Mazs oranžs pārskats 2016


Mazs apelsīns

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

Mazs apelsīns

Mazais apelsīns (ASO), kas dibināts Atlantā pirms vairāk nekā desmit gadiem, piedāvā dažādus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus gan individuāliem lietotājiem, gan maziem uzņēmumiem. Pašlaik firmas galvenā mītne atrodas Ostinā, Teksasā, un tajā ir aktīvs 80 cilvēku darbaspēks. Izlasiet mūsu pārskatu A Small Orange.

Plusi

 • 90 dienu naudas atdošanas garantija
 • Node.js un spoku emuāru veidošanas platformas atbalsts
 • Plašs hostinga plānu klāsts
 • Nav slēptu maksu

Mīnusi

 • Nepieciešams uzlabojums pa tālruni

Pārskats

 • Vietne: www.asmallorange.com
 • Galvenā mītne: Atlanta, GA
 • Dibināšanas gads: 2003. gads
 • Kategorijas: Tīmekļa mitināšana
 • Pakalpojumi: Koplietota, VPS, WordPress pārvaldīta mitināšana, mākoņa mitināšana
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Mazais apelsīns (ASO), kas dibināts Atlantā pirms vairāk nekā desmit gadiem, piedāvā dažādus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus gan individuāliem lietotājiem, gan maziem uzņēmumiem. Pašlaik firmas galvenā mītne atrodas Ostinā, Teksasā, un tajā ir aktīvs 80 cilvēku darbaspēks.

Mazs apelsīns nodrošina vairākus pieejamus serverus, pieejamus virtuālos privātos serverus (VPS) un koplietotos serveru plānus, kas patiks gan atsevišķiem lietotājiem, gan maziem uzņēmumiem. Neskatoties uz to, uzņēmumam trūkst vairāku funkciju un specifikāciju, kas atrodama InMotion Hosting, kas ir AWA visiecienītākais tīmekļa mitināšanas pakalpojums.

Pozitīvi, ka uzņēmumam ir vieni no ātrākajiem serveriem starp koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc ikreiz, kad klienti apmeklē jūsu vietni, tā darbojas optimāli. Lai mazāko biznesa vietni pielāgotu visstraujāk augošajam biznesam, ASO piedāvā plānus par dažādām maciņiem draudzīgām cenām.

Godīgs tīmekļa mitinātājs

Mazais apelsīns ir viens no visvairāk cienījamiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​tas vienmēr pārdod to, ko viņi galvenokārt var sniegt. Citiem vārdiem sakot, jūsu vietne vienmēr darbosies optimāli, kā solīts, atšķirībā no citiem negodīga uzņēmuma tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

Šī tīmekļa mitināšanas firma neizdara pieņēmumus par klientu servera izmantošanu un resursiem, kas viņiem ir līdzīgi kā citās hostinga firmās. Tā vietā viņi pārliecinās, vai katram klientam ir pieejami atbilstoši resursi, pat ja visi tos izmanto maksimāli.

Uzņēmums, kas veltīts zaļajam gājienam

Mazais apelsīns ir paredzēts zaļai videi, 150% enerģijas patērējot atjaunojamās enerģijas sertifikātos. Firma arī mudina darbiniekus strādāt no mājām, lai samazinātu enerģiju. Kaut arī visi šie centieni nav saistīti ar viņu tīmekļa mitināšanas plāniem, tas rada labu sajūtu, ka zināt, ka strādājat ar firmu, kuras mērķis ir samazināt enerģijas patēriņu un veicināt videi draudzīgāku vidi..

Grunts līnija

Ērti lietojams un pieejamais Mazais Apelsīns ir uzticama mitināšanas firma tiem, kam nav nepieciešams īpaši noslogots serveris. Joprojām tīmekļa mitinātājam trūkst dažu konkurencē atrodamo funkciju.

