Moonfruit pārskats 2016


Mēness augļi

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

Mēness augļi

Mēness augļi. Lai gan jūs, iespējams, neesat dzirdējis nedaudz smieklīgi skanošu vārdu, saskaņā ar viņu vietni viņi ir vietņu veidotāji Apvienotajā Karalistē numur viens. Apmēram vairāk nekā 15 gadus Moonfruit piedāvā tradicionālā stila vietņu veidotāju, kas lietotājiem, kuriem nav kodēšanas, palīdz izveidot profesionāla izskata vietni, lai pārvaldītu sevi. Zemāk lasiet mūsu Moonfruit pārskatu.

Plusi

 • Ciets tēmu klāsts
 • Getty Images ir pieejami augstākiem plāniem
 • Failu pārvaldnieks ar pakešu augšupielādi
 • Pazīstams
 • e-komercija ar bezmaksas plānu

Mīnusi

 • Nav tik vienkārši kā citiem vietņu veidotājiem
 • Redaktors jūtas novecojis
 • Trūkst iebūvētu logrīku
 • Ierobežota sociālo mediju integrācija
 • Nav tik vienkārši kā citiem vietņu veidotājiem

Pārskats

 • Vietne: www.moonfruit.com
 • Galvenā mītne: Londona, Apvienotā Karaliste
 • Dibināšanas gads: 1999. gads
 • Izveidotās vietnes: 5 000 000+
 • Kategorija: Vietņu veidotāju programmatūra
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas
 • Naudas atdošanas garantija: 14 dienas

Moonfruit ir ziņkārīgs vietņu veidotājs, kas varētu patikt jūsu nostalģijas sajūtai. Lai arī tā sevi pozicionē kā vēl vienu pilntiesīgu vietņu veidotāju, tai trūkst tādu visaptverošu platformu kā Wix un Squarespace mūsdienu pieskāriena..

Redaktors jums atgādinās par vecākām Windows darbvirsmas lietojumprogrammām, kas ir vienkārši ideāli, ja tas ir tas, kas jums liekas visērtāk. Tajā nav visu logrīku bibliotēkas zvani un svilpieni vai visaptverošie sociālie mediji un SEO integrācijas, bet, ja jūs tos negrasāties izmantot, kāpēc gan lai tie būtu apkārt?

Kam Moonfruit būs labs?

Moonfruit ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuriem redaktora rakstura dēļ ir ērti izmantot vecākus Windows stila dizaina rīkus un lietojumprogrammas.

Tā var būt platforma, kas jāapsver, ja jūs vadāt mazu uzņēmumu vai vēlaties atvērt nelielu tiešsaistes veikalu. Tā var būt noderīga arī dizaineriem, fotogrāfiem un māksliniekiem vai tiem, kas vēlas izveidot unikālu notikumu lapu.

Kam vajadzētu izvairīties no Moonfruit?

Ja iedomājaties, ka jūsu vietnē jūsu Instagram plūsma ritinās uz leju, dažas lejupielādējamas melodijas, kuras klienti var iegādāties, vai citas mūsdienīgas funkcijas, kuras cilvēki var sagaidīt šajās dienās, jums nav paveicies. Neizskatās, ka Moonfruit drīzumā ieviesīs šāda veida funkcijas.

Ja jums nav daudz laika, lai izveidotu savu vietni, Moonfruit var nedaudz noregulēt. Un, ja, izmantojot savu celtnieku, vēlaties modernu izskatu un justies, meklējiet arī citur.

Cik mērogojamas ir Moonfruit vietnes?

Kad jūs pirmo reizi iegūstat sev bezmaksas Moonfruit vietni, jums būs viena vietne ar 20 MB krātuves vietu, ar ierobežotu joslas platumu, piecām lapām un veikals ar ne vairāk kā 10 vienumiem. Moonfruit cenu plāna augstākajā līmenī jūsu veikalā ir atvēlētas līdz 20 vietnēm, neierobežotām lapām un joslas platumam, 10 GB krātuves un līdz 1000 vienībām..

