Lielo karteļu apskats 2016


Lielais kartelis

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

Lielais kartelis

Lielo karteli 2005. gadā dibināja Metjū Vighems, kurš meklēja vienkāršu risinājumu, kas viņam palīdzētu reklamēt savu grupu un pārdot viņu preces. Kopš tās pirmsākumiem vairāk nekā 250 000 mākslinieku ir parakstījušies un tagad platformu izmanto, lai pārdotu visdažādākos izstrādājumus. Izlasiet mūsu Big Cartel pārskatu zemāk.

Plusi

 • Vienkārša un ātra iestatīšana
 • Bezšuvju izrakstīšanās
 • Kodēšana nav nepieciešama
 • Nepiesārņota saskarne

Mīnusi

 • Nav trešo personu pārvadājumu integrācijas
 • Neatbalsta vairākas valodas
 • Nav atbalsta periodiskiem produktiem
 • Nav tālruņa un tērzēšanas atbalsta

Pārskats

 • Vietne: www.bigcartel.com
 • Galvenā mītne: Soltleiksitija, UT
 • Dibināšanas gads: 2005. gads
 • Kategorijas: e-komercijas programmatūra

Big Cartel ir piemērota ļoti specifiskai kopienai. Tas ir īpaši izstrādāts māksliniekiem un mūziķiem, kuri vēlas patstāvīgi pārdot savus radošos produktus. Tīmekļa platformā ir iekļauti visi rīki, kas jums būs nepieciešami, lai sāktu nelielu tiešsaistes veikalu un sasniegtu savus fanus un klientus. Mākslinieki bez jebkādas tīmekļa dizaina vai kodēšanas pieredzes var viegli izveidot vietni, un viņiem nav jāuztraucas par serveru pārvaldību vai tehnisko problēmu novēršanu.

Mērogojamība

Lielās karteļa mērķis ir sākt mazu un palikt mazu. Tā ir daļa no atrakcijas māksliniekiem, kuri vēlas samazināt izmaksas un izveidot vienkāršu, taču profesionālu vietni, kur viņi var mijiedarboties ar klientiem. Dažādi cenu plāni ļauj jums pievienot vairāk produktu, taču vietne Big Cartel vienkārši nav paredzēta apjomīgiem krājumiem.

Reputācija

Lielās karteļa veidotāji zināja, ka viņiem būs darīšana ar māksliniekiem, kuriem tiešsaistes veikala izveidošanai nepieciešams ātrs, ērts un pieejamu rīks. Paturot to prātā, viņi izveidoja lietotāja interfeisu, kas bija ļoti ērti lietojams un neprasa iepriekšējas zināšanas vai apmācību. Kopumā viņu centieni ir bijuši veiksmīgi.

Kāpēc izvēlēties lielo karteli?

Ja esat neatkarīgs mākslinieks, rakstnieks, mūziķis vai amatnieks, kas vēlas izvairīties no maksām un apgrūtinājumiem, kas saistīti ar lielākām platformām, Big Cartel ir lieliska izvēle. Lai gan jums nebūs piekļuves dažiem sarežģītākiem rīkiem un citu e-komercijas platformu funkcijām, jums būs viss nepieciešamais. Lielākā daļa cilvēku, kas izvēlas lielo karteli, meklē vienkāršu, racionalizētu vietnes izveidošanas veidu.

Galvenās iezīmes

 • Atlaižu redaktors
 • iPhone lietotne
 • Krājumu izsekošana
 • Parādiet līdz 5 attēliem vienā izstrādājumā
 • Pārdod digitālos produktus
 • Pārdod Facebook
 • Reāllaika informācijas panelis
 • Pielāgoti domēni
 • Meklētājprogramma ir optimizēta
 • Kodētājs draudzīgs
 • SSL šifrēšana
 • Google Analytics integrācija

Nozares ekspertu spriedums par lielo karteli

e-komercijas PlateformExperts piekrīt, ka Big Cartel ir absolūti pareiza izvēle māksliniekiem, mūziķiem un amatniekiem. Tiem, kuriem ir budžets, cenas nav pieejamākas. Lietotāji var bez maksas pārdot ne vairāk kā 5 produktus. Ja pievienojat vairāk krājumu izmaksu, tikai nedaudz papildus, tas joprojām ir neticami pieņemami. Mākslinieki var izveidot profesionālu vietni, neraizējoties par daudz naudas ieguldīšanu profesionāla izstrādātāja algošanā vai dārgas ikmēneša maksas samaksu.

