Web.com pārskats 2016


Web.com

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

Web.com

Viens no pirmajiem vietņu dizaina uzņēmumiem, kas pievienojās šai nozarei, Web.com sāka darboties kā vietņu speciālisti 1999. gadā. Galvenā mītne atrodas Floridā, Web.com ir daudzveidīga infrastruktūra, 2007. gadā iegādājoties vairākus ar internetu saistītus uzņēmumus, ieskaitot Web.com. Kopš tā laika , uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem visaptverošo vietņu dizaina pakalpojumu un DIY vietņu veidotāju, hostinga, interneta mārketinga un e-komercijas pakalpojumu sniedzējiem. Izlasiet mūsu Web.com pārskatu zemāk.

Plusi

 • Viens no lielākajiem un visizveidotākajiem uzņēmumiem
 • Oriģināls e-komercijas risinājums
 • Tūkstošiem veidņu
 • Integrēta ar Google Analytics
 • Tiešraides atbalsts, izmantojot 800 numuru
 • Augstākā līmeņa drošība

Mīnusi

 • Tradicionālās veidnes, kas paredzētas funkcijai un estētikai
 • Cenu un funkciju tabula nav tieši norādīta
 • Plašs piegādājamo preču saraksts, bet ne uzņēmumiem, kuriem ir budžets
 • Sarežģīts interfeiss jauniem lietotājiem

Pārskats

 • Vietne: www.web.com
 • Galvenā mītne: Džeksonvilla, FL
 • Dibināšanas gads: 1997. gads
 • Darbinieki: 2200+
 • Izveidotās vietnes: 55 000 000+
 • Kategorijas: Vietņu veidotāju programmatūra
 • Pakalpojumi: Vietņu mitināšana, vietņu dizains, interneta mārketings, e-komercija
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Web.com ar vairāk nekā 3,3 miljoniem abonentu, 2200 darbinieku un vairāk nekā 20 fiziskām vietām Web.com ir sava klase. Web.com dalās ar atbalstošu uzņēmuma kultūru, vērtībām un komandas darbu un publisko šo informāciju vietnē. Uzņēmumam ar tik ilgu un lielu statusu ir priekšrocības un trūkumi.

Web.com piedāvā vienu no lielākajiem, daudzpusīgākajiem visu vietņu veidotāju produktu un pakalpojumu portfeļiem. Kaut arī veidnes ir tradicionālas un paredzētas darbībai, vietne Web.com ir kas vairāk nekā DIY veikals. Web.com nodrošina arī pilna servisa vietņu dizainu. Abas no šīm iespējām var dot labvēlīgus rezultātus personām vai uzņēmumu īpašniekiem, kuriem jāizveido un jāuztur vietne. Gaidiet, ka maksāsiet nedaudz augstākas likmes par Web.com plašajām funkcijām un pakalpojumiem.

Kas ir Web.com ieteicams?

Vietnes Web.com veidotājs ir ieteicams uzņēmumu īpašniekiem, veikalu īpašniekiem, emuāru autoriem un citiem, kuriem nepieciešama funkcionāla, aktīva vietne. Tas ir piemērots tiem, kas vēlas izveidot pamata vietni, vai tiem, kuriem kāds ir vajadzīgs, lai viņiem izveidotu sarežģītāku vietni.

Vietnes Web.com fokusa zona / specialitātes

Web.com koncentrējas uz funkcionālām vietnēm, kas netraucē un atbilst individuālām vai biznesa vajadzībām. Paaugstināts veidņu komplekts Web.com piedāvā vairāk nekā 2500 veidnes, kuras pēc satura pievienošanas var viegli nomainīt. Veidnes šķiet mazliet novecojušas, taču īpašnieki var iegūt pielāgotu vietni, kas atbilst viņu īpašajām dizaina vajadzībām. Ir pieejamas Unix, Linux un Windows mitināšanas paketes. Web.com veic labu e-komercijas darbu ar lieliskām pievienojumprogrammām un spraudņu iespējām.

Vietnes Web.com tehniskās specifikācijas / ierobežojumi

Web.com piedāvā standarta DIY vietņu veidotāju funkcijas veiksmīgai vietnei, kā arī iespēju ļaut kādam veikt darbu jūsu vietā. Tā ir funkcionāla, labi izstrādāta platforma e-komercijai ar iebūvētiem risinājumiem un interaktīvām paneļa opcijām.

