Webnode pārskats 2016


Webnode

Apmeklējiet vietni

9.1


AWA rādītājs

Webnode

Webnode ir Šveices uzņēmums, kas 2008. gadā uzsāka darbību kā globāls vietņu veidotājs, kura darbība koncentrējās "draudzīgums lietotājam, kvalitāte un pievilcība." Webnode apgalvo, ka vairāk nekā 22 000 000 lietotāju izmanto šo interaktīvo vilkšanas un nomešanas programmu vietņu izveidošanai un palaišanai. Aprakstīts kā ātrs un ērts process, Webnode piedāvā samērā vienkāršu platformu, lai sāktu un pārvaldītu vietni. Izlasiet mūsu Webnode pārskatu zemāk.

Plusi

 • Vienkārša lietotāja saskarne
 • Bezmaksas vietņu opcija vienkāršām vietnēm
 • Pieejams HTML / CSS kodējums
 • Simtiem pamata veidņu, no kurām izvēlēties
 • Iekļaujoši attēli un plašsaziņas līdzekļi
 • Atbalsta 20 valodas
 • Laba meklēšanas optimizācija

Mīnusi

 • Funkcionālās veidnes, bet ne modernas
 • Nav tiešu biļetenu iespēju, bet gan risinājumi
 • Nav ideāli piemērots uzlabotas emuāru veidošanai
 • Atsevišķu cenu domēna vārdi
 • Cenu plāni, kurus ir grūti šķirot

Pārskats

 • Vietne: www.webnode.com
 • Galvenā mītne: Šveice
 • Dibināšanas gads: 2008. gads
 • Darbinieki: 90+
 • Izveidotās vietnes: 22 000 000+
 • Kategorija: Vietņu veidotāju programmatūra

Webnode platforma ir augsta, ņemot vērā lietošanas ērtumu, funkcijas, projektēšanas līdz palaišanas laikam (piecas minūtes) un kopējo ātrumu. Webnode izceļas kā populāra all-in-one satura pārvaldības sistēma, kas atbalsta vairāk nekā 20 valodas. Šim vietnes veidotājam ir funkcijas, kas vajadzīgas privātpersonām un maziem uzņēmumiem. Webnode lietotāji var izveidot vietni bez maksas vai abonēt vienu no deviņiem unikālajiem cenu plāniem. Zemāk ir sniegta informācija par Webnode, vietņu veidotāju:

Kam ieteicams Webnode?

Webnode vietņu veidotājs ir ieteicams mazu uzņēmumu profesionāļiem, blogeriem, tiešsaistes veikalu īpašniekiem, studentiem, māksliniekiem un citiem. Šis vietņu veidotājs piesaista ikvienu, kam nepieciešama ātra un ērta vietne.

Webnode fokusa apgabals / specialitātes

Webnode ir vērsta uz lietderīgu mājas “pats-pats” veidošanu ar daudzām funkcijām. Webnode specialitātes ir sastopamas ērtā vilkšanas un nomešanas saskarnē, maināmām mobilajām ierīcēm draudzīgām veidnēm, dažādiem biznesa un personīgo vietņu dizainiem, dažiem HTML kodiem, skaņas optimizācijai un iespaidīgam daudzvalodu komplektam..

Webnode tehniskās specifikācijas / ierobežojumi

Webnode tehniskajās specifikācijās ir iekļauts bezmaksas konts, kuru var aktivizēt piecu minūšu laikā (lai gan reāli lielākajai daļai lietotāju vietnes izveidošana prasītu vismaz pusi dienas vai ilgāku laiku). Bezmaksas vai apmaksātā kontā lietotāji iegūst domēna vārda opcijas, sociālos medijus, e-pastu, emuārus, veidlapas, attēlus, statistiku un lielāko daļu no standarta funkcijām, kuras jūs sagaidāt no tiešsaistes vietņu veidotāja..

Attiecībā uz ierobežojumiem, šis vietnes veidotājs ir labs tiem, kas labi pārzina pamata funkcionālās veidnes, bez daudz flairu. Platformai ir nepieciešami atjauninājumi, ar ierobežojumiem mūsdienu dizainā. Webnode kā spēcīgs emuāru veidošanas risinājums ir nedaudz zemāks.