Tā kā Moonfruit ar CDN mitina vietnes, jums būs jāpaļaujas uz viņu pakalpojumiem, ja jūs sagaidāt ievērojamu uptick satiksmē.

Kāda ir Moonfruit reputācija?

Šķiet, ka Moonfruit klienti atrodas vai nu vienā, vai otrā sētas pusē: viņiem patīk sava vietne un sniegtie pakalpojumi, vai arī viņi to ienīst un atrod klientu apkalpošanas dienestu, kas mēģina viņu problēmas atrisināt gausi. No tā, ko mēs lasījām, tie, kuriem ir problēmas, iespējams, nav pareizi lasījuši instrukcijas vai mēģina darīt lietas, kuras redaktors vienkārši nespēj..

Vēl viens apsvērums, kas jāņem vērā, ir dīkstāve, kurā Moonfruit ir cietis pēdējā gada laikā. Lietotāju vietnes var būt bezsaistē vienu dienu, kamēr Moonfruit nodarbojas ar tehniskām problēmām. DDOS uzbrukums 2015. gada decembrī dažus lietotājus atstāja bez viņu vietnēm līdz trim dienām.

Vai Moonfruit nodrošina naudas atdošanas garantiju??

Protams, ir. Jūs varat izveidot savu vietni, izmantojot 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu (kas ir bezgalīgi pagarināms, izņemot kaitinošos uznirstošos logus, kuros tiek prasīts atjaunināt plānu), un visiem apmaksātajiem plāniem ir 14 dienu naudas atdošanas garantija..

Mēs iesakām šajā laikā pilnībā izveidot savu vietni. Moonfruit trūkst dažu funkciju – kuras jūs, iespējams, nesaprotat, ka gribējāt, kamēr nav par vēlu – ja nolemjat lēnām veidot savu vietni.

Galvenās iezīmes

 • Elastīga un lietotājam draudzīga saskarne
 • Pielāgots kods
 • Mobilais draudzīgs
 • Iebūvēti e-komercijas rīki
 • PayPal mobilā pasūtījuma logrīks
 • Paroles aizsardzība katrai lapai
 • Integrējiet veikalu Facebook
 • 62 Veidnes
 • Failu pārvaldnieks satura pārvaldībai
 • Pielāgots domēna vārds
 • Pielāgoti HTML fragmenti
 • Google Analytics un tīmekļa pārziņa konta integrācija

Nozares ekspertu spriedums par Moonfruit

Vietne BuilderKopumā eksperti piešķir Moonfruit taisnīgu vērtējumu. Programmai ir daži skaidri ierobežojumi, bet īstajai personai tas var būt pieejamu rīku. Moonfruit piedāvā lētus cenu plānus, spēcīgu emuāru veidošanas rīku un citus lietotājam draudzīgus rīkus, kas ļauj ērti izveidot vietni. Kritiķiem galvenā Moonfruit problēma ir tā, ka tas vienkārši nav sekojis līdzi laikiem vai konkurentiem.

Eksperti komentēja, ka interfeiss jūtas novecojis un var būt kļūdains. Programmai trūkst arī ziņošanas rīku. Tas var būt milzīgs trūkums uzņēmumiem, kas vēlas izveidot vietni un audzēt savu zīmolu. Ierobežoti fotoattēlu rediģēšanas rīki var izraisīt arī amatieru izskata vietnes.

