Vietņu vietnes 2016. gada pārskats


Vietne.com

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

Vietne.com

Vietne Vietne.com (Vistaprint uzņēmums) ir 15 gadu ilga vietņu izstrādātāja, kuru iecienījuši uzņēmumu īpašnieki, bezpeļņas organizācijas un tīmekļa dizaineri. Tīmekļa vietne ir 55 miljonu vietņu platforma. Vietne uzņēmumiem piedāvā īpašību, kas paredzēta mūža ilgumam, vai konkurētspējīgu cenu noteikšanu, kam nepieciešami vairāk funkciju. Šī uzņēmuma popularitāte pieaug citu galveno vietņu veidotāju vidū. Izlasiet mūsu tīmekļa vietnes pārskatu zemāk.

Plusi

 • Godīgi un konkurētspējīgi cenu plāni
 • 450 mobilajām ierīcēm draudzīga biznesa veidne
 • Vienkārši pievienot un rediģēt komponentus
 • Foto galerija iekļauta
 • Bezmaksas 30 dienu izmēģinājums
 • Datu analīze iekļauta

Mīnusi

 • HTML / CSS kodēšana ir ierobežota ar koda lodziņu lapā
 • Atbalsts pa tālruni ir ierobežots, izņemot tos, kas iekļauti Pro plānā
 • Lai izveidotu emuārus, var būt nepieciešami daži pētījumi
 • Vietnes neveido vietni jums

Pārskats

 • Vietne: www.webs.com
 • Galvenā mītne: Sudraba pavasaris, Merilenda
 • Dibināšanas gads: 2001. gads
 • Darbinieki: 50+
 • Izveidotās vietnes: 55 000 000+
 • Kategorijas: Vietņu veidotāju programmatūra
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Web.com ar vairāk nekā 3,3 miljoniem abonentu, 2200 darbinieku un vairāk nekā 20 fiziskām vietām Web.com ir sava klase. Web.com dalās ar atbalstošu uzņēmuma kultūru, vērtībām un komandas darbu un publisko šo informāciju vietnē. Uzņēmumam ar tik ilgu un lielu statusu ir priekšrocības un trūkumi.

Web.com piedāvā vienu no lielākajiem, daudzpusīgākajiem visu vietņu veidotāju produktu un pakalpojumu portfeļiem. Kaut arī veidnes ir tradicionālas un paredzētas darbībai, vietne Web.com ir kas vairāk nekā DIY veikals. Web.com nodrošina arī pilna servisa vietņu dizainu. Abas no šīm iespējām var dot labvēlīgus rezultātus personām vai uzņēmumu īpašniekiem, kuriem jāizveido un jāuztur vietne. Gaidiet, ka maksāsiet nedaudz augstākas likmes par Web.com plašajām funkcijām un pakalpojumiem.

Kas ir Web.com ieteicams?

Vietnes Web.com veidotājs ir ieteicams uzņēmumu īpašniekiem, veikalu īpašniekiem, emuāru autoriem un citiem, kuriem nepieciešama funkcionāla, aktīva vietne. Tas ir piemērots tiem, kas vēlas izveidot pamata vietni, vai tiem, kuriem kāds ir vajadzīgs, lai viņiem izveidotu sarežģītāku vietni.

Vietnes Web.com fokusa zona / specialitātes

Web.com koncentrējas uz funkcionālām vietnēm, kas netraucē un atbilst individuālām vai biznesa vajadzībām. Paaugstināts veidņu komplekts Web.com piedāvā vairāk nekā 2500 veidnes, kuras pēc satura pievienošanas var viegli nomainīt. Veidnes šķiet mazliet novecojušas, taču īpašnieki var iegūt pielāgotu vietni, kas atbilst viņu īpašajām dizaina vajadzībām. Ir pieejamas Unix, Linux un Windows mitināšanas paketes. Web.com veic labu e-komercijas darbu ar lieliskām pievienojumprogrammām un spraudņu iespējām.