Runājot par ierobežojumiem, lietotāja interfeiss nav tik draudzīgs lietotājiem, kā daži no Web.com jaunajiem konkurentiem, un nešķiet, ka Web.com piedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Mēneša cenu iespējas ir nedaudz augstākas šai pieredzējušajai, ļoti attīstītajai platformai.

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

Kaut arī cenu noteikšanas plāni nav skaidri norādīti Web.com vietnē, šķiet, ka pastāv pienācīgs visaptverošu ikmēneša maksājumu plānu komplekts pilnam mitināšanas risinājumam un veiksmīgs mārketings, kas nepieciešams uzņēmuma reklamēšanai. Tas nebūs lēts, taču vietne Web.com piedāvā reālu mārketingu, kas nepieciešams veiksmei tiešsaistē.

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

Web.com piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju, taču šo informāciju vietnē jūs viegli neatradīsit. Lietotāji sūdzas par atcelšanas grūtībām, kad esat reģistrējies.

Kas ir Web.com reputācija?

Pēc ilgas vēstures vietņu telpā šķiet, ka Web.com ir ieņēmis aizmugures vietu ar jauniem “pats-pats” klientiem. Kādreiz jaudīgākie un veiksmīgākie vietņu veidošanas risinājumi, šķiet, ka Web.com dažos veidos nav spējis sekot līdzi.

Lai gan uzņēmumam ir milzīgs sekojošais un viens no visplašākajiem pakalpojumu klāsta, tas ir piedzīvojis daudzas pārvērtības un, lai efektīvi izveidotu vietni, ir jāsamierinās ar jauniem pārspējējiem. Tiem, kuri joprojām dod priekšroku web dizainerim, kurš viņu labā paveiks darbu, Web.com labi darbojas šajā nozarē. Jaunākie pārskati liecina, ka vietnei Web.com ir laba reputācija pilna servisa dizaineru vidū un godīga reputācija ir tikai vietņu, kas nodarbojas ar darīšanu, īpašniekiem. `

Kāpēc izvēlēties Web.com?

Web.com vietņu veidotājam ir sekojošs, milzīgs funkciju komplekts, vairākas tīmekļa vietnes dizaina un attīstības iespējas, un tas ir vērts atbalstīt lielus uzņēmumus un modernu e-komerciju. Šis uzņēmums dara visu.

Jautājums ir, vai viņi to dara labi? Ja vēlaties pieredzējušu, bagātu uzņēmumu ar vēsturi un iespējām sniegt plašus vietņu dizaina pakalpojumus, tērēt naudu un veikt ieguldījumus vietnē Web.com. Ja esat mazs uzņēmums, kam nepieciešama pamata darīšanas-pats vietne, ir desmitiem izmaksu ziņā efektīvu vietņu veidotāju alternatīvu, piemēram, Squarespace un Weebly, lai tās atbilstu jūsu vajadzībām..

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Neierobežota tīmekļa krātuve
 • Vairāk nekā 2500 veidnes 30 kategorijās
 • Informācijas paneļa stila redaktors
 • Lapas stila pielāgošana
 • Google Analytics integrācija
 • Mobilo vietņu veidošana
 • Pielāgota dizaina pakalpojums
 • Sociālo mediju integrācija
 • WordPress integrācija
 • HTML redaktors
 • Maksājumu vārtejas integrācija

Nozares ekspertu spriedums vietnē Web.com

Vietņu veidotājsVisbeidzot, ekspertiem ir līdzīgas sajūtas attiecībā uz Web.com, taču viņi ir nedaudz diplomātiskāki savā formulējumā un vēlas vietņu veidotājam dot vismaz 2–2,5 zvaigznes no piecām. Kritiķi bija apmierināti ar klientu apkalpošanu, un, šķiet, viņus netraucēja mazāk skaidra cenu noteikšanas prakse.

Piedāvājam vēl dažus padziļinātus kritikas ekspertus:

 • Mulsinošs interfeiss. Ir grūti orientēties, un teksta ievades rīki vienkārši ir izslēgti.
 • Būvniekam nav emuāra, un ir grūti importēt WordPress emuāru.
 • Lai gan Web.com piedāvā uzticamu klientu atbalstu, tai trūkst tiešās tērzēšanas iespējas. Klientiem būs jāzvana, lai saņemtu tūlītēju palīdzību.
 • DIY versijai ir pievienoti stingri ierobežojumi un virknes.

