VietnesBuilder.com pārskats par 2016. gadu


VietneBuilder.com

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

VietneBuilder.com

VietneBuilder.com piedāvā virkni vietņu izveides rīku, kā arī mārketinga palīdzību un e-komerciju. Daudz veidņu, no kurām izvēlēties, lai pielāgotu jūsu vietni, un viss ir iestatīts ērtā vilkšanas un nomešanas veidā, lai ikvienam būtu ļoti ērti izveidot glīta tīmekļa vietni. Tālāk izlasiet mūsu vietnes vietnesBuilder.com pārskatu.

Pārskats

Izmantojot vietni WebsiteBuilder.com, vakaros varat izveidot un izveidot vietni bez naudas un kredītkartes, ja vien izmantojat apakšdomēnu. Iesācējiem to ir vienkārši izmantot, izvēloties veidni un izmantojot ērto vilkšanas un nomešanas funkciju, lai pievienotu saturu un padarītu to izskatu tādu, kādu vēlaties..

Kas ir vietneBuilder.com, ieteicams?

Šī platforma un tās viegli navigācijas un projektēšanas rīki ir lieliski piemēroti cilvēkiem, kuri nekad iepriekš nav izveidojuši vietni. Tas ir diezgan idiotu necaurlaidīgs, un nepaiet ilgs laiks, lai pievērstos darbam ar to.

Koncentrācijas jomas / specialitātes?

VietneBuilder.com piedāvā ārkārtīgi ērtu mērīšanas rīku komplektu, kas palīdzēs izveidot jūsu vietni. Lai arī tie nav unikāli šai platformai, tie ir visaptverošāki nekā citi, ko mēs esam redzējuši. Vietnes redaktora augšdaļā ir kolonnas, lineāli un spraudnis režģī, kas ievērojami atvieglo elementu izlīdzināšanu un vietnes vizuālu pievilcību. Šie rīki ir pietiekami vienkārši izmantojami un ļauj izveidot vietni, kas ir gan prasīga, gan skaista.

Tehniskās specifikācijas / ierobežojumi

Papildus jau pieminētajai un pilnīgi lietotājam draudzīgajai vilkšanas un nomešanas funkcijai vietneiBuilder.com ir 21 dažādu kategoriju veidnes, no kurām izvēlēties, kā arī daudz iepriekš ielādētu un augstas kvalitātes fotoattēlu jūsu lietošanai. Tādus elementus kā pogas un ikonas ir iespējams nomest visur, kur vēlaties, un noklikšķinot uz jebkura objekta, varat mainīt tā izskatu dažādā veidā..

Viens būtisks ierobežojums, ko mēs atradām, ir nespēja augšupielādēt daudz fotoattēlu vienlaikus; manuāli noklikšķinot uz augšupielādēt un veikt tos pa vienam ir apgrūtinoši un laikietilpīgi. Ja e-komercijas veikals vai nekustamā īpašuma aģents var pievienot daudz mājas attēlu, tas varētu sagādāt patiesas sāpes. Cerams, ka drīzumā tiks veikts jauninājums šajā vietnes apgabalā. Vēl viens nevēlams iemesls ir automātiskās saglabāšanas funkcijas trūkums, tāpēc neaizmirstiet noklikšķināt uz saglabāšanas ikreiz, kad rediģējat!

Mērogojamība

Mērogojamība ir svarīgs punkts, kas jāzina, strādājot ar vietņu veidotāju. Lai gan piecas lapas var būt pietiekami daudz no jūsu pašreizējā biznesa, jūs, iespējams, pamanīsit to pāraugt vai augt dažādos virzienos, radot nepieciešamību izveidot papildu lapas. VietneBuilder.com ierobežo to lapu skaitu, kas jums var būt bezmaksas versijā, taču premium versijas ir bezgalīgi pielāgojamas visam tam pārsteidzošajam izaugsmei nākotnē!