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

Webnode piedāvā dažus mēneša cenu plānus, kuru pamatā ir vietnes sarežģītība. Veikalu īpašnieki, emuāru autori un citi cilvēki var sākt darbu un iesaistīties cenu plānā, kurā ir nepieciešamās funkcijas. Webnode piedāvā deviņus tīmekļa vietņu cenu plānus (ieskaitot pamata un uzlaboto e-komerciju) – vairāk plāno jebkurš vietņu veidotājs. Cenu plāni ir sarežģīti izdomāti, bet ļauj uzņēmumiem izaugsmi

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

Jūs saņemat naudas atmaksas garantiju 15 dienu laikā tikai Premium plānā.

Kas ir Webnode reputācija?

Webnode ir labs sekotājs kopā ar stabilu platformu pamata un biznesa vietnēm. Lai arī tas nav īpaši pievilcīgs tiem, kas vēlas mūsdienīgumu, tam ir funkcionalitāte un daudz apmierinātu klientu. Webnode ir viens no labākajiem daudzvalodu komplektiem, un tas izmanto draudzīgu Microsoft stila rediģēšanas saskarni. Tas ir daudzpusīgs un uz mobilajām ierīcēm reaģējošs ar dažādām cenu noteikšanas iespējām. Tās var būt lētas, taču uzņēmumiem, kas attīstās, būs jāmaksā vairāk, lai iegūtu nepieciešamo. Kopumā Webnode ir laba reputācija nozarē.

Kāpēc izvēlēties Webnode?

Webnode piedāvā stabilu platformu ar saprātīgu funkcionalitāti, lai atbalstītu lielāko daļu vietņu stilu un prasību. Ar iespēju izvēlēties bezmaksas vai saprātīgu cenu plānu, tas ir paredzēts, lai piedāvātu funkciju komplektus dažādiem lietotājiem. Tas ir labi piemērots e-komercijai, ja nedomājat maksāt vairāk, ar plašajām funkcijām, kas konfigurētas mazo uzņēmumu atbalstam. Tas ir lieliski piemērots arī tikai emuāru autoriem, māksliniekiem un studentiem, kuriem nav vajadzīgas mūsdienu veidnes.

Galvenās iezīmes

 • Simtiem veidņu
 • Izmantojiet savu domēna vārdu
 • Atbalsts uzlabotajām SEO metodēm
 • Sociālo mediju integrācija
 • Nulles sākuma izmaksas
 • Vairāku valodu atbalsts
 • Dublēšana un atkopšana
 • Pielāgojiet kājeni
 • 15 dienu atmaksas politika
 • Tiešsaistes veikala veidotājs
 • No 2 GB līdz neierobežotam joslas platumam
 • Foruma integrācija

Nozares ekspertu spriedums WebNode

Vietņu veidotāju eksperti, ļoti iespējams, ieteiks WebNode un piešķirs tam augstāku rezultātu. Līdzīgi kā patērētāji, kritiķi kā lielākās programmas kļūdas minēja klientu apkalpošanas un e-komercijas rīkus. Tomēr jūs varat maksāt vairāk un izvēlēties specializēto e-komercijas paketi. Vienkārši zināt, ka parastie biznesa plāni ir ierobežoti, kad runa ir par pārdošanu tiešsaistē.

Pretējā gadījumā faktiskais vietnes veidotājs tiek augstu novērtēts. Tas nopelnīja punktus par ērtu lietošanu un augstas kvalitātes velciet un nometiet redaktoru, kas ir savas klases augšgalā. Ekspertus pārsteidza arī SEO rīku skaits un kalibrs. WebNode ir standarta komplektācijā ar dažādiem izciliem rīkiem, kas palīdz reklamēt jūsu vietni un jūsu biznesu.

Galu galā eksperti ieguva WebNode pat augstāku rezultātu nekā lietotāji ar vidēji 8 līdz 9 zvaigznēm no kopumā desmit. Pēc kritiķu domām, WebNode ir vērts pārbaudīt.

 • www.websitetooltester.com/lv/reviews/webnode-review/
 • www.superbwebsitebuilders.com/webnode-review/

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes WebNode

Apmierināti klienti parasti pieminēja šīs trīs jomas:

 • Cenu noteikšana. Jā, jūs varat bez maksas izveidot profesionālu un pievilcīgu vietni. Jauninātās paketes piedāvā vairāk tēmu opciju, taču, lai sāktu, pietiek ar bezmaksas versiju.
 • Lietošanas ērtums. Iesācējiem vienkāršs interfeiss ir viegli orientējams un ļoti efektīvs. Tiklīdz esat iestatījis konta informāciju, varat sākt veidot savu vietni.
 • Iespējas. WebNode nodrošina SEO rīkus, kas palīdzēs pārdot jūsu vietni. Tas nāk arī ar lieliskām emuāru veidošanas funkcijām, sociālo mediju integrāciju un vietņu statistiku.