Tā kā tirgū ir tik daudz izcilu vietņu veidotāju, eksperti ir vienisprātis, ka nav iemesla tērēt savu laiku vai naudu Web.com.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/web-com
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426338,00.asp

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes vietnē Web.com

No desmitiem patērētāju atsauksmju es atradu tikai dažas pozitīvas atsauksmes. Ņemiet vērā, ka lielākajā daļā vietņu faktiski nebija iekļauts kaut kas īpašs par vietņu veidotāju. Viens klients bija diezgan apmierināts ar lietošanas ērtumu, kad ieradās Web.com vietnes veidotājā. Viņi bija pilnīgi jauni vietņu veidošanā un novērtēja celtnieka vienkāršību un tā funkcijas. Citi aprakstīja šos pašus elementus kā pārāk tiešus un ierobežotus, lai izveidotu profesionāla izskata vietni. Varbūt tas viss attiecas uz perspektīvu, bet lielākajai daļai lietotāju bija zaudējumi, lai atrastu kaut ko pozitīvu.

Ja cerības ir zemas un jūs zināt par uzņēmuma maldinošo norēķinu praksi, iespējams, jūs nepieviļat.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības vietnē Web.com

Kur sākt? Maigi izsakoties, Web.com patērētāji nav pietiekami pārskatījuši. Ja lasītu tikai lietotāju atsauksmes, būtu gandrīz neiespējami pat izjust pakalpojumu un tā piedāvātos piedāvājumus, jo tik daudz sūdzību ir saistītas ar norēķinu jautājumiem. Daudzi cilvēki uzskatīja, ka Web.com cenu noteikšanas prakse ir maldināta, uzzinot, ka viņiem tiek iekasēta samaksa tikai par pārbaudes laiku. Klienti sūdzējās arī par daudzām citām noslēpumainām maksām.

Papildus apšaubāmajai norēķinu praksei Web.com faktiskā vietņu veidošana parasti tiek raksturota kā “briesmīga”. Tas ir ne tikai grūti lietojams, bet arī darbojas tikai nelielu daļu laika. Kopumā programma izklausās kā izkrāpšana.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.web.com

Dizains & Pielāgošana

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešamas dizaina un pielāgošanas iespējas, kuras varat pārvaldīt pats, vai arī vēlaties ieguldīt uzņēmumā, kas to var izdarīt jūsu vietā, vietnei Web.com ir iespējas, taču par to maksājat. Zemāk ir sniegta sīka informācija par to, kas sagaidāms no Web.com dizaina un pielāgošanas iespējām.

