Volusion e-komercijas programmatūras pārskats tiešsaistes veikala izveidošanai 2016. gadā


Volusija

Apmeklējiet vietni

9.4


AWA rādītājs

Volusija

Volusion notiek kopš 1999. gada un ir viens no galvenajiem e-komercijas iepirkumu groziem. Tas apkalpo vairāk nekā 40 000 veikalus un nodrošina all-in-one platformu, kas paredzēta jebkura lieluma uzņēmējdarbībai. Programma ir palikusi virsotnē, turpinot pielāgoties tirgus izmaiņām un sniedzot praktiskus risinājumus izaicinājumiem, kas saistīti ar tiešsaistes biznesa vadīšanu. Izlasiet mūsu Volusion pārskatu zemāk.

Plusi

 • Jaudīga krājumu vadība
 • Neierobežotas displeja opcijas
 • Ērta pasūtījumu apstrāde
 • Elastīgas norēķinu iespējas

Mīnusi

 • Grūti pielāgot veidnes
 • Ierobežotas dizaina iespējas
 • Nav papildinājumu

Pārskats

 • Vietne: www.volusion.com
 • Galvenā mītne: Ostina, Teksasa
 • Dibināšanas gads: 1999. gads
 • Darbinieki: 450+
 • Veikali, kas mitināti: 40 000+
 • Kategorijas: e-komercijas mākonis programmatūra
 • Pakalpojumi: Web dizains, tiešsaistes mārketings
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Volusion tika izstrādāts, lai nodrošinātu vienas pieturas risinājumu tiešsaistes veikala vadīšanai. Izmantojot Volusion informācijas paneli, varat vadīt katru sava biznesa aspektu.

Ja esat iegādājies ideālu platformu, iespējams, pamanījāt, ka citas iespējas piedāvā īpašu uzmanību. Daži konkurenti specializējas mārketinga rīkos vai dizainā. Volusion niša nodrošina daudzpusīgu risinājumu, kas palīdzēs jums sasniegt skrējienu.

Tehniskās specifikācijas un ierobežojumi

Kaut arī Volusion apgalvo, ka ir ideāli piemērots jebkura lieluma biznesam, esiet piesardzīgs par joslas platuma ierobežojumiem un papildu maksām. Lielāki uzņēmumi, kas apstrādā lielu daudzumu pasūtījumu, var maksāt par joslas platuma pārsniegšanu. Arī platformai nav SSL sertifikāta. Lai atļautu kredītkaršu iegādi, jums tas būs jāiegādājas. Ja neesat piesardzīgs, ātri iekasē papildu maksas.

Mērogojamība

Volusion ir paredzēts, lai augtu kopā ar jūsu biznesu. Tas ļauj ātri un viegli sākt uzņēmējdarbību jauno uzņēmumu īpašniekiem, tomēr spēj atbalstīt globālos zīmolus. Piemēram, Intel un 3M vietņu barošanai izmanto Volusion. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palikt mazs vai paplašināties, Volusion var sekot līdzi jaunām prasībām.

Bezriska izmēģinājums

Jūs varat izmēģināt Volusion bezmaksas pat 14 dienas. Nav nepieciešama kredītkarte un slēptās maksas. Tam vajadzētu dot pietiekami daudz laika, lai mēģinātu iestatīt veikalu un iegūtu programmas izjūtu. Tiklīdz jūs reģistrējaties gada plānam, par pārdomām tiek iekasēta maksa par atcelšanu. Esiet gatavs samaksāt USD 99, lai pārtrauktu konta darbību.

Volusion reputācija

Gadu gaitā Volusion ir izveidojusi stabilas platformas reputāciju. Tas ietver visus rīkus, kas jums būs nepieciešami, lai sāktu un turpinātu augt. Ja kaut kas viņiem liedz iegūt labāku klientu novērtējumu, tā ir viņu cenu noteikšanas metode. Viņi varētu būt vairāk informēti par papildu maksām. Ja nezināt par iespējamām maksām, kas var rasties, ikmēneša pārskats var būt pārsteigums. Tam ir tendence padarīt Volusion šķietami mazāk ticamu.

