VietnesBuilder.com pārskats par 2016. gadu


VietneBuilder.com

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

VietneBuilder.com

SiteBuilder.com ir jauns tiešsaistes vietņu veidotājs kopš 2014. gada. Kas attiecas uz vietņu veidošanas sarežģītību, šķiet, ka SiteBuilder.com ir viena no labākajām reputācijām tirgū. Uzņēmums apgalvo, ka piedāvā "nav nepieciešamas prasmes" pieredze. Izlasiet mūsu vietnes SiteBuilder.com pārskatu zemāk.

Plusi

 • Godīgi un konkurētspējīgi cenu plāni no USD 5 līdz USD 10
 • Bezmaksas pamata vietne ar bezmaksas mitināšanu un domēnu
 • 10 000 biznesa veidnes
 • 500 MB krātuve ar visiem plāniem
 • Viegli pievienot un rediģēt komponentus
 • Foto galerija iekļauta
 • E-komercijas iespējas biznesa vajadzību apmierināšanai
 • Zīmola un mārketinga iespējas

Mīnusi

 • Atbalsts pa tālruni ir ierobežots, izņemot tos, kas iekļauti Premium plānā
 • Nedaudz ierobežotas e-komercijas veidnes
 • jāizveido konts, lai uzzinātu par plānu cenām
 • Nevar mainīt uz citu veidni, neatjaunojot vietni
 • Bezmaksas vietnes SiteBuilder plāna e-komercijas paplašināšanas funkcionalitāte ir ierobežota

Pārskats

 • Vietne: www.sitebuilder.com
 • Galvenā mītne: Ohaio štatā, ASV
 • Dibināšanas gads: 2014. gads
 • Kategorijas: Vietņu veidotājs
 • Pakalpojumi: Web dizaina mākoņa programmatūra, tīmekļa mitināšana
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

VietneBuilder piedāvā risinājumus, kurus šodien meklē vietņu veidotāji, ar minimāliem ierobežojumiem. Uzņēmums gūst panākumus ar jaunu uzņēmumu īpašniekiem un tīmekļa dizaineriem, kas vēlas mūsdienīgu izskatu.

SiteBuilder ieņem augstu vietu attiecībā uz vērtību, funkcijām, lietošanas vienkāršību un veidņu daudzveidību. Paredzēts iesācējiem un tomēr piemērots salīdzinoši sarežģītām vietnēm, SiteBuilder ir piemērots tieši mūsdienu mazo uzņēmumu vadītājiem..

VietneBuilder reklamē bezmaksas domēnu un bezmaksas e-pastu kopā ar vairāk nekā 10 000 veidnēm, kuras var izmantot rediģēšanai velkot un nometot. Darba sākšana ir bezmaksas, un lietotāji var uzturēties ierobežotā funkcijā ar ierobežotu funkciju. Abonenti saņem bezmaksas domēna vārdu un galu galā var izvēlēties ikmēneša vai gada rēķinus. Sākumlapā cenu tabula nav pieejama. Zemāk ir vairāk par smalko druku.

Kas ir ieteicams vietnei Builder?

Šis vietnes veidotājs ir paredzēts, lai to izdarītu pats. Tāpat kā vairumam tīmekļa veidotāju savā klasē, tiešraides atbalsts ir ierobežotāks nekā pilna tīmekļa vietņu dizaina firma. SiteBuilder ir piemērots mazu uzņēmumu vadītājiem, uzņēmējiem, kas strādā no mājām, trešo pušu tīmekļa dizaineriem un bezpeļņas organizācijām, kuras vēlas saglabāt zināmu kontroles līmeni. Tas ieņem vidējo pozīciju attiecībā uz e-komercijas risinājumiem, izmantojot produktu Ecwid integrāciju produktu pārdošanai.

Vietnes veidotāja uzmanības centrā / specialitātes

SiteBuilder ir koncentrējies uz profesionālu un tīru mobilajām ierīcēm draudzīgu veidņu dizainu personīgām un biznesa vietnēm. Šis vietņu veidotājs parāda spēku veidņu skaitā un stilā, kā arī vilkšanas un nomešanas saskarnē.

