Pārskats par Spark Pay 2016


Spark Pay

Apmeklējiet vietni

9.3


AWA rādītājs

Spark Pay

Spark Pay sāka darboties kā maksājumu apstrādes lietotne no Capital One, bet drīz paplašinājās, iegādājoties AmeriCommerce un izveidojot savu e-komercijas platformu. Tas ir unikāls produkts, jo to atbalsta viena no lielākajām bankām Amerikā, taču tajā ir dizaina radošums un uzņēmēju redzējums.

Plusi

 • Neierobežotas produktu iespējas
 • Vienkāršs motīvu redaktors
 • Bezmaksas Facebook veikals
 • Bezmaksas veidnes

Mīnusi

 • Ierobežots starptautisko norēķinu iespēju atbalsts
 • Nav diennakts atbalsta pa tālruni
 • Dārgas pārmērīgas maksas

Pārskats

 • Vietne: www.sparkpay.com
 • Galvenā mītne: Makleins, Virdžīnija
 • Dibināšanas gads: 2005. gads
 • Kategorijas: e-komercijas mākonis programmatūra
 • Pakalpojumi: Tirgotāju pakalpojumi
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Atšķirībā no citām platformām, kuras sāka darboties kā mazi jaunuzņēmumi, pirms kļuva par nozīmīgiem nozares spēlētājiem, Spark Pay sāka ar globālas bankas atbalstu. Tam ir savas priekšrocības un trūkumi. Kā jūs varētu gaidīt, visa platforma ir vairāk vērsta uz maksājumu apstrādi un jūsu uzņēmuma finansiālā gala pārvaldīšanu. Lai gan tas joprojām nodrošina visas funkcijas, kas jums būs nepieciešamas tiešsaistes biznesa uzsākšanai un vadīšanai, dažas no tām ir sekundāras. Viņi atgriežas programmas maksājumu apstrādes daļā.

Spark Pay ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vairāk ir skaitļu krāpnieks. Ja jūs vēlaties atvērt vairākus veikalus un izvairāties no darījumu maksām, tad Spark Pay piedāvā ērtu iespēju. Jāsaka, tas ir pietiekami universāls, lai ikviens to lietotu. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis uzņēmuma īpašnieks vai potenciāls uzņēmējs, Spark Pay var palīdzēt jums īstenot jūsu idejas un veikt pārdošanas apjomus.

Standarta funkcijas

 • Iespēja pārvaldīt vairākus veikalus un vietnes no viena administratora paneļa
 • WYSIWYG redaktors
 • Automātiska datu dublēšana
 • Bezmaksas koplietots SSL sertifikāts
 • Tīmekļa mitināts

Ierobežojumi

Ņemiet vērā, ka Spark Pay ir ierobežojumi attiecībā uz joslas platumu un krātuvi. Jo lielāka būs jūsu samaksa mēnesī, jo vairāk produktu varēsit pievienot. Tikai visdārgākie plāni piedāvā neierobežotas iespējas. Turklāt, ja vēlaties piekļūt API, jums būs jāmaksā iestatīšanas maksa 299 USD un ikmēneša maksa 39 USD.

Mērogojamība

Jūsu biznesam augot, Spark Pay attiecīgi pielāgosies. Pirmoreiz iestatot vietni, iespējams, neizmantojat visus zvanus un svilpes. Šīs ir funkcijas, kuras varat pievienot, dodoties tālāk. Turklāt jūs vienmēr varat uzlabot savu cenu plānu pēc nepieciešamības.

Atcelšanas politika

Izmantojot Spark Pay, jūs varat atcelt to jebkurā laikā bez soda sankcijām. Lai arī viņi nepiedāvā naudas atdošanas garantiju, varat izmantot 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai izmēģinātu platformu, pirms apņematies.

Reputācija

Dažos veidos žūrija joprojām ir izslēgta. Spark Pay nav izraisījis lielu publicitāti. Viņi atbalsta vairāk nekā 5000 veikalus, taču uzņēmums pagaidām šajā nozarē nav veicis viļņus. Pat klientu atsauksmes ir maz. Kopumā atsauksmes ir bijušas pozitīvas, un Spark Pay ir izdevies iegūt vairākas balvas.