Sertifikācija un sabiedrības līdzdalība

Volusion ir izpelnījusies gan nacionālu, gan reģionālu atzinību, tai skaitā:

 • Labāka biznesa biroja vērtējums +
 • Nosaukts 2015. gada Ostinas Tirdzniecības palātas A sarakstā
 • 2011. gada Stevie balva Front-Line klientu apkalpošanas komandai

Turklāt Volusion mudina simtiem darbinieku piedalīties kopienas darbā. Darbinieki saņem divas apmaksātu brīvdienu dienu par brīvprātīgo darbībām. Uzņēmums ziedoja arī bezmaksas pakalpojumus bezpeļņas organizācijām.

Kāpēc izvēlēties Volusion?

Patiesībā nav perfektas programmas. Katrā e-komercijas iepirkšanās platformā būs plusi un mīnusi. Jums vajadzētu izmēģināt Volusion, ja vēlaties strādāt ar izveidotu uzņēmumu. Viņi ir pavadījuši vairāk nekā 16 gadus, lai atjauninātu un pilnveidotu savu platformu. Jūs varat justies pārliecināts, ka jums ir pieejami jaunākie rīki un funkcijas. Tas nodrošina ātru un ērtu veidu, kā atvērt savu tiešsaistes veikalu un sākt gūt ienākumus.

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas dizaina veidnes
 • Neierobežotas produktu iespējas
 • 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • E-pasta mārketinga rīki
 • 24/7 atbalsts
 • Vienas lapas izrakstīšanās
 • Papildu drošība
 • Sociālo mediju integrācija
 • Ikdienas dublējumi
 • Vairāki navigācijas stili
 • Trešo personu integrācija
 • Automātiski platformas atjauninājumi

Nozares ekspertu spriedums par Volusion

e-komercijas platformaEkspertu atsauksmes par Volusion mēdz būt arī jauktas somas. Daži kritiķi ir milzīgi fani un Volusion pārliecinoši ieņem labāko e-komercijas risinājumu saraksta augšgalā. Viņiem ir daudz pozitīva, ko teikt par klientu apkalpošanas kvalitāti. Jums faktiski būs jārunā ar īstu cilvēku, kurš nav apmācīts lasīt vienkārši no skripta.

Dažiem programmatūra piedāvā vairāk nekā pietiekami daudz funkcionalitātes un elastības. Lai gan Volusion aizņēma laiku, lai panāktu un pievienotu emuāru veidošanas funkciju, šī pārraudzība ir izlabota. Citi uzskata, ka motīvi izskatās novecojuši un bez kodēšanas tos var būt grūti pielāgot. Protams, šī praktiski katras mājas lapu dizaina programmatūras kopējā kritika. Galu galā tas ir jautājums par personīgo izvēli, un vēl svarīgāks jautājums ir lietošanas ērtums un vispārējā lietotāja pieredze. Šajā jomā Volusion saņem lielu atzinību.

Iespējams, ka lielākā sūdzība par Volusion ir izmaksas. Lai arī ikmēneša abonēšanas maksa ir vienāda ar konkurentiem, slēptās maksas var ātri saskaitīties. Tas var radīt Volusion pārsniegtu dažu jaunizveidoto uzņēmumu budžetu. Tomēr daži uzņēmumi varētu būt priecīgi maksāt vairāk par izcilu klientu apkalpošanu.

