Vietņu veidotāju atsauksmes


Izlasiet vietņu veidotāju atsauksmes

Mēs saprotam, cik grūti ir saglabāt sajūsmu par savas vietnes izveidi, kad esat sapinušies izdomāt pareizo vietņu veidotāju. Varbūt jūs nezināt, ko meklēt, vai varbūt jums nav ne jausmas par to, kādas funkcijas jums ir vajadzīgas, vai pat to, kas tur atrodas. Tāpēc mēs esam veikuši izmeklēšanu jūsu labā. Izlasiet mūsu tīmekļa pārziņu pārskatus, lai uzzinātu, ko katrs vietņu veidotājs var piedāvāt un ko katrs dara vislabāk.

  PĒDĒJĀS ATJAUNINĀTĀS: 2017. gada 10. marts

AAWebmasters.com ir neatkarīga tīmekļa pārziņu asociācija, un šeit vietnē izteiktie viedokļi, pārskati un klasifikācija ir AWA pašu ziņā. Vietne saņem kompensāciju par pārskatītajiem produktiem un pakalpojumiem. AAWebmasters.com rūpīgi pārbauda katru produktu vai pakalpojumu un piešķir labākajiem labāko rangu. AAWebmasters.com nepublicē informāciju par visām pieejamajām e-komercijas platformām, vietņu veidotājiem vai tīmekļa mitinātājiem. Lai skatītu sīkāku informāciju, noklikšķiniet šeit.

Reklāmdevēja informācijas atklāšana

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Kvadrāts

Ir satriecoši izskatās svarīgi? Kvadrātu laukums noteikti ir vērts apskatīt, ja jūsu vietne ir intensīva attēlos, iespējams, fotogrāfiem, māksliniekiem, restorāniem un kāzu plānotājiem. Skaisti, profesionāla izskata vietnes ir viegli izveidojamas bez jebkādas kodēšanas pieredzes, un arī emuāru veidošanas platforma nopelna lieliskas atsauksmes.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Wix

Nav tehnisko iemaņu? Wix ļauj jums izvēlēties no vairāk nekā 500 profesionāli izstrādātām bezmaksas veidnēm, lai ātri un ērti izveidotu savu uzmanību piesaistošo vietni, un tas viss nav vajadzīgs nekādas tehniskas vai dizaina zināšanas. Wix ir ļoti intuitīvi lietojams ar ļoti īsu mācīšanās līkni.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Weebly

Ir mazs bizness? Weebly ir nopietnu emuāru veidotāju, uzņēmēju un mazu uzņēmumu tīmekļa veidotāju izvēle. Satiksmes informācijas panelī tiek parādīta visa veida statistika par jūsu vietnes apmeklējumiem. Tehniski slīpiem ir pieejama HTML / CSS kodēšana, lai iegūtu sīkāku pielāgošanu.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Yola

Vai esat vietnes jauniesācējs? Yola ir paredzēts mazu un mikrouzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas ietaupīt naudu, veidojot savas vietnes. Tas ir patiešām ērti lietojams, velkot un nometot elementus, un dažās stundās varat izveidot un palaist savu vietni.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Džimdo

Nepieciešama vietne ar e-komerciju? Jimdo piedāvā e-komercijas risinājumu, kā arī tīmekļa veidošanu. Jimdo ir vairāk saistīts ar funkcionalitāti, nekā meklē vidēju tīmekļa veidotāju, taču tas ir pilnībā pielāgojams, ja mazliet zināt kodēšanu. Tajā ir palīdzība, izmantojot aktīvo kopienas forumu.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Web

Nepieciešama dalības vietne? Lai gan ikviens var izveidot vietni ar tīmekļa vietnēm, tās piedāvātās funkcijas ir vislabāk piemērotas maziem uzņēmumiem un uzņēmējiem. Viena no šīm funkcijām ir spēja viegli izveidot dalības vietni, neizmantojot ārēju lietotni.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Mēness augļi

Mīliet vecā stila vietnes? Moonfruit ir vecāks vietņu veidotājs, kas nesatur visu modernāko konkurentu zvanus un svilpes. Moonfruit ir vislabākais cilvēkiem, kuriem ir laiks un pacietība, lai izveidotu savas vietnes, un viņi nav pilnīgi iesācēji vai tehnofobi.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

VietneBuilder.com

Vēlas maksāt par izvēli? Vietne vietneBuilder.com lepojas ar vairāk nekā 10 000 veidnēm, fotogrāfiju attēliem, vairākām vietnēm un pilnu funkciju komplektu, taču tie nav pieejami ar programmatūras bezmaksas versiju. Vietņu veidošanas saskarne ir tīra un viegli lietojama, lai gan bieži tiek pārdoti sludinājumi.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Themify Builder

Vēlaties WordPress motīvu? Vietnes Themify veidotājs atbalsta vairāk nekā 40 WordPress motīvu un nodrošina spraudni trešo personu motīviem. Atšķirībā no citiem vietņu veidotāju pakalpojumu sniedzējiem, Themify nenodrošina domēna vārdu vai vietnes mitināšanu – jūs pats to iegūstat..

