vietni un veikalu. Vienīgais ierobežojums ir tāds, ka jūsu vietnē būs Weebly zīmols, un tai būs ierobežota krātuves platība.

Ja vēlaties uzlabot savu cenu plānu, varat pievienot garu funkciju sarakstu tikai par USD 5 mēnesī. Šeit ir pieejamo pakešu sadalījums:

Starteris

USD 9 mēnesī sešu mēnešu plānamUSD 8 mēnesī viena gada plānamUSD 5 mēnesī divu gadu plānam

 • Neierobežota krātuve
 • Bezmaksas mitināšana
 • Tērzēšana un e-pasta atbalsts
 • Līdz 10 produktiem
 • Maksa par darījumu 3%

Pro

USD 14 mēnesī sešu mēnešu plānamUSD 12 mēnesī viena gada plānam
USD 9 mēnesī divu gadu plānam

Ietver visas sākuma plāna funkcijas, kā arī:

 • Atbalsts pa tālruni
 • Līdz 25 produktiem
 • Dalība vietnē
 • Vietnes meklēšana
 • HD video un audio atskaņotāji

Bizness

USD 34 mēnesī sešu mēnešu plānamUSD 25 mēnesī viena gada plānamUSD 21 mēnesī divu gadu plānam

Ietver visas pro plāna funkcijas, kā arī:

 • SSL drošība
 • Neierobežota dalība vietnē
 • Neierobežots produktu klāsts
 • 0% darījuma maksa
 • Spēja pārdot digitālos produktus
 • Piegādes un nodokļu kalkulators
 • Kupona kodi

Jūs varat piekļūt visām labākajām funkcijām tikai par USD 21 mēnesī. Vienkārši nav citas platformas, kas piedāvā šāda veida vērtību. Ja nekas cits, jūs saņemat savu naudu vērts, izmantojot Weebly.

Klientu atbalsts

Ja vēlaties piekļūt visiem Weebly atbalsta rīkiem, jums būs jāatver uzņēmuma konts. Bet atkal – pat viņu prēmiju plāns ir pieejams tikai par 21 USD mēnesī. Jūs varat sazināties ar klientu atbalstu pa tālruni, e-pastu vai tiešraidē. Klientu atbalsta stundas ir no pulksten 5 līdz 17. Klusā okeāna laiks (M-F) un plkst. 7:00 līdz 4:00 nedēļas nogalēs.

Lietotāji var arī skatīties bezmaksas apmācības video un pārlūkot FAQ lapas. Weebly atbalsta centrs aptver katru tēmu, kas jums jāzina. Raksti piedāvā noderīgu informāciju un ekrānuzņēmumus ar skaidriem norādījumiem.

Weebly strādā pie kopienu forumu pievienošanas. Jūs varēsit apmeklēt un sniegt atsauksmes par izmaiņām, ieteikt uzlabojumus un apspriest problēmas ar citiem lietotājiem. Šī funkcija joprojām ir sākotnējās izstrādes stadijās, taču ir kaut kas tāds, uz ko jācer nākotnē.

Lai gan ir daudz iespēju sazināties ar Weebly, viņu faktiskais klientu apkalpošanas ieraksts nav precīzi pārliecinošs. Daudzi klienti ziņo, ka saņem ātru atbildi, taču atbildēs trūkst noderīgas informācijas. No otras puses, ir daudz pozitīvu atsauksmju.

Kopumā šķiet, ka viedokļi par klientu apkalpošanas kvalitāti ir atšķirīgi. No tā izriet, ka uzņēmumā nav konsekventa veiktspējas līmeņa. Tas viss var būt atkarīgs no tā, ar kuru klientu apkalpošanas pārstāvi jūs runājat konkrētajā dienā.

Tātad, lai arī galīgais spriedums nav pilnīgi negatīvs, tā varētu būt joma, kurā Veeblijam ir jāveic uzlabojumi. Šķiet godīgi sagaidīt noteiktu pakalpojumu līmeni katru reizi, kad sazinātos ar viņiem. Vienmēr būs izņēmumi, taču starp tiem vajadzētu būt tālu un maz.

Lietošanas ērtums

Dažreiz redaktoru vilkšana un nomešana nav tik vienkārša, kā šķiet. Kamēr jūs varat pievienot blokus, iespējams, ir ierobežojumi, kur varat veikt izmaiņas, vai bloku lieluma maiņa. Tas nav Weebly gadījums. Tas nodrošina īstu vilkšanas un nomešanas redaktoru. Jūs varat izvēlēties elementu un pārvietot to uz savu vietni. Tas padara jūsu veidnes pielāgošanu pēc iespējas vienkāršāku. Uzņēmēju īpašniekiem ar nelielu dizaina pieredzi vai to vispār nav. Šie rīki padara profesionālas tīmekļa vietnes izveidošanu pieejamu un pieejamu. Praktiski ikviens var sākt strādāt ar Weebly.

Ja jums nepieciešama plaša roku turēšana un soli pa solim, Weebly būs tur jums. Saskarne ir tīra un viegli orientējama. Iekāpšanas funkcijas un palīdzības rīki sniegs norādes un atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Runājot par lietošanas ērtumu un pozitīvu lietotāja pieredzi, Weebly ierindojas augšgalā.

Secinājums

Ja izvēlaties Weebly e-komerciju?

Pilnīgi. Izmantojot Weebly, nav nevienas izceļas funkcijas vai raksturlieluma. Tas, ko jūs iegūsit, ir lielisks vispusīgs iepirkumu grozs ar neticamu vērtību. Ja vēlaties palīdzību noteiktā uzmanības centrā, iespējams, būs pieejama opcija, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Pretējā gadījumā Weebly ir uzticama izvēle, kas nodrošinās visaptverošas funkcijas visās galvenajās kategorijās. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem un nodrošina visu nepieciešamo, lai sāktu un izveidotu tiešsaistes veikalu, kā arī attīstītu savu biznesu. Ne velti Weebly nodrošina nepārspējamu vērtību.

Salīdzināt

Weebly e-komercija

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map