Themify Builder apskats 2016


Themify Builder

Apmeklējiet vietni

9.2


AWA rādītājs

Themify Builder

Themify ir Kanādas galvenā platforma "skaisti izstrādāts un moderns" WordPress tēmu vietnes. Themify izmanto vilkšanas un nomešanas saskarni, ko sauc "celtnieks." Themify, kas dibināts 2011. gadā un atjaunots 2015. gada decembrī, atbalsta vairāk nekā 40 000 lietotāju. Nesenais pārveidojums piedāvā ātrāku un jaudīgāku saskarni ar sarežģītāku funkciju kopu un atsaucīgām mobilitātes tēmām. Tālāk izlasiet mūsu Themify vietņu veidotāja pārskatu.

Plusi

 • Funkcijas, kas vajadzīgas uzlabotajām vietnēm
 • Daudzveidīgi gada cenu plāni
 • Mūsdienu interneta mūsdienu tēmas
 • Pieejams HTML / CSS kodējums
 • 40 un vairāk motīvu, no kuriem izvēlēties
 • Atbalsta daudzvalodu spraudni
 • Integrējas ar lielāko daļu citu platformu
 • Emuāri ir pārāki

Mīnusi

 • Nav viegls interfeiss iesācējiem
 • Netiešie spraudņi un papildinājumi, salīdzinot ar iebūvēto
 • Nepieciešama atsevišķa mitināšana
 • Dārgi maksā pamata vietnēm

Pārskats

Themify platforma ierindojas konkurentu vidū pēc daudzpusīgās saskarnes un dažām vēlamajām funkcijām un funkcionalitātes tīmekļa veidotājā, kas darīts pats. Balstoties uz WordPress Foundation, tas atbalsta vairāk nekā 40 motīvus un piedāvā spraudni trešo personu motīviem. Lietotāji var izvēlēties WordPress motīvus daudzvalodu spraudnim, Google fontus, WooCommerce un daudziem citiem. Ņemiet vērā, ka šīs funkcijas nav izveidotas, t.i.

Kas tiek ieteikts?

Themify vietņu veidotājs ir ieteicams nedaudz pieredzējušākiem vietņu veidotājiem, kuriem nepieciešama vietne, izmantojot mūsdienīgu motīvu. Domēna vārds un vietnes mitināšana ir jāizveido, izmantojot trešo personu. Šī jūsu pašu izveidotā WordPress platforma ir laba izvēle e-komercijai, ja jums ir pieredze spraudņu pievienošanā un darbs ar kodu.

Themify fokusa apgabals / specialitātes

Themify ir koncentrējies uz atšķirīgām funkcijām un dažām uzlabotām funkcijām. Dažās Themify specialitātēs ietilpst jaudīgs vilkšanas un nomešanas interfeiss, modernas mobilajām ierīcēm draudzīgas tēmas, dažādi izkārtojumi, no kuriem izvēlēties, pilna HTML / CSS koda kontrole un daži lieliski atbalsta un cenu veidošanas modeļi. Emuāru veidošana ir viena no Themify labākajām funkcijām, jo ​​WordPress platforma sākotnēji bija emuāru veidošanas rīks.

Themify tehniskās specifikācijas / ierobežojumi

Themify tehniskajās specifikācijās ietilpst spēja izmantot mobilajām ierīcēm draudzīgas tēmas, WordPress spraudņus, vietnes statistiku, kodēšanas iespējas, pievienoto palīdzību un atbalstu, optimizāciju un intuitīvu vilkšanas un nomešanas interfeisu.

Themify ir piemērots pieredzējušiem e-komercijas izstrādātājiem, kas var pārvaldīt spraudņus un papildinājumus, kas nepieciešami tiešsaistes veikalam. Tas ir sarežģītāks vietņu veidotājs, kura uzstādīšanai un vietnes uzturēšanai nepieciešami datorprasmīgi cilvēki. Domēna vārds un mitināšana ir jāiegūst citur.