Dažās viņu specialitātēs ietilpst SEO kontrole un resursi, e-pasta mārketinga konti, daži HTML rediģēšana, pienācīga emuāru veidošanas iespēja, audio, video un dažādi klientu atbalsta resursi. SiteBuilder ir lieliska platforma produktu un pakalpojumu pārdošanai tiešsaistē. Ir daži, kas to dara labāk lielākām e-komercijas vajadzībām.

SiteBuilder tehniskās specifikācijas / ierobežojumi

Ar vietnes SiteBuilder vietņu veidošanas saskarni funkciju netrūkst. Tiek uzskaitītas visas iespējas, kas varētu būt vajadzīgas uzņēmuma īpašniekam vai privātpersonai, ieskaitot iepirkumu grozu, 500 MB krātuvi, neierobežotu joslas platumu, audio, video, atbalstu un citu..

VietneBuilder piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, taču no mājas lapas nav pilnīgi skaidrs, kas tajā ir iekļauts. Šķiet, ka lietotāji saņem bezmaksas domēna vārdu, vairāk nekā 10 000 veidnes, bezmaksas e-pasta adresi, meklētājprogrammu optimizācijas rīkus, e-komercijas risinājumus un emuāru vietni. Daudzās no šīm funkcijām ir iekļautas atsevišķas maksas.

.Jūs neredzat pievienotās funkcijas un vietņu cenu informāciju. Vienīgā mājas lapas iespēja ir sākt ar bezmaksas izmēģinājumu. Nav skaidrs, kuras no uzskaitītajām funkcijām ir iekļautas bezmaksas plānā. Vienīgais veids, kā to uzzināt, ir izveidot kontu un iekļaut savu vārdu un e-pasta adresi. Mājas lapas apakšā ir atbalsta saite, kurā sniegta sīkāka informācija.

Kas attiecas uz funkcionalitāti, vietnei SiteBuilder ir tikai daži ierobežojumi. Pēc tam, kad esat izvēlējies vienu un ievadījis saturu, nevar viegli nomainīt veidnes. Jums ir jāsāk no jauna, lai izvēlētos citu veidni. Turklāt nav tik daudz veidņu, kuru pamatā ir e-komercija. Automātiskās saglabāšanas funkcijas nav, un tiešraides atbalsts ir nedaudz ierobežots, izņemot trešās pakāpes plānu.

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

SiteBuilder piedāvā trīs plānus, par kuriem var maksāt katru mēnesi vai gadu. Šie plāni svārstās no USD 5 līdz USD 10 mēnesī, kas ir pamatotas izmaksas par vērtību. Izmantojot Personal, Pro un Premium plānus, no kuriem izvēlēties, mazajiem uzņēmumiem ir mērogojamības un izaugsmes iespējas. Visos trīs plānos ietilpst bezmaksas domēna vārds, bezmaksas mitināšana un bezmaksas reklāmas kredīti. Gaidiet, ka maksāsit vairāk par dažām e-komercijas funkcijām.

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

Tiek piedāvāts bezmaksas izmēģinājums, kā arī naudas atdošanas garantija (kas neietver domēna vārda iegādes izmaksas vietnē SiteBuilder). Vietne nodrošina atcelšanu, lai gan kādam citam testētājam bija grūtības anulēt kontu.

Kas ir SiteBuilder reputācija?

Tā kā esat iesācējs, vietnei SiteBuilder ir diezgan laba reputācija. Tie rāda 3–5 zvaigznes un daudz labu atsauksmju. Lietotājiem patīk platforma, interaktīvās rediģēšanas iespējas, veidnes un zināma elastība HTML kodēšanā. Cenas vērtībai ir laba cena.

SiteBuilder ir Peoples Choice balvas ieguvējs kategorijā Labākā sociālā tīkla platforma un Kopienām labākā CMS..

Kāpēc izvēlēties SiteBuilder?

