Tērzēšanas veidotāju pārskats 2016


Tērzēšanas veidotājs

Apmeklējiet vietni

8.8


AWA rādītājs

Tērzēšanas veidotājs

IM Creator ir vietņu veidotājs kādam, kurš vēlas izveidot tīmekļa vietni savam biznesam, pasākumam vai savam biznesam, tomēr viņam nav HTML programmēšanas iemaņu. Produkts ļauj vienkārši pāriet no vietnes izveidošanas līdz domēna pirkšanai. Viņi arī sadarbojas ar e-komercijas uzņēmumu, ļaujot bez piepūles pārdot uzņēmuma produktus savā vietnē. Tālāk lasiet mūsu IM Creator pārskatu.

Pārskats

 • Vietne: www.imcreator.com
 • Galvenā mītne: Ņujorka
 • Dibināšanas gads: 2011. gads
 • Kategorijas: Vietņu veidotājs
 • Pakalpojumi: Web dizaina mākoņa programmatūra, tīmekļa mitināšana
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Tas, ko dara IM Creator, ļauj jums izveidot vietni, kā arī nodrošina platformu tās mitināšanai. Tas ir paredzēts cilvēkiem, kuriem nav programmēšanas iemaņu. Viņu mērķa tirgus ir vispārējs lietotājs. Viņi nekoncentrējas uz nevienu konkrētu tirgu, tādi ir fotogrāfi. Ir veidnes vispārējiem uzņēmumiem, restorāniem un pat kāzām.

Ir daži tehniski ierobežojumi, bet nav daudz. Piemēram, nav paredzēts JavaScript vai stila lapas. Viņiem ir tikai pamata HTML redaktors, kura kods ir piemērojams tikai vienai lapas sadaļai, kas nozīmē, ka jūs nevarētu modificēt noteiktu lapas sadalījumu, piemēram, galveni. Jūs nevarat arī izdarīt kaut ko sarežģītu, piemēram, izmantot Jquery, lai mainītu DOM. Bet, ja lietotājs zinātu, kā to izdarīt, viņš tik un tā neizmantotu IM Creator, tāpēc parastajam lietotājam tas nav svarīgi.

Nav pamata uztraukties par mērogojamību vai izaugsmi, jo lietotājs var pievienot tik daudz lapu, cik vēlas, viņi piedāvā neierobežotu krātuvi, un viņi savu sistēmu vada spēcīgajā Amazon AWS virtuālās mašīnas platformā..

Viņu lielais lietotāju skaits (Viņi apgalvo, ka viņiem ir 8 miljoni.) Runā par viņu reputāciju, taču viņi nevar lepoties ar dizaina balvu vai sertifikātu saņemšanu. Viņi savā vietnē piemin CNN, The NY Times un The Next Web, it kā par viņiem būtu rakstīts, bet nesniedz saites uz nevienu rakstu, liekot par to brīnīties..

Galvenās iezīmes

 • Neierobežots joslas platums un mitināšana
 • Atsaucīgi
 • SEO draudzīgi
 • Mērogojams
 • E-komercijas integrācija
 • Mobilā lietotne
 • Pilnīga kontrole pār malām un polsteriem
 • Pievienojiet savu domēnu
 • Reklāma bez maksas
 • Bezmaksas ikonas
 • Sociālo un biznesa lietotņu integrācija
 • Google Analytics integrācija

Nozares ekspertu spriedums par IM izveidotāju

Website BuilderĀtrais ekspertu pārskats parāda vidējo vērtējumu 2-3 no 5 zvaigznēm. Lai gan tas neizskatās pēc izteikta apstiprinājuma, IM Creator faktiskā kritika izklausās daudz pozitīvāk, nekā to paredz zvaigznīšu vērtējums. Daudzi kritiķi vilcinājās sniegt augstākus vērtējumus, jo IM Creator ir ideāli piemērots konkrētai auditorijai. Mazo uzņēmumu īpašnieki, kuri plāno palikt mazi, un tie, kas vēlas izveidot personīgu vietni, uzskatīs, ka IM Creator ir lielisks rīks. Tam ir daudz funkciju, neiekļaujot tik daudz, ka iesācējiem tās ir saistošas. Eksperti arī dāsni slavē lietotāja interfeisu un rediģēšanas rīkus. Galvenais trūkums un lielais iemesls, kāpēc IM Creator nesaņem labākus rezultātus, ir tas, ka programma vienkārši nav labākais risinājums lielākiem uzņēmumiem vai tiem, kas vēlas aktīvi reklamēt savu vietni, izmantojot SEO.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • https://www.itpages.com/im-creator-review/
 • https://www.comparakeet.com/best-website-builders/im-creator-review/
 • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par IM veidotāju

Tērzēšanas redaktoram ir daži nozīmīgi plusi tam. Veidnes ir gan modernas, gan skaistas, un tīmekļa vietnes veidošanas interfeiss ir ļoti ērti lietojams un intuitīvs. Ikviens var ātri izveidot vietni bez jebkādas kodēšanas pieredzes. Īpaši lietotājiem patīk vilkšanas un nomešanas redaktora ērtums.