IezīmePārskats
Web.com veidnesIzmantojot vietni Web.com, lietotāji un dizaineri izvēlēsies no vairāk nekā 2500 veidnēm 30 kategorijās. Veidnes ir diezgan tradicionālas, pievēršot uzmanību funkcijām, nevis modernitātei. Veidnēs ir meklēšanas iespēja pēc atslēgvārda vai krāsas. Pārslēgšanās starp veidnēm ir iespējama pat pēc vietnes informācijas un komponentu ievadīšanas. Web.com pārvalda mobilo displeju alternatīvā skatā. Vai arī Web.com var izveidot jūsu vietni jums, izmantojot vēlamās pielāgošanas un mobilitātes iespējas.
 • Veidņu un krāsu palete daudzveidība un kvalitāte. Lai izdarītu pats iespēju, personālajām vai biznesa vajadzībām ir pieejamas katra stila un krāsas veidnes. Krāsu shēmas ir savstarpēji papildinošas, un izkārtojumi ir intuitīvi.
 • Iepriekš atlasītas veidnes salīdzinājumā ar vietnes Scratc izveidih. Web.com piedāvā abus. Padariet sev iespēju izvēlēties no veidnēm, vai Web.com dizaineri var izveidot jūsu vietni no jauna (izmantojot sev tīkamu motīvu). Šiem speciālistiem ir pieredze ar HTML / CSS kodu, lai turpinātu pielāgot jūsu vietni.
Web.com interfeissWeb.com ir daudzpusīgs ar to, ka lietotājiem ir iespēja pašiem izveidot vietni vai ļaut uzņēmumam izveidot un attīstīt vietni sarežģītām biznesa vajadzībām. Ar interfeisu ir samērā viegli sākt darbu, un tas piedāvā profesionālu paneļa stila redaktoru. Lai gan jūs varat darīt visu, par ko varat domāt, un vēl vairāk, tas nešķiet tik vienkārši.
Lapas stila pielāgošana ”Izmantojot Web.com lapas stila pielāgošanas iespējas, jums ir iespēja personalizēt vietnes vietni un modificēt saturu un komponentus, lai tie atbilstu jūsu tiešsaistes vajadzībām. Web.com ir iespējas, taču, iespējams, vēlēsities to atstāt to izstrādātāju ziņā.
 • Personalizēšanas dizaina izvēle. Vietnei Web.com ir personalizācijas rīki, bet iesācējiem būs mācīšanās līkne.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un satura rediģēšanas brīvība. Pamata rediģēšana nav pārāk sarežģīta, kad esat to izdarījis iestatīšanas laikā.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam?? Šķiet, ka ir iespējams izmantot kādu HTML kodu, taču tas ir vēl viens komponents, ar kuru Web.com izstrādātāji var labāk rīkoties.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarne. Vizuālā rediģēšana šķiet laba, taču patiesībā daudzi DIY lietotāji sūdzas par saskarni un funkciju izmantošanu.

Šķiet, ka Web.com izstrādājot jūsu vietni par piemaksu, šķiet, ir veids, kā pielāgot rezultātus. Tie, kas paraksta, lai to izdarītu, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm, šķiet neapmierināti un vīlušies.

Vietnes navigācijaVietnes Web.com navigācija ir balstīta uz veidnēm, taču pilna servisa dizaina opcija dos jums navigāciju atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām. Lai vietni parādītu mobilajā ierīcē, ir nepieciešams papildu darbs
Fotoattēli un galerijasVietnes Web.com navigācija ir balstīta uz veidnēm, taču pilna servisa dizaina opcija dos jums navigāciju atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām. Lai vietni parādītu mobilajā ierīcē, ir nepieciešams papildu darbs.
Satura pārvaldībaSatura pārvaldīšana vietnē Web nav domāta tiem, kuriem nav pieredzes. Iesācēji DIY lietotāji ir neapmierināti, tāpēc šai auditorijai ieteicams izmantot Web.com pilniem pakalpojumiem. Iesācējiem labākas iespējas var atrast citi specializēti vietņu veidotāji. Pieredzējis lietotājs var būt apmierināts ar Web.com platformas sarežģītību.
Fotoattēli un galerijasVietnei Web.com ir iespējas integrēt gandrīz jebkura veida attēlus. Nevarēja atrast galeriju, lai to iepriekš apskatītu.
Mobilo vietņu veidošanaWeb.com piedāvā mobilo vietņu veidošanas iespējas, taču tās nav iebūvētas veidnēs, kā jūs atradīsit modernākiem vietņu veidotājiem. Neveicot pārāk daudz darba, var iekļaut atsevišķu skatu mobilajām ierīcēm. Vietnes mobilajām ierīcēm izveidi var viegli īstenot, izmantojot Web.com pilnu dizaina pakalpojumu.
Sociālo mediju integrācijaVietnē Web.com ir pieejamas dažas sociālo mediju iespējas un sociālo mediju integrācija. Šī svarīgā īpašība ir viena no daudzajām, ko uzņēmumiem un veikalu īpašniekiem piedāvā klientiem sasniegt.
Pielāgota dizaina pakalpojumiVietnes Web.com primārais pakalpojums – atšķirībā no vairuma tiešsaistes dizaina, ko veidojat pats, – ir nozīmīgs vietņu dizaina un attīstības pakalpojums. Web.com to dara labāk. Mēģinot iekļauties DIY telpā, lietotāji ir neapmierināti ar šīs mantotās programmas sarežģītību. Lai iegūtu vienkāršotu DIY platformu vairāk pamata vietnēm, jūs vēlēsities izpētīt citus vietņu veidotājus. Web.com ir paredzēts progresīvām, funkcionālām vietnēm, un tas vislabāk veido vietni jums.