Klientu vērtējums WebNode vērtēšanā bija nedaudz neatbilstīgs, taču mēs neatradām neko zemāku par 7 no 10 zvaigžņu atsauksmes. Faktiski daudzi rādītāji bija daudz augstāki.

Negatīvas klientu atsauksmes un sūdzības WebNode

Dažiem patērētājiem ir bijušas problēmas piekļūt viņu vietnei, kad viņi reģistrējas. Neatkarīgi no tā, vai rodas problēmas ar domēnu vai viņi vienkārši nevar pieteikties savā administratora kontā, ir pietiekami daudz šāda veida problēmu pieminēšanas, lai palielinātu uzaci. Nepalīdz tas, ka klientu apkalpošana lielākoties neatrisināja šīs problēmas. Arī citi klienti ziņoja par grūtībām atcelt savu kontu, kad viņi nolēma, ka WebNode viņiem vienkārši nav paredzēts.

Jums arī jāzina, ka WebNode komplektācijā ir ierobežoti e-komercijas rīki. Patērētāji likās gan pārsteigti, gan sarūgtināti, ka programma nebija mazumtirdzniecībai draudzīga. Tiem, kas vēlas pārvērst sava biznesa vietni par tiešsaistes veikalu, ir labākas iespējas, izmantojot standarta e-komercijas rīkus, lai palīdzētu pārdot produktus.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webnode.com

Dizains & Pielāgošana

Dizaina un pielāgošanas iespējas parasti norāda uz pakāpi, kādā lietotāji var pielāgot veidnes un pielāgot stilus, krāsas un izvietojumu. Webnode piedāvā dažādas dizaina un pielāgošanas iespējas, kuras ir pietiekami viegli pārvaldāmas.

IezīmePārskats
Webnode veidnesIr daudzas mobilajām ierīcēm draudzīgas personiskās un biznesa veidnes, no kurām izvēlēties, kā arī četru lapu izkārtojuma opcijas un CSS redaktors aizmugures rediģēšanai, ja nepieciešams. Pēc datu saglabāšanas lietotāji var mainīt savas domas un izvēlēties citu veidni. Veidnes tiek raksturotas kā nedaudz novecojušas, taču jūs varat būt radoši un modificēt daudzu elementu noklusējuma iestatījumus.
 • Veidņu un krāsu palete daudzveidība un kvalitāte. Dažādās kategorijās ir “simtiem” veidņu, no kurām izvēlēties. Veidnes ir kodētas ar krāsu, tāpēc jūs varat atrast krāsas, kas sakrīt ar jūsu uzņēmuma logotipu utt. Noklusējuma fontu stili ir datēti, taču tos var pielāgot, un Webnode ir norādījis, ka drīz tie tiks modernizēti..

Iepriekš atlasītas veidnes salīdzinājumā ar vietnes Scratc izveidih. Webnode ir jūsu pašu veidota programma, kas paļaujas uz iepriekš izstrādātām veidnēm un HTML / CSS koda pievienošanu tiem, kam tā nepieciešama. Pilna mēroga vietņu izstrādei un pilnveidošanai jūs meklēsit tiešsaistē uzņēmumus, kas piedāvā šāda veida pakalpojumus, taču cer maksāt daudz vairāk.

Vietņu veidotājsTīmekļa vietnes interfeiss padara Webnode par iecienītāko. Tas piedāvā lietotājam draudzīgu Microsoft stila vadības paneli un sniedz lietotājiem daudz iespēju izvēlēties. Jūs varat mainīt savas domas par katras vietnes lapas veidni un mainīgo izkārtojumu. Šai platformai, kas izstrādā, dodoties, ir pieejami palīdzības rīki.
Lapas stila pielāgošana ”Kad jūs varat personalizēt un pielāgot savu vietni ārpus pamata veidnes, to sauc par lapas stila pielāgošanu. Webnode ir vidējs savā klasē lapas stila pielāgošanai.