Vietnes Web.com tehniskās specifikācijas / ierobežojumi

Web.com piedāvā standarta DIY vietņu veidotāju funkcijas veiksmīgai vietnei, kā arī iespēju ļaut kādam veikt darbu jūsu vietā. Tā ir funkcionāla, labi izstrādāta platforma e-komercijai ar iebūvētiem risinājumiem un interaktīvām paneļa opcijām.

Runājot par ierobežojumiem, lietotāja interfeiss nav tik draudzīgs lietotājiem, kā daži no Web.com jaunajiem konkurentiem, un nešķiet, ka Web.com piedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Mēneša cenu iespējas ir nedaudz augstākas šai pieredzējušajai, ļoti attīstītajai platformai.

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

Kaut arī cenu noteikšanas plāni nav skaidri norādīti Web.com vietnē, šķiet, ka pastāv pienācīgs visaptverošu ikmēneša maksājumu plānu komplekts pilnam mitināšanas risinājumam un veiksmīgs mārketings, kas nepieciešams uzņēmuma reklamēšanai. Tas nebūs lēts, taču vietne Web.com piedāvā reālu mārketingu, kas nepieciešams veiksmei tiešsaistē.

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

Web.com piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju, taču šo informāciju vietnē jūs viegli neatradīsit. Lietotāji sūdzas par atcelšanas grūtībām, kad esat reģistrējies.

Kas ir Web.com reputācija?

Pēc ilgas vēstures vietņu telpā šķiet, ka Web.com ir ieņēmis aizmugures vietu ar jauniem “pats-pats” klientiem. Kādreiz jaudīgākie un veiksmīgākie vietņu veidošanas risinājumi, šķiet, ka Web.com dažos veidos nav spējis sekot līdzi.

Lai gan uzņēmumam ir milzīgs sekojošais un viens no visplašākajiem pakalpojumu klāsta, tas ir piedzīvojis daudzas pārvērtības un, lai efektīvi izveidotu vietni, ir jāsamierinās ar jauniem pārspējējiem. Tiem, kuri joprojām dod priekšroku web dizainerim, kurš viņu labā paveiks darbu, Web.com labi darbojas šajā nozarē. Jaunākie pārskati liecina, ka vietnei Web.com ir laba reputācija pilna servisa dizaineru vidū un godīga reputācija ir tikai vietņu, kas nodarbojas ar darīšanu, īpašniekiem.

Kāpēc izvēlēties Web.com?

Web.com vietņu veidotājam ir sekojošs, milzīgs funkciju komplekts, vairākas tīmekļa vietnes dizaina un attīstības iespējas, un tas ir vērts atbalstīt lielus uzņēmumus un modernu e-komerciju. Šis uzņēmums dara visu.

Jautājums ir, vai viņi to dara labi? Ja vēlaties pieredzējušu, bagātu uzņēmumu ar vēsturi un iespējām sniegt plašus vietņu dizaina pakalpojumus, tērēt naudu un veikt ieguldījumus vietnē Web.com. Ja esat mazs uzņēmums, kam nepieciešama pamata darīšanas-pats vietne, ir desmitiem izmaksu ziņā efektīvu vietņu veidotāju alternatīvu, piemēram, Squarespace un Weebly, lai tās atbilstu jūsu vajadzībām..

Galvenās iezīmes

 • Pielāgojamas veidnes
 • SEO pastiprinātājs
 • Mobilo vietņu veidotājs
 • Sociālo mediju integrācija
 • Vietējo sarakstu atbalsts
 • Foto un video galerijas
 • Izvērstā tīmekļa analīze
 • Pielāgoti domēna vārdi
 • E-komercijas integrācija
 • Pielāgota e-pasta adrese
 • Mākonis Hostings
 • Paroles aizsardzība

Nozares ekspertu spriedums tīmekļa vietnē

Ekspertiem ir daži vārdi vietnei Webs.com, taču viņi arī ātri iesaka labākas alternatīvas. Runājot par bezmaksas versiju, ir grūti piedāvāt daudz kritikas. Ņemot vērā cenu, Webs.com ir salīdzinoši viegli lietojama programma, kas ļaus ikvienam izveidot un publicēt vietni. Vilkšanas un nomešanas redaktors novērš jebkādu kodēšanas pieredzi un ir ļoti draudzīgs iesācējiem.