Iespējas & Rīki

Kā viens no sākotnējiem pilnīgajiem mājas lapu veidošanas uzņēmumiem, funkciju klāsts ir milzīgs. Piemērots lielākām sarežģītākām vietnēm, kurām jāpievērš īpaša uzmanība, vai pieredzējušam programmētājam, kurš ir strādājis ar vietņu dizainu, Web.com noteikti atbildīs e-komercijas un biznesa funkciju prasībām:

IezīmePārskats
Web.com iestatīšanaVietne Web.com parāda dažus vietņu paraugus un veidņu momentuzņēmuma skatu, pirms noklikšķināt uz pogas Sākt. Jums būs jāievada domēna nosaukums, jāizveido konts un jāizvēlas veidne, lai to pielāgotu un publicētu. Pirmais mēnesis ir lēts, bet katrs no trim plāniem palielinās pēc tam.
Web dizainsKad esat izvēlējies Web.com veidni, jūs noteikti sākat tīmekļa dizaina procesu. Web.com piedāvā četras dizaina iespējas: “dari man” web dizains, individuāls dizains, pats dari pats web dizains un vietne mobilajām ierīcēm
Navigācijas dziļumsŠķiet, ka vietne Web.com nodrošina standarta navigācijas dziļumu uz jebkuras iepriekš izstrādātas veidnes, vai arī kaut kas ir iespējams, ja jūs viņiem uzliekat savu vietni.
Logrīki un lietotnesWeb.com ir savietojams ar desmitiem lietotņu, logrīku un spraudņu, lai pielāgotos progresīvai e-komercijai, portfeļiem un citām sarežģītām vietnēm.
MonetizācijaWeb.com kā spēcīga e-komercijas platforma, gadu gaitā iegādājusies dažus zīmolus, Web.com piedāvā veikalu īpašniekiem nepieciešamos rīkus. Web.com zīmolos ietilpst Register.com, Network Solutions, 1ShoppingCart.com un citas.
Apmeklētāju statistikaVietnei Web.com nebūs problēmu ar apmeklētāju statistiku, izmantojot Google Analytics izsekošanai un pārskatu sagatavošanai.
Fotoattēli, video un audioWeb.com tiek integrēts ar vizuālajiem un multivides rīkiem, kas nepieciešami jūsu zīmola reklamēšanai. Ērti apmainiet attēlus vai multivides pogas.
Fotoattēli un galerijasVietnei Web.com ir iespējas integrēt gandrīz jebkura veida attēlus. Nevarēja atrast galeriju, lai to iepriekš apskatītu.
Mobilo vietņu veidošanaWeb.com piedāvā mobilo vietņu veidošanas iespējas, taču tās nav iebūvētas veidnēs, kā jūs atradīsit modernākiem vietņu veidotājiem. Neveicot pārāk daudz darba, var iekļaut atsevišķu skatu mobilajām ierīcēm. Vietnes mobilajām ierīcēm izveidi var viegli īstenot, izmantojot Web.com pilnu dizaina pakalpojumu.
EmuāriEmuāru veidošana ir samērā vienkārša Web.com integrācijā ar WordPress. Process prasīs zināmu izpēti
Google kartesWeb.com ļauj ātri augšupielādēt Google Maps, citas kartes un dažus populārus logrīkus.
HTML redaktorsŠķiet, ka HTML fragmenti, un daži kodi ir iespējami vietnē Web.com. Tā būtu Web.com visaptverošā dizaina pakalpojuma funkcija.
Veidlapas un aptaujasVeidlapu un aptauju elementus var integrēt vai piezvanīt Web.com programmētājiem par šo pakalpojumu.
Glabāšanas telpaBalstoties uz jūsu abonēto plānu, jūs saņemat 300 GB, 500 GB vai neierobežotu krātuves vietu savas vietnes atbalstam. Daži no Linux, Unix un Windows mitināšanas plāniem piedāvā neierobežotu krātuves un joslas platumu.
Biļetenu rīksWeb.com piedāvā spēcīgu mārketinga paketi, kurā viņi pārvalda klientu jaunumus, rakstus, emuārus, adreses un daudz ko citu.
Foruma atbalstsWeb.com nodrošina lietotāju forumus kā daļu no viņu atbalsta plāna. Var izveidot klientu vietņu forumus.
E-komercija / tiešsaistes veikalsSākotnējais vietņu e-komercijas komandieris Web.com vislabāk izstrādā e-komercijas vietnes uzņēmumu īpašniekiem un veikalu īpašniekiem. Ne tikai tas, ka viņiem pieder daži jaunie šīs platformas rīku komplekti. Šī ir vēl viena Web.com pilnā dizaina pakalpojumu priekšrocība.
Vārtejas integrācijaAr Web.com norēķinu vārtejas pakalpojumi ir vienkārši – to galvenā portfeļa daļa.
SEO un tiešsaistes mārketingsWeb.com meklētājprogrammu optimizācijas un mārketinga iespējas ir plašas, un to SEO paketē tiek piedāvāti videoklipi, raksti un paziņojumi presei. Pilna servisa opcija ir spēcīga, palīdzot veikala īpašniekiem sasniegt klientus un iegūt klasifikāciju Google, Yahoo un Bing meklējumos. Web.com piedāvā maksas par klikšķi reklamēšanu, emuāru pārvaldību, sociālos medijus un daudz ko citu. Gaidīt samaksās.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Web.com nodrošina pieteikšanos kontā, kad reģistrējaties, un klienti jebkurā laikā piekļūst ar paroli aizsargātai videi, lai rediģētu un pielāgotu.
Google® AnalyticsWeb.com tiek integrēts ar Google Analytics, un nav zināmu problēmu.
Vietņu veidotāju drošībaWeb.com nopietni uztver drošību, izmantojot aizsardzību pret surogātpastu, izmantojot CatchGuard, e-pasta aizsardzību pret vīrusiem un papildu SSL sertifikātu apmēram USD 5 mēnesī..
Vairākas valodasLai gan nebija acīmredzams, vai Web.com atbalsta citas valodas, šķiet, ka šī ir samērā viegla kodēšanas problēma. Nepieciešami vairāk pētījumu vai ļaujiet Web.com to izdarīt jūsu vietā.
Mobilo ierīču optimizācijaLai gan Web.com veidnes nav draudzīgas mobilajām ierīcēm, ir mobilajām ierīcēm paredzēta rediģēšanas funkcija, kas nodrošina veiksmīgu parādīšanu mobilajās ierīcēs.
CDN tehnoloģijaCDN tehnoloģijas vietā Web.com sadarbojas ar Network Solutions, lai piedāvātu salīdzināmus uzlabotus DNS pakalpojumus.

