Lauku sētas pārskats 2016


lauku mājas ferma

Apmeklējiet vietni

8.7


AWA rādītājs

lauku mājas ferma

Homestead ir rentabls tiešsaistes vietņu veidotājs ar senu vēsturi (agrāk Intuit). Uzņēmumam ir reputācija kā vienam no pirmajiem uzņēmumiem (kopš 1996. gada), kurš piedāvā veidņu balstītas personiskās un biznesa vietņu veidošanas burvjus. Līdz šim uzņēmumam ir vairāk nekā 12 miljoni lietotāju. Zemāk lasiet mūsu Homestead pārskatu.

Plusi

 • Vietnes celtnieks pieredzējis kopš 1996. gada
 • Satura un komponentu pievienošanas un rediģēšanas vienkāršība
 • Cenā iekļautas attēlu galerijas
 • Izmaksu ziņā efektīva 5,99 ASV dolāru sākuma pakete vienkāršām vietnēm
 • Viss iekļauts domēna vārds un tīmekļa mitināšana
 • Lieliska klientu atbalsta sistēma, emuārs un forumi

Mīnusi

 • Novecojušas veidnes
 • Nepieciešamas vienkāršākas, izmaksas iekļaujošas mobilitātes iespējas
 • Sākuma pakete piedāvā tikai dažas lapas un tikai 25 MB tīmekļa vietņu mitināšanas krātuvi
 • Nespēja eksportēt vietni citam pakalpojumu sniedzējam
 • Pēc vienas izvēles nav iespējas viegli nomainīt veidnes

Pārskats

 • Vietne: www.homestead.com
 • Galvenā mītne: Burlingtona, MA
 • Dibināšanas gads: 1996. gads
 • Darbinieki: 130+
 • Kategorijas: Tīmekļa vietņu veidošanas programmatūra
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas

Izmantojot Homestead abonementu, izmaksas par vienkāršu vietni, kas nav e-komercija, ir pamatotas. Uzņēmumi, kuriem nepieciešama stabila e-komercija, tērēs daudz vairāk. Balstoties uz stabilu reputāciju, Homestead gadiem ilgi izmitina uzņēmumu īpašniekus. Negatīvās puses – lauku mājas veidnes ir mazliet novecojušas, un izmaksas, kas rodas, izstrādājot biznesu, kas paplašinās, ir augstas.

Homestead ir vispusīgs vietņu veidotājs, kam ir vairāk plusi nekā mīnusi. Homestead piedāvā dizaina platformu, kuru var pārvaldīt vairums datoru prasmīgu cilvēku, vai arī viņi jums to izstrādās. Uzņēmumam ir plašs klientu saraksts, kuri ir apmierināti ar saviem produktiem un pakalpojumiem. Lauku sēta ir vērts izpētīt jūsu biznesa vietņu vajadzības.

Kam tas ieteicams?

Homestead tīmekļa veidošana ir ieteicama mazo uzņēmumu īpašniekiem, uzņēmējiem un citiem, kas vēlas izveidot savu vietni. Uzņēmuma vietni bieži izmanto, lai tiešsaistē demonstrētu un pārdotu uzņēmuma produktus un pakalpojumus.

Vai ir kāda fokusa joma / specialitātes??

Homestead koncentrējas uz vienkāršu dizainu, lai piesaistītu auditoriju šodienas internetā. Uzņēmums nodrošina apmēram 2000 pielāgojamu tīmekļa lapu veidnes biznesa vietņu izveidošanai. Veidņu maiņai vai savu izstrādāšanai ir daži ierobežojumi.

Homestead piedāvā dažas biznesa zīmolu iespējas, lai pamanītu jūsu biznesu. Varat pievienot dažas sociālo mediju iespējas, piemēram, Twitter, Facebook, Pinterest un citas.

Šis tīmekļa veidotājs nodrošina dažus mārketinga rīkus un vietņu analīzi, lai jūs varētu izsekot vietnes trafikam. Maksājošie klienti katru dienu saņem klientu atbalstu savas vietnes izveidošanā. Saimniecības profesionāļi izstrādās arī vietni jums.