Uzņēmējdarbības vadītājiem vai personām, kurām ir nepieciešams mūsdienīgs vietnes dizains mazam biznesam, kā arī vienmērīga saskarne, vietnei SiteBuilder ir labs vērtējums. Lietotāji var izveidot bezmaksas vietni vai abonēt zemu ikmēneša tarifu par nepieciešamajām funkcijām. Jūs izvēlaties no vairāk nekā 10 000 veidnēm, un bezmaksas pakalpojumi ir vairāk nekā piemēroti. Rīkkopa satur lielāko daļu vietnes komponentu, kas uzņēmuma īpašniekam nepieciešami neliela uzņēmuma vadīšanai.

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Vairāk nekā 10 000 veidņu
 • Neierobežotas e-pasta adreses
 • SEO rīki
 • Lapas stila pielāgošana
 • Intuitīva vizuālās rediģēšanas saskarne
 • Plaša fotogalerija
 • Sociālās koplietošanas integrācija
 • Vienreiz noklikšķiniet uz Bezmaksas konts
 • Ātra un ērta emuāra lapas iestatīšana
 • Vienkāršs emuāru veidošanas lapas izkārtojums
 • 500 MB krātuves telpa

Nozares ekspertu spriedums vietnē SiteBuilder.com

Vietņu veidotājsTas ir vēl viens potenciāli neskaidrs apgabals. Apskatot “ekspertu” atsauksmes, pārliecinieties, vai jūs tiešām lasāt darbu no objektīva avota. Es saskāros ar daudz recenzijām, kas tika publicētas mazāk ticamās vietnēs, un tām nebija nekā cita, kā tikai kvēlojošs, ko teikt par vietniBuilder.com. Manuprāt, ja jums nav nekādas kritikas vai ierosinājumu, ko jūs varētu piedāvāt, tad, iespējams, jūs to pārāk rūpīgi neizskatījāt.

Starp tiem, kas veica īstu rakšanu, lūk, kas viņiem bija jāsaka:

 • Cenu noteikšanas sistēma ir neskaidra un mulsinoša. Patiesībā jūs nevarat pat apskatīt cenas, neveicot jauninājumus no bezmaksas plāna.
 • Nodrošina vienkāršu un vienkāršu vietņu veidotāju, taču jaunināšana, lai iekļautu sarežģītākus rīkus, var būt dārga.

Galu galā vietņu veidotājs faktiski varētu būt noderīgs rīks, ja uzņēmums nebūtu nodarbojies ar tik daudzām ēnas lietām. Labāk ir palikt prom.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/sitebuilder-review/
 • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes vietnē SiteBuilder.com

Būtībā es neuzticos nevienai no pozitīvajām klientu atsauksmēm, ko lasīju. Es nevēlētos, lai šis uzņēmums apmeklētu pārskatīšanas vietnes un ievietotu savas atsauksmes, lai neitralizētu negatīvo publicitāti. Vienā vietnē ir tikai ideālas atsauksmes un teksts, kas vienkārši neizklausās pēc tā, kā to bija uzrakstījis vidusmēra patērētājs. Un mēs runājam desmitiem pārskatu par šīm pašām nostādnēm. Es vienkārši to nepērku un nedomāju, ka arī kāds potenciālais klients, kurš patērē vairāk nekā 3 minūtes, izpētīs uzņēmumu. Šī iemesla dēļ es došos uz priekšu un teikšu, ka par šo vietņu veidotāju faktiski nav nekādu pozitīvu atsauksmju vai labu, ko teikt..

 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/sitebuilder/review?page=6#customer-reviews-title

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības vietnē SiteBuilder.com

Pirmkārt, SiteBuilder.com ir tas pats uzņēmums, kas WebsiteBuilder.com, Sitey.com un Sitelio.com. Jūs iegūsit tieši tādu pašu produktu ar nedaudz atšķirīgiem cenu plāniem. Patērētājus, kuri to pievērsa, saprotami izslēdza ideja par uzņēmuma nodošanu citiem domēnu nosaukumiem.

Citās patērētāju atsauksmēs ir vārdi: “Dodgy, crooks, dramping, scam” un daudzi citi līdzīgi. Lietotāji saskārās ar daudzām norēķinu problēmām, ar viņiem sazinājās pārdevēji, kuri mēģināja pārdot viņiem savu domēna vārdu, un veica jebkādas citas aizdomīgas darbības. Balstoties uz patērētāju atsauksmēm, esmu pārsteigts, ka šī vietne joprojām darbojas un darbojas, un sargsuņu aģentūras to nav pilnībā aizvērušas. Tas var būt laika jautājums.

