Webflow vietņu veidotāja pārskats 2017


Web plūsma

Apmeklējiet vietni

9.1


AWA rādītājs

Web plūsma

Divus brāļus 2013. gadā uzsāka Web plūsmu kā veidu, kā tīmekļa dizaineriem izveidot pielāgotas adaptīvas vietnes, kurām nebūtu nepieciešams apgūt plašu kodu. Nedaudz vairāk kā gada laikā Webflow CMS ieguva vairāk nekā 30 000 reģistrēšanos un turpināja paplašināties, lietotājiem šodien izveidojot vairāk nekā 400 000 vietņu. Izlasiet mūsu Web plūsmas pārskatu zemāk.

Plusi

 • Vietņu eksportēšana uz citām platformām
 • Lieliski piemērots pieredzējušiem dizaineriem
 • Pieejamās veidnes vai tukša audekla opcijas
 • Ja vēlaties, HTML / CSS platforma
 • Integrējiet e-komercijas risinājumus
 • Klientu atbalsta iespējas ietver vairāk nekā 40 kursu nodarbības
 • Var integrēt daudzvalodu risinājumus

Mīnusi

 • Sarežģīts interfeiss iesācējam
 • Sarežģīti e-komercijas spraudņi un papildinājumi; nav iebūvēts
 • Dārgi maksā pamata vietnēm
 • Ierobežots veidņu skaits
 • Photoshop un InDesign pieredze ir noderīga

Pārskats

 • Vietne: www.webflow.com
 • Galvenā mītne: Sanfrancisko, Kalifornija
 • Dibināšanas gads: 2013. gads
 • Kategorija: Vietņu veidotāju programmatūra
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Iespējams, ka Web plūsma nav paredzēta lietotājiem, kas nodarbojas ar darbību pats, bet kuriem ir pieredze, taču tieši dizaineri vēlas panākt lielāku elastību un kontroli. Iespējams, ka šāda veida tīmekļa izstrādātāji izstrādā savas vietnes vai veido masu vietnes.

Web plūsma izmanto Photoshop stila redaktoru tāpat kā daži citi vietņu veidotāji, kas izceļas ar savu klasi. Kaut arī Webflow lietotājiem nav jāapgūst kods, viņiem ir iespēja izmantot HTML redaktoru, lai manipulētu ar dizainu un pielāgotu kvalitatīvas vietnes, lai apmierinātu klientu unikālās vajadzības. Dažiem šāda veida vietņu veidotājiem ir mācīšanās līkne.

Kam tiek ieteikta Web plūsma?

Webflow vietņu veidotājs tika izveidots pieredzējušākiem dizaineriem un izstrādātājiem, kuri projektē vietnes citiem. Šis vietņu veidotājs ir risinājums vietņu veidošanai, izmantojot uzlabotus rīkus un tehnoloģijas, lai iegūtu konkrētus rezultātus. Webflow vietnes ir risinājums uzņēmumu īpašniekiem, veikalu darbiniekiem, emuāru autoriem un gandrīz ikvienam, kam nepieciešama stabila, interaktīva vietne.

Webflow fokusa apgabals / specialitātes

Webflow, tāpat kā tikai daži savā klasē, ir vērsta uz elastīgu, bet bez koda dizainu, ko izstrādājuši pieredzējuši dizaineri, kuri vietņu veidotāju var izmantot pilnībā. Webflow ir ar funkcijām bagāta platforma, kas piemērota visaugstākajām biznesa vajadzībām.

Dažās Webflow specialitātēs ietilpst relatīvi intuitīva rediģēšanas telpa, ērta piekļuve HTML / CSS tiem, kas to izvēlas, iespēja eksportēt vietni izstrādātāja pielāgošanai un uzlabota platforma bez koda tiem, kas to var pārvaldīt..

Web plūsmas tehniskās specifikācijas / ierobežojumi

Web plūsmas funkcijās ietilpst Google fonti, CMS vienkārša faila izveide, mitināšana, dizains un izstrāde vienā, piekļuve kodam, Photoshop stila redaktors un koda eksportēšana kopā ar visiem standarta logrīkiem un laba vietņu veidotāja elementiem..

