LemonStand pārskats 2016


LemonStand

Apmeklējiet vietni

9.2


AWA rādītājs

LemonStand

LemonStand tika izlaists 2010. gadā. Bet pašreizējā versija radikāli atšķiras no sākotnējā produkta. Tā sākās kā salīdzinoši dārga lejupielādējama programmatūra. Kopš tā laika tas ir kļuvis par tīmekļa e-komercijas iepirkumu grozu, kura mērķis ir uzņēmumi, kas piedzīvo strauju izaugsmi. Tagad tā ir pieejama cena tiem, kam nepieciešams pielāgojams e-komercijas risinājums. Zemāk izlasiet mūsu LemonStand pārskatu.

Plusi

 • Viegla integrācija
 • Neierobežotas produktu iespējas
 • 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Elastīgas kategorijas

Mīnusi

 • Dārga cena
 • Nav piemērots maziem veikaliem

Pārskats

 • Vietne: www.LemonStand.com
 • Galvenā mītne: Skotsdeila, AZ
 • Dibināšanas gads: 2005. gads
 • Darbinieki: 50-100
 • Mitinātās vietnes: 2 000 000+
 • Kategorijas: Tīmekļa mitināšana
 • Pakalpojumi: Kopīgots, VPS un
 • Dedicated Serveri
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: Nav pieejams
 • Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Vissvarīgākais ir tas, ka LemonStand nav paredzēts iesācējiem. Lai gan iesācējs varēs izveidot veikalu, vietnes pielāgošanai vajadzīgas tehniskas zināšanas un kodēšanas pieredze. Dažiem uzņēmumiem tas nozīmē izstrādātāja algošanu koda izveidošanai. Ja jūsu bizness var ieguldīt profesionālā izstrādātājā un jums nav laika rīkoties ar vietnes dizainu, tad LemonStand tas ir lielisks risinājums. Tam ir pilns pielāgošanas iespēju klāsts. Tas vien padara to par vienu no labākajām iepirkumu grozu platformām tirgū.

Standarta funkcijas ietver:

 • Atvērta API pilnībā pielāgojamajai vietnei
 • Nav darījumu maksas
 • Pilnībā pielāgojams ātri augošiem uzņēmumiem
 • Neierobežots produktu klāsts visiem cenu plāniem
 • Pielāgota SSL
 • SEO un mārketinga rīki

LemonStand mērķauditorija

Salīdzinot ar citiem pieejamajiem iepirkumu groziem, LemonStand ir visas funkcijas, kuras jūs varētu vēlēties. Tas ir unikāls ar to, ka tas ļauj pilnībā piekļūt programmatūras kodēšanai. Jūs varat praktiski integrēt tirgū pieejamu lietotni vai dizainu un pielāgotu lietotni. Pielāgošanai nav ierobežojumu. Arī LemonStand ir izstrādāts, lai ātri pielāgotos un augtu, paplašinoties jūsu uzņēmumam. Tā nepārspējamā mērogojamība ļauj to izturēt ar strauju izaugsmi.

Tehniskie ierobežojumi

LemonStand ir pilnībā mitināta SaaS programma, kuras darbībai nepieciešams internets. Vislabāk šī platforma darbojas ar ātru interneta savienojumu un jaunāko atjaunināto programmatūru. Jebkuram mūsdienu biznesam šīm prasībām nevajadzētu būt grūtībām.

Jūsu konta atcelšana

Visi plāni ir pieejami, noslēdzot līgumu uz mēnesi. Jūs varat jebkurā laikā atcelt līgumu. Jums nav jāuztraucas par ilgtermiņa līguma slēgšanu.

LemonStand reputācija

Tagad, kad LemonStand ir pārgājusi uz mākoņa versiju, cilvēki atgriežas vēlreiz. Reakcija uz izmaiņām ir bijusi pozitīva. Viņiem ir augsta reputācija, kas padara drošību par galveno prioritāti un pastāvīgi papildina jaunas funkcijas. Izskatās, ka LemonStand turpinās uzlabot un apmierināt klientu mainīgās vajadzības.