 • Personalizēšanas dizaina izvēle. Webnode ļauj lietotājiem daudz kontrolēt personalizāciju. Jūsu lapām ir četri dažādi izkārtojumi, no kuriem izvēlēties, un veidni var mainīt pēc vēlēšanās. Veidnēs ir iebūvēti desmitiem krāsu shēmu.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un satura rediģēšanas brīvība. Webnode padara rediģēšanu bez stresa interaktīvā vadības panelī. Jūs ātri rediģējat, pārvietojat, mainat izmērus vai izdzēšat saturu vai elementus.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam?? Ļoti vēlama tehnisko lietotāju funkcija, Webnode piedāvā CSS redaktoru dažām aizmugures kodēm.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarne. Lietotājiem patīk Webnode vizuālās rediģēšanas iespējas. Logrīku pievienošana ir samērā vienkārša, un ir arī skaits, no kuriem izvēlēties. Pievienojot tos lapai, var būt daži izvietojuma ierobežojumi

Kopumā Webnode lietotāji ir apmierināti ar pielāgošanas iespējām, lai gan veidnēs ir iebūvēti daži stilu komplekti. Ņemiet vērā, ka veidņu piedāvājums ir ļoti funkcionāls un neietver estētiku, taču to var pielāgot.

Vietnes navigācijaWebnode veidnes piedāvā vismaz sešus vietņu navigācijas līmeņus, daudz kas paredzēts gandrīz jebkurai vietnei. Navigācijas izkārtojums ir balstīts uz jūsu izvēlēto veidni ar zināmu pielāgošanu. Gaidiet arī atsaucīgu mobilo navigāciju.
Satura pārvaldībaWebnode veidnes struktūras dēļ satura pārvaldība ir racionalizēta un intuitīva. Veidni var mainīt ar nelielu tīrīšanu. Webnode nodrošina drošu lietotāja pieteikšanos savā vietnē, un jūsu veiktās izmaiņas tiek augšupielādētas uzreiz.
Fotoattēli un galerijasWebnode ir aprīkota ar foto galeriju, un jūs varat padarīt galeriju par savu produktu demonstrēšanu. Fotogalerija ļauj jums paginnēt savus fotoattēlus, rediģēt sīktēlu izmērus un pievienot aprakstus.
Mobilo vietņu veidošanaVietnes mobilajām ierīcēm veidošana ir iebūvēta Webnode veidnēs, lai jūs un jūsu klienti varētu ērti parādīt un pārvietoties no mobilās ierīces. e-komercija tiek atbalstīta arī mobilajā platformā.
Sociālās koplietošanas integrācijaSociālo mediju ikonas var ievietot Webnode vietnēs, lai tās integrētu ar populārām sociālo mediju platformām, piemēram, Facebook, Twitter un YouTube.
Projektēšanas pakalpojumiWebnode, tāpat kā vairums vietņu veidotāju savā klasē, nepiedāvā pārvaldītus vietņu dizaina pakalpojumus. Tas ir vietnes darītājs, kas nodarbojas ar darīšanu. Meklējiet vietņu dizaineru tiešsaistē, ja jums nepieciešami pilnīgi dizaina un attīstības pakalpojumi par piemaksu.

Iespējas & Rīki

Webnode ir spēcīgs funkciju komplekts, kas paredzēts mazu veikalu īpašniekiem, emuāru autoriem un citiem, kuri vēlas demonstrēt vai pārdot savas preces un pakalpojumus. Webnode ir viena no labākajām konkurentu īpašībām. Zemāk ir dažas detaļas.