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par Volusion

Liekas, ka katram klientam ir unikāla pieredze, runājot par Volusion. Kopējie vērtējumi lec uz priekšu un atpakaļ no 4 līdz desmit zvaigznēm, tādējādi vidējais rādītājs ir aptuveni 7 no 10. Tie, kuriem patīk programma, mēdz izteikt komplimentus par plašākām funkcijām un pārāk neaizraujas ar detaļām. Populārie Volusion plusi ietver:

 • Lietošanas ērtums
 • Krājumu vadība
 • Klientu atbalsts
 • Ātra un vienkārša iestatīšana un ieviešana
 • Maksājumu noformēšana
 • Ziņošana

Tie, kuriem programma patiešām patīk, ātri norāda, ka Volusion nodrošina visaptverošu risinājumu, ko var izmantot mazu uzņēmumu vai lielu mazumtirdzniecības vietņu vadīšanai. Iesācējiem arī šķiet, ka viņi ir apmierināti ar projektēšanas rīkiem, un viņiem ir samērā viegli izveidot vietni, bez mazas iepriekšējas pieredzes vai zināšanām par kodēšanu..

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par Volusion

Ja apskatīsit lietotāju atsauksmes, ir grūti atrast kopīgu pavedienu, kad runa ir par platformas trūkumiem. Šķiet, ka sūdzības aptver plašu tēmu loku, kas varētu liecināt par to, ka šīs problēmas vienmēr atkārtojas un tām piemīt trūkumi, kas saistīti ar Volusion.

Varbūt viens jautājums, kas, šķiet, šķiet nedaudz konsekventāks, ir saistīts ar mārketinga un SEO rīkiem. Patērētāji vēlētos redzēt automatizētākas SEO funkcijas, piemēram, tās, kas pieejamas, izmantojot SEO Yoast. Izmantojot Volusion, jūs esat atbildīgs par individuālu alt tagu, atslēgvārdu un citas meklētājprogrammai draudzīgas informācijas ievadīšanu.

Šķiet, ka Volusion var būt dažas problēmas, kas saistītas ar atjauninājumu vienmērīgu ieviešanu. Kaut arī daži klienti slavē Volusion uzticamību, ir arī daudzi, kas nav apmierināti ar trūkumiem un dīkstāvi. Tas varētu būt kaut kas, kas jāpatur prātā, jo dīkstāves laiks var nozīmēt zaudētu peļņu.

Dizains & Pielāgošana

Volusion piedāvājumi 16 bezmaksas veidnes. Kaut arī daži kritiķi apraksta izvēli kā datētu, viņi tomēr nodrošina tīru un klasisku krātuvi. Jūs vienmēr varat jaunināt uz premium veidni, bet paredzams samaksāt aptuveni 895 USD lielākajai daļai no viņiem. Tāpat ņemiet vērā, ka tikai daļa veidņu ir atsaucīgas. Jūs nevēlaties kļūdīties, ieguldot veidnē tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka tai ir ierobežojumi.

Bezmaksas Vs. Piemaksa

Volusion eksperti norāda, ka bezmaksas motīvi vislabāk der tiem, kuriem ir iekšējie dizaineri. Ja jums ir kāds, kurš zina, kā veikt izmaiņas, tad bezmaksas motīvus var pielāgot, izmantojot HTML. Tomēr, ja jūs sāktu vietnes dizainu, jums, iespējams, būs jāmaksā par premium motīvu, lai pielāgotu vietni.

Pielāgota dizaina iespējas

Varat arī izlaist visu projektēšanas procesu un izmantot Volusion ekspertus, lai izveidotu savu vietni. Pielāgota dizaina cenas sākas no 3500 USD un var sasniegt 6000 USD par vismodernāko variantu.

Vietņu veidotāja saskarne

Tāpat kā vairums pieejamo platformu, Volusion nodrošina atšķirīgu veidu, kā izveidot savu vietni un veikt izmaiņas. Varat izmantot HTML, CSS vai izmantot to failu redaktoru. Diemžēl nav WYSIWYG redaktora, kas ļautu vilkt un nomest elementus. Lai gan interfeisā ir viegli orientēties, jums var būt problēmas veikt īpašas izmaiņas, ja neesat pazīstams ar kodu. Programmatūra ir izstrādāta tā, lai jūs varētu ātri izveidot savu veikalu un pēc tam koncentrēties uz citām jūsu biznesa jomām.