Balvas un sertifikāti

2010. gada CODiE AwardListed on Inc. iekļauts 5000 labāko 2012. gada uzņēmumu sarakstā

Galvenās iezīmes

 • Daļēji pasūtījumi un sadalīšana
 • Pielāgots domēna vārds
 • Pilna HTML un CSS piekļuve
 • Vairāki veikali
 • Darbplūsmas noteikumu dzinējs
 • Piegādes rīki
 • Drop Piegāde
 • Iepriekš izveidotas e-pasta veidnes
 • Paziņojumi par krājumu
 • Abonēšana & Atkārtoti produkti
 • Grāmatvedības integrācija
 • E-pasta automatizācija

Nozares ekspertu spriedums par Spark Pay

e-komercijas platformas platformas sākums ir negatīvs. Pirmkārt, Spark Pay ir ļoti draudzīgs ASV uzņēmumiem, taču, mēģinot pabeigt starptautiskus darījumus, jums var rasties problēmas. Ja vēlaties iegūt globālu sasniedzamību, ieteicams meklēt citu iespēju, kas palīdzēs izvairīties no žagas. Lietotājiem arī jāzina pārmērīga maksa. Lai gan šī ir diezgan izplatīta prakse e-komercijas programmatūras programmās, tā katru mēnesi var radīt neparedzētas izmaksas. Kopumā jāsaka, ka Spark Pay ir iecienīta ekspertu vidū. Izlasot pārskatus, pamanīsit, ka daudzi kritiķi uzskata, ka programma ir nepietiekami novērtēta. Patiesība ir tāda, ka programma vienkārši nesaņem daudz mārketinga, taču to ļoti iesaka nozares labākie eksperti.

Liekas, ka visi piekrīt, ka Spark Pay piedāvā stabilu veikala būvniecības un pārvaldības rīku, kas neatstās jums sajūtu, ka jums vajadzēja panākt kompromisu. Faktiski daudzi kritiķi apgalvo, ka Spark Pay admin sadaļas ir intuitīvākas un labāk veidotas nekā visi konkurenti. Ar tik lielu kritisko atzinību jūs varat justies pārliecināti, izvēloties “Spark Pay”, zinot, ka jūs saņemat izcilu produktu.

 • http://ecommerce-software-review.toptenreviews.com/shopping-cart-elite-review.html
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/americommerce-review/
 • https://www.sparkpay.com/sellonline/features
 • http://venturebeat.com/2014/10/31/capital-one-buys-ecommerce-site-builder-tool-americommerce/
 • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par dzirksteles apmaksu

Atkal nav pārāk daudz informācijas par šīs programmas jaunākajām tendencēm, taču jūs varat uzzināt, kas patērētājiem patīk par programmu un kur atrodas Spark Pay. Viena no “Spark Pay” izcilajām iezīmēm ir spēja pārvaldīt vairākus veikalus. Tas ir retums e-komercijas programmatūrā.

Šķiet, ka arī patērētāji novērtē programmatūras uzticamību. Spark Pay regulāri izlaiž atjauninājumus, kas ir integrēti bez aizķeršanās. Gadu gaitā ir bijis maz ziņojumu par dīkstāvi. Lietotāji var sagaidīt konsekventu un uzticamu programmu, kas turpina attīstīties tirgū.

Otrs liels ieguvums, izvēloties Spark Pay, ir tas, ka jums ir lielas bankas atbalsts. Ja drošība ir galvenā prioritāte, tad, vienkārši izmantojot Spark Pay, jūs vienkārši nevarat noiet greizi. Jūsu klienti jutīsies pārliecināti, ka viņu informācija tiek aizsargāta.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par dzirksteles apmaksu

AmeriCommerce iegādājās Capital One 2014. gada rudenī un pārvērtās par Spark Pay. Pirms šīs pārejas AmeriCommerce bija guvusi relatīvus panākumus, un eksperti to bieži aplaudēja. Tomēr klientiem bija vairāk ko teikt par uzlabošanas iespējām. Sākotnējā Spark Pay versija neatbilda, izstrādājot funkcijas, veidnes un drošību. Pēc tam, kad lielu banku izpirka drošības elementi, ir ievērojami uzlabojušies, taču dizaina iespējas joprojām atpaliek. Tas vienkārši nebija AmeriCommerce uzmanības centrā, un tam joprojām ir jākļūst par Spark Pay galveno prioritāti.