Moonfruit patiešām pilda savus solījumus, taču eksperti ātri norāda, ka ir modernākas alternatīvas, kas piedāvā papildu iespējas par salīdzināmu cenu. Moonfruit ir pamatīga izvēle, bet varbūt ne pati labākā izvēle.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,29017,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/moonfruit
 • 2016. gada 20. aprīlis

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par Moonfruit

Par katru negatīvu lietotāju atsauksmi par Moonfruit ir vismaz divas pārsvarā pozitīvas atsauksmes. Kaut arī daži cilvēki, kuri klientu sarūpēšanā bija pilnīgi sarūgtinājuši un pat sadusmojušies, lielais vairums bija gandarīti par saņemtā pakalpojuma kvalitāti un ātrumu. Lielākā daļa lietotāju ziņoja, ka viņu problēmas tiek ātri atrisinātas.

Apmierinātie klienti arī uzskatīja, ka vietnes veidotājs ir viegli lietojams un īpaši draudzīgs iesācējiem, ar nelielu dizaina pieredzi vai bez tā. Lietotāji komentēja, ka programma bija intuitīva, darbojas nevainojami un bija vienkārši lietojama. Moonfruit komplektā nav daudz zvanu un svilpienu, kas var būt lieliski piemēroti iesācējiem, kuri nevēlas iejusties pārāk daudzās funkcijās. Klienti, kuri arī meklēja vienkāršu un saprotamu, bija apmierināti ar Moonfruit.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com
 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.moonfruit.com

Negatīvas klientu atsauksmes un sūdzības par Moonfruit

Varbūt vislabāk vienmēr ir piesargāties no visa, kas tiek reklamēts kā bezmaksas. Lai gan Moonfruit lietotājiem ir dažas pozitīvas lietas, kas jāsaka par faktisko vietnes veidotāju, viņi ir mazāk apmierināti ar norēķinu praksi un klientu apkalpošanas trūkumu. Liekas, ka “bezmaksas” ir pievienotas dažas virknes. Pēc lietotāju domām, Moonfruit precīzi nepiedāvā pārredzamus rēķinus, un nevēlamu izmaksu novēršana var radīt patiesas galvassāpes.

Tiem, kuri uzskatīja, ka viņiem ir netaisnīgi iekasēta maksa vai ir neizskaidrojami liegta pieeja viņu vietnei, sāka rasties sajūta, ka viss iestatījums ir krāpniecība, kas paredzēta viņu naudas ņemšanai. Ir pietiekami daudz sūdzību, kas atkārto tās pašas problēmas, lai radītu bažas. Pārliecinieties, ka jūs neaizklājat vārdu “bezmaksas”.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com

Dizains & Pielāgošana

Lai sāktu savu tīmekļa vietni ar Moonfruit, būs nepieciešams diezgan daudz uzklikšķināt, lai iepazītos ar redaktoru. Katru ievietotu vai no veidnes atlasītu vienumu var pārvietot jebkur, velkot un nometot, mainīt izmērus, mainīt fontus, pievienot saites utt., Utt..

Šis redaktors pats izsauks atmiņas par vecākām dizaina programmām vai teksta redaktoriem. Ērta sajūta, bet jums radīsies jautājums, kāpēc viņi to nav mēģinājuši mazliet modernizēt. Navigācija starp dažādām vietnes daļām, piemēram, emuāru lapām, veikalu, parastajām lapām un analītiku, ir samērā vienkārša..

Lai gan nav tik daudz elementu, kurus varat pievienot, katrs no tiem ir diezgan paplašināms un var tikt pārvietots uz jebkuru lapu.

Šeit ir dažas platformas dizaina iezīmes:

IezīmePārskats
Vietnes veidnesMoonfruit visiem lietotājiem neatkarīgi no tā, vai viņi izmanto bezmaksas plānu vai augstākā līmeņa plānu, piedāvā 62 veidnes, no kurām izvēlēties. Lai arī 62 veidnes neizklausās šausmīgi daudz, atšķirības starp tām ir atšķirīgas, atšķirībā no dažām citām vietnēm.

Veidnes, iespējams, nav visjaunākās tīmekļa vietnēs, taču tās ir profesionālas un tīras, un ir vairāk nekā piemērotas, lai izveidotu vietni, kas 2016. gadā neizskatās no vietas..

