Virb pārskats 2016


Jaunava

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

Jaunava

Kopš 2007. gada Virb bija Media Temple sastāvdaļa, līdz 2014. gadā tas tika pārdots GoDaddy. Tomēr Virb vietnes veidotājs joprojām ir konkurents ar savu tīmekļa mitināšanu, neierobežotu lappušu un pieejamo saturu. Zemāk lasiet mūsu pārskatu par jaunavu.

Pārskats

 • Vietne: www.virb.com
 • Galvenā mītne: Culver City, Kalifornijā
 • Dibināšanas gads: 2008. gads
 • Īpašnieks: Autors: GoDaddy
 • Pakalpojumi: Web dizaina mākoņa programmatūra, tīmekļa mitināšana
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 10 dienas

Sākotnējie Virb dibinātāji mēģināja to izmantot, lai tas paliktu kā patstāvīgs vietņu veidotājs, kas ļauj viegli atlasīt motīvu un vienkārši papildināt tādas funkcijas kā e-komercija, multivides galerijas, emuārus un tukšās šīfeles. Diemžēl notika tā, ka Virb vietā GoDaddy bija aploksne.

Virb piedāvā mākoņa mitināšanu un ātru un uzticamu savienojumu; ar Virb nav nepieciešama vai atļauta trešās puses mitināšana. Lai arī tas iesācējiem var būt noteikti pozitīvs, jo īpaši tāpēc, ka cenu noteikšana ir visaptveroša, pieredzējušiem tīmekļa izstrādātājiem, iespējams, tas nepatīk, jo tie dod priekšroku lielākai vietņu kontrolei.

Tomēr Virb vietnes mitināšanas izmaksas ir ļoti lētas – tikai USD 10 mēnesī, un vietnes iestatīšana un izmaiņu veikšana ir ātra un efektīva. Kamēr nav naudas atdošanas garantijas politikas, nav arī līguma, un jūs maksājat katru mēnesi.

Savā vietnē Virb saka: “Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai profesionālis, fotogrāfs, grupa, neliels uzņēmums vai kas cits starp tiem, Virb ir lieliski piemērots jūsu vietnes izveidošanai – ātri un ērti.” Mēs nevaram strīdēties ar šo paziņojumu, jo šķiet, ka tam ir ļoti lietotājam draudzīga funkcionalitāte.

Neatkarīgi no jūsu tīmekļa dizaina līmeņa līmeņa, izmantojot Virb, jūs viegli varat izveidot jauku izskatu. Piedāvājot Media Temple, Virb tika reklamēts radošiem tipiem, piemēram, fotogrāfiem, dizaineriem un māksliniekiem, pateicoties tā viegli lietojamajām portfeļu vitrīnām..

Virb nodrošina neierobežotu joslas platumu, un jūs varat pievienot arī neierobežotu lapu skaitu, tāpēc, biznesam augot, tas ir pielāgojams. Virb piedāvā daudz vietņu dizainu, mobilu atsaucību, sociālo mediju integrāciju, mākoņa mitināšanu un CDN atbalstu, kā arī CSS un HTML, ko izmanto pieredzējuši dizaineri. Ar Virb kontu klienti saņem neierobežotu joslas platumu un diska vietu.

Virb ir lieliska platforma tiem, kuriem nav vajadzīgas absolūtas jaunākās tehnoloģijas. Māksliniekiem un citām radošajām personām būs viegli izveidot savus portfeļus, glabāt tos un izveidot vienkāršu e-komerciju jaukā izskata vietnē par neticami saprātīgām izmaksām, salīdzinot ar daudziem citiem vietņu veidotājiem. Tiem, kam ir progresīvas vajadzības, labāk meklēt citur.

Galvenās iezīmes

 • Plašs tēmu klāsts
 • Iebūvēts mobilais stils
 • Pilnīga piekļuve HTML un CSS
 • Vietņu un lapu paroles
 • Neierobežots joslas platums
 • Pielāgots domēns
 • SEO rīki un analīze
 • Google Analytics integrācija
 • Sociālā integrācija
 • Bezmaksas failu glabāšana
 • Mākonis Hostings
 • Globālais satura piegādes tīkls

Nozares ekspertu spriedums par virbu

Vietņu veidotājs 2012. gadā, kad Virb iegādājās GoDaddy mātes uzņēmums, par vietņu veidotāju tika daudz presēts un tika liktas lielas cerības uz šo nākamo posmu. Vairāk nekā četrus gadus vēlāk Virbam vēl nav jāpilda cerības un šķiet, ka viņš ir miris ūdenī.

