PinnacleCart pārskats 2016


PinnacleCart

Apmeklējiet vietni

9.1


AWA rādītājs

PinnacleCart

Pinnacle Cart darbojas kopš 2004. gada. Tie atrodas ārpus Fīniksas, Arizonas, un tie specializējas e-komercijas mārketinga un biznesa attīstības aspektos. Jūs nenodarbojaties tikai ar kodētājiem. Izmantojot Pinnacle Cart, jūs iegūstat vispusīgu pieeju veikala atvēršanai. Tas palīdz jums nelietderīgi tērēt laiku dizaina apguvei, lai jūs varētu koncentrēties uz sava biznesa veidošanu. Zemāk lasiet mūsu Pinnacle groza pārskatu.

Plusi

 • Jaudīgas daudzvalodu iespējas
 • Viegli izmantot
 • Neierobežots produktu skaits
 • Droša piekļuve vadības panelim

Mīnusi

 • Nav iebūvētas POS sistēmas
 • Nav pietiekamu skaidrojumu par sarežģītām funkcijām
 • Nav produktu salīdzināšanas rīka

Pārskats

 • Vietne: www.PinnacleCart.com
 • Galvenā mītne: Fīniksa, Arizona
 • Dibināšanas gads: 2003. gads
 • Kategorijas:  Iepirkumu groza programmatūra
 • Pakalpojumi: e-komercijas mitināšana, vietņu veidotājs
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Ja jūs meklējat stabilu vispusīgu iepirkumu grozu, tad Pinnacle grozs ir lieliska izvēle. Varat no jauna nomainīt esošo veikalu vai izveidot veikalu. Tam ir reputācija par uzticamu veiktspēju un ar iespējām bagātu dizainu. Pinnacle grozā ir mārketinga risinājumi un pielāgojamas veidnes.

Kam ir ideāls Pinnacle grozs?

Pinnacle Cart piedāvā pielāgojamu dizainu, kas padara to piemērotu jebkura izmēra biznesam. Tam ir arī mitinātas iespējas un uzņēmuma konts lielām firmām. Tas var palīdzēt jebkura lieluma uzņēmumam izveidot tiešsaistes veikalu. Nav ierobežojumu tam, kurš programmatūru uzskatīs par noderīgu. Tomēr vislabāk tas ir tiem, kuri vēlas mārketinga palīdzību un ir gatavi maksāt par pasūtījuma pakalpojumiem.

Kritiķi nav vienisprātis par to, vai interfeiss ir lietotājam draudzīgs. Pinnacle Cart apgalvo, ka iesācēji var izmantot projektēšanas rīkus. Tomēr dažiem klientiem ir grūtības izveidot savu veikalu un veikt pielāgojumus. Tā varētu nebūt labākā izvēle, ja esat pilnīgi jauns e-komercijas lietotājs. Ja vēlaties palīdzību mārketingā, tā ir droša likme.

Kādas ir Pinnacle Cart lietošanas priekšrocības?

Pinnacle grozs ir komplektā ar standarta funkcijām. Jūs varat izveidot savu vietni, pārvaldīt pasūtījumus un vadīt mārketinga kampaņas – tas viss notiek vienā programmā. Bezmaksas mitināšana nodrošina vēl vienu ērtības līmeni. Neuztraucieties par vairāku kontu iestatīšanu. To var izdarīt viena vietne.

Balvas un kvalitātes sertifikāti

 • A + loceklis BBB
 • PADSS sertificēts
 • PCI saderīgs
 • Apbalvots klientu serviss

Galvenās iezīmes

 • Atkārtoti rēķini
 • Bezmaksas veidnes
 • Velciet un nometiet izkārtojuma dizainu
 • Uz cenu balstīta atlaide
 • Ieteicamie produkti
 • Atbalsta dāvanu ziņojumapmaiņu
 • RSS produktu plūsmas
 • Neierobežotas kritušo kuģu atrašanās vietas
 • Vienas lapas izrakstīšanās
 • Atribūtu līmeņa krājumu izsekošana
 • Automatizēta krājumu kontrole
 • Atbalsta vairākas valūtas

