UltraCart pārskats 2016


UltraCart

Apmeklējiet vietni

8.8


AWA rādītājs

UltraCart

UltraCart izveidoja mātes uzņēmums BPS Info Solutions, un tas darbojas jau stabilus 15 gadus. Atšķirībā no citām iepirkumu grozu platformām, UltraCart ir paredzēts integrēt jūsu esošajā vietnē. Tā vietā, lai izveidotu pilnīgi jaunu e-komercijas vietni un veikalu, varat tieši iegult iepirkumu grozu un "Pērc tagad" saites un sāciet pārdot. Izlasiet mūsu UltraCart pārskatu zemāk.

Plusi

 • 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Ātri un vienkārši pasūtījumu labojumi
 • Bezšuvju pāreja no vietnes uz iepirkumu grozu
 • Nav instalējamu skriptu

Mīnusi

 • 24/7 atbalsta trūkums
 • Nav video konsultāciju
 • Nav viedtālruņu integrācijas

Pārskats

 • Vietne: www.UltraCart.com
 • Galvenā mītne: Tucker, GA
 • Dibināšanas gads: 1997. gads
 • Kategorija: e-komercijas programmatūra
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas

UltraCart ir paredzēts pārdevējiem, kuri vēlas pievienot veikalu esošajai vietnei. Tā nav laba izvēle, ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu no jauna vai veidni. Pieejamās funkcijas vairāk koncentrējas uz krājumiem un produktu pārvaldību.

Standarta funkcijas ietver:

 • Produktu katalogi
 • Nodokļu un pārvadāšanas kalkulatori
 • SEO un mārketinga rīki
 • Iespēja piedāvāt atlaides un kuponus
 • Daudzveidīgas piegādes iespējas
 • Strīdu pārvaldības rīki

Tikai apskatot standarta funkcijas, ir viegli redzēt, ka UltraCart ir īpaši paredzēts tirgotājiem, kurus interesē produktu pārvaldības iespējas. Cenu plāni atšķiras atkarībā no tā, cik produktus jūs iekļausit sarakstā. Katrā iepakojumā ir vienas un tās pašas funkcijas, kas nozīmē, ka UltraCart ir pilnībā pielāgojams. Ja jums jāpievieno vairāk produktu, vienkārši jauniniet savu plānu.

Ierobežojumi

Visspilgtākais šīs programmatūras ierobežojums ir tas, kas neļauj noformēt veikalu no jauna. Lai gan jūs varat maksāt viņu dizaineriem, lai viņi jums izveidotu veikalu, UltraCart nav paredzēts iesācējiem, kuriem nav vietnes. Tā vietā ideja ir tāda, ka jūs varat vienkārši iegult koda fragmentu esošā vietnē un sākt pārdot. Ja jums vēl nav vietnes, šī programma jums nav paredzēta.

Atcelšanas politika

Jūs jebkurā laikā varat atcelt UltraCart abonementu. Tomēr, ja atcelsit norēķinu cikla vidū, jūs joprojām būsit atbildīgs par pilnajām šī mēneša izmaksām.

Balvas un reputācija

Neskatoties uz to, ka tas darbojas jau 15 gadus, šķiet, ka UltraCart atrodas iepirkumu grozu platformu otrajā līmenī. Tas ir tāpēc, ka galvenokārt tiek pievērsta īpaša uzmanība. Nešķiet godīgi salīdzināt to ar funkcionālākām un visaptverošām iepirkumu grozu platformām, kas ļauj jums izveidot savu vietni.

UltraCart ir paredzēts, lai palīdzētu jums paplašināt esošo vietni un pārvērst to par veikalu. Tas ir kaut kas ļoti labi. Skatoties atsevišķi un kontekstā ar to, ko cenšas sasniegt, UltraCart sasniedz atzīmi. Šajā nolūkā tas ir nopelnījis uzticama uzņēmuma reputāciju ar augstas kvalitātes pakalpojumiem.

Kāpēc izvēlēties UltraCart?

Ja jums jau ir vietne un vēlaties sākt pārdošanu pēc iespējas ātrāk, UltraCart ir ideāls rīks. Tas kalpo kā izsmalcināts paplašinājums, kas jūsu vietnei palielina funkcionalitāti. Neuztraucieties izveidot pilnīgi jaunu e-komercijas vietni. Pārveidojiet tikai savu esošo vietni un sāciet pelnīt naudu.