 • https://www.trustpilot.com/review/sitebuilder.com

Dizains & Pielāgošana

Vietnes SiteBuilder.com dizains un pielāgošana ir diezgan spēcīga blakus dažiem konkurentiem. 10 000+ dizaina veidnes nodrošina plašu izvēles iespēju klāstu, un interaktīvajā platformā pielāgotajām lapām ir viegli orientēties. Zemāk ir dažas piezīmes par SiteBuilder dizaina un pielāgošanas funkcijām.

IezīmePārskats
SiteBuilder veidnesSiteBuilder ir veidņu tirgus, kurā ir vairāk nekā 10000, no kuriem izvēlēties, ieskaitot mobilajām ierīcēm draudzīgas iespējas. Ir mazāk e-komercijas veidņu, kuras izvēlēties, taču šķiet, ka uzņēmumu īpašnieki atrod nepieciešamo un ir pielāgošanas iespējas.
 • Veidņu un krāsu palete daudzveidība un kvalitāte. Katram biznesam, katrai personībai ir veidnes, simtiem krāsu palete un stils. Tukša audekls dod dizaineriem elastību; tomēr ar iepriekš izstrādātiem izkārtojumiem bieži ir vieglāk strādāt. Bez tam jūs nevarat mainīt savas domas un izvēlēties citu veidni, nezaudējot saturu.
 • Iepriekš atlasītas veidnes salīdzinājumā ar vietnes Scratc izveidih. SiteBuilder ir programma “dari pats”, kas balstās uz veidnēm. Ja vēlaties, lai kāds izveidotu jūsu vietni jums, jūs vēlaties apskatīt vietņu dizaina un attīstības uzņēmumus.
SiteBuilder interfeissSiteBuilder ir intuitīvs satura un komponentu projektēšanai un modificēšanai. Jaunie lietotāji viegli strādā ar audio failiem, video, attēliem, krāsām, saturu un stilu. SiteBuilder piedāvā drošu pieteikšanos no sākumlapas vai atbalsta lapas, lai jūs varētu veikt labojumus tūlītējiem atjauninājumiem jūsu vietnē.
Lapas stila pielāgošanaLapas stila pielāgošana ļauj personalizēt vietni un pielāgot saturu un komponentus atbilstoši jūsu īpašajām vietnes vajadzībām. Bieži vien lietotāji vēlas modificēt HTML / CSS kodu. SiteBuilder ir lieliski piemērots lielākajai daļai lapu stila pielāgošanas aspektu.
 • Personalizēšanas dizaina izvēle. SiteBuilder veidnes var būt personalizētas. Augšupielādējiet savus attēlus, mainiet saturu un ievietojiet logrīkus. Atsevišķu elementu izvietojums ir ierobežots.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un rediģēšanas brīvība. Rediģēšanas elementi ir vietnes SiteBuilder stiprā puse. Ātri rediģējiet, pārvietojiet, mainiet izmērus vai izdzēsiet saturu un vienumus. Veidnēs ir dažas pielāgošanas iespējas.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam?? HTML / CSS koda rediģēšana ir iespēja vietnē SiteBuilder. Tam var būt nepieciešami daži pētījumi vietnes SiteBuilder atbalsta centrā.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarne. Vizuāla rediģēšana vietnē SiteBuilder intuitīvi, paredzēta iesācējiem. Jūsu radošās prasmes būs noderīgas, jo SiteBuilder izmanto atvērtu audeklu, nevis iepriekš izstrādātus izkārtojumus. Iespējams, ka tas tiks novērsts. Ātri pievienojiet audio failus, video, kartes un fotoattēlus pārdošanas nolūkos vai auditorijas piesaistīšanai.

Kad esat pierakstījies vietnē SiteBuilder.com ar savu vārdu un e-pasta adresi, varat priekšskatīt veidnes. Noteikti izvēlieties vienu un pieturieties pie tā, jo pēc satura un komponentu ievietošanas nevar ātri atlasīt citu veidni.

