Magento CE apskats 2016


Magento

Apmeklējiet vietni

9.3


AWA rādītājs

Magento

Lai gan Magento piedāvā Enterprise versiju lieliem mazumtirgotājiem, vairums uzņēmumu būs ieinteresēti viņu atvērtā pirmkoda kopienas izdevumā. Šī versija pastāv kopš 2007. gada. Šodien tajā ir izvietoti vairāk nekā 150 000 veikalu, ieskaitot tādus lielus nosaukumus kā Toms Shoes. Izlasiet mūsu Magento CE pārskatu zemāk.

Plusi

 • Vienkārša apkope un jaunināšana
 • Ērta navigācija
 • Vairāku cenu noteikšanas iespējas
 • Produktu brīdinājumi

Mīnusi

 • Sarežģīts iestatīšanas process
 • Nav piemērots koplietojamai mitināšanai
 • Izmaksu aizlieguma versijas
 • Kompetentu izstrādātāju trūkums

Pārskats

Magento rēķina pati par pilnībā pielāgojamu platformu, kurai ir funkcijas. Lai gan tā var būt taisnība, ir dažas lietas, kas jums būtu jāapzinās jau sākotnēji. Magento nav īpaši ērti lietojams. Lai izveidotu un pārvaldītu veikalu, jums būs jābūt diezgan lietpratīgam. Pretējā gadījumā jūsu uzņēmumam būs jābūt resursiem, lai nolīgtu profesionālu izstrādātāju. Magento var būt bezmaksas un pielāgojams, taču tas nav paredzēts iesācējiem.

Tehniskās specifikācijas un ierobežojumi

Droši vien to nevar pietiekami pateikt: Magento ir vajadzīgas diezgan iespaidīgas kodēšanas prasmes. Ja tas jūs neapraksta, jums jāmeklē cita e-komercijas platforma. Turklāt Magento trūkst dažu galveno rīku, kas ietilpst jebkurā iepirkšanās platformā. Jums būs jāiegādājas:

 • Drošība – ar PCI saderīga norēķinu metode
 • Maksājumu apstrādātājs
 • Hostinga pakalpojumi
 • Domēna vārds

Lai gan atvērtā pirmkoda programmatūru var lejupielādēt bez maksas, tas nenozīmē, ka tā neietver noteiktas izmaksas.

Uzstādīšana

Lai lejupielādētu Magento, viss, kas jums jādara, ir apmeklēt viņu vietni. Programmatūra ir pilnīgi bezmaksas. Tomēr jums būs jāiegādājas domēns un jānodrošina mitināšana. Jebkurai vietnei, kas izveidota caur Magento, ir paredzēts stāvēt patstāvīgi. Ja jums ir esoša vietne un vēlaties pievienot iepirkumu groza funkciju, turpiniet iepirkšanos.

Mērogojamība

Lai gan ir daži izņēmumi, Magento spēj attīstīties kopā ar jūsu biznesu. Lielākā daļa uzņēmumu, kas izvēlas Magento, jau būs labi izveidoti un darbosies vidēja lieluma operācijās. Pilnībā pielāgojama platforma var viegli paplašināties, pievienojot produktus un opcijas. Jūs vienmēr varat izvēlēties Enterprise risinājumu. Šis plāns ir paredzēts patiesi liela mēroga uzņēmumiem. Uzņēmējdarbības pakalpojumi sākas ar 15 000 USD gadā.

Reputācija

Magento ir nozares līdera reputācija. Tomēr tas nav zināms par lietošanas ērtumu. 2011. gadā dibinātāji pārdeva uzņēmumu eBay un viņu X.commerce nodaļai. Kopš tā laika platforma ir bijusi nestabila. Tā nav bijusi vienmērīga pāreja uz jauno pārvaldību, un viens no sākotnējiem izstrādātājiem ir aizgājis pavisam. Tas nākamajos mēnešos varētu izraisīt būtiskas izmaiņas. Tas ir kaut kas, kam jāraugās.

Kāpēc izvēlēties Magento e-komercijas programmatūru?

Ja jums ir pieeja Magento ekspertam, varat izveidot unikālu vietni un piedāvāt daudz iespēju. Platforma nodrošina uzticamu, funkcijām bagātu pamatu. Pēc tam jūs varat vadīt vidēja vai liela izmēra biznesu.