Galvenās iezīmes

 • SEO draudzīga katalogu sistēma
 • Reālā laika vairāku komplektu piegādes aprēķins
 • Integrēta filiāļu pārvaldības sistēma
 • Pielāgots SSL sertifikātu atbalsts
 • Uzlabota e-pasta mārketinga sistēma
 • Pielāgojams norēķinu process
 • Pielāgots SSL sertifikāts
 • Automātiska e-komercijas saišu ģenerēšana
 • Izvērstā pielāgošana
 • PCI 1. līmeņa saderība
 • Pielāgotie kuponu kodi
 • Bezmaksas ātro grāmatu integrācija

Nozares ekspertu spriedums par UltraCart

e-komercijas platforma Kopumā kritiķi piešķir UltraCart vērtējumu virs vidējā līmeņa. Dažādu pārskatu aptauja liecina, ka vairums ekspertu piešķir UltraCart ar 4 zvaigznītēm no 5 vai B pakāpi. Šeit ir daži iemesli, kāpēc tā nesaņēma labākas atsauksmes:

 • Izmaksas. Kaut arī UltraCart ir gatavs ar daudzām funkcijām, tirgū ir vairāk pieejamu iespēju.
 • Checkout novirzīšana. Kad klienti dodas veikt galīgo pirkumu, viņi tiks novirzīti uz UltraCart lapu. Lai gan viss ir pilnīgi drošs, tas var pircēju padarīt nervozu un novest pie pārdošanas zaudēšanas.
 • Klientu apkalpošanas rīku trūkums. Liela daļa iepirkumu grozu piedāvā plašas CRM funkcijas, kas ļauj mijiedarboties ar klientiem un risināt visas problēmas. UltraCart vairāk koncentrējas uz maksājumu apstrādi un tiešsaistes mārketingu – šīs funkcijas var būt vēl viens izslēgšanas veids pircējiem, kas apmeklē jūsu vietni.

Neskatoties uz šiem trūkumiem, eksperti joprojām jūtas labi, iesakot UltraCart pareizajiem uzņēmumiem. Ja vēlaties pelnīt no esošas vietnes, UltraCart vajadzētu būt jūsu izvēles sarakstā. Tas noteikti nodrošina pietiekami daudz rīku, funkciju un papildinājumu, lai izveidotu pievilcīgu un funkcionālu veikalu, kas palīdzēs pārdot produktus.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/ultracart-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/ultracart/#review

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes vietnē UltraCart

Daži no negatīvajiem UltraCart pārskatiem šķiet nedaudz negodīgi, jo viņi mēdz salīdzināt programmu ar pilnībā mitinātajām opcijām. UltraCart ēdina pavisam citu auditoriju, un tajā pēc būtības nebūs iekļautas daudzas tās pašas funkcijas. Klienti, salīdzinot UltraCart ar citām papildprogrammām, ziņoja par pozitīvāku pieredzi.

Apmierināti klienti atzīmēja šīs funkcijas:

 • Ļoti pielāgojama izrakstīšanās lapa, kuru var izveidot, lai atspoguļotu jūsu zīmolu.
 • Lielu vārdu, piemēram, QuickBooks un eBay, lielu jaudu integrācija.
 • Plaša dokumentācija, kas palīdzēs novērst problēmas un pārvaldīt veikalu.

Droši vien arī jāatzīmē, ka par klientu apkalpošanu bija dažas pozitīvas atsauksmes. Lai arī bija arī daži neapmierināti klienti, pārskatiem bija tendence uz kopējo apmierinātību. Turklāt lietotāji, kuri izmēģināja citas iespējas tirgū, ātri ieteica UltraCart kā labāko izvēli.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības vietnē UltraCart

Diemžēl tīmeklī par UltraCart nav daudz atsauksmju. Tomēr to varētu uzskatīt par labu. Kaut arī par programmu nav daudz pļāpāšanas, tas nozīmē arī to, ka sūdzību ir ļoti maz. Īss uzņēmuma sociālo mediju lapu apskats parāda, ka pēdējos mēnešos tie ir saskārušies ar dažām tehniskām grūtībām, taču tie ir vainojami noteiktā maksājumu vārtejā..

Otrs galvenais iemesls, kāpēc par UltraCart nav tik daudz atsauksmju, ir tas, ka tas nodrošina programmatūru, kas vienkārši tiek pievienota jūsu esošajai vietnei. Mazāk izsmalcināta programma var vienkārši nozīmēt mazāk sakāmu. Tas nozīmē arī to, ka klienti to uzskatīja par diezgan pamata un nedaudz atpalikušu no laika.