Kādas ir tehniskās specifikācijas / ierobežojumi??

Kad esat izveidojis kontu un izvēlējies Homestead dizaina veidni, jūs pielāgojat savas lapas ar logotipu, pievilcīgiem burtveidoliem, krāsām, attēliem un daudz ko citu. Ir simtiem attēlu, no kuriem izvēlēties, vai arī varat augšupielādēt savus. Tīmekļa lapu rediģēšana prasa nelielu praksi, taču tā kļūst vienkāršāka.

Ja jūsu uzņēmums pāriet no maza uz lielu, Homestead sākuma plānam ir daži ierobežojumi. Izmantojot šo plānu, jums ir tikai viena tīmekļa lapa un nulle apakšlapu. Jūs saņemsit tikai 25 megabaitus vietnes mitināšanas vietas. Ja izvēlaties veidni un pievienojat savus datus, tā neatbilst, ja izvēlaties citu veidni.

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

Izmantojot Homestead trīs atšķirīgos plānus, mērogojamības un izaugsmes iespējas ir pietiekamas. Tīmekļa vietņu mitināšanas telpa sākuma plānā ir ierobežota, bet otrā un trešā līmeņa plānos tā ir uzlabota. Trešās pakāpes plānā ir neierobežotas lapas, tas ir tas, kas vajadzīgs visvairāk paplašinošajiem uzņēmumiem.

Homestead piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu un konkurētspējīgu cenu vietnei. Gaidiet, ka maksāsiet vairāk par e-komerciju kopā ar tīmekļa mitināšanu un domēna pakalpojumiem. Homestead sākuma plāns kalpos mazam biznesam, kam nav nepieciešami pārdošanas komponenti. Homestead mazā biznesa plāns palīdzēs mazai e-komercijas vietnei, lai jūs varētu pārdot savas preces un pakalpojumus. Ja paplašināsities, jums būs nepieciešams Homestead biznesa plus plāns. Šis plāns piedāvā papildu tīmekļa mitināšanas vietu, neierobežotas lapas, meklētājprogrammu optimizāciju un citas iespējas un funkcijas. Jūs maksāsiet daudz vairāk par biznesa plus plānu.

Kad vietne ir izveidota un jūsu tīmekļa lapas ir izveidotas, Homestead iekļauj tīmekļa mitināšanu un domēna vārdu pakalpojumus, lai jūsu vietne būtu publiska. Tādā veidā par šiem pakalpojumiem nav jāslēdz līgumi ar citu uzņēmumu.

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

Trīs cenu plāni piedāvā uzņēmumiem to, ko viņi meklē sava veida biznesam. Ņemiet vērā, ka smalkajā drukā ir teikts, ka cenas, funkcijas un pakalpojumi var mainīties jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Kamēr Homestead sniedz paziņojumu “Nekādas saistības, atceliet to jebkurā laikā”, šķiet, ka nav minēts naudas atdošanas garantija..

Kāda ir viņu reputācija?

Tā kā Homestead pastāv jau kādu laiku, viņiem ir lieliska reputācija nozarē. Viņiem ir tūkstošiem vietņu, kas atrodas zem jostas. Tā kā arvien vairāk konkurentu iefiltrējas tīmekļa veidotāju telpā, Homestead paļaujas uz viņu pieredzi un atbalsta fona kā stiprumu.

Balvas & Kvalitātes sertifikāti

Lai gan Homestead gadu gaitā ir palīdzējis daudzu vietņu izveidē, tīmekļa vietnē nav acīmredzamu balvu vai sertifikātu rādītāju.

Kāpēc izvēlēties šo vietņu veidotāju?

