Web mitināšanas atsauksmes


Jūsu lielākais izaicinājums nav tīmekļa mitināšanas pakalpojuma atrašana. Tas izlemj, kurš no tiem atbilst jūsu vajadzībām. Bet kas jums jāmeklē? Jums būs noteikti specializēti priekšnoteikumi. Bet svarīgām kopīgām iezīmēm vajadzētu būt daļai no šī lēmumu pieņemšanas procesa.

Meklējiet uzglabāšanas un joslas platuma ierobežojumus. Jāapzinās vairāku domēnu ierobežojumi. Arī tehniskais atbalsts ir svarīgs. Ņemiet to vērā, izpētot zemāk redzamos tīmekļa mitināšanas pārskatus.

PĒDĒJĀS ATJAUNINĀTĀS: 2016. gada 28. februāris

AAWebmasters.com ir neatkarīga tīmekļa pārziņu asociācija, un šeit vietnē izteiktie viedokļi, pārskati un klasifikācija ir AWA pašu ziņā. Vietne saņem kompensāciju par pārskatītajiem produktiem un pakalpojumiem. AAWebmasters.com rūpīgi pārbauda katru produktu vai pakalpojumu un piešķir labākajiem labāko rangu. AAWebmasters.com nepublicē informāciju par visām pieejamajām e-komercijas platformām, vietņu veidotājiem vai tīmekļa mitinātājiem. Lai skatītu sīkāku informāciju, noklikšķiniet šeit.

Reklāmdevēja informācijas atklāšana

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

InMotion hostings

Uzņēmējdarbības vietnes plānošana? Šī saimniece tur koncentrējas. Viņi maksā par atbalstu. Kompromiss ir lielisks padoms, kas palīdz palielināt ieņēmumus. Ir 3 mitināšanas plāni, no kuriem 2 ir gatavi e-komercijai. Tas nozīmē, ka viņiem ir SSL sertifikāts un vairumā gadījumu īpašs IP.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Vietne

Vai tehniskais atbalsts ir jūsu galvenā problēma? Šim saimniekam ir tik laba reputācija. Vietne piedāvā 3 kopīgus tīmekļa mitināšanas plānus, kas pielāgoti jūsu vietnes lielumam. Dodieties kopā ar STARTUP plānu pamata mitināšanai. GROWBIG un GOGEEK plāni piedāvā papildu atbalstu kešatmiņā, un cenas to atspoguļo.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

iPage

Pirmo reizi vietnes īpašnieks? iPage ir jūsu vienas pieturas risinājums. Jūs varat iestatīt mitināšanu apmēram 6 minūtēs, un kā vietnes veidotāju varat izmantot goMobi, vietnes izveidotāju vai Weebly. Hostinga pakotnes arī piešķir jums USD 300 mārketinga kredītus reklamēšanai Google, Yahoo, Bing un Facebook.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Bluehost

Vai jums ir WordPress vietne? WordPress atbalsta šo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Lai izveidotu labāko cenu, ir vajadzīgas 3 gadu saistības. Bet, ja jūs pārdomājat, viņi atmaksās pārējo maksu. Viņi ir ieguvuši balvas par klientu atbalstu, tāpēc, ja jums tā nepieciešama, varat sagaidīt ekspertu palīdzību.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Arvixe

Vai domēna numuri izlems jūsu izvēli? Jūs izvēlēsities savu plānu, pamatojoties uz to, cik daudz domēnu nepieciešams mitināt. Lētākā pakete dod jums līdz 6. Arvixe personāls darbojas attālināti. Darbības izmaksu ietaupījums ļauj Arvixe piedāvāt pieejamu mitināšanu. Tas neapdraud sniegumu.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Web mitināšanas centrs

Plāno palikt mazs? Šis resursdators piedāvā lētas paketes mazākām vietnēm, kurās nav gaidāms liels apmeklētāju pieaugums. Bezmaksas domēna nosaukums un neierobežota vieta nozīmē, ka jūs par cenu neziedosit. Jūs pat varat palaist e-komercijas vietni ar šo resursdatoru.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

GreenGeeks

Vēlaties palikt videi draudzīgi? Šajā saimniekdatorā ir viss par Zaļo kustību. Atjaunojamā enerģija nodrošina viņu serverus. Konkurētspējīgas cenas un simtiem funkciju atvieglo šo mitināšanu videi. Bet jums nav jāupurē kaut kas, kas jums nepieciešams vietnes pārvaldīšanai.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

HostGator

Vai elastīgums ir svarīgāks par atbalstu? Šis resursdators nav paredzēts iesācējiem. Jūs no plašā funkciju saraksta izvēlaties nepieciešamo. Tas ļauj jums pielāgot mitināšanu, un jūs maksājat tikai par nepieciešamo. HostGater piedāvā kredītus arī reklamēšanai Google, Yahoo un Bing.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

1and1

Vai jums ir globāli plāni? Šim uzņēmumam, kas atrodas Vācijā, ir 13 datu centri visā pasaulē, un tajā mitinās 11 miljoni klientu. Plāni ar CDN iespēju ļauj piegādāt vietējo saturu kešatmiņā 62 pasaules centros. Pievienojiet papildu funkcionalitāti ar visaptverošu drošības pakotni un e-komercijas vietņu veidotāju.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

