PrestaShop pārskats 2016


PrestaShop

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

PrestaShop

PrestaShop ir atvērtā koda iepirkumu grozs, kas tika uzsākts 2007. gadā. Šodien tam ir biroji Maiami un Parīzē, un tajā darbojas vairāk nekā 100 izstrādātāju komanda. Platformai ir starptautiska mēroga sakari ar vairāk nekā 250 000 klientu no visas pasaules. Kā atvērtā koda produkts, tas atrodas pastāvīgā attīstības un pilnveidošanas stāvoklī. Izlasiet mūsu PrestaShop pārskatu zemāk.

Plusi

 • Neierobežots produktu un kategoriju piedāvājums
 • Viegli uzstādīt un iestatīt
 • Vienkārši lietojams failu augšupielādētājs
 • Tiešsaistes veidņu pielāgošana

Mīnusi

 • Grūti pagarināt
 • Dārgi moduļi
 • Nav piemērots lieliem uzņēmumiem
 • Neizprotami motīvi

Pārskats

 • Vietne: www.PrestaShop.com
 • Galvenā mītne: Parīze, Francija
 • Dibināšanas gads: 2007. gads
 • Kategorijas: Tiešsaistes veikala veidotājs

Atklātā pirmkoda platformas izmantošanas atšķirīgā priekšrocība ir tā, ka jūs varat sākt darbu bez maksas. Programmatūru var lejupielādēt tikai dažās sekundēs. Jums pat nav jāiekļauj sava e-pasta adrese. No otras puses, jūs esat atbildīgs par domēna reģistrēšanu, savienojuma izveidošanu ar mitināšanas serveri un rūpes par citiem nepieciešamajiem iestatīšanas uzdevumiem.

Maksas platformas veiks šo darbību jūsu vietā, taču, izmantojot PrestaShop, jums šīs darbības jāveic pats. Lai gan ir darba sākšanas un ieteicamo mitināšanas pakalpojumu ceļvedis, šis process var būt satriecošs ikvienam, kam ir ierobežota tehniskā pieredze.

Kam paredzēta PrestaShop?

Lietotājus iedala divās kategorijās:

 1. Tie, kuriem ir tehniskas zināšanas, lai izveidotu vietni un veiktu dažus projektēšanas darbus.
 2. Tie, kuriem ir nauda un resursi, lai nolīgtu izstrādātājus un citus speciālistus, lai veikals būtu pieejams.

Ja esat pilnīgi jauns e-komercijas pārstāvis, PrestaShop būs daudz, ko uzņemties uzreiz. Tiem, kam ir zināšanas vai resursi, lai pilnībā izmantotu PrestaShop, ir acīmredzamas priekšrocības. Jūsu veikals būs pilnībā pielāgojams. Jebkuru rīku vai funkciju var pievienot trešās puses integrācijai.

Koncentrēšanās jomas

PrestaShop padara unikālu tikai to, ka jebkurš izstrādātājs var izveidot papildinājumu un dot ieguldījumu programmatūras darbībā. Tas nozīmē, ka visa platforma ir atbildīga par platformas izveidi un uzlabošanu. Reālā laika risinājumiem ir daudz vairāk iespēju.

Ierobežojumi

Atkal liels trūkums ir tas, ka sākotnējā iestatīšanā jums būs jāiegulda vairāk laika un naudas. Lielākajai daļai papildinājumu ir pievienota cenu zīme, un izmaksas var ātri uzkrāties. Iespējams, ka programmatūra būs bezmaksas, taču iegūt vietni tieši tā, kā vēlaties, nebūs.

Mērogojamība

Nav ierobežojumu, cik liela var būt jūsu vietnes un jūsu uzņēmuma izaugsme. Atliek tikai izvēlēties pareizos maksājumu vārtus un citus rīkus, kas ļaus jums izvērsties. Pilnībā pielāgojama vietne izklausās pievilcīgi, taču ņemiet vērā, ka liela daļa funkciju nav automatizētas. Ja pāraugsit svarīgu funkciju, jums būs jāmeklē un jāintegrē jauns pakalpojumu sniedzējs.

