uCoz pārskats 2016


uCoz

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

uCoz

uCoz ir Krievijā bāzēts uzņēmums, kas 2005. gadā uzsāka darbību kā globāls daudzvalodu vietņu veidotājs, koncentrējoties uz to, lai apmierinātu lietotājus, kuriem ir maza pieredze, un piedāvā daudz iespēju. uCoz pieprasa vairāk nekā 1 miljonu vietņu, kuru mērķauditorija ir gan nepieredzējuši lietotāji, gan pieredzējuši dizaineri, kuri vēlas lielāku kontroli.

Plusi

 • Viss iekļauts iepakojums
 • Bezgalīgas e-komercijas iespējas
 • Pieejams HTML / CSS kodējums
 • Vairāk nekā 250 veidņu, no kurām izvēlēties
 • Atbalsta 15 valodas

Mīnusi

 • Lietotāja saskarnei ir nepieciešama zināma mācīšanās līkne
 • Dažas funkcijas tiek noteiktas atsevišķi
 • Vietne uCoz varētu izmantot nelielu darbu
 • Ir grūti atrast dažas no īpašajām uCoz funkcijām

Pārskats

 • Vietne: www.ucoz.com
 • Galvenā mītne: Krievija
 • Dibināšanas gads: 2005. gads
 • Darbinieki: 100+
 • Mitinātās vietnes: 1 500 000+
 • Kategorijas: Vietņu veidotāju programmatūra
 • Valodas: Angļu, vācu, krievu, franču, spāņu, portugāļu, zviedru, poļu, ungāru, ukraiņu, armēņu, arābu, rumāņu 

UCoz piedāvā vienkāršību, elastīgumu un lietojamību, kā arī bezmaksas plānu klientiem, kas to dara pats. Ir iespējas atbalstīt mazos uzņēmumus un lielo e-komerciju. Platforma nodrošina vadības paneļa saskarni iestatīšanai un rediģēšanai.

Lai arī uCoz rediģēšana nav tik vienkārša kā dažiem konkurentiem, velciet un nometiet, lai to rediģētu. Tam ir sava loģika, kuru ir diezgan ātri iemācīties. uCoz atrod spēku īpašībās, ieskaitot iespēju lietotājiem pēc vēlēšanās pilnībā kontrolēt HTML un CSS. uCoz piedāvā trīs dizaina iespējas: noformējiet pats, izmantojiet bezmaksas motīvu veidni vai maksājiet par izcilu.

Kam ieteicams uCoz?

Vietnes uCoz veidotājs ir ieteicams privātpersonām, mazu uzņēmumu profesionāļiem, lielu uzņēmumu īpašniekiem un vietņu dizaineriem, kas veido vietnes citiem.

uCoz fokusa zona / specialitātes

uCoz ir koncentrējies uz vienkāršību, bet vēl modernizētu vietņu veidotāju, kas nodarbojas ar darīšanu. Tas piedāvā papildu iespēju rediģēt un pārvaldīt kodu tiem, kam ir prasmju kopa. uCoz specialitātēs ietilpst daudzpusība, plašas iespējas un pielāgošanas iespējas kopā ar vairākām valodām. Tas ir komplektā ar dažām iekšējām programmām (uKit, uShop, URan un uID) mājas uzņēmumiem un veikaliem.

uCoz tehniskās specifikācijas / ierobežojumi

UCoz tehniskajās specifikācijās ir iekļauts plašs veidņu klāsts un visas standarta iespējas, ko var izdarīt pats-mājas lapas veidotājs. Tam ir liels funkciju komplekts, lai atbalstītu dažādās biznesa vajadzības, kā arī dizaineru dažādo prasmju līmeni. Tiem, kas vēlas pielāgot, izmantojot kodu, ir arī iespēja HTML redaktorā.