Vietnes navigācijaVietņu navigācija galvenokārt balstās uz jūsu izvēlēto veidni, taču to var zināmā mērā pielāgot, lai tā parādītos tajās vietās, kas ir piemērotas jūsu klientu auditorijai. Varat izvēlēties skatu mobilajām ierīcēm, lai pārbaudītu, kā jūsu saturs un izkārtojums šķitīs jūsu mobilajiem klientiem.
Satura pārvaldībaSatura pārvaldīšana vietnē SiteBuilder, tāpat kā citi vietņu veidotāji, ir diezgan vienkārša un viegli izdarāma. Lai pieteiktos savā kontā vietnes SiteBuilder mājas lapā vai atbalsta lapā, jums ir nepieciešams tikai interneta savienojums. Labojumus ir viegli veikt un ātri augšupielādēt personīgajā vietnē.
Fotoattēli un galerijasVietnes Builder fotogalerija ir diezgan plaša, vai arī jums ir iespēja augšupielādēt savus fotoattēlus. Ne tikai to, ka jūs varat pielāgot savas fotoattēlu lapas, ņemot vērā atstarpes, priekšmetu skaitu, pārejas, kolonnas utt.
Mobilo vietņu veidošanaVietneBuilder piedāvā tūkstošiem mobilo sakaru optimizētas veidnes, un jūs varat tās parādīt pārskatīšanai, strādājot ar savu kontu. Tā kā vietņu veidotāju tirgū SiteBuilder ir salīdzinoši jauns, mobilitāte ir dota. Daudzas jaunas platformas ir spiestas pievienot jaunas veidnes funkcionalitātei vietņu parādīšanai mobilajā ierīcē.
Sociālās koplietošanas integrācijaSociālo mediju integrācija ir vēl viena vietne SiteBuilder. Pieaugot sociālo mediju mārketingam, klientu sasniegšanai un koplietošanas pakalpojumu pieaugumam, šajā vietņu veidotājā ir iekļautas primārās sociālo mediju platformas – Facebook un Twitter. Viņi arī izmanto SocialBooster jūsu sociālo mediju mārketingā.
Projektēšanas pakalpojumiSiteBuilder nenodarbojas ar visaptverošas vietnes dizaina nodrošināšanu. Tiek uzskatīts, ka jebkura līmeņa lietotājam ir tīmekļa veidošanas platforma.

Iespējas & Rīki

SiteBuilder ir nozīmīgs vietņu veidotājs ar lielāko daļu funkciju izstrādātāju, un uzņēmumu īpašnieki meklē vietni. Ar SiteBuilder lietotāju agrīnajiem veiksmes stāstiem nākotne izskatās daudzsološa. Tā ir ar funkcijām bagāta platforma, viegli lietojama un piemērota lielākajai daļai mazo vai vidējo uzņēmumu. Atkal zemāk ir vairāk par smalko druku.