Reputācija

PrestaShop ir labi uztverts lietotājiem un izstrādātājiem. Atvērtā koda programmas paļaujas uz kopienu vai izstrādātājiem. Tomēr ne katra kopiena ir saliedēta un uzticama. Izmantojot PrestaShop, jūs varat izbaudīt iesaistītu lietotāju grupu un forumus, kas sniedz noderīgu informāciju. Šajā aspektā PrestaShop ir izdevies pārvarēt dažas no kopīgajām problēmām, kas saistītas ar atvērtā pirmkoda programmām.

Balvas

2010. un 2011. gada Packt Publishing Open Source Awards

Galvenās iezīmes

 • Neierobežoti pārvadāšanas pārvadātāji
 • Pielāgojiet produktu laukus
 • RSS padeves abonēšana
 • Viena klikšķa moduļa aktivizēšana
 • WYSIWYG redaktors
 • Pielāgojiet pasūtījuma statusus
 • Iepriekš definēti pasūtījumu ziņojumi
 • Reāllaika Analytics informācijas panelis
 • Atbalsta vairākas valūtas un valodas
 • Dedicated URL
 • Integrēti prognozēšanas rīki
 • Automatizēti papildu e-pasta ziņojumi

Nozares ekspertu spriedums PrestaShop

E-komercijas platformaGandrīz PrestaShop ir ļoti ieteicis eksperts. Programma tiek slavēta kā viena no labākajām atvērtā koda iespējām tirgū, un tā ir lieliski piemērota lielākiem uzņēmumiem. Viens piesardzības vārds ir tāds, ka PrestaShop var nebūt ideja mazākiem uzņēmumiem, kuriem nav plaša produktu krājuma. Mazāki uzņēmumi, kuri, ieguldot izaugsmē, cenšas samazināt pieskaitāmās izmaksas, var secināt, ka ar PrestaShop simple saistītās papildu izmaksas nav potenciālo ieguvumu vērts..

Ārpus iespējamās izmaksu problēmas kritiķiem ir tikai pozitīvas lietas, ko teikt par PrestaShop. Šeit ir daži galvenie punkti:

 • Gluds un labi organizēts informācijas panelis.Aizmugures birojs izvairās no pārāk pārblīvēta, kas ir izplatīta problēma e-komercijas programmās. Dažādās izvēlnēs un lapās ir viegli pārvietoties, tāpēc atrodiet nepieciešamo.
 • Ievērojami ziņošanas rīki.Informācijas paneļa atvēršanas brīdī varat skatīt vietnes veiktspējas statistiku.
 • Lietotājam draudzīgi krājumu pārvaldības rīki.Produkta pievienošana ir vienkārša, un tajā var būt tik daudz informācijas, cik vēlaties. Jums rūp pilnīga kontrole.

Varbūt labākās ziņas par PrestaShop ir tas, ka tā kļūs tikai labāka, jo izstrādātāji no visas pasaules turpina veikt uzlabojumus.

  • http://www.merchantmaverick.com/reviews/prestashop-review/
  • https://reviews.financesonline.com/p/prestashop/#review
  • https://www.cmscritic.com/prestashop-review/
  • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes vietnē PrestaShop

Starp klientiem, kuriem ir zināšanas un resursi PrestaShop darbībai, atsauksmes ir ļoti pozitīvas. Dažādu atsauksmju vietņu aptauja liecina, ka programma bieži saņem no 8 līdz 9 zvaigznēm un ir simtiem pozitīvu pieminējumu sociālo mediju vietnēs.