Runājot par ierobežojumiem, uCoz saskarne ir nedaudz sarežģītāka nekā dažiem konkurentiem vietņu veidotāju telpā. Bezmaksas vietnes opcija ir nedaudz ierobežota, un tā, iespējams, atbalsta tikai vietņu pamatvajadzības. Tas ir lielisks sākums.

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

Izmantojot vienu no pieciem pieejamu cenu plānu vai bezmaksas kontu, uCoz lielākajai daļai tiešsaistes uzņēmumu piedāvā pielāgojamības un izaugsmes iespējas. Veikalu īpašnieki un mazo uzņēmumu īpašnieki var viegli pāriet uz cenu plānu, kas atbalsta viņu biznesu tā paplašināšanās laikā.

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

Lai gan vietnē nav redzama naudas atdošanas garantija, uCoz piedāvā vienkāršu bezmaksas dzīvības vietni, kurā pārbaudīt ūdeņus.

Kas ir uCoz reputācija?

uCoz ir diezgan laba reputācija starp abiem pirmsākumiem pieredzējušiem lietotājiem, pateicoties tās elastīgajai platformai. Tas piedāvā daudz funkcionalitātes un vienu no labākajiem vairāku valodu pakotnēm par salīdzinoši zemām izmaksām. Tas ir līdzīgs dažiem labākajiem vietņu veidotājiem savā klasē, ieskaitot Wix, Weebly un Webs (ar 4 līdz 5 zvaigznēm)..

Partneru programma klientiem

uCoz piedāvā pieticīgu filiāļu programmu, kurā lietotāji ievieto uCoz saiti un nopelna 5 centus, kad lietotāji reģistrējas caur saiti un izveido vietni. Turklāt, ja šī nosūtīšana apmaksā jebkuru no uCoz maksas pakalpojumiem, klienti saņem 20% no šiem maksājumiem.

Kāpēc izvēlēties uCoz?

uCoz piedāvā stabilu platformu, atbilstošu funkcionalitāti, bezmaksas vai saprātīgu cenu plānu un dažas veidnes, no kurām izvēlēties. Iesācēji var pārvaldīt uCoz un programmētāju veidus, piemēram, pievienotās pielāgošanas iespējas. Pati uCoz vietne piedāvā dažus lapu ritinājumus, vairākus logus un teksta izaicinājumus, taču tie nav šova rādītāji.

Galvenās iezīmes

 • Vairāk nekā 250 personisko un biznesa veidņu
 • Standarta reaģējoša mobilā navigācija
 • Maksājumu vārtejas integrācija
 • Mobilo vietņu veidošana
 • Sociālās koplietošanas integrācija
 • Google Analytics integrācija
 • Mobilo vietņu veidošana
 • Plašs dizaina moduļu klāsts
 • HTML / CSS redaktors
 • Patentēts monetizācijas rīks
 • Multivides rīku komplekts e-komercijai
 • Google Maps integrācija

Nozares ekspertu spriedums par uCoz

Vietņu veidotājsEksperti būtībā izteica tādu pašu komentāru kā lietotāji. Viņi pieklauvēja pie uCoz tikai tāpēc, lai noņemtu reklāmas apmaksātajos kontos, kā arī, lai neiekļautu un vilktu un nomestu redaktoru. Tomēr lielākajā daļā bezmaksas vietņu veidotāju ir iekļautas reklāmas, kas palīdz reklamēt viņu biznesu. Tā ir ierasta prakse, un tie ir pilnīgi pārredzami attiecībā uz terminiem. Es arī apšaubītu jebkādu kritiku attiecībā uz vilkšanas un nomešanas redaktora trūkumu. Programma vienkārši nav paredzēta cilvēkiem, kuri meklē šāda veida funkcijas. Arī tad eksperti labprāt piešķir programmai 9 no desmit zvaigznēm.

Gandrīz ideāls rezultāts ir saistīts ar daudzām augstas kvalitātes funkcijām, kuras tiek piegādātas kopā ar uCoz. Tas ir ne tikai ērti lietojams un ļauj ātri veikt labojumus, bet arī nodrošina daudz vietas, lielisku atbalstu un garu veidņu un logrīku sarakstu. uCoz iesaka gan lietotāji, gan eksperti.