Tiem, kas vēlas labi pamatotu vietni ar iespēju izveidot savu vietni vai paļauties uz konsultantu, kas palīdzēs attīstīt viņu vietni, Homestead ir stabila vēsture. Tā ir lieliska izvēle mazu uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas iesaistīties vai mācīties no Homestead konsultanta. Kā agrīnam pakalpojumu sniedzējam Homesteidam ir spēcīga sekošana. Ja vēlaties pieredzi, mantotās sistēmas un klientu atbalstu, Homestead var būt pareiza izvēle jūsu vietnes dizainam un mitināšanai.

Galvenās iezīmes

 • Pielāgotas veidnes 100 biznesa kategorijās
 • Bezmaksas bibliotēka ar vairāk nekā 1,1 miljonu fotogrāfiju
 • Firmas e-pasts
 • Domēna pārsūtīšana
 • Web eksperti iesaka unikālus domēna vārdus
 • Personalizēts domēns
 • Pilnīgs mārketinga komplekts
 • Vietnes kopiena
 • Video kopīgošana
 • Pielāgoti izvēlnes vienumi
 • Viesu grāmatas
 • Mainiet krāsas veidnēs

Nozares ekspertu spriedums Homestead

Eksperti un patērētāji ir vienā lapā, kad ir viņu viedoklis par Homestead. Homestead ne tikai pārlieku maksā, pamatojoties uz piedāvāto daudzumu vai iespējām un salīdzinājumā ar konkurentu cenu punktiem, bet arī jāveic kapitālais remonts. Lai arī saskarne, iespējams, ir rādījusi ceļu interneta pirmajās dienās, tai acīmredzami ir bijušas grūtības sekot izaugsmes un tehnoloģiju tempam. Ja Homestead nepielāgosies, un drīz tas kļūs pilnīgi mazsvarīgs, un to izmantos tikai lojālākie un nostaļģiskākie klienti.

Īpaši tas attiecas uz mobilo atsaucību. Homestead trūkst mobilo vietņu veidošanas rīku, pat jaunas vietnes nereaģē. Apvieno to ar zemu uzglabāšanas un joslas platuma iespējām, un tirgū ir vienkārši labākas izvēles iespējas. Kritiķiem Homestead bija lielisks rīks noteiktā laikā un vietā, bet vairs to neuzliek.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2393746,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/homestead-website-builder-review/
 • 2016. gada 24. aprīlis

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par Homestead

Pozitīvas atsauksmes ir noteikuma izņēmums, kad runa ir par Homestead. Programmatūra saņem “godīgu” novērtējumu apmēram 2 no 5 zvaigznēm. Pārsvarā pozitīvas atsauksmes no klientiem mēdz būt no lietotājiem, kuri ir bijuši kopā ar uzņēmumu vairāk nekā 15 gadus. Viņi apgalvo, ka programmatūru ir viegli lietot un tā ir uzticama izvēle mazajiem uzņēmumiem. Tie, kuriem ir salīdzinoši maza dizaina pieredze, var ātri izveidot vienkāršu vietni.

Turklāt apmierināti klienti ziņo par pozitīvu pieredzi klientu apkalpošanā. Lietotāji var sazināties ar atbalstu pa tālruni, e-pastu, tiešraidē vai apmeklēt kopienas forumu, lai mēģinātu rast atbildes. Daudzi lietotāji arī izmantoja programmatūru, lai izvērstu savu vietni e-komercijas platformā, un bija gandarīti.

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par lauku mājas

Tīmeklī ir daudz klientu atsauksmju par Homestead pakalpojumiem, un liela daļa no tā nebūt nav tikai glaimojoša. Liekas, ka lietotāji, kas ieradās uz klāja spēles sākumā, sākotnēji bija ļoti apmierināti ar programmu, taču Homestead nav spējuši sekot līdzi laikiem un turpina piedāvāt tāda paša līmeņa sniegumu. Tas noved pie noteikta punkta, kurā lietotājiem šķiet, ka ierobežotās funkcijas vairs nav tādu izmaksu vērts un visai programmai nav vērtības. Galvenokārt pašreizējie lietotāji ziņo, ka Homestead pieprasa augstākas cenas par novecojušu programmatūru.