IezīmePārskats
Webnode iestatīšanaWebnode ļauj pirms reģistrēšanās apskatīt simtiem atsaucīgu veidņu katrā biznesa vai personīgajā kategorijā. Jums ir iespēja izvēlēties bezmaksas kontu un jaunināt uz vajadzīgo plānu vēlāk, ja vēlaties. Iestatīšana ir vienkārša, un Webnode piedāvā tiešsaistes vietnes izstrādes procesu.
Web dizainsWebnode veidnes piedāvā simtiem lielisku ideju, lai rosinātu jūs domāt. Kad esat pierakstījies ar savas vietnes nosaukumu, e-pasta adresi un jaunu paroli, jūs sākat tīmekļa dizaina procesu. Jūs izvēlaties izkārtojumu, pievienojat tekstu un velciet un nometiet vajadzīgos elementus savās lapās. Ja nepieciešams, pievienojiet HTML / CSS kodu.
Navigācijas dziļumsWebnode piedāvā vismaz sešus vietņu navigācijas līmeņus, kas ir vairāk nekā pietiekami, lai jebkurai personīgai vai biznesa vietnei.
Logrīki un lietotnesKaut arī nav minēts par lietotņu veikalu, Webnode ir saderīgs ar dažām lietotnēm, kā arī jūs varat kodēt HTML. Ir daudzi logrīki, kurus var vilkt un nomest (vai kodēt) jūsu vietnes lapās.
MonetizācijaWebnode piedāvā Google AdSense integrāciju, taču tai jābūt kodētai noteiktā sadaļā. Veikalu īpašnieki var ievietot standarta maksājuma iespējas, ieskaitot PayPal.
Apmeklētāju statistikaIekšējo apmeklētāju statistikas rīki ir noderīgi, un lietotāji var pievienot Google Analytics.
Fotoattēli, video un audioWebnode ir multivides rīku komplekts, kas piemērots jebkuram vietnes īpašniekam, ieskaitot attēlu galeriju, iespēju video un audio failiem un daudz ko citu.
EmuāriWebnode emuāru veidošanas iespēja ir paredzēta ikdienas emuāru autoriem, nevis nopietniem emuāru autoriem. Komentāriem un atbildēm ir daži ierobežojumi, taču Disqus ir papildinājums, kas var palīdzēt.
Google kartesWebnode ļauj ātri ievietot Google Maps un Bing Maps.
HTML redaktorsViens no Webnode aktīviem ir spēja pievienot un rediģēt HTML / CSS vietnes kodu, ko var izdarīt CSS redaktorā.
Sociālo mediju integrācija
Veidlapas un aptaujasCita starpā atlasiet Wufoo veidlapas, Survio integrācijas un Box.net failus formām, aptauju iespējām un aptaujām.
Glabāšanas telpaAbonenti atkarībā no izvēlētā plāna saņem no 300 MB uz neierobežotu krātuvi, kā arī 3 GB uz neierobežotu joslas platumu..
Biļetenu rīksKamēr nav biļetenu rīka, lietotāji var integrēties ar Mailchimp, Aweber un citiem. Viss iekļauts Webnode e-pasta konts (-i) atbalstīs šo darbību.
Foruma atbalstsWebnode oficiāli neatbalsta forumus, lai gan klienti var tiešsaistē komentēt vai uzdot jautājumus.
E-komercija / tiešsaistes veikalsParedzēts e-komercijai, Webnode piedāvā visvairāk ikviena preču veikala īpašnieku. Abonentiem būs jāiegulda lielākas cenas plānā, lai iegūtu nepieciešamos rīkus un atbalstu. Konkrētais e-komercijas plāns ir vismodernākais, lai arī mazākām tirdzniecības platformām ir lētākas iespējas.
Vārtejas integrācijaMaksājumu vārtejas pakalpojumi ir pieejami Webnode, un ar tiem ir samērā vienkārši strādāt.
SEO draudzīgiWebnode saņem četras zvaigznes SEO, jo lapu un meta virsraksti kopā ar attēlu ALT tagus un URL laukus ir rediģējami, kas ir Webnode specialitāte.!
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Webnode lietotājiem piedāvā paroli aizsargātu tiešsaistes kontu pieteikšanos, rediģēšanu un pielāgošanu.
Google® AnalyticsWebnode tiek integrēts ar Google Analytics, bez zināmām problēmām.
Vietņu drošībaWebnode uztver lietotāju un klientu drošību ļoti nopietni, tāpat kā vairums tiešsaistes uzņēmumu. Viņi piedāvā nepieciešamo šifrēšanu un paroļu aizsardzību, kas nepieciešama gan vispārējām, gan e-komercijas vietnēm.
Vairākas valodasWebnode atbalsta 20 valodas, kuras, iespējams, visvairāk atbalsta jebkurš vietņu veidotājs. Piecas zvaigznes šai funkcijai.
Mobilo ierīču optimizācijaWebnode veidnes nodrošina optimizāciju mobilajām ierīcēm, lai lietotāji un klienti veiksmīgi parādītu, naviģētu un iegādātos vairumā mobilo ierīču.

