SimpleSite pārskats 2016


Vienkāršā vietne

Apmeklējiet vietni

8.6


AWA rādītājs

Vienkāršā vietne

Nekad neesat dzirdējis par SimpleSite? Pārsteidzoši, ka uzņēmums darbojas jau kopš 2003. gada. Ja jūs kādreiz nolemjat izmēģināt viņu platformu, jūs vienkārši domājat, ka esat pārcēlies arī uz 2003. gadu. Izlasiet mūsu zemāk esošo SimpleSite pārskatu.

Plusi

 • Iespējams, ka visvienkāršāk izmantot e-komercijas vietņu veidotāju
 • Automātiski optimizēta mobilajām ierīcēm

Mīnusi

 • Trūkst pielāgošanas
 • Ir ļoti datēts
 • Nav daudz klientu atbalsta
 • Nav konkurētspējīgu cenu
 • Var maldināt lietotājus ar savu bezmaksas paketi

Pārskats

 • Vietne: www.simplesite.com
 • Galvenā mītne: Kopenhāgena, Dānija
 • Dibināšanas gads: 2007. gads
 • Darbinieki: 20+
 • Kategorijas: Vietņu veidotājs
 • Pakalpojumi: Web dizaina mākoņa programmatūra, tīmekļa mitināšana
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas

Ko mēs varam teikt par SimpleSite? Ja mēs cenšamies būt jauki, mēs sacīsim, ka ir neticami viegli izveidot un darboties vienkāršu vietni vai tiešsaistes veikalu. Ja mēs necenšamies būt jauki, mēs sakām, ka viss šķiet ļoti novecojis un neglīts.

Lai arī nolaižoties vietnē SimpleSite, tas izskatās profesionāli un tīri, reģistrējoties un sākot lietot platformu, patiesībā var domāt, ka redaktors nav atjaunināts kopš 2003. gada. Krāsu kombinācijas, fonti un Izkārtojumi izskatās tā, ka, iespējams, tie tika izstrādāti 1990. gados. Tas nav labs izskats, salīdzinot ar dažām pārsteidzošajām sacensībām, kas tur notiek.

Un tas arī nav izdevīgs darījums. Ir pieejams daudz labāku platformu, kuru cenas ir konkurētspējīgākas nekā šī neveiklā relikvija.

Tātad, vai jūs varat nosaukt kaut ko labu par to?

Noteikti! Vienkāršajai vietnei ir jābūt ātrākais vietnes iestatīšanas veids. Jūsu vietne tiešsaistē tiešsaistē ir zem 5 minūtēm. Pielāgošanas iespēju nav daudz, par ko jāuztraucas, un viss ir tik vienkārši, ka, iespējams, divus gadus vecs bērns to varēs izmantot.

Arī tiešsaistes veikala iestatīšana, izmantojot vietni SimpleSite, ir ļoti vienkārša.

Kurš ir piemērots SimpleSite?

SimpleSite var būt platforma, kas jāapsver cilvēkiem, kuriem mazāk kā 10 minūtēs ir jāizveido neprofesionāla vietne. Tas varētu būt arī tiem, kuriem ir ļoti ierobežotas datorprasmes, bet tomēr viņi vēlētos izveidot savu vietni.

Un kam vajadzētu palikt prom no vietnes SimpleSite?

Ikvienam, kas nav iekļauts divās iepriekš minētajā kategorijā nosauktajās kategorijās, mēs iesakām palikt prom no SimpleSite, piemēram, mēris. Ir pieejamas daudz labākas platformas, pat ja vēlaties kaut ko vienkāršu – izpētiet Yola, lai atrastu super vieglu celtnieku.

Cik mērogojama ir vietne SimpleSite?

Izmantojot SimpleSite’s Pro plānu, jums ir neierobežots skaits lapu, attēlu un videoklipu, tāpēc teorētiski jūsu SimpleSite lapa ir pielāgojama, kā vēlaties. Pamata bezmaksas izmēģinājuma un Pro kontos jūsu tiešsaistes veikalā ir pieci vienumi, kuru skaits līdz E-komercijas plānam ir neierobežots..

Kāda ir SimpleSite reputācija?