Balvas

Lai gan LemonStand nav vedis vērā nevienu nozīmīgu balvu, ir vērts pieminēt, ka platforma atbalsta uzņēmumus vairāk nekā 20 valstīs.

Kāpēc izvēlēties LemonStand e-komercijas programmatūru?

LemonStand spēs sekot līdzi jūsu strauji augošajam biznesam un piedāvās pilnībā pielāgojamu platformu. Tas arī ļauj jums pielāgot katru vietnes detaļu. Vienkārši paturiet prātā, ka jums, iespējams, būs jāalgo izstrādātājs.

Galvenās iezīmes

 • Pielāgotu pasūtījumu statusi
 • Pielāgojiet dizainu
 • Automātiski e-pasti
 • Vietnes plaša SSL
 • Pielāgoti vietrāži URL
 • Mobilam draudzīgs
 • Vairāki maksājuma veidi
 • Bitcoin integrācija
 • Atsaucīgas motīvi
 • ShipStation integrācija
 • Vienas lapas izrakstīšanās
 • Izstrādātāju rīks LemonSync

Nozares ekspertu spriedums par LemonStand

e-komercijas PlateformŠķiet, ka eksperti joprojām ir nedaudz skeptiski un vilcinās saukt LemonStand par daudz uzslavām. Kritiķi novērtē vispārējo un administratora saskarnes dizainu, taču uzskata, ka atsevišķas funkcijas ir mulsinošas. Produktu pievienošana, nodokļu likmju precizēšana un ikdienas darbu veikšana ietver tik daudz iespēju, ka var būt grūti izdomāt, ko tie visi nozīmē.

Vairāki eksperti arī ātri norādīja, ka LemonStand komplektācijā ir tikai apmēram ducis bezmaksas veidņu, un tam trūkst vilkšanas un nomešanas redaktora. Lai gan tas noteikti ir taisnība, LemonStand neaprēķina sevi kā programmu, kas paredzēta iesācējiem. Jums jāzina, ka LemonStand ir nepieciešams zināms daudzums kodēšanas zināšanu. Tas palīdz tai būt vienai no mērogojamākajām iespējām tirgū, bet arī nozīmē, ka tā nebūt nav domāta visiem.

Starp ekspertiem, kuri aplūkoja LemonStand no paredzētās auditorijas perspektīvas, pārskati bija kvēlāki. Kas attiecas uz mērogojamību, LemonStand ir patiesi iespaidīgs. LemonStand ir pilnībā spējīgs augt kopā ar jūsu biznesu un aizvest jūs no neliela uzņēmuma dibināšanas līdz starptautiskam vadītājam. Daži eksperti prognozē, ka LemonStand kļūs par arvien populārāku iespēju, kad viņi zaudēs savu veco reputāciju un pastiprinās mārketinga pasākumus.

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes

Atkal nav daudz informācijas pat tad, ja runa ir par pozitīvu lietotāju pieredzi. Ātri apskatot vietni LemonStand, var lepoties ar plašu atpazīstamu zīmolu sarakstu, kuri izmanto programmu. Zippo, Bose un Sweet Maria visi izmanto LemonStand, lai darbinātu savas vietnes. Lai gan jums vienmēr vajadzētu ņemt jebkuru pašreklāmas materiālu ar sāls graudu, tas tomēr parāda, ka LemonStand ir mērogojams un spējīgs darboties lielos uzņēmumos.

Vēl viens acīmredzams LemonStand ieguvums ir tas, ka tas ir pilnībā pielāgojams. Ja jūs zināt HTML vai jums ir resursi, lai nolīgtu tīmekļa dizaineru, varat izveidot profesionālu un pievilcīgu veikalu, kuru ar lepnumu parādīsit.