Mobilo vietņu veidošana

Pārlūkojot potenciālās tēmas, pamanīsit, ka liela daļa no tām nav atsaucīgas. Tas nozīmē, ka jums būs jāveido atsevišķa vietne mobilajām ierīcēm. Tiem, kuriem ir īss laiks, otrās vietnes izveidošana var šķist milzīga, it īpaši, ja jūs vispirms neesat pazīstams ar dizainu.

Satura pārvaldība

Izmantojot Volusion, ir viegli pievienot produktus un pārvaldīt saturu. Ir trīs galvenās sadaļas, kurās var ievadīt informāciju par produktu: pamata, attēlu pārvaldība un papildu informācija. Šīs kategorijas palīdzēs jums uzturēt kārtību, pārvaldīt foto galerijas un publicēt atbilstošu informāciju par produktu.

Sociālā integrācija

Izmantojiet sociālos medijus, lai reklamētu savu biznesu, izmantojot iebūvētos rīkus. Katrā Volusion paketē ir iekļauta sociālās koplietošanas lietotne, kas atvieglos jūsu Twitter, Facebook, Pinterest un citu kontu integrēšanu. Varat arī apmeklēt lietotņu veikalu un lejupielādēt citus papildinājumus, kas varētu jums patikt.

Iespējas & Rīki

`

IezīmePārskats
Tiešsaistes veikala iestatīšanaSākt darbu ar Volusion ir samērā viegli. Vienīgais trūkums ir tāds, ka programma nepiedāvā iestatīšanas vedni vai kontrolsarakstu, lai palīdzētu jums veikt šīs darbības. Jūs lielākoties būsit viens pats, lai pārliecinātos, ka visas jūsu bāzes ir pārklātas. Tas var noēst laiku, ja neesat piesardzīgs.
Joslas platums un krātuveKaut arī Volusion piedāvā neierobežotu krātuvi, joslas platumam ir ierobežojumi. Mini plānam ir tikai 1 GB joslas platums. Jums būs jāmaksā 7 USD par katru GB, kas pārsniedz jūsu limitu. Pat visplašākais Premium plāns ir ierobežots ar 35 GB joslas platumu. Ja plānojat izveidot plašu vietni, kurā ir emuārs un daudz produktu, iespējams, vēlēsities sekot līdzi joslas platuma izmantojumam
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiVolusion ir iekļauts lietotņu tirgū, lai palīdzētu paplašināt sava veikala funkcionalitāti. Tajā ir trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un vairāk nekā 80 pieejamās lietotnes.
Pasūtījumu vadībaIebūvēta meklēšanas funkcija ļauj jums atrast un izsekot pasūtījumiem.
Krājumu vadībaGalvenā navigācijas josla satur krājuma cilni. Varat apmeklēt šo atrašanās vietu, lai pievienotu produktus, meklētu krājumos un apskatītu veiktspējas statistiku. Informācija par produktu ir sadalīta trīs galvenajās kategorijās, kas palīdzēs jums uzturēt sakārtotību un orientēties pa labi nepieciešamo informāciju.
Sūtījumu izsekošanaVolusion ļauj nomest kuģu preces un izsekot pakas. Jūs pat varat ģenerēt un izdrukāt etiķetes, nospiežot pogu
CRM funkcijasKlientu attiecību pārvaldības sistēma ļauj ērti sazināties ar klientiem. Varat apskatīt pasūtījumu vēsturi, sūtīt e-pastus un izsekot atbalsta pieprasījumus. Volusion ļauj ātri risināt klientu intereses un iegūt labāku iepirkšanās pieredzi.
Veidnes un motīviIzvēlieties no 16 bezmaksas tēmām, kas piedāvā spodru un profesionālu izskatu. Lai gan jums nav desmitiem iespēju, pieejamās veidnes ir modernas un stilīgas. Varat arī iepirkties premium tēmās, kuru cena sākas ar 50 USD un kuras cena ir USD 895. Lēmums ir atkarīgs no jūsu budžeta un tā, cik ērti jūs izmantojat kodēšanu.
Integrācija un papildinājumiVolusion ir paredzēts, lai nodrošinātu jūs ar labi noapaļotu iepakojumu. Lai veiktu pamatfunkcijas, jums nevajadzēs pārāk daudz uztraukties par papildinājumiem. Tomēr, ja jūs meklējat noteiktu programmu, varat viegli apmeklēt lietotņu veikalu un viegli integrēt gandrīz jebkuru vēlamo programmu.