 • http://www.pandia.com/website-builder/ucoz.html
 • https://www.comparakeet.com/real-estate-website-builder/ucoz-review/

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par uCoz

Tie, kuriem ir zinātība, šķiet, patiesi izbauda uCoz. Tas piedāvā ļoti elastīgu dizainu, kas ļauj viegli pielāgot katru jūsu vietnes aspektu. Lietotāji bija ļoti apmierināti ar pieejamo rīku un motīvu daudzumu. Ir daudz iespēju izvēlēties, lai palīdzētu izveidot un paplašināt jūsu vietni. Jūs pat varat pārvaldīt vairākas vietnes no viena konta un ērti pārlūkot administratora un lietotāja saskarni. Lietotāji arī izteica pozitīvas atsauksmes par e-komercijas un SEO rīkiem. uCoz arī ieņem labu vietu, ja runa ir par drošību, tehnisko atbalstu un praktiski visās citās kategorijās. Lai gan tas noteikti nav visiem un prasa zināmas uzlabotas prasmes, uCoz noteikti veido spēcīgu šovu. Iespējams, vēlēsies tuvāk aplūkot amatieru un profesionālos kodētājus.

 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par uCoz

Lielākā daļa sūdzību par uCoz ir saistītas ar bezmaksas versiju vai atsaucas uz programmas lietotājam draudzīgo raksturu. Lai gan jūs varat izmantot vietni uCoz, lai bez maksas izveidotu vietni, atcerieties, ka jūsu domēns beigsies ar vietni ucoz.com un saturēs sava uzņēmuma reklāmas. Ja vēlaties novērst šos elementus, jums būs jāpiesakās uz apmaksātu abonementu.

Lietotāji arī pieminēja faktu, ka uCoz nav īpaši draudzīgs lietotājam, taču tas ir pamatots iemesls. Tas ir viens no nedaudzajiem vietņu veidotājiem, ko tirgo kodētājiem un profesionāļiem. Tiem, kam ir zināma tehniskā pieredze, tas faktiski var palīdzēt iemācīties kodēt. Ja vēlaties vilkt un nomest redaktoru, turpiniet iepirkties.

 • http://superbwebsitebuilders.com/ucoz-review/
 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

Dizains & Pielāgošana

Projektēšanas un pielāgošanas iespējas uCoz tiek pārvaldītas, izmantojot satura moduļus un dažas iekšējās programmas (uKit, uShop, URan un uID). Dizaineriem ir arī iespēja modificēt kodu. Saskarnei vajadzīgs pielāgošanas periods, lai noskaidrotu, kā tā darbojas, taču stilus, krāsas un izvietojumu ir salīdzinoši viegli mainīt. uCoz piedāvā dažādas dizaina un pielāgošanas iespējas, ieskaitot simtiem sīkrīku un logrīku, kas ir pietiekami viegli pārvaldāmi.