Galvenā problēma gan ar bezmaksas, gan maksas pakotnēm ir tā, ka interfeiss ir vienkārši novecojis un tajā ir pārāk daudz kļūdu. Faktiski Web vietne kopš 2012. gada nav būtiski atjaunināta. Ar tehnoloģijas attīstības ātrumu tas var justies vairāk kā gadu desmiti nekā gadi.

Visbeidzot, ja jūs meklējat pieejamu, uzticamu, pielāgojamu un ērti lietojamu vietņu veidotāju, ir labākas iespējas. Vietnei.com vienkārši nav izdevies saglabāt konkurētspēju.

 • www.websitetooltester.com/lv/reviews/webs-com-review/

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes tīmekļa vietnē

Neskatoties uz negatīvu klientu atsauksmju plūdiem attiecībā uz vietni.com, man tomēr izdevās atrast dažas pozitīvas atsauksmes. Diemžēl vairums no viņiem izklausās kā surogātpasts. Autori nesniedz daudz informācijas un ātri iekļauj saiti uz viņu pašu vietni. Ja kaut kas ir, lietotāji ir priecīgi, ka viņi var izveidot vietni bez maksas.

Vēl viena problēma, kas liek apšaubīt patērētāju atsauksmju precizitāti, ir ļoti līdzīga “Web.com” esamība. Veicot pats savus meklēšanas rezultātus, rezultāti tika vienmērīgi sadalīti starp Web.com un Web.com informācijas parādīšanu. Varbūt Web.com ir neveiksmīgs kritikas saņēmējs, kam vajadzētu būt vērstam uz Web.com. Ņemot vērā nelielo domēnu vārdu un meklēšanas rezultātu atšķirības, ir grūti patiesi novērtēt, kā jūtas lietotāji.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības tīmekļa vietnē

Lasīt tīmekļa vietņu lietotāju atsauksmes ir gandrīz sāpīgi. Kaut arī praktiski katrs vietņu veidotājs ir saņēmis zināmu kritiku, parasti tas iegūst efektīvāku formu. Tomēr tīmekļa vietņu lietotāju sūdzības ir tieši dusmīgas. Cilvēki neraksta, lai sniegtu noderīgus ieteikumus par pakalpojuma uzlabošanu. viņiem ir asinis.

Šķiet, ka lielākā daļa problēmu rodas ar programmas bezmaksas versiju. Ir daudz ziņojumu par to, ka cilvēki zaudē piekļuvi savai vietnei pat pēc vairāku gadu darba satura veidošanā un publicēšanā. Fakts, ka klientu apkalpošanas pārstāvji šķiet nenotverami, noteikti nepalīdz mazināt mērenību. Kopumā vietne.com saņēma vienas zvaigznes novērtējumu. Balstoties uz lietotāju atsauksmēm, izklausās, ka jums vajadzētu darboties otrādi.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webs.com?rating=5

Dizains & Pielāgošana

Vietnes Web dizains un pielāgošanas iespējas ir vairāk nekā piemērotas, sākot no veidnēm un beidzot ar lietojamību. Zemāk ir daži Web dizaina un pielāgošanas stiprie punkti.