Šeit ir dažas funkcijas, kuras visbiežāk tiek minētas pozitīvajos pārskatos:

 • Motīvi: PrestaShop piedāvā dažādas pievilcīgas tēmas, kuras var pilnībā pielāgot. Varat sākt ar stabilu pamatu, pirms pat jāuztraucas par izmaiņu veikšanu.
 • Moduļi: Izmantojot PrestaShop, jūs varat iegādāties praktiski jebkuru moduli (vai lietotni) un paplašināt sava veikala funkcionalitāti. Praktiski ir pieejami visi galvenie vārdi.
 • SEO rīki.Patērētāji, kas pārgāja uz PrestaShop, ziņo par ievērojamu organiskās trafikas pieaugumu no meklētājprogrammām.

Atkal tie, kas zināja par PrestaShop darbību, bija ļoti apmierināti ar programmu.

Negatīvas klientu atsauksmes un sūdzības vietnē PrestaShop

Ir svarīgi atzīmēt, ka PrestaShop ir atvērtā pirmkoda produkts, kuru var bez maksas lejupielādēt un uzturēt izstrādātāju kopiena no visas pasaules. Tas nozīmē, ka pieredzējušam izstrādātājam vai uzņēmumam ar resursiem ir nepieciešams nolīgt izstrādātāju, lai veiksmīgi vadītu PrestaShop. Dažiem PrestaShop nepieciešamais tehnisko zināšanu daudzums ir būtisks trūkums. Tomēr ir svarīgi paturēt prātā, ka tāds ir atvērtā pirmkoda programmu raksturs.

Vēl viena liela sūdzība pret PrestaShop ir saistīta ar izmaksām. Kamēr programmatūra ir bezmaksas, iespējams, pamanīsit, ka dažādas izmaksas ātri sadārdzinās. Starp samaksu par mitināšanu, papildinājumiem un izstrādātāju PrestaShop var ātri pārspēt neliela uzņēmuma budžetu.

Balstoties uz patērētāju atsauksmēm, esiet gatavs ieguldīt vairāk laika un naudas vietnes izveidē, izmantojot PrestaShop, nekā lielākajā daļā konkurentu.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/prestashop-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/prestashop/

Dizains & Pielāgošana

Izmantojot PrestaShop, jūs varat brīvi izveidot vietni no nulles vai arī sākt izmantot vienu bezmaksas veidni. Pretējā gadījumā jums būs jāiegādājas tēma. Ir daudz gludu un profesionālu veidņu, no kurām izvēlēties. Nav pārsteigums, ka visizdevīgākie ir arī visizcilākie. Esiet gatavs izlobīt dažus simtus dolāru par patiesi elegantu tēmu.

Motīva instalēšana var būt saistīta ar izaicinājumiem. Ja jums nav noteikta līmeņa tehniskās pieredzes, jūs vēlēsities piesaistīt profesionāļa palīdzību. Tas var radīt lielākas izmaksas.

PrestaShop ir vislabāk piemērots tiem, kuriem ir kodēšanas prasmes. Eksperts spēs pielāgot jebkuru tēmas aspektu ar dažiem taustiņu taustiņiem. Labā ziņa ir tā, ka priekšpusē ir iekļauta tiešās veidnes rediģēšanas funkcija. Šis rīks ļauj rediģēt krāsas, fontus un citu informāciju. Tas arī padara satura pārvaldību salīdzinoši vieglu. Kad vietnes kauli ir izveidoti, aprakstu un attēlu pievienošana ir intuitīva.

Mobilo vietņu veidošana

Izvēloties motīvu, pārliecinieties, vai meklējat atsaucīgas mobilās iespējas. Ne visas tēmas ir mobilajām ierīcēm draudzīgas un atsaucīgas. Ietaupiet sev galvassāpes, sākot ar atsaucīgu motīvu, kas pielāgojas pārlūka lielumam un labi izskatās jebkurā ierīcē. Rediģējot savu vietni, varat redzēt, kā jūsu vietne izskatīsies dažāda veida ierīcēs.

