Pārsteidzoši pārskats 2016


Pārsteidzoši

Apmeklējiet vietni

9.0


AWA rādītājs

Pārsteidzoši

Samērā jauna platforma Pārsteidzoši ir tiešsaistes tīmekļa izstrādes lietojumprogramma un vietņu veidotāja, kas padara mobilajām ierīcēm draudzīgas vietnes izveidi ar vienu, ritinošu lapu pieejamu tiem, kuriem nav nekādas attīstības pieredzes vai zināšanu. Lasiet mūsu pārsteidzoši pārskatu zemāk.

Pārskats

 • Vietne: www.strikingly.com
 • Galvenā mītne: Sunnyvale, Kalifornija
 • Dibināšanas gads: 2012. gads
 • Kategorijas: Vietņu veidotājs
 • Pakalpojumi: Web dizaina mākoņa programmatūra, tīmekļa mitināšana
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Pārsteidzoši ir svaiga izskata un mūsdienīgs vietņu veidotājs, kas ļauj iesācējiem tehniskajiem cilvēkiem izveidot stilīgas interneta vietnes, kaut arī vienas lapas formātā. Pārsteidzoši piedāvā lietotājiem mobilajām ierīcēm draudzīgas vietnes, kuras ir ātri izveidojamas un nekavējoties publicējamas ar vienkāršu lietotāja interfeisa un veidņu dizainu.

Kam tas ir pārsteidzoši ieteicams?

Pārsteidzoši ir ļoti ieteicams tiem, kas meklē vienkāršu veidu, kā izveidot gludu vienas lapas vietni, bez jebkādām programmēšanas vai tīmekļa dizaina iemaņām vai zināšanām. Izmantojot daudzās pieejamās veidnes, ir viegli izveidot biznesa vai personisko vietni. Tiem, kas veido savu pirmo tīmekļa vietni, pārsteidzoši ir ļoti vienkāršs un neļaus jums ievērojami samazināt iespēju.

Vai pārsteidzoši piedāvā jebkuru fokusa zonu vai specialitātes?

Pārsteidzoši ir tas, ka viss vietnē ir saprotams, un lietotāji var viegli saprast norādes un iestatīt savu vietni. Lai izveidotu zibens ātru vietni, kas reprezentētu mazu biznesu vai personu, komplektā ar asiem attēliem un vektoru ikonām un profesionāliem fontiem nav nepieciešama kodēšana vai programmēšanas pieredze. Pāris visu savienojiet ar dažādu stilu iepriekš ielādētajām veidnēm, lai izveidotu vietni dažu minūšu laikā. Koncepcija ir vienkārša, un realitāte ir ideāli piemērota.

Vēl viens plus ir tas, ka visas pārsteidzoši motīvas ir draudzīgas mobilajām ierīcēm un lieliski izskatīsies visās jūsu ierīcēs.

Kas ir pārsteidzoši tehniskās specifikācijas vai ierobežojumi??

Pārsteidzoši, tomēr dažas lietas ir vēlamas. Piemēram, nepastāv vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte, kā piedāvā līdzīgi vietņu veidotāji, un ir pieejama ierobežota pielāgošana. Veidnes ir vairāk nekā vienkāršas vadlīnijas, izmantojot Strikingly, un ir gandrīz neiespējami tās ignorēt, lai mainītu attēlu izmērus vai mainītu tekstu. Tāpat tas ir izaicinājums mainīties no vienas tēmas uz otru; drīzāk jāsāk no jauna.

Vēl viens ierobežojums, kas pārsteidzoši piemīt, ir nespēja jebkādā mērā rīkoties ar e-komerciju. Ir “vienkārša veikala” funkcija un iespēja iegult PayPal pogu, bet tas par to.

Vai pārsteidzoši piedāvā atbilstošu mērogojamību un izaugsmes vietu?

Pārsteidzoši ir bezmaksas plāns, kas ir piemērots mazām vietnēm, kurām nav nepieciešams liels joslas platums vai pielāgošana, bet tas piedāvā arī jauninājumus lielākām vietnēm. Pro plānu veido neierobežots joslas platums, trīs pro vietnes un neierobežotas bezmaksas vietnes, kā arī pielāgoti vietrāži URL un iegultas HTML un pielāgota koda iespējas.

Kāda ir naudas atdošanas garantijas politika?