IezīmePārskats
Vietnes veidnesVietnes izmantoja no 40 līdz 450 mobilajām ierīcēm draudzīgām un modernām biznesa vietņu veidnēm. Lietotāji no šīm veidnēm izvēlas bezmaksas pakalpojumu vai par minimālu cenu, kas ietver dažas pievienotās funkcijas. Ja jūsu biznesam nepieciešami e-komercijas risinājumi, tīmekļa vietne piedāvā arī dažas uzlabotas veidnes.
 • Veidņu un krāsu palete daudzveidība un kvalitāte.Veidnes ir izgatavotas uzņēmumiem dažādās krāsu paletēs un stilos. Jūs izvēlaties no sešiem izkārtojumiem, kas labi darbojas, lai parādītu jūsu produktus un pakalpojumus. Ja pārdomājat, var viegli piemērot citu veidni.
 • Iepriekš atlasītas veidnes un vietnes izveidošana no nulles. Web ir vietņu veidotājs, kas pats to dara, un tas paļaujas uz veidnēm. Ja vēlaties izveidot savu vietni no nulles, iespējams, ka jūsu vietnei būs arī citi vietņu veidotāji
Vietņu veidotāja saskarneVietnes Web vislabāk nodrošina klientiem intuitīvu vietņu veidotāju saskarni. Darbs ar krāsām, saturu un attēliem ir vienkāršs iesācējiem vai vidējiem datora lietotājiem. Izmantojot drošu konta pieteikšanos no tīmekļa vietnes, jūs piekļūstat savām lapām, veicat izmaiņas un redzat tūlītējus atjauninājumus savā vietnē./td>
Lapas stila pielāgošana ”Lapas stila pielāgošana attiecas uz jūsu spēju personalizēt vietni, modificēt saturu un komponentus un pēc vajadzības mainīt HTML / CSS kodu. Tīmekļa vietne lieliski pielāgojas lapas stila pielāgošanai, izņemot koda pielāgošanu.
 • Personalizēšanas dizaina izvēle.Tīmekļa vietnes var personalizēt, ņemot vērā attēlus, saturu, sociālos medijus, lietotnes un dažus mārketinga rīkus.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un satura rediģēšanas brīvībaRediģēšanas elementi ir vienkārši. Jūs varat ātri mainīt izmērus un rediģēt saturu. Ir zināma pakāpe, kā pielāgot veidņu fona krāsas, vai arī varat izvēlēties citu veidni un krāsu motīvu.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam?? HTML / CSS koda rediģēšana netiek parādīta kā līdzeklis, taču šķiet, ka ir metodes HTML tagu pievienošanai. Lapā varat ievietot koda lodziņu.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarne.Tīmekļa vietne atvieglo vizuālo rediģēšanu interaktīvā platformā. Lai piesaistītu apmeklētājus un pārdotu produktus, varat pievienot kartes, video, fotoattēlus, e-komercijas funkcijas un citus elementus.

Kad esat izlēmis izmēģināt vietni.com, jūs izvēlaties dizaina veidni un tad pielāgojat savas lapas savām biznesa vajadzībām. Varat bez maksas iestatīt savu vietni un baudīt citas funkcijas vienā no zemo cenu cenu modeļiem.

Vietnes navigācijaVietņu navigācija ir iebūvēta veidnēs un to var pielāgot, lai tā atbilstu jūsu uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem. Webs piedāvā neierobežotu lappusi jebkuram no trim cenu plāniem. Jūsu klienti mobilajās ierīcēs varēs pārvietoties jūsu lapās, kamēr jūs izvēlēsities pareizo veidni.
Satura pārvaldībaWeb vietņu veidotāja saturu ir viegli mainīt, stilu un pārvietošanu. Kamēr jums ir interneta savienojums, jebkurā laikā varat pieteikties savā kontā un piekļūt savam saturam. Izmaiņas notiek vienmērīgi, un tūlītēja augšupielāde jūsu vietnē.
Fotoattēli un galerijasNeatkarīgi no tā, vai jums ir produktu fotoattēli vai arī jums ir nepieciešami attēli no Web fotoattēlu galerijas, jums ir iespējas. Blakus attēliem varat ievietot produktu aprakstus, cenas, nodokļus un nosūtīšanu, produkta statusu un citu.
Mobilo vietņu veidošanaWeb tagad piedāvā simtiem mobilajām ierīcēm draudzīgu veidņu, lai klienti varētu pārvietoties jūsu vietnē savās mobilajās ierīcēs. Ja jūs izmantojat 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu vai kādu no Web trīs plāniem par saprātīgu cenu, tiek iekļauta vietņu izveide mobilajām ierīcēm.
Sociālās koplietošanas integrācijaTīmekļa vietnēs ir pilnībā ielādētas sociālo mediju integrācijas iespējas. Klientu labā savā vietnē varat iekļaut dažas vai visas galvenās sociālo tīklu platformas. Google+, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Tumblr, Vimeo un daudz ko citu.
Projektēšanas pakalpojumiVietnes Web nepiedāvā jums izveidot vietni. Šī platforma “dari pats” ir vienkārši pietiekami vienkārša, ka jums nav nepieciešams vietnes izstrādātājs un izstrādātājs. Ja esat liels bizness ar unikālām attīstības vajadzībām, citi uzņēmumi to dara labi.