Galvenās iezīmes

 • Google Analytics integrācija
 • Vienas lapas izrakstīšanās
 • Uzlabotā produktu filtrēšanas sistēma
 • Krājumu vadība
 • Plašs maksāšanas metožu klāsts
 • 100% draudzīgs meklētājprogrammai
 • SSL atbalsts
 • Lakas bāzes kešatmiņa
 • Tīra un vienkāršāka kodu bāze
 • Google vietnes karte
 • Adrešu grāmata ar neierobežotu adresi
 • Dāvanu reģistrs

Nozares ekspertu spriedums Magento lietā

Arī e-komercijas PlateformExperts pārliecinoši iesaka Magento, taču viņi arī ātri norāda, ka programma var nebūt piemērota visiem. Kaut arī šķiet, ka lietotāji noteikti ir apmierināti ar programmu, Magneto patiešām ir vērsts uz vairāk iedibinātiem uzņēmumiem, kuri plāno uzskaitīt nozīmīgu inventāru. Maziem uzņēmumiem, kuri tikai sāk darbu, labāk būtu izvēlēties mākoņa bāzes iespēju, kas ietver mitināšanu un drošību . Tas ir vienīgais iemesls, kāpēc kritiķi neapstiprina Magneto kā optimālu vispusīgu risinājumu.

Lielāki uzņēmumi ar tehniskiem resursiem, kuri vēlas izveidot veikalu, kas varētu sekot straujai izaugsmei, tiks labi apkalpoti, izvēloties Magento. Programma ir neticami elastīga un pielāgojama. Tikai atceraties, ka jums pašam būs jādara daudz problēmu novēršanas, it īpaši, ja jūs neizvēlaties kādu no plašākiem piedāvājumiem.

Pareizam biznesam Magento ir lielisks risinājums un saņem ekspertu augstus vērtējumus. Galvenais ir zināt savas vajadzības un atrast platformu, kas atbilst jūsu prasmju līmenim, resursiem un mērķiem.

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par Magento e-komercijas programmatūru

Lielākā daļa lietotāju, kuri veltīja laiku atsauksmes sastādīšanai, ļoti ieteica citiem lietot Magento. Šeit ir dažas funkcijas, kuras pastāvīgi slavēja apmierināti klienti:

 • Izturīgas īpašības ārpus kastes. Lietotāji var sākt darbu tūlīt, neiekļaujot virkni papildinājumu, lai izveidotu funkcionālu veikalu.
 • Daudz bezmaksas un pieejamu paplašinājumu. Ja vēlaties paplašināt savu vietni, jums būs daudz rentablu iespēju izvēlēties.
 • Mērogojamība. Magento ir daudzpusīga programma, kuru var izmantot, lai pārdotu tikai dažus produktus vai tūkstošiem produktu. Ikviens bizness šo programmu var izmantot, lai apmierinātu viņu vajadzības.
 • Noderīgi sabiedrības forumi. Magento ir populāra programma, kas nozīmē, ka no visas pasaules ir daudz lietotāju, kas var darboties kā noderīgs resurss.

Magento CE: Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības

Patērētāju atsauksmes par Magento ir izteikti pozitīvas. Lietotāji to parasti vērtē kā nevainojamu rezultātu. Viņi ir tik apmierināti ar produktu, ka jebkādas negatīvas atsauksmes izklausās vairāk kā ieteikumi, nevis kritiķi.Pārskatot plašu atsauksmju klāstu par programmu, bija divi kopīgi pavedieni, kad bija nepieciešami uzlabojumi..

 • Ātrums. Ir ievērojams skaits atsauču uz lēnu slodzes laiku un darba ātrumu. Tas var būt nomākts un galu galā ietekmēt meklētājprogrammu klasifikāciju, kā arī reklāmguvumu līmeņus. Veikalu pārdevēji ātri pārvietojas, ja vietne atpaliek..
 • Klientu atbalsts. Dārgākas cenu paketes tiek piegādātas ar papildu atbalstu, taču pat augstākā līmeņa klienti ziņo par mazāk nekā iespaidīgu pakalpojumu. Liekas, ka Magento pārstāvji vienkārši prasa pārāk ilgu atbildi.

Papildus šīm divām sūdzībām nebija nevienas citas svarīgas tēmas, kad runa bija par programmas vājiem punktiem.