Šī politika ļauj 14 dienu laikā izmēģināt braucienu ar kādu no piemaksu plāniem. Turklāt jūs varat izmantot bezmaksas plānu tik ilgi, cik vēlaties iepazīties ar platformu. Kad esat apmaksāts plāns, jūs esat apņēmies tikai uz jūsu izvēlēto darba laiku; nākamais mēnesis – mēneša līgums, vai nākamais gads – gada līgums.

Kāda ir viņu reputācija?

Ātra tīmekļa reputācijas pārbaudes pakalpojumu pārbaude parāda, ka pārsteidzoši laba reputācija ir gan lietotājiem, gan sabiedrībai. MyWot saka, ka tas ir drošs bērniem un uzticams, un gan VirusTotal, gan Google drošas pārlūkošanas analītika apgalvo, ka vietnē nav vīrusu.

Kāpēc izvēlēties pārsteidzoši vietņu veidotāju?

Lai arī pārsteidzoši ir ierobežotas pielāgošanas iespējas, it īpaši tās bezmaksas plāns, tas piedāvā izcilu vērtību mazo uzņēmumu īpašniekiem un personām, kurām nepieciešama tiešsaistes klātbūtnes veidošana. Pārsteidzoši ir tas, ka vietnei pastāvīgi tiek pievienotas papildu veidnes un funkcionalitāte, kas joprojām atvieglo vietnes izveidi, kas pieaugs kopā ar jums vai jūsu biznesu..

Galvenās iezīmes

Nozares ekspertu spriedums ir pārsteidzoši

Vietņu veidotājsTikai šķiet, ka eksperti pārsteidzoši novieto vietņu veidotāju paketes vidū. Tam, protams, ir ko piedāvāt īstajai auditorijai, taču tam nav plaša robustu rīku un funkciju klāsta, kā daudzām citām iespējām tirgū. Varbūt vissvarīgākais – pārsteidzoši visaugstāk novērtē lietotāju pieredzi. Tie, kas meklē vienkāršu un ērti lietojamu programmu, ātri nokļūs vietnē Pārsteidzoši. Tomēr tie, kuriem ir lielāka projektēšanas pieredze un lielas cerības, var būt vīlušies par celtnieka ierobežojumiem.

Fakts, ka tas rada tikai vienas lappuses vietnes, dažiem var būt trūkums, bet tas liecina par programmas vienkāršību. Būtībā, pārsteidzoši, no ekspertiem nav saņemti augstāki vērtējumi, jo ir arī citas iespējas, kas piedāvā arī lietotājiem draudzīgu saskarni un ietver citas funkcijas. Pārsteidzoši ir stabila iespēja, bet ne vienmēr tā ir labākā.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/strikingly
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2496919,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/strikingly-review/
 • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par pārsteidzoši

Labās ziņas ir tādas, ka pārsteidzoši piedāvā ļoti vienkāršu un ērti lietojamu vietņu veidotāju. Varat priekšskatīt visas vietnes, kas ir izveidotas, izmantojot to veidnes, un patiesi izjust savas vietnes potenciālu. Izmantojot pārsteidzoši, vietni var izveidot mazāk nekā stundas laikā. Tas ir tik vienkārši lietojams. Turklāt pieredzējušākiem kodētājiem būs pieeja HTML un CSS redaktoriem.

Arī klienti bauda programmas elastīgumu. Jūs varat viegli pievienot emuāru un / vai pārvērst savu vietni e-komercijas veikalā. Kaut arī pārsteidzoši nav paredzēts atbalstīt lielus uzņēmumus, tas ļaus jums paplašināt vietni un pievilināt plašāku auditoriju. Programma vairāk nekā jebkas ir aprakstīta kā vienkārša, kas iesācējiem nozīmē lielisku.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par pārsteidzoši

Lielākā daļa negatīvo sūdzību, kas vērstas pret Pārsteidzoši, ir saistītas ar klientu apkalpošanas kvalitāti un pieejamību. Parasti un varbūt pat saprātīgi ir tas, ka vietņu veidotājam ir dažas negatīvas atsauksmes par klientu apkalpošanu. Tomēr es biju pārsteigts, redzot, cik ierobežoti klienti ir, sazinoties ar atbalsta dienestu. Būtībā jūs varat sūtīt tikai e-pastu un cerēt uz tūlītēju atbildi. Pārsteidzoši pat nepiedāvā tālruņa numuru, lai piezvanītu, nemaz nerunājot par tiešās tērzēšanas funkciju. Lai gan ir zināšanu bāze, lielākoties jūs esat viens pats, kad runa ir par problēmu novēršanu.