Nozares ekspertu spriedums vietnē PinnacleCart

e-komercijas plāksneEksperti konsekventāk slavē Pinnacle Cart. Lietojot ērtāk, tas tiek atzīts par vadītāju. Starp pievilcīgo un pilnībā pielāgojamo informācijas paneli, vilkšanas un nomešanas redaktoru un mācību resursiem Pinnacle grozs noteikti darbojas kā labākais iepirkumu grozs. Faktiski PC Magazine to nosauca par Editor’s Choice, pamatojoties uz programmām, kas piedāvā ievērojamu funkciju un opciju piedāvājumu.

Kamēr lietotāji, šķiet, tikai īsi pieminēja aizmugures programmas kvalitāti, eksperti vairāk uzsvēra šīs jomas nozīmīgumu. Pinnacle Cart piedāvā vienu no vienīgajiem informācijas paneļiem, ko var konfigurēt, lai apmierinātu lietotāju vajadzības. Rīki un kategorijas, kuras jūs visvairāk apmeklējat, var viegli pamanāmi tikt izvietoti. Lietotāji pilnībā kontrolē.

Kritiķi arī varēja skaidri pateikt, ka Pinnacle Cart kādu laiku pastāv. Kamēr citas e-komercijas platformas joprojām izstrādā trūkumus un izlemj par labāko funkciju un cenu apvienojumu, Pinnacle Cart jau ir ironizējis par šiem jautājumiem. Kaut arī dažas programmas piedāvā citas funkcijas, Pinnacle Cart ir absolūti viss nepieciešamais un pieredze, lai nodrošinātu izcilu atbalstu. Rezultātā eksperti nekā patērētāji Pinnacle Cart tika novērtēti augstāk.

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes vietnē PinnacleCart

Balstoties uz pozitīvajām atsauksmēm par Pinnacle Cart, daži klienti izvēlējās platformu, pamatojoties uz individuālām funkcijām. Ar QuickBooks integrāciju vien pietika, lai daži mazo uzņēmumu īpašnieki varētu izmantot Pinnacle Cart pār konkurentiem. Patērētāji kā plusu min arī bagātīgās iezīmes. Programmatūra ir savietojama ar dažādiem maksājumu vārtejām, un to var paplašināt ar garu papildinājumu sarakstu.

Salīdzinot ar citiem produktiem, lietotāji bija gandarīti arī par mārketinga un SEO rīkiem, kas ietilpst standartā. Tas lietotājiem ļauj maksimāli izmantot savu vietni un reklamēt savus produktus.

Neskatoties uz dažiem trūkumiem, tiem, kam patīk Pinnacle Cart, tas piešķir vērtējumu no 4,5 līdz 5 zvaigznēm. Pinnacle Cart vietne ir arī pilna ar kvēlojošām apmierinātu klientu atsauksmēm, kurām patīk pievilcīgas veidnes, intuitīva aizmugure un vienkārša lietošana. Piekļuve kodam nozīmē, ka jūs varat mainīt jebkuru detaļu.

PinnacleCart: Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības

Runājot par Pinnacle Cart, negatīvo atsauksmju vidū ir dažas skaidras tēmas. Lai gan veikala izveidošana ir samērā vienkārša, esoša veikala migrēšana var radīt galvassāpes. Lietotājiem bieži radās problēmas ar lielapjoma augšupielādi un attēlu nosaukšanu. Īpaši tas attiecās uz veikaliem ar lieliem krājumiem.

Šķiet, ka ir arī slieksnis, kad runa ir par lietošanas ērtumu. Klienti varēja viegli pielāgot savas vietnes, bet tikai līdz noteiktam brīdim. Sarežģītākām izmaiņām būs nepieciešams kods un Pinnacle Cart, kā arī izceļot to, ka tām ir viena no grūtākajām kodēšanas sistēmām..