Un, lai arī patērētāji var lēnām pāriet uz jauno LemonStand versiju, tā ir viena no nedaudzajām platformām, kas piedāvā atsaucīgu dizainu. Tikai šīs funkcijas dēļ ir vērts meklēt otru reizi.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības

Godīgi sakot, tīmeklī nav daudz pļāpāšanas par LemonStand. Daļēji tas varētu būt saistīts ar diezgan drūmo ieviešanu, kas notika 2010. gadā. Tajā laikā tā bija dārga, uz licencēm balstīta programmatūra, kas bija pilna ar trūkumiem. Kopš tā laika tas ir kļuvis par izplatītāku tīmekļa risinājumu, kas ietver ikmēneša abonēšanas plānu.

Šķiet, ka daudzi negatīvi tiešsaistes pārskati no patērētājiem attiecas uz sākotnējo programmas versiju. Tas noteikti var radīt nepareizu iespaidu, iespējams, kavēja izaugsmi.

Labā ziņa ir tā, ka izstrādātāji diezgan ātri ķērās pie tā, ko klienti vēlējās no e-komercijas platformas, un mainīja modeli. Iespējams, ka lielākā pašreizējā sūdzība ir tāda, ka programma joprojām ir mainīgā stāvoklī. No LemonStand var gaidīt lielas lietas; jums, iespējams, vienkārši jābūt mazam pacientam.

Dizains & Pielāgošana

Pašlaik, LemonStand piedāvā desmit bezmaksas motīvus. Katru motīvu var pielāgot atbilstoši sava zīmola logotipam un krāsām. Veikt šīs mazās izmaiņas ir samērā viegli. Tomēr, pārsniedzot pamatapstākļus, būs nepieciešama izstrādātāja palīdzība. Labā ziņa ir tā, ka bezmaksas tēmas ir ļoti modernas un pievilcīgas. Tie ļaus jums izveidot veikalu tikai dažu minūšu laikā. Arī katra bezmaksas tēma ir paredzēta, lai palīdzētu izcelt dažādus produktus, kas var palīdzēt sašaurināt izvēli.

LemonStand izlaiž tieši virs premium tēmas opcijas un dod iespēju strādāt kopā ar dizaineru. Tas ir labākais veids, kā rūpēties par viņu atvērto API un pilnībā pielāgojamām vietnēm. Citas dizaina iespējas ietver:

 • LemonStand tīmekļa dizaina pakalpojumu pirkšana
 • Iznomājot LemonStand apstiprinātus dizainerus
 • Jūsu dizainera pieņemšana darbā.

Jebkurā gadījumā paturiet prātā, ka tās būs ievērojamas izmaksas. Izstrādātāja algošana visiem uzņēmumiem nav pieņemama pieeja.

Vietņu veidotāja saskarne

Informācijas panelis ļauj izmantot HTML un CSS, lai veiktu kodēšanas izmaiņas. Aizmugurējā programma ir līdzīga WordPress, taču, vēl jo vairāk, lietotājam draudzīga. Lielas pogas un ikonas palīdz pārvietoties starp cilnēm. Produktu un satura pievienošana datu ievadīšanai prasa tikai dažas minūtes. Ir pat ātrā saite, kas ļauj uzreiz pārslēgties starp priekšpusi un aizmuguri. Lietas nekļūst sarežģītas, kamēr nevēlaties veikt pielāgotas izmaiņas.

Mobilo vietņu veidošana

Katra tēma ir mobilajām ierīcēm draudzīga un pilnībā atsaucīga. Jums nav jāuztraucas par atsevišķas vietnes izveidi mobilajām ierīcēm. Klienti var iepirkties no jebkuras ierīces. Jūsu vietne izskatīsies lieliski jebkura izmēra ekrānā.

Sociālās koplietošanas integrācija

Ir ļoti viegli sinhronizēt savus sociālo mediju kontus ar jauno vietni. LemonStand ir gatavs ar daudziem mārketinga instrumentiem. Varat arī izvēlēties integrēt jebkuru programmu.