To sakot, joprojām ir dažas pozitīvas ekspertu atsauksmes, kuras ir vērts pieminēt. Liela daļa no tā ir saistīta ar GoDaddy atbalstu. Kad izveidosit vietni, izmantojot Virb, jums būs piekļuve lieliskajiem mitināšanas un drošības pakalpojumiem, kas ir kopā ar GoDaddy kontu. Šīs divas funkcijas ir īpaši svarīgas, ja plānojat pārvērst savu vietni par tiešsaistes veikalu. Lai e-komercijai būtu droša vietne.

Kopumā ir grūti izjust, kā citi cilvēki jūtas pret Virb. Lielākā daļa atsauksmju ir pozitīvas, bet arī ļoti novecojušas.

 • http://www.hostingadvice.com/reviews/website-builder/
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par Virb

Ja jūs satrauc tirgus izvēles iespējas un vienkārši meklējat vietņu veidotāju, nekā tas var kaut ko mazliet izdarīt, ieteicams apskatīt Virb. Jā, ir daži skaidri trūkumi, taču tā ir arī salīdzinoši lēta iespēja, īpaši ņemot vērā funkciju skaitu. Lietotāji iesaka Virb šādu iemeslu dēļ:

 • Lietošanas ērtums. Kodēšana nav nepieciešama.
 • Skaistas, modernas un izsmalcinātas veidnes.
 • Reaģējoši dizaini.
 • Emuāra funkcija
 • Noderīgas un informatīvas video pamācības
 • Tīrs un gluds lietotāja interfeiss
 • Piekļuve gan HTML, gan CSS papildus Virb rediģēšanas rīkiem

Īpaši priecīgi par Virbu bija tie, kuri vēlējās izveidot portfeļa vietni, kuras attēls bija smags. Tas labi izmanto vairāk vizuālo vietņu.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par vīrusu

Godīgi sakot, internetā nav daudz informācijas par vietņu veidotāju Virbu. Gadu gaitā Virb ir pārtapis no neveiksmīga sociālo mediju platformas uz vietņu veidošanas rīku, pirms 2012. gadā to beidzot nopirka GoDaddy. Uzņēmums un programma ir mainījušies īpašniekus tik reizes, ka daudzi lietotāji ir pametuši tikai tāpēc, ka pārtrauca faktiski atjaunināt. programma. Šķiet, ka īpašnieki un izstrādātāji bija tik koncentrējušies uz iegādēm, ka aizmirsa, ka viņiem vajadzēja strādāt, lai nodrošinātu augstas kvalitātes produktu, kas varētu sekot līdzi konkurencei. Pašlaik šķiet, ka Virb ir miris ūdenī, un lietotāji pāriet uz uzticamākiem uzņēmumiem.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Virb

Dizains & Pielāgošana

IezīmePārskats
VeidnesMotīvi nosaka vietnes izkārtojumu, tāpēc spēlēt ar to, līdz atrodat sev tīkamo, ir jautri un vienkārši ar Virb. Virb piedāvā 26 dažādas motīvus, no kuriem jūs varat izvēlēties, un tie ļauj ērti pārslēgties no viena uz otru. Atšķirībā no dažiem vietņu veidotājiem, ko mēs esam redzējuši, tēmas maiņa neatgriezīsies pirmajā kvadrātā, lai sāktu no jauna; jūsu saturs un attēli tiek saglabāti un pārvietoti uz jauno formātu.

Motīvu savai vietnei ir viegli pievienot vai mainīt – lai pievienotu sākotnējo, administrācijas paneļa augšpusē noklikšķiniet uz Pielāgot savu dizainu, lai to mainītu, pielāgošanas paneļa apakšā noklikšķiniet uz Mainīt motīvu. Turpmāk varat apskatīt pieejamās tēmas, vienkārši noklikšķinot un nekavējoties mainot. Vai jums nepatīk jaunais? Noklikšķiniet un mainiet to atpakaļ.

Vietņu veidotājsVirb vietņu veidotāja saskarne ir vienkārši lietojama; Kad esat izvēlējies motīvu, varat arī pielāgot krāsas un fontus, kurus vēlaties izmantot savām lapām un dažādām vietnes vietnēm. Varat arī augšupielādēt sava uzņēmuma logotipu un pielāgotu fona attēlu, lai jūsu vietne būtu sava.

Visas šīs funkcijas ir viegli atrast un izmantot kreisajā pusē esošajā dizaina panelī, un rezultātus redzat uzreiz pa labi. Ja jums nepatīk veiktās izmaiņas, varat ātri veikt labākas izmaiņas, līdz jūsu vietne izskatās tieši tā, kā vēlaties.