Visbeidzot, klienti arī šķita neapmierināti ar Pinnacle Cart atbalsta funkcijām. Jums būs iespēja tieši sazināties ar atbalsta dienestu tikai darba laikā un dažas stundas nedēļas nogalē. Tā kā tiešsaistes uzņēmumi vienmēr ir atvērti, tas nav ideāls veids, kā risināt problēmas.

Dizains & Pielāgošana

Motīvi

Šī ir viena joma, kurā nepārprotami trūkst Pinnacle groza. Tie piedāvā ļoti ierobežotu skaitu tēmu. Pieejamās izvēles ir modernas un gludas. Jūs varat ātri veikt izmaiņas. Kodēšana nav jāzina. WYSIWYG redaktors ir tieši tāds pats kā Word izmantošana.

 • Bezmaksas: trīsdesmit bezmaksas motīvi, no kuriem izvēlēties. Pieejamās tēmas izskatās profesionālas un ir viegli pielāgojamas.
 • Piemaksa: Nav. Jums jāizvēlas starp bezmaksas veidni vai dizaina pakalpojumiem.

Projektēšanas pakalpojumi

Jūs varat nolīgt dizaineri, lai izveidotu pielāgotu vietni par cenu no 2 100 līdz 5 200 USD. Daži tūkstoši dolāru var būt pārmaiņas mazam biznesam. Tomēr atcerieties, ka jūs investējat savā biznesā. Nelielas naudas tērēšana dizainam varētu nozīmēt lielāku peļņu.

Pielāgošana

Jūs varat viegli pielāgot savu vietni bez kodēšanas pieredzes. Gandrīz jebkuru funkciju un pogu var pielāgot. Veikalu īpašnieki var veikt nepieciešamās izmaiņas. Par katru detaļu nav nepieciešams piezvanīt dizainerim. Salīdzinājumā ar citu tirgū esošo programmatūru, tas ir viens no vienkāršākajiem lietojumiem. Jūs varat viegli orientēties saskarnē un atrast savu ceļu apkārt.

Ja zināt kodēšanu, specifisku izmaiņu veikšana ir vēl vienkāršāka. “Projektēšanas režīms” ļauj HTML un CSS kodu.

Dizaina secinājums: vislabāk ir nolīgt dizainu sākotnējai iestatīšanai. Tas ļaus ietaupīt laiku un pārliecināties, ka viss notiek tieši tā, kā vēlaties. Pēc tam varat ātri veikt izmaiņas.