Tā kā Webflow ir dizainera izvēle, iepriekš izstrādātajās veidnēs ir daži ierobežojumi. Webflow tīmekļa vietņu veidotāju konkurentus ir vieglāk pārvaldīt, taču ar atbilstošām prasmēm un pieredzi programmētāji un izstrādātāji var manipulēt ar Webflow saskarnes funkcijām. Veidņu maiņa nav izvēles iespēja.

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

Webflow piedāvā pamata vietņu bezmaksas dzīves ilguma plānu, kā arī trīs gada plānus dizaineriem un aģentūrām ar vidēju un augstu cenu. Ar celtniekiem bez koda jūs domājat maksāt vairāk. Šie plāni nodrošina vietu personīgai vai biznesa izaugsmei, taču tas nebūs lēts. Par papildu izmaksām ir pieejama vietņu mitināšana un CMS mitināšana.

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

Webflow piedāvā bezmaksas projektēšanas iespēju bez maksājuma.

Kas ir Webflow reputācija??

Webflow ir salīdzinoši jauna vietņu veidošanas telpā, un pieredzējušākiem dizaineriem tā piedāvā atšķirīgu pieeju bez koda. Ar minimālu konkurenci par šo augstāko cenu un moderno risinājumu viņiem šobrīd ir lieliska reputācija šajā klasē. Atsauksmes ir vidējas un augstākas (3 zvaigznes un vairāk). Kas attiecas uz pamata vietņu īpašniekiem, reputācija ne tuvu nav tik laba, jo iesācējiem Webflow bieži šķiet pārāk sarežģīta.

Partneru programma klientiem

Webflow vēl nepiedāvā filiāles programmu klientiem, taču tā ir ieteikta.

Kāpēc izvēlēties Web plūsmu??

Web plūsma ir lieliski piemērota dizaineriem, izstrādātājiem vai aģentūrām, kuras vēlas lielākas iespējas pārvaldīt un izveidot vietni sev vai esošajiem klientiem. Iesācējiem, kuri vēlas risinājumu “pats dari pats”, ir arī citas alternatīvas, kas piemērotas šai vajadzībai.

Web plūsmas dizaineriem patiks Adobe Photoshop un InDesign stila rediģēšanas saskarne, kā arī iespēja pēc vajadzības piekļūt un pārvaldīt HTML / CSS kodu. Pirms lēmuma pieņemšanas izmēģiniet bezmaksas kontu.

Galvenās iezīmes

 • Vizuālais redaktors
 • Pielāgojama un atsaucīga režģa struktūra
 • Ražošanai gatavs HTML un CSS
 • Unikāls slīdnis ar nulles kodēšanu
 • Pielāgojama adaptīva navigācija
 • Unikāla mijiedarbība un animācijas
 • Automātiska saglabāšana un atjaunošana
 • Velciet un nometiet sociālos logrīkus
 • Vienu klikšķi koda eksportēšana
 • Vairāk nekā 600 tīmekļa fontu
 • Vairāk nekā 500 biznesa lietotņu
 • Vienkārša iegulšana

Nozares ekspertu spriedums par Web plūsmu

Vietņu veidotājsDažiem ekspertiem Webflow pārstāv jaunu vizuālo un CSS draudzīgo vietņu veidošanas rīku attīstību. Citiem Webflow nepietiek, lai sevi uzskatītu par patiesi jaunu un aizraujošu programmu. Kritiķiem, kuri labi pārzina kodēšanu un pieredzi web dizainā, bija tendence Webflow vērtēt kā dzirnavu vadību. Tomēr kritiķi, kuri pārbaudīja programmu no lietotāja viedokļa, secināja, ka Webflow ir daudz ko piedāvāt. Viņi novērtēja, ka redaktors bija gan elastīgs, gan lietotājam draudzīgs. Atšķirībā no citiem celtniekiem, Webflow izmanto režģa sistēmu, kas palīdz dažādām vietnes sadaļām iesprūst savā vietā, neraizējoties par pārāk lielu izmēru. Pat visnotaļ prātīgākie kritiķi Webflow nosauca par “elegantu” un nācās atzīt, ka, lai arī tā varētu nebūt revolucionāra, tā noteikti ir pamatota iespēja. Galu galā eksperti iesaka dot programmai izskatu.