IezīmePārskats
uCoz veidnesuCoz piedāvā 250 personiskās un biznesa veidnes, no kurām izvēlēties, lai gan jums būs jāpāriet uz cenu balstītu plānu, lai iegūtu mobilo veidni. Paredzams, ka drīz būs pieejamas bezmaksas atsaucīgas veidnes. Lietotāji var mainīt veidnes arī pēc rediģēšanas sākuma, un ir iespējas personīgajiem, biznesa un tiešsaistes veikaliem.
 • Veidņu un krāsu palete daudzveidība un kvalitāte.Ar vairāk nekā 250 veidnēm, no kurām izvēlēties, diapazons ir pieņemams, un šķiet, ka veidnes piedāvā mūsdienīgu nojautu. Veidnes ir arī pielāgojamas, lai apmierinātu daudzveidīgākas dizaina prasības.
 • Iepriekš atlasītas veidnes salīdzinājumā ar vietnes izveidi no nullesuCoz ir uz veidnēm balstīta programma, taču tehniķiem patīk, ka viņi var pievienot vai rediģēt kodu HTML / CSS, ja viņi to vēlas.
uCoz interfeissUCoz dizaina interfeiss piedāvā vadības paneļa izvēlni rediģēšanai, elementu pievienošanai un satura ievadīšanai. Kaut arī uCoz specializējas vienkāršībā, platformas labojumi nav tik intuitīvi dažiem šīs klases celtniekiem.
Lapas stila pielāgošanas opcijasuCoz ieņem labu vietu personalizācijas un pielāgošanas jomā. Tas ir tāpēc, ka ir dizaina izvēles iespējas, daudz veidņu, satura moduļu un piekļuve koda ievadīšanai un rediģēšanai. Daži no uCoz satura moduļiem ietver lapu redaktoru, forumu, vietņu jaunumus, viesu grāmatu, emuāru, tīmekļa aptaujas, e-veikalu un fotoalbumus.
 • Personalizēšanas dizaina izvēle uCoz ir dažas dizaina izvēles: izveidojiet savu, izmantojiet bezmaksas motīvu vai iegādājieties daudzpusīgāku motīvu. Ar katru no tām vietni var personalizēt.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un satura rediģēšanas brīvībauCoz ļauj rediģēt, pārvietot, mainīt izmērus un izdzēst saturu vai elementus relatīvi viegli, kad esat pieradis pie interfeisa.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam??Ļoti vēlamā koda pievienošanas un pielāgošanas iespēja ir pieejama vietnē uCoz.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarneUCoz vizuālās rediģēšanas iespējas tiek veiktas, izmantojot dažus interaktīvos moduļus (vai tīmekļa lietotnes)

uCoz dizaineriem patīk lapas stila pielāgošanas iespējas, kā arī iespēja kodēt un izvēlēties no desmitiem papildinājumu un spraudņu.

Vietnes navigācijauCoz veidnes piedāvā standarta vietņu navigācijas opcijas vai arī tās, kurām ir zināma pieredze, var pievienot vairāk līmeņu, ieskaitot apakšlapas. Gaidiet atsaucīgu mobilo navigāciju, kā arī pareizu veidni, kurai var būt nepieciešams kāds no uCoz apmaksātajiem plāniem.
Satura pārvaldībauCoz plāno, lai satura pārvaldība būtu vienkārša. Ņemot vērā šajā platformā pieejamās iebūvētās dizaina iespējas, satura pārvaldīšana ir diezgan elastīga. Iekļaujiet ziņas, rakstus, foruma ziņojumus, fotoattēlus, tiešsaistes veikala produktus un citu. Iestatiet atļaujas katram lietotājam.
Fotoattēli un galerijasuCoz ir izveidots, lai izstrādātu jūsu dinamisko fotoattēlu galeriju vai izvēlētos no iebūvētās galerijas. Tāpat lietotāji var modificēt attēlus, pievienot aprakstus un daudz ko citu.
Mobilo vietņu veidošanauCoz ir mobila vietņu veidošanas funkcija, lai apmeklētāji un klienti varētu parādīt un pārvietoties no gandrīz jebkuras mobilās ierīces. e-komercija tiek atbalstīta arī mobilajās ierīcēs.
Sociālās koplietošanas integrācijaSociālo mediju integrācija un publicēšana nav problēma uCoz vietņu veidotājam. Ievietojiet arī emuārus sociālo mediju tīklos, tostarp Facebook, Twitter un citur.
Projektēšanas pakalpojumiuCoz, tāpat kā vairums vietņu veidotāju šajā apakškopā, ir paredzēts mājas lapas izstrādei. Tiem, kas meklē visaptverošus dizaina pakalpojumus, kuros vietne tiek veidota un izstrādāta jums, meklējiet tiešsaistē pilna servisa vietņu dizainerus un gaidiet, ka maksāsiet daudz vairāk.