Par SimpleSite nav ļoti daudz lietotāju pārskatu, bet no tiem, kurus mēs esam redzējuši, viņi ir sajaukušies. Viņiem ir daudz laimīgu klientu, kuri priecājas par iespēju tik ātri un viegli izveidot vietnes, taču viņiem ir arī daudz neapmierinātu klientu, kuri sūdzējušies par pieejamās palīdzības trūkumu un cenu noteikšanas problēmām..

Vai viņiem ir naudas atdošanas garantija?

Apmaksātajos Pro vai E-komercijas plānos ir 14 dienu ilgs atlaišanas periods, kura laikā jūs varat izvēlēties anulēt abonementu un atmaksāt naudu.

Vai SimpleSite ir ieguvusi visas balvas?

SimpleSite bija vieni no 2015. gada Red Herring 100 Europe Awards laureātiem, kas atzīst tehnoloģiju jaunizveidotos uzņēmumus. Viņi ir arī izveidojuši Nordic Growth Hackers grupu, kas nodarbojas ar izaugsmes uzlaušanu.

Galvenās iezīmes

 • Simtiem unikālu izkārtojumu un dizainu
 • Personīgais domēna vārds
 • Interneta veikala integrācija
 • Diennakts klientu apkalpošana
 • Optimizēts mobilajām ierīcēm
 • Sociālās koplietošanas integrācija
 • Bezmaksas domēna vārds
 • Apmaksātu plānu neierobežota krātuve
 • PayPal vārtejas integrācija
 • Atbalsta vairākas valodas
 • Vienkāršs emuāru veidošanas lapas izkārtojums
 • Video, mūzikas, spēļu un kartes integrācija

Nozares ekspertu spriedums vietnē SimpleSite

Vietņu veidotājs SimpleSite gadījumā šķiet, ka ekspertiem ir augstāki standarti nekā patērētājiem. Kritiķi ir pieraduši navigēt vietņu veidotājus, un viņiem ir lielākas cerības uz veiktspēju. Lielākajai daļai SimpleSite ir pārāk vienkārša. Tas nepiedāvā pietiekami daudz funkciju, un tam trūkst noteikta pielāgošanas līmeņa, kas ir sagaidāms. Redaktors nav tikai pamata. Tas ir novecojis. Tas nozīmē, ka klienti, iespējams, nevarēs izveidot savu redzamo vietni, un viņiem nāksies samierināties ar darbu programmas ietvaros. Lai gan dažiem lietotājiem to var pietikt, tas ir iemesls zemam ekspertu vērtējumam.

Turklāt kritiķi secina, ka SimpleSite ir pārāk dārga. Ņemot vērā pieejamos rīkus, tas nepiedāvā pievilcīgu vērtību. Ir pieejamas labākas iespējas, kas nodrošinās atjauninātas veidnes, rīkus un funkcijas par daudz labāku cenu.

 • http://www.websitebuildertop10.com/builders-reviews/simplesite
 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/simplesite/review
 • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes vietnē SimpleSite

Tie, kurus neaptvēra negaidīti maksājumi, bija ļoti apmierināti ar vietņu veidošanas rīku faktisko funkcionalitāti. Lietotāji ziņo, ka SimpleSite patiesi ir vienkārši lietojams. Iesācēji var viegli izveidot pievilcīgu vietni. Piedāvātie rīki ir ļoti vienkārši un vienkārši. Dažiem šī ir ideāla iestatīšana:

“Tikai zinot, kā veikt pamatus attiecībā uz datortehnoloģijām, es biju pārsteigts par to, cik vienkārši bija izveidot savu vietni, un priecājos par rezultātiem!”

Ja nevēlaties apgūt sarežģītus dizaina rīkus un vēlaties pēc iespējas ātrāk palaist savu vietni, var palīdzēt SimpleSite. Tīrs lietotāja interfeiss palīdzēs jums koncentrēties uz vissvarīgākajām vietnes sadaļām.

 • http://www.simplesite.com/
 • http://blogjob.com/freelancewritingwhisperings/2015/01/18/simplesite-free-with-a-catch/

Negatīvas klientu atsauksmes un sūdzības vietnē SimpleSite

Ātri izskatās patērētājs, un tiek pārskatīta viena kopīga tēma: problēmas ar neatļautām maksām. Ir diezgan daudz sūdzību no klientiem, kuri domāja, ka viņi maksās nominālo maksu, bet pēc tam viņu konti tika noformēti par daudz lielākām summām. Daži var to uzkrītoši, lai klienti vienkārši rūpīgi neizlasītu noteikumus un nosacījumus, bet, ja tik daudziem cilvēkiem ir līdzīgas problēmas, iespējams, SimpleSite būs jācenšas panākt pārredzamāku norēķinu politiku..

