Vietnes zemes pārskats 2016


Vietnes laukums

Apmeklējiet vietni

95


AWA rādītājs

Vietnes laukums

SiteGround ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē šobrīd, nodrošinot drošus un novatoriskus risinājumus jebkura lieluma biznesa un personīgajiem lietotājiem. Viņiem ir tīmekļa mitināšanas platforma, kas padara viņu pakalpojumus efektīvus maziem un vidējiem uzņēmumiem. SiteGround ir lieliska mitināšanas izvēle jums, ja esat izstrādātājs, vietnes īpašnieks vai ja jums ir e-komercijas bizness. Zemāk lasiet mūsu vietnes vietņu pārskatu.

Plusi

 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Vienkārša un ātra iestatīšana
 • Ikdienas dublējums
 • 99,9% Uptime garantija

Mīnusi

 • Cenu plāni, kuru pamatā ir burti, nevis funkcijas
 • Diska vietas ierobežojums koplietotajos plānos

Pārskats

 • Vietne: www.siteground.com
 • Galvenā mītne: Sofija, Bulgārija
 • Dibināšanas gads: 2004. gads
 • Darbinieki: 280
 • Hostētie domēni: 450 000+
 • Kategorijas: Tīmekļa mitināšana
 • Pakalpojumi: Koplietojamais hostings, Mākoņu mitināšana, Dediktie serveri, WordPress pārvaldītā hostings
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

To sniegtie pakalpojumi padara SiteGround par ideālu risinājumu ikvienam, kas izmanto tādas radošās platformas kā Drupal, WordPress, Magento un Joomla. Izmantojot viņu hostinga plānus, jūs varat tiešsaistē tiešsaistē ērti atbalstīt mazos, vidējos un lielos uzņēmumus.

Viens no iemesliem, kāpēc viņu pakalpojumi izceļas, ir tas, ka tie piedāvā dažus no lielākajiem mitināšanas ātrumiem internetā, to darbības laiks ir iespaidīgs, un par pieņemamām cenām jūs varat arī izbaudīt uzticamu klientu apkalpošanu.

Uzņēmums tika izveidots 2004. gadā, un kopš tā laika ir pieaudzis, lai atbalstītu vairāk nekā 500 000 domēnu. Viņiem ir kopīgi un speciāli izvietoti serveri, VPS mitināšana un tik daudz citu hostinga platformu, kuras visas ir stratēģiski izvietotas visā Eiropā, ASV un Singapūrā, ļaujot tām piekļūt visiem galvenajiem tirgiem un piedāvāt attiecīgus pakalpojumus tur, kur tas ir nepieciešams.

Varbūt viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc viņi var palikt konkurencē, ir saistīts ar faktu, ka viņiem ir vieni no labākajiem uptimes rādītājiem tirgū (99,9%) līdz šim. Tas ir svarīgs punkts, ņemot vērā to, ka dīkstāves ir veids, kā klientus aizsūtīt, un e-komercijas uzņēmumiem tas nozīmē lielus ieņēmumu zaudējumus un, iespējams, klientu zaudēšanu jūsu konkurencei..

Izņemot šīs funkcijas, tie var lepoties arī ar neticami lieliem hostinga plāniem, kuri ir iekļauti visaptveroši, ir ļoti elastīgi, ātri, mērogojami un droši. Izstrādātājiem tas ne tikai atvieglo jūsu darbu, bet arī padara to ātrāku.

Saistībā ar konkurenci, kad jūs izmantojat SiteGround, jūs maksāsit nedaudz vairāk nekā vidēji tur esošie hostinga pakalpojumi. Bet atkal, pārējie nespēj garantēt vai piedāvāt jums spēcīgu drošību, klientu apkalpošanu un konsultācijas, kas padara šo par vienu no labākajām tehniskajām platformām līdz šim, pat ja jums nav pieredzes programmēšanā.

Galvenās iezīmes

 • 24/7 atbalsts
 • Bezmaksas domēna vārds
 • Ciešāks vadības panelis
 • Aizsardzība pret dēles
 • CloudFlare integrācija
 • E-komercijas risinājums
 • Vairāk nekā 60 bezmaksas WordPress motīvu
 • Automātiska spraudņa atjaunināšana
 • Vietnes vednis
 • Pilnīgi vietņu drošības rīki
 • Atbalsta simtiem atvērtā pirmkoda lietojumprogrammu
 • Vietnes zemes superķermeņa rīks

Ātrās saites

Nozares ekspertu spriedums vietnē SiteGround

Hostinga pakalpojumiKas ekspertiem jāsaka par vietni? Arī viņi, tāpat kā klienti, uzskatīja, ka klientu apkalpošana ir nevainojama, un uzskatīja, ka pakalpojums ir laba izvēle pirmreizējiem taimeriem vai maziem uzņēmumiem, kuri paši rīkojas un kuriem, iespējams, būs jāuzdod daudz jautājumu.