Visbeidzot, ir diezgan daudz sūdzību par klientu apkalpošanu un vietņu pēkšņu izņemšanu bez brīdinājuma. Tie šķiet diezgan dīvaini, un tas noteikti ir kaut kas jāapzinās.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.homestead.com

Dizains & Pielāgošana

Attiecībā uz Homestead projektēšanas un pielāgošanas iespējām uzņēmums ir pietiekami ilgi apkalpojis klientus, lai palielinātu viņu piedāvājumu un iegūtu labas atsauksmes. Zemāk ir daži punkti par Homestead dizaina un pielāgošanas funkcijām.

IezīmePārskats
Vietnes veidnesHomestead piedāvā simtiem tradicionālu veidņu biznesa pamatvajadzībām. Šīs veidnes ir iekļautas mēnesī 5,99 USD mēnesī, ja vien jums nepieciešama tikai viena lapa, jums nav vajadzīgas apakšlapas un jums nav nepieciešams iepirkumu grozs. Ja jūs pārdodat preces un pakalpojumus un jums ir vajadzīgas e-komercijas funkcijas, rēķinieties, ka par nelielu vietni maksāsiet USD 21 mēnesī. Paredzams, ka maksāsit USD 61 mēnesī par pietiekošu mitināšanas vietu un vietņu lapām, lai atbalstītu vidēja lieluma biznesu.
 • Veidņu un krāsu palete daudzveidība un kvalitāte. Veidņu paletes ir orientētas uz uzņēmējdarbību, izmantojot dažādus stilus, izkārtojumus, krāsas un grafiku, no kuriem izvēlēties. Iespējams, neatradīsit šodienas ilgi ritinošos lapu stilus, bet tos var manuāli ievietot. Mainot veidnes pēc fakta, dati var mainīties vai pazust. Šī darbība nav ieteicama.
 • Iepriekš atlasītas veidnes un vietnes izveidošana no nulles. Ja vēlaties izveidot vietni no nulles, varat lejupielādēt programmatūru un sadarboties ar Homestead konsultantu, lai iegūtu tieši to, kas jums nepieciešams. Tiešsaistē strādājošiem lietotājiem var būt tikai tiešsaistes veidnes.
Vietņu veidotāja saskarneHomestead vietnes veidotāju saskarne vienā no Homestead priekšrocībām. Vidējiem datoru lietotājiem ir samērā viegli strādāt ar saturu, attēliem un krāsām. Lietotāja konts un pieteikšanās piedāvā piekļuvi lietotāju veidnēm, lai ātri veiktu izmaiņas un nekavējoties atjauninātu vietni.
Lapas stila pielāgošanaLapas stila pielāgošana ietver iespēju personalizēt vietni, modificēt saturu un elementus, piekļūt kādam HTML / CSS kodam un ātri redzēt un rediģēt komponentus.
 • Personalizēšanas dizaina izvēle. Saimniecības mājas lapas var personalizēt līdz noteiktai pakāpei. Vietnē var augšupielādēt logotipus, attēlus un citu ar uzņēmējdarbību saistītu saturu, un tajā ir daudz sociālo mediju elementu.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un rediģēšanas brīvība. Rediģēšanas elementi ir nedaudz intuitīvi. Lietotāji var viegli pārvietot, mainīt izmērus un rediģēt saturu. Veidnes krāsas var mainīt, lai tās atbilstu personīgajām vajadzībām.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam?? Lietotāju piekļuve ir ierobežota, taču ar Homestead atbalsta profesionāļu palīdzību šis process ir iespējams.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarne. Tiešai pieredzei ir iekļautas vizuālās rediģēšanas un interaktīvās funkcijas. Lai piesaistītu apmeklētājus, lietotāji var pievienot kartes, emuārus un citus elementus.
Vietnes navigācijaNavigācija vietnē ir standarta, izņemot Homestead sākuma komplektu, kas nodrošina tikai vienu lapu un nulles apakšlapu opcijas. Ar dārgāku biznesa paketi jūs iegūsit vēl dažas vietnes lapas. Uzņēmējdarbības plus pakete piedāvā neierobežotas lapas.
Satura pārvaldībaSaturs ir viegli maināms, stils un pārvietojams. Klienti piesakās savā kontā no Homestead vietnes, lai piekļūtu savai vietnei un pārvaldītu tā saturu.
Fotoattēli un galerijasHomestead attēlu galerijas ir dažas no labākajām vietņu veidotājiem. Galerijas ir plašas, un fotogrāfiju ievietošana un manipulēšana ir tīrais nieks.
Mobilo vietņu veidošanaMobilai draudzīgas vietnes izveidošana, izmantojot vietni Homestead, nav intuitīva vai automātiska. Lai jūsu vietne tiktu parādīta mobilajā ierīcē, ir vajadzīgas dažas pievienotās funkcijas un izmaksas.
Sociālās koplietošanas integrācijaSociālo tīklu elementus var ievietot un savienot ar atbilstošo platformu ar nelielām grūtībām.
Projektēšanas pakalpojumiHomestead piedāvā izveidot jums vietni. Daži no viņu vietņu paraugiem ir pieejami apskatei šajā vietnē. Dizaineri piedāvā bezmaksas konsultācijas un pilna servisa paketi par USD 149,99 mēnesī. Jūs saņemat piecu lappušu vietni, atslēgvārdu optimizāciju, saišu veidošanu, pārskatu sagatavošanu un apmācību.