Naudas atdošanas garantija

Ja jūs esat līdzīgs man, jums patīk redzēt, kā lietas darbojas, pirms apņematies tās izmantot. Kaut arī es novērtēju šīs vietnes veidotāja bezmaksas platformu, es arī vēlētos pārbaudīt arī maksas versiju, pirms es nolēmu, ka tas ir maniem nolūkiem piemērots līdzeklis. Tāpēc biju patīkami pārsteigts, uzzinot, ka vietne piedāvā 14 dienu naudu atpakaļ garantiju savos premium plānos un visos citos produktos vai pakalpojumos ar šiem izņēmumiem: domēna reģistrācija, prioritārais atbalsts, domēna privātums, e-komercija, e-pasta adreses vai SEO e-grāmata.

Kāda ir viņu reputācija?

Domēns darbojas kopš 1996. gada, lai gan šajos gados dažreiz ir mainījies īpašnieks. Tam ir Alexa rangs zem 40 000, SEO Moz domēna autoritātes rangs 42 un Google Pagerank 2. Es meklēju pārskatus tiešsaistē un nāca klajā ar nedaudz jauktu somu ar lielāko daļu atsauksmju pilnīgi pretējos spektra galos. un ļoti maz remdenu.

Balvas

Mēs atradām vietni WebsiteBuilder.com, kas vairākkārt uzskaitīta vietņu SiteBuilderAwards.com rakstos: labākie e-komercijas vietņu veidotāji, vienkāršākie vietņu veidotāji, labākie mobilo vietņu veidotāji, labākie emuāru veidotāji, vislētākie vietņu veidotāji un labākie vietņu veidotāji SEO..

Kāpēc izvēlēties vietņu veidotāju?

Lietošanas ērtums, bezgalīga pielāgošana, asas izskata un svaigas veidnes.

Galvenās iezīmes

 • Tūkstošiem veidņu
 • Pielāgoti domēni
 • Optimizēts mobilajām ierīcēm
 • Meklētājprogrammas draudzīgas
 • Bezmaksas attēlu bibliotēka
 • Sociālā integrācija
 • Velciet un nometiet redaktoru
 • Bezmaksas domēna vārds
 • E-komercijas integrācija
 • Bezmaksas SEO rīki
 • Bezmaksas biznesa e-pasts
 • Emuāra vietnes iestatīšana

Nozares ekspertu spriedums vietnē vietnesbuilder.com

Vietņu veidotājsEkspertiem bija līdzīgas lietas, ko teikt par vietņu veidotāju. Kaut arī faktiskais dizaina interfeiss ir diezgan lietotājam draudzīgs, uzņēmuma pārdošanas un cenu noteikšanas prakse ir apšaubāma. Faktiski viens un tas pats uzņēmums pārdod to pašu produktu (par dažādām cenām) ar dažiem dažādiem domēna vārdiem. Tomēr ir grūti pieklauvēt vietnes piedāvātajiem rīkiem, tostarp:

 • Bezmaksas un ērta iestatīšana
 • Lietotājam draudzīgs informācijas panelis, kuru ir ātri un viegli iemācīties
 • Plašs augstas kvalitātes veidņu klāsts
 • Režģa dizaina rīki, kas palīdz izmērīt attēlus un iespraust dažādus elementus savā vietā

Galu galā ekspertu vērtējumi diezgan plaši atšķiras atkarībā no tā, cik daudz kritiķu ņēma vērā sūdzības par rēķinu izrakstīšanu un klientu apkalpošanu. Tie, kuri vairāk koncentrējās uz programmas faktisko izpildījumu, bija piemērotāki, lai vietņu veidotājam 3,5 līdz 4 zvaigznes no piecām apbalvotu ar balvu.