Iespējas & Rīki

Pluss uCoz ir spēcīgajās funkcijās, kas atbilst gandrīz jebkuras tiešsaistes personiskas vai biznesa vienības, ieskaitot e-komerciju, prasībām. Piedāvājot plašu iekšējo funkciju, papildinājumu un moduļu klāstu, gan platformas lietotāji, gan dizaineri izmanto šo platformu. Zemāk ir daži no uCoz objektiem:

IezīmePārskats
uCoz iestatīšanaKad esat pārlūkojis vietni uCoz un izdomājis, kā tā darbojas, jūs beidzot noklikšķināt uz vienas no daudzajām saitēm, lai izveidotu vietni. Jums tiks lūgts ievadīt e-pasta adresi un jaunu paroli, kam sekos domēna vārds (ja jums tāda ir). uCoz arī to var piegādāt. Jūs izvēlēsities bezmaksas vai apmaksātu dizainu, un process sāksies
Web dizainsProjektēšanas posmā uCoz piedāvā dažādus moduļus, ko pievienot savai vietnei, un jūs piekļūstat pieejamam vadības panelim, lai pielāgotu savas lapas. Tiem, kas dod priekšroku darbam ar kodu, ir pieejams HTML / CSS redaktors.
Navigācijas dziļumsUCoz veidnes piedāvā standarta navigācijas dziļumu, taču lietotāji var elastīgi pievienot vairāk līmeņu, lai tie atbilstu personiskajām vai biznesa vajadzībām.
Logrīki un lietotnesŠeit spīd uCoz, jo dizaineri var pievienot logrīkus un moduļus (lietotnes) gandrīz jebkurā pakāpē. Daži piemēri ir foto albumi, failu katalogs, aptaujas, e-pasta forumi, e-komercijas risinājumi un daudz kas cits.
MonetizācijauCoz iekļauj savus iebūvētos instrumentus (uShop utt.) monetizācijai, kas labi integrēsies ar visām standarta e-komercijas prasībām iepirkšanās un maksājumiem..
Apmeklētāju statistikaSlēpts statistikas skaitītājs uCoz izveidotajā vietnē iepriecinās veikalus.
Fotoattēli, video un audiouCoz piedāvā multivides rīku kopu, kas piemērots e-komercijai un citiem uzņēmējdarbības veidiem. Tas ir vietņu veidotājs, kas nav iesaistīts e-komercijas un vietņu zīmolu veidošanā. Lietotāji var iekļaut audio atskaņošanas sarakstu.
EmuāriuCoz ļauj dizaineriem pievienot moduli emuāra formā bez maksas par apmaksātu abonementu. Par to, vai lietotāji to mīl, ir pieejama maz informācijas, taču nav arī sūdzību.
Google kartesuCoz ļauj lietotājiem viegli ievietot Google kartes un citas kartes.
HTML redaktorsViens no uCoz aktīviem ir iespēja pievienot un rediģēt HTML / CSS kodu.
Veidlapas un aptaujas.Veidlapām, aptaujām un citiem aptaujas elementiem atlasiet uCoz moduli
Glabāšanas telpaBezmaksas reģistrēšanās saņem 400 MB, vienlaikus abonentiem maksājot no 1 GB līdz 10 + GB piecu saprātīgu plānu ietvaros.
Biļetenu rīksKamēr nav pareiza biļetenu rīka, uCoz lietotāji no vadības paneļa var ievietot savu pielāgoto dizainu, lai iestatītu un veiktu biļetenu nosūtīšanu pa pastu.
Foruma atbalsts.uCoz piedāvā forumu moduli vietņu dizaineriem un forumu uCoz kopienā klientu jautājumiem un atbildēm.
E-komercija / tiešsaistes veikals.e-komercija, uCoz piedāvā iebūvētās e-komercijas funkcijas, kuras pieprasa veikalu īpašnieki. Iespējams, ka abonentiem būs jāiegulda cenu noteikšanas modelī “Veikals”, lai iegūtu visu nepieciešamo, taču tas ir saprātīgi. Šķiet, ka var integrēt arī tādus ārējos e-komercijas logrīkus kā Ecwid.
Vārtejas integrācijaMaksājumu vārtejas pakalpojumi ir liela daļa no uCoz pakalpojumu piedāvājuma.
SEO draudzīgi.Kaut arī meklētājprogrammu optimizācijas funkcija nav pieminēta uCoz sistēmas apskatā, tai tai ir jābūt. Nepieciešama papildu pārbaude.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)uCoz lietotājiem nodrošina savas vietnes pieteikuminformāciju un paroles aizsardzību.
Google® AnalyticsuCoz tiek integrēts ar Google Analytics, taču, lai veiktu šo darbu, izstrādātājam būs jāievieto kods. Iesācējiem lietotājiem var būt nepieciešams īss atbalsta zvans.
Vietņu veidotājs SecurituCoz ļoti nopietni uztver pieteikšanos, datus un drošību savai lietotāju kopienai un klientiem
Vairākas valodasuCoz atbalsta 15 valodas, un dizaineram tas ir nedaudz jāizdomā
Mobilo ierīču optimizācijauCoz apmaksātās veidnes nodrošina optimizāciju mobilajām ierīcēm veiksmīgai parādīšanai, navigācijai un pirkumiem gandrīz jebkurā ierīcē.
CDN tehnoloģijaUCoz nav izteikusi tiešu paziņojumu par CDN tehnoloģiju, taču 1 miljonam lietotāju ir skaidrs, ka viņi atbalsta izcilu pieejamību un veiktspēju.