Iespējas & Rīki

IezīmePārskats
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiŠī ir viena no jomām, kur spīd Pinnacle Cart. Viņi sadarbojas ar citiem lieliem nosaukumiem, lai piedāvātu vieglu integrāciju. Jūs varat ātri pievienot MailChimp biļetenu vai Quickbooks. Diemžēl, lai izbaudītu pilnu funkcionalitāti, jums, iespējams, būs jāintegrē diezgan daudz papildinājumu.
Veikala iestatīšana:Veikala iestatīšana ir vienkārša. Veikala noformēšana var būt grūtāka. Pinnacle Cart par 550 USD veiks visu iestatīšanu jūsu vietā.
Vārtejas integrācijaVarat pievienot savu vārteju, taču tas prasa kodēšanu. Piekļuve PHP avota kodam maksā 2 995 USD. Varat arī maksāt viņu dizaineriem, lai pielāgotu vārteju.
Starptautiskās spējasApgalvo, ka ir gatava globālajam tirgum. Tas piedāvā tulkošanas pakalpojumus, taču tie nav īpaši spēcīgi. Ierobežotas maksāšanas iespējas var arī apgrūtināt dažādu valūtu apstrādi. Viņi strādā, lai pievienotu vairāk globālo vārtu.
Klientu atlīdzības un vēlmju saraksti
 • Uzreiz piedāvā vienas dienas atlaides.
 • Automātiski nosūtīt e-pastu pircējiem, kuri ir atteikušies no groza.
 • Pircēji var izveidot vēlmju sarakstus.
 • Lieliski atlaižu un reklāmas rīki.
CDN tehnoloģijaIzmanto CDN tehnoloģiju ātrākam ielādes laikam.
Pasūtījumu vadība:
 • Ziņo par pasūtījumu un maksājuma statusu.
 • Sniedz paziņojumus un atjauninājumus pa e-pastu.
 • Izbaudiet piegādes ar piegādi.
 • Klienti var ievadīt vairākas piegādes vietas.
Krājumu vadībaSavam veikalam varat pievienot neierobežotu skaitu vienumu.
Sūtījumu izsekošanaIzmantojiet izsekošanas numurus labākai nosūtīšanai. Klienti var arī apskatīt pasūtījuma statusu, izmantojot cilni Konts.
CRM funkcijasPinnacle Cart nepiedāvā pilnīgus CRM pakalpojumus. Jums, iespējams, būs jāpievieno programmatūra, lai uzlabotu attiecības ar klientiem. Lielākā daļa klientu var pārbaudīt savu pasūtījumu un apskatīt iepriekšējos pirkumus.
Veidnes un motīviIzvēlieties no 30 bezmaksas veidnēm. Nav piemaksu iespēju. Pinnacle Cart ir vairāk orientēts uz to individuālo dizaina pakalpojumu pārdošanu. Ja jums ir nauda, ​​tas ir labs ceļš, pa kuru doties. Pretējā gadījumā bezmaksas motīvi nodrošina profesionālu izskatu veikalā.
Integrācijas un papildinājumiPinnacle grozu ir viegli pielāgot, izmantojot papildinājumus. Dažās jomās trūkst programmatūras. Par laimi, jūs varat to labot, ātri integrējot papildinājumus. Varat ātri integrēt dažas no populārākajām programmām nozarē. Ir daudz, no kuriem izvēlēties, un vairums no tiem ir bez maksas. Tas viss prasa laiku, kas nepieciešams, lai nomedītu pareizo papildinājumu.
Mobilo ierīču optimizācijaVisas veidnes un mobilas, draudzīgas un atsaucīgas. Klienti var iepirkties, izmantojot jebkuru ierīci. Pat jūsu administratora panelis reaģē uz mobilajām ierīcēm. Varat veikt izmaiņas un pārraudzīt savu vietni no jebkuras vietas.
Tīmekļa mitināšanaBezmaksas tīmekļa mitināšana un vietņu bezmaksas migrācija. Jums būs jāiegādājas domēna vārds.
SEO un mārketingsSpēcīgi mārketinga rīki, kas ir gatavi lietošanai pirmajā dienā. Drifta mārketings palīdz jums nekad nezaudēt pārdošanu. Jūs varat arī nolīgt viņu mārketinga komandu. Viņi pārbaudīs jūsu vietni un sniegs uzlabojumu priekšlikumus. Jūs tos varat arī ilgstoši izmantot nepārtrauktam mārketingam.
BiļeteniIzmantojiet produkta atjaunināšanas e-pasta vedni, lai izveidotu savienojumu ar klientiem. Ātri izveidojiet un nosūtiet e-pastus visiem klientiem – tas ir lielisks veids, kā reklamēt jaunus produktus. E-pasta kampaņu izveidošanai varat izmantot arī biļetenu papildprogrammas.
Vietnes drošība
 • Visa kredītkartes informācija ir aizsargāta ar OPEN SSL šifrēšanu.
 • Administratora lapā tiek izmantota droša pieteikšanās.
 • Jūs varat iegādāties premium klases drošības sertifikātus.
PCI sertifikācijaVisi mitinātie konti ir saderīgi ar PCI.
Satura veidošanaNav iebūvēta emuāra. To vienmēr var pievienot. Izveidojiet tik daudz lapu, cik vēlaties. Iesācēji satura pievienošanai var izmantot WYSIWYG redaktoru. Vairāk pieredzējuši lietotāji var ieiet dizaina režīmā un formatēt tekstu HTML vai CSS.
Dāvanu sertifikātiĻauj pircējiem iegādāties dāvanu sertifikātus.
Maksājuma iespējasPiedāvā tikai 30 maksājumu vārtejas iespējas. Šis skaitlis atpaliek no citiem konkurentiem.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriPieejams ar visiem plāniem.
ZiņojumiViegli integrējams ar Google Analytics un Google AdWords.
StatistikaJūs varat viegli apskatīt: Kas apmeklē jūsu vietni, Apmeklējumi dienā, Populārākie produkti, Populārākās kategorijas, Populārākās atsauces vietnes, Maksājuma veidi, Kopējā peļņa