Plāni & Cenu noteikšana

Webnode piedāvā klientiem bezmaksas kontu kopā ar dažiem mulsinošiem cenu plāniem trīs kategorijās, no kurām izvēlēties. Atkarībā no jūsu vietnei nepieciešamo rīku un funkciju līmeņa katram ir cenu plāns. Domēna vārdu cena tiek noteikta atsevišķi. Webnode cenu noteikšana sākumlapā nebija acīmredzama, bet Google meklēšana vietnē “Webnode Pricing” parādīja plānus.

Piedāvātie cenu plāni

Bezmaksas. Veidojiet vietni, pārvaldiet saturu un saņemiet daudz funkciju un zināmu atbalstu.

Personīgās vietnes

Visos personīgo vietņu cenu noteikšanas plānos ietilpst mobilā veidne, spēja piešķirt jūsu domēna vārdu, aizsardzība ar paroli, premium atbalsts un rezerves un atjaunošanas plāns.

 • Mini. Mēnesī 6,95 USD par 300 MB krātuvi, 3 GB joslas platumu un vienu pastkasti.
 • Standarta. 13,75 USD / mēnesī par 1000 MB krātuvi, 20 GB joslas platumu, 20 pastkastēm un iespēju pielāgot kājeni.
 • Profi. 24,95 USD par 4000 MB krātuvi, neierobežotu joslas platumu, 100 pastkastēm, vairākām valodām un vietnes bezsaistes versiju.

Biznesa tīmekļa vietnes

Visos biznesa vietņu cenu noteikšanas plānos ietilpst mobilā veidne, spēja piešķirt jūsu domēna vārdu, premium atbalsts, kā arī ziņas un raksti.

 • Mini. Mēnesī 6,95 USD par 500 MB krātuvi, 3 GB joslas platumu un trim pastkastēm.
 • Standarta. 13,75 USD / mēnesī par 2000 MB krātuvi, 10 GB joslas platumu, 20 pastkastēm, jaunumiem un rakstiem, sarakstu izveidošanu, vairākām valodām, kājenes pielāgošanas iespēju un paroles aizsardzību.
 • Profi. 24,95 USD par 5000 MB krātuvi, neierobežotu joslas platumu, 100 pastkastēm, jaunumiem un rakstiem, sarakstu izveidošanu, vairākām valodām, iespēju pielāgot kājeni, aizsardzību ar paroli un vietnes bezsaistes versiju.

e-komercijas vietnes

Visos e-komercijas vietņu cenu noteikšanas plānos ietilpst mobilā veidne, kredītkarte, spēja piešķirt jūsu domēna vārdu, premium atbalsts un rezerves un atjaunošanas plāns.

 • Mini. 9,95 USD / mēnesī par 300 MB krātuvi, 3 GB joslas platumu, vienu pastkasti un 100 produktiem.
 • Standarta. 24,95 USD / mēnesī par 1000 MB krātuvi, 20 GB joslas platumu, 20 pastkastēm, 1 000 produktiem, detalizētu biznesa statistiku, produktu variantiem, spēju pielāgot kājeni, produktu padevi un spēju importēt / eksportēt produktus.
 • Profi. 49,95 USD par 4000 MB krātuvi, neierobežotu joslas platumu, 100 pastkastēm, neierobežotu produktu daudzumu, detalizētu biznesa statistiku, produktu variācijas, iespēju pielāgot kājeni, produktu padevi, spēju importēt / eksportēt produktus, aizsardzību ar paroli un bezsaistes vietnes versiju.

Webnode piedāvā konkurētspējīgas cenas, kad precīzi izdomājat personīgajai vai biznesa vietnei nepieciešamo konfigurāciju.

Apsveriet šādus faktorus attiecībā uz cenu noteikšanu:

 • Vai tas piedāvā bezmaksas plānu? Jā, ikviens var iestatīt un turpināt izmantot bezmaksas vietni pamata vietnei. Gaidiet, ka abonēsit e-komercijas risinājumu norēķinu kontu.
 • Vai ir kādi izmēģinājuma periodi, vai arī tiem jāpievieno kredītkartes?? Jūs varat izveidot kontu bezmaksas pakalpojumam vai abonēt ar kredītkarti vai PayPal. Ir paredzēts 15 dienu bezmaksas izmēģinājums tikai Premium plānam.
 • Cik pieņemamas ir premium klases paketes salīdzinājumā ar konkurentiem? Webnode piedāvā dažus cenu plānošanas plānus, taču domēna vārda cena tiek noteikta atsevišķi. Cena ir konkurētspējīga maziem uzņēmumiem vai e-komercijas vajadzībām. Visām e-komercijas funkcijām tas ir augstāks nekā dažiem, taču jūs iegūsit to, kas jums jāpārdod.
 • Vai jūs varat izveidot profesionālas tīmekļa lapas, izmantojot tikai bezmaksas versiju?? Jā, jūs varat bez maksas izveidot profesionālu vietni un paturēt to bez maksas.