Iespējas & Rīki

Tīmekļa vietne ir pilna ar klientiem vērstām funkcijām, un tūkstošiem mazu uzņēmumu pārdod savus produktus un pakalpojumus, izmantojot tīmekļa vietni. Nebūsiet vīlušies tīmekļa vietnes funkciju sarakstā.

IezīmePārskats
Vietnes iestatīšanaVietne Web piedāvā četrus vienkāršus soļus, lai iegūtu izcilu vietni. Process ir tikpat vienkāršs kā iestatīšana, pievienojiet saturu, publicējiet un optimizējiet apmeklētājus. Tīmekļa vietne sniedz jums informāciju par procesu jūsu tīmekļa vietnēs un navigācijā, lietotnēs, zīmola veidošanā, publicēšanā un koplietošanā. Lietotāji ziņo par pozitīvu un intuitīvu pieredzi.
Web dizainsPirmais Web tīmekļa izstrādes procesa solis ir ritināt tūkstošiem biznesa veidņu. Jūs izvēlaties stilu, krāsu shēmu un lapas izkārtojumu, kas atbilst jūsu biznesa kultūrai un vajadzībām. Web ir 450 veidnes, no kurām izvēlēties, ieskaitot mobilo iespēju iespējas. Tad jūs katrā lapā paļaujaties uz “celtniecības joslu”, kas palīdzēs vilkt un nomest elementus, ievietot komponentus un veikt labojumus.
Pielāgots domēna vārds
Navigācijas dziļums:Visos jūsu Web plānos jūsu klienti apmeklē neierobežotas lapas. Neatkarīgi no mazā biznesa lieluma, jūs saņemat lapas, kas jums vajadzīgas, lai koplietotu savus produktus. Jūsu struktūrai ir simtiem dizainparaugu, no kuriem izvēlēties.
Logrīki un lietotnesAtšķirībā no dažiem vietņu veidotājiem, tīmekļa vietnes piedāvā gan sākuma ekrāna logrīkus klientu mijiedarbībai, gan lietotnes klientu iesaistīšanai un lojalitātei. Vietne arī sadarbojas ar Pagemodo sociālā mārketinga jomā un ContactMe kontaktu pārvaldībai.
MonetizācijaVietne Web piedāvā diezgan spēcīgus e-komercijas risinājumus, kas darbojas tūkstošiem tiešsaistes pārdošanas uzņēmumu. Vietnēs PayPal, Etsy un Stripe jūs saņemat standarta norēķinu un rēķinu integrācijas iespējas.
Apmeklētāju statistikaVietne Stats piedāvā uzlabotu tīmekļa analīzi. Uzziniet vairāk par vietnes trafiku un veicat darbības, pamatojoties uz jūsu izveidoto statistiku.
Fotoattēli, video un audioTā kā tiešsaistes konkurence ir liela, audio, foto un video ir ļoti svarīgi mazu uzņēmumu panākumiem. Tīmekļa tīmekļa saskarne šo komponentu ievietošanai ir vienkārša un pārvaldāma caur veidotāju joslu. Atlasiet Attēlu, Fotogaleriju, Video, Pogu un daudz ko citu.
EmuāriEmuāra vietni var pievienot, izmantojot emuāra lietotni. Jūs varat iekļaut automātiskas ziņas. Tīmekļa emuāru veidošana nav tik viegli un izturīga kā dažu citu vietņu veidotāju. Lai to iestatītu, jums, iespējams, jāpaļaujas uz Web palīdzības lapu. Daži citi vietņu veidotāji piedāvā lielāku elastīgumu emuāru veidošanas vērtībā.
Google kartesTīmekļa vietne ļauj ātri un ērti ievietot Google kartes.
HTML redaktorsTīmekļa vietnēs HTML redaktors netiek atbalstīts; tomēr lapā var iekļaut koda lodziņu.
Sociālo mediju integrācija