Plāni & Cenu noteikšana

Pinnacle Cart piedāvā četrus cenu plānus:

Darbības sākšana ir USD 29,99 mēnesī.Lieliski piemērots uzņēmumiem, kas tikko izkāpj. Tam ir ierobežota krātuve un joslas platums. Jums, iespējams, būs jāveic jauninājumi, biznesam augot.

Maza Biz par 59,99 USD / mēnesī.Šis plāns piedāvā vairāk krātuves un joslas platumu. Vislabāk tas ir uzņēmumiem, kuri jau tagad saņem pastāvīgu satiksmi.

Uzņēmējam par USD 94,95 mēnesī.Baudiet 10 GB vai krātuvi un apstrādājiet līdz 20 GB lielu trafiku.

Uzņēmums par USD 149,99 mēnesī.Mērogojams dizains var izturēt pat lielus uzņēmumus.

Cenu plāni ir saskaņā ar konkurentiem. Pat jaundibinātie uzņēmumi var baudīt drošu norēķinu vārteju apmēram USD 30 mēnesī. Atšķirībā no citas programmatūras, Pinnacle Cart nepiedāvā atlaidi, maksājot visu gadu iepriekš. Par joslas platuma pārsniegšanu var tikt iekasēta papildu maksa. Sankcijas svārstās no USD 2,50 līdz USD 3,50.

Jūs varat izmēģināt Pinnacle grozu bez maksas 14 dienas. Kredītkarte nav nepieciešama. Jebkurā laikā atcelt bez soda sankcijām.

Klientu atbalsts

Pinnacle Cart ir nopelnījis reputāciju par izcilu klientu atbalstu. Viņu pārstāvji ātri reaģē un ir ļoti izpalīdzīgi. Klienti bieži komentē, cik draudzīgs ir atbalsta personāls. Šeit ir tikai daži veidi, kā jūs varat sazināties ar klientu atbalstu:

 • Pa tālruni – 1-800-506-0398
 • E-pasts
 • Izveidojiet biļeti
 • Tiešraides Čats

Ja vēlaties meklēt atbildes, nesazinoties ar uzņēmumu, ir daudz iespēju.

 • Lietotāja rokasgrāmata – tā ir lieliski piemērota, kad jūs tikai sākat darbu.
 • Video pamācības – tās ir labi izveidotas un aptver dažādas tēmas.
 • Lietotāju forums – pievienojieties lietotāju diskusijai un saņemiet atbildes uz jautājumiem.
 • YouTube – apmeklējiet viņu YouTube kanālu, lai skatītos vairāk nekā 60 videoklipus.
 • Facebook un Twitter – viņi aktīvi uzrauga šos kontus. Nekautrējieties uzdot jautājumus un mijiedarboties ar citiem klientiem.

Ja jums nepieciešama tūlītēja atbilde, nevilcinieties izmantot tiešraides tērzēšanu vai 800 numuru. Jūs varat saņemt ātru atbildi un turpināt strādāt.

Lietošanas ērtums

Veikala iestatīšana no jauna var būt sarežģīta ikvienam. Pinnacle grozs padara to mazāk stresa ar smalku organizāciju. Viegli atrast ceļu uz saskarni. Jums noderēs arī Īsā darba sākšanas rokasgrāmata. Ceļvedis sākas no paša sākuma un sniedz jums informāciju par katru darbību. Pirms izmēģināt pats, jums jāredz, kā pievienot produktus un veikt izmaiņas. Visu laiku izbaudiet pilnīgu savas vietnes kontroli.