Lapas stila pielāgošana ”Lapas stila pielāgošanas iespējas ir pieejamas dizaina panelī; Ir pieejami lappušu vai visu krāsu labojumi, fontu un tekstu lielumi un motīvi. Fona attēli var būt viens liels attēls vai mazāki attēli ar dakstiņiem atkarībā no jūsu vēlmēm.
Vietnes navigācijaVietņu navigācija tiek veikta viegli, izmantojot cilnes, kas atrodas dažādās vietās atkarībā no izvēlētās tēmas. Viens ierobežojums, ko mēs atzīmējām, bija tas, ka, šķiet, nav iespēju pievienot lapas vairāk nekā vienam slānim; piemēram, ja vēlaties izveidot galveno logrīku lapu un pēc tam apakšlapas zilajiem, sarkanajiem un zaļajiem logrīkiem.

Virb atbalsts atbildēja uz mūsu vaicājumu par to un ieteica mums izveidot “indeksa” lapu, kuru citām lapām mēs izmantotu. Tas bija pluss diviem kontiem – mēs priecājāmies, ka viņi atbildēja (un ātri!), Un ir iespējams novērst šo ierobežojumu.

Satura pārvaldībaSatura pārvaldība ir samērā vienkārša. Izveidotajām Web lapām varat pievienot jebkuru vēlamo saturu. Ievades lodziņa augšdaļā ir pieejams vienkāršs redaktors, kas katrai lapai ļaus pievienot saites, formatējumu, attēlus un dažādus stilus. Šajā lapā ir arī saite “failu glabāšana”, kur varat piekļūt failiem, kas tiek glabāti vietnē vai Dropbox kontā..
Fotoattēli un galerijasFotoattēli un galerijas ir viena no jomām, kurā Virb ir izcils. Ar pieejamajām tēmām varat veidot fotoattēlu lapas, galerijas un sarakstus ar attēliem. Pastāv dažādu veidu displeji, sākot no vertikālām un horizontālām galerijām līdz slaidrādēm un pat gaismas kastes opcijām, kas atver attēlus lielākus un aptumšo pārējo ekrānu. Lai pievienotu attēlus, noklikšķiniet uz Fotoattēli & Poga Video un var tieši augšupielādēt vairākus attēlus no datora. Attēlu pievienošana tieši no Flickr, Vimeo un Instagram ir pieejama arī.
Mobilo vietņu veidošanaVietnes mobilajām ierīcēm izveide notiek automātiski, izmantojot Virb; nav jāveic papildu darbs, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne mobilajās ierīcēs tiek apskatīta pareizi.
Sociālās koplietošanas integrācijaSociālās koplietošanas integrācija ir vienkārša, izmantojot logrīkus, kas iekļauti lietošanā Virb. Jūs varat viegli pievienot Facebook lodziņu “Patīk”, kurā redzamas jūsu jaunākās ziņas, vai sociālo mediju saišu kopu, lai fani varētu jums viegli sekot. Turklāt ir pieejami arī pielāgotāki logrīki, piemēram, Last.fm vai Open Table, kas var būt vērtīgi mūziķiem vai restorāniem.
Pielāgota dizaina pakalpojumiDizaina pakalpojumi, šķiet, nav pieejami tieši no vietnes Virb, lai gan jūs noteikti varētu nolīgt dizaina speciālistu, kas jūsu vārdā risinātu jūsu vietni Virb. Tomēr, ja godīgi, mēs domājam, ka tas ir pietiekami vienkārši, ka iesācējiem nebūs problēmu izveidot un atvērt vietni bez jebkādas palīdzības.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
UzstādītVirb iestatīšana ir vienkārša. Reģistrējieties, izvēlieties motīvu, pielāgojiet to pēc savas izvēles un piepildiet to ar saturu.
Web dizainsIr 26 dažādi motīvi, no kuriem jūs varat izvēlēties, tikai ar vienu vai otru klikšķi, un vienā un tajā pašā lapā varat mainīt krāsas un fontus. Augšupielādējiet arī fona attēlus un faktūras.