 • www.cmscritic.com/websitebuilder.com-review/
 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2497782,00.asp

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes vietnēbuilder.com

Ārpus jebkuras ēnas uzņēmējdarbības prakses vietņu veidotājs piedāvā rīkus, kas jums būs nepieciešami, lai izveidotu labu tīmekļa vietni. Patiesībā klienti bauda lietotāja interfeisu un pat to raksturo kā “jautru”, lai spēlētu kopā ar mācībām. Rīki, piemēram, galvenie lapas elementi un dizaina panelis, ļauj ērti gan replicēt lapu noformējumus visā vietnē, gan vajadzības gadījumā pielāgot detaļas, piemēram, fonta stilus..

Lietotāji, kuri meklēja sarežģītākus rīkus, kas nav tikai viena vecuma vietne, bija apmierināti arī ar emuāru veidošanas iespējām un e-komercijas iespējām. Starp pievilcīgajām veidnēm un lietotājam draudzīgo veidotāju ir daži interesanti pārdošanas punkti, kas saistīti ar vietnes veidotāja izmantošanu. Tikai pārliecinieties, ka zināt, kas no jums tiks iekasēts.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības vietnē vietnesbuilder.com

Šķiet, ka vietņu veidotājs ir vēl viena pienācīga programma, kurai, iespējams, nav vislabākā cenu noteikšanas un pārdošanas prakse. Ir daži uzņēmumi, kas tur piesaista klientus, jo viņiem ir lielisks produkts. Viņiem, iespējams, būs jāpieliek daži darbi, lai iegūtu savu vārdu, bet atcelšanas līmenis ir zems, un izaugsme ir laba.

Tad ir vēl viens uzņēmuma tips. Viņi piedāvās funkcionējošu produktu un atradīs visdažādākos veidus, kā jūs piedāvāt un piesaistīt līgumiem. Balstoties uz lietotāju atsauksmēm, izklausās, ka vietņu veidotājs ir otrā veida uzņēmums. Tā vietā, lai kvalitāti un klientu apkalpošanu uzskatītu par galvenajiem mērķiem, viņi cenšas noturēt klientus, izmantojot citu praksi, kas var šķist pārāk agresīva un ne vienmēr caurspīdīga.

 • www.merchantmaverick.com/reviews/websitebuilder-review/
 • www.sitejabber.com/reviews/www.websitebuilder.com

Dizains & Pielāgošana

Šī ir joma, kurā vietneBuilder.com patiesi spīd. Dizains ir vienkāršs un šķietami bezgalīgs, ņemot vērā visas jūsu rīcībā esošās veidnes un stila iespējas.

IezīmePārskats
VeidnesKā jau iepriekš tika atzīmēts, vietnei WebsiteBuilder.com ir tūkstošiem vietņu veidņu 21 dažādās kategorijās. Atrodi to, kas ir gan viegli, gan izaicinošs; no tā var izvēlēties tik daudz, ka var būt grūti to sašaurināt un izvēlēties tikai vienu. Pārbaudot lietas, jūs varat izvēlēties no visām šīm veidnēm pat bezmaksas plānā.

Kategorija sakārto veidnes, un jūs varat arī tās meklēt. Turklāt, pirms izlemjat, kuru lietot, varat novietot kursoru virs katra, lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par to izskatu.