Turklāt klienti bija vīlušies par pieejamo funkciju daudzumu ar pieejamākiem plāniem. Tikai premium plāni piedāvā stabilu funkciju komplektu.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Dizains & Pielāgošana

Vietnes noformēšanas funkcijās ietilpst pielāgojamas veidnes, sociālo mediju reklāmas pogas, ātrdarbīgs fotoattēlu augšupielādētājs, slaidrādes funkcijas – tas viss tiek automātiski optimizēts vietnē. Publicēšanai jūs iegūsit bezmaksas apakšdomēnu vārdu (http://yoursitename.strikingly.com), unikālu vienas lapas stilu un SEO iespējas.

IezīmePārskats
Vietnes veidnesVeidnes izvēle ir tikpat vienkārša kā pogas noklikšķināšana ar šīs vietnes veidotāju.

Bezmaksas: satriecoši vietne piedāvā vienpadsmit dažādas vietņu veidnes uz trim plāniem, un katra no tām ir diezgan pārsteidzoša un labi izstrādāta, lai gandrīz bez laika publicētu vietni..

Premium: vēl labāk, ka pārsteidzoši premium plāni piedāvā simtiem vietņu veidņu dizainu, no kuriem izvēlēties, kad jūs labāk pārzināt platformu un esat gatavs jaunināšanai vai ja vēlaties izveidot unikālu vietni no paša sākuma.

Visas veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm un ietver tādas funkcijas kā “Noklikšķiniet, lai zvanītu”, lai vietne būtu ļoti draudzīga tās auditorijai. Vietnes ir optimizētas SEO, ļaujot vienkārši pievienot Meta tagus un atslēgvārdus.

Vietņu veidotāja saskarneUI ir vieta, kur pārsteidzoši spīd! Lietotāja saskarne ir tik vienkārša un intuitīva, ka ikviens, kurš ir iemācījies lasīt, var izveidot jauna izskata vietni, vienkārši izvēloties un noklikšķinot uz viņu atlasēm un pēc tam pievienojot personalizēto saturu..

Saskarne ļauj ar dažiem ātriem klikšķiem precīzi redzēt, kā vietne izskatīsies datoros un mobilajās ierīcēs. Ja jūs kādreiz esat pavadījis laiku, lai izveidotu vietni citā veidā, ieskaitot citas salīdzinoši lietotājam draudzīgas platformas, piemēram, Google Blogger, jūs novērtēsit pārsteidzoši un tās vienkāršo lietotāja saskarni.

Lapas stila pielāgošanas opcijasRunājot par lapu stiliem, pārsteidzoši vietņu veidotājs ir nedaudz ierobežots. Vienīgās reālās pieejamās izmaiņas ir starp gaišu, tumšu vai dažādām krāsām. Lai mainītu jūsu lapu izskatu, ir pieejams daudz draudzīgu un profesionālu fontu. Funkciju sadaļas variācijas ļaus jums rediģēt tekstu, bet ne to pārvietot vai mainīt krāsu; tāpat arī attēlu mainīšana ir vienkārša, taču nevar mainīt to izmērus vai pārvietot tos uz citu apgabalu. Gan teksts, gan attēli ir iestatīti veidnē, un nevienu no tiem nevar pārvietot, atšķirībā no daudzām citām platformām, kuras piedāvā labāku pielāgošanu.
Vietnes navigācijaPārsteidzoši ir daudz atšķirīgs vietņu tips nekā daudzi no mums ir pieraduši. Formāts ir garas formas, viena ritināšanas lapa. Lai atrastu nepieciešamo, vienkārši ritiniet uz leju, līdz atrodat sadaļā, kur tas atrodas. Kreisajā pusē ir punkti, uz kuriem var novietot kursoru un noklikšķināt, lai nokļūtu katrā datora vai planšetdatora sadaļā; viedtālrunī pa kreisi ir izvēlnes sadaļa, kuru varat izmantot kā alternatīvu ritināšanai līdz galam. Lai gan tas diezgan labi darbosies dažiem mazākiem uzņēmumiem un daudziem indivīdiem, tas attiecas tikai uz lielākiem uzņēmumiem. Nebūtu jautri meklēt informāciju šķietami bezgalīgi ritinošajās lapās.
Satura pārvaldībaSatura mainīšana vai pievienošana pārsteidzoši vietnei ir diezgan vienkārša. Jūs varat viegli mainīt tekstu vai attēlus jebkurā no sadaļām, cik ātri vien izvēlējāties sākotnējo saturu. Tikpat ātri varat pievienot arī emuāra ziņas un citu saturu.
Fotoattēli un galerijasAttēlu un galeriju pievienošana ir vienkārša, un vietne pat ļauj slīdrādes viegli iestatīt un ieviest, lai arī tās ir ierobežotas tikai vienā formātā. Vēl jo vairāk, videoklipu pievienošana vietnei ir tikpat vienkārša kā to augšupielāde vietnē un noklikšķināšana, lai pievienotu sadaļai.
Mobilo vietņu veidošanaŠeit ir vēl viena joma, kurā pārsteidzoši spīd! Lielākajai daļai vietņu platformu un vietņu veidotāju ir nepieciešams dators, lai to iestatītu un publicētu.