Mobilā e-komercijaEsiet piesardzīgs, izvēloties vai iegādājoties tēmu. Ne visi no viņiem ir atsaucīgi un mobili draudzīgi. Šī ir viena joma, kurā Volusion šķiet aizkavējusies. Jums var nākties izveidot atsevišķu mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni, kurā var izlietot laiku un naudu. Izmantojot pareizo veidni, jūs pat varat pārvaldīt savu veikalu no mobilās lietotnes. Tikai pārliecinieties, lai izvēlētos opciju, kas ietver visas meklētās funkcijas.
Tīmekļa mitināšanaVolusion piedāvā gan tīmekļa mitināšanas, gan domēnu reģistrācijas pakalpojumus. Varat migrēt esošu vietni, izmantot reģistrētu domēnu vai iegādāties jaunu domēnu par USD 11,99.
Aplikāciju veikalsApmeklējiet Volusion lietotņu veikalu, lai pārlūkotu bezmaksas un maksas lietotnes. Ir daudz, no kuriem izvēlēties, un dažādi veidi, kā filtrēt meklēšanu. Lietotņu cenas ir ļoti atšķirīgas, un tās var iestatīt kā vienreizēju maksu vai ikmēneša abonementu.
EmuāriViens būtisks Volusion trūkums ir tas, ka tam nav emuāru veidošanas funkcijas. Jūs varat izmantot WordPress spraudni un izveidot savu emuāru, taču tas diezgan ātri var iztērēt joslas platumu. Emuārs ir aktīvs mārketinga rīks un lielisks veids, kā sazināties ar klientiem, lai šī trūkstošā funkcija varētu radīt problēmas.
SEO un mārketingsIzbaudiet iebūvētos SEO rīkus, kas ļauj optimizēt lapas. Izveidojiet meklētājprogrammai draudzīgus vietrāžus URL, iekļaujiet vairākus fragmentus un metatagus. Varat arī reģistrēties Volusion pielāgotajai SEO pakotnei. Viņi piedāvā dažādas paketes, kas uzlabos jūsu meklētājprogrammu darbību
BiļeteniCRM sistēma ļauj ērti sazināties ar klientiem. Izmantojot bezmaksas un maksas lietotnes, varat arī sūtīt regulārus biļetenus. Tas ir lielisks veids, kā reklamēt jaunus produktus vai pārdošanas apjomus.
Drošības līdzekļiVolusion ir PCI sertificēts, lai klienti varētu droši izmantot savas kredītkartes. Visos plānos ir arī bezmaksas IP ugunsmūris un regulāras dublējumkopijas. Jūs pat varat bloķēt nepaklausīgus klientus un neļaut viņiem izmantot jūsu vietni. Lai iegūtu pilnīgu aizsardzību, iegādājieties Volusion SSL sertifikātu
PCI sertifikācijaPēdējos sešus gadus Volusion ir nosaukta par VISA PCI sertificēto pakalpojumu sniedzēju sarakstu
Satura veidošanaVolusion nepiedāvā tradicionālu WYSIWYG redaktoru satura izveidošanai. Viņi ir izveidojuši savu redaktoru, kuru var būt grūti izmantot. Ja esat pazīstams ar WordPress, Volumijas redaktorā ir daudz trūkumu. Teksta pievienošana un mainīšana ir vienkārša, taču tajā ir iekļautas saites un attēli, un tā kļūst sarežģīta. Vienkāršākais veids, kā veikt izmaiņas, ir kods. Diemžēl ne visiem ir tāds kodēšanas zināšanu līmenis
Dāvanu sertifikātiKlienti var viegli iegādāties dāvanu sertifikātus, kā arī jūs varat ātri ģenerēt atlaides un kupona kodus
Maksājuma iespējasVolusion ir savietojams ar vairāk nekā 30 maksājumu vārtejām. Varat arī iestatīt Volusion Merchant kontu un apstrādāt kredītkartes tiešsaistē vai pa tālruni. Lai gan no programmas netiek iekasēta transakcijas maksa, jūs maksāsit maksu par trešo personu procesoru izmantošanu. Piemēram, PayPal iekasē 2,9% par darījumu, un Volusion Merchant iekasē 2,1%. Ja izvēlaties tirgotāja kontu, ņemiet vērā, ka kvalifikācijas iegūšanai jums jābūt ASV pilsonim.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriNodokļi un nosūtīšanas izmaksas tiek automātiski aprēķinātas atkarībā no atrašanās vietas
ZiņojumiVolusion informācijas panelī ir iekļauti visa veida dati par vietnes veiktspēju, pasūtījumiem, ieņēmumiem un citām būtiskām jomām. Varat sekot savam biznesam un ātri apskatīt un ģenerēt vērtīgus pārskatus
Vietņu statistikaVietnes veiktspējas izsekošana ir lielisks uzlabojumu veids. Varat izmantot Google Analytics, lai iegūtu ieskatu klienta uzvedībā vai jaunināt uz Volusion vietņu analīzes pakalpojumiem. Jebkurā gadījumā jūs varēsit redzēt apmeklētājus dienā, atrašanās vietu, laiku vietnē, atlēcienu līmeni un daudz ko citu.