Galvenās iezīmes

 • 99,9% Uptime garantija
 • Cietvielu disku serveri
 • Neierobežots domēns
 • 24/7/365 klientu atbalsts
 • Neierobežots e-pasta konts
 • Enterprise klases servera aparatūra
 • Surogātpasta un vīrusu filtrēšana
 • Automātiski reaģētāji
 • WordPress optimizētie serveri
 • Ikdienas dublējumi
 • Weebly vietņu veidotājs
 • Ar paroli aizsargāti direktoriji

Ātrās saites

Nozares ekspertu spriedums par mazu apelsīnu

Tīmekļa mitināšanaTekspertu pārskatos nav teikts, ka kliedziens “Mana vietne nedarbojas!” Viņiem šķiet patīkams, iespējams, tāpēc, ka viņi vienkārši ir pārbaudījuši pakalpojumu neilgu laiku un nevis ilgāku laika periodu, piemēram, Mazs Orange klientiem ir.

Kas ekspertiem patīk par “Mazo apelsīnu”?

 • Lēti plāni, lai jūs sāktu
 • Ērti lietojams vadības panelis
 • Piedāvā labu atcelšanas atmaksas politiku
 • Nav slēptu maksu atšķirībā no daudziem citiem hostinga uzņēmumiem
 • Ātri SSD serveri

Un viņu negatīvi?

 • Viņu 2015. gada decembra starpgadījums (ar ievērojamām dīkstāvēm visā pasaulē) nebija atvainojams
 • Nav tālruņa atbalsta klientiem
 • Tiešraides tērzēšanu var ierobežot

Kaut arī eksperti mazāk izkliedz par mazo apelsīnu, viņu negatīvi sakrīt ar hostinga pakalpojuma klientu teikto. Un, ja jūs ātri nevarat piesaistīt klientu apkalpošanas dienestu, kad jūsu vietne samazinās, arī jūs būsit diezgan nokaitināts.

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par mazu apelsīnu

Godīgi sakot, patērētāji savās vietnēs izmanto ļoti maz laika, un viņi, visticamāk, nevēlas izmantot mazo apelsīnu faktiskos ieguvumus. Vissvarīgākā vietnes daļa ir tā, ka tā ir pieejama! Bet mēs izdomājām dažas lietas, kas klientiem šķita patīk.

 • Ātra mitināšana
  Lai gan ir pārtraukumi, kad darbojas mazs apelsīns, tas darbojas labi un ātri.
 • Ērti lietojams cPanel
  Hostinga saskarne ir viegli un tīri lietojama.

Lai arī dažiem klientiem nav bijušas grūtības ar platformu, vairums dodas tiešsaistē, lai sūdzētos par viņiem.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par mazu apelsīnu

Neliels apelsīns pēdējā laikā ir cietis no dažām diezgan nepatīkamām klientu atsauksmēm – parasti par darbības laiku un atbalsta jomām.

 • Cīnieties, lai nodrošinātu klienta pieprasīto darbības laiku
  Diemžēl klienti (kolektīvi) ir sūdzējušies par nepieņemamu un tajā pašā laikā pagarinātu dīkstāvi. Izskatās, ka viņi visas savas sūdzības izdzēsa arī no savas Facebook lapas – slikta klientu apkalpošana un informācija?
 • Tālruņa atbalsts nav pieejams
  Kamēr viņiem ir tiešraides tērzēšanas funkcija, ja vēlaties sazināties ar kādu tālruni, tā vairs nav iespējama
 • Atbalsts nav tehniski kompetents, lai ātri atrisinātu problēmas
  Lai gan atbalsts var viegli atrisināt nelielas problēmas, uz tehniskākiem jautājumiem var nākties gaidīt ilgu laiku, kamēr viņi mēģinās jums atrast risinājumu…
 • Daļa no EIG grupas
  Kopā ar Arvixe, HostGator un BlueHost, tie būtībā ir viens un tas pats uzņēmums, un visi pakalpojumi ir noraidīti..

Uzticamība & Laiks

Mazajam apelsīnam ir viens no labākajiem uptime un ātrākais servera reakcijas laiks no visiem mūsu pētītajiem tīmekļa mitinātājiem. Laiks, kurā darbojas un darbojas koplietojamais serveris (un jūsu emuārs), tiek dēvēts par darbības laiku, savukārt reakcijas laiks ir par to, cik ātri serverim nepieciešams satura ielāde, apmeklējot jūsu emuāru.