Ikviens var ērti izveidot veikalu tikai piecu minūšu laikā, neievadot kredītkarti. Kad esat sācis savu veikalu un esat piekļuvis aizmugures fonam, atrast savu ceļu ir viegli. Kritiķi bauda tīro paneļa dizainu, kas ļauj izvairīties no pārāk piepūles vai pārslodzes.

Lielākais Big Cartel trūkums, ko kritiķi atzīmēja, bija funkciju trūkums. Lietotājiem būs pieejams viss nepieciešamais, taču, ņemot vērā cenu zīmi, negaidiet pārāk daudz zvanu un svilpes. Liela karteļa ir liela vērtība, taču, ja jūs meklējat kaut ko tādu, kas būtu daudz funkcijām bagātāks, jūs varētu vēlēties iekost bullet un ieguldīt stabilākā platformā.

Ņemot vērā visus šos faktorus, eksperti piešķir Big Cartel 9 līdz 10 zvaigznes.

 • https://www.bigcartel.com/community/
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/big-cartel-review/
 • 2016. gada 20. aprīlis

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības

Sūdzības, kas ir izlīdzinātas pret lielo karteli, parasti iedala divās cieši saistītās kategorijās.

 • SEO rīki. Negatīvas atsauksmes īpaši attiecas uz faktu, ka, mainot produkta nosaukumu, URL modificēt nevar. Tas var apgrūtināt meklētājprogrammas efektīvi pārmeklēt jūsu vietni un nonākt šķēršļu klasifikācijā. Tiešsaistes uzņēmumiem, kas mārketingā paļaujas uz SEO rīkiem, tas var radīt būtisku problēmu.
 • Ierobežots krājums. Ir svarīgi ņemt vērā, ka lielā karte ļauj jums izvietot tikai līdz 300 vienībām. Šis ierobežojums šķiet saprātīgs, jo lielā karte ir paredzēta māksliniekiem, kuriem ir mazāks produktu skaits.

Lai arī lietotāju sūdzības par lielo karteli noteikti ir pamatotas, tās ir arī tiešs rezultāts tam, ka programma ir paredzēta konkrētai auditorijai.

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes

Patērētāji, kuri meklēja pāreju no Etsy tipa pārdošanas platformas uz kaut ko elastīgāku, bija ļoti priecīgi, kad pārcēlās uz lielo karteli. Programma ir lieliski paredzēta māksliniekiem un palīdz viņiem sasniegt plašāku auditoriju un iekļaut vairāk maksājumu vārtejas. Arī attālināšanās no Etsy palīdzēja uzlabot satiksmi un reklāmguvumus, jo patērētāji vairs netika uzskaitīti blakus tiešajiem konkurentiem.

Big Cartel ir lielisks risinājums tiem, kuri vēlas paplašināt savas esošās vietnes funkcionalitāti. Iepirkumu grozu var pielāgot, lai tas atspoguļotu pārējo tīmekļa vietni un nodrošinātu izrakstīšanos, kas izceļ zīmolu.

Lietotājus priecēja arī tas, ka viņi varēja izveidot izsmalcinātu iepirkumu grozu, nepavadot stundas mācīties dizaina rīkus. Iesācēji var viegli sākt darbu bez jebkādas kodēšanas pieredzes.

 • https://www.bigcartel.com/community/

Dizains & Pielāgošana

Vietnes veidnes

Izmantojot lielo karteli, jūs varat izvēlēties tikai sešas bezmaksas veidnes. Labās ziņas ir tas, ka tās visas ir pilnībā pielāgojamas. Redaktors ļauj ērti pievienot savu logotipu un mainīt krāsas un fontus. Pat iesācējs var izveidot unikālu vietni, kas atspoguļo viņu zīmolu.