Iespējas & Rīki

Lauku sēta ir ar īpašībām bagāta un labi izceļas blakus konkurentiem. Lietotāji būs apmierināti ar vispārējo procesu un pastāvīgo vietnes veidnes uzturēšanu un atbalstu.

IezīmePārskats
Vietnes iestatīšanaDarba sākšana ar vietni, izmantojot Homestead, ir diezgan vienkārša. Homestead piedāvā vedni, kurā jūs izvēlaties dizainu, pielāgojat to un publicējat. Protams, visa šī uzstādīšana prasa vairāk nekā 15 minūtes.
Web dizainsPirmais solis ir ritināt tūkstošiem veidņu, lai atlasītu lapas izkārtojumu, stilu un krāsas, kas atbilst jūsu uzņēmuma zīmolam. Homestead ir daudz, no kuriem izvēlēties, ja jums nav nepieciešams kaut kas pārāk moderns.
Navigācijas dziļumsJums būs jāizlemj par navigācijas nosaukumiem un lapām jūsu vietnei un tādām izvēlņu opcijām kā About, Services, Blog un Contact. Homestead pamatplānā ir ierobežota viena lapa, taču tas var būt pieņemams mazam, vienmērīgam biznesam. Tāpat nav apakšlapu opciju.
Logrīki un lietotnesMūsdienās sīkrīku īpašniekiem ir ļoti svarīgi sīkrīki un lietotnes. Lai gan Homestead ir nedaudz ierobežots attiecībā uz logrīkiem un lietotnēm, tajā ir iekļautas e-komercijas un mārketinga iespējas norēķiniem, meklētājprogrammu optimizēšanai, zīmolu veidošanai un reklāmas rīkiem, kas ir diezgan veiksmīgi. Gaidiet, ka maksāsit par augstāku cenu plānu, lai iegūtu šīs funkcijas.
MonetizācijaHomestead e-komercijas risinājumi ir piemēroti, un tie gadiem ilgi kalpo tūkstošiem uzņēmumu tīmeklī. Klienti var ātri norēķināties par jaunākajām un vienkāršākajām maksājumu formām, ieskaitot PayPal, kredītkartes utt. Izmantojot HTML logrīku, izmantojiet Google AdSense vai reklāmkarogu reklāmas..
Apmeklētāju statistikaApmeklētāju statistika ir augsta mazo uzņēmumu klientu vajadzību sarakstā, un Homestead analītika ir pareiza. Homestead izmanto RealTracker, vai arī jūs varat pievienot Google Analytics. Lietotājiem vienkārši jāņem vērā šīs prasības, veidojot navigāciju, vietņu kartes un vietnes saturu.
Fotoattēli, video un audioFotoattēli, video un audio ir arī mūsdienu veiksmīgo vietņu atslēga, un Homestead veic labu darbu, piedāvājot ērtu saskarni šo komponentu ievietošanai un pārvaldībai..
EmuāriEmuāra vietni var pievienot, izmantojot unikālu emuāru pārvaldnieka moduli, bet iesācēju lietotājam tas nav vienkārši.
Google kartesHomestead ļauj ērti ievietot Google Maps.
HTML redaktorsHTML koda pievienošanai ir zināma piekļuve, taču tam, iespējams, būs nepieciešams Homestead atbalsts.