Sociālā koplietošana

Jūs, iespējams, varēsit atrast bezmaksas sociālās koplietošanas papildinājumu, taču, iespējams, jums būs jāmaksā, lai pievienotu šo funkciju savai vietnei. Esiet gatavi tērēt naudu papildinājumiem. Bez viņiem mārketinga rīkiem nebūs daudz šķēršļu.

Projektēšanas pakalpojumi

Lielākā daļa uzņēmumu vēlēsies ieguldīt dizaina pakalpojumos. Noalgot brīvmākslinieku būs atkarīgs no jums. PrestaShop nepiedāvā dizaina pakalpojumus. Jūs varētu vēlēties apmeklēt kopienas forumu un lūgt ieteikumus.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
Tiešsaistes veikala iestatīšanaLai iegūtu programmatūru, viss, kas jums jādara, ir apmeklēt PrestaShop vietni un noklikšķināt uz lejupielādēt. Turpmāk lietas var kļūt sarežģītākas. Lai veiksmīgi atvērtu savu veikalu, jums būs jāpievieno dažādu preču kontrolsaraksts. Ja neesat pārliecināts, kur atrast drošu mitināšanu vai kurš norēķinu vārteja jums darbosies vislabāk, šis process var būt drausmīgs.
Joslas platums un krātuveTas ir atkarīgs no tā, kuru hostinga pakalpojumu jūs izvēlaties.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiPrestaShop papildinājumu tirgū ir vairāk nekā 5000 opciju un to skaits. Vietnes izveidošanai varat atrast jebkuru nozīmīgu programmu un atklāt mazāk zināmas iespējas.
Pasūtījumu vadībaViena no PrestaShop priekšrocībām ir gluds informācijas panelis un administratora panelis. Aizmugurējā gala dizains ļauj ērti pārvaldīt ikdienas gaitas jūsu biznesam. Platforma piedāvā arī stabilus pārskatus un statistiku, kas var palīdzēt pasūtījumu pārvaldībā. Svarīga un sīkāka informācija par pasūtījumiem ir skaidri parādīta informācijas panelī.
Krājumu vadībaKrājumu pārvaldības rīki ir tikpat asi un iespaidīgi kā pasūtījumu pārvaldības rīki. Var būt daudz jomu, kurās izvēlaties integrēt papildinājumus, taču, iespējams, iebūvēto pārvaldības rīku būs vairāk nekā pietiekami.
Sūtījumu izsekošanaPiegādes iespēju iestatīšana, izmantojot lielākos pārvadātājus, ir ļoti vienkārša. Jūs pat varat piedāvāt bezmaksas piegādi, sākot no noteiktas vērtības. Lai sāktu, ir vajadzīgas tikai dažas sekundes.
CRM funkcijasPrestaShop komplektā ir integrācijas klientu pārvaldības rīki. Maziem uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem to vajadzētu būt vairāk nekā pietiekami, lai apstrādātu problēmas un nodrošinātu stabilu klientu apkalpošanu. Ja vēlaties visaptverošāku vadības sistēmu, jums būs jāveic iepirkšanās tirgū.
Veidnes un motīviPrestaShop piedāvā vienu bezmaksas, bez komplekta tēmu. Tas ir pietiekami, lai jūs sāktu, ja zināt kodu. Pretējā gadījumā jūs vēlēsities ieguldīt tēmas iegādē. Kad sākat pārlūkot, jūs pamanīsit plašu iespēju klāstu. Kaut arī noteikti ir daži īsti pūķi, jūs varat atrast patiesi iespaidīgas un skaistas tēmas.
Integrācijas un papildinājumiIr ļoti daudz izvēles iespēju. Lai iegūtu visaugstākās kvalitātes produktus, meklējiet cienījamus zīmolus vai sertificētas programmas. Tas garantēs noteiktu kvalitātes līmeni un ietaupīs laiku un naudu.
Mobilā e-komercijaTēmas izstrādājuši trešo pušu izstrādātāji, kas nozīmē, ka nav standartu kopas. Dažas tēmas ir atsaucīgas. Daži nē. Jums būs jāizlasa smalkā drukāšana, lai izvēlētos mobilo un atsaucīgo motīvu.
Tīmekļa mitināšanaAtcerieties, ka atšķirībā no citām platformām mitināšana nav iekļauta. Apmeklējiet mitināšanas moduli pakalpojumu sadaļā, lai iegūtu dažus ieteikumus. Pretējā gadījumā jūs pats izvēlaties pakalpojumu sniedzēju.