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par Web plūsmu

Web lapas Facebook lapa ir pilna ar pozitīvām lietotāju atsauksmēm. Lai gan tie var sniegt nelielu ieskatu programmas stiprajās pusēs, tie jāņem ar sāls graudu. Pārskati ir skaidri izstrādāti, lai Web plūsma parādītos pēc iespējas labāk. Šeit ir dažas no pozitīvo pārskatu kopīgajām tēmām:

 • Viegli izmantot. Web plūsmai nav vajadzīgas nekādas zināšanas par kodēšanu, un izstrādātāji varēja viegli izveidot profesionālas vietnes.
 • Informatīvas konsultācijas. Tiem, kuriem vajadzēja nedaudz vairāk norādījumu, veidojot savu vietni, video pamācības bija ļoti noderīgas.
 • Veido atsaucīgas vietnes. Lai gan tam vajadzētu būt nozares standartam, daudzi uzņēmumi joprojām mēģina panākt tikai mobilajām ierīcēm draudzīgu dizainu. Tomēr Webflow iekļauj šo būtisko funkciju jau no pirmās dienas.

Negatīvas klientu atsauksmes un sūdzības par Web plūsmu

Vietņu veidotāju pasaulē Webflow joprojām ir relatīvs jaunpienācējs. Līdz šim tīmeklī nav daudz pļāpāšanas par šo programmu. Kopumā tā, iespējams, ir laba zīme, it īpaši ņemot vērā faktu, ka Webflow pēdējos trīs gados ir izdevies iegūt desmitiem tūkstošu lietotāju.Neapmierināti klienti parasti nevilcinās izteikt savu noraidošo attieksmi, tāpēc droši vien ir droši pieņemsim, ka Webflow nav radījusi lielas problēmas. Var paiet vēl daži gadi, kamēr tirgū nokļūsit, līdz Webflow spēs radīt pietiekami daudz multivides, lai patiesi sajustu, kā citi godīgi izmanto programmatūru.

Dizains & Pielāgošana

Pieredzējuši lietotāji vēlas vietņu veidotāju ar intuitīvu dizainu un pielāgošanu, un Webflow ir lieliska izvēle tiem, kas zina, ko viņi dara. Tīmekļa inženieris var novērtēt elastīgumu, manipulējot ar kodu, lai iegūtu vietnes rezultātus. Webflow piedāvā atvērtu audeklu pieredzējušiem lietotājiem vai dažus gatavus veidņu izkārtojumus tiem, kuriem nepieciešama vieta, kur sākt.

IezīmePārskats
Web plūsmas veidnesIr bezmaksas un maksas iepriekš izveidotas veidnes, no kurām izvēlēties, taču Webflow mudina profesionālu tīmekļa dizaineru atvērtu audeklu.
 • Veidņu un krāsu palete daudzveidība un kvalitāte. Neliela dizaina veidņu kolekcija ir pievilcīga, vai arī maksājiet no 15 līdz 20 USD par lielāku izvēli. Neatkarīgi no tā, vai dizaineri sāk ar veidni vai tukšu audeklu, viss ir pielāgojams.
 • Iepriekš atlasītas veidnes un vietnes izveidošana, izmantojot Scratch. Webflow piedāvā iepriekš atlasītas veidnes vai izveidot pats savu platformu, lai gan galu galā pats plāno pieņemt lēmumus par projektēšanu.
Web plūsmas saskarneJa iepriekš esat izmantojis Adobe programmatūras programmas, tā var būt meklētā saskarne. Web plūsma ir izveidojusi saskarni, lai pielāgotos pazīstamajiem rīkiem, tāpēc dizaina izaicinājumi tiek samazināti. Šīs vietnes veidotājs ir vienkāršāks Photoshop un InDesign lietotājiem vai citiem pieredzējušiem lietotājiem, kuri var visu izdomāt. Šis vietnes veidotājs ir grūti jauniem dizaineriem, kuriem nav vajadzīgo prasmju kopu.
Lapas stila pielāgošanaWeb plūsmai ir liela loma lapas stila pielāgošanā, jo pieredzējuši lietotāji var paļauties uz daudzām interfeisa dizaina iespējām, uz tukšu audeklu, izmantojot HTML kodu.
 • Personalizēšanas dizaina izvēle.Personalizēšanu var veikt ar iepriekš izstrādātām veidnēm strukturētākā izkārtojumā vai arī ar tukšu audeklu. Šis celtnieks tika izveidots radošam prātam, kurš var veikt projektēšanas darbus.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un satura rediģēšanas brīvība.Web plūsmas rediģēšana ir diezgan intuitīva, it īpaši, ja jums ir laba izpratne par Adobe produktiem.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam?? Jā, Webflow piedāvā dizaineriem ļoti vēlamo HTML / CSS koda rediģēšanu sarežģītākai programmēšanai.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarne. Rediģēšana tiek veikta uz ekrāna, izmantojot dažas vilkšanas un nomešanas iespējas, lai pievienotu komponentus, spraudņus, logrīkus un daudz ko citu.