Brīdinājuma vārds: jūs varat ne tikai mainīt veidnes, kad esat to izvēlējies – jums būs jārestartē no jauna no jauna, ja jūs nolemjat, ka vēlaties kaut ko citu.

Vietņu veidotāja saskarneVietnes veidotāja saskarne ir datēta, un par to nav divu veidu. Lai gan tas ir labi pārdomāts un tajā ir viss nepieciešamais vienuviet, ja jūs salīdzināt to ar dažiem citiem vietņu veidotājiem tirgū, jūs būsit vīlušies.

Pašā redaktorā jūsu pašreizējā lapa tiks parādīta vidū, darbības josla augšpusē vietnes kopējai vadībai, vēl viena josla kreisajā pusē pašreizējās lapas vadībai un peldoša lodziņa elementu vadībai (ja jūs ir atlasīts elements).

Lapas stila pielāgošanaKatrs lapas elements ir pilnībā pielāgojams, un to var pārvietot jebkur. Tas var sagādāt neapmierinātību, mēģinot lietas padarīt “tieši tā”. Funkcija “Lapas meistars” dod jums iespēju rediģēt arī tekošo motīvu visās lapās.
Vietnes navigācijaVietnes navigācija ir padarīta vienkārša, nolaižamajā izvēlnē redaktora augšējā kreisajā stūrī tieši zem darbību joslas augšpusē. Šajā izvēlnē ir norādīta katra lapa, kuru var atlasīt rediģēšanai.
Satura pārvaldībaMoonfruit ir ērts failu pārvaldnieks, kurā varat augšupielādēt failus un no tiem izgūt, lai tos ievietotu lapās.
Fotoattēli un galerijasDiemžēl attēlus var augšupielādēt tikai no vietējās mašīnas, un jūs tos nevarat rediģēt vietnē Moonfruit, jums tas viss ir jānošķir iepriekš. Jūs tos nevarat ievilkt no Facebook utt.

Būvniekam ir pamata galerijas logrīks, kas ir vienkārši viena attēlu rinda. Atkarībā no jūsu situācijas, platformas vērtējumā tas var būt neatbilstība vai pārtraukums.

Mobilo vietņu veidošanaLai arī dizains būs piemērots mobilajiem tālruņiem, jums būs jāatrodas vijolei mobilajā redaktorā, lai mobilajā ierīcē atrastu vislabāko savas vietnes izskatu. Nekur nav tik daudz dizaina iespēju kā darbvirsmas rediģēšanas versijai, taču tai ir viegli piekļūt, izmantojot augšējo izvēlni.
Sociālās koplietošanas integrācijaNav iebūvēts koplietošanas logrīks. Iespējams, tā vietā varēsit izmantot pielāgotu HTML elementu, lai izveidotu kopīgošanas pogas.
Projektēšanas pakalpojumiIekšējie dizaina pakalpojumi netiek piedāvāti.

Iespējas & Rīki

Iespējams, ka Moonfruit nav tik pilns iebūvēto funkciju klāsts, kā to piedāvā citi vietņu veidotāji. Zemāk apskatiet viņu rīcību.