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

GoDaddy vietņu veidotājs

Nezināt, kas jums nepieciešams? GoDaddy vietnes veidotājs ir vispārīgs
paredzēta ikvienam, kurš vēlas izveidot savu vietni. Veidnēs ir iekļauts e-komercijas veikals uzņēmumu īpašniekiem. GoDaddy klientu atbalsta sistēma ir ļoti spēcīga, un tajā ir iekļauta tiešraide.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Web plūsma

Vietņu veidošana citiem? WebFlow ir nopietna iespēja pieredzējušiem dizaineriem un izstrādātājiem, kuri vēlas uzlabotāku, bez koda izveidojamu tīmekļa veidošanas platformu. WebFlow ļauj izveidot patiesi pielāgotas vietnes ar piekļuvi kodam, ja nepieciešams.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Webydo

Vēlaties dizainera vietni? Webydo ir izveidojis tīmekļa dizaineris profesionāliem tīmekļa dizaineriem, kuri vēlas radīt ārkārtas vietnes, bet nevēlas iemācīties kodēt. Papildus tradicionālajiem dizaina elementiem ir arī pārsteidzoši animācijas efekti un koncentrēšanās uz adaptīvu dizainu.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Pārsteidzoši

Vajadzīga tikai viena lapa? Pārbaudiet pārsteidzoši, ja jums nepieciešama gludā, vienas lapas un mobilajām ierīcēm piemērota vietne. Izmantojot bezmaksas mobilajām ierīcēm piemērotas veidnes, īsā laikā varat ērti izveidot vietni. Jūsu mājas lapas garais vienas lapas formāts var nedaudz pierast.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Webnode

Vai svarīgas ir vairākas valodas?? Uzņēmumu īpašnieki, kas veic uzņēmējdarbību globālā mērogā, izmantojot WebNode, var sasniegt klientus 20 valodās. Visas veidnes ir pilnībā funkcionējošas, taču, iespējams, būs jāpielāgo daži pielāgojumi, lai tās atbilstu pašreizējām augstas kvalitātes, spīdīgā dizaina cerībām.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

WebStarts

Vēlaties tukšu audeklu? Atbrīvojiet savu iekšējo dizaineru, izmantojot WebStarts, velkot jebkuru dizaina elementu jebkurā vietā jūsu vietnē – tas ir pilnībā nestrukturēts. Motīvi ir vēl pielāgojami un automātiski pārvēršas vietnēs, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Web.com

Vēlaties, lai kāds to uzbūvētu? Vietne.com nodrošina DIY tīmekļa veidotāju programmatūru, kas ļauj izveidot vienkāršu, vienkāršu un funkcionālu vietni. Tomēr viņi piedāvā arī pilnībā pielāgotu tīmekļa dizaina pakalpojumu, kurā jūs aprakstāt savu sapņu vietni un viņi to izveido jums.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

VietneBuilder.com

Picky par jūsu dizainu? Izmantojot vairāk nekā 10 000 biznesa veidnes, mazo uzņēmumu īpašniekiem ir jāatrod tāds, kas viņiem patīk vietnē SiteBuilder. Iesācēju vietņu veidotāji var viegli izveidot salīdzinoši profesionāla vietnes ar vilkšanas un nomešanas redaktoru.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

lauku mājas ferma

Tikai biznesa uzsākšana? Homestead ir paredzēts maziem uzņēmumiem, kuriem ir vajadzīgas diezgan vienkāršas vietnes. Tas ir pagājis kādu laiku, un tā veidnes nav tik modernas kā citu vietņu veidotāju veidnes. Lai pārbaudītu Homestead, varat izmantot plašo 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Jaunava

Portfeļa izveidošana? Virb ir piemērots tiem, kas izveido attēla ietilpīgu portfeli. Vietnes iestatīšana un dažādu tēmu eksperimentēšana ir vienkārša, un galeriju un fotoattēlu lapu izvēlei ir diezgan daudz. Fotoattēlu pievienošana tieši no Flickr un Vimeo ir vienkārša.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Tērzēšanas veidotājs

Vēlaties vienkāršu vietni? IM Creator ļauj ātri izveidot vienkāršu un profesionāla izskata vietni. Šajā gadījumā “liesa” nozīmē slidenu un smagu attēlu, pamatojoties uz vienu no vairāk nekā 70 labi izstrādātām veidnēm, kuras visas ir iepriekš aizpildītas ar parauga saturu. “Ātrs” ir izveidots pateicoties lieliskajam vilkšanas un nomešanas redaktoram.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

Vienkāršā vietne

Meklē vienkāršu un ātru? SimpleSite ir piemērots tiem, kas vēlas vienkārši ātri izveidot vietni un pārāk nerūpējas par to, kā tā izskatās. Vietnes, kas izveidotas, izmantojot vietni SimpleSite, neizskatās ļoti profesionāli, un pielāgošanas iespējas ir ierobežotas.

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

uCoz

Neesat pārliecināts par pielāgošanu? uCoz ļauj jums izveidot pilnībā piedāvātas vietnes ar pilnu pielāgošanas iespēju klāstu. Sāciet ar nevienu, izmantojot 250 pieejamās veidnes, mainiet lapas stilu un pievienojiet spraudņus, vai arī pilnībā iesaistieties HTML / CSS kodā..

LASĪT PĀRSKATĪŠANU
PAMĒĢINI TO TAGAD

MotoCMS

Nepieciešams vienkāršs un skaists dizains? MotoCMS ir ērti lietojams vietņu veidotājs, kas ļauj jums izveidot profesionālas vietnes WYSIWYG (tas, ko redzat, tas, ko jūs saņemat) režīmā. Kopš pirmās darbības uzsākšanas 2008. gadā tas ir piesaistījis daudz fanu un atbalstītāju, it īpaši iesācēju vidū.

Jaunākie raksti

Skatīt visas ziņas

nav attēla

Salīdziniet InMotion Hostings salīdzinājumā ar FatCow: kurš ir labākais …

ATJAUNINĀTS 2017. gada 6. janvārī

nav attēla

Salīdziniet InMotion Hostings salīdzinājumā ar Arvixe: kurš ir labākais …

ATJAUNINĀTS 2017. gada 5. janvārī

nav attēla

Salīdziniet InMotion un A2 mitināšanu: kas ir B…

ATJAUNINĀTS 2017. gada 4. janvārī
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map