IezīmePārskats
Vietnes veidotāja iestatīšanaVietneBuilder piedāvā bezmaksas kontu ar vienu klikšķi, taču esiet gatavs dalīties ar savu vārdu un e-pastu, lai sāktu. Pirms izvēlaties tādu, kas atbilst jūsu biznesam, izpētiet tūkstošiem veidņu. Darba sākšana ir bezmaksas un vienkārša.
Web dizainsKad esat izvēlējies pareizo veidni, esat gatavs sākt tīmekļa dizaina procesu. VietneBuilder piedāvā tukšu lapu vai audeklu ar izvēlnes joslu komponentu pievienošanai un vietnes izveidošanai. Jūs nevarat mainīt veidni bez pilnīgas pārveidošanas, tāpēc pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo.
Navigācijas dziļumsIzmantojot bezmaksas plānu vai vienu no trim vietnes SiteBuilder cenu veidošanas plāniem, klienta navigācijas iespējas un lappušu skaits ir piemērots jebkuram biznesa dizainam. Sāciet ar veidni, kas piedāvā atbilstošu izkārtojumu, un izvērsiet to no turienes.
Logrīki un lietotnesLietotājiem ir daži lapu logrīki, no kuriem izvēlēties, lai uzlabotu klientu mijiedarbību. Ciktāl tas attiecas uz lietotnēm, šķiet, ka lietotāji var pievienot lietotnes no Google, taču vietnei SiteBuilder tās nav pievienotas. Tam var būt nepieciešami daži pētījumi.
MonetizācijaSiteBuilder piedāvā salīdzinoši labas iespējas, kas pēdējā gada laikā apkalpo dažas tirdzniecības vietnes. Šis vietņu veidotājs iepirkumu groza integrēšanai izmanto Ecwid, saīsinājumu “e-komercijas logrīki”.
Apmeklētāju statistikaLielākā daļa vietņu veidotāju šodien piedāvā precīzu un reāllaika apmeklētāju statistiku, un SiteBuilder nav izņēmums. SiteBuilder ļauj pievienot Google Analytics kodu, lai izsekotu un ziņotu par apmeklētājiem, vietņu trafiku un citu.
Fotoattēli, video un audioSiteBuilder veic labu darbu ar interaktīvo multivides un attēlu iespējām. Tie ir nepieciešami mūsdienu tiešsaistes uzņēmumu īpašniekiem, un vietneBuilder ļauj ievietot audio failus, fotoattēlus, video un citu, lai piesaistītu klientus..
EmuāriEmuāra lapu ir diezgan vienkārši iestatīt un uzturēt vietnē SiteBuilder, atšķirībā no dažiem citiem tīmekļa veidotājiem savā klasē. Šī funkcija tika jaunināta, lai labāk atbalstītu vietnes SiteBuilder lietotājus.
Google kartesSiteBuilder ļauj ātri ievietot Google kartes un arī pielāgot lapu.
HTML redaktorsKaut arī HTML redaktors nav redzams, vietneBuilder ļauj pielāgot HTML tagus, galvenes un citus elementus papildu vadībai.
Sociālo mediju integrācijaPamatformu veidotājs ir pieejams, taču tas ir ierobežots attiecībā uz radiopogām, tekstlodziņiem, izvēles rūtiņām utt. Pamatveidlapa ir iespējama, taču tā nav ideāla aptaujām.
Veidlapas un aptaujasPamatformu veidotājs ir pieejams, taču tas ir ierobežots attiecībā uz radiopogām, tekstlodziņiem, izvēles rūtiņām utt. Pamatveidlapa ir iespējama, taču tā nav ideāla aptaujām.
Glabāšanas telpaAbonenti saņem 500 MB krātuves vietas ar visiem plāniem.
Biļetenu rīksSiteBuilder piedāvā biznesa e-pasta kontu, lai pārvaldītu biļetenu sūtījumus.
ForumsLiekas, ka SiteBuilder nenodrošina kopienas forumu, taču ir daudz palīdzības failu par katru vietnesBuilder aspektu, e-pasta opcija palīdzības pieprasīšanai un FAQ, lai atrastu to, ko meklējat. Atbalsta tālruņa numurs nav risinājums, izņemot Premier plānā.
E-komercija / tiešsaistes veikalsVietneBuilder integrējas ar trešo personu, kuras nosaukums ir Ecwid e-komercijai. Lai gan tas nav izstāžu autors, Ecwid ir papildu rīks, kas var radīt bažas. Lietotājiem var būt nepieciešams papildu atbalsts, lai izdomātu nianses un izveidotu savu veikalu.
Vārtejas integrācijaDalības vārtejas pakalpojumi, šķiet, nav pakalpojums, taču ir nepieciešama papildu pārbaude.
SEO draudzīgiSiteBuilder piedāvā SEO rīkus, izmantojot lietotņu veikalu, taču var tikt piemērota maksa par papildinājumu. Ir daži mārketinga, optimizācijas un mobilie rīki meklētājprogrammu atbalstam.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)SiteBuilder lietotāji ar paroli aizsargātu kontu klienta pieteikšanās un vietnes rediģēšanai.
Google® AnalyticsVietneBuilder tiek integrēta ar Google Analytics, taču sagaida, ka to nedaudz izdomās.
Vietņu drošībaSiteBuilder, tāpat kā citi vietņu veidotāji, lietotāju un klientu drošību padara par prioritāti, vietnēm un e-komercijas platformām izmantojot paroles aizsardzības iespējas..
Vairākas valodasVietnes veidotājs, šķiet, netiek piedāvāts citās valodās kā angļu.
Mobilo ierīču optimizācijaSiteBuilder veidnēs ir iekļauta mobilo ierīču optimizācija, lai apmeklētāji un klienti varētu ērti piekļūt jūsu produktiem mobilajās ierīcēs. Vietne tiek parādīta precīzi un ļauj klientiem veikt pirkumus.
CDN tehnoloģijaVietneBuilder apgalvo, ka piedāvā CDN mitināšanu par papildu izmaksām, lai “uzlādētu” jūsu tehnoloģiju, nodrošinot augstu pieejamību un augstu veiktspēju.