Veidlapas un aptaujasHomestead veidlapās un aptaujās ir iesaistīts nedaudz vairāk darba, taču atbalsta kanāls ir noderīgs resurss.
Glabāšanas telpaLietotāji uzskata, ka 25 MB hostinga krātuve ir nedaudz ierobežota pamata paketē. Otrās pakāpes pakete nodrošinās 5 GB, bet trešās pakāpes pakete – 10 GB.
Biļetenu rīksE-pasta funkcija ļauj nosūtīt biļetenu pa pastu.
ForumsAbonentiem ir pieejams Homestead klientu forums.
E-komercija / tiešsaistes veikalsHomestead trešās pakāpes paketei ir labas e-komercijas un tiešsaistes veikalu iespējas, taču Homestead klienti maksās augstu prēmiju.
Vārtejas integrācijaHomestead piedāvā tradicionālu vārtejas integrāciju e-komercijas norēķinu iespējām.
SEO draudzīgiIr labas iespējas rediģēt meta tagus un aprakstus, kā arī lapu nosaukumus, un šī funkcija ietver ļoti īpašu kļūdu pārbaudītāju.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Lietotājiem ir aizsargāta ar paroli aizsargāta konta pieteikšanās vietnes rediģēšanai.
Google® AnalyticsLietotāji savai videi var pievienot Google Analytics.
Vietņu drošībaHomestead uzskata drošību par augstu prioritāti, un vietnēs ir iekļauta klientu paroļu aizsardzība un lieliska vietņu drošība. Šis uzņēmums darbojas pietiekami ilgi, lai piedāvātu labākās e-komercijas drošības iespējas tirgū – Homestead plus.
Vairākas valodasHomestead platforma ir pieejama tikai angļu valodā.
Mobilo ierīču optimizācijaHomestead nepiedāvā automatizētu formatēšanu mobilajām ierīcēm. To var sasniegt, bet ne viegli.
CDN tehnoloģijaNetika pārbaudīts satura piegādes tīkls (CDN), lai nodrošinātu augstu pieejamību un augstu veiktspēju.

Plāni & Cenu noteikšana

Homestead klientiem piedāvā bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu, kā to dara vairums tīmekļa veidotāju. Uzņēmums jau sākotnēji piedāvā savas cenu noteikšanas iespējas tīmekļa vietnē. Klienti izvēlas no trim praktiskiem ikmēneša cenu plāniem, pamatojoties uz biznesa stāvokli.

Piedāvātie cenu plāni

 • Starteris. Vidējiem uzņēmumiem, kas pieprasa plašākas e-komercijas iespējas, USD 20,99 mēnesī biznesa plānā būs arī domēna vārds, 5 GB vietņu mitināšanas krātuves, e-pasta konts un trīs vietnes lapas.
 • Bizness. Mēnesī 7 USD. 300 motīvi. 10 GB. Mobilā vietne. Office 365 e-pasts uz vienu gadu.
 • Biznesa Plus. Lielākajai daļai vidēja vai liela biznesa īpašnieku ir nepieciešams plāns 60,99 ASV dolāri mēnesī, kas piedāvā papildu 5 GBb vietņu mitināšanas krātuves un neierobežotu vietņu lapu..