 • https://www.trustradius.com/products/magento/reviews
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/magento-review/
 • http://ecommerce-platforms.com/ecommerce-reviews/the-ultimate-magento-ecommerce-review-2015
 • https://www.trustradius.com/products/magento/reviews

Dizains & Pielāgošana

Viena no lielajām priekšrocībām, izvēloties atvērtā koda platformu, ir neierobežotas dizaina iespējas. Magento komplektā ir daudz bezmaksas motīvu, no kuriem izvēlēties. Motīvu var iegādāties arī no trešās puses izstrādātāja. Motīvu kvalitāte var atšķirties, jo tos ir izstrādājuši izstrādātāji no visas pasaules. Labā ziņa ir tā, ka ir iespaidīgs skaits patiesi pievilcīgu iespēju. Tikai atceraties, ka pat tēmai būs nepieciešams mazliet kodēšanas, lai pabeigtu savu veikalu.

IezīmePārskats
Vietņu veidotāja saskarneAizmugure ir vieta, kur lietas sāk kļūt nesakārtotas. Ir ļoti daudz iespēju. Teorētiski tā ir laba lieta. Tomēr tas rada pārpildītu un mulsinošu saskarni. Pat eksperts kodētājs var justies satriekts par tik daudzām izvēlēm. Tas nepalīdz, ka šķiet, ka dažām izvēlnēm un navigācijas funkcijām nav jēgas. Jūs varat tērēt pārāk daudz laika, meklējot lapas, kuras šķiet nejauši sakārtotas.
Satura pārvaldībaVienkāršs lapas teksta pievienošana ir vienkārša. Tomēr produktu pievienošana var būt sarežģīta. Produktu “atribūti” ir sadalīti grupās, un organizācija var ātri kļūt neskaidra. Pieredzējušam izstrādātājam var nebūt problēmu. Bet lielākajai daļai cilvēku ir raksturīga strauja mācīšanās līkne.
Mobilo vietņu veidošanaMagento ļauj integrēt savas vietnes mobilo versiju. Atkal tas ir kaut kas, ko vislabāk atstāt ekspertam, bet iespējas tam ir. Šī ir būtiska jebkura tiešsaistes biznesa iezīme.
Piekļuve CSS un HTMLMagento izmanto tikai PHP. Jums vai jūsu izstrādātājam būs jāprot šī kodēšanas valoda.

Iespējas & Rīki

Runājot par pasūtījumu pārvaldību, nav ierobežojumu. Magento ir dažas lieliskas pamata iespējas. Pēc tam jūs varat pielāgot opcijas, izmantojot kodēšanu, vai pievienot spraudņus. Katra mūsu vietnes sadaļa var būt tikpat izturīga, cik vēlaties.