Projektēšanas pakalpojumi

Lai uzzinātu vairāk par LemonStand dizaina pakalpojumiem, sazinieties ar uzņēmumu tieši. Viņi savienos jūs ar dizaineru un sniegs jums pielāgotu cenu.

Iespējas & Rīki

Iezīme
Pārskats
Tiešsaistes veikala iestatīšanaIzmantot bezmaksas motīvu veikala iestatīšanai nevarētu būt vienkāršāk. Jūs varat sākt darbu tikai dažās minūtēs. Tomēr pielāgota veikala izveidošana var būt laikietilpīgāka. Tas prasa gan tehniskas, gan kodēšanas zināšanas.
Joslas platums un krātuvePievienojiet tik daudz produktu, cik vēlaties. Baudiet neierobežotu krātuvi un joslas platumu ar katru cenu paketi.
Iepirkumu groza spraudņi un papildinājumiLemonStand ir izveidots tā, lai būtu saderīgs ar jebkuru spraudni tirgū. Vietnes pielāgošanai nav ierobežojumu. Izbaudiet piekļuvi dažām no populārākajām programmām tirgū.
Pasūtījumu vadībaIeviesiet jebkuru pasūtījumu pārvaldības funkciju. Pat šo jūsu vietnes aspektu var pilnībā pielāgot.
Krājumu vadībaBaudiet pilnīgu krājumu kontroli un zemu krājumu brīdinājumus. Jebkuras funkcijas, kas nav standarta, var viegli integrēt.
Sūtījumu izsekošanaIzvēlieties piegādes iespējas, kas jums patīk vislabāk,
CRM funkcijasDebesis ir robeža. Jūs varat ātri risināt klientu problēmas. Labākam pakalpojumam integrējiet dažādas pielāgotas funkcijas. Jūs varat iekļaut iesniegšanas biļešu sistēmas un atbildes uz e-pastu. Daudzus rīkus var pilnībā automatizēt, lai tos ērti lietotu.
Veidnes un motīviIr desmit bezmaksas motīvi, kas palīdzēs jums sākt. Šis skaitlis noteikti pieaugs, jo LemonStand atrodas pastāvīgā izaugsmes stāvoklī. Pieejamie motīvi ļauj ērti pievienot savu logotipu, mainīt krāsu shēmu un veikt nepieciešamās izmaiņas. Lai izpētītu visu savas vietnes potenciālu, jums būs jāalgo izstrādātājs ar kodēšanas pieredzi.
Integrācijas un papildinājumiLemonStand ir ļoti savietojams ar lietotņu integrāciju un papildinājumiem. Citas e-komercijas iespējas sadarbojas tikai ar noteiktām programmām un pakalpojumu sniedzējiem. LemonStand nodrošina piekļuvi visam papildinājumu klāstam.
Mobilā e-komercijaJūsu vietne būs pilnībā atsaucīga un draudzīga mobilajām ierīcēm. Klienti var ērti iepirkties no jebkuras ierīces. Jūs varat pārvaldīt savu veikalu, izmantojot mobilo ierīci.
Tīmekļa mitināšanaIzmantojot LemonStand, jums būs jāiegādājas domēns no trešās puses pakalpojumu sniedzēja. Lielākā daļa platformu ļauj iegādāties pielāgotu URL tieši informācijas panelī. Labā ziņa ir tā, ka LemonStand nodrošina pilnībā mitinātu pakalpojumu. Jums nav jāuztraucas par serveru darbību.
EmuāriViņu gaidāmo funkciju sarakstā ir iebūvēts emuārs. Tikmēr jūs varat pievienot WordPress emuāru, lai sasniegtu klientus.
Aplikāciju veikalsApmeklējiet lapu LemonStand integrācijas, lai skatītu un lejupielādētu plašu lietotņu klāstu.
SEO un mārketingsVienkārši mainiet SEO informāciju produktu lapās un atjauniniet informāciju dažu sekunžu laikā. Izbaudiet arī piekļuvi jaunākajiem mārketinga rīkiem, izmantojot iebūvētās funkcijas un pieejamo integrāciju.
BiļeteniSūtiet regulārus biļetenus. Sastādiet adresātu sarakstu un reklamējiet produktus, izmantojot e-pasta mārketinga rīkus. Izvēlieties labāko programmu, kas piemērota jūsu vajadzībām.
Drošības līdzekļiJūsu datu aizsardzībai LemonStand izmanto 36 globālos serverus. Katrā lapā tiek piedāvāts lieks dizains un SSL šifrēšana.
PCI sertifikācijaLemonStand joprojām kļūst par PCI sertificētu. Tomēr viņi ātri pārliecina klientus, ka viņu aizsardzība atbilst un pārsniedz PCI standartus. Viņi neuzglabā nekādu informāciju par klientiem, un tīkls tiek pastāvīgi uzraudzīts. Būtu tikai laika jautājums, pirms viņi saņems galīgo apstiprinājumu.
Satura veidošanaJa esat pazīstams ar WordPress, jūs varēsit ātri pievienot saturu.
Dāvanu sertifikātiKatrs cenu plāns ļauj jums pārdot dāvanu sertifikātus. Varat arī izveidot kuponus un atlaižu kodus.
Maksājuma iespējasJums būs jāizmanto trešās puses procesors. API to padara salīdzinoši vieglu. Atbalstītajos maksājumu vārtejos ietilpst:
 • PayPal
 • Google Checkout
 • Braintree
 • SagePay
 • WorldPay
Nodokļu un piegādes kalkulatoriAprēķiniet likmes un galīgās cenas, izmantojot iebūvētos rīkus.
ZiņojumiLemonStand nodrošina daudz atskaites rīku. Krāsaini grafiki palīdzēs vizualizēt savu sniegumu. Katru reizi, atverot informācijas paneli, varat apskatīt pielāgotu pārskatu. Koncentrējieties uz metriku, kas jums ir vissvarīgākā. Vietņu statistika: uzlabotā analītika ir iebūvēta LemonStand. Tomēr vietnes darbības uzlabošanai vienmēr varat pievienot citas programmas.
Vietņu statistikaUzlabotā analītika ir iebūvēta LemonStand. Tomēr vietnes darbības uzlabošanai vienmēr varat pievienot citas programmas.