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

Themify piedāvā bezmaksas plānu ar ierobežotām funkcijām un atbalstu. Pastāv arī divi pamata cenu plāni, kuru cenas svārstās no 49 līdz 69 USD, vai arī dalība klubā ar trim cenu plāniem, kas svārstās no USD 79 līdz 139. Klubu biedri var piedāvāt pilnu veidņu un tēmu bibliotēku, Photoshop failus, izstrādātāja opcijas, spraudņus un atbalstu nopietniem vietņu veidotājiem, uzņēmumu īpašniekiem un emuāru autoriem. Themify piedāvā pielāgojamības un izaugsmes iespējas.

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

Themify piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Kas ir Themify reputācija?

Themify ir lieliska reputācija pieredzējušiem datoru lietotājiem, kuriem nepieciešama uzlabota funkcionalitāte. Themify ikgadējā dalības opcija ir nedaudz dārgāka, taču atbalsts un funkcionalitāte ir augstāka nekā jūs saņemat daudzus “dari pats” veidotājus.

Ja jums jādara vairāk, Themify piedāvā elastīgumu un funkcionalitāti ļoti profesionālām vietnēm. Tas nav tik vienkārši kā dažiem lielākiem vietņu veidotājiem, un tas var būt izaicinājums iesācēju lietotājiem. Themify ir izcila reputācija (4 zvaigznes) tiem, kam ir augstāks pieredzes līmenis.

Kāpēc izvēlēties Themify?

Themify piedāvā progresīvāku platformu ar augstu funkcionalitāti un modernām tēmām, lai atbalstītu profesionālas, visaptverošas vietnes. Ar iespēju izvēlēties bezmaksas plānu vai vispārīgāku cenu par augstāku cenu, tas ir paredzēts, lai lietotājs varētu darīt vairāk.

Vismodernākajām funkcijām var piekļūt, izmantojot WordPress spraudņus un papildinājumus, tāpēc tiem, kam ir datora pieredze, Themify būs viegli pārvaldīt. Tas nav tik labi piemērots iesācējiem, kuriem nepieciešama pamata vietne. Themify ir lieliski piemērots programmētājiem un tehniķiem, kuri nedomā maksāt vairāk, lai iegūtu plašas iespējas.

Galvenās iezīmes

 • Vairāk nekā 40 iepriekš izstrādātu izkārtojumu
 • Velciet un nometiet lapu veidotāju
 • Importa / eksporta modulis
 • Atkārtoti izmantojamas izkārtojuma daļas
 • Vairāk nekā 60 animācijas efektu
 • Atsaucīgi
 • 100% SEO draudzīgs
 • Vairāku vietņu atbalsts
 • Moduļi balstīti
 • Pagarināmi papildinājumi
 • Bagātināta teksta formatēšana, HTML un īskodu atbalsts
 • Darbojas ar visiem spraudņiem

Dizains & Pielāgošana

Projektēšanas un pielāgošanas iespējas ietver iespēju lietotājiem manipulēt ar motīvu veidnēm un pielāgot krāsas, stilus un satura izvietojumu. Themify, iespējams, piedāvā dažas no vismodernākajām dizaina un pielāgošanas iespējām tiešsaistes vietņu veidotāju telpā.