SaskarneVēl viens vietnesBuilder.com pluss – lietotāja saskarne ir tikpat vienkārša kā jebkuram vietnes veidotājam, ko mēs esam redzējuši, un daudz vienkāršāka nekā daudzi. Viss ir viegli izkārtots, un pat vismazāk pazīstamā persona, kuru pazīstat, var izveidot vietni ar to.
Lapas stila pielāgošana ”Ir vienkārši pielāgot vietnes WebsiteBuilder.com lapas. Vietnes redaktorā ir divas rīkjoslas, viena augšpusē, otra kreisajā pusē. Kreisajā pusē noklikšķiniet uz otas ikonas, kas apzīmēta ar “Dizains”, un tiek atvērta krāsu, fontu, teksta stilu un fona izvēlne. Šeit jums ir vēl lielākas iespējas padarīt to unikālu, augšupielādējot fona attēlus, mainot necaurredzamību vai pārklājošos elementus.
Vietnes navigācijaTas ir ļoti intuitīvs, un navigācija ir ātra un ērta. Vienkārši noklikšķiniet uz tā, kas jums jādara vai jāatrod, un uzreiz informācija ir pa rokai.
Satura pārvaldībaSatura pievienošana un mainīšana ir arī viegls uzdevums vietnē WebsiteBuilder.com. Vai vēlaties pievienot jaunu lapu? Vienkārši noklikšķiniet uz lielās pluszīmes augšpusē un pēc tam uz Lapas, un vietnei ir jau iepriekš izveidotas veidnes lielākajai daļai parasto lapu tipu, lai jums nebūtu jāsāk no jauna. Tikpat viegli ir pievienot sadaļas katrai lapai.
Fotoattēli un galerijasGluži tāpat kā pamata saturu, galeriju var pievienot, augšējā kreisajā kolonnā noklikšķinot uz zīmes Plus, izvēloties Galerijas un veicot dažas izvēles par to, kā vēlaties redzēt jūsu galeriju. Jums arī tiks piedāvāts ievadīt alt-tagus pareizam SEO.
Mobilo vietņu veidošanaVisas vietnes WebsiteBuilder.com vietnes pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm, kas nozīmē, ka tās automātiski izskatīsies lieliski jebkurā ierīcē. Vēl labāk, ja ir plāni, jūs varat noklikšķināt uz mobilā tālruņa ikonas vietnes redaktora augšējā kreisajā stūrī un precīzi redzēt, kā jūsu vietne izskatīsies personālajās ierīcēs..
Sociālās koplietošanas integrācijaVietne piedāvā lielisku sociālo koplietošanas integrāciju, izmantojot vienkāršu logrīku, kuru varat ievietot tieši savā vietnē, kur vien vēlaties. Šajā logrīkā ir saites uz Facebook, Twitter, Linkedin un Google+. Mēs nevarējām redzēt veidu, kā bezmaksas plānam pievienot papildu sociālo mediju vietnes, lai gan tas varētu būt pieejams premium plānam.
Projektēšanas pakalpojumiJa nejūtaties, ka varat ievietot vietni kopā ar vietni WebsiteBuilder.com, viņi piedāvā arī pilnīgu palīdzību projektēšanā. Jums var izveidot trīs lappušu personisko vietni, kuras cena ir 359 ASV dolāri, piecu lappušu profesionāla vietne atmaksās jums 499 ASV dolārus, un visplašākais piedāvātais ir neliela biznesa pakete, kas integrē e-komerciju.

Iespējas & Rīki

VietneBuilder.com ietver daudzas funkcijas, kas palīdz ātri piekļūt tiešsaistē. Īsi apskatīsim katru.