IezīmePārskats
UzstādītLietotājvārds, e-pasts, parole – jūs esat gatavs doties! Pēc veidnes izvēles sākotnējās vietnes iestatīšana būs jums nedaudz ilgāka. Moonfruit ir nedaudz grūtāk sākt, nekā, piemēram, teikt Weebly.
Web dizainsMainiet krāsas, fontus, pozīcijas, saites un fonu. Visi tradicionālie elementi, ko jūs varētu gaidīt redaktorā.
Pielāgots domēna nosaukumsNo jums jau esat ieguvis pielāgotu domēna vārdu, kas to savieno ir viegli un pieejams visiem plāniem. Ja jums tāda vēl nav, vienu saņemat ar standarta plānu, divus ar Plus plānu un trīs ar Max plānu.
Navigācijas dziļumsTikai viens navigācijas līmenis.
Logrīki un lietotnesNav ļoti daudz logrīku, kas pārsniedz standarta diapazonu (teksts, nosaukumi, veidlapas, saites, HTML fragments, attēls, izvēlne, faila ievietošana). Ir pieejams Chatango tērzēšanas logrīks, Google Maps, Soundcloud, Photosnack slaidrāde, Twitter plūsma un Vimeo vai YouTube video. Ir daži iebūvēti veikalu un emuāru logrīki, taču visam citam jums būs nepieciešams pielāgots HTML kods.
MonetizācijaPapildus tiešsaistes veikala darbībai, ja vēlaties pelnīt reklāmkarogus, tie būs jāpievieno, izmantojot HTML fragmenta fragmentu..
Apmeklētāju statistikaAr savu vietni varat viegli saistīt Google Analytics kontu un Google tīmekļa pārziņa kontu.
Fotoattēli, video un audioIr pieejamas ļoti vienkāršas fotoattēlu opcijas, ja vēlaties audio, tam būs jānotiek caur Soundcloud logrīku, un videoklipiem ir Vimeo un YouTube logrīki.
EmuāriPamata emuāru veidošanas platforma ietilpst standarta komplektācijā. Jums nav iespēju plānot ziņas vai kaut ko iedomātu.
Google kartesIr pieejams Google Maps logrīks
HTML redaktorsJūs nevarat rediģēt kopējo lapu, bet varat pievienot pielāgotus HTML fragmentus.
Sociālo mediju integrācijaIr iebūvēts tikai Twitter plūsmas logrīks. Visiem citiem sociālā multivides spraudņiem būs nepieciešami pielāgoti HTML fragmenti. Jūsu tiešsaistes veikalam ir iespēja izveidot Facebook veikalu. Tieši tā. Mūsuprāt, tas ir būtisks negatīvs aspekts.
Veidlapas un aptaujasVeidlapu var viegli pievienot, izmantojot redaktoru. Kopā ar plāniem Free un Lite ir pieejama tikai pamata forma (vārds, e-pasts, ziņojums).
Glabāšanas telpaAtšķirībā no dažiem citiem redaktoriem šeit jums nav neierobežotas krātuves iespējas. Jums ir pieejams 20 MB bezmaksas plānam, 500 MB Lite plānam, 1 GB ar standarta plānu, 5 GB plus plānā un 10 GB maksimālajam plānam..
Biļetenu rīksNav iebūvēta biļetenu rīka. Jums būs jāpievieno pielāgots HTML logrīks, piemēram, MailChimp.
ForumsForuma pievienošanai nav iebūvēta opcija.
E-komercija / tiešsaistes veikalsIr pieejams tiešsaistes veikals ar katru plānu. Atkarībā no izvēlētā plāna varat pievienot no 10 līdz 1000 vienumiem. Jūsu tiešsaistes veikala pārvaldīšanai pieejamās iespējas nav tik visaptverošas, kā daudzi cilvēki to vēlētos. Tiešsaistes veikals ir ieteicams tiem, kuriem nepieciešama tikai veikala pamatfunkcija un pārvaldības funkcijas.
Vārtejas integrācijaVienīgais pieejamais norēķinu vārteja ir PayPal.
SEO draudzīgiIr iespēja rediģēt lapas metatagus un īss SEO ceļvedis, bet tas ir tas.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Aizsardzība ar paroli ir pieejama katrā lapā. Tikai vietnes administratoriem būs pieeja, ja tie tiks atlasīti.
Google® AnalyticsVienkārši saistiet savu Moonfruit vietni ar savu Google Analytics kontu.
Vietņu drošībaJums ir jāievēro pareizas interneta drošības procedūras attiecībā uz parolēm utt. PayPal darījumi ir droši.
Vairākas valodasMoonfruit ir pieejams arī franču valodā.
Mobilo ierīču optimizācijaVietnes ir nedaudz optimizētas mobilajām ierīcēm, taču, iespējams, būs nepieciešami papildu pielāgojumi, izmantojot mobilo redaktoru.
CDN tehnoloģijaTagad Moonfruit saviem klientiem ASV izmanto CDN (satura piegādes tīklu).