IezīmePārskats
Motīvu motīviIr vairāk nekā 40 modernu biznesa un personisko tēmu, no kurām izvēlēties, kā arī dažādas lapu izkārtojuma iespējas. Lietotāji saņem vilkšanas un nomešanas interfeisu un CSS redaktoru aizmugures rediģēšanai un pievienoto vadību. Vietņu satura un dizaina posmu pabeigšanas laikā vai pēc tam varat pārslēgties starp tēmām.
 • Veidņu un krāsu palete daudzveidība un kvalitāte. 20 WordPress motīvi ir mūsdienīgi, un izkārtojumu dažādība piešķir tīmekļa veidotājiem lielāku elastību. Krāsas ir viegli nomainīt, izmantojot Google fontus un stilus, lai saskaņotu ar jūsu uzņēmuma zīmolu.
 • Iepriekš atlasītas veidnes un vietnes izveidošana, izmantojot Scratch. Themify ir pašu veidota programma, kas gala rezultātu izstrādei izmanto iepriekš izstrādātas tēmas, lapu izkārtojumus un kodu. Lai gan Themify nav nozīmīgs vietņu dizaineris, tas piedāvā lielāku elastīgumu un uzlabotas funkcijas nekā vairums vietņu veidotāju savā klasē. Tas maksā nedaudz vairāk, bet ievērojami mazāk nekā pilna mēroga vietņu dizainers.
Themify interfeissThemify dizaina interfeiss piedāvā gan priekšējo, gan aizmugurējo skatu, lai lietotāji iepriekš varētu vizualizēt vietņu lapas. Lietotāji ziņo par intuitīvu rediģēšanu front-end. Tiem, kam tas nepieciešams, lietpratīgi uzņēmumu īpašnieki var izmantot pievienotās opcijas izkārtojumu pielāgošanai un darbam ar spraudņiem.
Lapas stila pielāgošanas opcijasThemify lieliski nodrošina daudzas iespējas vietnes personalizēšanai un pielāgošanai. Lai arī Themify ir nedaudz sarežģītāk pārvaldīt, tas ir viens no labākajiem savā klasē lapu stila pielāgošanai.
 • Personalizēšanas dizaina izvēle. Themify ļauj lietotājiem pielāgot motīvus vilkšanas un nomešanas interfeisā. Ekrāna opcijām var pievienot dažādus satura moduļus, piemēram, logrīkus, ziņas, video fonus, attēlus, slīdņus un citu.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un satura rediģēšanas brīvība. Themify rediģēšana ir viegli izpildāma lietojumprogrammas redaktorā. Jūs varat viegli rediģēt, dzēst, pārvietot vai mainīt izmērus saturam un elementiem.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam?? Jā, Themify piedāvā šo ļoti vēlamo funkciju tehniskākiem lietotājiem ar aizmugures CSS redaktoru katrā lapā.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarne. Themify vizuālās rediģēšanas iespējas ir augstākas, jo viss tiek darīts ekrānā ar dažādām displeja opcijām.

Themify lietotāji ir ļoti apmierināti ar pielāgošanas iespējām, taču dažām no šīm izvēlēm ir nepieciešama zināma pieredze un pacietība, lai izdomātu.

Vietnes navigācijaMotīvi piedāvā vairākus vietņu navigācijas līmeņus, pamatojoties uz izvēlēto veidni. WordPress spraudnis ļauj apmainīties ar izvēlnēm, kurām ir motīvs.
Satura pārvaldībaSakarā ar WordPress platformu, kas atrodas aiz Themify, satura pārvaldība ir intuitīva un samērā vienkārša. Motīvu var apmainīt ar nelielu tīrīšanu, un Themify nodrošina piekļuvi vietnēm drošā lietotāja pieteikšanās no Themify vietnes.
Fotoattēli un galerijasThemify izmanto satura moduļus, lai lietotājiem nodrošinātu fotogaleriju un attēlus starp citiem lapas elementiem. Šajos moduļos ir iekļautas unikālas opcijas un iestatījumi, kas atvieglo dizaineru darbu.
Mobilo vietņu veidošanaIzmantojot 35 no 46 adaptīvajiem izkārtojumiem, kas piemēroti mobilajām ierīcēm, gan jūsu apmeklētāji, gan klienti var viegli parādīt un pārvietoties jūsu vietnē lielākajā daļā ierīču..
Sociālās koplietošanas integrācijaThemify ir integrēts ar visām vadošajām sociālo mediju platformām, ieskaitot Facebook un Twitter.
Projektēšanas pakalpojumiTie tāpat kā vairums vietņu veidotāju nepiedāvā pārvaldītus vietņu dizaina pakalpojumus. Šīs pašas izveidotās programmas pamatā ir WordPress motīvi, lai izveidotu profesionālas vietnes. Kaut arī Themify nav visaptverošs dizaina pakalpojums, tā ir daudz izturīgāka platforma ar uzlabotu funkcionalitāti tiem, kam ir lielāka pieredze, un tā maksā daudz mazāk nekā dizainera nolīgšana.

Iespējas & Rīki

Neatkarīgi no vietņu veidotājiem Themify ir viens no visspēcīgākajiem funkciju komplektiem, pateicoties WordPress fondam un tēmām, papildinājumiem un spraudņiem. Izstrādāts ļoti profesionālām un visaptverošākām vietnēm, Themify iepriecinās lielāko daļu lietotāju, īpaši tos, kuriem ir lielāka pieredze un kuri vēlas mazliet vairāk funkcionalitātes. Zemāk ir ieskats smalkajā drukā.