Plāni & Cenu noteikšana

No pirmā acu uzmetiena Volusion šķiet par konkurētspējīgām cenām. Mini plāns maksā tikai USD 15 mēnesī. Tas labi iekļaujas citu galveno dalībnieku skaitā. Diemžēl sākuma plānā ir iekļauta taisnīga ierobežojumu daļa. Piemēram, jūs saņemsit tikai tiešsaistes atbalstu, un jums ir ierobežots līdz 100 produktiem.

Par 35 USD mēnesī jūs varat izvēlēties Plus plānu. Tā joprojām ir saprātīga cena, ja neņem vērā visas slēptās maksas. Lielākā sūdzība pret Volusion ir tā, ka viņi nav priekšlaicīgi ar cenu noteikšanu.

Pirms mēs sākam iekasēt papildu nodevas, šeit ir pamata cenu paketes:

Mini – USD 15 mēnesī (par visiem plāniem tiek izrakstīts rēķins mēnesī)

 • Neierobežota krātuve
 • 100 produkti
 • 1 GB joslas platums

Plus – USD 35 mēnesī

 • Neierobežota krātuve
 • 1000 produktu
 • 3 GB joslas platums
 • Atbalsts pa tālruni
 • Vērtējumi un atsauksmes
 • Biļeteni
 • CRM
 • Pamesti grozu pārskati

Pro – 75 USD / mēnesī

 • Neierobežota krātuve
 • 10 000 produktu
 • 10 GB joslas platums
 • Prioritārs atbalsts
 • Tālruņa pasūtījumi
 • Klientu lojalitātes plāns

Piemaksa – USD 135 mēnesī

 • Neierobežota krātuve
 • Neierobežots produkts
 • 35 GB joslas platums
 • Kontu pārvaldnieks

Droši vien, pamanot cenu plānus, jūs pamanījāt divas svarīgas lietas:

1). Mini plāns ir pliki kauli. Tas ir tikai mazs solis virs bezmaksas izmēģinājuma. Daudzas funkcijas, kuras mēs esam sagaidījuši no iepirkumu grozu platformām, vienkārši nav pieejamas par 15 ASV dolāru likmi. Pat ja jums nav jāpievieno daudz produktu, jūs nesaņemsit atbalstu pa tālruni, biļetenus vai atsauksmes par lētāko iespēju. Faktiski jums ir jājaunina uz CRM funkciju plānu un klientu lojalitātes plānu.