Plāni & Cenu noteikšana

Izmantojiet 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai izmēģinātu programmu pirms pirkšanas. Maksājiet katru mēnesi vai saņemiet atlaidi, lai samaksātu par visu gadu iepriekš.

Pieejamākā pakete sākas plkst USD 49 mēnesī. Tas ir paredzēts jauniem uzņēmumiem. Tas ļauj 200 simti pasūtījumu mēnesī.

Papildu cenu paketē plānots iekļaut:

Profesionāls par USD 99 mēnesī

 • 400 pasūtījumi mēnesī
 • Standarta e-pasta atbalsts
 • Digitālo produktu tirdzniecība

Izaugsme par 199 USD mēnesī

 • Visas standarta iespējas
 • 1000 pasūtījumi mēnesī
 • Vairumtirdzniecības iespējas
 • Premium e-pasta atbalsts

Piemaksa par USD 599 mēnesī

 • Visas augšanas iezīmes
 • 5000 pasūtījums mēnesī
 • Veltīts panākumu treneris
 • Izcils e-pasta un tālruņa atbalsts

Uzņēmumiem ar vairāk nekā 5000 pasūtījumiem mēnesī izvēlieties uzņēmuma plānu. LemonStand izveidos pielāgotu plānu atbilstoši jūsu vajadzībām. Sazinieties ar viņiem, lai uzzinātu nosacījumus.