Arī klienti bija apmierināti ar cenu paketēm un ziņoja par izcilu klientu apkalpošanu. Iesācēji var skatīties apmācības, baudīt piekļuvi plašajai zināšanu bāzei un vajadzības gadījumā tieši sazināties ar klientu atbalstu. Šīs priekšrocības padara IM Creator par lielisku izvēli emuāru autoriem un maziem uzņēmumiem.

Lietotāju vidū, kuri labi zināja par jebkādām mērogojamības problēmām, kas saistītas ar IM Creator, atsauksmes bija ārkārtīgi pozitīvas. Kad runa ir par lietotājiem draudzīgu vietņu veidotāju nodrošināšanu, IM Creator novērtē cerības.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par IM veidotāju

Tērzēšanas rīks nav jūsu piedāvātā opcija, kas nāk ar katru pieejamo zvanu un svilpi. Dažiem patērētājiem tas bija milzīgs trūkums. Tas nav paredzēts lieliem uzņēmumiem, kuri vēlas uzlabot meklētājprogrammu klasifikāciju. SEO iestatījumi ir ļoti ierobežoti, kas padara gandrīz neiespējamu nodrošināt, ka meklētājprogrammas jūsu vietni indeksē pareizi.

Vēl viens liels programmas trūkums ir tas, ka tā nepiedāvā vietnes mobilo redaktoru. Lai gan apmeklētāji varēs apskatīt jūsu vietni no jebkuras ierīces, būs grūti uzlabot vietnes izskatu.

Lai gan IM Creator var atvieglot vietnes izveidi, tā maz nonāk mārketingā un palielina trafiku.

 • http://www.cmscritic.com/im-creator-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Dizains & Pielāgošana

Vispirms apskatīsim dažas dizaina iespējas.

IezīmePārskats
Vietnes veidnesViņiem ir pašu veidotas veidnes, bet ne trešo pušu veidnes, piemēram, būtu atvērtā pirmkoda produkts, kas ievērojami palielinātu to skaitu. Bet veidņu ir daudz, un tās ir eleganti izkārtotas. Tajos ietilpst mode, brīvmākslinieks, restorāns, kāzas, talants, arhitektūra, konsultants un citi, ieskaitot mobilās veidnes.
BezmaksasViņiem ir bezmaksas opcija, taču tas ir mitināms viņu domēnā, nevis jūsu.
PiemaksaViņu piemaksas definīcija nozīmē, ka viņi no jūsu vietnes noņem XPRS etiķetes, kas tur ir iestrēdzis pat tad, ja izmantojat savu domēnu. Citiem vārdiem sakot, jūsu vietne kļūst patiesi firmas zīme. (Šis ir vēl viens XPRS-ImCreator sajaukšanas gadījums. Viņiem jābūt pārejas posmā attiecībā uz visu to, kas viņi ir, jo viņi saka, ka XPRS ir “jauns”.)
Vietņu veidotāja saskarneUI ir būtiska viņu sistēmas iezīme. Kā mēs teicām, viņiem ir divi, kas rada neskaidrības.
Lapas stila pielāgošanaViņu rokasgrāmatā ir paskaidrots, kā pielāgot lapas veidni.
Vietnes navigācijaVēl viens apjukums ir tas, ka viņi mainīja tēmas, kad mēs pārvietojāmies viņu vietnē. Tātad mēs atradāmies darbā pie pavisam citas izvēlnes struktūras.
Satura pārvaldībaNav tādu rīku, kas ļautu komandai strādāt kopā vienā vietnē. Piemēram, nav versiju.
Fotoattēli un galerijasJūs varat apgriezt fotoattēlus, bet ne tos rediģēt. Fotoattēla pievienošana ir vienkārša. Lai augšupielādētu fotoattēlus, vienkārši noklikšķiniet uz logrīka galeriju.
Mobilo vietņu veidošanaTie nodrošina noklusējuma mobilo veidni, pēc tam ļauj jums to modificēt.
Sociālās koplietošanas integrācijaTie ir viegli pieejami.
Projektēšanas pakalpojumiNē. Viņi nesniedz pakalpojumus, lai jūs izveidotu savu vietni.