2). Pat Premium plānam ir ierobežots joslas platums. Lielākā daļa programmu piedāvā vismaz vienu pilnīgi neierobežotu iespēju.

Slēptās nodevas

Otra problēma, kas saistīta ar Volusion cenu modeli, ir slēptās maksas. Šeit ir tikai daži veidi, kā palielināt ikmēneša rēķinu:

 • SSL sertifikāts – 149 USD
 • SSL sertifikāta instalēšana (jūs nevarat instalēt pats) – 99 USD
 • Jauns domēns – 11,99 USD
 • Joslas platuma pārsniegums – 7 USD par GB
 • Trešās puses maksājumu apstrādes maksa – 2,0-3,0% par darījumu
 • PCI pakalpojuma maksa 1,83 USD – 3 USD mēnesī
 • Saites “Powered by Volusion” noņemšana – 25 USD
 • Maksa par līguma laušanu – USD 99
 • Mēneša maksa par paziņojumu – 10 USD

Varbūt vissliktāk, ka šīs maksas nav skaidri reklamētas Volusion vietnē. Tas var justies kā jūs niķelētu un sarūgtinātu.

Pārbaudes laiks

Ja vēlaties izmēģināt Volusion, varat reģistrēties 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai. Lai pievienotos, jums nav nepieciešama kredītkarte. Tas ir labs veids, kā izmēģināt programmatūru. Tas arī dod jums laiku, lai precizētu iespējamās maksas par katru cenu plānu.

Vai ar Mini plānu pietiek?

Protams. Mini-plāns piedāvā pietiekami daudz iespēju, lai jūs varētu noformēt profesionālu veikalu un ieviest savus produktus. Tā kā jūsu klientu bāze aug, jūs varētu vēlēties apsvērt jaunināšanu. Mūsdienīgākas paketes nodrošina vairāk veidu, kā mijiedarboties ar klientiem un pārvaldīt jūsu biznesu. Šie rīki noderēs, un, paplašinoties, tie būs papildu naudas vērts.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsta summa, kuru esat tiesīgs saņemt, ir atkarīgs no iegādātā komplekta. Plus plāns, kas pārstāv viskonkurētspējīgāko cenu iespēju, piedāvā gan tiešsaistes tērzēšanu, gan atbalstu pa tālruni. Tehniskais un klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, un tas atrodas Ostinā, Teksasā.

Pamācības un zināšanu bāze

Volusion piedāvā plašu video bibliotēku un ceļvežus, kas palīdzēs jums sākt darbu un veikt sarežģītākus uzdevumus. Lai gan programmai nav komplektēta ceļveža, ir daudz vērtīgu resursu, kas jums palīdzēs.

Sazināšanās ar atbalsta dienestu

Vienkāršākais veids, kā sazināties ar atbalsta dienestu, ir, izmantojot tiešraides tērzēšanas funkciju. Jūs varat arī piezvanīt uz 800 numuru vai izveidot atbalsta biļeti. Ja zvana vai sūta e-pastu, atbildes laiks ir atkarīgs no iegādātā plāna. Tiešsaistes tērzēšanas pārstāvji ātri reaģē un ir ļoti zinoši.

Klientu apkalpošanas vērtējums

Klientu apkalpošanas arēnā Volusion ierindojas augstāk par pārējo. Viņi ir ieguvuši balvas par savu pakalpojumu un, šķiet, atbalsta darbiniekus, kas jums ir laba ziņa. Laimīgi darbinieki mēdz darīt labākus darbus. Neatkarīgi no tā, vai tērzējat, e-pastu vai zvanāt, jūs varat sazināties ar draudzīgu un izpalīdzīgu pārstāvi, kurš liks jūsu vajadzībām justies kā prioritātei pat tad, ja esat reģistrēts Mini plānā.

Viņi ir izveidojuši reputāciju, lai ātri sniegtu precīzas atbildes. Jūs nekad nejutīsit, ka jums ir darīšana ar kādu, kurš tikai lasa no skripta.