Arī admin zona ir labi izstrādāta. Tas abi izskatās lieliski un ir ērti lietojams. Kolonna kreisajā pusē satur visas svarīgās funkcijas. Lai atrastu īsto vietu, varat ritināt kategorijas. Apakškategorijas tiek paslēptas, līdz jūs noklikšķināt uz galvenās kategorijas. Tas palīdz lapai izskatīties mazāk pārblīvēta. Varat arī izmantot “Visizmantotāko galveni”, lai virzītos pa labi uz savām primārajām funkcijām. Velciet un nometiet redaktors pat ļauj jums pielāgot savu darbvietu. Ar peles klikšķi jūs varat pārkārtot informācijas paneli atbilstoši savām vajadzībām.

Salīdzinājumā ar citu programmatūru Pinnacle Cart iestatīšana var aizņemt vairāk laika. Iesācēji to noteikti var izmantot, lai sāktu, taču viņiem var būt problēmas. Pinnacle Cart visbeidzot ir vislabākais, ja jūs maksājat par viņu uzstādīšanas un projektēšanas pakalpojumiem..

Secinājums

Pinnacle Cart ir daži noteikti trūkumi. Lai izbaudītu stabilu iepirkumu grozu, jums būs jāintegrē vairāki papildinājumi. Lai gan tas jums piedāvā pietiekami daudz, lai sāktu, tajā trūkst galveno īpašību ilgtermiņa panākumiem. Laika gaitā jūs vēlēsities pievienot:

 • CRM funkcijas. Attiecības ar klientiem ir svarīga jebkura biznesa sastāvdaļa. Pircēji vairāk uzticas uzņēmumiem, ar kuriem viņi var ātri sazināties. Pinnacle grozā patiešām ir e-pasta vednis. Bet nav daudz vietas, lai sazinātos ar klientiem, ja viņiem ir kāda problēma.
 • Uzņēmuma emuārs. Ir zināms, ka Pinnacle Cart ir vairāk orientēts uz mārketingu. Viņi nepiedāvā iebūvētu emuāru funkciju. No visiem pieejamajiem mārketinga instrumentiem emuārs, iespējams, ir visvērtīgākais. Tas ir labākais veids, kā izveidot savu zīmolu un sazināties ar lasītājiem. Jūs vēlēsities pievienot šo funkciju.
 • Produktu salīdzinājumi. Viens no labākajiem produktu pārdošanas veidiem ir salīdzinājumu sniegšana. Jūs varat izcelt, kāpēc jūsu produkts ir labākā izvēle. Šī ir vēl viena funkcija, kuru vēlēsities pievienot.

Vēl viens negatīvs pret programmatūru ir tas, ka tam ir daudz lietošanas ierobežojumu. Pat izmantojot uzņēmuma plānu, jums joprojām ir ierobežoti krājumi, vietņu trafiks un e-pasta adreses. Jā, tā ir pielāgojama un var augt kopā ar jūsu biznesu. Bet tas nepadara to par labāko izvēli lielajiem uzņēmumiem, kas saņem lielu trafiku.

Kopumā programmatūru ir samērā viegli lietot. Jūs varat ātri sākt darbu un izbaudīt piekļuvi daudziem noderīgiem mārketinga rīkiem. Lietotāja saskarne ir tā, kur izceļas Pinnacle Cart. Cita programmatūra mēdz izskatīties pārblīvēta un justies satriecoša. Gan Pinnacle Cart administratora, gan dizaina sadaļas ir labi organizētas un ērti pārvietojamas. Tas var palīdzēt samazināt jebkuru jauno lietotāju mācīšanās līkni.

Īsumā: Ir labākas iespējas, kas piedāvā vairāk standarta funkciju un daudzpusīgu programmēšanu par tādu pašu cenu.

Salīdzināt

PinnacleCart

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map