IezīmePārskats
Themify iestatīšanaThemify parāda motīvus un izkārtojumus, pamatojoties uz īpašām personiskām vai biznesa vajadzībām, lai jūs varētu demonstrēt. Ir mājas lapas video, kurus var apskatīt, lai palīdzētu jums. Kad esat izlēmis sākt darbu, jūs vienkārši noklikšķiniet uz pogas Izmēģināt tūlīt (bez maksas) vai Abonēt tūlīt (plāni) un ievadiet savu e-pasta adresi. Mājas lapas apakšā noteikti meklējiet atlaides.
Web dizainsThemify priekšējās vietnes vietņu veidotājs ir nedaudz atšķirīgs no citiem vietņu veidotājiem, taču Themify pielāgotajā panelī ir desmitiem iespēju. Saskarne prasa zināmu lietotāja pierašanos un vairāk laika. Velciet un nometiet elementus, brīvi rediģējiet un pievienojiet HTML / CSS kodu, kā vēlaties. Pārslēdzieties starp skatiem, lai nekavējoties redzētu rezultātus ekrānā.
Navigācijas dziļumsKaut arī Themify navigācijas dziļums nav acīmredzams, šķiet, ka ir vairāk nekā pietiekami līmeņu, lai atbalstītu jebkādas biznesa vai individuālas vajadzības.
Logrīki un lietotnesKad runa ir par logrīkiem un lietotnēm, lai arī tie visi nav iebūvēti, Themify ir viena no labākajām šo spraudņu un papildinājumu platformām. Satura moduļa spraudņi ļauj Themify lietotājiem pievienot daudzus logrīkus, lietotnes un citus lapas elementus, lai pielāgotu jūsu vietnes lapu izskatu un izskatu. Turklāt ir arī citi papildinājumi celtniekiem, lai iegūtu vēlamos vietnes rezultātus.
MonetizācijaThemify tieši integrējas ar WooCommerce, kurā ietilpst Paypal un citi maksājumu vārti produktu vai pakalpojumu pārdošanai.
Apmeklētāju statistikaWordPress ir iebūvēta statistika, pārskati un analītika. Var izmantot arī citus spraudņus, piemēram, Yoast
Fotoattēli, video un audioThemify piedāvā dažādas multivides iespējas, izmantojot satura moduļus klientu produktu un pakalpojumu mārketingam un zīmolam. Tie ietver fotoattēlu attēlus, video, video fonus, audio failus un daudz ko citu
EmuāriViena no labākajām emuāru veidošanas platformām, Themify ir balstīta uz WordPress oriģinālo emuāru veidošanas pamatu. Themify piedāvā plānotas automātiskas izlikšanas, vairāku lietotāju ziņas, atļaujas un emuāru importēšanu no tādām vietnēm kā TypePad, Tumblr un Livejournal
Google kartesThemify ir integrēts ar Maps Pro vairāk nekā 40 karšu stiliem!
HTML redaktorsViens no Themify aktīviem ir tā spēja pārslēgties starp priekšējā modeļa redaktoru un HTML / CSS koda lapu, kas patīk vairāk tehniskajiem lietotājiem un vietņu dizaineriem. Tas ir lieliski piemērots pielāgojumiem. Themify piedāvā arī Flow ietvaru izstrādātājiem.
Veidlapas un aptaujasIzmantojot Themify, lietotāji var ievietot būtisku kontaktformu vai paņemt WordPress papildinājumu, piemēram, Gravity Forms un Ninja Forms, lai paveiktu darbu
Glabāšanas telpaTīmekļa vietnē nebija skaidrs, kāds ir katra Themify cenu plāna piedāvātais krātuves apjoms. Pricier kluba dalība augstākās klases vietnēs ietver dažas lieliskas iespējas, kas norāda uz neierobežotu krātuvi. Jāpārbauda vēl.
Biļetenu rīksThemify piedāvā e-pasta uztveršanu un biļetenu abonēšanu no jūsu vietnes, izmantojot WordPress spraudni.
Foruma atbalsts.Aktīvi pašpalīdzības forumi ir pieejami jums kā vietnes veidotājam vai lietotājam, taču jūsu vietnes klientiem forumi neeksistē. Tik tiešām varētu izveidot forumu ar pietiekamu pieredzi.
E-komercija / tiešsaistes veikalsIzstrādāts e-komercijai, izmantojot WordPress spraudņus un papildinājumus, Themify piedāvā visvairāk, ko pieprasa ikviens preču veikalu īpašnieks. Abonenti vēlēsies ieguldīt augstākas cenas klubā, lai iegūtu visu nepieciešamo. Kaut arī šī platforma nav tik vienkārša kā dažas, funkcijas un iespējas ir uzlabotas un atbalsta augstākās klases profesionālo e-komerciju un pārdošanu tiešsaistē..
Maksājumu vārtejas integrācija.Ir numuru maksājumu vārtejas pakalpojumi, kurus var integrēt ar Themify.
SEO draudzīgiThemify ir vairākas SEO iespējas, ieskaitot vietņu un virsrakstu tagu rediģēšanu kopā ar spraudni Yoast WordPress. Izmantojot šo spraudni, jūs varat rediģēt tieši katrā lapā.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Themify piedāvā vietnes paroli aizsargājošu paroli.
Google® AnalyticsThemify paļaujas uz WordPress iebūvēto statistiku, var izmantot pārskatus un analīzi vai citus spraudņus.
Vietņu veidotāju drošībaThemify padara drošību par galveno prioritāti, tāpat kā ikviens konkurējošs vietni veidotājs. Tie piedāvā aizsardzību, kas piemērota progresīvai e-komercijai.
Vairākas valodasTāpat kā daudzas Themify funkcijas, arī šo vietņu veidotājs atbalsta daudzvalodu vietnes, taču, izmantojot spraudni WordPress Multilanguage.
Mobilo ierīču optimizācijaGandrīz visas Themify 40+ motīvi ir optimizēti un reaģē uz mobilajām ierīcēm.