Pārsteidzoši vietnes ir tik vienkāršas un intuitīvas; jūs varat izvēlēties un izvēlēties savus stilus un veidnes, augšupielādēt dažus attēlus un pievienot nedaudz teksta, pirms noklikšķināt uz publicēšanas un varat kopīgot savu jauno un lielisko vietni, kuru pats izveidojāt.

Sociālās koplietošanas integrācijaSociālās koplietošanas pogas ir pievienotas pārsteidzoši vietnēm, izmantojot lietotņu veikalu, kas ļauj jūsu vietnē izveidot sociālo plūsmu. Pievienojiet savus sociālo mediju kontus, un varat arī rakstīt vēlamos tweets, lai cilvēki varētu kopīgot informāciju par jūsu emuāra ziņām un saturu.
Projektēšanas pakalpojumiTā kā vietnē nav pieminēti dizaina pakalpojumi, es neuzskatu, ka tie tiek piedāvāti, lai gan tas noteikti ir kaut kas tāds, par kuru lietotājiem vajadzētu sazināties ar Pārsteidzošo komandu, lai saņemtu norādījumus un iespējamo palīdzību.

Daži no elementiem, kurus varat pievienot savai vietnei, ietver kartes, video, kontaktu veidlapas un PayPal pogas. Tie varētu atrisināt dažas vai visas jūsu dizaina vajadzības.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
UzstādītVieglāk nekā jebkura vietne, kuru esat kādreiz izveidojis (vai mēģinājis izveidot.)
Web dizainsDizains ir ierobežots ar piedāvātajām veidnēm un norādījumiem, ko jūs varat viņiem izdarīt. Piemēram, jūs varat izvēlēties veidni un mainīt tās “stilu”, taču šīs izmaiņas parasti ietver tikai krāsu un fontu izmaiņas. Elementi ir nofiksēti vietā lapas izkārtojumos, tāpēc tas nav iespējams.
Pielāgots domēna nosaukumsGan pielāgoti domēni ir pieejami, gan iekļauti prēmiju plānos. Ja jums ir domēns, kas jums jau pieder, varat to pārsūtīt vai iegādāties no vietnes informācijas paneļa.
Navigācijas dziļumsNo pirmā acu uzmetiena šķiet, ka tā ir pārsteidzoša problēma. Tomēr ir iespējams izveidot vairāku lapu vietnes, sasaistot pārsteidzoši vietnes viena ar otru. e
Logrīki un lietotnesVietnes lietotņu un logrīku skaits ir relatīvi ierobežots. Jūs neatradīsit simtiem spraudņu stila lietotņu, piemēram, WordPress.
MonetizācijaPašlaik vienīgās vietņu lietotājiem pieejamās monetizācijas iespējas ir saite uz jūsu emuāra saturu saistītajiem uzņēmumiem.
Apmeklētāju statistikaLiekas, ka nav nevienas iekšējas lietojumprogrammas, kas varētu izsekot apmeklētājus, izmantojot trešās puses lietojumprogrammu, ar to viegli rīkoties.
Fotoattēli, video un audioPārsteidzoši vietņu veidotājs ļauj ērti augšupielādēt un vietnēm pievienot attēlus un video. Tāpat kā vairums lietu platformā, ar to tiks galā ar vienkāršu klikšķi vai diviem.
EmuārsEmuāru veidošanas lietotne ir pieejama, lai pievienotu jebkuru pārsteidzoši vietnes sadaļu. Kad emuāra lietotne ir pievienota, emuāram ir ārkārtīgi viegli pievienot saturu.
Google kartesVienkāršs pāris pogu klikšķis un Voila! Vietne Pārsteidzoši ir iegulta Google Maps.
HTML redaktorsIzmantojot šo lietotni, HTML koda kopēšana un ielīmēšana var pievienot unikālus elementus pārsteidzoši vietnei.