Iespējas & Rīki

Šeit ir to funkciju saraksts, kuras būtu vajadzīgas lielākajai daļai cilvēku. Mēs sakām, vai ImCreator ir vai nav.

IezīmePārskats
UzstādītImCreator palīdz jums izveidot pirmo lapu, lai to publicētu savā domēnā.
Web dizainsJūs varat izvēlēties lapu izkārtojumus, motīvus, pielāgot krāsas un daudz ko citu.
Pielāgots domēna nosaukumsJā.
Navigācijas dziļumsJūs varat pievienot lapas bez ierobežojuma.
Logrīki un lietotnesIr daudz logrīku un lietotņu, tostarp Twitter plūsma, Vimeo, Google Maps, SoundCloud, JotForm saziņas forma, parastā kontakta forma un poga Facebook Patīk.
Monetizācija(Skatiet komentārus par e-komerciju zemāk. Bez tam nav Google Ads logrīka vai iespēju izmantot citus reklāmdevējus.)
Apmeklētāju statistikaNav neviena apmeklējuma lapas pārskata, taču varat pievienot analīzes kodu un pēc tam to izmantot Analytics. Protams, iesācējam būs nepieciešama persona ar zināmām HTML zināšanām, lai to palīdzētu.
Fotoattēli, video un audioVarat pievienot Vimeo vai YouTube videoklipus, bet ne Daily Motion vai BrightCove. Bet pirmajiem diviem pietiek lielākajai daļai cilvēku. Nav tādas funkcijas, kā pievienot audio, tāpat kā MP4 failos, taču varat pievienot arī SoundCloud, lai tas darbotos lielākajai daļai cilvēku, jo tas ļauj atskaņot.
EmuāriJā, jūs varat pievienot emuāru veidošanas svītru. Stripe ir tā, ko viņi sauc par katru no savas lapas sadaļām.
Google kartesVarat iegult Google Maps un kā sākumpunktu norādīt tai adresi. Nav iespējas dinamiski to nodot.
HTML redaktorsNav koda palīgdarbības veida redaktora, bet HTML kodu var ievadīt tieši. Tātad HTML rakstītājs var kļūdīties, un viņam jāpavada zināms laiks, kāpēc viņa lapa nedarbojas.
Sociālo mediju integrācijaJā.Sociālo multivides ikonas ir redzami redzamas katrā lapā.
Veidlapas un aptaujasIr kontakta forma, bet nav iespējas izveidot pielāgotus laukus vai veidot veidlapu, lai tos ievadītu. Nav arī aptaujas iespēju.
Glabāšanas telpaNeierobežots.
Biļetenu rīksNevar izveidot biļetenu un pēc tam nosūtīt e-pastu. Lietotājam būs jālejupielādē kontaktpersonas un pēc tam šie e-pasta ziņojumi jāaugšupielādē citā pakalpojumā..
ForumsNē.
E-komercija / tiešsaistes veikalsŠo sarežģīto procesu IM Creator atvieglo. Vienkārši noklikšķiniet uz opcijas, lai pievienotu iespēju pārdot visu, kas tiek parādīts ekrānā. Sistēma ir savienota ar Sprocket e-komercijas platformu. Viņi iekasē 2% komisiju un kā strūklaku izmanto Stripe. Tad viņi nosūta vietnes īpašniekam samaksu, izmantojot Paypal.
Vārtejas integrācijaLietotāji, kas izmanto e-komercijas funkciju, automātiski iegūst tirgotāja kontu vietnē Stripe. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams manuāli iestatīt maksājumu vārteju. Protams, ir arī negatīvie punkti, izmantojot Sprocket, Stripe un PayPal, jo viņi visi iekasē lielu komisiju. Kādam, kurš vēlas pārdot lielāku apjomu, jāatrod pārdevēji, ar kuriem viņi var vienoties vai kuri iekasē mazāk maksu.
SEO draudzīgiTērzēšanas rīks ļauj ievadīt virsrakstu, atslēgvārdus, aprakstu un sociālā attēla priekšskatījumu. Turklāt varat pievienot savu Google Analytics ID. Tas viss radītu metatagus, lai vietne spētu kontrolēt kopsavilkumu, kas tiek parādīts Google, un atvieglotu SEO. Tomēr nav iespēju piešķirt nosaukumus attēliem, lai izmantotu šāda veida SEO atklājumus. Varat arī pievienot saites slēptām lapām.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Neviena.Kā ir komentāru forma, Tripadvisor, Yelp un citas opcijas, tās vienkārši sniedz saites uz norādījumiem uz tām citām vietnēm, kurās varat manuāli pievienot HTML, lai to izdarītu. Tātad jums būs jāprogrammē sava paroles aizsardzība, piemēram, jums var izmantot, kad veidojat savu vietni, lai nepieļautu cilvēku atrašanos.
Google® AnalyticsJā, jūs varat iegult analīzes kodu.
Vietņu drošībaJūsu vietne ir aizsargāta ar Amazon AWS drošības rīkiem. Tā kā jums nav piekļuves komandu apvalkam, piemēram, ssh, nav lielas iespējas, ka kāds šādi uzlauzīs jūsu vietni. Kas attiecas uz SQL iesmidzināšanu vai citu hakeru uzlikšanu, jebkura vietne būtu pakļauta tādai, ja kādā no logrīkiem būtu nepilnības, kā pieredze rāda, ka tās būtu, taču tās labotu tās tik ātri, cik tās atrod. Un tad neviens nevar pasargāt no uzbrukuma pakalpojumu atteikšanas (DOS) uzbrukumam.
Vairākas valodasNē. Bet viņi sniedz dažas apešanas instrukcijas, izmantojot slēptās saites. Kad mēs pierakstījāmies vietnē no spāņu valodā runājošas valsts, kuras spāņu valoda bija mūsu datorā, tā parādījās angļu valodā, tāpēc arī dizaina saskarnei nav svešvalodu atbalsta. Jādomā, ka viņi kā domēnu reģistratori nevarētu reģistrēt domēnus tādu valstu domēnos kā vietne.com.uk, parādot, ka tie ir vērsti tikai uz ASV angliski runājošo tirgu..
Mobilo ierīču optimizācijaJauka iezīme ir tā, ka tā piedāvā mobilo veidni, kuras pamatā ir jūsu izvēlētā darbvirsmas veidne.
CDN tehnoloģijaNē.