Plāni & Cenu noteikšana

Sākot ar Moonfruit, jūs automātiski reģistrēsities viņu 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai. Viņi jums nesaka, ka šo izmēģinājuma periodu var pagarināt un uz visiem laikiem pagarināt kā daļu no viņu bezmaksas plāna.

Katram plānam ir pieeja redaktoram, 62 veidnes, emuāra funkcionalitāte un tiešsaistes veikals. Cenu punkti ir samērā salīdzināmi ar citiem vietņu veidotājiem.

Bezmaksas plāns

Bezmaksas plāns tiek piedāvāts lietotājiem, ja viņi vismaz reizi sešos mēnešos atjaunina savas vietnes. Lietotāji savā tiešsaistes veikalā saņem 20 MB krātuves, 1 GB joslas platuma, piecas lapas un desmit preces. Jūs nevarēsit piekļūt klientu apkalpošanai (izņemot mācību materiālu un kopienu dēļu pārlūkošanu), un jūsu vietnē ir Moonfruit reklāma. Jūsu vietnes adrese izskatīsies lietotājvārds.moonfruit.com.

Lite plāns
USD 4,50 mēnesī mēnesī, USD 6 mēnesī no mēneša

Lite plāns jums ietaupīs līdz 10 GB joslas platuma un 500 MB krātuves. Jūs savā veikalā varēsit pārdot ne vairāk kā 20 produktus, un Moonfruit reklāmas pazudīs no jūsu vietnes. Tagad domēna vārdu var savienot līdz pat savai vietnei vai iegādāties (par maksu), izmantojot Moonfruit. Tagad jums būs pieejams arī Moonfruit e-pasta atbalsts.

Standarta plāns
USD 9 mēnesī / mēnesī, USD 12 mēnesī no mēneša

Standarta plānā tagad jums var būt neierobežotas lapas, 20 GB joslas platuma un 1 GB krātuves. Jūsu tiešsaistes veikalā var būt līdz 50 vienībām. Jums ir pieeja veidlapu veidotājam un Getty Images bibliotēkai. Ja reģistrēsities gada plānam, jūs saņemsiet 75 USD vērtīgu Google AdWords kredītu sava biznesa veidošanai un arī vienu domēna vārdu.

Plus plāns
USD 15 mēnesī / mēnesī, USD 20 mēnesī no mēneša

Tagad jums ir iespēja pievienot līdz 10 dažādām vietnēm. Jūs iegūsit visu, kas ietilpst standarta plānā, kā arī neierobežotu joslas platumu, 5 GB krātuves un līdz 150 vienībām tiešsaistes veikalā. Tiem, kas pērk katru gadu, jūs saņemsit AdWords kredītu un ne vairāk kā 2 domēna vārdus. Plānā Plus ir pieejams arī atbalsts pa tālruni.

Maksimālais plāns
USD 26,25 mēnesī mēnesī, USD 35 mēnesī no mēneša

Par būtiskiem ieguldījumiem platformā Plus plāns dod jums visu Plus plānā ar 20 dažādām vietnēm, ar 10 GB krātuvi un līdz 1000 vienumiem jūsu tiešsaistes veikalā. Ja reģistrēsities gada plānam, jums būs arī iespēja izmantot trīs dažādus domēna vārdus.

Klientu atbalsts

Izmantojot Moonfruit, sniegtais atbalsts ir atkarīgs no tā, kuru plānu esat izvēlējies iet. Tie nav pieejami 24 stundas diennaktī, tāpēc gaidiet atbildi nedaudz laika. Pārbaudiet, kuras iespējas ir sniegtas zemāk.