Ja jums ir pieredze ar kodu, varat ieprogrammēt savu dizainu un izveidot vietni no jauna. Tikai paturiet prātā, ka bezmaksas plāns ļauj pielāgot tikai CSS. Ja vēlaties piekļūt HTML, jums būs jāpiesakās uz apmaksātu paketi.

Pretējā gadījumā vislabāk ir pieturēties pie veidnes un spēlēt ar detaļu pielāgošanu. Vienmēr ir iespēja nolīgt ārštata dizaineru, taču lielākā daļa cilvēku ierodas Big Cartel, lai ietaupītu naudu. Pieredzējuša dizainera nolīgšana ir nozīmīgi izdevumi, no kuriem vairums uzņēmumu vēlas izvairīties.

Kopumā Big Cartel dizaina aspekti ir diezgan bez kauliem. Veidnes ir izskatīgas, taču tām nav daudz uzlabojumu. Satura pievienošana un fotoattēlu pārvaldīšana ir vienkārša un saprotama. Turklāt visas vietnes ir pilnībā atsaucīgas un mobilajām ierīcēm draudzīgas

Arī sociālā kopīgošana un Facebook un pilnībā integrēta jūsu veikalā. Tas ir liels plus māksliniekiem, kuri jau tagad ļoti paļaujas uz sociālajiem medijiem, lai mijiedarbotos ar faniem.

Iespējas & Rīki

Visas lielās karteļa funkcijas ir diezgan pamata. Neviena joma nav izturīgāka par otru. Jūs saņemat visus nepieciešamos rīkus sava biznesa vadīšanai, neveicot šķirošanu, izmantojot dažādas iespējas. Tiem, kas novērtē vienkāršību, tas ir īsts bonuss.