Veidlapas un aptaujasIzmantojot HTML koda lodziņu lapā, ir iespējams iegult formas un aptaujas. Iespējams, ka šai funkcijai ir nepieciešami daži pētījumi tīmekļa palīdzības lapā, ja vien neesat lietpratējs datorā.
Glabāšanas telpaLietotāji saņem 500 MB par bezmaksas pakalpojumu, 1 GB sākuma plānam, 5 GB uzlabotajam plānam un neierobežotu krātuvi Pro plānam.
Biļetenu rīksVietne Web partneri ar ContactMe veic e-pasta ziņojumu apkopošanu biļeteniem un sūtītājiem. Paredzams, ka maksa būs USD 5 mēnesī / mēnesī. Vēl viena iespēja ir iegult HTML uztveršanu lapas koda lodziņā.
Foruma atbalstsVietne nodrošina foruma atbalstu bezmaksas abonentiem, vienlaikus maksājot abonentiem, lai saņemtu gan foruma atbalstu, gan tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Lai saņemtu atbalstu pa tālruni, abonentiem jāreģistrējas Pro plānā.
E-komercija / tiešsaistes veikalsJums būs nepieciešams Webs Enhanced vai Pro plāns 20 preču vai lielākam veikalam. Izmaksas ir saprātīgas, un Pro plāns ietver meklētājprogrammu iesniegšanu un optimizēšanu, Google reklamēšanu, e-pastu, tiešraides tērzēšanu un atbalstu pa tālruni. Vietņu e-komercijas risinājumi ir piemēroti maziem un vidējiem uzņēmumiem.
Vārtejas integrācijaAtšķirībā no dažiem vietņu veidotājiem savā klasē, Webs piedāvā dalības vārtu pakalpojumus, kurus var paplašināt arī jūsu klienti. Tas palīdz jums veikt tiešu mārketingu un bloķēt lapas skatīšanu biedram.
SEO draudzīgiVietne piedāvā SEO rīkus, izmantojot lietotņu veikalu. Pro plāns piedāvā dažus mārketinga rīkus, tostarp SEO Booster, lai palīdzētu atrast tīmekļa klientus. Tīmekļa vietne iesniedz ierakstus arī vietējos tiešsaistes katalogos, tostarp Google, YP.com un Yahoo.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Tīmekļa lietotāji jebkurā laikā izveido paroli aizsargātu kontu, lai pieteiktos un rediģētu savu vietni.
Google® AnalyticsVietnes tiek integrētas ar Google App Suite (lai sāktu, iespējams, būs vajadzīga nedaudz lielāka izpratne un daži palīdzības faili). Veids analītikai izmanto statistiku pēc noklusējuma.
Vietņu veidotāju drošībaWeb, tāpat kā visi vietņu veidotāji, nopietni uztver drošību un izmanto vadošās klientu paroles aizsardzības iespējas. Ņemot vērā šī uzņēmuma vēsturi un lielumu, prioritāte ir drošība.
Vairākas valodasTīmekļa vietne atbalsta 13 valodas. Varētu šķist, ka Webs piedāvā tīmekļa vietņu veidošanu šīm valodām un arvien vairāk iekļauj.
Mobilo ierīču optimizācijaWeb 450 jaunajās veidnēs ir iekļauta optimizācija mobilajām ierīcēm, lai klienti varētu izskatīt un iegādāties jūsu produktus un pakalpojumus mobilajā ierīcē. Mobilās veidnes ir iekļautas bezmaksas pakalpojumā un arī Web trīs cenu plānos.
CDN tehnoloģijaVietnei Web ir līdzīga platforma ar nosaukumu Tīkla risinājumi uzlabotiem DNS pakalpojumiem, augsta pieejamība un augsta veiktspēja.