Plāni & Cenu noteikšana

Vietnes sākumlapās nebija pieejama informācija par cenām vai plānu, taču vietne Web.com piedāvā četrus dažādus cenu plānus.

Piedāvātie cenu plāni

 • Vietņu veidotājs. 1st Mēnesis 1,95 USD, mēnesī 22,95 USD mēnesī
 • Vietne + mārketings. 1. mēnesī 2,95 USD, mēnesī 32,95 USD mēnesī
 • Vietne + mārketings + e-komercija. 1. mēnesis USD 3,95, mēnesī USD 42,95 mēnesī
 • Veidojiet to man. Sākumā bez maksas. USD 114,95 un vairāk

Web.com piedāvā diezgan konkurētspējīgas cenas par saņemto funkciju un pakalpojumu daudzumu, taču dolāri var papildināties, ja iekļaujat mitināšanu, papildinājumus un spraudņus. Tas, iespējams, ir vietņu dizaina uzņēmums lielākiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami praktiski pakalpojumi.

Apsveriet šādus faktorus cenu noteikšanā:

 • Vai tas piedāvā bezmaksas plānu? Ne gluži. Plāns Build-It-For-Me sākas bez maksas.
 • Vai ir kādi izmēģinājuma periodi, vai arī tiem jāpievieno kredītkartes?? Šķiet, ka jums ir jāmaksā neliela maksa par pirmo mēnesi, pēc kura laika jūs ar nelielu piepūli varat to atcelt.
 • Cik pieņemamas ir premium klases paketes salīdzinājumā ar konkurentiem? Web.com ir konkurētspējīgs to tīmekļa vietņu dizaineru īsajā sarakstā, kas piedāvā šāda mēroga pakalpojumus. Tas nekonkurēs ar mazākiem, pats-pats-vietņu veidotājiem, lai izveidotu pamata un vidējas pakāpes vietnes.
 • Vai jūs varat izveidot profesionālas tīmekļa lapas, izmantojot tikai bezmaksas versiju?? Ne īsti.
 • Vai maksājums tika izpildīts mēnesī / gadā?? Tiek piedāvāts ikmēneša maksājuma plāns.