Plāni & Cenu noteikšana

uCoz piedāvā vienu no labākajiem cenu modeļiem starp konkurentiem. Lietotāji var reģistrēties bezmaksas konta izveidei ar minimālām iespējām vai izvēlēties starp pieciem saprātīgiem mēneša plāniem. Cenu tabula ir pieejama tieši augšpusē zem uCoz mājas lapas izvēlnes.

Piedāvātie cenu plāni

UCoz funkciju saraksts ir bagātīgs un diezgan garš, tāpēc apmeklējiet cenu tabulu tiešsaistē, lai redzētu visas priekšrocības.

 • Bezmaksas.
 • Minimāls. Mēnesī 2,99 USD
 • Pamata. Mēnesī 5,99 USD
 • Optimāls. Mēnesī 7,99 USD
 • Maksimālais. Mēnesī 15,99 USD
 • Veikals. Mēnesī 9,99 USD

uCoz piedāvā ļoti konkurētspējīgas cenas ar neticamu visu iekļaujošo iespēju paketi lielākajai daļai plānu. Šeit un tur ir dažas papildu izmaksas.

Apsveriet šādus faktorus attiecībā uz cenu noteikšanu:

 • Vai tas piedāvā bezmaksas plānu? Jā, ikviens var izveidot bezmaksas kontu pamata vietnei.
 • Vai ir kādi izmēģinājuma periodi, vai arī tiem jāpievieno kredītkartes?? Varat sākt darbu bez maksas un pēc tam pāriet uz apmaksātu plānu atkarībā no jūsu vietnes vajadzībām.
 • Cik pieņemamas ir premium klases paketes salīdzinājumā ar konkurentiem? uCoz piedāvā piecus pieejamus cenu plānus, kas ir ļoti konkurētspējīgi, īpaši augstas klases e-komercijai, kā arī milzīgu funkciju sarakstu.
 • Vai jūs varat izveidot profesionālas tīmekļa lapas, izmantojot tikai bezmaksas versiju?? Jā, jūs varat izveidot profesionālu vietni pilnīgi bez maksas un paturēt to bez maksas. Nav skaidrs, vai jūsu domēna vārds ir iekļauts.