Plāni & Cenu noteikšana

Vietne klientiem piedāvā bezmaksas pastāvīgu vietni un mitināšanu! Vietnēm, kurām nepieciešami e-komercijas līdzekļi, viens bezmaksas un trīs cenu plāns ir vairāk nekā dāsns. Uzņēmums vietnē parāda savus cenu plānus un iespējas. Varat reģistrēties bez maksas vai izvēlēties no trim konkurējošiem ikmēneša cenu plāniem, pamatojoties uz jūsu biznesa vajadzībām. Visi trīs apmaksātie plāni piedāvā:

 • Bezmaksas hostings
 • Neierobežots lapu skaits
 • Tīmekļa zīmolu noņemšana
 • Lapu paroles aizsardzība
 • Mobilo ierīču optimizācija
 • Statistika

Piedāvātie cenu plāni

 • Bezmaksas. Uzņēmumiem, kuriem ir tikai pieci produkti un viens attēls, jūs varat tos pārdot bez maksas.
 • Starteris. Nelieliem e-komercijas uzņēmumiem mēnesī 5,99 USD sākuma plāns piedāvā iepriekš norādīto sarakstu, desmit produktus un divus attēlus, dažas reklāmas, e-pasta atbalstu un 1 GB krātuves.
 • Uzlabots. Mazajiem vai vidējiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami plašāki e-komercijas līdzekļi, 12,99 ASV dolāru mēnesī uzlabotais plāns piedāvā iepriekš norādīto sarakstu, 20 veikalu produktus, citas tēmas, trīs e-pasta adreses, e-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un 5 GB krātuves.
 • Pro. Lielākajai daļai vidēja biznesa īpašnieku 22,99 USD mēnesī Pro plāns piedāvā iepriekš norādīto sarakstu, neierobežotu veikalu produktus, vairāk motīvu, 25 e-pasta adreses, meklētājprogrammu iesniegšanu un pastiprināšanu, 100 USD Google reklāmās, e-pastu, tiešraides tērzēšanu un atbalstu pa tālruni. un 5 GB krātuves.

Vietne piedāvā ļoti konkurētspējīgus plānus, lai pielāgotos ikvienam mazā biznesa īpašniekam vai bezpeļņas uzņēmumam. Viss iekļaujošās iespējas ir dāsnākas nekā daudzi savas klases tīmekļa veidotāji.

Apsveriet šādus faktorus cenu noteikšanā:

 • Vai tas piedāvā bezmaksas plānu? Jā, uzņēmumu īpašnieki var baudīt bezmaksas ilgtermiņa vietni vai 30 dienu izmēģinājumu vienā no Web trīs cenu plāniem.
 • Vai ir kādi izmēģinājuma periodi, vai arī tiem jāpievieno kredītkartes?? Jūs varat pievienoties bez maksas, iesaistīties 30 dienu bezmaksas izmēģinājumā vai abonēt vienu no trim plāniem. Šajā gadījumā maksājumam būs nepieciešams kredītkartes numurs vai PayPal konts..
 • Cik pieņemamas ir premium klases paketes salīdzinājumā ar konkurentiem? Tīmekļa vietne ir ļoti pieņemama opcija lielākajai daļai uzņēmumu īpašnieku, un tajā ir daudz bezmaksas pakalpojumu pamata vajadzībām.
 • Vai jūs varat izveidot profesionālas tīmekļa lapas, izmantojot tikai bezmaksas versiju?? Jā, jūs varat noformēt savu vietni bez maksas un palikt uz bezmaksas plāna, cik ilgi vien vēlaties.
 • Vai maksājums tiek veikts katru mēnesi / gadu?? Mēneša cenas ir balstītas uz divu gadu plāniem.

Klientu atbalsts

Vairāk nekā 15 gadu laikā vietņu veidošanas biznesā Webs ir izveidojis labas klientu atbalsta iespējas, un klienti, šķiet, ir diezgan apmierināti. Tā kā tīmekļa vietņu iestatīšana ir diezgan vienkārša, šī “pats-pats” platforma ir paredzēta minimālam atbalstam. Vietnē Palīdzība un Kontakti Web izmanto Zendesk, lai atbalstītu klientus.

 • BUJ Informāciju meklējiet FAQ.
 • Tiešraides Čats. Uzdodiet jautājumu tiešraidē.
 • Atbalsta kopienas forumu. Atbildes meklējiet Atbalsta kopienas forumā.
 • Atbalsta centrs. Pamatojoties uz tēmu, meklējiet atbildes uz Atbalsta centra jautājumiem.
 • Atlasiet A tēma. Izvēlieties konkrētu tēmu, lai saņemtu atbildes.
 • Resursu centrs. Apmeklējiet resursu centru, lai sāktu darbu ar jaunu vietni.
 • Konta pieteikšanās. Klienti piesakās tieši no tīmekļa vietnes.