Klientu atbalsts

Vietnei Web.com klientu atbalsta pakalpojumu reputācija ir labāka par vidējo. Vietnē ir dažādas atbalsta iespējas, ieskaitot numuru 1-800 – tas vēl nav dzirdēts vietnes veidotāju telpā.

Tāpat klienti var noklikšķināt, lai nosūtītu e-pastu, apmeklēt foruma emuāru, atrast noderīgus rakstus un iesaistīties mazo uzņēmumu samitos. Šķiet, ka reakcijas laiki ir labi, un sekojošie pasākumi ir piemēroti lielākajai daļai vajadzību.

Lietošanas ērtums

Tā kā visaptveroša tīmekļa dizaina platforma, lietošanas ērtums ir kvalificētu dizaineru ziņā vietnē Web.com. Tiem, kas nolemj veidot savu vietni, vietņu veidotāju konkurences apstākļi mūsdienās ir tik plaši un vienkāršoti, ka Web.com šajā tirgū vairs nevar labi konkurēt..

Pieredzējušiem dizaineriem ar pieredzi tas ir vērtīgāks rīks, lai atbalstītu augstākās klases e-komerciju un lielākus uzņēmumus. Iesācējiem tas nebūs viegli. Zemāk ir dažas lietas, kas jāņem vērā, izpētot dažādas vietņu veidotāju iespējas tirgū:

Interfeisa vienkāršība. Web.com interfeiss nav paredzēts vienkārši, izņemot tos, kuriem ir pieredze vietņu dizaina arēnā.

Piemērots iesācējiem / pieredzējušiem lietotājiem. Ir arī citi celtnieki, kas izgatavoti iesācējiem. Web.com, lai arī piedāvā lieliskus uz veidnēm balstītus risinājumus, vislabāk pāriet uz pilnīgu dizaina un attīstības risinājumu klientiem. Pieredzējušiem lietotājiem būs vieglāk un daudzpusīgāk apmierināt biznesa vajadzības.

Visu laiku saglabājiet kontroli pār vietni. Balstoties uz izvēlēto abonementu, lietotāji iegūst absolūto autonomijas līmeni.

Sniegta redaktora palīdzība. Daži in-redaktora palīdzība ir pieejama kopā ar vietnes treneri (pasniedzējiem) un dažas palīdzības iespējas vietnē.

Web.com nav precīzi paredzēts vienkāršam. Lielākā daļa lietotāju var nokļūt, taču pieredzējuši lietotāji Web.com izmantojamību būs daudz apmierinātāki.

Secinājums

Web.com ir vietņu veidotājs, kas darbojas savā klasē, padarot to grūti salīdzināt ar citiem vietņu veidotājiem tirgū. Vislabāk piemērots tiem, kuri vēlas, lai uzņēmums izveidotu viņiem vietni, Web.com ir apmierinošs. Lietotāju atsauksmes liecina, ka tas, iespējams, nav labākais jaunajiem dizaineriem, kuri mēģina izveidot savu vietni, ja viņiem nav pieredzes.

Vietne Web.com darbojas jau ilgu laiku ar milzīgu sekošanu un plašām iespējām. Mūsdienu vietņu vidē tīmekļa dizaineriem ir daudz iespēju attiecībā uz vietņu veidotājiem. Kas ir unikāls Web.com, vai viņi piedāvā abu veidu dizaina pakalpojumus (DIY un BIFM). Labāk augstākā līmeņa kompleksos pakalpojumos Web.com, šķiet, ir vairāk piemērots uzņēmumiem, kuriem tie ir nepieciešami smago celšanu veikšanai.

Izmantojiet Web.com bezmaksas pakalpojuma build-it pakalpojumu vai lētu pirmo mēnesi, lai izlemtu, vai šī ir pareizā izvēle jūsu biznesam.

Salīdzināt

Web.com

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map