Uptime un reakcijas laika statistiku parasti izseko Cloud Spectator, un tas aplaudēja ASO par savu serveru ātrumu un stabilitāti. ASO tiek augstu novērtēts, jo tas negarantē neierobežotu krātuves un joslas platumu. Tomēr tas ļauj jums izvēlēties tīmekļa mitināšanas paketi, pamatojoties uz jūsu vietnes patieso patēriņu.

Tāpat kā Arvixe un GoDaddy, ASO nodrošina 99,9% darbības laiku, kas nozīmē, ka viņi maksās jums par papildu dīkstāvi.

Uptime / Response Times: 99,9% uptime un 549 ms atbildes laiks. Tas ir turpat līdzās labi zināmiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Lai sniegtu augstas kvalitātes pakalpojumus, šī cienījamā tīmekļa mitināšanas firma uztur divus dažādus uz ASV balstītus serverus Mičiganā, Dārbornā, Teksasā un Dalasā. Abi datu centri lepojas ar augstas veiktspējas tīkliem, kas ir neitrāli.

Datu centrus veido drošības elementu klāsts, ieskaitot biometrisko piekļuvi un piekļuvi tastatūrai, fizisko ID pārbaudi; pilnīga videonovērošanas uzraudzība, ko atbalsta ciparu ierakstīšana failā; un diennakts atbalsta tehniķi uz vietas.

Abi datu centri izmanto Arbor Networks Peak Flow DDoS noteikšanu, un tiem ir daudzslāņu, nesējneitrāli augstas veiktspējas IP pārvaldīti kvalitātes tīkli..

Iespējas & Rīki

ASO piedāvā dažas izcilas iespējas, un mitināšanas pakotnēs ir automātiska skriptu instalēšana, uz SSD balstīta mitināšanas vide un ikdienas dublējumi, neierobežots POP3, MySQL, apakšdomēni, e-pasta ekspeditori, adresātu saraksti un FTP konti, kas ir piedāvājums, kas nav daudzās mitināšanas vietnēs ir.

IezīmePārskats
Joslas platums un vieta diskāMazs oranžs piedāvā ierobežotu joslas platumu un diska vietu, un tas mainās atkarībā no dažādiem hostinga plāniem. Tomēr tas daudziem sagādā pārsteigumu, jo dažādas hostinga vietnes piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu ar visām savām hostinga paketēm.

Lai gan jūs varat izvēlēties no pieejamo hostinga pakešu klāsta, jums ir jājaunina uz VPS vai īpašu hostinga plānu, ja pārsniedzat diska vietas ierobežojumu, kas dažiem cilvēkiem var būt diezgan neapmierinošs..