IezīmePārskats
Lietotņu integrācijaMagento tirgus piedāvā tūkstošiem lietotņu, kuras var viegli integrēt jūsu vietnē. Meklēšanas rīki ļauj ērti atrast vajadzīgos rīkus. Arī cenas ir skaidri parādītas, un piecu zvaigžņu vērtēšanas sistēma ļauj ātri apskatīt lietotnes kvalitāti.
eBay un Amazon integrācijaTā kā Magento pieder eBay, integrācija notiek vienmērīgi. Lai palīdzētu pārdot savus produktus, varat piekļūt plašajam eBay paplašinājumu sarakstam. Platformu var integrēt arī ar Amazon. Tomēr šiem paplašinājumiem ir pievienota cenu zīme. Esiet gatavi tērēt dažus simtus dolāru, lai sadarbotos ar Amazon.
Valodas atbalstsJa vēlaties rīkoties ar starptautisko tirdzniecību, tam ir pieejama lietotne. Dažādas valodu paketes ļaus nodrošināt tulkojumus un valodas rīkus. Izvēlieties no dažādām bezmaksas un maksas iespējām.
Hostings, drošība un PCI atbilstībaIzmantojot Magento, jūs esat atbildīgs par mitināšanas un drošības nodrošināšanu. Lielākā daļa Magento uzņēmumu ir pietiekami lieli, lai nodrošinātu savus serverus. Pretējā gadījumā jums būs jāsadarbojas ar hostinga pakalpojumu. Varbūt vissvarīgākais – jums būs jāveic pasākumi vietnes drošības uzlabošanai. Pretējā gadījumā klienti nejutīsies ērti, sniedzot slepenu informāciju. Jūs varat iegādāties moduļus Magento tirgū. Tikai pārliecinieties, ka meklējat PCI saderīgus maksājumu apstrādātājus.
Joslas platums un krātuveTas atkal ir atkarīgs no jūsu individuālās iestatīšanas. Katram serverim un mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir dažādi ierobežojumi. Magento ir pilnībā pielāgojams. Jums būs jāizvēlas labākās iespējas, lai pielāgotos jūsu veikalam.
Maksājumu apstrādeMagento var integrēt ar gandrīz jebkuru maksājumu vārteju. Izvēlieties no PayPal, autorize.net un 2Checkout. Varat sadarboties ar nozares līderiem, lai sniegtu uzticamus un uzticamus norēķinu pakalpojumus.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiLiela daļa atvērtā pirmkoda programmatūras ir tā, ka tā tiek nepārtraukti pilnveidota. Izstrādātāji vienmēr izveido jaunus spraudņus, lai atrisinātu problēmas. Jūs gandrīz garantējat, ka atradīsit spraudni, kas novērš visas problēmas, ar kurām jūs varētu saskarties.
Pasūtījumu vadībaAdministratora panelī tiek parādīta visa jūsu svarīgā pasūtījuma informācija. Diemžēl izrāde nav tieši vizuāli pievilcīga. Tas apgrūtina navigāciju. Ja vēlaties ātri piekļūt noteiktai informācijai, tas var būt grūti.
Krājumu vadībaMagento krājumu pārvaldības rīki ir diezgan noderīgi. Jūs varat pielāgot nodokļu likmes un izcelt vislabāk pārdotos produktus. Visu var noformēt atbilstoši jūsu vajadzībām.
Pamesti ratiņiMagento tirgus piedāvā daudzus pamestus groza spraudņus. Jūs varat viegli atrast bezmaksas versiju, kas piemērota jūsu vajadzībām. Tas ļaus jums sūtīt e-pastu klientiem, kuri pameta savus grozus, un uzlabot reklāmguvumu līmeņus.
Drošības līdzekļiŠī ir viena no jomām, kur jums būs jābūt rūpīgam par pareizo spraudņu pievienošanu. Magento nepiedāvā nekādu aizsardzību. Jums būs jāpārliecinās, ka esat veicis atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu drošību.
Maksājumu karšu nozares (PCI) sertifikācijaKamēr Magento nav PCI sertificēts, praktiski katrs maksājumu procesors ir. Tas ir tikai procesora integrēšanas jautājums, kas vislabāk darbosies jums un jūsu klientiem. Jebkuru Magento vietni var integrēt ar lielu vārdu procesoriem.
Dāvanu sertifikāti, piedāvājumi un kuponiDiemžēl Magento CE nepiedāvā dāvanu sertifikātus un veikalu kredītus. Šīs funkcijas ekskluzīvi attiecas tikai uz uzņēmuma plānu. Tomēr jūs varat viegli piedāvāt kuponus klientiem. Dažos gadījumos var būt nepieciešams iegādāties citu spraudni.
Nodokļu un piegādes kalkulatoriVisi jūsu nodokļu un nosūtīšanas iestatījumi ir pilnībā pielāgojami. Lielākais izaicinājums ir atrast tieši to, kur veikt šīs izmaiņas. Jums, iespējams, nāksies veltīt laiku iespēju meklēšanai, pirms atradīsit vēlamos.
Sūtījumu izsekošanaGan jūs, gan jūsu klienti var viegli izsekot pasūtījumiem un paketēm. Partneris ar lielākajiem kuģniecības uzņēmumiem un klientiem saņems unikālu uzskaites numuru. Viss process tiks automatizēts, lai jūs varētu koncentrēties uz citiem sava biznesa aspektiem.
MārketingsMārketinga rīki ir reāls Magento spēks. Jūs varat
 • Nosūtiet jaunumus
 • Izveidojiet meta tagus
 • Pielāgojiet vietrāžus URL
 • Pievienojiet emuāru
 • Integrējiet visus savus sociālo mediju kontus
 • Viegli reklamējiet savu vietni
ZiņošanaMagento komplektācijā ir arī daudz pārskatu rīku, lai izsekotu jūsu vietnes veiktspējai. Jūs varat izsekot produktus ar vislabāko veiktspēju. Tas palīdzēs ar reklāmas centieniem. Varat arī precīzi apskatīt, kā klienti pārvietojas uz jūsu vietni, un izpētīt populāros meklēšanas vienumus. Ja ar to nepietiek, Google Analytics integrēšana ir tikpat vienkārša kā koda fragmenta ielīmēšana. Visi mārketinga rīki, kurus jūs varētu vēlēties, ir pa rokai.