Pieredzējuši Webflow lietotāji var izmantot plašu pielāgošanas iespēju klāstu.

Vietnes navigācijaWeb plūsma ļauj dizaineriem elastīgi izveidot navigāciju vietnē, kā viņi vēlas, nevis paļauties tikai uz veidnēm, vai arī veidni var izvēlēties.
Satura pārvaldībaWeb plūsma ir vizuāla satura pārvaldības sistēma (CMS), kurā tīmekļa vietnes var izveidot bez koda pieredzes. Saturs tiek pārvaldīts no tiešsaistes Webflow konta, tāpat kā citi vietņu veidotāji, taču kvalificētiem lietotājiem ir vairāk iespēju.
Fotoattēli un galerijasWeb plūsmai ir lieliski vizuālā satura veidi, ieskaitot attēlus, video, kartes, pogas un daudz ko citu.
Mobilo vietņu veidošanaWeb plūsmas veidnes un brīvas formas dizaina audekls ir reaģējošas, izveidotas mobilo ierīču lietotājiem, klientiem un apmeklētājiem lielākajā daļā ierīču..
Sociālās koplietošanas integrācijaTāpat kā vairums vietņu veidotāju, Webflow piedāvā visas sociālo mediju standarta ikonas mārketingam un klientu koplietošanai.
Projektēšanas pakalpojumiWebflow ir visaptverošs vietņu veidotājs, kas paredzēts aģentūrām un dizaineriem, kuri vēlas izveidot sarežģītas vietnes. Kaut arī Webflow ir sarežģītāka nekā daži vietņu veidotāji, tā nav uz pakalpojumiem balstīta dizaina kompānija. Ja jums ir nepieciešama firma, kas nodrošina dizaina, satura un attīstības pakalpojumus, vietņu darītāji, kas nodarbojas ar darbu, nav pareizi izvēlēties.

Iespējas & Rīki

Kā viens no sākotnējiem pilnīgajiem mājas lapu veidošanas uzņēmumiem, funkciju klāsts ir milzīgs. Piemērots lielākām sarežģītākām vietnēm, kurām jāpievērš īpaša uzmanība, vai pieredzējušam programmētājam, kurš ir strādājis ar vietņu dizainu, Web.com noteikti atbildīs e-komercijas un biznesa funkciju prasībām:

IezīmePārskats
Web plūsmas iestatīšanaReģistrējieties bezmaksas kontam ar savu vārdu, e-pastu un jaunu paroli. Jūs piekrītat arī Webflow privātuma politikai un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Jūs sākat ar bezmaksas veidnes izvēli.
Web dizainsAtlasiet dizaina veidni vai izvēlieties izveidot savu audekla stila redaktorā ar vadības ierīcēm, kas ir līdzīgas Adobe izstrādājumiem. Saskarne nav tāda kā vidusmēra vietņu veidotājam, taču rediģēšana ar vilkšanu un nomešanu ir iespējama kopā ar HTML / CSS redaktoru, ja jums ir tehniskas zināšanas.
Pielāgots domēna vārds
Navigācijas dziļums:Izmantojot Webflow iespējas pielāgotajai navigācijai, dizaineri var izveidot navigācijas dziļumu, kas nepieciešams jebkuras uzņēmējdarbības vai uzņēmuma vietnei.
Logrīki un lietotnesJa jums ir pieredze, Webflow, šķiet, ir tīmekļa lietotņu veidošanas platforma. Tas nav pilnībā pārbaudīts, un ir pieejama maz informācijas. Pielāgojami logrīki, ieskaitot sociālos saziņas līdzekļus, kartes, e-pasta veidlapas un reaģējošos slīdņus, ir standarta komplektācija.
MonetizācijaWeb plūsmu var integrēt ar e-komercijas risinājumiem, taču dizaineriem tas būs jāizstrādā.
Apmeklētāju statistikaWeb plūsma labi integrējas pakalpojumā Google Analytics, un Web plūsmas informācijas panelis spēj parādīt vietņu apmeklētāju statistiku.
Fotoattēli, video un audioWeb plūsma piedāvā standarta iespējas klientu piesaistīšanai, izmantojot attēlus, video, logrīkus un daudz ko citu.
EmuāriKaut arī Webflow, šķiet, nav vietējās emuāru veidošanas platformas, ir pozitīvi ziņojumi par spēju izveidot efektīvu emuāru vietni.
Google kartesLietotāji var iegult Google Maps.
HTML redaktorsViens no Webflow aktīviem ir HTML / CSS rediģēšanas iespēja, nezinot detalizētu kodu.
Sociālo mediju integrācija
Veidlapas un aptaujasIzmantojot Webflow, lietotāji var ievietot veidlapas un pielāgot tās nepieciešamajiem rezultātiem.
Glabāšanas telpaBalstoties uz Webflow trim cenu noteikšanas plāniem, šķiet, ka ir daudz krātuves jebkura lieluma un mēroga vietnei. Cenu plāni neatklāj krātuves vietu.
Biļetenu rīksWeb plūsma nepiedāvā īpašu biļetenu rīku, taču to varētu kodēt.
Foruma atbalstsIr pieejams Webflow klientu forums ar bezmaksas sākuma plānu un personālajiem, profesionālajiem un komandas plāniem.
E-komercija / tiešsaistes veikalsJums būs jārēķinās ar ārējiem e-komercijas risinājumiem, kas tiek integrēti ar Webflow. Ecwid, šķiet, ir viens no labākiem pievienojumprogrammām un, iespējams, savietojams.
Vārtejas integrācijaIr maksājumu vārtejas pakalpojumi, kas iekļauti trešo pušu e-komercijas risinājumos, kurus var integrēt Webflow.
SEO draudzīgiAtkal jums būs jārēķinās ar ārējiem risinājumiem, piemēram, Google Analytics un citiem, meklētājprogrammu optimizācijas paņēmieniem.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Webflow nodrošina ar paroli aizsargātu kontu ikvienam, kurš reģistrējas.
Google® AnalyticsAr Google Analytics integrēšanu Web plūsmā nav zināmu problēmu.
Vietņu veidotāju drošībaWeb plūsma kopā ar konkurentiem padarīs drošību par prioritāti jebkurai vietnes darbībai.
Vairākas valodasDaudzvalodu iespējas ir pieejamas, izmantojot kodu, un ir arī daži tiešsaistes tērzēšanas un forumu norādījumi.
Mobilo ierīču optimizācijaGandrīz visas Webflow veidnes un pielāgošanas iespējas atbalsta mobilās ierīces.

Plāni & Cenu noteikšana

Webflow piedāvā bezmaksas sākuma kontu kopā ar trim gada cenu plāniem, kuru pamatā ir dizainera pieredze un aģentūru vietņu plašums. Šīs vietnē norādītās ikmēneša likmes jāmaksā katru gadu. Hostings un CMS ir pievienota ikmēneša maksa.

Piedāvātie gada cenu plāni

Bezmaksas starteris. Fvai kāds.

Personīga. Dizaineriem, kas strādā pie vairākiem projektiem. 16 USD mēnesī vai 192 USD.

Profesionāls. Ārštata darbiniekiem un profesionāļiem. 35 USD mēnesī vai 420 USD.

Komanda. Lielajām komandām un aģentūrām. USD 78 mēnesī vai 936 USD.
Webflow iekasē vairāk maksu, pamatojoties uz aģentūras piedāvātajiem pakalpojumu piedāvājumiem. Dizaineri ir izveidoti tā, lai gada cenu plānā izveidotu vairākas vietnes, kas ilgtermiņā varētu būt rentablas.