Aplikāciju veikalsJūs varat ātri meklēt lietotņu veikalā pēc kategorijas vai atslēgvārda. Instalēšana ar vienu klikšķi ir arī lielisks rīks, kas integrāciju padara brīvu.
EmuāriIzmantojot visus lieliskos PrestaShop piedāvātos pārvaldības rīkus, jūs domājat, ka tie iekļaus arī vienkāršu emuāru funkciju. Ne tik daudz. Faktiski emuāra pievienošana var maksāt vairāk nekā 100 USD. Tas šķiet nedaudz smieklīgi, it īpaši, ja domājat par visām bezmaksas emuāru programmām.
SEO un mārketingsPievienojot produktus, jūs varēsit iekļaut meta nosaukumus un aprakstus un pielāgotos vietrāžus URL. Jebkurš mārketings, kas pārsniedz to, būs jādara, izmantojot trešās puses programmu. Atkal ar atvērtā koda programmu gaidiet, ka bieži apmeklēsit viņu tirgu un iegādājieties papildinājumus.
BiļeteniSliktā ziņa ir tā, ka jums būs jāpievieno programma vai modulis, lai nosūtītu jaunumus biļetenā. Labā ziņa ir tā, ka ļoti daudzām uzticamām lietojumprogrammām noteiktam lietotāju skaitam ir pieejama bezmaksas pieeja. Jums vajadzētu būt iespējai nosūtīt biļetenus vairāk nekā 2000 klientiem, nemaksājot par santīmu.
Drošības līdzekļiPārliecinieties, ka veicat pētījumu par drošību. Jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir jāpiedāvā daudz aizsardzības, taču ar e-komercijas vietni jūs vēlaties būt īpaši modrs. Labi informēti klienti pirms kredītkartes informācijas piedāvāšanas meklēs noteiktus drošības elementus. Var būt vērts ieguldīt vērtspapīru abonementā PrestaShop tirgū.
PCI sertifikācijaBūtībā jebkurš norēķinu vārteja, kuru izvēlaties pievienot, būs PCI sertificēts un saderīgs.
Satura veidošanaProduktu un satura pievienošana PrestaShop ir vienkārša, bez pārāk pamata. Lietvedībā varat iekļaut daudz atbilstošas ​​informācijas par produktu. Neviens no laukiem nav obligāts, tāpēc jums nebūs sajūta, ka veicat tikai datu ievadīšanu. Pielāgojiet katru produktu ar informāciju, kas ir būtiska jūsu biznesam.
Dāvanu sertifikātiIespēja izveidot kuponus un dāvanu sertifikātus ir viens no nedaudzajiem iebūvētajiem mārketingiem
Maksājuma iespējasPrestaShop piedāvā iespaidīgu skaitu bezmaksas apmaksas iespēju. Cita starpā varat izmantot PayPal, Stripe un Skrill. Lietotņu veikalā jūs varat izvēlēties no aptuveni 215 maksāšanas iespējām. Labā ziņa ir tā, ka PrestaShop ir iekļauts iestatīšanas ceļvedis, lai palīdzētu lietotājiem.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriVienīgais šo standarta rīku trūkums ir tas, ka informācijas panelī jums būs jāapmeklē divas atsevišķas lapas. Jāatzīst, ka tas nav darījumu pārtraukējs, bet tam arī nav pilnīgas jēgas. Tas šķiet pietiekami vienkāršs, lai visus nodokļu un nosūtīšanas jautājumus apstrādātu vienā cilnē.
ZiņojumiViena no pirmajām lietām, ko pamanīsit informācijas panelī, ir tā, ka tas viss ir saistīts ar statistiku. Ir daudz dažādu skaitītāju un diagrammu, kas palīdzēs izsekot jūsu vietnei. Pat ja jūs neesat datu nerds, jūs nevarat palīdzēt, bet pieķerties visiem numuriem. Ir vienkārši forši izsekot tendencēm un redzēt statistiku reāllaikā.
Vietņu statistikaPrestaShop ļauj izsekot apmeklētāju aktivitātēm, apskatītajiem atvērtiem un pamestiem iepirkšanās ratiņiem un daudz ko citu. Ja vēlaties veikt vēl vairāk datu ieguves, varat viegli pievienot Google Analytics. Jums nevajadzētu maksāt santīmu, lai jūs varētu saprast savus klientus un vietnes veiktspēju. Šī ir viena no jomām, kuru PrestaShop piegādā jau pašā sākumā.