AmeriCommerce arī saņēma diezgan drausmīgas atzīmes, kad nonāca klientu apkalpošanā. Tas, ka klienti tiek raksturoti kā neapmierināti ar atbalsta komandu, ir par zemu. Aplūkojot tiešsaistes pārskatus, vēl ir jānosaka, vai Spark Pay var šo mainīt.

 • http://ecommerce-platforms.com/ecommerce-reviews/the-ultimate-americommerce-ecommerce-review
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/americommerce-review/
 • http://andrewbleakley.com/americommerce-review/
 • http://www.cpcstrategy.com/blog/2014/03/americommerce-review/

Dizains & Pielāgošana

Iespējams, ka dizains nav Spark Pay lielākais spēks, taču jūs varat viegli izveidot pilnībā funkcionējošu vietni. Tēmas ir mazāk saistītas ar zibspuldzi un vairāk par darba paveikšanu. Pašlaik ir 51 bezmaksas motīvs no kuriem izvēlēties. Viņi mēdz izskatīties vairāk kā emuāri nekā vietne, taču jūs varat viegli pielāgot katru motīvu.

Premium motīvi

Ja vēlaties sākt ar elegantāku izskatu, apsveriet iespēju iegādāties piemaksu. Lielākā daļa iespēju ir salīdzinoši lētas un maksā apmēram 95 USD.

Projektēšanas saskarne

Lai arī motīvi var nebūt vispiemērotākie, dizaina interfeiss noteikti ir iespaidīgs. Tiešraides skats ļauj redzēt izmaiņas reāllaikā. Varat arī izmantot vilkšanas un nomešanas redaktoru, lai veiktu vienkāršas izmaiņas. Vai vēlaties pats mainīt kodu? Piekļūstiet gan HTML, gan CSS, lai programmētu noteiktus labojumus. Ja esat iesācējs, varat viegli eksperimentēt ar dizaina iespējām un ātri apgūt programmu.

Vietnes navigācija, produktu pievienošana un meklēšanas filtrēšana nevarētu būt vienkāršāka. Ja varat pārvaldīt Facebook biznesa lapu, tad varat ātri atrast ceļu ap Spark Pay informācijas paneli.

Mobilais dizains

Visas motīvi ir atsaucīgi un gatavi skatīšanai mobilajās ierīcēs. Jūsu klienti var iepirkties no jebkuras vietas un joprojām baudīt pievilcīgu veikalu. Jebkurā planšetdatorā vai mobilajā ierīcē varat redzēt arī savas vietnes administratora daļu. Tas ļauj ērti pārvaldīt savu veikalu, atrodoties ceļā.

Satura pārvaldība

Rediģēšanas rīku dažādība ļauj ērti pievienot saturu. Atveriet uzņēmuma emuāru, atjauniniet lapas un veiciet izmaiņas tikai ar dažiem klikšķiem.

Sociālie mēdiji

Visiem Spark Pay kontiem ir Facebook lietotne. Jūs varat tvītot produktus un baudīt pilnīgu sociālo mediju integrāciju. Tas ir lielisks veids, kā sazināties un sazināties ar klientiem

Projektēšanas pakalpojumi

Ja vēlaties palīdzēt jau esošas tēmas pielāgošanā, varat izmantot Spark Pay tēmas pielāgošanas pakalpojuma priekšrocības. Pamata plāns sākas no USD 750, un cenas pārsniedz USD 2 999. Ir pieejami arī pilni vietnes dizaina pakalpojumi. Strādājiet ar tīmekļa dizaineru, lai no jauna izveidotu reaģējošu dizainu par 4 999 USD. Plašākā dizaina pakete maksā 8 999 USD.