Kad klients bija iesniedzis šīs sūdzības vietnē SimpleSite, uzņēmums negribēja palīdzēt atrisināt visas neskaidrības un / vai atmaksāt naudu. Lietotāji arī sūdzējās par biežu un agresīvu pārdošanas cenu praksi. Visi šie faktori apvienojumā noteikti atmet SimpleSite uzticamību.

 • https://www.trustpilot.com/review/www.simplesite.com

Dizains & Pielāgošana

Dodieties no vietnes SimpleSite mājas lapas, lai izveidotu publicēto tīmekļa lapu mazāk nekā piecu minūšu laikā.

Jums būs tikai jānoklikšķina uz “Sākt šeit”, jāizvēlas “personīgais / emuārs”, “bizness” vai “cits”, apakškategoriju lapa, krāsu shēma, objekta attēls, fons, nosaukums. Pēc tam lietotājvārds (domēna nosaukums), parole, jūsu e-pasta adrese un jūs esat gatavs doties uz jūsu vietni.

IezīmePārskats
Vietnes veidnesIr tikai viens bāzes izkārtojums, kuru no turienes var pielāgot. Pielāgošana ir ļoti ierobežota.
Vietņu veidotāja saskarneGalvenā lapā parādīsies jūsu lapa, kā tā parādās tīmeklī, kā arī kaitinošie reklāmkarogi, kas izšļakstīti augšpusē un labajā pusē, atgādinot par jaunināšanu uz Pro versiju. Labajā pusē jums būs arī opcijas “Rediģēt lapu”, “Pievienot jaunu lapu”, “Pievienot tiešsaistes veikalu” un “Iestatījumi” (kas ietver “Pārvaldīt lapas”, „Rediģēt dizainu” un „Konts” ). Noklikšķinot uz katra no šiem, tiek atvērts jauns ekrāns. Sadaļā “Pārvaldīt lapas” var atrast tādas lietas kā “Statistika” un “Pastāsti draugam”, kas ļauj jums nosūtīt vienkāršus e-pastus par savu vietni līdz 100 adresātiem..
Lapas stila pielāgošanaJūs varat pielāgot savu vietni SimpleSite, izvēloties “Rediģēt dizainu”, lai mainītu krāsojumu un fontus. “Rediģēt šo lapu” dos jums iespēju mainīt lapas nosaukumu, pievienot tekstu, fotoattēlu, video, slaidrādi, kolonnas, ziņas, parakstu vai dokumentu elementus, teksta sadaļas vai fotoattēlus. Jūs varat izvēlēties vietnēm pievienot dažādus lapu veidus, piemēram, standarta lapu, fotoalbumu, viesu grāmatu, emuāru vai cenrādi. Izkārtojumu nevelciet un nometiet, un jūs varat veikt tikai ļoti ierobežotu darbību klāstu.
Vietnes navigācijaIzmantojot lapas Iestatījumi opciju Pārvaldīt lapas, varat ērti pārlūkot savas lapas. Šeit jūs varat apskatīt, rediģēt vai izdzēst lapas un pievienot apakšlapas.
Satura pārvaldībaVietnē SimpleSite nav pieejama satura pārvaldības sistēma. Visi multivide ir jāaugšupielādē vēlreiz, ja vēlaties to ievietot citā vietā vietnē.
Fotoattēli un galerijasJūs varat pievienot attēlos vai līdz piecām fotogalerijām. Fotoattēlu redaktora nav, un jūs nevarēsit mainīt fotoattēlu izmērus vai to izvietojumu.
Mobilo vietņu veidošanaVisas vietnes SimpleSite ir pilnībā atsaucīgas, tāpēc tās visas darbojas lieliski mobilajās ierīcēs bez jebkāda papildu darba
Sociālās koplietošanas integrācijaPogas Kopīgot sociālajā tīklā Facebook, Kopīgot vietnē Twitter un Kopīgot pakalpojumā Google+ automātiski parādās katrā jūsu vietnes lapā.
Projektēšanas pakalpojumiNekādi dizaina pakalpojumi netiek piedāvāti – lai gan tas ir godīgi, ja jums nepieciešama palīdzība vietnes izveidē, izmantojot vietni SimpleSite, jums jebkurā gadījumā labāk doties citur..