Ja kas, Volusion varētu izmantot vairāk atbalsta forumu. Tā kā ir tik daudz tūkstošu klientu, ir pārsteidzoši, ka tīklā nav kopienas barības sarunu. Tas ir kaut kas, ko Volusion vajadzētu atbalstīt un mudināt, jo īpaši tāpēc, ka tas varētu nozīmēt mazāk darba viņu atbalsta komandai.

Lietošanas ērtums

Šī ir vēl viena joma, kurā Volusion iztrūkst. Lielākā daļa programmu cenšas būt pēc iespējas draudzīgākas lietotājam. Jo vairāk cilvēku var izmantot savu programmatūru, jo vairāk klientu viņi var iegūt. Volusion nav izgājis no tā, lai izveidotu produktu, kas būtu pieejams gan iesācējiem, gan ekspertiem.

Grunts līnija: Ja nezināt nevienu kodējumu, jūs nevarēsit viegli pielāgot savu vietni pat ar augstākas kvalitātes tēmām.

Kā minēts iepriekš, Volusion piedāvā redaktoru, taču tas nav parastais WYSIWYG redaktors, kas ļauj noformējumu noformēt. Tā ir Volusion īpaša iezīme, kurai ir ierobežojumi. Lai arī iesācējs noteikti var izveidot veikalu, viņiem būs grūti izdarīt izmaiņas tēmā. Volusion ir vislabāk piemērots tiem, kuriem ir kodēšanas pieredze.

Rediģēšanas palīdzība

Ja jūs atrodaties dizaina sarežģījumos, vislabāk ir meklēt atbilstošu apmācību. Daudzi pieejamie videoklipi var sniegt jums padomus. Lai meklētu tēmas, varat arī noklikšķināt uz redaktora palīdzības pogas. Šī meklēšanas funkcija ir pārsteidzoši noderīga un virzīs jūs uz atbilstošiem rakstiem.

Lietotāja interfeiss

Neskatoties uz kodēšanas dizaina problēmu, administratora saskarne ir patiesi pievilcīga un viegli orientējama. Viss ir loģiski sakārtots un viegli atrodams. Runājot par pasūtījumu un krājumu pārvaldību, platforma ir ļoti draudzīga lietotājam.

Otra priekšrocība ir tā, ka jūs varat saglabāt kontroli pār savu vietni. Tas viss ir tavs.

Klientu pieredze

Papildus administratora pieredzei jāņem vērā arī klienta iepirkšanās pieredze. Lai nodrošinātu vispusīgu iepirkšanās pieredzi, jums, iespējams, būs jāiegulda Pro plānā. Tas ļaus jums efektīvi sazināties ar klientiem un piedāvāt viņiem veikalu bez acīmredzamiem ierobežojumiem. Lētākās pakotnēs nav iekļauti visi klientu zvani un svilpes, kuras jūs vēlēsities. Protams, jūs vienmēr varat sākt veidot mazus un jaunināt plānus.

Secinājums

Volusion ir stabila e-komercijas platforma. Par to nav šaubu. Patiesais lēmums ir atkarīgs no tā, cik daudz pieredzes jums ir kodēšanas jomā un cik daudz naudas vēlaties tērēt mēnesī. Patiesība ir tāda, ka ir vairāk iesācēju draudzīgu iespēju, kuras ir pieejamas arī par pieejamāku cenu.

Īpaši tas attiecas uz gadījumu, kad Volusion tirgo sevi kā “viss vienā” iespēju. Tas nepiedāvā atšķirīgas atšķirības no pārējām sacensībām. Salīdzinot pieejamās e-komercijas platformas, jūs pamanīsit, ka daži koncentrējas uz dizaina vai mārketinga funkcijām. Nav Volusion. Tā ir standarta e-komercijas mitināta programmatūras programma veikalu īpašniekiem.

Ja kodēšana nav jūsu stiprā puse, meklējiet un atrodiet programmu ar tradicionālo WYSIWYG redaktoru.

Salīdzināt

Volusija

94

Shopify

96

BigCommerce

95

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map