Iespējas & Rīki

Iezīme
Pārskats
Tiešsaistes veikala iestatīšanaDarba sākšana ir vienkārša. Pēc reģistrēšanās jums tiks nosūtītas divas saites. Viens no tiem jūs aizvedīs uz sava konta informācijas paneli. Otrs ved jūs uz veikala pusi. Izmantojiet iestatīšanas vedni, lai iegūtu soli pa solim pievilcīga veikala izveidošanu. Varat arī noskatīties noderīgas video pamācības, lai iegūtu vairāk padomu par iestatīšanas iegūšanu
Joslas platums un krātuveGan joslas platumam, gan krātuvei ir vāciņi. Daudzums mainās atkarībā no katra iesaiņojuma. Iesāktajā “Tērauda” paketē ietilpst 100 produkti, 2 GB joslas platuma un 250 MB krātuves par USD 24,95 mēnesī. Par plāna ierobežojumu pārsniegšanu no jums tiks iekasēta pārsniegta maksa. Tomēr maksa netiek skaidri reklamēta. Pirms galīgā plāna pabeigšanas noteikti runājiet ar pārstāvi un noskaidrojiet šo jautājumu
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiIr daži bezmaksas papildinājumi, kurus varat integrēt iepirkumu grozā. Pretējā gadījumā jums būs jāmaksā vienreizēja vai ikmēneša maksa. Daži no pieejamiem papildinājumiem ir Quickbooks, Wufoo, MailChimp un Avalara
Pasūtījumu vadībaĒrtas meklēšanas un filtrēšanas opcijas ļauj ātri atrast un pārvaldīt pasūtījumus. Jūs pat varat apskatīt un apstrādāt pasūtījumus mobilajās ierīcēs. Klienti novērtēs arī automātiskos e-pasta atjauninājumus, kas sniedz informāciju par pasūtījuma statusu
Krājumu vadībaAdministratora saskarnē ir viegli orientēties, un jūs varat iestatīt automātiskus brīdinājumus. Klienti pat var izvēlēties saņemt paziņojumu, kad produkti atkal ir noliktavā
Sūtījumu izsekošanaIzmantojot Spark Pay, produktu nosūtīšanai varat izmantot vairāk nekā vienu noliktavu. Automātiski e-pasta ziņojumi klientiem paziņo par pasūtījumu veikšanu, nosūtīšanu un izpildīšanu
CRM funkcijasŠī ir vēl viena joma, kurā trūkst Spark Pay. Klienti var iesniegt biļetes, un jūs varat izsekot jautājumiem, bet CRM rīki labākajā gadījumā ir minimāli. Ir acīmredzams, ka tika pieliktas maz pūles, lai palīdzētu jums sniegt vislabāko klientu apkalpošanu. Jūs varat apsvērt iespēju instalēt papildinājumu, lai paplašinātu savas iespējas šajā jomā
Veidnes un motīviIzvēlieties no 51 bezmaksas motīva vai maksājiet apmēram 100 USD par premium motīvu. Ir pieejami arī individuāla dizaina pakalpojumi. Kopumā tēmu izvēle ir diezgan vienkārša. Ja esat gatavs veltīt laiku vietnes pielāgošanai, varat izveidot lietas uz priekšu
Integrācijas un papildinājumiSpark Pay ir savietojams ar dažām populārākajām biznesa un satura pārvaldības programmām tirgū. Jūs varat viegli pievienot funkcijas savai vietnei
Mobilā e-komercijaVisas pieejamās tēmas ir draudzīgas mobilajām ierīcēm un pilnībā reaģē uz tām. Jūs pat varēsit pārvaldīt savu veikalu no sava tālruņa vai planšetdatora. Tomēr, ja izvēlēsities pielāgotus dizaina pakalpojumus, jūs maksāsiet vēl aptuveni USD 1000 par atsaucīgu tiešsaistes veikalu
Tīmekļa mitināšanaSpark Pay izmanto Rackspace, lai palīdzētu mitināt vietnes. Šīs programmas darbojas kopā, lai nodrošinātu jūs ar pilnībā mitinātu vietni, kas aizsargā jūsu datus
Aplikāciju veikalsLietotņu veikals Spark Pay ir pilns ar iespējām, kuras var viegli integrēt jūsu veikalā. Izvēlieties no nozares vadošajām programmām un noteikti pārbaudiet bezmaksas iespējas.
EmuāriJūs varat ne tikai palaist uzņēmuma emuāru, bet arī palaist tik daudz emuāru, cik vēlaties
SEO un mārketingsIzbaudiet visus standarta mārketinga rīkus, ko jūs varētu gaidīt no konkurētspējīgas iepirkumu groza platformas. Izveidojiet meta tagus un aprakstus, automātiski ģenerējiet vietrāžus URL un ātri īstenojiet lapu novirzīšanu
BiļeteniKad runa ir par e-pastu un biļetenu automātisku nosūtīšanu, Spark Pay piedāvā plašu iespēju sarakstu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sūtīt krājumus vai pasūtīt atjauninājumus vai reklamēt jaunus produktus, sazināties ar klientiem ir viegli. Jūs pat varat integrēt trešo pušu programmas, piemēram, Constant Contact vai Mail Chimp
Drošības līdzekļiKā jūs varētu gaidīt no Capital One izveidotās platformas, drošība ir labākajā formā ar Spark Pay. Platforma piedāvā iespaidīgus ugunsmūrus, 128 bitu SSL šifrēšanu un jaudīgus mitināšanas serverus
PCI sertifikācijaSpark Pay ir sertificēts PCI
Satura veidošanaIzveidojiet tik daudz emuāru, cik vēlaties, un reāllaikā skatiet labojumus
Dāvanu sertifikātiSpark Pay ļauj pārdot dāvanu sertifikātus, piedāvāt kuponu kodus un izveidot īpašas atlaides
Maksājuma iespējasSpark Pay atbalsta vairāk nekā 50 maksājumu vārtejas. Jūs pat varat reģistrēties Spark Pay tirgotāju pakalpojumos un apvienot visus savus pakalpojumus tajā pašā uzņēmumā
Nodokļu un piegādes kalkulatoriNodokļi un nosūtīšana automātiski tiks aprēķināti, pamatojoties uz atrašanās vietu
ZiņojumiIzbaudiet dažādus jaudīgus un saprotošus ziņošanas rīkus. Spark Pay ietver visaptverošu pārskatu informācijas paneli. Jūs varat apskatīt pārdošanas numurus, izsekot populārākajiem produktiem un izpētīt konkrētu satiksmes informāciju
Vietņu statistikaGoogle Analytics ir vienkāršs veids, kā uzraudzīt vietnes darbību un izveidot salīdzināšanas diagrammas. Tomēr, ja vēlaties skatīt mērķtiecīgāku informāciju, varat arī integrēt citas programmas. Tikai no jums atkarīgs, cik daudz datu vēlaties savākt. Spark Pay atbalstīs jūsu vēlmes