Šīs bija priekšrocības:

 • Tie nodrošina lielisku un noderīgu klientu apkalpošanu
 • GoGeek plāns dalītai mitināšanai vai WordPress pārvaldītajai mitināšanai ir pamatota izvēle
 • Vietne piedāvā dažas labas konsultācijas un burvjus dažādu pakalpojumu iestatīšanai
 • Integrācija ar CloudFlare ir plus
 • Labi papildinājumi aizdomīgu darbību un drošības apsvērumu uzraudzībai

Un viņu sliktie punkti?

Dārgas cenas, papildinājumi un automātiska atjaunošana

Liekas, ka šī mitināšanas pakalpojuma gadījumā klientu atsauksmes un ekspertu atsauksmes tiek iesniegtas aptuveni līdzvērtīgi. Kaut arī eksperti to nenovērtē tikpat augstu kā dažu konkurentu pakalpojumus, klienti (lielākoties), šķiet, ir apmierināti – īpaši, ja runa ir par klientu apkalpošanu. Vienkārši sekojiet līdzi šiem automātiskajiem atjaunošanas darbiem un palieliniet izmaksas.

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes vietnē SiteGround

Vietnes vietnes klienti parasti ziņo par pozitīvu pieredzi:

 • Lielisks un ātrs tehniskais atbalsts, kad tas nepieciešams
  Viņu tiešraides tērzēšanas funkcija ir ērta un, pats galvenais, atsaucīga, un problēmas tiek atrisinātas ātri (t.i., dažu minūšu, nevis stundu laikā).
 • Lieliska iespēja WordPress vietnēm
  Ņemot vērā, ka vairāk nekā ceturtdaļa visu vietņu ir izstrādātas no WordPress, tā ir laba lieta!
 • Īpaši viņu GoGeek pakete ir laba, lai jūsu vietnes ātri darbotos
  Tas ir saistīts ar iekļauto Cloudflare Railgun atbalstu un Memcache un Varnish kešatmiņu.
 • Daži ļoti laimīgi klienti pēc pārejas no citiem hostinga pakalpojumiem
  Izskatās, ka citi konkurenti neveicas tikpat labi kā vietne!

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības vietnē SiteGround

Vietnes vietnes klienti ir satriecoši, lai gan parasti tie šķiet ļoti specifiski jautājumi, par kuriem varētu rūpēties tikai daži.

 • Drošības trūkums
  Viņu WHM un CPanel nav SSL sertificēti.
 • Ierobežotas dublējumkopijas
  Jūsu vietnes dublējumi tiek glabāti tikai 7 dienas, un jums būs jāsaņem klientu atbalsts, lai tiem piekļūtu, nevis to darītu pats – turklāt būs jāmaksā.
 • Daudzas vadības ierīces ir paslēptas no klientiem
  Jūs nevarat veikt daudzus apkopes uzdevumus, kurus jums varētu dot citi mitināšanas uzņēmumi, izmantojot vietni Siteground.
 • Jums ir jālūdz viņiem salabot lietas
  Lielākajai daļai cilvēku viņi vienkārši vēlas, lai viņu vietnes funkcionētu, nevis izmestu kļūdas un izsīktu resursi. Lai gan tas ir retums, ja tā notiek, jums tas būs jādzen pakaļ.
 • Daži uzskata, ka cenu noteikšana ir viltīga
  Šajā platformā ir daudz darījumu, lai jūs varētu reģistrēties. Pēc izmēģinājuma perioda beigām jūsu abonements tiks automātiski atjaunots ar augstāku likmi, kas kaitināja vairāk nekā dažus klientus.

Uzticamība & Laiks

Ja ņem vērā 99,9% darbības laika garantiju, regulāras dublējumkopijas katru dienu to drošos serveros, CloudFlare CDN, neierobežota MySQL krātuves datu bāze starp citām funkcijām, šī ir ideāla platforma jums. Ir arī tas, ka viņi vada neticamu dīkstāves novēršanas programmatūru, kas darbojas fonā, novēršot servera problēmas un sakārtojot tās reālā laikā bez cilvēka iejaukšanās..