A2 mitināšana

Vai ātrums un veiktspēja ir jūsu uzmanības centrā? A2 mitināšana padara tos par galveno prioritāti. Viņu optimizētā tehnoloģija nodrošina lapu ielādi pat 20 reizes ātrāk nekā citi resursdatori. Cenas nav zemākās, kādas jūs varat atrast, taču klienti zina, ka viņi saņem to, par ko viņi maksā.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Mazs apelsīns

Vai jums nepieciešama palīdzība zīmola veidošanā un identitātes veidošanā?? Šis mitināšanas pakalpojums nelieto vārdu “neierobežots”. Jūs neatradīsit nekādas slēptās maksas. Maksājiet, kā jums patīk par pakām. Viņu programmatūra un lietotāja saskarne ir vērsta uz klientu. Tas palīdz jums koncentrēties arī uz klientiem.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

HostMonster

Vai jūs uztrauc izaugsme un mērogošana? Šim BlueHost māsas uzņēmumam ir sākuma plāni, kas piedāvā pieejamus jaunināšanas ceļus. Sāciet ar kopīgu risinājumu un jūtieties pārliecināti, ka varat viegli veikt pāreju uz jaunināšanu. Nav ikmēneša maksājuma iespēju.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

eHost

Vai jums nepieciešama palīdzība vietnes veidošanā?? eHost ir laba izvēle. Tajos ir vietņu veidotājs, kas izmanto vairāk nekā 1000 veidnes. Īsumā varat izveidot kvalitatīvu vietni. Šīs vietnes ir optimizētas mobilajām ierīcēm. Varat izmantot lietotnes, lai integrētu sociālo mediju izvēli.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Mediju templis

Vai jūs uztrauc satiksmes intensitāte? Šis mākonis balstītais resursdators ir pazīstams ar automātisko mērogojamību. Hostinga cena var šķist strauja, salīdzinot ar citām, taču tā balstās uz režģiem. Jūs saņemat labāku veiktspēju un uzticamību. Populārākā pakete ļauj jums mitināt līdz 10 vietnēm.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

WP dzinējs

Vai jūs esat “viss, kas WordPress”? WordPress pieder šis mitināšanas pakalpojums, un tas ir paredzēts tikai WordPress vietnēm. Lētākais plāns ir USD 29 mēnesī. Citām paketēm ir cenas, pamatojoties uz mēneša apmeklētājiem. Cenas ir balstītas arī uz WordPress instalāciju skaitu, kas jums būs jāpārvalda jūsu vietnēs.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Peidža

Vai jūs esat Amazon ventilators? Šī saimniece ir interesants hibrīds. Tas atbalsta tikai vietnes, kas izmanto WordPress platformu. Bet šo vietņu mitināšanai tas izmanto Amazon Web Services. Jūsu dati atrodas uz labākajiem pieejamajiem serveriem. Tas saņem automātiskas rezerves kopijas Amazon S3 glabāšanas pakalpojumam.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

JustHost

Vai jums ir labi ar 3 gadu apņemšanos?? Apsveriet šo māsas uzņēmumu BlueHost un HostMonster. Jūs saņemsit lētu, bet uzticamu mitināšanu un kvalitatīvu klientu apkalpošanu. Vairāk nekā 100 atvērtā koda lietotnes, spraudņi un motīvi palielina vērtību. Ietaupījumi sākas ar 1 gada saistībām, un 3 gadu laikā tie kļūst daudz labāki.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Ej tēti

Vai ir svarīgi iet ar zināmu vārdu?? GoDaddy ir domēnu reģistrētāju karalis. Ja jūs sākat šeit, jūs varētu vēlēties apsvērt arī GoDaddy kā savu vietnes mitinātāju. Ja jūs to darāt, reģistrējiet savu domēnu bez maksas. Sākuma paketē ir viena no viszemākajām cenām, ko jūs varat atrast jebkur.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

DreamHost

Vai jūs esat bezpeļņas organizācija? Šis pakalpojums piedāvā jums bezmaksas mitināšanu. Nodrošiniet DreamHost ar IRS izdotu 501 (c) (3) noteikšanas vēstuli. Viņi to sertificēs un pēc tam sadarbosies ar jums, lai iestatītu mitināšanu. Tikai daži citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi to piedāvā.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

FatCow

Vai e-pasts jums ir svarīgs? Dodieties garām visiem govju jokiem vietnē. Jūs redzēsit, ka viņi piedāvā lētas paketes, kurās ir neierobežotas e-pasta adreses. Viņi piedāvā arī vietņu veidotājus ar e-komerciju un bezmaksas domēnu. Jūs varat sākt ātri.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

LiquidWeb

Vai vēlaties, lai hostings būtu brīvroku režīmā?? LiquidWeb specializējas pārvaldītā mitināšanā. Viņi pārņem jūsu infrastruktūras pārvaldību, lai jūs varētu koncentrēties uz saturu. Tie ir balstīti uz mākoņiem, lai jūs varētu mainīt mērogu, kad esat gatavs. Viņu atbalsts ir tik labs, ka viņi piedāvā 59 sekunžu tālruņa zvana garantiju.

Jaunākie raksti

Skatīt visas ziņas

nav attēla

Salīdziniet InMotion Hostings salīdzinājumā ar FatCow: kurš ir labākais …

ATJAUNINĀTS 2017. gada 6. janvārī

nav attēla

Salīdziniet InMotion Hostings salīdzinājumā ar Arvixe: kurš ir labākais …

ATJAUNINĀTS 2017. gada 5. janvārī

nav attēla

Salīdziniet InMotion un A2 mitināšanu: kas ir B…

ATJAUNINĀTS 2017. gada 4. janvārī
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map