Vadības panelisASO visiem saviem klientiem nodrošina cPanel (un WHM, ja piemērojams) operētājsistēmai Linux – vispopulārāko vadības paneli. Tomēr pirms reģistrēšanās jums ir vēlreiz jāpārbauda licences izmaksas, jo tas ne vienmēr nozīmē stingrākus plānus. ASO neatbalsta Windows. Vadības panelis ļauj no vienas vietas pārvaldīt dažādus aspektus, kas saistīti ar jūsu vietni. Piemēram, jūs varat instalēt tādas programmas kā WordPress vai Joomla, uzraudzīt, cik daudz joslas platuma un krātuves izmantojat, un savā vietnē ievietot jaunus failus. ASO ir dažas glītas papildu funkcijas cPanel likeR1Soft dublējumu piekļuvei, SiteLock drošība, Cloudflare instalēšana ar vienu klikšķi, Page Speed ​​Optimizer, PHP atlasītājs, kā arī viņu Ghost Installer (izmantojot Softaculous). Ar diezgan aktīvo klientu zonu norēķiniem un atbalstam ASO piedāvā piekļuvi viņu plašajai zināšanu bāzei un video pamācībām.
Vietņu veidotājsMazo uzņēmumu īpašniekiem tiek nodrošināta vienmērīga pāreja no vietņu izveidošanas uz vietņu mitināšanu, izmantojot ASO iebūvēto mazo uzņēmumu vietņu veidotāju ar nosaukumu Weebly. Izmantojot iebūvēto rīku, varat bez maksas izveidot vienu vietni, kā arī izveidot tik daudz Web lapu, cik vēlaties. Weebly ir daudz veidņu un velciet un nometiet rīks, kas ļauj ātri izveidot profesionāla izskata vietni. Jūs varat ietaupīt naudu, izmantojot iebūvēto rīku ASO, jo, ja Weebly izmantojāt atsevišķi, viņi iekasē maksu par saviem pakalpojumiem, ja jums ir jūsu domēns. ASO piedāvā dizaina pakalpojumus par vienreizējām izmaksām 800 USD vai 1100 USD apmērā, saskaņojot ar jūsu vietnes sarežģītību tiem, kas vēlas, lai profesionālis izstrādātu savu vietni. Vietnes izveidošanai viņi izmantos WordPress vai citu satura pārvaldības sistēmu.
Vietnes WordPressLoģiski, ka tiek atbalstīts arī WordPress. No sadaļas Softalicious lietotnes sadaļā CPanel jūs varat instalēt satura pārvaldības sistēmu (CMS). Pēc instalēšanas varat izmantot WordPress, lai izveidotu slaidrādes, lapas, ziņas un citu saturu. WordPress nodrošina vairāk nekā 24% no visa tīmekļa, tāpēc nav pārsteidzoši, ka liela daļa mitināšanas vietņu nodrošina optimizētus pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus. Diemžēl mazais apelsīns nepiedāvā pārvaldītu WP mitināšanu. Ja jūsu mazajam biznesam ir WordPress vietne, kas saņem lielu trafiku un ir biznesa centrā, tad mēs ļoti iesakām izmantot pārvaldītu WP mitināšanu. Pārvaldītie WP resursdatori rūpējas par WordPress tehnisko nodrošinājumu jums. Piemēram, resursdators veic WP programmatūras atjauninājumus par jums, palaiž jūsu vietni uz WP optimizētiem serveriem, dod platformu, lai pārbaudītu izmaiņas jūsu WP vietnē, un katru dienu veic dublējumus. Mūsu labākais pārvaldīto WP mitināšanas pakalpojumu klāsts ir WP Engine.
Web lietojumprogrammasMazs apelsīns piedāvā nepārspējamu tīmekļa lietojumprogrammu izvēli, kas pielāgos jūsu vietni. Ja vēlaties sākt emuāru, atlasiet WordPress vai kādu no citām pieejamajām emuāra lietotnēm un instalējiet to ar vienu klikšķi. Ja jūs interesē iegūt kādu CMS programmatūru, vēlaties kalendāru vai forumu savā vietnē vai domājat par dažu tiešsaistes spēļu mitināšanu, ASO ir nodrošinājis jūs. Ir arī dažādi rīki, kas paredzēti tieši e-komercijas vietnēm, un citi – izglītības vietnēm. Jūs varat izveidot wiki un aptaujas rīkus – iespējas ir bezgalīgas. Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni plānojat sākt, ir pilnīgi acīmredzami, ka ASO nodrošina vairāk nekā dažas lietotnes, kas to varētu ievērojami uzlabot.
E-komercijas risinājumsJa plānojat piedāvāt produktus vai pakalpojumus, jūs atradīsit mazais apelsīns. Šī mitināšanas firma nodrošina uz Linux balstītus biznesa mitināšanas plānus (Startup, Small Business un Enterprise), kuros ir iekļauts bezmaksas drošās kontaktligzdas slānis (SSL sertifikāts), norēķinu karšu industrija (PCI) un īpaša IP adreses atbilstība, lai aizsargātu darījumus..
Drošības līdzekļiHostinga plānos ir iekļauti pāris drošības elementi. Pat visvienkāršākā plāna gadījumā jūs esat pārliecināts, ka atrodami ar paroli aizsargāti katalogi, aizsardzība ar karsto saišu / dēles aizsardzību un IP bloķēšana. Lai iegūtu vēl lielāku drošību, jums jāizvēlas SiteLock (maksājot USD 20 gadā). Vietne Locock parasti veic ikdienas ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, automātisku ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu, failu izmaiņu uzraudzību un daudz ko citu atkarībā no izvēlētās mitināšanas paketes..
Neierobežotas e-pasta adresesMazs oranžs ļauj vietņu īpašniekiem izveidot neierobežotu skaitu e-pasta adrešu, kas saistītas ar katru domēnu, kuru viņi mitina. Šī ir vērtīga īpašība, jo īpaši biznesam, jo ​​katram personāla loceklim var piešķirt personīgo e-pastu. Šī mitināšanas firma arī ļauj jums saņemt regulāru e-pastu, kas ir vērtīgi, ja kāds notiek ar e-pasta adresi jūsu domēnā, kuras nav. Tas palīdz pārliecināties, vai saņemat visus ziņojumus, kas tiek nosūtīti uz jūsu vietni.
90 dienu naudas atdošanas garantijaTas ir viens no garākajiem nozarē, dodot pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu. Atcerieties, ka domēni šajā piedāvājumā nav iekļauti, tāpēc standarta domēna izmaksas tiks atskaitītas, ja atmaksāsit pēc bezmaksas domēna priekšrocību izmantošanas. Daudzi nozares pārstāvji to dara.
Pilnībā pielāgojamsVienkārši jauniniet un pazeminiet to, kā vēlaties.
Divi mēneši bez maksasJa maksājat par gadu iepriekš, jūs saņemat bezmaksas domēnu, kā arī divu mēnešu bezmaksas mitināšanu
Neierobežots viss pārējaisNeierobežoti FTP konti, apakšdomēni, adresātu saraksti, e-pasti, e-pasta ekspeditori un datu bāzes nāk standarta komplektācijā
Ikdienas dublējumiIr ļoti ieteicams veikt rezerves kopijas ārpus vietnes, kaut arī ikdienas automatizētās dublējumi tiek veikti
Rubīns uz sliedēmAtšķirībā no daudzām mitināšanas vietnēm, kas izmanto cPanel spraudni Ruby, viņi izmanto pasažieri savam Ruby, tāpēc tas vienmēr ir atjaunināts ar jaunākajām Gem instalētajām ierīcēm.
Spoku emuāru mitināšanaTie ir vieni no nedaudzajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir instalēts Node.js. Tādējādi jauno Ghost emuāru veidošanas platformu var instalēt..