IezīmePārskats
UzstādītNevarētu būt vieglāk. Dodieties uz vietni, augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Izveidot jaunu vietni.
Web dizainsIzvēlieties veidni no vairāk nekā 10 000 vai sāciet pilnīgi no nulles. (Bet jūs vēlēsities izmantot kādu no viņu veidnēm, uzticieties man, viņi ir lieliski!) Turpiniet pielāgot savas krāsas, fontus, fonu utt. Savām vēlmēm..
Pielāgots domēna vārdsViegli izmantojams, un jūs vietnē varat izvēlēties vienu. Ja jums tāda jau ir, vietne jums pateiks, kā to ātri pārsūtīt.
Navigācijas dziļums:Mēs neredzējām veidu, kā vietnēm, kas izveidotas vietnē WebsiteBuilder.com, pievienot apakšizvēlnes vai apakšlapas. Tas var būt ierobežojums lielām vietnēm, kuras vēlas sagrupēt lapas, lai tās labāk organizētu.
Logrīki un lietotnesIr pieejami daudzi logrīki, lai savām lapām pievienotu Google Maps, SoundCloud Player, sociālo mediju sekotāju un kopīgošanas pogas, iegultu logrīki.
Monetizācijae-komercija ir pieejama maksas vietnēs, lai jūs varētu ātri pārdot savus produktus un pakalpojumus. Jūs varat arī pieprasīt bezmaksas reklāmas kredītus Google, Bing, Facebook un Amazon, kā arī Google Adsense.
Apmeklētāju statistikaGoogle Analytics tiek ātri pievienots, lai izsekotu statistikai.
Fotoattēli, video un audioVietnei var pievienot fotoattēlus un galerijas, un ir pieejama plaša attēlu bibliotēka. Varat arī pievienot videoklipus un video galerijas. Audio tiek realizēts caur SoundCloud Player.
EmuāriVarat pievienot emuāru savai vietnei, nospiežot tikai vienu taustiņu
Google kartesLai ātri pievienotu Google Maps, ir pieejams logrīks.
HTML redaktorsIzmantojot augstākās klases plānus, lapai vai visai HTML lapai varat pievienot HTML logrīkus.
Sociālo mediju integrācijaAr ātru sociālo logrīku pievienošanu vietnei ir vienkārši pievienot kopīgošanas un sekošanas pogas.
Veidlapas un aptaujasSadaļām var viegli pievienot kontakta formu; ir pieejams daudz labi veidotu kontaktu veidlapu.
Glabāšanas telpaAtmiņas ietilpība svārstās no 50 MB bezmaksas plānos līdz 5 GB personīgajā plānā un 10 GB profesionālā un mazā biznesa plānos..
Biļetenu rīksŠķiet, ka šī vietne WebsiteBuilder.com ir atstāta novārtā. Mēs nevarējām atrast integrācijas rīku.
Foruma atbalsts
E-komercija / tiešsaistes veikalsViegli iestatīt un pārvaldīt, taču, lai to pievienotu savai vietnei, jums jāizvēlas apmaksāts plāns.
Vārtejas integrācijaBezmaksas versijā nebija redzama maksājumu integrācija, un zināšanu bāzes meklēšana bija tukša.
SEO draudzīgiVietne piedāvā bezmaksas un ērti lietojamus rīkus SEO uzlabošanai.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Vietnes, kas aizsargātas ar paroli vai apmaksātas, pagaidām, šķiet, neietilpst vietnes WebsiteBuilder.com piedāvājumos.
Vietņu drošībaVietne ir aizsargāta, izmantojot https, un vietnē ir arī Norton Secured emblēma. Turklāt maksājumus vietnei var veikt, izmantojot PayPal, lai nodrošinātu papildu aizsardzības līmeni.

Plāni & Cenu noteikšana

Ir pieejams bezmaksas plāns; šis plāns tiek piegādāts ar firmas zīmolu formātā http://yourwebsitename.my-free.website. Tas ir mazāk nekā ideāli uzņēmējdarbības vietnei, jo tas izskatās ļoti neprofesionāli. Mēs iesakām tā vietā izvēlēties piemaksu plānu un iegūt perfektu domēna vārdu (tīmekļa adresi).

Vietne piedāvā vairāku atjauninātu plānu izvēli:

Personīga. Šis plāns ir USD 7,99 mēnesī un piedāvā bezmaksas domēna vārdu un e-pastu, bez reklāmām un vietni mobilajām ierīcēm.

Piemaksa. Šis plāns maksās 9,22 USD mēnesī, un tas ietver reklāmas kredītus un SEO rīkus.

Bizness. Šis plāns ir USD 10,75 un tam tiek pievienots prioritārs atbalsts.

e-komercija. Šis plāns atmaksās jums USD 18,45 un iekļaus jūsu tiešsaistes veikalu.