Plāni & Cenu noteikšana

Runājot par cenām un pieejamību, Spark Pay ir taisnība, salīdzinot ar konkurentiem. Viņu sākuma līmeņa plāns ir USD 24,95 mēnesī un nodrošina pietiekami daudz krātuves un trafika, lai sāktu uzņēmējdarbību. Ja vēlaties izmēģināt pirms pirkšanas, reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam. Jums būs jāsniedz zināma informācija, bet nav nepieciešama kredītkarte.

Jums būs 14 brīvas dienas, lai izpētītu platformu un izlemtu, vai tā jums ir piemērota.

Pēc Spark Pay teiktā, viņu populārākā pakete ir plāns “Sudrabs” par USD 99 mēnesī. Tas iekļauj:

 • 5000 produktu
 • Satiksmes 15 BG
 • 1 GB krātuves
 • Bezmaksas koplietota SSL
 • Nav darījumu maksas.

Izmantojot citas iepirkumu grozu platformas, jūs arī iegūstat lielāku piekļuvi augsta līmeņa funkcijām, uzlabojot cenu paketes. Tas neattiecas uz Spark Pay. Jums patiks visas tās pašas iespējas neatkarīgi no tā, kādu komplektu iegādājaties. Patiesais izšķirīgais faktors ir jūsu uzņēmuma lielums un tas, cik lielu apjomu jūs apstrādājat katru mēnesi. Ja jūs aizaudzēsit vienu paketi, jebkurā laikā varat to viegli uzlabot. Programma ir pilnībā pielāgojama.