Iezīme
Pārskats
Pielāgots domēna vārdsReģistrējoties bezmaksas plānam, jums ir jāsniedz tikai e-pasts, parole un veikala nosaukums. Tas ļauj jums izveidot nelielu, bet funkcionālu veikalu. Ņemiet vērā, ka jūsu domēna vārda beigās būs .bigcartel. Ja vēlaties pielāgotu domēnu, jums būs jājaunina uz apmaksātu plānu.
Mobilais / atsaucīgais veikalsLai gan Big Cartel nepiedāvā daudz tēmu, tās visas ir pilnībā atsaucīgas un draudzīgas mobilajām ierīcēm. Klienti var ne tikai iepirkties no jebkuras ierīces, bet arī pārvaldīt savu veikalu, izmantojot jebkuru mobilo ierīci.
Produktu pievienošanaVienkārši noklikšķiniet uz cilnes Produkts un ievadiet visu nepieciešamo informāciju. No viena ekrāna varat uzrakstīt aprakstu, iestatīt nosūtīšanu un cenu noteikšanu, kā arī pievienot attēlus. Viss nepieciešamais atrodas vienā vienkāršā lapā. Šeit varat arī kontrolēt visas produktu parādīšanas iespējas. Uzskaitiet preces kā “Drīzumā” vai reklamējiet krāsu un izmēru opcijas. Ir tikai pietiekami daudz produktu parādīšanas iespēju, kas palīdzēs jums pārdot, nekļūstot pārāk milzīgam.
Lietotņu integrācijaBig Cartel piedāvā iespaidīgu lietotņu veikalu, kas ļauj ērti integrēt trešo personu programmas. Jūs meklējat pēc atslēgvārda, lai atrastu pareizos rīkus. Jebkuras jaunas lietojumprogrammas integrēšana prasa tikai dažus klikšķus.
Integrācija ar eBay un AmazonLai gan Big Cartel ir e-komercijas platforma, tās darbības jomas un fokusa dēļ to bieži salīdzina ar Etsy. Tas padara to vairāk par sāncensi citām populārām pārdošanas platformām. Tādēļ nav viegli vai acīmredzami citu pārdošanas programmu integrēšanas veidu.
Satura pārvaldībaLapu un produktu pievienošana un pārvaldīšana nevarētu būt vienkāršāka. Lai gan daži var uzskatīt, ka Lielā karteļa būtisko īpašību kopums ir trūkums, galu galā tie ir domāti, lai viss būtu vienkāršāk. Jūs nepārspīlēs ar iespējām. Tiklīdz atverat informācijas paneli, jūs precīzi zināt, kur doties, lai veiktu noteiktus uzdevumus.
Hostings un drošībaBig Cartel piedāvā savus hostinga pakalpojumus, kas ir nopelnījuši reputāciju par ātru ielādes laiku un uzticamu veiktspēju. Jūsu kontā būs arī SSL šifrēšana un visas priekšrocības, kas saistītas ar jūsu izvēlēto maksājumu nodrošinātāju. Lai gan lielā kartelis neiet pāri un ne tikai, lai nodrošinātu maksimālu drošību, tomēr ir daudz aizsardzības.
Joslas platums un krātuveLielākā daļa iepirkumu grozu programmu reklamē joslas platumu un uzglabāšanas iespējas. Big Cartel cenu paketes atdala pēc tā, cik produktus un attēlus varat pievienot. Labā ziņa ir tā, ka jums nevajadzēs uztraukties par pārsnieguma maksām vai jebkādām slēptām maksām, kas saistītas ar lietošanu.
Dublējumi un vietņu eksportēšanaIr dažas eksportēšanas iespējas, kas saistītas ar lielo karteli, kaut arī varbūt ne tik daudz, cik jums varētu patikt. Ja izvēlēsities pārslēgties uz citu iepirkšanās platformu, varēsit eksportēt pasūtījuma informāciju.
Maksājumu apstrādeJums ir divas iespējas: PayPal un Stripe. Dažas platformas piedāvā simtiem iespēju, taču lieliem karteļiem uzņēmumiem šīs opcijas nav vajadzīgas. Klienti var droši norēķināties, izmantojot kredītkartes un debetkartes, vai izmantojot PayPal kontu, iesūdzot PayPal un Stripe. Abiem pārstrādātājiem ir arī augsta reputācija attiecībā uz drošību. Starp abiem pakalpojumu sniedzējiem tiks segtas visas jūsu bāzes.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiLietotņu veikals piedāvā daudz iespēju, lai paplašinātu iepirkumu groza funkcionalitāti. Jūs varat sadarboties ar dažiem galvenajiem nosaukumiem un piedāvāt klientiem ērtu iepirkšanās pieredzi.
Pasūtījumu vadībaAtkal, Big Cartel nodrošina visus nepieciešamos rīkus, kas jums būs nepieciešami. Varat izsekot pasūtījumiem un izdrukāt etiķetes. Par katru pasūtījumu ir arī viegli iestatīt e-pasta paziņojumus. Tas ļauj sazināties ar klientiem un saņemt pasūtījumu atjauninājumus.
Krājumu vadībaRacionalizētajā informācijas panelī bija skaidri redzama informācija par krājumiem. Varat arī pielāgot produktu displejus, lai parādītu aprakstu “Coming Soon” vai “Out of Stock”. Paziņojumi pa e-pastu brīdinās, kad līmenis ir zems, lai veikalu labāk pārvaldītu.
Pamesti ratiņiViena noderīga funkcija, kuras ievērojamā mērā trūkst Big Cartel, ir pamesta groza atkopšana. Lielākajai daļai uzņēmumu tas ir svarīgs rīks. Tomēr, iespējams, Big Cartel to ir izlaidis, jo tas vienkārši nav tik piemērots to veikalu tipam, kurus tie apkalpo.
PCI sertificētsLai gan Big Cartel nepiedāvā plašu maksājumu vārteju sarakstu, gan PayPal, gan Stripe ir PCI sertificēti. Jūsu klienti var justies pārliecināti, ka jebkura personiskā un finanšu informācija ir aizsargāta. Tas arī palīdzēs jūsu veikalam izskatīties profesionālāk.
Nodokļi un kuģniecībaPievienojot produktu, jūs varat iestatīt nodokļu un piegādes iespējas. Šī informācija tiks automātiski aprēķināta izrakstīšanās laikā. Šī procesa automatizēšana nodrošina precizitāti un atbrīvo laiku no darba izstrādājumu izveidē.
Sūtījumu izsekošanaLai izsekotu sūtījumus, jums atliek tikai iestatīt un izvēlēties nosūtīšanas statusa opciju. Tas ļaus jums redzēt, vai produkti ir nosūtīti, un skatīt izsekošanas informāciju. Izmantojot mobilo vietni, jūs pat varat pārbaudīt sūtījumus no sava tālruņa.
Mārketinga un prognozēšanas iespējasJa vēlaties ieguldīt ievērojamas pūles savas vietnes mārketingā, jums būs jāapmeklē lietotņu veikals. Turpmāk jūs varēsit pievienot emuāru un biļetenu iespējas. Lielā karteļa Facebook ir gatavs, taču, iespējams, vēlēsities pievienot arī citas sociālo mediju platformas, lai plašāka klientu informēšana būtu pieejama. Viena no platformu SEO rīku problēmām ir tā, ka var būt grūti mainīt URL. Katru reizi, pievienojot produktu, tiks izveidots pielāgots URL. Tomēr, aizstājot produkta nosaukumu, nav tik vienkārši mainīt arī URL. Tas var ievērojami ietekmēt meklētājprogrammu klasifikāciju.
Dāvanu sertifikāti, piedāvājumi vai kuponiMaksas Big Cartel versijas ļauj piedāvāt piedāvājumus un atlaides. Akciju izveidei ir veltīta visa cilne. Tas ir ideāls veids, kā reklamēt savus produktus un gūt labumu brīvdienās un citos īpašos gadījumos.
Iebūvētās akcijasPoga Atlaide administratora informācijas paneļa izvēlņu joslā ļauj jums izmantot reklāmas rīkus. Jūs varat piedāvāt atlaidi jauniem produktiem, izveidot tirdzniecību svētku laikā un citos pasākumos, kā arī daudz ko citu. Lielā karteļa dēļ jūs varat ātri un ērti tirgot savus produktus.
Vietņu statistikaRunājot par vietņu pārskatiem, varat apskatīt daudzveidīgu informatīvo statistiku. Jūsu informācijas panelī parādīsies:
 • Skatītākie produkti
 • Vietnes, kas novirza uz jūsu veikalu
 • Meklēšanas vienumi, kas noveda pie jūsu veikala
 • Apmeklējumu skaits