 • www.zippycart.com/1shoppingcart-customer-reviews/
 • https://www.facebook.com/UltraCart-118783281518659/

Dizains & Pielāgošana

Par UltraCart dizaina iezīmēm nav daudz ko teikt. Jums nevajadzēs uztraukties par tēmas izvēli vai samaksu par piemaksu veidni. Viss, kas jums jādara, ir kopēt un ielīmēt mazliet koda esošajā vietnē. Tas ļaus jums izveidot pogu “Pievienot grozam” vai “Pirkt tūlīt”, nemainot vietnes kopējo izskatu.

Jums ir iespēja nolīgt UltraCart dizaineru, lai palīdzētu jums izveidot veikalu, taču šai opcijai nav jēgas. Ir daudz pieejamu iepirkšanās ratiņu, kas nodrošinās jums bezmaksas veidnes un vairākus veidus, kā rediģēt jūsu vietni. UltraCart un dizains vienkārši neiet kopā.

Pielāgošanas opcijas

Kad būsit ievadījis visu savu informāciju, jums būs iespēja pielāgot savu norēķinu lapu. Jūs varat izvēlēties no dažādiem iestatījumiem, kas ietver e-pasta paziņojumus un pamata konfigurācijas. Izrakstīšanās lapas izveide vairāk nozīmē noklikšķināšanu uz pieejamajām opcijām, nevis patiesu lapas pielāgošanu.

UltraCart aizmugure

Kad runa ir par inventāra un izsekošanas rīkiem, aizmugures versija ir pilna ar funkcijām. Kopumā aizmugure ir viegli orientējama, taču tā nav precīzi iespaidīga. Jūs ievērosit, ka tas izskatās mazliet novecojis un neiedvesmojošs.

Mobilo vietņu veidošana

Lielākā daļa tiešsaistes pircēju iepērkas no mobilās ierīces. Tāpēc ir īpaši svarīgi, lai jūsu vietnei būtu adaptīvs dizains. Jūs nevēlaties zaudēt pārdošanu, jo klients nevarēja pareizi apskatīt produktu. Diemžēl UltraCart ievērojami atpaliek no laikiem, kad runa ir par mobilajām ierīcēm draudzīgām vietnēm. Vienkārši pievienojot programmatūru, nekas netiks darīts, lai jūsu vietne kļūtu atsaucīgāka.