Plāni & Cenu noteikšana

Bezmaksas! Lai gan, vai jūs zināt, ko viņi saka par lietām, kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesības? Jā, jūs varat pārlūkot demonstrācijas vietni un lejupielādēt programmatūru bez maksas. Nav nepieciešama e-pasta adrese. Bez darījumiem vai ikmēneša maksājumiem, bet tas nenozīmē, ka, lai sāktu, jums nevajadzēs tērēt nedaudz naudas.

<Šeit ir jāņem vērā tikai dažas sākuma izmaksas:

 • Tīmekļa mitināšana – parasti tā darbība ir aptuveni 10 USD mēnesī
 • Tēma / veidne – par augstas kvalitātes tēmu būs jāmaksā apmēram 300 USD
 • Web noformētājs – ja vien jums nav kodēšanas pieredzes, jūs, iespējams, vēlēsities kādu palīdzību vietnes veidošanā. Darījuma atrašana par 100 USD / stundā būtu izdevīgs darījums.
 • IT speciālists – atkal jūs vēlēsities visu iegūt jau no pirmās dienas. Tam nepieciešama eksperta palīdzība. Profesionāla palīdzība nāk ar profesionālu cenu zīmi.
 • Papildinājumi un moduļi – $$$

Protams, PrestaShop ir bezmaksas, lai sāktu darbu, taču izmaksas var ātri sasummēt. Jo sarežģītāka un funkcionālāka ir jūsu vietne, jo vairāk jūs varat gaidīt, ka maksāsit.

Klientu atbalsts

Tā kā jebkurš var dot ieguldījumu PrestaShop un izveidot papildinājumu, klientu atbalsts var būt sarežģīts. Nav iespējams, lai būtu nedaudz cilvēku, kas ir kvalificēti atbildēt uz jautājumiem par platformu, kas pastāvīgi mainās.

Labākā vieta, kur vērsties pēc palīdzības, ir kopienas forums. Ciktāl tas attiecas uz atvērtā pirmkoda programmām, PrestaShop ir plaša un labi savienota lietotāju kopiena, kuri ir gatavi palīdzēt. Daudzi no šiem cilvēkiem ir izstrādātāji, kuriem patīk risināt problēmas. Jūsu jautājums var būt tikai projekts, kuru viņi ir meklējuši.