Plāni & Cenu noteikšana

 • Bezmaksas, ja tiek mitināts viņu domēnā.
 • 250 USD gadā ar jūsu domēnu un noņemtajiem XPRS logotipiem.
 • 6 USD, 7 USD, 8 USD vai 10 USD mēnesī ekvivalents atkarībā no tā, vai vēlaties maksāt katru mēnesi, divas reizes gadā vai par 1, 2 vai 3 gadiem, un tas ir apzīmēts ar viņu XPRS logotipu.

Tāpēc arī viņu cenas ir mulsinošas.

Viņu apmaksātie plāni piedāvā neierobežotu krātuvi un desmit e-pasta adreses.

Ir bezmaksas iespēja, ja vēlaties mitināt savu vietni viņu domēnā, nevis savā. Tas ir ierobežots līdz 50 MB krātuves. To varat izmantot, kamēr strādājat, lai pabeigtu vietnes izveidi vai to novērtējat. Kad jūs pārcelsities uz savu domēnu, viņi lūgs ievadīt jūsu kredītkartes informāciju.

Funkcijām nav nekādu ierobežojumu, strādājot ar bezmaksas versiju, izņemot, protams, to, ka nevarējāt pievienot e-komerciju.

Klientu atbalsts

Šīs ir viņu atbalsta iespējas:

IezīmePārskats
Tālr
Atbalsta e-pastsJā, ar vidējo reakcijas laiku 12 stundas. Mēs to pārbaudījām, un viņi šajā laikā mūs atzina.
Čats
Zināšanu pamatsJā, meklējams.
Video konsultācijasJā .Tie ir viņu YouTube kanālā.
Atbalsta forums
Papildu iespējasTie ietver viņu rokasgrāmatu PDF formātā, ko varat izdrukāt. Tas ir diezgan vecmodīgs, taču nodrošina vienkāršu veidu, kā meklēt instrukcijas. Turklāt rodas jautājums, kā viņi var atjaunināt rokasgrāmatu, pievienojot jaunas funkcijas, jo tik ilgas grāmatas rediģēšana prasa laiku. Bet tā varētu būt slikta zīme, kas nozīmē, ka tie bieži nepievieno jaunas iespējas.
BUJ.Tajā ir sadaļas par e-komerciju, rēķiniem, uzlaboto rediģēšanu, rēķiniem, darba sākšanu un veidņu pārslēgšanu.

Uzņēmums neteiks, vai viņi apkalpo savu atbalsta dienestu 24 × 7. Bet viņi teica: “Mēs cenšamies savlaicīgi atbildēt uz katru e-pastu, parasti 12 vai 24 stundu laikā nedēļas nogalēs.” Ar to viņi domā “ieskaitot nedēļas nogali”, kā rakstīts viņu vietnē.