Vai maksājums tiek veikts katru mēnesi / gadu?? Tiek piedāvāts ikmēneša maksājuma plāns.

Klientu atbalsts

uCoz ir visaptverošs klientu atbalsta iespēju komplekts, kas ir līdzīgs lielākajai daļai vietņu darīšanas-darīšanas. Saskarnes iekšpusē atlasiet palīdzības izvēlni vai apmeklējiet vietni, lai iegūtu noderīgus FAQ, uCoz kopienas forumu un saziņas formu, kas nosūtīta pa e-pastu. Nav tālruņa numura, bet tas ir raksturīgi šāda veida vietņu veidotājiem.

Lietošanas ērtums

uCoz ir samērā vienkāršs vietņu veidotājs, ko var izdarīt pats. Lai gan dažus celtniekus varētu būt vieglāk izmantot, uCoz ir īsa mācīšanās līkne. Tas tiek veikts jebkuram prasmju līmenim, bet vieglāk pielāgojams tiem, kuriem ir koda pieredze. To ir viegli iestatīt, un klientu atsauksmes ir labas. E-komercijas vietne prasīs nedaudz vairāk pētījumu un plānošanas, lai to iestatītu un uzturētu.

Interfeisa vienkāršība. UCoz saskarne ir vidēja vadības paneļa rediģēšanas saskarnei. Es to nesauktu par vienkāršu, bet arī ne par ārkārtīgi smagu.

Piemērots iesācējiem / pieredzējušiem lietotājiem. Tas ir uCoz skaistums. Šķiet, ka tas piesaista gan iesācējus, kuriem nepieciešama pamata vietne, gan pieredzējušus dizainerus, kuri vēlas pielāgot, izmantojot kodu – un cena ir pareiza.

Visu laiku saglabājiet kontroli pār vietni. Dizaineri / abonenti saņem pilnīgu kontroli pār savu vietni, izmantojot drošu pieteikšanos uCoz.

Sniegta redaktora palīdzība. Šķiet, ka ir kāda redaktora palīdzība un citas palīdzības iespējas, tostarp palīdzības izvēlne, jauniem un pieredzējušiem lietotājiem.

uCoz ir konkurētspējīgs vietņu veidotājs, kuru ir samērā viegli izmantot, un tas piedāvā bezgalīgas iebūvētās un ārējās funkcijas un moduļus, kā rezultātā jebkurai vietnei varētu būt nepieciešams.

Secinājums

Vietne uCoz ieņem augstu vietu vietņu veidotāju kategorijā, īpaši mazajiem uzņēmumiem un veikalu īpašniekiem. uCoz atbalsta 15 valodas un piecus saprātīgus cenu plānus mērogojamībai. Darba sākšanai vai ilgtermiņā tiek piedāvāta bezmaksas pamata vietne.

Šī platforma ir pievilcīga gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem, jo ​​tā piedāvā gan veidņu, gan brīvas formas dizaina iespējas. Funkciju komplekts ir milzīgs, ja nedomājat izdomāt, kā daži no tiem darbojas. Šeit ir uCoz smalkā drukāšana:

uCoz ir spēcīgs un daudzpusīgs vietņu veidotājs savā klasē. Tas atbalsta jebkura veida un mēroga vietnes, kas ikvienam varētu būt vajadzīgas. Tas piedāvā funkcionalitāti, lielu funkciju kopumu un godīgus cenu plānus, lai pielāgotos lietotājiem visā pasaulē.

Par šo vietņu veidotāju ir labas atsauksmes, taču daži noslēpumi attiecībā uz funkciju un procesa īpašo detaļu. Šķiet, ka uCoz ir lielisks variants vidējam dizainerim, un bezmaksas opcija ir pievilcīga, lai to pārbaudītu, lai redzētu, vai tas atbilst jūsu prasmju līmenim un jūsu vietnes vajadzībām.

Salīdzināt

uCoz

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map