Ja vēlaties vēl sīkāku informāciju, varat viegli integrēt Google Analytics.

Plāni & Cenu noteikšana

Ir tikai jēga, ka šāda atvērta programma nāk ar pieejamu cenu zīmi. Lietotāji var izvēlēties no vairākām cenu paketēm, kurām ir dažādas iespējas.

Zelts – bez maksas

Viss, kas jums nepieciešams, lai reģistrētos un izveidotu vietni, ir e-pasta adrese. Bezmaksas versijai ir daži ierobežojumi. Jums būs iestrēdzis .bigcartel URL, un katram produktam varēsit pievienot tikai piecus produktus ar vienu attēlu. Turklāt, lai gan jūs varat veikt pielāgotas rediģēšanas, izmantojot CSS, jums nebūs piekļuves HTML.

Platinum – USD 9,99 mēnesī

 • 25 produkti
 • Pieci attēli / produkts
 • Vietņu statistika
 • CSS un HTML piekļuve
 • Inventāra uzskaite
 • Pielāgots URL
 • Atlaižu kodi

Dimants – USD 19,99 mēnesī

 • Visas Platinum plāna funkcijas
 • 100 produkti
 • Pieci attēli / produkts

Titāns – USD 29,99 mēnesī

 • Visas plāna Platinum un Diamond funkcijas
 • 300 produkti
 • Pieci attēli / produkts

Kā redzat, vislielākā atšķirība starp cenu plāniem ir pievienoto produktu skaits. Ja jūs tikko sākat darbu, vienmēr varat jaunināt plānus, pievienojot produktus. Tomēr jūs varat pāraugt lielo karteli. Ja jūs sasniedzat punktu, kurā jums jāpievieno vairāk nekā 300 produktu, jums būs jāatrod jauna platforma.