Navigācijas dziļumsŠķiet, ka tas ir ierobežojums, jo mēs nekur neredzam, ka būtu iespēja pievienot otru navigācijas slāni. Tas nozīmē, ka nevar izveidot apakšlapas.
Logrīki un lietotnesVietne piedāvā daudzus logrīkus, sākot ar logrīku Facebook Like Box līdz RSS plūsmas logrīkam, beidzot ar sociālās koplietošanas pogas logrīkiem, Twitter, OpenTable, Last.fm, emuāru un pielāgotiem logrīkiem..
MonetizācijaŠķiet, ka nav veids, kā gūt peļņu no Virb vietnēm, izņemot satura saites. Mēs neredzam veidu, kā, piemēram, iekļaut reklāmas vietas.
Apmeklētāju statistikaPievienojot vietnei Google Analytics kontu, jūs iegūsit nepieciešamo statistikas informāciju.
Fotoattēli, video un audioKā jau iepriekš tika atzīmēts, šajās vietās Virb spīd. Tos ir viegli augšupielādēt un parādīt dažādās konfigurācijās.
EmuāriPievienojiet savai vietnei vienkāršu emuāra lapu, un jūs jebkurā laikā varat augšupielādēt jaunu saturu un ziņas.
Google kartesJūs varat viegli pievienot logrīku ar Google Maps kodu. Tiešsaistē ir pieejams daudz karšu ģeneratoru, lai izveidotu pielāgotu karti savam biznesam vai jebkurai vietai, kuru vēlaties virzīt saviem klientiem.
HTML redaktorsTiem lietotājiem, kuriem ir zināma kodēšanas pieredze, vietne ļauj jūsu saturā izmantot dažus HTML.
Sociālo mediju integrācijaVirb ļauj veikt labu sociālo mediju integrāciju; sociālās saites sekotājiem, lai jūs atrastu, Facebook, piemēram, lodziņš, Twitter logrīks, kas parāda jūsu pēdējos tvītus, un iespēja ievilkt attēlus no sava Instagram konta tieši jūsu vietnē.
Glabāšanas telpaLīdz 500 MB krātuves vietas.
Biļetenu rīksVirb piedāvā Wufoo kā vēlamo rīku biļeteniem un adresātu sarakstiem. Tas ir bezmaksas līdz trim formām un mērogojams ārpus tā.
Foruma atbalsts.Mēs neredzam veidu, kā pievienot forumu vietnei Virb.
E-komercija / tiešsaistes veikals.Virb vietnes piedāvā vienkāršu veikala risinājumu, kuru varat pielāgot savām vēlmēm. Tas var arī iegūt informāciju tieši no Etsy vai Big Cartel.
Vārtejas integrācijaIr daži veidi, kā iestatīt maksājumu vārtejas saviem klientiem vietnē Virb. Vienkāršākais ir integrēt lielo karteli vai Etsy, kas piesaistīs visus jūsu ierakstus, kā arī vārtejas funkcionalitāti. Citas pieejamās iespējas ir Wazala, PayPal vai ārējās vietnes saites.
SEO draudzīgi.Virb piedāvā iespēju un mudina lietotājus katrai izveidotajai lapai pievienot lapu meta aprakstus un atslēgvārdus.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Aizsardzība ar paroli ir pieejama visai vietnei, kā arī atsevišķām lapām.
Google® AnalyticsViegli integrējams vietnē ar logrīku.
Vietņu veidotājs SecuritVirb piedāvā drošu mākoņa mitināšanu jūsu vietnei.
Vairākas valodasPašlaik vairākas valodas netiek atbalstītas, un Virb atbalsta informācijā ir minēts Google tulkotāja pievienošana, lai kompensētu šo problēmu.
Mobilo ierīču optimizācijaSākotnēji vietnes automātiski reaģē uz mobilajām ierīcēm.
CDN tehnoloģijaVirb atbalsta CDN tehnoloģiju, kas nodrošina tādu saturu kā attēli un CSS.
Veidlapas un aptaujasKontaktinformācijas veidlapas ir viegli iestatīt, citas būtu jādara ar kodu vai trešo personu veidlapu ģeneratoru.