Sociālā integrācija

Sociālie mediji ir vēl viena būtiska tiešsaistes uzņēmējdarbības vadīšanas sastāvdaļa. Tā ir arī vēl viena joma, kurā UltraCart parādās īsi. Jā, ir iebūvēta sociālā integrācija, taču tā nav tāda līmeņa, kādu jūs varētu gaidīt no mūsdienīga iepirkumu groza. Jūs varat izveidot Facebook lapu, un tas ir tas.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
Tiešsaistes veikala iestatīšanaJa varat kopēt un ielīmēt, varat iestatīt UltraCart. Kad abonēsit, jūs saņemsit e-pastu ar saitēm, kuras jums vajadzēs iegult savā vietnē. Jūs saņemsit arī virkni e-pastu ar precīzākām instrukcijām. Tomēr nav iestatīšanas vedņa, kas piedāvā norādījumus vai tiešsaistes konsultācijas, lai sniegtu papildu palīdzību.
Joslas platums un krātuvePar joslas platumu un uzglabāšanas ierobežojumiem nav jāuztraucas. Pakas tiek atdalītas ar sūtīto sūtījumu skaitu un pārdošanas apjomu mēnesī.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiUltraCart piedāvā sadaļu “Ekstras”, kurā varat integrēt papildinājumus. Platforma ir savietojama ar tādām populārām biznesa lietojumprogrammām kā Constant Contact, QuickBooks, Amazon un MailChimp.
Pasūtījumu vadība ”Izmantojot UltraCart, jūs varat izsekot katram pasūtījuma aspektam. Jūs pat varat saņemt e-pasta atjauninājumus par gandrīz jebko. Vai vēlaties uzzināt, kad notiek pārdošana? Vai vēlaties saņemt paziņojumu par pasūtījuma atteikšanos? Apkopojiet visu nepieciešamo informāciju un pārvaldiet katru pasūtījumu.
Krājumu vadībaTieši šajā vietā ir paredzēts, lai spīd UltraCart. Faktiski programma ir tik pamatīga, runājot par pasūtījumu pārvaldību, ka tā varētu būt aizgājusi pāri bortam. Augšupielādējot produktu, jums jāievada daži apgabali. Iespējams, ka tā ir vairāk informācijas, nekā jums jāpiebilst.
Sūtījumu izsekošanaUltraCart integrējas ar lielākajām pasaules kuģniecības kompānijām. Tas nozīmē, ka varat ātri ģenerēt un skatīt izsekošanas numurus
CRM funkcijasUltraCart ir viena no nedaudzajām platformām, kas ļauj ērti izskatīt klientu strīdus. Ir ieviesti vairāki rīki, kas atvieglo saziņu un palīdz aizsargāt tirgotāju
Veidnes un motīviNav nepieciešams satraukties par to, kuru tēmu izvēlēties. Izmantojiet tikai pēc iespējas vairāk no pašreizējā vietnes dizaina.
Integrācijas un papildinājumiTā kā UltraCart neizmanto motīvus, papildinājumu skaits ir diezgan ierobežots. Jūs varat integrēt populāros sociālos medijus, mārketinga un grāmatvedības programmatūru. Tomēr jūs, iespējams, varētu darīt šīs lietas ar vai bez UltraCart
Mobilā e-komercijaUltraCart pievienošana nepadara jūsu vietni mobilu. Jums jau pašā sākumā būs jāizveido atsaucīga vietne
Tīmekļa mitināšanaIzbaudiet UltraCart mākoņdatošanas programmas un robustu serveru izmantošanu. Jums nevajadzēs lejupielādēt nevienu papildu programmatūru, bet jums būs jāmaksā par mitināšanu un domēna vārdu.
Aplikāciju veikalsNav daudz, ja par to runā lietotņu veikals. Jūs varat integrēt programmas, taču visas nepieciešamās funkcijas jau ir iebūvētas UltraCart.
EmuāriAtkal jūs patiešām varat pārvaldīt emuāru savā vietnē, bet UltraCart nav paredzēts, lai palīdzētu jums to palaist.
SEO un mārketingsUltraCart izmantošana neietekmēs nevienu no jūsu esošajiem SEO iestatījumiem. Ja vēlaties uzlabot savus mārketinga instrumentus, apsveriet iespēju integrēt trešās puses pakalpojumu sniedzējus.
BiļeteniJa kā mārketinga instrumentus vēlaties izmantot biļetenus un e-pasta ziņojumus, jums būs jāizmanto papildu programma. UltraCart ir paredzēts, lai regulāri nosūtītu jums e-pasta atjauninājumus, bet nepaplašina biļetenu iespējas.
Drošības līdzekļiUltraCart ir saderīgs ar PCI. Tas attiecas uz drošību. Viņi nav gājuši prom no tā, lai izveidotu iespaidīgus ugunsmūrus vai šifrēšanu. Iepirkumu groza drošības elementi noteikti ir pietiekami, taču par tiem nav nekā, par ko rakstīt mājās.
PCI sertifikācija1. līmeņa sertifikāts.
Satura veidošanaLai pievienotu saturu, jums būs jāizmanto esošais redaktors. UltraCart vispār nav paredzēts, lai paplašinātu vai uzlabotu šo funkcionalitāti.
Dāvanu sertifikātiDāvanu sertifikātu, kuponu un atlaižu izveidošanai nepieciešami tikai pāris klikšķi.
Maksājuma iespējasUltraCart integrējas ar visiem vadošajiem trešo personu maksājumu apstrādātājiem. Klienti var izmantot PayPal, Google Checkout un galvenās kredītkartes. Tas pat piedāvā daudz starptautisku norēķinu iespēju.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriPirms sākat pievienot produktus, jums būs jāiestata visi nodokļu un piegādes iestatījumi. Iebūvētie kalkulatori automātiski ģenerēs šīs maksas.
ZiņojumiIzbaudiet daudz iebūvēto ziņošanas rīku. Varat izsekot gandrīz jebkuram sava krājuma un produktu aspektam.
Vietņu statistikaKaut arī UltraCart ietver pietiekami daudz pārskatu veidošanas rīku, jūs vienmēr varat jaunināt uz Google Analytics. Bezmaksas versija ir lietotājam draudzīgāka un informatīvāka.

Plāni & Cenu noteikšana

Ņemot vērā to, ka UltraCart neietver dizaina funkcijas, cena ir salīdzinoši augsta. Pamatplāns mēnesī maksā 49,95 USD. Tas ir par aptuveni 20 USD vairāk nekā lielākajai daļai konkurentu. Grūti pateikt, ko šī papildu nauda jums pērk, jo UltraCart drīzāk ir vietnes paplašinājums, nevis pilna platforma.