Iespējas & Rīki

Kādas ir SimpleSite veidotāja iespējas? Pārbaudiet tos zemāk.

IezīmePārskats
UzstādītViss, kas jums nepieciešams, ir e-pasta adrese – tas arī viss! Jūsu vietne ir izveidota mazāk nekā 5 minūtēs.
Web dizainsRedaktorā ir pieejamas ļoti, ļoti maz dizaina iespēju. Jūs esat diezgan daudz iesaistījies vienā formātā.
Pielāgots domēna nosaukumsAr vienu no apmaksātajiem plāniem jūsu domēna vārds ir bezmaksas, un jūs saņemsit arī savas pielāgotās e-pasta adreses – piecas ar Pro plānu.
Navigācijas dziļumsNavigācijā ir viens dziļuma līmenis.
Logrīki un lietotnesNav tikai logrīki un lietotnes, izņemot parasto video, fotoattēlu utt.
MonetizācijaMonetizācija netiek veikta, ja vien jūs nepievienojat saistītās saites vai tamlīdzīgi.
Apmeklētāju statistikaSadaļā Statistika varat skatīt katras lapas lappuses skatījumus, apmeklētāju komentārus un īkšķus. Tas parāda arī kopējo vietnes skatījumu skaitu.
Fotoattēli, video un audioVarat pievienot audio, video un fotoattēlus.
EmuāriTiek nodrošināts vienkāršs emuāru veidošanas lapas izkārtojums.
Google kartesNē.
HTML redaktorsNē.
Sociālo mediju integrācijaNē. Apmeklētāji var koplietot lapu tikai Facebook, Twitter vai Google+.
Veidlapas un aptaujasNē.
Glabāšanas telpaPieejams neierobežots krātuves apjoms ar apmaksātiem plāniem.
Biļetenu rīksVienkārša e-pasta nosūtīšanas funkcija, kas nodrošināta līdz 100 adresātiem.
ForumsNē.
E-komercija / tiešsaistes veikalsPro plānā var iekļaut piecu preču veikalu; E-komercijas plāns nodrošina jums neierobežotu daudzumu produktu.
Vārtejas integrācijaSimpleSite izmanto PayPal vārteju. Citu iespēju nav.
SEO draudzīgiNē.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Nē.
Google® AnalyticsNē.
Vietņu drošībaDati tiek glabāti SimpleSite serveros.
Vairākas valodasRedaktors nāk angļu, indonēziešu, vācu, spāņu, norvēģu, portugāļu, grieķu, malajiešu, dāņu, franču, holandiešu, somu, turku, čehu, itāļu, poļu, zviedru un krievu valodā.
Mobilo ierīču optimizācijaKatra veidne ir pilnībā atsaucīga, tāpēc tā jau ir optimizēta mobilajām ierīcēm.
CDN tehnoloģijaNē.

Plāni & Cenu noteikšana

Kur mēs sākam ar SimpleSite cenu plānu? Sākumā tas ir apmetis visu viņu galveno lapu, lai jūs varētu “izveidot bezmaksas vietni vai emuāru”, “izveidot bezmaksas vietni” un “tas ir bez maksas”!

Traks ir tas, ka tā vienkārši nav taisnība. Vietne ir bezmaksas tikai 30 dienas, pēc tam jums būs jājaunina uz Pro vai E-komercijas plāniem, lai turpinātu izmantot pakalpojumu.

Platformas bezmaksas versija ir vienkārši bezmaksas izmēģinājuma versija. Izmantojot to, jūs savā lapā iegūstat 15 lappuses, līdz 300 attēliem un 10 minūtēm video, vietni yoursite.simplesite.com, interneta veikalu ar ne vairāk kā piecām vienībām ar PayPal vārteju un SimpleSite reklamēšanu..

Pro plāns
USD 11,95 mēnesī, USD 29,95 / 3 mēneši.