Plāni & Cenu noteikšana

Themify piedāvā bezmaksas vietni pamatvajadzībām un dažus ikgadējus stratēģisko cenu plānus, kas piemēroti jebkura mēroga uzņēmumu īpašniekiem. Themify atšķirībā no vairuma konkurentu piedāvā ikgadēju kluba biedru skaitu ar plašām iespējām. Paturiet prātā, ka domēna vārdi un tīmekļa mitināšana ir jāiegūst citur. Themify gada cenu plāni tiek kopīgoti vietnē, taču galvenajā cenu lapā ir grūti atšifrēt tieši to, ko jūs iegūsit..

Piedāvātie gada cenu plāni

Bezmaksas. Piekļuve visām tēmām, bez atbalsta.

Atsevišķas motīvi. Iegādājieties vienu un saņemiet vienu bezmaksas, ar viena gada atbalstu un atjauninājumiem. 49 USD

Themify klubs. Piekļuve visām tēmām un viena gada atbalsts, kā arī atjauninājumi ar šīm dalībām:

 • Standarta klubs. 79 USD
 • Izstrādātāju klubs. Pievienojiet Photoshop failus. 99 USD
 • Meistaru klubs. Pievienojiet Photoshop failus, spraudņus un papildinājumus. 139 USD
 • Mūža meistars. Visu laiku pieeja visām tēmām, papildinājumiem, spraudņiem, atbalstam un atjauninājumiem. 399 USD

Themify piedāvā konkurētspējīgas cenas dažiem pievilcīgiem modeļiem, kurus jūs neredzēsit daudziem vietņu veidotājiem. Šis ir ceļš lielām e-komercijas un spēcīgām interneta vietnēm.