Lielākoties Big Cartel cenu paketes atbilst konkurentiem. Liela atšķirība ir tā, ka Lielajā kartelī nav daudz zvanu un svilpienu.Ja izvēlēsities paketi Titāns, jūs maksāsit apmēram tāpat kā jūs strādātu ar lielāku pakalpojumu sniedzēju, kas ietver vairāk rīku un izaugsmes iespējas.Tomēr, ja esat mākslinieks, varat justies labāk, strādājot ar platformu, kas ir paredzēta tieši jums.

Klientu atbalsts

Big Cartel piedāvā diezgan ierobežotu klientu atbalstu. Lai gan jūs varat tos sasniegt pa e-pastu no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 18:00. EST, viņi nepiedāvā atbalstu pa tālruni vai tiešsaistē. Jūs nevarēsit paļauties uz diennakts atbalstu, un vislabākā iespēja nedēļas nogalēs sazināties ar kādu ir caur viņa Twitter kontu. Tas nozīmē, ka jums nevajadzētu gaidīt tūlītēju atbildi un tūlītēju palīdzību problēmu risināšanā.

Lielāko daļu laika vislabāk ir apmeklēt viņu palīdzības lapu. Diemžēl pat šī joma ir nepietiekama. Ievadiet dažus meklēšanas vienumus, un jūs ātri uzzināsit, ka raksti nav precīzi. Jums, iespējams, paveicas atrast video apmācību, kurā ir apskatīts jūsu jautājums, taču tas ne vienmēr notiek.

Lielā karteļa vietnē ir kopienas sadaļa, taču tā nav jūsu parastais lietotāju forums. Tā vietā tas piedāvā lietotāju veikalus un izceļ māksliniekus. Ja Big Cartel gatavojas piedāvāt ierobežotu klientu atbalstu, ir jēga tikai tad, ja tie veicina kopienas forumus, kur lietotāji var palīdzēt citam. Pagaidām tas vēl nav ieviests.

Ja sūtāt e-pastu atbalsta personālam, sagaidiet, ka atbilde būs jāgaida apmēram 24 stundas. Tas var justies kā mūžība, it īpaši, ja jūsu veikals nedarbojas un jūs zaudējat pārdošanas apjomus. Klientu atbalsts acīmredzami ir tāds, kurā ir daudz uzlabojumu.

Lietošanas ērtums

Big Cartel ir ļāvis ļoti viegli sākt darbu. Reģistrēšanās prasa tikai pāris minūtes, un tad jūs varat doties uz savu informācijas paneli un izvēlēties motīvu. Turpmāk sānjoslas izvēlnes palīdzēs jums pievienot produktus, saturu un attēlus. Redaktors nav vilkšanas un nomešanas, bet tas joprojām ir lietotājam draudzīgs. Varat pievienot lapas, praktiski jebkuru vietnes aspektu, un visus ar pasūtījumiem apstrādāt no viena viegli naviģējama informācijas paneļa.

Bezmaksas plānā ir iekļauta piekļuve CSS, taču, lai rediģētu HTML, jums būs jāpiesakās uz apmaksātu plānu. Ja zināt kodu, jūsu vietnei nav nekādu ierobežojumu.

Secinājums

Vai Big Cartel ir pareizā izvēle jūsu tiešsaistes veikalam?

Ja esat mākslinieks, mūziķis vai amatnieks, tad Big Cartel tika radīts jums. Tas ļauj ātri un ērti izveidot veikalu un sākt pārdošanu. Lai izveidotu vienkāršu vietni, jums nav jāuztraucas par pieskaitāmām izmaksām, slēptām maksām vai profesionāļu pieņemšanu darbā. Iesācēji bez jebkādas dizaina pieredzes var pielāgot vietni un reklamēt savus produktus.

Iemesli izvēlēties lielo karteli pār citiem puišiem

Liela karteļa ir pareiza izvēle, ja jūs novērtējat lietošanas vienkāršību un vienkāršību. Visa programma ir pilnveidota, taču tajā ir pietiekami daudz līdzekļu, lai palīdzētu vadīt profesionālu veikalu. Koncentrējieties tikai uz nepieciešamajām lietām un izbaudiet lietotāja interfeisu, kurā ir viegli orientēties un pārvaldīt.

Salīdzināt

Lielais kartelis

89

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map