Plāni & Cenu noteikšana

Maza Oranža koplietotie hostinga plāni ļauj viegli atrast iespēju, kas atbilst jūsu budžetam un vajadzībām. Turklāt šī ir cienījama mitināšanas firma, kas jums neko nepārdod, bet drīzāk nodrošina faktisku neierobežotu mitināšanu.

Mazais oranžais hostings tiek sadalīts piecu veidu plānos: hibrīds / īpašs, mākoņa VPS, bizness, tālākpārdevējs un dalīts. Šī firma piedāvā tikai uz Linux balstītu mitināšanu.

Mazs apelsīns saprot, ko klienti vēlas. Viņi ir atklāti par mēneša pakešu cenām, nevis savā mājaslapā parāda zemākas gada plāna cenas. Kad viņi būs jums paziņojuši par ikmēneša izmaksām, viņi piedāvā divus mēnešus bez maksas un bezmaksas domēnu, ja abonējat visu gadu.

Kaut arī ideja ir tāda pati (parakstiet līgumu, lai samaksātu mazāk), tas drīzāk šķiet kā sodīšana, kad saimnieks jau ir sākumā informējis par viņu cenu noteikšanu.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir viena joma, kas ļauj mazināt apelsīnu. Tas ir tāpat kā viņi lielāko daļu laika pavada, strādājot pie visiem citiem biznesa aspektiem, kuriem viņiem nav bijusi iespēja iekļaut pastāvīgu klientu atbalstu.