Apsveriet šādus faktorus attiecībā uz cenu noteikšanu:

 • Vai tas piedāvā bezmaksas plānu? Jā, Themify nodrošina pamata vietni bez maksas. Gaidiet, ka abonēsit vienu tēmu vai dalību klubā e-komercijas risinājumiem.
 • Vai ir kādi izmēģinājuma periodi, vai arī tiem jāpievieno kredītkartes?? Jūs varat baudīt 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu ar naudas atdošanas garantiju. Gada plānos paredzams, ka maksāsit ar kredītkarti vai citu maksājuma iespēju.
 • Cik pieņemamas ir premium paketes salīdzinājumā ar konkurentiem? Par to, ko jūs saņemat, Themify piedāvā biznesa īpašniekiem lielu vērtību, lai gan domēna vārds un mitināšana nav iekļauti. Vietņu īpašniekiem šī platforma ir vairāk nekā jums var būt nepieciešams vietņu veidotājā, ņemot vērā gan funkcijas, gan izmaksas. Cena ir konkurētspējīga ar lielām biznesa vai e-komercijas vajadzībām.
 • Vai jūs varat izveidot profesionālas tīmekļa lapas, izmantojot tikai bezmaksas versiju?? Jā, jūs varat bez maksas izveidot profesionālu Themify vietni.
 • Vai maksājums tiek veikts katru mēnesi / gadu?? Šķiet, ka Themify piedāvā tikai gada cenu plānus.

Klientu atbalsts

Themify klientu atbalsta pakalpojumi ir piemēroti, ja vien jūs abonējat vienu tēmu vai dalību klubā. Citas klientu atbalsta iespējas ietver e-pastu, klientu forumu, tiešsaistes dokumentāciju un FAQ.

Lietošanas ērtums

Themify nav vieglākais lietošanā, taču tas, iespējams, ir viens no vismodernākajiem. Izmantojot WordPress spraudņus, lietotāji un veikalu īpašnieki var izveidot, pielāgot un personalizēt, lai tie atbilstu lielākajai daļai biznesa vai e-komercijas vajadzību. Pieredzējušam datora lietotājam tā nebūs problēma, taču vietnes izveidošanai ar šiem uzlabotajiem komponentiem var būt nepieciešams laiks un pūles.

Interfeisa vienkāršība. Themify nav paredzēts vienkārši, taču tā rezultātā tiek izveidotas stabilas, interaktīvas un visaptverošas vietnes.

Piemērots iesācējiem / pieredzējušiem lietotājiem. Themify ir lieliski piemērots pieredzējušiem dizaineriem vai pieredzējušiem lietotājiem, kuriem nepieciešama spēja kodēt HTML / CSS.

Visu laiku saglabājiet kontroli pār vietni. Lietotājiem būs pilnīga WordPress vadība drošā Themify pieteikumvārdā.

Sniegta redaktora palīdzība. Ir dažas tiešsaistes palīdzības iespējas, ieskaitot teksta dialoglodziņu redaktorā. Tiešsaistes atbalsts ir pieejams, kad jūs ieguldāt kādā no Themify gada plāniem.

Themify ir konkurētspējīgu cenu vietņu veidotājs tiem, kam ir sarežģītas prasības biznesa vai produktu balstītām vietnēm.

Secinājums

Ja esat lietpratīgs datora lietotājs, kuram nepieciešama pilnīga pielāgošana un jūsu vietnes kontrole, Themify ir lieliska izvēle. Paturiet prātā, ka vairums Themify funkciju ir balstītas uz WordPress iespējām spraudņiem un papildinājumiem. Dizaineri, uzņēmumu īpašnieki un nopietni emuāru autori ar nelielu datora pieredzi var darīt gandrīz jebko. Jūs varat iegūt pilnu piekļuvi HTML / CSS koda ievadīšanai.

Gada cenas ir interesanta izvēle, kas varētu būt optimāla e-komercijas vietnēm, taču jums būs nepieciešams domēna vārds un resursdators. Pamatlietotājiem, kuriem nav vajadzīgas uzlabotas e-komercijas funkcijas utt., Themify būtu dārga un tehniskāka izvēle, nekā nepieciešams.

Themify ir jaudīgs tiem, kam nepieciešama uzlabota vietnes funkcionalitāte un iestatījumi. Ir daudz lielisku vietņu veidotāju, kas nodarbojas ar darīšanu pats, lietotājiem ar dažāda līmeņa pieredzi, kā arī plašs vietņu funkciju klāsts, kas piemērots personīgajām un biznesa vajadzībām..

Tas, ko izvēlaties, ir atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams. Lai iegūtu labāku izskatu, izmantojiet laiku, lai ienirtu dažos bezmaksas vietņu kontos.

Salīdzināt

Themify vietnes veidotājs

92. lpp

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map