Apsveriet šādus faktorus cenu noteikšanā:

 • Vai tas piedāvā bezmaksas plānu? Nav bezmaksas plāna, taču ir pieejams 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma piedāvājums.
 • Vai ir kādi izmēģinājuma periodi, vai arī tiem jāpievieno kredītkartes?? Klientiem tiks lūgts norādīt kredītkartes numuru, lai pievienotos, taču veidnes var izmantot bez maksas.
 • Cik pieņemamas ir premium klases paketes salīdzinājumā ar konkurentiem? Sākuma līmeņa vietnēm, kurās nav nepieciešama e-komercija, Homestead ir ļoti pieejama. E-komercijai ar neierobežotām lapām Homestead ir visdārgākais tirgū.
 • Vai jūs varat izveidot profesionālas tīmekļa lapas, izmantojot tikai bezmaksas versiju?? Bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma periodā varat izveidot vietni ar profesionālām lapām.
 • Vai maksājums tiek veikts katru mēnesi / gadu?? Mēnesī.

Klientu atbalsts

Tā kā uzņēmumā darbojas gandrīz 20 gadu, Homestead klientu atbalsts ir viens no pamatotajiem ieguvumiem, ko klienti var sagaidīt. Pastāv vairākas iespējas, kā klienti var saņemt atbalstu vai saņemt palīdzību viņu vietņu lapu izveidē:

 • Tālr. Homestead lielākajai daļai ASV pilsētu piedāvā bezmaksas tālruņa numuru tiešajam atbalstam piecas dienas nedēļā dienas laikā.
 • Web pasts. Sazinieties ar Homestead pa e-pastu un saņemiet 24 stundu atbildes laikus.
 • Čats. Ar pirmdienas līdz piektdienas dienas tērzēšanas līniju Homestead atrodas blakus, lai palīdzētu atrisināt jūsu problēmas.
 • Klientu bāze. Jūsu atsauksmei lauku māja ir saistīta ar tūkstošiem klientu visā valstī.
 • Mazā biznesa emuārs. Homestead mazā biznesa emuārs ir salikts ar interesantiem rakstiem par vietņu veidošanu, un tajā ir emuāri pa kategorijām un iepriekšējo mēnešu arhīvi.
 • Sociālie mēdiji. Ir dažas sociālo mediju platformas, kurās var sekot Homestead, tostarp Facebook, Twitter, Google+, YouTube un Pinterest, un lietotāji var reģistrēties RSS plūsmai..
 • Kopienas forums. Sabiedrības tiešsaistes forums ir labi izveidots, lai mācītos no citiem Homestead klientiem un sazinātos ar tiem. Tam ir liels sekotājs.
 • Konta pieteikšanās. Klientiem patīk pieteikties kontā tieši no Homestead vietnes.

Kopumā Homestead sniedz profesionālus klientu pakalpojumus valsts mērogā darba dienu laikā, un zvanītāji var sagaidīt draudzīgus pakalpojumus un ātru apgrozījuma laiku. Atbalsta analītiķi lielākoties ir kompetenti un sniedz labu padomu tiem, kas veido savu vietni ar Homestead.

Lietošanas ērtums

Tā kā tiešsaistes tīmekļa veidotāja priekšrocība ir ērtas vietnes izveidošanas iespējas piedāvāšana, Homestead šo vajadzību apmierina. Ir svarīgi izmantot vietņu veidotāju bezmaksas izmēģinājumus, lai saprastu, cik viegls vai grūts būs process. Ikviena prasmju līmeņi un biznesa vajadzības ir atšķirīgas, tāpēc galu galā pareizā uzņēmuma izvēle ir personīga izvēle.

Funkcijas, ar kurām klienti paļaujas, izmantojot Homestead tīmekļa veidotāju, ietver parastās veidnes, dizainus, kas atbilst jūsu biznesam, intuitīvu saskarni, vienkāršu pieteikšanos un labojumus, velciet un nometiet tehnoloģiju, vadību un manipulācijas, cenu un vērtību. Tāpat klienti atrod ātru un efektīvu uzņēmuma atbalsta sistēmu, un tiešsaistes palīdzības platforma nav slikta.