Kopumā Webs piedāvā dažas klientu atbalsta iespējas. Tālruņa zvanu var atturēt, ja vien jūs neesat abonējis Pro plānu, jo Web lapās netiek rādīts neviens numurs. Dažos palīdzības līmeņos tiek piedāvāts tālruņa numurs.

Lietošanas ērtums

Lietotāji uzskata, ka tīmekļa vietnes ir viegli uzsāktas, ātri izveidojamas un viegli kopjamas. Jūs veidojat savu vietni, kā jums iet, izmantojot dizaina veidni un sešas izkārtojuma iespējas. Vietne piedāvā izcilu “pašrocīgi darītavas” pieredzi iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem.

Kaut arī prasmju līmeņi atšķiras atkarībā no tā, kuriem ir nepieciešama jauna vietne un kuri vēlas izveidot savu vietni, vieglums vai grūtības atšķiras arī katram cilvēkam. Tā kā tīmekļa vietne piedāvā bezmaksas vietni, nav ko zaudēt, veltot laiku, lai apstrādātu procesu un uzzinātu, vai vēlaties kļūt par abonentu. Lietotāji tīmekļa vietnes uzskata par intuitīvām, lietotājam draudzīgām un viegli uzstādāmām un pārvaldāmām.

Interfeisa vienkāršība. Saskarne ir gan vizuāla, gan interaktīva, piemērota lielākajai daļai lietotāju, jebkura veida vietnēm.

Piemērots iesācējiem / pieredzējušiem lietotājiem. Web vietņu veidotājs ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Kaut arī tirgū ir progresīvāki vietņu veidotāji un tīmekļa dizaineri, Webs piedāvā gandrīz visu, kas vajadzīgs maza uzņēmuma īpašniekam, par pieņemamām cenām.

Visu laiku saglabājiet kontroli pār vietni. Web uptime ir lielisks, tāpat kā vairums vietņu veidotāju mūsdienu tirgū, un jūs pilnībā kontrolējat savu vietni.

Sniegta redaktora palīdzība. Vietne Web piedāvā dažas tiešsaistes palīdzības iespējas, tostarp palīdzību redaktorā, tiešsaistes tērzēšanu, atbalstu pa tālruni un parastu emuāru.

Web nodrošina pielāgojamu risinājumu, kas labi pielāgojas mainīgajam biznesam. Kad jūs izlemjat par veidni un cenu plānu, tas palīdz ņemt vērā jūsu biznesa stāvokli un vietnes iespēju potenciālo nākotni.

Secinājums

Web vietņu veidotājam ir spēcīga sekošana. Vietne nodrošina bezmaksas plānu vai trīs saprātīgus cenu plānus privātpersonām, mazo uzņēmumu īpašniekiem un bezpeļņas organizācijām. Plāni ir vairāk nekā dāsni, un tajos ir iekļautas dažas funkcijas, par kurām daudzi citi vietņu veidotāji cer jums maksāt.

Ar interfeisu ir viegli strādāt, un kodēšanai un tiešajam tālruņa atbalstam ir tikai daži ierobežojumi. Kopējie plusi ir plaši, un mīnusu ir maz, izvēloties tīmekļa vietnes, lai izveidotu sava biznesa vietni.

Web ir samērā spēcīgs vietņu veidotājs daudziem maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem vai uzņēmumiem, kas nav e-komercijas uzņēmumi. Funkcijas ir plašas, un tās rada tikai dažas bažas. Vietnes piedāvā bezmaksas vai konkurētspējīgas cenas. Lai paplašinātu uzņēmumus, kuriem nepieciešama mūsdienīga veidņu konstrukcija, mobilitātes iespējas un mērogojamība, tīmekļa vietņu veidotājam ir tas, kas jums nepieciešams. Vislabākā izvēle ir to izmēģināt bez maksas un uzzināt pats.

Salīdzināt

Vietne.com

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map