Bez tam, viņi arī vada SuperCacher sistēmu, kas ir viena no labākajām kešatmiņas sistēmām tirgū līdz šim, un efektīvi uzlabo jūsu veiktspēju un ātrumu. Izmantojot to, jūs varat izvēlēties dinamisku vai statisku kešatmiņu, HHVM vai Memcached platformas savam biznesam.

Uptime garantija

Pateicoties reāllaika iespējamo problēmu ar serveriem atklāšanai, jūs varat būt pārliecināti par 99,9% servera darbības laika garantiju. Tas padara SiteGround par vienu no pieprasītākajām platformām interneta biznesa pasaulē. Ir tik daudz mitināšanas platformu, kas bieži sola jums līdz 100% uptime, taču lielākajai daļai no tām šis solījums neatbilst. Pielāgots uzraudzības rīks, kuru uzņēmums izmanto automātiski, var nekavējoties atrisināt līdz 90% servera problēmu. Tā ir laba lieta, jo pārējiem pakalpojumu sniedzējiem būs nepieciešams līdz 20 minūtēm, lai viņi reaģētu uz servera problēmām.

SiteGround ir nozares pionieris, ņemot vērā, ka viņi bija pirmā platforma, kas nāca klajā ar izolācijas protokolu, kurā neaizsargātie konti ir izolēti, lai neļautu viņiem noņemt visu serveri. Tādēļ tas padara viņu dalīto mitināšanu daudz labāku nekā vairums, jo tas ir tikpat drošs, cik jūs iegūtu ar īpašu hostinga plānu.

Viņiem ir arī cilvēki, kuru darbs ir saistīts ar serveru uzraudzību, iespējamo draudu novērtēšanu un tūlītēju reaģēšanu uz tiem, kā arī papildu inventārs, kas ieguldīts iespējamo draudu automātiskā novērtēšanā. Tas ir arī viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc viņu atsauksmes ir iespaidīgas.

Servera reakcijas līmenis

Gandrīz jebkurš tur esošais tīmekļa pārzinis vai vietnes īpašnieks apliecina, ka viena no galvenajām jomām, kas viņiem jāizpēta, ir izmantoto failu drošība. Izņemot to, ka viņiem ir nepieciešama pārliecība par tiešām ātru ielādes laiku. Lai pārliecinātos par šo kritēriju iespējamību, SiteGround parasti vada dažas no labākajām platformām, lai pārliecinātos, ka uzņēmumu īpašniekiem nav par ko uztraukties.