Interfeisa vienkāršība. Saskarne ir vienkārša iesācēju lietotājiem; jebkuram iesācējam būs nepieciešams laiks, lai aklimatizētos pie jebkura tiešsaistes tīmekļa veidotāja.

Piemērots iesācējiem / pieredzējušiem lietotājiem. Homestead piedāvātais vietņu veidotājs ir pietiekams dabisks veids, kā iesācējiem pieredzējušiem datoru lietotājiem izveidot vietni. Iesācējiem, kas nodarbojas ar uzņēmējdarbības sākšanu, tā ir laba izvēle. Pieredzējušāks lietotājs var vēlēties tīmekļa veidotāju, kas personālajai pielāgošanai piedāvā pievienotu piekļuves kodu.

Visu laiku saglabājiet kontroli pār vietni. Laika apstākļu statistika par Homestead ir laba, ja ņem vērā šī uzņēmuma klientu laiku un lielo skaitu. Klienti saņem nepieciešamo kontroli no saviem Homestead kontiem.

Sniegta redaktora palīdzība. Homestead piedāvā dažādas palīdzības iespējas, ieskaitot palīdzību redaktorā, forumus, emuārus, kā arī klientu tālruņa un tērzēšanas atbalstu.

Uzņēmumi mainās, uzņēmumi aug un sarūk, un vietnei ir jāmainās, ņemot vērā interneta ainavu. Lauku sēta ir pieņemama, piedāvājot pielāgojamu risinājumu, kas ir viegli pielāgojams apkārtējām pārmaiņām. Kad sākat darbu, noteikti apsveriet sava biznesa stāvokli un nosakiet izaugsmes iespējas un mērogojamību, jo tas sakrīt ar Homestead piedāvājumiem. Uzdodiet jautājumus, lai uzzinātu vairāk par šo iespēju, kad sazinātos ar pārdevēja konsultantu.

Secinājums

Homestead ir vietņu veidotājs ar stabilu fonu un visaptverošu paketi, kas satur dabisku lietotāja saskarni, domēna vārdus un tīmekļa mitināšanu. Funkciju saraksts ir spēcīgs, radot tikai dažas bažas, galvenokārt par mūsdienu veidnēm, mobilitāti un pārnesamību. Apskatiet vispārējos plusus un mīnusus, izvēloties Homestead sava biznesa vietnes izveidošanai.

Klienti pēdējā laikā ir nedaudz sarūgtināti, bet tas ir tāpēc, ka Homestead veidnes ir novecojušas, salīdzinot ar tirgū ienākošajiem jaunajiem konkurentiem. Lietotāji gadiem ilgi ir bijuši apmierināti, taču konkurence atstāj Homestead tādā situācijā, ka, lai paliktu uz augšu, viņiem ir jājaunina veidnes, cenu modeļi un mobilitātes iespējas..

Lauku sēta var būt piemērota mazam, pārvaldāmam uzņēmumam, kurā uzņēmuma īpašniekam ir nepieciešams tikai vienkāršs dizains, lai parādītu savus pakalpojumus. Tas var būt piemērots arī vidēja lieluma e-komercijas uzņēmumam, kas, visticamāk, neveic sniega pikas. Lauku sēta dod iespēju efektīvi pārvaldīt saturu un komponentus par saprātīgi konkurētspējīgu cenu.

Lai paplašinātu uzņēmējdarbību, kurai nepieciešami mūsdienīgi veidņu dizaini, mobilitātes iespējas un mērogojamība, tirgū ir citi vietņu veidotāji, kurus ir vērts izmēģināt. Homestead bezmaksas 30 dienu izmēģinājums ir labākā vieta, kur uzzināt pats.

Salīdzināt

lauku mājas ferma

87

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map