Sociālo mediju integrācijaFacebook, Twitter un Pinterest integrēšana ir viena klikšķa process, kas ļauj vienkārši koplietot saturu sociālajā tīklā.
Veidlapas un aptaujasIr pieejamas integrējošās formas un aptaujas, kaut arī šo formu pielāgošana ir ierobežota.
Glabāšanas telpaUzglabāšanas vieta ir atkarīga no izvēlētā iepakojuma; bezmaksas plānā ir 5 GB, ierobežotajā – 50 GB, un Pro plānā ir neierobežots joslas platums.
Biļetenu rīksIntegrējiet MailChimp kontu un izsūtiet jaunumus visiem saviem klientiem un potenciālajiem klientiem.
ForumsIzgrieziet un ielīmējiet foruma kodu, lai veidotu kopienas sajūtu savā pārsteidzoši vietnē.
E-komercija / tiešsaistes veikalsPārsteidzoši ļauj integrēt vienkāršo veikalu, lai vietņu īpašnieki savās vietnēs varētu iesaistīties e-komercijā.
Vārtejas integrācijaVeidlapa ir pārsteidzoša izvēle, lai palīdzētu ar vārtejas integrāciju, izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni un intuitīvi dabiskus darbus.
SEO draudzīgiAtslēgvārdu un meta tagu pievienošana brīnišķīgai vietnei papildina tās dabisko SEO, kas padara to ātri paaugstināmu SERP.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Izmantojot Pro kontu, ir iespējams izveidot privātu grupu vai dalības vietņu aizsargātu vietni.
Google® AnalyticsGoogle® Analytics pievienošana ļauj pārskatīt apmeklētājus un viņu statistiku. No kurienes nāk viesi un cik ilgi viņi uzturas? GA ir pieejama emuāra ziņām ierobežotiem un Pro plāniem
Vietņu drošībaSecure Socket Layer (SSL) ir standarta tehnoloģija tiešsaistes drošībai, tā izveido šifrētas saites starp serveriem un pārlūku<
Vairāku valodu mobilās optimizācijas CDN tehnoloģija:Google tulks darbosies ar vairākām valodām; varat arī izmantot vairākas lapas vai vienkārši ievadīt abas valodas tekstlodziņos.

Plāni & Cenu noteikšana

Pārsteidzoši piedāvā trīs dažādas cenu paketes; Bezmaksas, ar 5 GB joslas platuma ierobežojumu un pārsteidzoši apakšdomēnu, ierobežots ar 50 GB un Pro ar neierobežotu joslas platumu.

Bezmaksas Pārsteidzoši plāni nesaņem pielāgotos vietņu URL; tie nāk ar pārsteidzoši.com apakšdomēnu. Pievienojieties bezmaksas plānam ar dažiem klikšķiem un e-pastu, lai reģistrētos.

Ierobežots plāni bieži ir piemēroti maziem uzņēmumiem. Šis plāns maksā USD 8 mēnesī un par to tiek iekasēts katru gadu, tāpēc sākotnējās izmaksas ir USD 96. Par 96 USD plāna īpašnieks iegūs 50 GB joslas platumu mēnesī un bezmaksas URL domēna vārdu. Un atbilstošs e-pasts, kā arī visu rīku, kas izmanto vietni Stílusi, vietnes veidotājs, izmantošana.

Pro paketes cena ir USD 16 mēnesī, par kuru arī jāmaksā katru gadu, par sākotnējām izmaksām 192 USD. Ar neierobežotu joslas platumu, bezmaksas pielāgotu e-pastu un domēnu, mobilo darbību pogām (noklikšķiniet, lai zvanītu!), HTML, CSS un Javascript ir pieejams, bez reklāmām un iespējām uzlabotai attēlu rediģēšanai un vietnes paroles aizsardzībai.