 • Tālr
  Plus un Max plāniem lietotājiem tiek piedāvāts atbalsts pa tālruni.
 • Atbalsta e-pasts
  Atbalsta e-pasts tiek piegādāts uz Lite, Standard, Plus un Max plāniem. Atbilžu sniegšanas laiks atšķiras, lai gan parasti tas notiek vienas dienas laikā.
 • Čats
  Nav tērzēšanas funkcionalitātes.
 • Zināšanu pamats
  Tiešsaistes zināšanu bāze ir pieejama caur Moonfruit Support.
 • Video konsultācijas
  Labi, pieejams video apmācības klāsts.
 • Atbalsta forums
  Pieejams kopienas forums.
 • Papildu iespējas
  Ātra reakcija klientiem, izmantojot oficiālos Twitter un Facebook kontus.

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietot Moonfruit? Mēs teiktu, ka tas attiecas uz diapazona vidu. Paiet nedaudz laika, lai pierastu, bet beigās jūs tur nokļūsit. To var vilkt un nomest, un elementi, uz kuriem var noklikšķināt, ir intuitīvi visiem, kam ir Windows fons.

Ja jums nav nepieciešami daudz logrīku, piemēram, sociālajos saziņas līdzekļos vai reklamēšanā, jums, iespējams, nevajadzēs pievienot nevienu pielāgotu HTML elementu. Pielāgotie HTML elementi ir vieta, kur iesācēji sāk zaudēt cerību, jo nepieciešama kodēšana!

Ja esat pilnīgi iesācējs vai mazliet tehnofobs – jūs, iespējams, satriecat redaktoru. Tas piedāvā dizaina izkārtojumu, kas raksturīgs tradicionālajām tekstu apstrādes un dizaina lietojumprogrammām. Tas nebūs tik vienkārši iemācīties, ja jūs neesat pazīstams ar šāda veida lietojumprogrammām.

Citiem jums vajadzētu justies taisnīgi kā mājās pēc apmēram 15 minūšu spēles. Pēc dažām stundām jūs varēsit izveidot un publicēt profesionāla izskata vietni.

Palīdzība tiek piedāvāta, izmantojot video pamācības un forumus tiem, kas cīnās ar redaktoru un izstrādā viņu lapu.

Secinājums

Moonfruit var palīdzēt lietotājiem izveidot profesionāla izskata vietnes dažās īsās stundās – ja viņiem ir pamata zināšanas par datoru. Tās plāni ir salīdzināmi ar citiem vietņu veidotājiem, un jūs varat izveidot personisku vai biznesa vietni, kas veic vēlamo darbu – ja vien jūs esat tikai diezgan pamatīgs pret standarta funkcijām.

Jautājums slēpjas kāpēcjūs izvēlētos Moonfruit pār kādu no tā konkurentiem. Šķiet, ka redaktors un pieejamie logrīki atrodas apmēram piecus gadus aiz dažiem citiem vietņu veidotājiem. Un, kad viņiem maksā līdzīgu cenu, jums būs jāapskata, kādas priekšrocības sniedz Moonfruit.

Protams, katrā lapā ir daudz pielāgojumu, taču to piedāvā arī citi redaktori. Ja jums patīk vecā tipa dizaina redaktors, tad Moonfruit varētu būt pareizā platforma, kuru izvēlēties. Ja atrodaties pēc bezmaksas tiešsaistes veikala (kurā var būt ne vairāk kā 10 produkti) un nedomājat par nelielu reklāmas izvietošanu savā lapā, iespējams, bezmaksas plāns ir tieši jums līdzīgs.

Ja pārbaudāt Moonfruit, mēs iesakām arī paskatīties uz sacensībām, jo ​​mēs domājam, ka viņi, iespējams, tos pārspēs.

Salīdzināt

Mēness augļi

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map