Pro plāns ļauj jums iegūt neierobežotu skaitu lapu, attēlu un video, kā arī ievada domēna vārdu kopā ar piecām pielāgotajām e-pasta adresēm. Reklāma tiek noņemta arī no jūsu lapas

E-komercijas plāns
USD 26,95 mēnesī, USD 74,95 / 3 mēneši.

E-komercijas plāns sniedz jums visu Pro plānā, kā arī neierobežotu preču daudzumu jūsu tiešsaistes veikalā.

Klientu atbalsts

Vai arī mums vajadzētu teikt: “Kāds klientu atbalsts?” Vienkāršā vietnes redaktora veiksme ir tā, ka jums, iespējams, nevajadzēs nekādu palīdzību vietnes izveidē un darbībā. Vienīgais reālais klientu apkalpošanas ceļš, kas pieejams lietotājiem, ir e-pasta klientu apkalpošanas konts.

Jūs varat sagaidīt, ka atbildes uz jūsu e-pastiem būs gaidāmas pat divas dienas, tāpēc tas nav īpaši noderīgi, ja jums tagad ir nepieciešama atbilde uz jautājumu.

 • Tālr
  Nav atbalsta pa tālruni.
 • Atbalsta e-pasts
  Atbalsta komandu varat sūtīt pa e-pastu – atbildēm būs līdz divu dienu apgrozījumam.
 • Čats
  Nav tiešraides iespēju.
 • Zināšanu pamats
  Ļoti, ļoti pamata Q & Vietnes sadaļa
 • Video konsultācijas
  Nav pieejama neviena video pamācība.
 • Atbalsta forums
  Nav lietotāju atbalsta foruma.
 • Papildu iespējas
  Citas palīdzības iespējas nav pieejamas.

Lietošanas ērtums

Šeit ir viena joma, kas SimpleSite izceļas ar ērtu lietošanu. Viss process ir tik, tik, tik vienkāršs. Jums 10 minūšu laikā var būt izveidota visa vietne ar noderīgu saturu.

Izkārtojums ir tīrs (jo gandrīz nav variantu, no kuriem izvēlēties). Pārvietošanās starp lapām ir vienkārša, ja jums ir pāris klikšķi. Tiešsaistes veikala pievienošana un pārvaldīšana šķiet ļoti vienkārša. E-pasta vēstuļu sūtīšana darbojas labi.

Vienīgais klupšanas akmens, kas dažiem var būt, ir tas, ka tas nav tas, ko redzat, tas, ko jūs saņemat (WYSIWYG). Tas nozīmē, ka, rediģējot lapas, jums nav jāredz, kā tās izskatīsies, kad tās rediģēsit.

Lielākā daļa citu vietņu veidotāju tagad piešķir jums WYSIWYG saskarni, jo tā noņem šo cilni “rediģēšana un pēc tam atgriešanās un pārbaude, kā tas izskatās”, kas var būt diezgan laikietilpīga..

Tomēr tas ir mazsvarīgs jautājums, jo jums tik un tā nav daudz iespēju pielāgot savu lapu. Par visiem trūkumiem SimpleSite paliek uzticīga savam vārdam.

Secinājums

SimpleSite ir novecojis, ierobežota funkcionalitāte un pielāgošana, tai ir tikai viena reāla pieeja klientu apkalpošanai (kas var būt lēna), un, kas turklāt ir samērā dārga! Viņu slēptā cena un pastāvīgie atgādinājumi par jūsu pakalpojuma jaunināšanu ir arī nevēlams platformas papildinājums.

Vienīgais iemesls, kāpēc jūs varētu turpināt darbu ar vietni SimpleSite kā vietņu veidotājs, ir tas, ja vēlaties desmit minūšu laikā izveidot darboties spējīgu vietni vai arī jums ir ļoti ierobežotas skaitļošanas prasmes. Visiem pārējiem jūs vēlēsities izvairīties no šī celtnieka.

SimpleSite būtu jāatstāj 2003. gadā, kur tas pieder. Ikvienam, kurš meklē vienkāršu vietņu veidotāju, kas padara jūsu saturu izskatīgu, iesakām meklēt citur. Varat pārbaudīt arī citus celtniekus, piemēram, Wix un Yola, ja vēlaties kaut ko vienkārši lietot.

SimpleSite vienkārši nepiedalās konkursā.

Salīdzināt

Vienkāršā vietne

86

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map