LemonStand cenu plāni ir dārgāki nekā citas platformas. Tomēr nav darījumu vai slēptu maksu. Jūsu ikmēneša rēķins vienmēr būs vienāds.Turklāt, salīdzinot cenas, jums jāņem vērā mērķauditorija. LemonStand ir paredzēts uzņēmumiem, kuri ātri aug. Visbeidzot, neierobežotas iespējas ir vērts papildu naudu.

Klientu atbalsts

Ir jēga, ka LemonStand būtu izcili klientu apkalpošana. Visa viņu biznesa modeļa pamatā bija pārņemšana, kad straujo izaugsmi ietekmē uzņēmumi. Viņi ir pieredzējuši eksperti problēmu risināšanā.

Jūs varat sazināties ar klientu atbalstu pa tālruni vai e-pastu. Jauninātie pakotņu plāni ietver vēlamo atbalstu. Lai gan ar standarta atbalstu, jūs varat sagaidīt atbildi uz e-pasta pieprasījumu dažu minūšu laikā. Un mēs nerunājam par vispārēju formas atbildi. Jebkurā atbildē tiks sniegta detalizēta informācija par jūsu problēmu.

Varat arī mēģināt sasniegt viņus, izmantojot viņu sociālo mediju kontus. LemonStand nepiedāvā tiešraidi. Iespējams, ka tas drīz tiks pievienots. Citi noderīgi avoti ir:

 • BUJ un atbalsta dokumentācija
 • Lietotāja rokasgrāmatas
 • Uzņēmuma emuārs

Runājot par stabilu klientu apkalpošanu, jūs patiešām nevarat prasīt neko vairāk.

Lietošanas ērtums

Platformas informācijas panelis ir labi izstrādāts. Veikala sākšana prasa tikai minūtes. Uzņēmumi var integrēt jebkurus papildinājumus. Šajā ziņā, LemonStand neapšaubāmi ieņem augsto vietu attiecībā uz lietošanas vienkāršību. Iesācēji varēs pārvietoties aizmugures logā. Iestatīšanas rokasgrāmatā vienmēr ir sniegtas pakāpeniskas instrukcijas. Tēmas ir pat pietiekami izskatīgas, lai patstāvīgi stāvētu bez daudzām izmaiņām.

Vietņu pielāgošana prasa vairāk ekspertu zināšanu. Jums būs vai nu pašam jākodē vietne, vai arī jāalgo izstrādātājs. LemonStand nepārprotami ir paredzēts pieredzējušākai auditorijai. Izstrādātāji ir palielinājuši atsauksmes par LemonStand. Viņi var piekļūstiet atvērtai API un izmantojiet HTML vai CSS, lai veiktu izmaiņas.

Kopumā LemonStand ir ļoti draudzīgs lietotājam. Atšķirība ir tā, ka tā nav domāta iesācējiem, kuri vēlas vilkt un nomest redaktoru. LemonStand ir vērsta uz konkrētiem uzņēmumiem. Iesācējiem ar ierobežotiem līdzekļiem jāapsver citas iespējas.

Ja jūs zināt kodēšanu, jums patiks lietotāja pieredze. LemonStand nodrošina lieliski izskatīgu informācijas paneli. Lielas pogas un ikonas norāda ceļu. Iegādājoties LemonStand pareizo iemeslu dēļ, jūs esat pārliecināts, ka esat apmierināts.

Secinājums

Vai LemonStand ir pareizā izvēle man??

LemonStand ir pareiza izvēle, ja:

 • Jums jau ir izveidots bizness
 • Jums ir nauda, ​​lai nolīgtu izstrādātāju
 • Jūsu bizness aug pārāk strauji, lai jūs varētu rīkoties
 • Jūs vēlaties izcilu klientu apkalpošanu
 • Jūs vēlaties, lai varētu pielāgot visus savas vietnes aspektus

Kopumā LemonStand ir lieliska iepirkumu grozu platforma. Tas nodrošina plašu funkciju klāstu un ir pilnībā pielāgojams. Tikai atceraties, ka tas nav domāts iesācējiem.

Salīdzināt

LemonStand

92. lpp

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusija

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map