Apsveriet šādus faktorus attiecībā uz cenu noteikšanu:

 • Vai tas piedāvā bezmaksas plānu? Jā, Webflow piedāvā bezmaksas sākuma plānu, ko var turpināt bez maksas, ja nav vajadzīgas papildu funkcijas.
 • Vai ir kādi izmēģinājuma periodi, vai arī tiem jāpievieno kredītkartes?? Dizaineri var izmantot Webflow bez maksas, kamēr viņi ir projektēšanas režīmā.
 • Cik pieņemamas ir premium klases paketes salīdzinājumā ar konkurentiem? Web plūsma ir nedaudz dārga, bet standarta šai vietņu veidotāju klasei. Programmētāji un izstrādātāji pielāgošanas kodā iegūst lielāku elastību.
 • Vai jūs varat izveidot profesionālas tīmekļa lapas, izmantojot tikai bezmaksas versiju?? Jā, jūs varat izveidot profesionālu vietni bez maksas.

Vai maksājums tiek veikts katru mēnesi / gadu?? Webflow piedāvā gada cenu plānošanas vietni.

Klientu atbalsts

Webflow klientiem piedāvā iespaidīgas dažādas klientu atbalsta iespējas. Palīdzības centrā tiek parādīta atlase, kurā iekļauti FAQ, kursi (virs 40), apmācība darba sākšanai un dažas pilnas vietnes apmācības. Prioritārais atbalsts ir pieejams saskaņā ar profesionālo un komandu cenu plānu. E-pasta atbalsts ir pieejams personīgajā plānā. Forums ir pieejams bezmaksas sākuma plānam.

Lietošanas ērtums

Webflow ir paredzēta pieredzējušiem lietotājiem ar pieredzi pat tad, ja tā konkurē kā viens no nedaudzajiem vietņu veidotājiem bez koda. Pareizajai radošajai auditorijai lietotāji, iespējams, var darīt visu, ko vēlas, izmantojot Webflow. Iesācējiem, kas vēlas iegūt pilnīgu DIY pieredzi, ir jāapsver arī citas vietņu veidotāju klases. Pieredzējušiem lietotājiem Webflow var šķist viegli lietojams.

Interfeisa vienkāršība . Web plūsma ir intuitīva pieredzējušiem dizaineriem un nav paredzēta vienkāršībai. Rezultāti var būt pozitīvi tiem, kas zina, ko viņi dara.

Piemērots iesācējiem / pieredzējušiem lietotājiem . Webflow neietilpst vietņu veidotāju klasē iesācējiem. Tas ir piemērots pieredzējušiem lietotājiem, kuri vēlas vidi bez koda, taču tai ir elastīga HTML / CSS opcija.

Visu laiku saglabājiet kontroli pār vietni. Web dizaineri pilnībā kontrolē vietni.

Sniegta redaktora palīdzība. Redaktora palīdzība ir piemērota dažiem, un vietnē ir arī dažas citas palīdzības iespējas.

Webflow ir piemērota pieredzējušiem dizaineriem, kuriem, iespējams, ir viegli izmantot šo vietņu veidotāju.

Secinājums

Pieredzējušiem dizaineriem un izstrādātājiem jums var vienkārši patikt Webflow. Šajā bez koda, bet pieejamajā vietņu veidotājā jums ir iespējas katram uzņēmuma vietnes lielumam un mērogam. Uzlabotai e-komercijai šķiet pieņemami, ja varat integrēt ārējos rīkus, logrīkus un spraudņus, lai iegūtu nepieciešamos rezultātus.

Iesācēji, iespējams, cīnīsies ar Webflow, ja vien viņi nebūs apmierināti ar bezmaksas kontu un kādu no Webflow ierobežotajām veidnēm, taču cena ir paredzēta augstākas klases vietnēm, kurām jādara vairāk. Jauniem lietotājiem, kuri vēlas ātri un ērti izveidot vietni, ir jāmeklē citas vietnes veidotāju klases, un tirgū ir daudz tādu.

Web plūsmai ir iespējas pielāgot vietnes vietnēm, kuras izstrādājuši progresīvi tīmekļa dizaineri, kuri vēlas izmantot kodu bez koda, bet arī var elastīgi pievienot un rediģēt kodu. Ja jūs meklējat sarežģītāku platformu, Webflow ir viena no nedaudzajām DIY iespējām savā klasē. Atkarībā no jūsu vajadzībām un pieredzes Webflow var būt labs risinājums. Bezmaksas iesācēju konts ir labākais veids, kā to pārbaudīt.

Salīdzināt

WebFlow

92. lpp

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map