Plāni & Cenu noteikšana

Magento kopienas izdevums ir bezmaksas! (sava ​​veida). Jā, programmatūras lejupielāde ir bezmaksas. Turpmāk izdevumi ātri veidojas. Domēna iegāde ir par pieņemamu cenu. Pat hostinga pakalpojumus var iegādāties diezgan lēti. Patiesās izmaksas rodas, pievienojot savai vietnei funkcionalitāti. Maksājumu apstrādātājs nāks ar cenu zīmi. Tāpat kā vairums citu spraudņu. Jums ir jāņem vērā arī maksājamā cena, lai attīstītājs paliktu personālā. Magento atbalstītās vietnes uzturēšanas izmaksas var būt ievērojamas. Tieši tāpēc tas ir vislabāk piemērots vidēja un liela izmēra uzņēmumiem. Lai izmantotu Magento, jums būs jābūt noteikta līmeņa resursiem.

Klientu atbalsts

Runājot par atvērtā koda platformām, atbalsts var būt ierobežots. Īpaši tas attiecas uz Magento. Risinot problēmu novēršanu, jūs pats būsit viens pats. Tas vēl jo svarīgāk ir strādāt ar pieredzējušu izstrādātāju. Kodētājiem, kas atrodas ārpus kopienas forumiem, vienkārši nav daudz līdzekļu. Tomēr pat šie piedāvā tikai ierobežotu palīdzību. Atšķirībā no citām atvērtā koda platformām, Magento nav īpaši aktīvas kopienas.

Ja meklējat viņu vietnē, varat atrast numuru 800 un vispārīgu e-pasta adresi. Tomēr tie vairāk domāti pārdošanas vajadzībām. Jūs nevarēsit saņemt tiešu tehnisko atbalstu. Parasti platformas vismaz nodrošinās plašu zināšanu bāzi vai video konsultāciju bibliotēku. Atkal tas nav gadījumā ar Magento. Esiet gatavs problēmu risināšanai bez jebkādas ārējas palīdzības.

Lietošanas ērtums

Veikala iestatīšana
Programmatūras lejupielāde un motīva izvēle ir vienkārša. Tomēr ir vēl dažas lietas, kas jums būs jādara, lai izveidotu pilnībā funkcionējošu veikalu. Jums būs jāiegādājas domēns un jāizvēlas mitināšanas pakalpojums. Drošības pievienošana būs papildu problēma un izmaksas. Labākais veids, kā nodrošināt vieglu iestatīšanu, ir nolīgt izstrādātāju ar Magento pieredzi.

Produktu vadība
Magento komplektā ir plašs funkciju saraksts. Pieredzējis izstrādātājs var pārņemt šīs standarta funkcijas pilnīgi jaunā līmenī. Pareizs kodējums var radīt interesantas produktu lapas un displejus. Vienīgais trūkums ir tāds, ka aizmugures vidē ir grūti orientēties. Iespējas vienmēr ir jaukas, taču šajā gadījumā Magento piedāvā tik daudz, ka var justies milzīgi.

Secinājums

Vai Magento CE ir pareizā izvēle, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu?
Var būt. Lai gan Magento ir spēcīga reputācija un to izmanto simtiem vai tūkstošiem uzņēmumu, tas nav visiem. Ja jums ir liels bizness, kas pārdod tūkstošiem produktu, tad Magento nodrošina elastīgu un pielāgojamu iespēju. Tas var augt kopā ar jums un tikt pilnībā pielāgots. Izveidotiem uzņēmumiem tas var būt daudz vērts. Tikai paturiet prātā, ka tas prasīs profesionālu izstrādātāju. Magento nav paredzēts jaunizveidotiem uzņēmumiem, kuru budžets ir mazāks.

Iemesli, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Magento salīdzinājumā ar konkurentiem
Tas ir ar funkcijām bagāts, pielāgojams un pilnībā pielāgojams. Jums būs brīvība izveidot unikālu veikalu, kas vislabāk kalpo klientiem un izceļ jūsu produktus. Par ierobežojumiem nav jāuztraucas. Magento ļaus jums aizņemt savu vietni un savu biznesu, kur vien vēlaties.

Salīdzināt

Magento

93

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map