Slēptās nodevas

Lielākoties Spark Pay ir diezgan sākotnēji par to cenu noteikšanu. Jums jāzina, ko sagaidīt no ikmēneša rēķina. Viena pelēkā zona ir maksas par pārsniegumu. Nav skaidrs, cik daudz no jums iekasēs, ja pārsniegsit krātuves vai joslas platuma ierobežojumus. Lai izvairītos no pārsteigumiem, ieteicams piezvanīt un to notīrīt. Acīmredzot tā ir apgrozāma likme, tāpēc nebaidieties izvirzīt dažas prasības un redzēt, ko viņi saka.

Klientu atbalsts

Diemžēl par Spark Pay klientu atbalsta pakalpojumiem nav tik daudz kvēlojošu lietu. Ja jums nepieciešama palīdzība, ir vairāki veidi, kā sazināties:

 • Tiešais klientu atbalsts (plkst. 9:00 līdz 17:00 pēc CT)
 • Tālr
 • Zināšanu pamats
 • Zināšanu centrs, kurā nepieciešama pieteikšanās
 • E-pasts
 • Atbalsta portāls, kurā varat iesniegt biļetes

Problēma nav tā, ka nav daudz iespēju sazināties ar atbalsta dienestu. Problēma ir tā, ka reakcijas laiks ir pārāk ilgs, un saņemtā informācija var nebūt tik noderīga. Ar lielāko daļu uzņēmumu tiešraides tērzēšana, iespējams, ir labākais veids, kā saņemt ātru atbildi. Tomēr Spark Pay piedāvā tikai ierobežotu logu. Tas apgrūtina klientus dažādās laika joslās, īpaši starptautiskos klientus.

Ir diezgan skaidrs, ka klientu atbalsts nav viņu galvenā prioritāte. Gaidiet, ka patstāvīgi veiksit daudz problēmu. Ir daudz konsultāciju, rakstu un zināšanu centru, kur konsultēties, taču runāt ar kvalificētu ekspertu var būt daudz grūtāk.

Lietošanas ērtums

Lai gan jūs varētu gaidīt, ka platformai, kas piesaistīta lielai bankai, ir dažas reālas nepilnības, kas attiecas uz lietošanas ērtumu, Spark Pay ir pārsteidzoši lietotājam draudzīga. Iestatīšana ir vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz pāris saitēm, kas nonāks iesūtnē, un sekojiet iestatīšanas vednim. Iesācējiem tas ir lielisks veids, kā iepazīties ar platformas organizāciju un saņemt palīdzību, sākot no vietas.

Arī administratora informācijas panelis ieņem labu pozīciju, kad runa ir par lietošanas ērtumu. Atcerieties, ka Spark Pay sākotnēji bija e-komercijas vietne, ko izstrādājuši uzņēmēji un izstrādātāji. Informācijas panelis atspoguļo šo jutīgumu un ir ļoti ērti lietojams. Tas ļauj izvairīties no pārāk pārblīvēta un ļauj zonēt parasti izmantotajiem rīkiem.

Papildus piekļuvei kodam un WYSIWYG redaktoram Spark Pay nodrošina arī rediģēšanas iespēju tiešsaistē. Varat veikt izmaiņas tieši veikalā un redzēt tos reāllaikā. Projektēšana un rediģēšana nav daudz vienkāršāka.

Vienkāršā dizaina un daudzo funkciju apvienojums padara Spark Pay perfektu gan iesācējiem, gan ekspertiem. Izbaudiet pilnīgu savas vietnes kontroli un izvēlieties tieši to, kā veicat labojumus. Viņi vienkārši piedāvā vislabāko lietotāja pieredzi tirgū.

Secinājums

Ja jūs nobijāties uzņemties savas veikala dizaina elementus, bet nevēlaties atšķaidīt naudu par profesionālu dizaineru, tad Spark Pay ir lieliska izvēle. Lai arī bezmaksas veidnes virzās uz pamata izkārtojumiem, tas varētu būt tieši tas, kas jums nepieciešams, lai jūsu kājas būtu mitras un izveidotu savu komforta līmeni.

Pat iesācēji var izveidot pievilcīgu veikalu, kas viņiem palīdzēs sākt pārdot produktus un nopelnīt ieņēmumus. Cena ir pareiza. Funkcijas ir visas. Vienkārši saglabājiet zemas cerības par klientu apkalpošanu, un jūs nebūsit vīlušies.

Salīdzināt

Spark Pay

93

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map