Labā ziņa ir tā, ka jums ir visas tās pašas funkcijas neatkarīgi no tā, kādu cenu paketi iegādājaties. Galvenā atšķirība ir tajā, cik daudz produktu vēlaties uzskaitīt. Šeit ir plānu sadalījums:

 • 49,95 USD – 0–250 produkti un 0–50 000 USD pārdošanas apjomi mēnesī
 • 69,95 USD – 251-500 produkti un 50 001 – 70 000 USD pārdošanas mēnesī.
 • 104,95 ASV dolāri – 501–1 000 produktu un 70 001– 100 000 ASV dolāru pārdošanas mēnesī.
 • USD 154,95 – 1,001–5 000 produktu un 100 001–150 000 USD pārdošanas mēnesī

Papildu izmaksas un pakalpojumi

Ja plānojat iekļaut vairāk nekā 5000 produktu sarakstā, par katru 5000 vienību grupu no jums mēnesī tiks iekasēts papildu USD 50. Varat arī reģistrēties profesionālajiem pakalpojumiem, kas ietver apmācības zvanus un palīdzību pielāgotu kuponu izveidē. Ja atceļat norēķinu cikla laikā, avansa maksājumiem nav atlaižu un atmaksas.

Pārbaudes laiks

UltraCart piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Kredītkarte nav nepieciešama. Tas ir divtik vairāk, nekā piedāvā vairums e-komercijas platformu. Šajā 30 dienu periodā jums patiks bezmaksas e-pasta un tālruņa atbalsts.

Klientu atbalsts

UltraCart klientu atbalsta pakalpojumi ir jaukta soma. Labā ziņa ir tā, ka viņu pārdošanas un tehniskais personāls ir draudzīgi, zinoši un izpalīdzīgi. Jūs varat ātri saņemt izsmeļošas atbildes uz jautājumiem. Galvenais trūkums ir tas, ka tie ir pieejami tikai parastā darba laikā. (No pirmdienas līdz piektdienai, plkst. 8.30 līdz 17.00 pēc EST laika). Ja pēc stundām rodas problēma, jums būs jāgaida vai jācenšas pats novērst problēmu.

Vajadzīga palīdzība? Šeit ir pieejamo resursu saraksts:

 • Tālr
 • E-pasts
 • Tiešraides tērzēšana caur Skype
 • Facebook un Twitter (lai arī šie konti nešķiet īpaši aktīvi).
 • FAQ lapa
 • Tehniskā rokasgrāmata PDF formātā

Tas, kas UltraCart nav, ir aktīvs kopienas forums, YouTube kanāls ar pamācībām vai plaša zināšanu bāze. No vienas puses, klientu apkalpošana ir visaugstākā līmeņa, sazinoties ar pārstāvi. No otras puses, jūsu iespējas resursiem ir salīdzinoši ierobežotas, it īpaši salīdzinājumā ar citām programmām.

Lietošanas ērtums

Iestatīt ir viegli, bet grūtāk ir saņemt palīdzību. Veikala iestatīšana nozīmē tikai pāris saišu kopēšanu un ielīmēšanu. Tas ieguls pareizo kodu un ļaus jums izveidot iepirkšanās grozu savai vietnei.

Lietas var kļūt sarežģītākas, kad sākat izpētīt sadaļu admin. Jūs saņemsit dažus mācību e-pastus, taču nav detalizētas instrukcijas. Kad atrodaties, jūs esat viens pats.

Godīgi sakot, jums nevajadzēs ilgi izdomāt aizmugures versiju. Tomēr programma nav precīzi draudzīga lietotājam. Ir tik daudz citu platformu, kas ietver lieliskas apmācības un mūsdienīgas saskarnes, ka šie rīki gandrīz tiek gaidīti. Bez tiem UltraCart sāk izskatīties vēl novecojis. Kopumā lietotāju pieredze nav briesmīga, taču tā ir nepietiekama.

Secinājums

Vai UltraCart ir pareizā izvēle jums?

Godīgi sakot, ir grūti saprast, kāpēc UltraCart ir piemērota opcija. Tas nesniedz nekādas skaidras priekšrocības, it īpaši ņemot vērā cenu. Jā, tas ir vienkāršs veids, kā instalēt iepirkumu grozu savā esošajā vietnē. Un tas ir par to.

Ir tik daudz labāku iespēju, kad runa ir par iepirkumu grozu platformām. Faktiski jūs, iespējams, varat atrast vairāk pieejamu spraudņu savai vietnei, ja nedaudz veicat rakšanu. Lai gan UltraCart ļauj jums pievienot pogas “Buy Now” un norēķinu lapu, tas nedara neko citu, kā uzlabot jūsu vietnes funkcionalitāti. Galu galā programma šķiet novecojusi un atpaliek no laikiem. Tērējiet mazāk un iegūstiet vairāk citas e-komercijas programmatūras.

Salīdzināt

UltraCart

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map