Katra plāna cenu pamatā ir samaksa par diviem gadiem iepriekš; ir iespējams izdarīt īsāku termiņu, bet tas maksā nedaudz vairāk. Laikā, kad mēs to rakstām, viņi piedāvā 50% no saviem apmaksātajiem plāniem (izņemot personiskos.) Izmantojot šīs atlaides, vietneBuilder.com padara to par ļoti pievilcīgu iespēju..

Bezmaksas plāns ļauj jums izveidot divas vietnes; abiem būs tīmekļa adresē iepriekšminētais tags “bez manas vietnes”. Ja tas nav svarīgi jūsu vajadzībām, varat tehniski izveidot foršu, bezmaksas vietni.

Klientu atbalsts

Tā kā vietņu veidotāji tika izveidoti, lai to izdarītu paši vietņu veidotāji, klientu atbalstam ir izšķiroša nozīme, lai gūtu panākumus. Sliktākais, kas varētu notikt, ir tas, ka jūs varat iestrēgt, strādājot savā vietnē, un nespēj to publicēt. Par laimi, vietneBuilder.com piedāvā atbilstošu atbalstu plašas FAQ lapas, meklējamu zināšanu bāzes, tiešsaistes tērzēšanas un veidlapas Sazinieties ar mums formā, lai pieprasītu palīdzību..

Ir atsevišķs tehniskais atbalsts un norēķinu atbalsts. Rēķiniem ir pieejams arī atbalsts pa tālruni. Pagaidām vietnē nav nevienas video pamācības, taču mums ir sajūta, ka tās drīzumā parādīsies. Liekas, ka atbalsts nav pieejams visu diennakti, un dažkārt tas var radīt problēmas. Tomēr mēs domājam, ka zināšanu bāze ir diezgan visaptveroša un var atbildēt uz lielāko daļu jautājumu.

Lietošanas ērtums

Iespējams, ka šī ir viena no vienkāršāk lietojamām platformām, ko esam redzējuši jūsu vietnes izveidošanai. Tas piedāvā daudz funkciju, lai jūsu vietne darbotos profesionāli, un daudz lielisku veidņu, lai tā izskatās labi. Pat totāls iesācējs varētu ar šo rīku vakarā izveidot skaistu vietni.

Secinājums

Mums patīk vietneBuilder.com, un mēs to (izmantosim), lai izveidotu vietni sev. Paturiet prātā, mēs ļoti labi zinām WordPress un ar to varam izveidot diezgan satriecošu vietni. Tomēr vietni WebsiteBuilder.com var izmantot, lai ātri un bez lielām grūtībām izveidotu vietni.

Ja jūs kādreiz esat cīnījies, lai izveidotu pielāgotu galveni, lai tā ietilptu WordPress veidnē, jūs novērtēsit to, cik viegli varat pabeigt profesionālu vietni vietnē WebsiteBuilder.com. Tik daudz darba jau ir paveikts jūsu labā, sākot ar veidnēm un beidzot ar iepriekš izveidotajām lapām, veidlapām un citiem elementiem, ka ir vienkārši nepieciešams izveidot lielisku vietni, kas jūs labi attēlo neatkarīgi no izskata un jūtas. gribu.

Mēs ļoti iesakām izmēģināt vietni WebsiteBuilder.com, jo ​​mēs uzskatām, ka tā labi derēs lielākajai daļai vajadzību. Kaut arī mēs saprotam, ka daži no ierobežojumiem, ko mēs redzam, piemēram, e-pasta integrācijas trūkums un masveida attēlu augšupielādētājs, dažiem cilvēkiem rada pārrāvumus, vietne ir tikai dažus gadus veca. Mēs sagaidām, ka komanda turpinās pielāgot piedāvājumus un padarīs to vēl labāku ļoti jaunajā nākotnē. Bet tas, kas šeit jau ir, ir diezgan satriecošs!

Salīdzināt

VietneBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map