Plāni & Cenu noteikšana

SiteBuilder klientiem piedāvā bezmaksas kontu kopā ar trim lētām iespējām. Ir grūti novērtēt, ko plāni iekļauj, izslēdz vai izmaksas, jo SiteBuilder šo informāciju atklāj pēc tam, kad esat norādījis savu vārdu un e-pasta adresi, lai izveidotu kontu. Visi trīs apmaksātie plāni piedāvā:

 • 50% atlaide
 • Bezmaksas domēns
 • Bezmaksas hostings
 • Bezmaksas reklāmas kredīti

Piedāvātie cenu plāni

 • Bezmaksas. Tīmekļa vietnē nav skaidrs, kuras bezmaksas iespējas ir iekļautas.
 • Personīga. Nelieliem uzņēmumiem izmaksas ir apmēram USD 5 mēnesī / mēnesī, un tās piedāvā funkcijas iepriekš minētajā sarakstā.
 • Pro. Mazajiem vai vidējiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami e-komercijas līdzekļi, izmaksas ir apmēram USD 8 mēnesī, un tas piedāvā funkcijas, kas norādītas iepriekš aizpildītajā sarakstā, SEO un mārketinga palīdzība, kā arī mobilās vietnes.
 • Piemaksa. Maziem vai vidējiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami pievienoti e-komercijas līdzekļi, izmaksas ir aptuveni 10 USD / mēnesī, un tās piedāvā iepriekš norādīto sarakstu iespējas, SEO un mārketinga palīdzību, mobilās vietnes, e-pasta palīdzību un prioritāro atbalstu..

Vietne Builder piedāvā konkurētspējīgas cenas, taču šķiet, ka dažas funkcijas maksā atšķirīgas izmaksas. Vietnes SiteBuilder atšifrēšana ir grūta.

Apsveriet šādus faktorus cenu noteikšanā:

 • Vai tas piedāvā bezmaksas plānu? Jā, uzņēmumu vadītāji un privātpersonas var izveidot kontu bez maksas un galu galā izvēlēties no trim cenu plāniem, lai iegūtu vairāk funkciju.
 • Vai ir kādi izmēģinājuma periodi, vai arī tiem jāpievieno kredītkartes?? Jūs iesaistāties 30 dienu bezmaksas izmēģinājumā, taču vietnes SiteBuilder konta dzēšanai nepieciešama neliela rūpība.
 • Cik pieņemamas ir premium klases paketes salīdzinājumā ar konkurentiem? SiteBuilder ir diezgan pieņemams vairumam uzņēmumu īpašnieku, un tajā ir daudz bezmaksas pakalpojumu pamata vajadzībām. Gaidiet, ka par dažiem papildinājumiem maksāsit individuāli.
 • Vai jūs varat izveidot profesionālas tīmekļa lapas, izmantojot tikai bezmaksas versiju?? Jā, jūs sākotnēji varat izveidot savu vietni bez maksas.
 • Vai maksājums tiek veikts katru mēnesi / gadu?? Maksāšanai var izveidot mēneša plānu vai gada plānu.