Vai maksājums tiek veikts katru mēnesi / gadu?? Tiek piedāvāts ikmēneša maksājuma plāns.

Klientu atbalsts

Webnode klientu atbalsta pakalpojumi ir līdzīgi vairumam biznesa vietņu veidotāju. Tiešsaistes atbalsts ir labs. Atbalsts pa tālruni un e-pastu ir nedaudz ierobežots, taču ir FAQ un jautājumu forums. Zināms atbalsta līmenis tiek piedāvāts visiem cenu plānošanas plāniem.

Lietošanas ērtums

Webnode tiek raksturots kā salīdzinoši vienkāršs vietņu veidotājs, lai izveidotu mājas lapas DIY. Tas tika izveidots jebkura līmeņa lietotājiem. To ir viegli sākt, un to ir viegli pārvaldīt. E-komercijas vietņu izveidei un uzturēšanai būs nepieciešams nedaudz vairāk plānošanas un laika.

Interfeisa vienkāršība.Webnode saskarne ir ļoti augsta vadības paneļa stila rediģēšanai, interaktivitātei un ērtai lietošanai.

Piemērots iesācējiem / pieredzējušiem lietotājiem. Webnode ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem dizaineriem, ieskaitot iespēju kodēt HTML / CSS. Iesācējiem patīk rediģēšana vilkšanas un nomešanas laikā, savukārt pieredzējušie lietotāji var pievienot kodu.

Visu laiku saglabājiet kontroli pār vietni.Lietotāji pilnībā kontrolē drošu pieteikšanos Webnode, kas paredzēta personām vai veikalu īpašniekiem, kuri tiešsaistē pārdod preces un pakalpojumus.

Sniegta redaktora palīdzība. Redaktora dialoglodziņš un palīdzības iespējas ir labas. Tiešraides atbalsts ir ierobežots, un ir daži ziņojumi par pārāk ierobežotiem palīdzības failiem.

Webnode ir konkurētspējīgs vietņu veidotājs, kuru ir ērti lietot un kas piedāvā funkcijas visiem vietņu veidiem, ar dažiem ierobežojumiem un nedaudz konkurētspējīgu cenu atkarībā no jūsu vajadzībām.

Secinājums

Webnode ieņem augstu vietu vietņu veidotāju sarakstā, īpaši veikalu īpašniekiem, ar 20 valodām un deviņiem cenu plāniem, no kuriem izvēlēties. Viņi specializējas dažādās auditorijās un piedāvā daudzas funkcijas. Varat reģistrēties bez maksas vai izvēlēties no deviņiem cenu plāniem, kas atbilst jūsu vajadzībām. Webnode ir viens no labākajiem piedāvājumiem e-komercijai. Cenu noteikšanas iespējas ir grūti atrodamas un arī grūti šķirojamas, taču tās ir daudzpusīgas.

Webnode saskarne ir lieliska, ar kuru var darboties Microsoft stila vadības panelis. Viens trūkums ir novecojušas veidnes, kurām nepieciešama zināma pielāgošana, lai tās šodienas internetā būtu modernākas. Tie faktiski ir funkcionāli. Šeit ir apakšējā rindiņa:

Webnode ir spēcīgs vietņu veidotājs savā klasē, atbalstot dažāda līmeņa e-komerciju un personīgās vietnes. Tam ir funkcionalitāte, funkcijas un cenu plāni, lai pielāgotos lielākajai daļai lietotāju. Ja jūs meklējat funkciju, tā ir lieliska izvēle. Runājot par estētiku un moderno dizainu, tas jums prasīs nedaudz vairāk pūļu. Iespējams, ka tā ir viena no labākajām izvēlēm attiecībā uz iespējām un daudzvalodu iespējām.

Salīdzināt

WebNode

91

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map