Pirmoreiz atverot atbalsta biļeti, lai pārbaudītu viņu reakciju, aģents, ar kuru sazinājāmies, sniedza profesionālu atbildi, nesniedzot mums konservus. Turklāt viņi sekoja klientu apmierinātības aptauja. Tas ir labi. Un visu viņu emuārus raksta viena un tā pati persona, kurai vajadzētu būt ekspertam, jo ​​viņš rakstīja arī visus šos. Tātad tas arī ir labi. Un tā kā viņu platforma izmanto Amazon, tai vajadzētu nodrošināt uzticamu pakalpojumu.

Lietošanas ērtums

ImCreator ir super viegls veids, kā izveidot vietni. Tas ir paredzēts iesācējam, nevis pieredzējušam lietotājam. Nav tiešsaistes palīdzības konteksta, taču tas nav vajadzīgs, lai ekrānā aizpildāmie vienumi būtu pietiekami vienkārši, un ir arī citi pašapkalpošanās palīdzības rīki.

Viena lieta, kas mums patīk ar IM Creator, ir tā, ka jūs sākat veidot vietni tieši viņu vietnē, pat nav jāreģistrējas. Tātad jūs varat to novērtēt, neiekļūstot kaitinošā adresātu sarakstā. Jūs izvēlaties veidni un pēc tam pievienojat sociālo mediju ikonas, grafiku, YouTube videoklipus vai pat vienkāršu HTML un maksājat tikai tad, kad vēlaties publicēt vietni.

Tomēr viņu vietne rada neskaidrības, jo šķiet, ka viņi izmanto divus dažādus rīkus ar trim dažādiem nosaukumiem: ImCreator, XPRS un polydom, kā mēs teicām. Polydom ir vēl viens XPRS nosaukums, kaut arī rakstīts, lai to iesniegtu, ir kaut kas vairāk nekā tikai redaktors.

Ir četri galvenie soļi, lai sāktu darbu ar pirmo lapu.

 1. Jūs izvēlaties veidni, pēc tam noklikšķiniet uz attēla ikonas, lai aizstātu to ar savu, un noklikšķiniet uz nosaukuma teksta, lai to mainītu.
 2. Pēc tam pievienojiet svītras, kas ir viņu zvanu sadaļas lapā. Pēc noklusējuma tur atrodas sociālo mediju ikonas, tāpēc jūs noklikšķiniet uz tām, lai izveidotu saiti ar saviem kontiem.
 3. Pēc tam jūs varat izvēlēties strādāt ar savu mobilo tēmu vai vienkārši izmantot noklusējuma, kas piesaistīts darbvirsmas lapai.
 4. Noslēgumā jūs izvēlaties iegādāties domēnu vai izmantot jau esošo. Acīmredzot, lai izmantotu jau esošu, iesācējam būs vajadzīga palīdzība, lai atrastu kādu, kurš mainītu DNS ierakstus pie reģistratūras.

Secinājums

Ņemot vērā lielo lietotāju skaitu un to, ka viņi izmanto Amazon kā mitināšanas platformu, nav daudz iespēju, ka jūs izvēlētos šo produktu nepareizi. Viņiem ir jāsniedz skaidrojums starp ImCreator.com un XPRS nosaukumiem, ko viņi, iespējams, zina, kopš viņi marķē XPRS kā “jaunu”. Un viņiem ir jāprecizē, kā polidomāts atšķiras no XPRS, ja tāds vispār ir. Kā tas tiek iesniegts, polydom izskatās pēc sava veida programmēšanas ietvara tīmekļa vietņu izveidošanai, kas tas noteikti nav.

Vietnes IM Creator veidotājs nav Joomla vai WordPress atvērtā koda rīki, tāpēc nav spēcīgas trešo pušu logrīku izstrādātāju kopienas. Tas nozīmē, ka jūs aprobežojaties ar viņu rīku kopu un rakstāt savus HTML koda fragmentus. Bet, domājams, jūs meklējat pilnīgu CMS (satura pārvaldības sistēmu), ja neapskatīsit Joomla vai WordPress relatīvās grūtības..

Viņu šķietamais CDN tīkla trūkums varētu būt problēma globālajam biznesam, jo ​​lietotāji visā pasaulē redzēs zināmu latentumu, ja viņiem tuvumā netiks saglabāts saturs kešatmiņā. Bet vietne theireCommerce vienalga nedarbosies ārvalstīs (t.i., citā valūtā), tāpēc šis noteikti ir produkts, kas paredzēts Amerikas tirgum

Salīdzināt

Tērzēšanas veidotājs

88

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me