Klientu atbalsts

Vietnes SiteBuilder klientu atbalsta pakalpojumi ir orientēti uz modeli, kas jādara pats. Tas nozīmē, ka lielākā daļa palīdzības ir saistīta ar tiešsaistes palīdzības failiem, kas jums jāatrod un jāizlasa. Atbalsta centrs ir plašs, un tajā ir palīdzība par gandrīz visām tēmām. Var atrast dažas minūtes, lai atrastu to, ko meklējat.

Jo sarežģītāka vietne, jo lielāka palīdzība ir nepieciešama. Šī palīdzība ir pieejama, ja esat ar mieru maksāt vairāk par trešā līmeņa cenu plānu. Liekas, ka tālruņa zvans tiek atturēts, ja vien jūs neesat abonējis Premium līmeni, jo vietnē SiteBuilder neviens numurs netiek parādīts. Trešās pakāpes abonentiem tiek piedāvāts atbalsta tālruņa numurs.

Lietošanas ērtums

Lietošanas ērtums, iespējams, ir labākā vietnes SiteBuilder īpašība. Procesu ir viegli uzsākt, tas ir samērā intuitīvs un viegli uzturējams. Paturiet prātā, ka prasmju līmenis ir atšķirīgs tiem, kuri nolemj izveidot savu vietni, izmantojot tiešsaistes vietņu veidotāju. Vislabākais lēmums ir izmantot bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumus un eksperimentēt. Zemāk ir dažas lietas, kas jāņem vērā, ejot cauri veidņu vedņiem:

Interfeisa vienkāršība. SiteBuilder saskarne ir vizuāli pievilcīga un interaktīva, un tā ir piemērota lielākajai daļai lietotāju.

Piemērots iesācējiem / pieredzējušiem lietotājiem. SiteBuilder ir tikpat labs gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Atvērtā audekla rediģēšanas koncepcija ir nedaudz izaicinošāka, taču tā piedāvā zināmu pievienotu kodēšanas elastību pieredzējušiem lietotājiem. SiteBuilder piedāvā gandrīz visu, kas maza uzņēmuma īpašniekam būtu nepieciešams, lai parādītu un pārdotu savus produktus.

Visu laiku saglabājiet kontroli pār vietni. Autonomija ir vietnes īpašnieka rokās, un SiteBuilder ir uzticams darbspējas laiks un apmierināts klients kā savas platformas pierādījums..

Sniegta redaktora palīdzība. Vietnes celtnieka palīdzība un atbalsts ietver redaktora dialogu, lai palīdzētu jauniem dizaineriem. Šī funkcija ir savietojama ar citiem līdzīgiem vietņu veidotājiem.

SiteBuilder ir jauns, konkurētspējīgs tīmekļa veidotājs, kuru ir ērti lietot un kas piedāvā visu, ko mazo uzņēmumu īpašnieki vēlas un vajag, izņemot nespēju viegli nomainīt veidnes pēc vietnes iestatīšanas..

Secinājums

SiteBuilder ir labs sekotājs, ņemot vērā neseno uzņēmuma dibināšanu. Lietotāji var reģistrēties bez maksas – faktiski viņiem tas jādara faktiski, lai to pārbaudītu – un galu galā abonēt vienu no trim saprātīgiem cenu plāniem. SiteBuilder ir optimāls indivīdiem, mazo uzņēmumu vadītājiem vai bezpeļņas organizācijām. Plāni piedāvā dažus bezmaksas piedāvājumus, taču sagaida papildu cenu noteikšanu dažādām e-komercijas un SEO funkcijām.

Saskarni ir viegli pārvaldīt, un ir tikai daži nopietni ierobežojumi. Plusi ir plaši, un vietnes SiteBuilder trūkumi ir maz.

SiteBuilder ir spēcīgs vietņu veidotājs daudziem maziem uzņēmumiem, kas tikai sāk darbu vai paplašinās e-komercijas telpā. Funkcijas ir plašas, izmantojot milzīgu skaitu veidņu, no kurām izvēlēties, un ir tikai daži ierobežojumi. Izmantojiet vietnes SiteBuilder bezmaksas vietni, lai uzzinātu, vai šī ir pareizā izvēle.

Salīdzināt

VietneBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map