Plāni & Cenu noteikšana

Cenas ir ļoti vienkāršas un saprātīgas ar Virb. Šīs vietnes veidotājam ir 10 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods, un šajā sākotnējā periodā pievienošanai netiek izmantota kredītkarte. Pēc izmēģinājuma perioda beigām jums jāmaksā par savu vietni; izmaksas mēnesī ir 10 USD mēnesī par katru vietni, kuru vēlaties izveidot.

Maksājumus var iestatīt, izmantojot kredītkarti vai debetkarti vai PayPal, un tas tiek automātiski iekasēts reizi mēnesī; nav ikgadēju norēķinu metožu, un jūs varat to jebkurā laikā atcelt. Šajā cenā ietilpst neierobežotas lapas, iebūvēts mobilais stils, vietnes pielāgošana, pielāgots domēns, visi attēli, audio un video, ar kuriem vēlaties koplietot, mākoņa mitināšana, integrēta emuāru platforma un daudz skaistu motīvu, kas jāizmanto jūsu vietnes izveidošanai stilīgs.

Tiem, kurus interesē e-komercija, Virb piedāvā veikalu integrāciju, failu glabāšanu, meklētājprogrammu optimizāciju un vietņu analīzi, lai palīdzētu virzīt trafiku uz jūsu vietni. Klientu atbalsts ir iekļauts jūsu ikmēneša maksā, kā arī lai arī pašreizējie lietotāji tiešsaistē ir sūdzējušies (apskatiet Facebook!) Par laiku, kas nepieciešams palīdzības saņemšanai, ja rodas problēma.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts Virb vietnē tiek sniegts vairākos dažādos veidos. Ir bijušas blēņas par atbalsta trūkumu, un mēs bijām pārsteigti par to, cik ilgs laiks bija nepieciešams, lai atbildētu uz mums pa e-pastu nosūtītu jautājumu par vietnes navigāciju..

Vietne piedāvā zināšanu pamats kuru varat meklēt, lai iegūtu atbildes uz daudziem biežākajiem jautājumiem, kas jums varētu rasties par vietnes Virb izveidi vai pārvaldīšanu. Ir arī video apmācība, kurā sniegti pamati jaunajiem lietotājiem, lai viņi varētu iepazīties ar platformu.

Vietnē Virb mēs neatradām nevienu tālruņa vai tērzēšanas atbalstu. Turklāt šķiet, ka kādreiz bija kopienas foruma sadaļa, kurā cilvēki varēja apspriest jautājumus un saņemt palīdzību no citiem lietotājiem; kas, šķiet, ir invalīds.

Kā jau minējām, uz mūsu e-pastu Virb atbalstam tika atbildēts tikai dažu stundu laikā. E-pasta atbalsts tiek piedāvāts no plkst. 9:00 līdz 18:00, no pirmdienas līdz piektdienai, EST.

Mēs nosūtījām savu jautājumu agri no rīta, un mums bija atbilde līdz pusdienlaikam. Nav slikti! Vēl labāk, ja e-pasta ziņojums bija draudzīgs un profesionāls, un tas sniedza labus padomus par problēmu, ar kuru mēs tikām galā. Kopumā šis e-pasts lika mums justies tā, it kā runas par Virba nāvi būtu pilnīgi pāragras.

Lietošanas ērtums

Virb ir ārkārtīgi viegli lietojams; vienkārši izvēlieties motīvu un sāciet noklikšķināt, lai pievienotu lapas un sadaļas, kas jums ir nepieciešamas jūsu vietnei. Ja vēlaties, varat augšupielādēt fona attēlus, logotipus un citus attēlus, kā arī audio un video ierakstus.

Viena svarīga lieta, kurai trūkst Virb, ir vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte; plaši zināms, ka tas ir vienkāršākais sistēmas tips. Pat ja tā, tas ir tāds vietņu veidotājs, kuru iesācēji var izmantot, lai viņi izskatās pilnīgi profesionāli, bez kodēšanas prasmēm vai programmēšanas zināšanām.

Saskarne ir vienkārša un ļoti viegli saprotama. Motīvi izskatās jauki, un tie nav sīkfailu griezēju stili. Katrs izskatās atšķirīgs, un to var pielāgot, lai lietotājam piedāvātu unikālu izskatu, vienlaikus ievērojot loģiskos ierobežojumus, kas ļauj ērti pārslēgt motīvus..

Iesācējiem lietotājiem patiks, cik viegli viņi var izveidot vietni; pieredzējuši lietotāji ienīdīs pilnīgas kontroles trūkumu pār procesu.

Kā jau minēts iepriekš, lapas tiek ātri pievienotas. Saturu lapām pievieno redaktors, kas līdzinās Microsoft Word lapai, tāpēc lielākajai daļai cilvēku būs viegli saprast, kā tajā manevrēt. Tāpēc satura pievienošana vai mainīšana ir vienkārša.

Secinājums

Kopumā Virb ir diezgan labs vietņu veidotājs iesācējiem un pat pieredzējušākiem lietotājiem..

Vietņu veidošanas platformas ir nepārtraukti jāattīsta un jāatjaunina, lai tās būtu svaigas un atbilstošas; mēs redzam, kā Virbs izzūd kibertelpā. Jau tagad sociālajos medijos nav neviena ziņojuma, un jautājumi un komentāri paliek bez atbildes.

Ir ļoti skaidrs, ka GoDaddy vēlas turpināt gūt labumu no pašreizējiem lietotājiem, taču viņi nevēlas tirgot produktu vai pievienot abonentu bāzei. Šī iemesla dēļ mēs iesakām potenciālajiem lietotājiem ilgi un smagi padomāt, pirms apņemties izmantot šo platformu.

Salīdzināt

Jaunava

90

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map