Viņiem pašlaik ir daži datu centri Singapūrā, Amsterdamā un Čikāgā, IL, kuri visi tiek pārvaldīti un uzraudzīti caur 1H, lai būtu vieglāk identificēt problēmas un padarītu risinājumu vēl ātrāku. 1H ir slavens ar ātrumu, ar kādu viņi identificē problēmas, un izolē kontus, kas serverī varētu būt apdraudēti.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
Vadības panelisCiktāl tie piedāvā diezgan vienkāršu cPanel, tajā ir iebūvētas dažas pielāgotas funkcijas, padarot to profesionālu. Tas atvieglo arī vietņu pārvaldību, īpaši e-komercijas vietnēs, kurām ir arī norēķinu funkcija. Ir arī dažas pielāgotas lietotnes, kas iebūvētas vadības panelī, kas jums atvieglo atvērtā pirmkoda lietojumprogrammu izmantošanu. Izmantojot šo paneli, jūs varēsit redzēt visas atbilstošās izstrādātāja funkcijas un uzraudzīt sava CPU resursu izmantošanu.
Vietņu veidotājsVarbūt viena no vissvarīgākajām lietām, ko pamanīsit vietnē SiteGround, ir fakts, ka varat ātri izveidot savu vietni, neuztraucoties par kādu lietu. Vispirms jāizvēlas nepieciešamais vietnes tips un pēc tam tas jāizveido. Izmantojot vietnes vedni, jums nav jāraksta pat viena koda rinda, taču jūs joprojām varēsit izveidot savu vietni. Viņi arī dizainā ir iekļāvuši video apmācību par to, kā šim uzdevumam izmantot vietnes vedni, kas ir ļoti viegli izpildāms.
Atvērtā koda programmasJa izvēlaties izmantot SiteGround, jūs varat brīvi izmantot jebkuru atvērtā pirmkoda lietojumprogrammu, kas jums vislabāk patīk. Tas ir svarīgi, it īpaši, ja jums ir jānāk klajā ar intuitīvām un funkcionālām vietnēm. Dažādās CMS platformas, piemēram, WordPress un Joomla, ir viegli integrējamas platformā, tāpēc jums būs ļoti viegli noteikt, kas jums vislabāk der..
Vietnes WordPress mitināšanaTā kā SiteGround jau instalē WordPress jums, jums ir maz darba. Ja jums jau ir vietne, viņi to ātri pārvietos no vecā servera uz jauno. Viņiem ir arī pieejami vairāk nekā 60 motīvi, kurus varat izmantot bez maksas, pat ja viņiem nav konta. Papildus dizaina elementiem varat gūt labumu arī no ikdienas dublējumiem, uzlabotas drošības un spraudņu automātiskas atjaunināšanas, kas padara jūsu vietni lietotājam draudzīgāku. Jūs ievērosiet, ka Pārvaldītie WordPress plāni ir diezgan līdzīgi tam, ko jūs iegūtu, izmantojot koplietojamos mitināšanas plānus, kurus varat parakstīt vienu reizi un atjaunot katru gadu, pēc diviem vai trim gadiem, atkarībā no plāna, kas jums vislabāk der..
Vietņu kešatmiņaVietņu kešatmiņas saglabāšana ir svarīga tādā nozīmē, ka tā efektīvi palielina jūsu vietnes reakcijas laiku. Viņi ir izstrādājuši spraudni Ir, kas it kā paātrina jūsu vietnes darbību, kamēr vien tā darbojas WordPress vai Joomla. Viss, kas jums jādara, ir ieslēgt spraudni, ieslēgt to caur cPanel, un jums būs labi iet.
e-komercijas risinājumsPlatformā ir pieejams tik daudz atbalsta funkciju, kas jums atvieglo e-komercijas vietnes vadīšanu. Nav nozīmes lietojumprogrammai, kuru izmantojat, neatkarīgi no tā, vai tā ir Magento vai PrestaShop, visi šie tiek atbalstīti. Jums ir vēl vienkāršāk palaist e-komercijas pakalpojumus, jo varat izmantot dažādas pieejamās ikonas, kas jums ļoti ātri ļauj ātri instalēt visu, ko vēlaties. Tiem, kas labprātāk izmanto Magento, vilkšanas un nomešanas funkcija galu galā padara darbu daudz vieglāku, jo jums nav vajadzīgas nekādas zināšanas par programmēšanu.
Vietnes dublēšanaViena no galvenajām jomām, kur noder vietne SiteGround, ir fakts, ka tās katru dienu nodrošina regulāru dublēšanu. Šī iemesla dēļ jums ir tik viegli paveikt tik daudz, neraizējoties par sistēmas dublēšanu. Ja esat tāds cilvēks, kurš tiešsaistē gandrīz katru otro dienu sūta jaunas ziņas, šī funkcija jums noderēs, ja jūsu vietne kādreiz tiks apdraudēta..
Drošības līdzekļiVietnei SiteGround ir pieejami daži drošības elementi, kas garantē vislabāko veiktspēju līdz šim. Ja jūs izmantojat HackAlert, kura maksa mēnesī ir USD 1, jums tiks paziņots, ja jūsu vietne vai tīkls tiek pakļauts uzbrukumam. Ir arī citas funkcijas, kas aizsargā jūsu IP adresi un pat bloķē citas, kuras ir ļoti aizdomīgas. Neatkarīgi no tā, ka viņiem ir arī šī Leech Protect funkcija, kas aizsargā lietotājus no neapzinātas savas paroles parādīšanas publiskai piekļuvei. Tāpat kā vairumam augstākā līmeņa hostinga pakalpojumu sniedzēju, arī viņu platformā ir integrēts CloudFlare, kas uzlabo jūsu drošību un uzlabo jūsu vietnes veiktspēju. Vietnē SiteGround darbojas vietneCheck, kas automātiski skenē jūsu vietni, lai uzzinātu aizdomīgu kodu.
Papildus iespējasIr diezgan daudz papildinājumu, kas ir pieejami arī tiem, kuri izmanto šo platformu. Kā administratoram jums jāspēj pievienot dažus spraudņus vai citas vajadzīgās lietotnes, kas uzlabos jūsu vietnes kopējo veiktspēju un padarīs to lietotājam draudzīgāku. Jūs varat ērti instalēt Joomla un WordPress rīkkopa visos viņu mitināšanas plānos, vajadzības gadījumā atiestatīt administratora paroles, konfigurēt SSL un pat labot salauztas atļaujas. Nav svarīgi, vai esat izstrādātājs, vai arī ja jums nav nekādas pieredzes dizaina jomā, jums noteikti patiks izmantot SiteGround.