Nav skaidrs par mazā apelsīna tehniskā atbalsta komandas lielumu, jo gandrīz viss tās personāls strādā no mājām. Šim mitināšanas uzņēmumam nav iekšēja personāla, kas strādā tā servera tuvumā, kā citi hostinga uzņēmumi.

Pāris klientu ir pieteikušies un apgalvo, ka nav saņēmuši pietiekami daudz padomu vai atbildi uz dažiem tehniskākajiem jautājumiem.

Atbalsts tiek nodrošināts pa biļetēm un e-pastu visu diennakti, visu gadu. Pat ja nav atbalsta pa tālruni, tiešraides tērzēšana tiek sniegta, bet tikai darba dienās. Vēlreiz, tas ir iespējams, jo viņiem nav iekšējā personāla kā citiem pakalpojumu sniedzējiem.

Lai arī pastāv klientu atbalsts, ASO attur cilvēkus izmantot šo atbalsta rīku, lai saņemtu tehnisko palīdzību.

Lietošanas ērtums

Lai arī vietne ir lieliski izstrādāta, tā ir vienkārši lietojama, jo no mājaslapas var ērti piekļūt visam. Jūs varat izvēlēties paketes vai “atrast savu ideālo plānu”, kurā uzskaitīti visi piedāvātie iepakojumi. Vietne ir acīmredzami vienkārša un neticami, un tāpēc tajā nav jucekļa un nevajadzīga satura un attēlu.

Ja pārvietojaties no citas tīmekļa mitinātājas, Mazais Apelsīns, iespējams, nodrošina pazīstamu saskarni. Tāpat kā daudzas hostinga firmas, viņi izmanto grafisko interfeisu cPanel, kas atvieglo hostinga procesu. Viņiem ir arī vispilnīgākās un labi uzrakstītās vārdnīcas un pamācības, ko mēs kādreiz esam redzējuši no tīmekļa mitinātāja.

Lai arī lielākā daļa plānu tiek piegādāti CPanel, pirms pirkšanas tas vienmēr ir jāpārbauda, ​​jo izskatās, ka dažos plānos nav iekļauts cPanel. CPanel ir lielisks vadības paneļa rīks iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem, un tas tikai padara jūsu vietnes pārvaldīšanu un mitināšanu bez stresa.

Secinājums

Jums patiks mazais apelsīns, ja jūsu mājas lapas ātrums ir galvenais uztraukums. Tam ir ātrākais darbspējas un servera reakcijas laiks. ASO negarantē neierobežotus resursus, tāpēc jūsu vietnes joslas platums un diska vieta ir ierobežota, lai izvairītos no pārslodzes. Tāpēc tās vietnēm var ātri piekļūt. ASO piedāvā virkni hostinga plānu, kuriem ir dažādas cenas, lai atbilstu jūsu vēlmēm un finanšu plānam.

Vienīgā kļūda ir tā, ka tajā nav tāda līmeņa drošības līdzekļu, kādu nodrošina citi saimnieki, un tas nepiedāvā atbalstu 24/4/365. Jums būtu labāk sadarboties ar tādiem resursdatoriem kā Arvixe vai GoDaddy, ja vēlaties, lai jums būtu pastāvīga pieeja tālruņa atbalstam vai vadītu e-komercijas biznesu..

Mazs apelsīns ļauj viegli izveidot vietni, kas piemērota personīgai vai mazai uzņēmējdarbībai, un tā ir arī par saprātīgu cenu. Tomēr Web resursdatoram trūkst tādu funkciju (piemēram, pārvaldīti WordPress, Windows balstīti serveri), kuras nodrošina Dreamhost, Arvixe un Liquid Web (Redaktoru izvēle uzņēmuma līmeņa mitināšanai)..

Ja jums ir patiesas augstas klases vietņu ambīcijas, tie ir pakalpojumi, ko izmantot kā pamatu. Mazs apelsīns ir paredzēts cilvēkiem ar pieticīgākām vajadzībām.

Salīdzināt

Mazs apelsīns

89

InMotion hostings

96

Vietne

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map