Bezmaksas plāns piedāvā 5 GB vietas, un PRO plāns ļauj neierobežotu joslas platumu, kā arī e-pastu un bezmaksas domēna vārda reģistrāciju. Pārsteidzoši platforma ļauj vietnei augt un pēc vajadzības mērogot daudz lielākai un dinamiskākai vietnei, pielāgojot to HTML, Javascript un CSS..

Abas maksas versijas nāk ar 14 dienu izmēģinājumu; tas ir, jūs maksājat un tad jums ir 14 dienas, lai pārbaudītu apmaksātās paketes, neizmantojot naudu, ja nolemjat, ka to ienīstat.

Salīdzinājuma labad līdzīgas vietnes piedāvā piemaksu plānus nedaudz vairāk un nedaudz mazāk. Wix piedāvā savu prēmiju plānu, sākot no USD 4,45, un Weebly vietnes mēnesī ir USD 3,29 uz divu gadu līgumu. Squarespace piedāvā piemaksu plānus par USD 8, un LightCMS sākas ar USD 19.

Pārsteidzoši ir tas, ka tiek piedāvātas priekšrocības bezmaksas vietņu veidā, lai iesaistītos sociālajos plašsaziņas līdzekļos un sekotu tām, vai arī palīdz pievienot fanus un sekotājus..

Klientu atbalsts

Tīmekļa vietnē ir plaša palīdzības sadaļa un FAQ; ir arī zināšanu bāzes zona ar vēl papildu palīdzību konkrētām jomām, kuras lietotāji var meklēt savām īpašajām vajadzībām. Sākot ar tīmekļa izveidi, noformēšanu un formatēšanu, kā arī tehniskiem jautājumiem, atbildes uz lielāko daļu jautājumu var atrast vietnē Spīdoši.

Ir arī emuārs, kurā apskatītas daudzas no jaunākajām funkcijām un palīdz ar atkārtotiem jautājumiem vai jautājumiem.

Varat arī sūtīt pa e-pastu Pārsteidzoši atbalsta komandai, izmantojot viņu vietnes ziņojumu lodziņu; tas sola atbildi uz jūsu e-pastu 24 stundu laikā un ļauj ekrānuzņēmumam, kas notiek, dot viņiem labāku priekšstatu par to, kā palīdzēt. Vietnē nekur nav redzama tērzēšanas iespēja vai tālruņa numurs.

Lietošanas ērtums

Kā jau minēts iepriekš, izmantojot pārsteidzoši, ir vienkāršākais veids, kā izveidot tur esošo vietni. Vienkārši un ātri klikšķi, pievienojot dažus attēlus un tekstu, un jaunā vietne ir pabeigta.

Šī ir ideāla platforma iesācējiem, kuri varēs viegli izmantot vietņu veidotāju, lai izveidotu kaut ko satriecošu, bez programmēšanas un kodēšanas zināšanām. Pieredzējušiem lietotājiem vietne var šķist nedaudz vienkāršota, un tām nav pielāgošanas un vadības iespēju.

Pārsteidzoši ir viena klikšķa funkcija, kas tai ļauj piekļūt Linkedin vai Facebook lapām un izvilkt datus, lai tos sakārtotu vietnē, kuru ierobežotā apjomā varat pārkārtot. Foto galeriju un darba portfeļu pievienošana ir vienkārša un ātra, ātra, ātra!

Secinājums

Kopumā mums patīk pārsteidzoši platforma. Tas ir gluds vietņu veidotājs, kas ir intuitīvi un ātri lietojams, lai izveidotu vienkāršas vietnes. Iesācējiem tiek veikts viss process, un strukturētu veidņu dēļ ir ļoti maz iespēju kļūdīties. Pārsteidzoši ir ideāli piemērots iesācējiem, lai izveidotu skaistas vietnes, un tas tiešām ir drošs pret idiotiem.

No otras puses, sarūgtina tas, ka platformā nav vilkšanas un nomešanas funkcijas, un vienīgā pieejamā pielāgošana ir tāda, ko atļauj veidnes iestatīšana. Ir ierobežots skaits veidņu un e-komercijas iespēju, kas var satraukt pieredzējušus lietotājus.

Salīdzināt

Pārsteidzoši

90

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map