Plāni & Cenu noteikšana

Neatkarīgi no jūsu vajadzībām attiecībā uz mitināšanu, jūs varat būt pārliecināti, ka vietnes SiteGround pietiek, lai jūs segtu. Katram no viņu hostinga plāniem ir tādas būtiskas funkcijas kā lietotņu instalēšana, vietņu pārsūtīšanas iespējas, MySQL datu bāzes un tā tālāk. Tomēr, ja jums ir nepieciešams vairāk nekā pamata funkcijas, it īpaši lielākiem uzņēmumiem, ir tik daudz vairāk, ko varat iegūt, ja maksājat vairāk.

Jūs varat izvēlēties sev piemērotu plānu atkarībā no tā, cik reizes mēnesī jūsu vietnē tiek izpildītas komandas. Jūs varat sākt ar StartUp plānu un ar laiku pirms GrowBig vai GoGeek plāna, kad jūsu bizness paplašinās vai palielinās trafiku. Viņu plāni sākas no USD 3,95 mēnesī, kamēr GoGeek plāns maksā USD 14,95 mēnesī.

Vietnes vietnes izmantošana ir visas jūsu naudas vērtības noteikšana. Nav svarīgi, kā jūs maksājat; no jums nekad netiks iekasēta maksa vairāk, nekā jums nepieciešams. Faktiski, ja jūs nejūtas apmierināts ar samaksāto naudu, varat atsaukties uz 30 dienu atgriešanas garantiju un saņemt pilnīgu naudas atmaksu..

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Auctor mauris a urna aliquam fermentum et a lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Vesels skaitlis sēdēt ultricies.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Auctor mauris a urna aliquam fermentum et a lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Vesels skaitlis sēdēt ultricies neque.

Hostinga plāns
Iespējas
Diska vieta
Joslas platums
Cena
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
Hostinga plāns
Iespējas
Diska vieta
Joslas platums
Cena
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
Hostinga plāns
Iespējas
Diska vieta
Joslas platums
Cena
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
Hostinga plāns
Iespējas
Diska vieta
Joslas platums
Cena
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī
StartUp koplietojamais hostingsWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeierobežots3,95 USD / mēnesī

Klientu atbalsts

Viena no galvenajām jomām, kurā uzņēmums pievērš daudz uzmanības, ir nepieciešamība pārliecināties, ka klienti tiek apkalpoti ar cieņu. Ja rodas kādas problēmas, sazinieties ar uzņēmumu, izmantojot pieejamās platformas; Tiešraides tērzēšana, tālrunis vai biļetes.

Viņi arī pārvalda tiešsaistes datu bāzi (FAQ lapu), no kurienes jūs varat saņemt tik daudzus savus jautājumus, lai tiem galīgi nepalīdzētu palīgs. Viņiem ir arī interaktīvas apmācības, kuras varat izmantot, lai palīdzētu jums atrast ceļu uz platformu, ļaujot jums vieglāk kārtot problēmas. Viena no labākajām lietām viņu apkalpošanā ir fakts, ka klientu apkalpošanas komanda ir pieejama visā diennakts laikā.

Lietošanas ērtums

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc SiteGround pēc visiem šiem gadiem joprojām izdodas stāvēt, ir tāpēc, ka viņi to ir izstrādājuši tādā veidā, ka to ir tik vienkārši lietot. Nav svarīgi, kāds esat lietotājs vai kāds ir jūsu pieredzes līmenis, vissvarīgākais ir tas, ka jūs varēsit atrast visu nepieciešamo caur cPanel.

Lietotāja saskarne ir īpaši izstrādāta, lai atvieglotu jūsu darbu, un tajā ir ietverta daudz informācijas iesācējiem, kuriem nav viszemākās zināšanas par mitināšanu. Viņi arī ir sekojuši nozares tendencei, kurā jūs varat viegli instalēt lietojumprogrammu vai izveidot savu jauno vietni, noklikšķinot uz pogas. Tas ietaupa jums daudz laika, kuru jūs citādi būtu pazaudējis, mēģinot atrast ceļu ap platformu.

Secinājums

Nav svarīgi, kāda veida vietni jūs izmantojat, viena lieta, kas jums jāzina, ir tas, ka SiteGround jūs esat aptvēris. Jums ir svarīgi apsvērt dažas galvenās jomas, kurās jums nepieciešama palīdzība, bet pats galvenais – jums ir jāsaprot, ka tik ilgi, kamēr jūsu vietne tiks veidota un mitināta vietnē SiteGround, jums tik tikko būs jāuztraucas par savu vietni..

Salīdzināt

Vietne

95

InMotion hostings

96

iPage

94

Bluehost

92. lpp

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map