Šeit ir daži citi noderīgi resursi:

 • Lietotāja rokasgrāmatas – Tikai esiet piesardzīgs: dažas lietotāja rokasgrāmatas ir vairāk nekā 500 lapas. Ne gluži sagremojams informācijas daudzums.
 • FAQ lapas – Tie ir visnoderīgākie, kad runa ir par iestatīšanas procesu.
 • Lietotāju forumi – Apmeklējiet šos resursus, ja jums ir konkrēti jautājumi.
 • Tīmekļa biļete – Jūs vienmēr varat izmēģināt šo iespēju, taču gaidīsit, ka tiksit novirzīts uz citu resursu. Pastāv maza iespēja, ka saņemsit īsu atbildi.
 • Atbalsta plāns – Ja jums ir nauda, ​​lai sadedzinātu, varat reģistrēties atbalsta plānā. Cenas ir nežēlīgas, un jūs aprobežojaties tikai ar dažām palīdzības stundām gadā. Ja godīgi, jums labāk ir piezvanīt savam vīram-vīram, kurš ir ieslēgts datoros, vai meklēt savu IT speciālistu.
 • Tiešraides Čats – Kad jūs apmeklējat vietni, ir pieejama tiešsaistes tērzēšanas funkcija. Pārstāvis var atbildēt vai nevar atbildēt. Ja viņi to dara, esiet gatavi dzirdēt pārdošanas punktu un nulles noderīgu informāciju. Parasti tērzēšana beidzas ar to, ka viņi jums nosūta lietotāja rokasgrāmatu. Vislabāk ir ietaupīt savu laiku un vienkārši doties tieši uz lietotāja rokasgrāmatu.

Šķiet negodīgi apgalvot, ka PrestaShop klientu apkalpošana ir slikta. Platforma nav paredzēta darbam ar citiem tirgū esošiem produktiem. Izmantojot atvērtā koda programmu, klientu apkalpošanai un atbalstam vienkārši nav vienādas cerības. Tomēr, ja vēlaties viegli piekļūt atbalstam, atvērtā pirmkoda programma jums nav pareizā izvēle.

Lietošanas ērtums

Acīmredzot, kad runa ir par jūsu vietnes iestatīšanu, ar atvērtā koda produktu ir saistīts vēl kāds darbs. Tomēr, runājot par dizaina ērtu lietošanu, PrestaShop ir daudz ko piedāvāt.

Papildus CSS un HTML lietotāji var izmantot interfeisa redaktora priekšrocības, lai reāllaika izmaiņas veiktu un skatītu. Šī funkcija ir draudzīga iesācējiem. Iesācēji var veikt nelielas izmaiņas, neveicot izsaukumu dizainerim par katru mazo kniebienu.

Katrā aizmugures lapas augšējā labajā stūrī ir poga “Palīdzība”. Iespējams, ka šī ir jūsu labākā informācija par informāciju, un tā vienmēr ir jūsu redzeslokā. Pēc sākotnējās iestatīšanas lielākajai daļai uzņēmumu īpašnieku ar pamata tehnisko pieredzi vajadzētu būt iespējai viegli pārvaldīt savu vietni.

Secinājums

Vai man vajadzētu izvēlēties PrestaShop, lai izveidotu tiešsaistes veikalu?

Ja jums ir elastīgs budžets un jūs vēlaties izveidot vidēju vai lielu tiešsaistes veikalu, tad jā. Ciktāl tas attiecas uz atvērtā koda platformām, PrestaShop ir lielisks kandidāts. Tam ir stabils tirgus un tas ļauj izveidot profesionālu, funkcionālu un pievilcīgu vietni, kas ir pilnībā pielāgojama.

Mazajiem uzņēmumiem, kas no sākuma pārdos tikai aptuveni duci produktu, uzstādīšanas izmaksas, iespējams, nav tā vērtas. Tas viss ir atkarīgs no budžeta.

Paturiet prātā, ka jums būs jāiegādājas papildinājumi un jāaicina dizaina un IT ekspertu palīdzība. Ja šīs izmaksas nefiksē jūs, PrestaShop ir lielisks veids, kā izbaudīt neierobežotas iespējas un būt daļa no nepārtraukti mainīgās programmas.

Salīdzināt

PrestaShop

89

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map